Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Iskanje prireditev
Posebnosti
Akcije TVU 2018
Izvajalci
TVU v številkah




 #TVU2018
Prireditve TVU 2018

Izpisano število prireditev: 2779
Gorenjska regija
Občina Bohinj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Fakulteta za zdravstvo Angele Boškin
Predstavitev Fakultete za zdravstvo Jesenice v Bohinju
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Center Triglavskega narodnega Parka – stojnica, predstavitev
Prireditev TVU
3 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
pobarvanke za odrasle in izdelava zapestnic
Prireditev TVU
4 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
VGC Bohinj – telovadba na stolih
Prireditev TVU
5 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Društvo invalidov Bohinj: deljenje vode in soka za udeležence
Prireditev TVU
6 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Društvo upokojencev Bohinjska Bistrica: predstavitev športnih aktivnosti
Prireditev TVU
7 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Šola zdravja – 1000 gibov: predstavitev
Prireditev TVU
8 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Društvo Plesalnica Bohinj: plesni nastop in delavnica
Prireditev TVU
9 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Prostovoljno gasilsko društvo Bohinjska Bistrica: predstavitev
Prireditev TVU
10 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Zdravstveni dom Bohinj: stojnica - izobraževanje
Prireditev TVU

Občina Gorenja vas - Poljane
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 08. 06. 2018
19:00
Izvajalec: Turistično društvo Žirovski vrh
Ustvarjamo smeh
Prireditev TVU

Občina Jesenice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 20. 05. 2018
07:00 - 19:00
Izvajalec: Gimnazija Jesenice
Razstava fotografij Azija
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
08:00 - 10:00
Izvajalec: Zavod Jelša - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo
S knjigo v roki
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
13:00 - 13:45
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Šola z roko v roki s krajem in kulturo
Prireditev TVU
4 11. 05. - 30. 06. 2018
16:00 - 09:00
Izvajalec: Osnovna šola Poldeta Stražišarja
Noč pravljic
Prireditev TVU
5 11. 05. 2018
16:00 - 19:00
Izvajalec: Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
Delavnica ročnega izdelovanja tekstilnih izdelkov
Prireditev TVU
6 11. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Jesenice
zdrav življenjski slog- delavnica
Prireditev TVU
7 11. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Jesenice
dejavniki tveganja za zdravje- delavnica
Prireditev TVU
8 11. 05. - 14. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Skupinska razstava likovnih del DOLINSKIH slikarjev
Prireditev TVU
9 12. 05. 2018
08:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Izlet v Kočevje
Prireditev TVU
10 14. 05. 2018
08:30 - 10:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Prijavna dokumentacija
Prireditev TVU
11 14. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Dan, ko se skupaj s starši igramo
Prireditev TVU
12 14. 05. 2018
09:00 - 13:00
Izvajalec: Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
Tečaj slovenskega jezika za priseljenke
Prireditev TVU
13 14. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
Planinstvo, kot način življenja – predavanje z diapozitivi
Prireditev TVU
14 14. 05. 2018
12:50 - 13:35
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Skoki in športno komentiranje
Prireditev TVU
15 14. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Zaposlitveni razgovor
Prireditev TVU
16 14. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Levanda v okvirju - kreativna delavnica akvarel
Prireditev TVU
17 14. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Družabno srečanje z znanimi ljudmi iz našega okolja - intervju pred poslušalci
Prireditev TVU
18 15. 05. - 29. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Pogovorne urice v angleščini
Prireditev TVU
19 15. 05. 2018
09:15 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Glasbena urica ob citrah in harmoniki
Prireditev TVU
20 15. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Babica na obisku
Prireditev TVU
21 15. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Igrajmo se različne igre z dedki in babicami
Prireditev TVU
22 15. 05. - 26. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Križemkražem
Prireditev TVU
23 15. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
strokovno predavanje hidracija – kozarec vode
Prireditev TVU
24 15. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Dan odprtih vrat KPSHD Vuk Karadžić
Prireditev TVU
25 15. 05. 2018
20:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
odprta vaja fs juliana
Prireditev TVU
26 16. 05. 2018
06:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Javornik - Koroška Bela
Pohod na Sveto Goro
Prireditev TVU
27 16. 05. 2018
08:00 - 15:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Srečanje upokojencev z Jesenic in upokojencev iz Šentjakoba na Koroškem
Prireditev TVU
28 16. 05. 2018
09:00 - 13:00
Izvajalec: Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
Izdelaj svojo mandalo
Prireditev TVU
29 16. 05. - 27. 06. 2018
09:00 - 11:15
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Pevske vaje - ljubiteljice ljudskih pesmi
Prireditev TVU
30 16. 05. 2018
09:15 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Obisk policaja in policijskega psa
Prireditev TVU
31 16. 05. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Predavanje o zdravju
Prireditev TVU
32 16. 05. 2018
13:00 - 13:45
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Mala šola za podjetnike Zagon računalniškega podjetja
Prireditev TVU
33 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Ljudski plesi
Prireditev TVU
34 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Nastop otroškega pevskega zborčka Drobižki
Prireditev TVU
35 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Kreativne delavnice LU Jesenice na Paradi učenja
Prireditev TVU
36 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Ustvarjalna delavnica za otroke in odrasle z domišljijo
Prireditev TVU
37 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Vrtec Jesenice na stojnici
Prireditev TVU
38 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Poldeta Stražišarja
Ročna delavnica Stojalo za svinčnik
Prireditev TVU
39 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Železarske igre in ogled Železarskega muzeja in občasne razstave Jeseničani, od kod in kam
Prireditev TVU
40 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Spoznajmo Staro Savo
Prireditev TVU
41 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gasilska zveza Jesenice
Prisoten en gasilec z gasilskim vozilom
Prireditev TVU
42 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo Prvi korak
Poječe sklede
Prireditev TVU
43 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: TIC Jesenice
TIC Jesenice - predstavitev
Prireditev TVU
44 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Srednja gostinska in turistična šola Radovljica
Predstavitev Srednje gostinske in turistične šole Radovljica - carski praženec in koktaili
Prireditev TVU
45 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Občina Jesenice, Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
Predstavitev demo čelade
Prireditev TVU
46 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Občina Jesenice, Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
predstavitev alko očal - hoja med stožci
Prireditev TVU
47 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Občina Jesenice, Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
poligonom z avtomobilčki od AMZS
Prireditev TVU
48 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Posnetek dogajanja na Paradi učenja na Stari Savi
Prireditev TVU
49 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Fakulteta za zdravstvo Angele Boškin
Predstavitev Fakultete za zdravstvo Jesenice
Prireditev TVU
50 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Meritve sladkorja v krvi
Prireditev TVU
51 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Predstavitev društva diabetikov Jesenice na PU
Prireditev TVU
52 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo bolnikov z osteoporozo Jesenice
Merjenje kostne gostote
Prireditev TVU
53 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Ozara Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja - Enota Jesenice
Predstavitev aktivnosti Ozare Jesenice
Prireditev TVU
54 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Jesenice
Predstavitev ZD Jesenice - demonstracija oskrbe dojenčka in priprava na porod
Prireditev TVU
55 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Srednja šola Jesenice
Glasbeni nastop dijakov Srednje šole Jesenice
Prireditev TVU
56 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Občina Jesenice, Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
Podelitev nagrad sodelujočim v nagradni igri Birsto glavo varuje čelada
Prireditev TVU
57 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Verižni eksperiment
Prireditev TVU
58 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Ročna dela predstavnic Društva upokojencev Jesenice
Prireditev TVU
59 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Predstavitev DU Jesenice ob 70 letnici obstoja
Prireditev TVU
60 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gimnazija Jesenice
Predstavitev projekta MEPI
Prireditev TVU
61 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gimnazija Jesenice
Robotki
Prireditev TVU
62 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice
Robotika (lego EV3)
Prireditev TVU
63 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gimnazija Jesenice
Predstavitev gimnazijskega programa in ŠO
Prireditev TVU
64 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
Igre za otroke na Paradi učenja
Prireditev TVU
65 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Jesenice
Izmenjevalnica knjig
Prireditev TVU
66 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Srednja šola Jesenice
Merjenje krvnega tlaka in promocija higiene rok
Prireditev TVU
67 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Srednja šola Jesenice
Delavnica ročnih del za otroke
Prireditev TVU
68 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
Predstavitev dejavnosti Človekoljubnega dobrodelnega društva UP
Prireditev TVU
69 16. 05. 2018
14:50 - 15:15
Izvajalec: RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
brošure Pripovedke in legende v Občini Jesenice
Prireditev TVU
70 16. 05. 2018
15:00 - 16:00
Izvajalec: Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
PARADA UČENJA – nastop domske skupine ŽOGA BEND
Prireditev TVU
71 16. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice
Korita Murove na Jesenicah
Prireditev TVU
72 16. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Merjenje KS, RR in holesterola
Prireditev TVU
73 16. 05. - 23. 05. 2018
19:45
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Slikarska razstava Branka Čušina “ART PROPOLIS”
Prireditev TVU
74 17. 05. 2018
09:00 - 13:00
Izvajalec: Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
Predavanje: Zdrav način življenja
Prireditev TVU
75 17. 05. 2018
09:15 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Igrana igrica: Rusica je pregnala Grdinico
Prireditev TVU
76 17. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
Vaje za spomin
Prireditev TVU
77 17. 05. 2018
12:50 - 13:35
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Moje pesmi
Prireditev TVU
78 17. 05. 2018
13:30 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice
Pomladno sadne delavnice
Prireditev TVU
79 17. 05. 2018
16:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Pot k sebi - skupina za samopomoč astrologija
Prireditev TVU
80 17. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Rodoslovje - Ogenj rit in kače niso za igrače
Prireditev TVU
81 17. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Jeseniška kulinarika, muzejski večer
Prireditev TVU
82 18. 05. 2018
09:15 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Nastop odraslega in otroškega pevskega zbora
Prireditev TVU
83 18. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
Železarska dediščina na Jesenicah - muzej na obisku
Prireditev TVU
84 18. 05. 2018
13:00 - 13:45
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Predstavitev inštrumenta
Prireditev TVU
85 18. 05. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Nastop harmonikarjev
Prireditev TVU
86 18. 05. - 19. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
8. tekmovanje mladinskih godb
Prireditev TVU
87 19. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Zgodovina šolstva na Jesenicah, ogled razstave
Prireditev TVU
88 19. 05. 2018
10:00
Izvajalec: TIC Jesenice
Tradicionalni pohod po Stari rudni poti
Prireditev TVU
89 19. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
38. tekmovanje slovenskih godb na 4. in 1. težavnostni stopnji
Prireditev TVU
90 21. 05. 2018
14:00 - 15:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Geografija malo drugače za VDC
Prireditev TVU
91 21. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Francija pod Pireneji
Prireditev TVU
92 21. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Kreativna delavnica - rože iz filca
Prireditev TVU
93 22. 05. 2018
08:45 - 10:15
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Pogovorne urice v nemščini
Prireditev TVU
94 23. 05. 2018
06:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Javornik - Koroška Bela
Pohod na Sabotin
Prireditev TVU
95 23. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Prvi vtis - komunikacija
Prireditev TVU
96 24. 05. 2018
17:00 - 19:15
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
NLP - raziskovanje medosebnih odnosov in vzorcev našega delovanja
Prireditev TVU
97 24. 05. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Nastop pianistov
Prireditev TVU
98 24. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Jana Vizjak - Z likovno estetiko obarvana sporočila o nepogrešljivem, preprostem, a vendar lepem, odprtje likovne razstave
Prireditev TVU
99 26. 05. 2018
08:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Športno srečanje diabetikov Slovenije v Dolenjskih toplicah
Prireditev TVU
100 28. 05. 2018
12:50 - 13:35
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Medkulturno sodelovanje Življenje Slovencev v zamejstvu
Prireditev TVU
101 28. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Kreativna delavnica - ribe iz das mase
Prireditev TVU
102 28. 05. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Tekmovanje iz poslušanja intervalov
Prireditev TVU
103 28. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Javornik - Koroška Bela
Potopisno predavanje Iran
Prireditev TVU
104 29. 05. 2018
09:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod Jelša - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo
Izlet v Čebelarski center Lesce
Prireditev TVU
105 30. 05. 2018
14:30 - 16:00
Izvajalec: Osnovna šola Poldeta Stražišarja
Klepet ob kavi v naravi
Prireditev TVU
106 31. 05. 2018
16:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Pot k sebi - skupina za samopomoč nazaj k naravi
Prireditev TVU
107 31. 05. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Koncert orkestrov GŠ Jesenice
Prireditev TVU
108 01. 06. 2018
12:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod Jelša - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo
Dan za piknik
Prireditev TVU
109 01. 06. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
POLETJE NA STARI SAVI: Koncert harmonikarskega orkestra
Prireditev TVU
110 02. 06. 2018
19:30 - 21:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
POLETJE NA STARI SAVI: Koncert simfoničnega orkestra
Prireditev TVU
111 03. 06. 2018
10:00 - 10:30
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
poletje na stari savi: cirkuška šola
Prireditev TVU
112 04. 06. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Legenda o Zlatorogu - naravovarstvo in TNP
Prireditev TVU
113 04. 06. 2018
14:00 - 15:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Trajnostni razvoj - ločevanje odpadkov in ponovna uporaba odpadkov
Prireditev TVU
114 04. 06. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Motivacija za zdrav življenjski slog
Prireditev TVU
115 05. 06. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Zeliščna čajanka
Prireditev TVU
116 05. 06. 2018
12:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod Jelša - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo
Aktivno in zdravo v nov dan
Prireditev TVU
117 05. 06. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
POLETJE NA STARI SAVI: Baletna predstava »Petruška«
Prireditev TVU
118 05. 06. 2018
16:30 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Meritve krvnega tlaka, krvnega sladkorja in holesterola
Prireditev TVU
119 06. 06. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Gozdna terapija
Prireditev TVU
120 06. 06. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Recital klarinetistke Mance Noč
Prireditev TVU
121 07. 06. 2018
10:00 - 15:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Andragoški kolokvij
Prireditev TVU
122 08. 06. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Poldeta Stražišarja
Naš dan za veselje in zdravje
Prireditev TVU
123 08. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
12. kulturna mavrica jesenic – 1.večer
Prireditev TVU
124 09. 06. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Obisk muzeja v okviru Kulturne mavrice
Prireditev TVU
125 09. 06. 2018
17:30 - 19:30
Izvajalec: Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
12. kulturna mavrica jesenic – sprevod folklornih skupin
Prireditev TVU
126 09. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
12. kulturna mavrica jesenic – 2.večer
Prireditev TVU
127 14. 06. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Recital Mateja Zupančiča
Prireditev TVU
128 15. 06. 2018
12:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod Jelša - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo
Gremo mi na razgledno
Prireditev TVU
129 16. 06. 2018
18:00 - 24:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
poletje na stari savi: poletna muzejska noč
Prireditev TVU
130 20. 06. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Medgeneracijsko srečanje citrarjev
Prireditev TVU
131 21. 06. 2018
17:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Prostovoljstvo in Podari uro na LU Jesenice
Prireditev TVU
132 21. 06. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Abonmajski koncert violistke Špele Pirnat in pianista Tadeja Horvata
Prireditev TVU
133 26. 06. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Zaključni koncert Moškega pevskega zbora DU Jesenice
Prireditev TVU

Občina Kranj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo za vzpodbujanje kreativnosti Svet v malem
Festival Svet v malem 2018
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
08:00 - 10:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Prijavna dokumentacija
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
10:10 - 11:30
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka Kranj, PŠ Primskovo
Poskusi z vodo
Prireditev TVU
4 14. 05. 2018
13:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Zaposlitveni razgovor
Prireditev TVU
5 14. 05. 2018
13:30 - 14:30
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Prostovoljno delo v Indiji
Prireditev TVU
6 14. 05. - 31. 05. 2018
14:00 - 15:00
Izvajalec: OŠ Franceta Prešerna Kranj (centralna šola)
Razstava ob zaključku projekta Evropska vas
Prireditev TVU
7 14. 05. 2018
14:30 - 15:30
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Spoznajmo ljudske plese
Prireditev TVU
8 14. 05. 2018
14:30 - 15:30
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Srečni srčki-1.del
Prireditev TVU
9 14. 05. 2018
16:00 - 17:30
Izvajalec: OŠ Franceta Prešerna Kranj (centralna šola)
Eterična olja - čudežne kapljice
Prireditev TVU
10 14. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj
Voulez-vous parler francais ? Želite govoriti francosko ?
Prireditev TVU
11 14. 05. 2018
16:30 - 18:30
Izvajalec: Gimnazija Kranj
Do you speak English?
Prireditev TVU
12 14. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: OŠ Predoslje
Kaligrafija
Prireditev TVU
13 14. 05. 2018
17:30 - 19:30
Izvajalec: Gimnazija Kranj
Non, vous ne regretterez rien (ničesar ne boste obžalovali).
Prireditev TVU
14 15. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Skupaj aktivni
Prireditev TVU
15 15. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Povej nekaj v španščini
Prireditev TVU
16 15. 05. 2018
13:05 - 14:15
Izvajalec: OŠ Predoslje
Rolanje - vrtec
Prireditev TVU
17 15. 05. 2018
13:30 - 14:30
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka Kranj, PŠ Primskovo
Robotika
Prireditev TVU
18 15. 05. 2018
14:30 - 15:30
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Prvo srečanje s tamburico
Prireditev TVU
19 15. 05. 2018
14:45 - 16:15
Izvajalec: OŠ Predoslje
Delavnica sladke učilnice
Prireditev TVU
20 15. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka, Podružnična šola Center
Glasbena delavnica
Prireditev TVU
21 15. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj
Sproščanje ob glasbi
Prireditev TVU
22 15. 05. 2018
16:45 - 18:45
Izvajalec: Gimnazija Kranj
Zakaj je bolje, da v Rusiji niste preveč ponosni?
Prireditev TVU
23 15. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Gimnazija Kranj
Lahko Schmetterling zveni prijetno?
Prireditev TVU
24 15. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Gimnazija Kranj
Tehnike sproščanja
Prireditev TVU
25 16. 05. 2018
09:30 - 11:30
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka Kranj, PŠ Primskovo
Križem Kapica
Prireditev TVU
26 16. 05. 2018
13:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Pregled prijavne dokumentacije
Prireditev TVU
27 16. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Prostovoljno delo v Indiji
Prireditev TVU
28 16. 05. 2018
14:00 - 15:30
Izvajalec: OŠ Franceta Prešerna Kranj (centralna šola)
Svet teme _ svet slepih
Prireditev TVU
29 16. 05. 2018
14:00 - 15:30
Izvajalec: OŠ Predoslje
Vik in krik v zelenjavnem vrtu
Prireditev TVU
30 16. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj
Spregovori in zapoj po špansko
Prireditev TVU
31 16. 05. - 16. 06. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka, Podružnična šola Center
Pišemo kot nekoč - izdelava tablice
Prireditev TVU
32 16. 05. 2018
17:30 - 19:30
Izvajalec: Gimnazija Kranj
Španščina s Špancem
Prireditev TVU
33 16. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Predavanje za starše učencev osmih razredov
Prireditev TVU
34 17. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Bobnarska delavnica
Prireditev TVU
35 17. 05. 2018
14:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka, Podružnična šola Center
Gibljivost, blišč, urejenost, čarobnost, eleganca,umetnost VSE TO JE RITMIČNA GIMNASTIKA!
Prireditev TVU
36 17. 05. 2018
14:30 - 15:30
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Bobnarska delavnica
Prireditev TVU
37 17. 05. 2018
16:00 - 17:30
Izvajalec: OŠ Predoslje
Likovna delavnica
Prireditev TVU
38 17. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj
S kolesom okrog posestva Brdo
Prireditev TVU
39 18. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka Kranj, PŠ Primskovo
Ustvarjalnica
Prireditev TVU
40 18. 05. 2018
13:30 - 14:30
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Indonezija - država tam daleč stran
Prireditev TVU
41 18. 05. 2018
14:15 - 15:15
Izvajalec: OŠ Predoslje
Skrb za šolske živali
Prireditev TVU
42 18. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj
Plavanje na Kranjskem bazenu
Prireditev TVU
43 21. 05. 2018
14:30 - 15:30
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Srečni srčki-2.del
Prireditev TVU
44 22. 05. 2018
14:30 - 15:30
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Povej nekaj v španščini
Prireditev TVU
45 22. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Gimnazija Kranj
Izobraževanje odraslih
Prireditev TVU
46 22. 05. - 23. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka, Podružnična šola Center
Nastop dramskega krožka - Maček Muri
Prireditev TVU
47 23. 05. 2018
15:00 - 16:00
Izvajalec: OŠ Stražišče Kranj
Iščemo recept za paello
Prireditev TVU
48 23. 05. 2018
17:30 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka, Podružnična šola Center
Praznovanje 80 - letnice naše šole
Prireditev TVU
49 24. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Dom upokojencev Kranj
Delavnica za trening spomina
Prireditev TVU
50 24. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Gimnazija Kranj
Kitajščina – jezik prihodnosti
Prireditev TVU
51 28. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Dom upokojencev Kranj
Prepevanje slovenskih ljudskih pesmi
Prireditev TVU
52 29. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Fundacija Vincenca Drakslerja za odvisnike, so.p.
Fundacija Vincenca Drakslerja & socialno podjetništvo
Prireditev TVU
53 31. 05. 2018
16:30 - 17:30
Izvajalec: Dom upokojencev Kranj
Soočanje z izzivi demence
Prireditev TVU
54 04. 06. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Društvo Šola zdravja
Vadba »1000 gibov«
Prireditev TVU
55 05. 06. 2018
17:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo Svetlin - društvo za osveščanje o zdravem življenju in sožitju z naravo
Dan odprtih vrat Društva Svetlin
Prireditev TVU
56 05. 06. 2018
17:00 - 17:50
Izvajalec: OŠ Franceta Prešerna Kranj (centralna šola)
Predstavitev Londona in Dublina
Prireditev TVU
57 05. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Gorenjski muzej Kranj
Muzejski večer Oddelek novejše zgodovine in spremljanja sodobnosti
Prireditev TVU
58 08. 06. 2018
12:10 - 12:55
Izvajalec: OŠ Franceta Prešerna Kranj (centralna šola)
NTC metoda
Prireditev TVU
59 12. 06. 2018
17:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo Svetlin - društvo za osveščanje o zdravem življenju in sožitju z naravo
Dan odprtih vrat Društva Svetlin
Prireditev TVU

Občina Radovljica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Bazar zdravja – Radovljica
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
14:05 - 15:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
RADIO TRIGLAV – od programa do oglaševanja
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
14:05 - 15:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Radio Triglav – od programa do oglaševanja
Prireditev TVU
4 11. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
21. Linhartov gledališki maraton
Prireditev TVU
5 11. 05. 2018
19:30 - 21:00
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
21. Linhartov gledališki maraton
Prireditev TVU
6 14. 05. 2018
12:30 - 14:50
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Delavnica vozimo pametno – projekt varna mobilnost
Prireditev TVU
7 14. 05. 2018
15:00 - 16:00
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Predstavitev zaključnih nalog 4. letnikov medijske smeri
Prireditev TVU
8 14. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
odločilni trenutek v fotografiji – anja tolar tomšič
Prireditev TVU
9 14. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Odločilni trenutek v fotografiji
Prireditev TVU
10 15. 05. 2018
08:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Prijavna dokumentacija
Prireditev TVU
11 15. 05. 2018
13:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Zaposlitveni razgovor
Prireditev TVU
12 15. 05. 2018
14:05 - 14:50
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Pesniška zbirka Nemir
Prireditev TVU
13 15. 05. 2018
14:30 - 16:00
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Cankarjevo leto – 100 let od smrti slovenskega pisatelja, dramatika in pesnika
Prireditev TVU
14 16. 05. 2018
08:00
Izvajalec: Kosovelova knjižnica Sežana
Strokovno izobraževanje zaposlenih v Kosovelovi knjižnici Sežana
Prireditev TVU
15 16. 05. 2018
14:05 - 15:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
OSNOVE OSVETLJEVANJA pri fotografiji in videu – Rajko Bizjak
Prireditev TVU
16 16. 05. 2018
14:05 - 15:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Osnove osvetljevanja pri fotografiji in videu – Rajko Bizjak
Prireditev TVU
17 16. 05. 2018
15:00 - 16:40
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
LITERARNO SREČANJE s pisateljico Suzano Tratnik
Prireditev TVU
18 16. 05. 2018
15:00 - 16:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Literarno srečanje s pisateljico Suzano Tratnik
Prireditev TVU
19 16. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Odbojka za dijake, starše in učitelje
Prireditev TVU
20 17. 05. 2018
12:50 - 14:30
Izvajalec: OŠ Staneta Žagarja Lipnica
Igraj.se
Prireditev TVU
21 17. 05. 2018
14:05 - 15:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Dan Evrope
Prireditev TVU
22 17. 05. 2018
15:45 - 17:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Namizne igre
Prireditev TVU
23 19. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Meddruštveni pohod z ogledom Radovljice in njenih kulturnih, zgodovinskih znamenitosti
Prireditev TVU
24 21. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: OŠ Staneta Žagarja Lipnica
E-bralnik se predstavi
Prireditev TVU
25 21. 05. 2018
14:05 - 14:50
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Delavnica o medkulturnem dialogu
Prireditev TVU
26 21. 05. 2018
14:55 - 16:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Povsem običajne stvari? Holokavst skozi zgodovinske predmete
Prireditev TVU
27 25. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Tečaj tenisa za začetnike
Prireditev TVU
28 25. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
TEČAJ TENISA za začetnike - zunanje igrišče
Prireditev TVU
29 28. 05. 2018
14:00 - 14:45
Izvajalec: OŠ Staneta Žagarja Lipnica
Yo hablo español
Prireditev TVU
30 31. 05. 2018
12:00 - 14:00
Izvajalec: OŠ Staneta Žagarja Lipnica
Gumitvist
Prireditev TVU
31 07. 06. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: OŠ Staneta Žagarja Lipnica
Razgibanke
Prireditev TVU

Občina Škofja Loka
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
16:00 - 18:30
Izvajalec: Center za socialno delo Škofja Loka, Dnevni center za otroke in mladostnike
Oživimo travnate površine
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Limos d.o.o.
Svetovanje zaposlenim,
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Modri val d.o.o
Postanite mojstri barv
Prireditev TVU
4 14. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Škofja Loka
Računalniška delavnica
Prireditev TVU
5 14. 05. 2018
12:00 - 13:30
Izvajalec: Varstveno delovni center Kranj, Enota Škofja Loka
Delavnica oblikovanja keramičnih izdelkov
Prireditev TVU
6 14. 05. 2018
13:00 - 14:30
Izvajalec: Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
Izdelava lončka iz gline
Prireditev TVU
7 14. 05. 2018
13:00 - 13:45
Izvajalec: Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
Angleščina za vsakdanjo rabo
Prireditev TVU
8 14. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mekon Loka d.o.o.
Spregovorimo rusko
Prireditev TVU
9 15. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: MIPS d.o.o.
S pametnim telefonom na pot
Prireditev TVU
10 15. 05. 2018
12:15 - 14:30
Izvajalec: Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
Pečemo po receptih naših babic
Prireditev TVU
11 15. 05. 2018
13:00 - 13:45
Izvajalec: Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
Francoščina za vsakdanjo rabo
Prireditev TVU
12 15. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Mekon Loka d.o.o.
Spregovorimo italijansko
Prireditev TVU
13 15. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mekon Loka d.o.o.
Spregovorimo češko
Prireditev TVU
14 16. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Škofja Loka
Vaši podatki z oblakom za vedno z vami
Prireditev TVU
15 16. 05. 2018
12:55 - 13:40
Izvajalec: Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
Naš vsakdanji pravopis
Prireditev TVU
16 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo invalidov Škofja Loka
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
17 16. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mekon Loka d.o.o.
Spregovorimo špansko
Prireditev TVU
18 16. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mekon Loka d.o.o.
Filozofska delavnica: Kako ločiti pravo korist od zgolj navidezne koristi?
Prireditev TVU
19 17. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Škofja Loka
Naj koledar na telefonu postane vaša osebna tajnica.
Prireditev TVU
20 17. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Sožitje, Društvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Škofja Loka
Ustvarjanje z glino
Prireditev TVU
21 17. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mekon Loka d.o.o.
Spregovorimo francosko
Prireditev TVU
22 18. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Škofja Loka
GOOGLE orodja za urejanje teksta, tabel ali predstavitev
Prireditev TVU
23 18. 05. 2018
12:00 - 13:30
Izvajalec: Varstveno delovni center Kranj, Enota Škofja Loka
Delavnica oblikovanja keramičnih izdelkov
Prireditev TVU
24 19. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Rokodelski center DUO
Prikaz izdelave rokodelskih izdelkov
Prireditev TVU
25 19. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Predstavitev programa Društva U3 za študijsko leto 2018/19
Prireditev TVU
26 19. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Turistično društvo Stari vrh
Pohod s pesmijo
Prireditev TVU
27 19. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Razstava glinenih izdelkov
Prireditev TVU
28 19. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Škofja Loka
Tržnica znanja
Prireditev TVU
29 19. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Gobarsko društvo Škofja Loka
Razstava gob
Prireditev TVU
30 19. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Klekljarsko društvo Deteljica Gorenja vas
Klekljarska delavnica in mala razstava čipk
Prireditev TVU
31 19. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Življenje dodajamo letom
Prireditev TVU
32 19. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Nastop saksofonista Primoža Laha
Prireditev TVU
33 19. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod Odprto srce, Zavod za izobraževanje in usposabljanje na področju osebne rasti, Zavod Odprto srce
Ustvarjalnica - ustvarjalna delavnica za otroke
Prireditev TVU
34 19. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Nastop country ples v vrsti
Prireditev TVU
35 21. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Razvojna agencija Sora, d.o.o.
TOP pogovorni večer z uspešnimi mladimi podjetniki.
Prireditev TVU
36 22. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka
Uporaba računalnika in mobilnih naprav pri iskanju, rezervaciji in podaljševanju gradiva in izposoji e-knjig
Prireditev TVU
37 22. 05. 2018
15:00
Izvajalec: Familija - izobraževalni in terapevtski center
Predstavitev programa MDC Blok
Prireditev TVU
38 22. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mekon Loka d.o.o.
Spregovorimo portugalsko
Prireditev TVU
39 23. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Familija - izobraževalni in terapevtski center
Karierni preboj
Prireditev TVU
40 23. 05. 2018
16:00
Izvajalec: Šolski center Škofja Loka - Srednja šola za strojništvo
Informativni dan – izobraževanje odraslih na področju strojništva in lesarstva
Prireditev TVU
41 23. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Familija - izobraževalni in terapevtski center
Kaj vse so nam zamolčali o prehrani
Prireditev TVU
42 24. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Familija - izobraževalni in terapevtski center
Predstavitev terapevtskega dela s posamezniki, družinami in pari
Prireditev TVU
43 24. 05. 2018
18:00 - 20:15
Izvajalec: Informacijski inženiring Rok Pogačnik s.p.
Delo v oblakih
Prireditev TVU
44 02. 06. 2018
09:00 - 16:00
Izvajalec: Društvo za raziskovanje podzemlja Škofja Loka
Dan odprtih vrat Marijinega brezna
Prireditev TVU
45 09. 06. 2018
10:00
Izvajalec: Čebelarsko društvo Škofja Loka
Pohod po novi čebelarski poti
Prireditev TVU
46 09. 06. 2018
14:00
Izvajalec: Čebelarsko društvo Škofja Loka
Pohod po novi čebelarski poti
Prireditev TVU
47 13. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Nastop pevskega zbora Mavrica
Prireditev TVU
48 13. 06. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Življenje dodajamo letom
Prireditev TVU
49 13. 06. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Predstavitev programa Društva U3 za študijsko leto 2018/19
Prireditev TVU
50 13. 06. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Predstavitev angleškega in nemškega jezika
Prireditev TVU
51 13. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Predstavitev kitajske kulture in jezika
Prireditev TVU
52 13. 06. 2018
10:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Nastop country ples v vrsti
Prireditev TVU
53 13. 06. 2018
10:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Predstavitev krožka italijanskega jezika
Prireditev TVU
54 14. 06. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Zavod Odprto srce, Zavod za izobraževanje in usposabljanje na področju osebne rasti, Zavod Odprto srce
Kako živeti svoje sanje, poglabljanje v novo znanost – epigenetiko.
Prireditev TVU
55 16. 06. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
Izdelava glinenih izdelkov
Prireditev TVU

Občina Tržič
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 05. - 13. 05. 2018
10:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Načeta paleta
Fotografska razstava o Antonovem rovu šentanskega rudnika
Prireditev TVU
2 12. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica dr. Toneta Pretnarja
Zelemenjava
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Sigiart, grafične storitve, Igor Šober s.p.
Excel za začetnike
Prireditev TVU
4 16. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Osnovna šola Križe
Računalniške delavnice
Prireditev TVU
5 16. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Osnovna šola Križe
Šprtne aktivnosti
Prireditev TVU
6 17. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Športna zveza Tržič
Test hoje 2018
Prireditev TVU
7 17. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Ljudska univerza Tržič
Bach za energijo in motivacijo
Prireditev TVU
8 18. 05. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Tržiški muzej
Mednarodni muzejski dan - Muzejski detektiv za otroke - Radetzky
Prireditev TVU
9 18. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Folklorna skupina Karavanke
Koncert pevcev ljudskih pesmi FS Karavanke
Prireditev TVU
10 18. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Alteršola
Alteršola za mlade
Prireditev TVU
11 21. 05. 2018
16:30
Izvajalec: Ljudska univerza Tržič
Podjetniška ideja in vitki poslovni model
Prireditev TVU
12 22. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Tržič
Gozna terapija
Prireditev TVU
13 22. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Tržič
Brezplačno osebno svetovanje za Bachove kapljice
Prireditev TVU
14 22. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Knjižnica dr. Toneta Pretnarja
Zaključek bralne značke za odrasle: Bor Seušek-Cankarjeve črtice
Prireditev TVU
15 23. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Kranj-enota Tržič
Ustvarjanje z glino 1. del
Prireditev TVU
16 24. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Tržiški muzej
Muzejski večer- Pogovor z Jožom Grosom in predstavitev knjige »Življenje tržiškega čevljarja«
Prireditev TVU
17 24. 05. 2018
19:30
Izvajalec: Ljudska univerza Tržič
Kreativni podjetniški večer
Prireditev TVU
18 30. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Kranj-enota Tržič
Ustvarjanje z glino 2. del
Prireditev TVU
19 30. 05. 2018
16:30
Izvajalec: Tržiški muzej
Škratovske oči - likovna razstava in pesniško-pravljični dogodek z Marjanco Jemec Božič in Anjo Štefan.
Prireditev TVU
20 07. 06. 2018
17:00
Izvajalec: Vrtec Tržič
Prireditev ob 70-letnici delovanja enote Palček
Prireditev TVU
21 14. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Leyli
Sodobni ples v Kud Leyli
Prireditev TVU
22 16. 06. 2018
18:00 - 24:00
Izvajalec: Tržiški muzej
Poletna muzejska noč – Otroška noč v muzeju
Prireditev TVU

Občina Žiri
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
14:00 - 16:15
Izvajalec: Jezikovno posredovanje Mateja Prevodnik Mayland s.p.
Angleška konverzacija z naravnim govorcem
Prireditev TVU

Občina Žirovnica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2018
14:00 - 16:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Jesenice
Brezplačna izmenjevalnica knjig in predstavitev zbirk
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
14:00 - 16:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Predstavitev VGC-ja na Paradi učenja v Žirovnici
Prireditev TVU
3 16. 05. 2018
14:00 - 16:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Verižni eksperiment v Žirovnici
Prireditev TVU


Goriška regija
Občina Ajdovščina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 30. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Dijaški dom Ajdovščina
Reciklaža plastenk
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Ajdovščina
Postani DJ in dobrodelni DJ party z elektronsko glasbo
Prireditev TVU
3 11. 05. - 30. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Srednja šola Veno Pilon
Reciklaža plastenk
Prireditev TVU
4 11. 05. - 30. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Otroški vrtec Ajdovščina
Pohod s starimi starši
Prireditev TVU
5 11. 05. - 30. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: OŠ Šturje
Kulinarični večer
Prireditev TVU
6 11. 05. - 24. 05. 2018
08:00 - 21:00
Izvajalec: Kamnosek Matija Repič
Kamnoseški opus Matije Repiča
Prireditev TVU
7 11. 05. - 21. 05. 2018
08:00 - 21:00
Izvajalec: Fotografsko društvo Veno Pilon Ajdovščina
Fotografska razstava "MEDO" OTON NAGLOST
Prireditev TVU
8 11. 05. - 24. 05. 2018
08:00 - 21:00
Izvajalec: Mladinski center in hotel Ajdovščina
Ilustracije TamareJenček
Prireditev TVU
9 11. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina
Koraki iz albanščine v Slovenščino
Prireditev TVU
10 11. 05. 2018
16:30 - 18:30
Izvajalec: Krajevna skupnost Brje na Vipavskem
Zeliščna mavrica
Prireditev TVU
11 11. 05. - 29. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Ajdovščina
3,4, ZDAJ naj se križanka prične!
Prireditev TVU
12 11. 05. 2018
19:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo prijateljev mladine Skrilje
Zdrava prehrana - kako začeti?,
Prireditev TVU
13 14. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo MOST - Univerza za tretje življenjsko obdobje Ajdovščina
Odprta vaja plesne skupine AJDA
Prireditev TVU
14 15. 05. 2018
14:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo POC
Prevetrena domišljija
Prireditev TVU
15 15. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Ajdovščina
Odprta vaja pri vodnjaku
Prireditev TVU
16 16. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: OSNOVNA ŠOLA ČRNI VRH
Planinstvo kot način življenja
Prireditev TVU
17 16. 05. 2018
08:30 - 11:00
Izvajalec: Podružnična šola
Učenje in gibanje z roko v roki
Prireditev TVU
18 16. 05. 2018
08:30 - 11:00
Izvajalec: Podružnična šola Lokavec
Učenje in gibanje z roko v roki
Prireditev TVU
19 16. 05. 2018
08:30 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Col 35
Učenje in gibanje z roko v roki
Prireditev TVU
20 16. 05. 2018
08:30 - 12:00
Izvajalec: OŠ Otlica
Učenje in gibanje z roko v roki
Prireditev TVU
21 16. 05. 2018
08:30 - 11:00
Izvajalec: Ljudska univerza Ajdovščina
Učenje in gibanje z roko v roki
Prireditev TVU
22 16. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska univerza Ajdovščina
Ogled hiše/muzeja Aleksandrink
Prireditev TVU
23 16. 05. 2018
20:00 - 21:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Ajdovščina
VEČ KOT VAJA
Prireditev TVU
24 17. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska univerza Ajdovščina
VODENA VADBA: GIBAJMO SKUPAJ ZA ZDRAVJE
Prireditev TVU
25 17. 05. 2018
11:00 - 13:00
Izvajalec: Policijska postaja Ajdovščina
Izobraževanje odraslih glede vožnje v krožnem križišču in pravilna hoja pešcev
Prireditev TVU
26 17. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Osnovna šola Dobravlje
Po čebelah se zgleduj
Prireditev TVU
27 17. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mladinski center in hotel Ajdovščina
Delavnica: Sem res nevredna vsega dobrega?
Prireditev TVU
28 18. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Društvo Norma 7
VAJE ZA SIVE CELICE
Prireditev TVU
29 18. 05. 2018
08:00 - 20:00
Izvajalec: Turistično informacijski center Ajdovščina
Mednarodni muzejski dan
Prireditev TVU
30 19. 05. 2018
08:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Ajdovščina
EKSKURZIJA V AVSTRIJO NOETOVA BARKA
Prireditev TVU
31 21. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina
Čebelji dan
Prireditev TVU
32 21. 05. 2018
08:00 - 09:30
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
DELAVNICA OPUŠČANJE KAJENJA 1
Prireditev TVU
33 21. 05. 2018
08:30 - 09:30
Izvajalec: Dnevni center ŠENT Ajdovščina
S telesno aktivnostjo do boljšega počutja
Prireditev TVU
34 22. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina
Postavljanje hišic za žuželke
Prireditev TVU
35 22. 05. 2018
08:00 - 10:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
Testiranje telesne pripravljenosti in svetovanje
Prireditev TVU
36 22. 05. 2018
09:00 - 16:00
Izvajalec: Društvo MOST - Univerza za tretje življenjsko obdobje Ajdovščina
Prikaz dela kamnoseške skupine
Prireditev TVU
37 22. 05. 2018
11:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Ajdovščina
DAN ZA KAKOVOST Ljudske univerze Ajdovščina
Prireditev TVU
38 23. 05. 2018
08:00 - 10:00
Izvajalec: Krajevna skupnost Batuje
Aktivno druženje sosednjih vasi
Prireditev TVU
39 23. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
STRES- priložnost za učenje Lucija Pavše, univ.psiholog
Prireditev TVU
40 23. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Območna obrtna zbornica Ajdovščina, OOZ Ajdovščina
novosti pri ravnanju z embalažo in nove obveznosti za podjetja/podjetnike
Prireditev TVU
41 24. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska univerza Ajdovščina
vodena vadba: gibajmo skupaj za zdravje
Prireditev TVU
42 24. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Ajdovščina - Vipava, Enota Ajdovščina
Kmetič in venček plesov
Prireditev TVU
43 24. 05. 2018
18:30 - 20:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
Tehnike sproščanja
Prireditev TVU
44 24. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Inštitut za mladinsko politiko
10 podjetnih- pogovorni večeri na temo podjetništva: Rok Gulič
Prireditev TVU
45 25. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Društvo Norma 7
zeleno ni le zeleno
Prireditev TVU
46 25. 05. - 07. 06. 2018
08:00 - 21:00
Izvajalec: Fotografsko društvo Veno Pilon Ajdovščina
Fotografska razstava ERNA FURLAN
Prireditev TVU
47 26. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Društvo prijateljev mladine Skrilje
Kiparska delavnica 1. del
Prireditev TVU
48 28. 05. 2018
08:00 - 09:30
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
delavnica opuščanje kajenja 2
Prireditev TVU
49 28. 05. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
Podpora pri spoprijemanju z depresijo Lucija Pavše, univ.psiholog
Prireditev TVU
50 28. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
temeljni postopki oživljanja z uporabo aed
Prireditev TVU
51 30. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Osnovna šola Col 35
Srečanja z z nekdanjim učencem šole, kemikom dr. Sebastijanom Peljhanom (BIA Separations)
Prireditev TVU
52 30. 05. 2018
08:00 - 11:00
Izvajalec: KS Črniče
Aktivno druženje sosednjih vasi
Prireditev TVU
53 01. 06. - 30. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
Zaključek tekmovanja «Za čiste zobe ob zdravi prehrani«
Prireditev TVU
54 01. 06. - 30. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
zaključek projekta «zdrav inredni zajtrk«
Prireditev TVU
55 02. 06. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Krajevna Skupnost Cesta
Slovesnost ob krajevnem prazniku
Prireditev TVU
56 04. 06. - 18. 06. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Fotografsko društvo Veno Pilon Ajdovščina
15. pregledna razstava fotografij fotografskega društva Veno Pilon
Prireditev TVU
57 06. 06. 2018
08:00 - 11:00
Izvajalec: Krajevna skupnost Dobravlje
Aktivno druženje sosednjih vasi
Prireditev TVU
58 07. 06. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Razvojna agencija ROD
Dvodnevno usposabljanje na temo: Družinsko podjetništvo
Prireditev TVU
59 07. 06. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Inštitut za mladinsko politiko
10 podjetnih - pogovorni večeri na temo podjetništva- Jernej Žorž (Vina Žorž 1696)
Prireditev TVU
60 08. 06. - 29. 06. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo Norma 7
Samostojna likovna razstava
Prireditev TVU
61 08. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija ROD
Dvodnevno usposabljanje na temo: Družinsko podjetništvo
Prireditev TVU
62 09. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Društvo prijateljev mladine Skrilje
Kiparska delavnica 2. del
Prireditev TVU
63 09. 06. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod Vipavski križ
voden ogled Vipavskega Križa
Prireditev TVU
64 12. 06. 2018
08:30 - 10:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
Testiranje telesne pripravljenosti in svetovanje
Prireditev TVU
65 13. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Društvo Norma 7
ZGODBE NEKEGA ŽIVLJENJA
Prireditev TVU
66 19. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Krajevna skupnost Skrilje
Izdelava venčkov sv. Ivana
Prireditev TVU
67 19. 06. 2018
08:30 - 12:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
Testiranje telesne pripravljenosti in svetovanje tpo in aed
Prireditev TVU
68 21. 06. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Inštitut za mladinsko politiko
10 podjetnih - pogovorni večeri na temo podjetništva- Jani Jugovic (Cool Fotr)
Prireditev TVU
69 22. 06. 2018
17:00 - 20:45
Izvajalec: Občina Ajdovščina
Praktična učna delavnica ob teoretičnih podlagah na temo kuhanja marelične marmelade
Prireditev TVU

Občina Kobarid
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 23. 05. 2018
16:30 - 18:30
Izvajalec: Društvo za športe v naravi Krn
Športno plezanje
Prireditev TVU
2 04. 06. - 05. 06. 2018
09:00 - 15:00
Izvajalec: OŠ Franceta Bevka Tolmin
Tabor prve pomoči na Mostu na Nadiži
Prireditev TVU
3 05. 06. 2018
15:00
Izvajalec: OŠ Franceta Bevka Tolmin
Kulturni program za konec šolskega leta
Prireditev TVU
4 08. 06. 2018
16:30 - 18:00
Izvajalec: Kobariški muzej
Vodeni ogled Kobariškega muzeja
Prireditev TVU
5 11. 06. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Alkimija , Osebno in poslovno svetovanje in nega telesa, N.Benedejčič s.p.
Tibetanske pomlajevalne vaje in zvočna kopel
Prireditev TVU
6 12. 06. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Ustanova "Fundacija Poti miru v Posočju"
Pohod po kobariški zgodovinski poti
Prireditev TVU

Občina Nova Gorica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Evelin Bizjak s.p.
Voden ogled Nove Gorice
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: e-Hiša, novogoriška hiša poskusov
Delavnica varne uporabe interneta za vse generacije
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: e-Hiša, novogoriška hiša poskusov
DELAVNICA VARNE UPORABE INTERNETA ZA VSE GENERACIJE
Prireditev TVU
4 14. 05. 2018
16:30 - 18:00
Izvajalec: Zavod za varovanje kulturne dediščine, OE Nova Gorica
EVROPSKO LETO KULTURNE DEDIŠČINE: SPOZNAVANJE ŠTUKATUR skozi praktične primere v cerkvi Gospodovega oznanjenja Mariji na Kostanjevici,
Prireditev TVU
5 14. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Društvo Onkraj utvar
Ponovna povezava - predstavitev načina celostne obravnave človeka
Prireditev TVU
6 16. 05. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo Šola zdravja
Šola zdravja
Prireditev TVU
7 16. 05. 2018
16:00 - 17:30
Izvajalec: Društvo GO Spominčica za pomoč pri demenci Severnoprimorske regije
Demenci prijazna točka - predstavitev točke v DU Nova Gorica
Prireditev TVU
8 17. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za biološko - dinamično gospodarjenje "Ajda" goriška
Nabiranje zelišč za izdelavo preparatov
Prireditev TVU
9 21. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: ALKIMIJA Osebno in poslovno svetovanje in nega telesa, Nataša Benedejčič s.p.
Spoznajte pet obredov pomlajevanja – Tibetanske vaje
Prireditev TVU
10 23. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo UNITRI Nova Gorica
MEDGENERACIJSKA IZMENJAVA ZNANJA O PLESU FOLKLORE
Prireditev TVU
11 24. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Frančiškanski samostan Kostanjevica v Novi Gorici
Evropska kulturna dediščina in Škrabčevo leto - voden ogled Škrabčeve knjižnica in Frančiškanskega samostana na Kostanjevici pri Novi Gorici
Prireditev TVU
12 28. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo Onkraj utvar
Energijska podpora Onkraj utvar
Prireditev TVU
13 04. 06. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Bioterapija po Metodi Zdenka Domančiča Marija Hvala s.p.
Predstavitev Bioterapije po metodi ZDENKA DOMANČIĆA
Prireditev TVU
14 05. 06. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Center za socialno delo Nova Gorica
Predstavitev prostovoljstva kot družbene aktivacije
Prireditev TVU
15 06. 06. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za biološko - dinamično gospodarjenje "Ajda" goriška
Poletna opravila na vrtu
Prireditev TVU
16 08. 06. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: ALKIMIJA Osebno in poslovno svetovanje in nega telesa, Nataša Benedejčič s.p.
Zvočna meditacija s kristalnimi posodami
Prireditev TVU
17 14. 06. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: ALKIMIJA Osebno in poslovno svetovanje in nega telesa, Nataša Benedejčič s.p.
Zdravilni krogi – energijska podpora in sproščanje
Prireditev TVU

Občina Tolmin
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2018
08:00 - 16:00
Izvajalec: Planinsko društvo Tolmin, Jamarska sekcija
Jamarska izkušnja
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
11:00
Izvajalec: OŠ Franceta Bevka Tolmin
Rdeča kapljica
Prireditev TVU
3 15. 05. 2018
16:30 - 18:00
Izvajalec: Anteja Jež, prevajanje in izobraževanje s.p.
Ustvarjamo in se učimo angleško
Prireditev TVU
4 17. 05. - 18. 05. 2018
08:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod za kreativno podjetništvo Coworking Baza
Coworking Baza se predstavlja
Prireditev TVU
5 17. 05. 2018
10:00
Izvajalec: OŠ Franceta Bevka Tolmin
TVU - medgeneracijsko srečanje v domu upokojencev Tolmin
Prireditev TVU
6 17. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: AK design, umetniško ustvarjanje, Anže Jurejevčič s.p.
Od kupčka gline do skodelice
Prireditev TVU
7 19. 05. 2018
09:30
Izvajalec: Anja Susič
“Detox” jutro (z Anjo Susko)
Prireditev TVU
8 21. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: INTINITI, psihoterapija, mediacija in ples, Urška Merljak s.p., INTINITI Urška Merljak s.p.
Čuječnost skozi intiniti ples
Prireditev TVU
9 22. 05. 2018
08:00 - 08:45
Izvajalec: Zdravstveni dom Tolmin, Zdravstveno varstveni center
Preizkus telesne zmogljivosti s testom hoje na 2km za dijake Gimnazije Tolmin
Prireditev TVU
10 22. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: RUTIS, center za izobraževanje, d.o.o., RUTIS d.o.o.
DREAMBUILDER SISTEM – odkrijte in aktivirajte vašo notranjo moč
Prireditev TVU
11 24. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Sevilla, energija zdravje in lepota Irma Dolinar, s.p.
KAKO Z RASTLINAMI AKTIVIRAMO SVOJE ENERGETSKO TELO
Prireditev TVU
12 26. 05. 2018
18:00
Izvajalec: OŠ Franceta Bevka Tolmin
Zaključni koncert pevskih zborov OŠ Franceta Bevka Tolmin
Prireditev TVU
13 29. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Taktika AKTIV d.o.o.
Kako preprečiti nesporazume pri komunikaciji
Prireditev TVU
14 30. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Pogumna.si Magdalena Fabčič s.p.
Praktične naravne rešitve za obvladovanje izzivov menopavze
Prireditev TVU
15 31. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Slovensko društvo tradicionalne evropske medicine, Hildegardina klinika
Hildegardina medicina tradicionalna evropska medicina
Prireditev TVU
16 04. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
Slovenski znakovni jezik
Prireditev TVU
17 05. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Poslovno svetovanje in mediacija, Ksenja Lorber, s. p.
Življenje z otroki: metode za starše in učitelje
Prireditev TVU

Občina Vipava
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 30. 06. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Turistično društvo Podnanos
Vodeni ogledi po Vipavski dolini
Prireditev TVU
2 13. 05. - 14. 05. 2018
15:00 - 22:00
Izvajalec: Zavod za turizem TRG Vipava
Okusi vipavske doline 2018
Prireditev TVU
3 14. 05. - 30. 05. 2018
13:30 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Draga Bajca Vipava
Likovna delavnica
Prireditev TVU
4 16. 05. - 30. 05. 2018
13:00 - 16:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe
Učna pomoč
Prireditev TVU
5 18. 05. - 25. 05. 2018
11:30 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Draga Bajca Vipava
Balinanje
Prireditev TVU
6 21. 05. 2018
15:00 - 16:30
Izvajalec: Osnovna šola Draga Bajca Vipava
Delavnica priprave sušija
Prireditev TVU
7 24. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Krajevna skupnost Lože
Študijski krožek Sivka
Prireditev TVU
8 29. 05. - 08. 06. 2018
08:00 - 15:00
Izvajalec: Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Vipava, CIRIUS Vipava
Fejstival PUSTIMO ODTIS 2018
Prireditev TVU
9 04. 06. - 07. 06. 2018
11:30 - 12:25
Izvajalec: Osnovna šola Draga Bajca Vipava
Kotalkanje/ rolanje
Prireditev TVU
10 06. 06. 2018
11:30 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Draga Bajca Vipava
Rože iz krep papirja
Prireditev TVU
11 07. 06. 2018
09:00 - 19:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
Dan zdravja v Vipavi
Prireditev TVU
12 08. 06. - 12. 06. 2018
11:30 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Draga Bajca Vipava
Ura pravljic
Prireditev TVU
13 12. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
TEST HOJE NA 2 KM
Prireditev TVU


Jugovzhodna Slovenija
Občina Črnomelj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Varstveno delavni center Črnomelj Enota Vinica, VDC Črnomelj Enota Vinica
Čudovita narava ob reki Kolpi
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Mladinski center Bit - Youth Center Bit
Nemška kuhinja
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Mladinski center Bit - Youth Center Bit
Kuhajmo skupaj-Nemška kuhinja
Prireditev TVU
4 11. 05. 2018
15:30
Izvajalec: Dom starejših občanov Črnomelj
Strahuljina klet
Prireditev TVU
5 11. 05. 2018
15:30 - 18:30
Izvajalec: Zdravstveni dom Črnomelj
Preizkus hoje na 2 km
Prireditev TVU
6 14. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Središče za samostojno učenje Črnomelj
Predstavitev središča za samostojno učenje
Prireditev TVU
7 14. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Združenje za boljše življenje HumanUP
Namestitev ATLASA
Prireditev TVU
8 15. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Slovenščina za priseljence
Prireditev TVU
9 15. 05. 2018
13:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Predstavitev temeljnih postopkov oživljanja
Prireditev TVU
10 15. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Kako je Črnomelj dobil svoje ime
Prireditev TVU
11 15. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Črnomelj
Petje nas druži
Prireditev TVU
12 16. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Najraje plesaje
Prireditev TVU
13 16. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Otroški vrtec Metlika
Nastop na Paradi učenja v Črnomlju
Prireditev TVU
14 16. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Najraje plesaje
Prireditev TVU
15 17. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtnarstvo in cvetličarstvo Papež Vinko Papež s.p.
Obisk cvetličarne Papež
Prireditev TVU
16 17. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Spoznajmo delo vrtnarja
Prireditev TVU
17 17. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Spoznajmo delo vrtnarja
Prireditev TVU
18 17. 05. 2018
10:00
Izvajalec: ŠK Trajnostni vrt
Študijski krožek se predstavi
Prireditev TVU
19 17. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtnarstvo in cvetličarstvo Papež Vinko Papež s.p.
Obisk cvetličarne Papež
Prireditev TVU
20 17. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Kako je Črnomelj dobil svoje ime
Prireditev TVU
21 17. 05. 2018
18:00
Izvajalec: ŠK Zgodbarjenje v Beli krajini
Zgodbarjenje v Beli krajini
Prireditev TVU
22 18. 05. 2018
09:30
Izvajalec: Dom starejših občanov Črnomelj
Medgeneracijsko druženje v DSO Črnomelj
Prireditev TVU
23 18. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Slovenščina za priseljence
Prireditev TVU
24 18. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Večnamenski Romski center Črnomelj
Kreativno in kvalitetno preživljanje prostega časa
Prireditev TVU
25 21. 05. 2018
08:30
Izvajalec: UTŽO Črnomelj
Medgeneracijski pohod
Prireditev TVU
26 21. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Šola zdravja Črnomelj
Medgeneracijsko druženje ob gibanju
Prireditev TVU
27 21. 05. 2018
09:00 - 09:30
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Telovadimo skupaj s Šolo zdravja
Prireditev TVU
28 21. 05. 2018
09:00 - 09:30
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Telovadimo skupaj s Šolo zdravja
Prireditev TVU
29 21. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Varstveno delavni center Črnomelj Enota Vinica, VDC Črnomelj Enota Vinica
Bobri so se vrnili v KP Kolpa
Prireditev TVU
30 21. 05. 2018
09:30 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Telovadimo skupaj s Šolo zdravja
Prireditev TVU
31 21. 05. 2018
09:30 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Telovadimo skupaj s Šolo zdravja
Prireditev TVU
32 21. 05. 2018
12:00
Izvajalec: Središče za samostojno učenje Črnomelj
Predstavitev središča za samostojno učenje
Prireditev TVU
33 21. 05. 2018
18:00
Izvajalec: UTŽO Črnomelj
Nordijska hoja za boljše počutje
Prireditev TVU
34 22. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Srednja šola Črnomelj
Predšolski otroki na obisku
Prireditev TVU
35 22. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Nastop otrok iz vrtca
Prireditev TVU
36 22. 05. 2018
11:30 - 13:30
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Črnomelj
Kdaj ste nazadnje kje pustili svoje srce?
Prireditev TVU
37 22. 05. 2018
13:15 - 14:45
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Enostavno pisanje vlog za zaposlitev
Prireditev TVU
38 22. 05. 2018
14:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Preživimo dan kot prostovoljci
Prireditev TVU
39 22. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: ŠK Orhideje in vezenine
Vezenje nas druži
Prireditev TVU
40 23. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Babica in dedek, igrajta se z mano!
Prireditev TVU
41 23. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Babica in dedek, igrajta se z mano!
Prireditev TVU
42 23. 05. 2018
09:30
Izvajalec: Rekreativni center Simon s.p.
Predstavitev poklicne poti
Prireditev TVU
43 24. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Maja Čebašek s.p.
Naravna in varna pomoč z eteričnimi olji na našem vrtu
Prireditev TVU
44 28. 05. - 31. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Črnomelj
Delavnice z črnomaljskim vrtec
Prireditev TVU
45 28. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Babica pripoveduje
Prireditev TVU
46 28. 05. - 31. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Delavnice s Hišo sadežev družbe Črnomelj
Prireditev TVU
47 28. 05. - 31. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Črnomelj
Delavnice z črnomaljskim vrtec
Prireditev TVU
48 28. 05. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Invalidi na trgu dela
Prireditev TVU
49 28. 05. - 31. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Delavnice s Hišo sadežev družbe Črnomelj
Prireditev TVU
50 29. 05. 2018
08:15 - 09:15
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Priprava na hitre zmenke
Prireditev TVU
51 29. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Igra in ustvarjanje z upokojenci
Prireditev TVU
52 29. 05. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Informiranje in aktivacija
Prireditev TVU
53 31. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Mini zaposlitveni sejem
Prireditev TVU
54 01. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Otroška folklorna skupina Dragatuš
Odprte vaje-folklorni spektakel
Prireditev TVU
55 02. 06. 2018
13:30
Izvajalec: Mladinska folklorna skupina Dragatuš
Odprte vaje folklorne skupine
Prireditev TVU
56 06. 06. 2018
07:00 - 12:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Krvodajalska akcija
Prireditev TVU
57 11. 06. 2018
11:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Župančičeva frulica 2018
Prireditev TVU
58 12. 06. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Črnomelj
Medgeneracijsko sodelovanje ob igri
Prireditev TVU
59 12. 06. 2018
13:15 - 14:45
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Enostavno pisanje vlog za zaposlitev
Prireditev TVU
60 14. 06. 2018
16:00
Izvajalec: Alenka Kukman s.p.
Zelišča v naravi
Prireditev TVU
61 16. 06. 2018
20:00
Izvajalec: Folklorna skupina Dragatuš
S Polčko naokrog-odprte vaje
Prireditev TVU
62 19. 06. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Aktivacija – korak do zaposlitve
Prireditev TVU
63 19. 06. 2018
19:00
Izvajalec: KUD Lepa Anka
Ki za kolo-odprte vaje
Prireditev TVU
64 19. 06. 2018
19:00
Izvajalec: Razvojno informacijski center (RIC) Bela krajina
Otvoritev razstave vezenih izdelkov
Prireditev TVU
65 22. 06. - 24. 06. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Predstavitev Svetovalnega središča Pokolpje
Prireditev TVU

Občina Dolenjske Toplice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Uredimo točko Igrali smo se
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Uredimo točko Igrali smo se
Prireditev TVU
3 16. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Uredimo točko Igrali smo se
Prireditev TVU
4 17. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Uredimo točko Igrali smo se
Prireditev TVU
5 17. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: MI FIT, Matej Ivanko s.p.
Prehrana in telesna dejavnost, kot ključna dejavnika varovanja in krepitve zdravja
Prireditev TVU
6 18. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Uredimo točko Igrali smo se
Prireditev TVU
7 19. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Uredimo točko Igrali smo se
Prireditev TVU
8 20. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Uredimo točko Igrali smo se
Prireditev TVU
9 21. 05. 2018
07:30 - 08:15
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Brainobrain
Prireditev TVU
10 21. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Uredimo točko Igrali smo se
Prireditev TVU
11 21. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: MI FIT, Matej Ivanko s.p.
Obvladovanje posledic sedečega načina življenja
Prireditev TVU
12 29. 05. 2018
13:20 - 14:40
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Igrajmo se, igrajmo se, ...
Prireditev TVU
13 29. 05. 2018
13:20 - 14:40
Izvajalec: Osnovna šola Dolenjske Toplice
Igrajmo se, igrajmo se, ...
Prireditev TVU
14 04. 06. 2018
08:30 - 10:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Dolenjske Toplice
Pot po arheološkem parku Cvinger
Prireditev TVU
15 12. 06. 2018
07:30 - 13:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Dolenjske Toplice
Pohod na Sveti Peter
Prireditev TVU

Občina Kočevje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2018
09:00 - 14:00
Izvajalec: ŠK Potepanja po slovenskih pragozdovih
Spoznavanje Rajhenavskega gozda
Prireditev TVU

Občina Loški Potok
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2018
10:00 - 12:40
Izvajalec: OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
Zaključek bralne značke
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
Zaključni koncert pevskih zborov
Prireditev TVU
3 17. 05. 2018
08:30 - 13:00
Izvajalec: OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
Na potep na Kamni grič
Prireditev TVU
4 17. 05. 2018
11:00 - 12:40
Izvajalec: OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
Drugošolci spoznavajo organizacijo RK
Prireditev TVU
5 05. 06. - 06. 06. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
Obiščimo prebivalce DSO Loški Potok
Prireditev TVU
6 06. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
Prireditev ob zaključku 1. razreda
Prireditev TVU
7 07. 06. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
Povabimo bodoče prvošolce
Prireditev TVU
8 13. 06. 2018
08:00 - 14:00
Izvajalec: OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
Grajski dan
Prireditev TVU
9 22. 06. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
Prireditev ob dnevu državnosti
Prireditev TVU

Občina Metlika
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Metlika
Predstavitev delovanja OZRK Metlika
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Metlika
Stopimo skupaj
Prireditev TVU
3 12. 05. 2018
08:00 - 14:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Metlika
Akcija Občanka - pregled dojk
Prireditev TVU
4 15. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Dnevni center Šent Metlika
Naučimo se pripraviti zdrav obrok
Prireditev TVU
5 15. 05. 2018
14:00 - 16:00
Izvajalec: Otroški vrtec Metlika
Kaj nas naučijo živali?
Prireditev TVU
6 16. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Metlika
Dan odprtih vrat Rdeči križ Metlika
Prireditev TVU
7 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Metlika
Društvo upokojencev Metlika se predstavi
Prireditev TVU
8 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Metlika
Dan odprtih vrat Hiše sadeži družbe Metlika
Prireditev TVU
9 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Dnevni center Šent Metlika
Šent Metlika se predstavi
Prireditev TVU
10 17. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Otroški vrtec Metlika
Spoznavamo vrt in sadovnjak
Prireditev TVU
11 17. 05. 2018
09:30
Izvajalec: ŠK Igre v naravi
Pastirske igre
Prireditev TVU
12 18. 05. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Metlika
Dan odprtih vrat Centra aktivnosti Srebrni dvor
Prireditev TVU
13 18. 05. - 20. 05. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Predstavitev Svetovalnega središča Pokolpje
Prireditev TVU
14 18. 05. 2018
17:00 - 23:00
Izvajalec: Društvo kmečkih žena Metlika
Peka belokranjske pogače
Prireditev TVU
15 19. 05. 2018
09:00 - 16:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Metlika
Zbiramo hrano lahko prispevaš
Prireditev TVU
16 19. 05. 2018
09:00 - 23:00
Izvajalec: Društvo kmečkih žena Metlika
Peka belokranjske pogače
Prireditev TVU
17 20. 05. 2018
09:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo kmečkih žena Metlika
Peka belokranjske pogače
Prireditev TVU
18 20. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Otroški vrtec Metlika
Urbančkov tek
Prireditev TVU
19 22. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Metlika
Kviz mladih članov RK Metlika
Prireditev TVU
20 23. 05. 2018
09:30
Izvajalec: KUD Lepa Anka
Zaplešite s člani FS Lepa Anka
Prireditev TVU
21 23. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka Metlika
Prireditev TVU
22 24. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: ŠK Zelišča v kulinariki
Spoznavanje gojenih zelišč
Prireditev TVU
23 25. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Aktivacija in motivacija dolgotrajno brezposelnih oseb
Prireditev TVU
24 28. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Ogled zeliščnega vrta
Prireditev TVU
25 31. 05. 2018
09:30
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Predstavitev zeliščnega vrta
Prireditev TVU

Občina Novo mesto
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
07:30 - 08:15
Izvajalec: Osnovna šola Bršljin
Učenje in učni tipi
Prireditev TVU
2 12. 05. 2018
07:00 - 13:00
Izvajalec: Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Projekt visoke grede
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Osnovna šola Brusnice
Učim se učenja
Prireditev TVU
4 14. 05. 2018
07:30 - 08:15
Izvajalec: Osnovna šola Bršljin
Učenje in tipi učenja
Prireditev TVU
5 14. 05. - 31. 05. 2018
08:00 - 14:00
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, Višja strokovna šola
Snemanje kratkega filma Vsakdan športa
Prireditev TVU
6 14. 05. - 18. 05. 2018
08:00 - 14:00
Izvajalec: Šolski center Novo mesto, Enota za izobraževanje odraslih
Razstava - Ustvarjalno izražanje
Prireditev TVU
7 14. 05. 2018
09:30 - 10:15
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Telefonska komunikacija
Prireditev TVU
8 14. 05. 2018
09:30 - 11:30
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Ogled Novega mesta v nemščini
Prireditev TVU
9 15. 05. 2018
07:10 - 09:00
Izvajalec: Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Kulturna dediščina - stavbna dediščina
Prireditev TVU
10 15. 05. 2018
07:30 - 08:15
Izvajalec: Osnovna šola Bršljin
Učenje in tipi učenja
Prireditev TVU
11 15. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Priprava na zaposlitveni razgovor
Prireditev TVU
12 15. 05. 2018
09:30 - 11:30
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Pisanje poezije v angleščini
Prireditev TVU
13 15. 05. 2018
12:00 - 13:00
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, Višja strokovna šola
Ali lahko spremenimo svojo finančno miselnost?
Prireditev TVU
14 15. 05. 2018
12:25 - 14:00
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Spoznavanje lastne osebnosti
Prireditev TVU
15 15. 05. 2018
13:00 - 14:30
Izvajalec: Osnovna šola Brusnice
Pripravimo si zdrave jedi
Prireditev TVU
16 15. 05. 2018
14:00 - 15:00
Izvajalec: Šolski center Novo mesto, Enota za izobraževanje odraslih
Uvod v delo z računalnikom
Prireditev TVU
17 15. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Šolski center Novo mesto, Enota za izobraževanje odraslih
Merjenje vitalnih funkcij - delavnica
Prireditev TVU
18 15. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
Predavanje Namestitev atlasa
Prireditev TVU
19 16. 05. 2018
07:30 - 08:15
Izvajalec: Osnovna šola Bršljin
Učenje in tipi učenja
Prireditev TVU
20 16. 05. 2018
08:00 - 10:00
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Stresi stres
Prireditev TVU
21 16. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Priprava na hitre zmenke
Prireditev TVU
22 16. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Predupokojitvene aktivnosti
Prireditev TVU
23 16. 05. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
Hrvaški dnevi-Predstavitev knjige Trči! Ne čekaj me
Prireditev TVU
24 16. 05. 2018
12:00 - 13:30
Izvajalec: Osnovna šola Brusnice
Iščemo skriti zaklad
Prireditev TVU
25 16. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Šolski center Novo mesto, Enota za izobraževanje odraslih
Zdravstvena nega starostnika
Prireditev TVU
26 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Računalništvo
Prireditev TVU
27 17. 05. 2018
08:00 - 14:00
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Dan za spremembe
Prireditev TVU
28 17. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Znanje se predstavi
Prireditev TVU
29 17. 05. 2018
11:30 - 12:15
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, Višja strokovna šola
Moja Erasmus+ izkušnja
Prireditev TVU
30 17. 05. 2018
12:30 - 13:15
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, Višja strokovna šola
Po Španiji z Marivi
Prireditev TVU
31 17. 05. 2018
13:00 - 14:30
Izvajalec: Osnovna šola Brusnice
3. Igramo se ulično gledališče – Kamišibaj
Prireditev TVU
32 17. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Učimo se sobivanja
Prireditev TVU
33 17. 05. 2018
14:00 - 16:00
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Reklamni letak
Prireditev TVU
34 18. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Obdelava fotografij
Prireditev TVU
35 18. 05. 2018
13:00 - 14:30
Izvajalec: Osnovna šola Brusnice
Medgeneracijski pohod
Prireditev TVU
36 20. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Folklorna skupina Kres
Prireditev TVU
37 21. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Informativni EURES seminar
Prireditev TVU
38 21. 05. 2018
12:00 - 13:00
Izvajalec: Posvetovalnica za učence in starše Novo mesto
Čuječnost v medsebojnih odnosih in dialogu
Prireditev TVU
39 21. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Šolski center Novo mesto, Enota za izobraževanje odraslih
Igramo se gledališče
Prireditev TVU
40 22. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Moja pisna predstavitev
Prireditev TVU
41 22. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Informativno motivacijski seminar
Prireditev TVU
42 23. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Trg dela
Prireditev TVU
43 23. 05. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: BRAINOBRAIN SLOVENIJA, Tedea, inovativno izobrazevanje d.o.o.
Brainobrain - trening možganov in življenjskih veščin
Prireditev TVU
44 24. 05. 2018
09:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Razširi svojo socialno mrežo in se aktivno vključi v družbo
Prireditev TVU
45 24. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Mini zaposlitveni sejem
Prireditev TVU
46 28. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Razvojno izobraževalni center Novo mesto
Predavanje "Kako biti dober, a ne naiven?"
Prireditev TVU
47 29. 05. 2018
16:30 - 17:30
Izvajalec: Društvo revmatikov Slovenije, Podružnica Dolenjske in Bele krajine
Ne odlašaj. poveži se že danes
Prireditev TVU
48 29. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Posvetovalnica za učence in starše Novo mesto
Pomen samospoštovanja in dobrih učnih navad
Prireditev TVU
49 30. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Osnovna šola Bršljin
Letni koncert pevskih zborov ob otvoritvi razstave
Prireditev TVU
50 30. 05. 2018
19:00 - 20:30
Izvajalec: Zavod Cerber - mediacija, svetovanje, izobraževanje
Življenje z otroki
Prireditev TVU
51 31. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Ekonomska šola Novo mesto, Višja strokovna šola
Sprehod po Novem mestu z vodenjem v nemškem jeziku
Prireditev TVU
52 31. 05. 2018
12:00 - 14:00
Izvajalec: Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Gibanje in zdravje
Prireditev TVU
53 06. 06. 2018
13:30 - 15:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Priprava CV vizitke
Prireditev TVU
54 07. 06. 2018
13:30 - 15:00
Izvajalec: Posvetovalnica za učence in starše Novo mesto
Delavnica za prostovoljce Skupaj zmoremo več!
Prireditev TVU
55 12. 06. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Predupokojitvene aktivnosti
Prireditev TVU
56 13. 06. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Šolski center Novo mesto, Enota za izobraževanje odraslih
Projektni dan
Prireditev TVU
57 13. 06. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Informiranje in aktivacija
Prireditev TVU
58 14. 06. 2018
15:00 - 16:00
Izvajalec: Posvetovalnica za učence in starše Novo mesto
Beremo z Maikijem
Prireditev TVU
59 18. 06. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Moja pisna predstavitev
Prireditev TVU
60 19. 06. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Trg dela
Prireditev TVU
61 19. 06. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Moja pisna predstavitev
Prireditev TVU

Občina Semič
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 05. 2018
15:00
Izvajalec: Planinsko društvo Semič
Nepozabni razgledi in CŠOD Misija
Prireditev TVU
2 12. 05. 2018
15:00
Izvajalec: Društvo Kočevarjev staroselcev
Nepozabni razgledi
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Društvo za biološko in dinamično gospodarjenje LAN Bela krajina
Demonstracija priprave biodinamičnih preparatov
Prireditev TVU
4 15. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka Semič
Prireditev TVU
5 17. 05. 2018
16:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Črnomelj
Obisk KUD Jože Mihelčič iz Semiča
Prireditev TVU
6 18. 05. 2018
20:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Jože Mihelčič
Kulturna dediščina Kočevarjev
Prireditev TVU
7 25. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Otroški vrtec Metlika
Športne igre za predšolske otroke
Prireditev TVU
8 26. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Zduženje borcev za vrednote NOB Semič
Pohod po krožni poti partizanskih bolnišnic
Prireditev TVU
9 26. 05. 2018
15:00
Izvajalec: PGD Črešnjevec, Prostovoljno gasilsko društvo Črešnjevec
Tekmovanje za pokal sv. Florjana
Prireditev TVU
10 02. 06. 2018
15:00
Izvajalec: Prostovoljno gasilsko društvo Stranska vas
Tekmovanje za pokal občine Semič
Prireditev TVU
11 03. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Društvo rejcev drobnice Bele krajine
24. razstava ovac in koz
Prireditev TVU
12 29. 06. 2018
20:00
Izvajalec: Kulturni center Semič, KC Semič
Poletni večeri pred Kulturnim centrom
Prireditev TVU

Občina Sodražica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
2 17. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
Preverite svoje znanje
Prireditev TVU

Občina Šentrupert
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 27. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Erika Klančnik - Dopolnilna dejavnost na kmetiji
Pridelava hrane brez prekopavanja zemlje
Prireditev TVU

Občina Škocjan
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
15:00 - 16:30
Izvajalec: Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
Kvačkanje
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
10:15 - 11:50
Izvajalec: Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
Kuhajmo zdravo
Prireditev TVU
3 15. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
Plesna delavnica
Prireditev TVU
4 18. 05. 2018
16:00 - 17:30
Izvajalec: Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
Rezbarjenje
Prireditev TVU

Občina Šmarješke Toplice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2018
14:15 - 16:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarjeta
Vezem, šivam, pletem
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarjeta
Med dvema ognjema
Prireditev TVU
3 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarjeta
Kmečke igre
Prireditev TVU
4 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarjeta
Osnove kvačkanja
Prireditev TVU
5 17. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarjeta
Naravno gibanje otrok
Prireditev TVU
6 17. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarjeta
ROKOMET
Prireditev TVU
7 18. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarjeta
Izdelava ogrlic iz starih majic
Prireditev TVU

Občina Trebnje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Zdrava rekreacija
Prireditev TVU
2 12. 05. 2018
10:00 - 15:45
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Svet je lep in dovršen, Kačerjevski idealist danes
Prireditev TVU
3 12. 05. 2018
10:00 - 15:45
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Svet je lep in dovršen, Kačerjevski idealist danes
Prireditev TVU
4 14. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Zdrava rekreacija
Prireditev TVU
5 15. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Predupokojitvene aktivnosti
Prireditev TVU
6 15. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
PPredstavitev metode HumanUP
Prireditev TVU
7 15. 05. 2018
12:00 - 14:00
Izvajalec: Višja strokovna šola za kozmetiko in velnes Ljubljana
Nega aknaste in nečiste kože
Prireditev TVU
8 16. 05. 2018
08:30 - 11:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Delavnica Prilagodljivost
Prireditev TVU
9 17. 05. 2018
09:00 - 16:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Vseživljenjsko učenje v zaporih
Prireditev TVU
10 17. 05. 2018
10:30 - 12:30
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Digitalna doba naš izziv
Prireditev TVU
11 17. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Apel podobo na ogled postavi
Prireditev TVU
12 18. 05. 2018
10:00 - 19:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
13 18. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Zdrava rekreacija
Prireditev TVU
14 28. 05. 2018
08:20 - 09:20
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Informativna urica za dolgotrajno brezposelne osebe
Prireditev TVU
15 07. 06. 2018
19:30 - 20:30
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Klavirski trio Amarel
Prireditev TVU
16 12. 06. - 15. 06. 2018
09:00 - 19:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Mednarodni tabor likovnih samorastnikov Trebnje
Prireditev TVU
17 13. 06. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Zaposlitveni razgovor malo drugače
Prireditev TVU
18 14. 06. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Odprtje razstave donacije Bernik Špringer
Prireditev TVU
19 16. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Zaključek tabora
Prireditev TVU
20 16. 06. 2018
10:00 - 24:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Dan odprtih vrat - Poletna muzejska noč
Prireditev TVU

Občina Žužemberk
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Žužemberk
Tehnika svinčnika na papirju
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Žužemberk
Brainobrain
Prireditev TVU
3 25. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Žužemberk
First Lego League
Prireditev TVU
4 25. 05. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Žužemberk
First Lego League
Prireditev TVU
5 30. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Žužemberk
Dostopanje do knjižničnih gradiv s pomočjo it
Prireditev TVU


Koroška regija
Občina Črna na Koroškem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 06. 06. 2018
17:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Mežiške doline
Predavanje: Zmožnost vožnje voznikov v starosti pri diabetesu
Prireditev TVU

Občina Dravograd
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. - 18. 05. 2018
07:00 - 18:00
Izvajalec: Prevozi Arauš, Ivan Arauš s.p.
Obveščanje potnikov o bontonu v javnih prevoznih sredstvih
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo klekljaric Koroške, sekcija Dravograd
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Knjižnica Dravograd
Ledene strasti
Prireditev TVU
4 18. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Kulturno društvo Črneče
Odprta vaja
Prireditev TVU
5 19. 05. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Knjižnica Dravograd
Branje z ustvarjalno delavnico
Prireditev TVU
6 22. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Vrtec Dravograd
Likovna ustvarjalnost najmlajših
Prireditev TVU

Občina Mežica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Center za socialno delo Ravne na Koroškem
Delavnica za starše predšolskih otrok- program Neverjetna leta
Prireditev TVU
2 22. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Društvo literarno gledališče Treska
Center za usposabljanje delo in varstvo Črna na Koroškem se predstavi
Prireditev TVU

Občina Mislinja
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
13:45 - 15:00
Izvajalec: Centernorma d.o.o.
Vadba za zaposlene
Prireditev TVU
2 12. 06. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Razgovori o novih knjigah
Prireditev TVU

Občina Prevalje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
16:00
Izvajalec: Osnovna šola Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Lutkovna predstava Maček Muri
Prireditev TVU
2 18. 05. 2018
09:30
Izvajalec: Osnovna šola Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem
Prinašamo veselje
Prireditev TVU
3 22. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
Knjižna paberkovanja
Prireditev TVU
4 27. 05. 2018
10:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo Povojček, društvo za zdravilne rastline, naravo in kakovost življenja
9. festival zdravilnih rastlin
Prireditev TVU

Občina Radlje ob Dravi
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
07:30 - 07:50
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Jutranja telovadba
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
09:00 - 20:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje petek, 11. 5. 2018
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Maša
Prireditev TVU
4 12. 05. 2018
15:30
Izvajalec: Društvo Ajda
Menjamo sadike, semena in recepte
Prireditev TVU
5 13. 05. 2018
16:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Ustvarjalna delavnica: ustvarjamo iz vrvi (skodelice, vaze …)
Prireditev TVU
6 14. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Zelišča za čaj
Prireditev TVU
7 14. 05. 2018
17:00 - 19:30
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje ponedeljek, 14. 5. 2018
Prireditev TVU
8 15. 05. 2018
09:00 - 09:20
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Jutranja telovadba
Prireditev TVU
9 15. 05. 2018
10:00 - 11:15
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Zgodovinski krožek
Prireditev TVU
10 15. 05. 2018
10:00 - 21:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje torek, 15. 5. 2018
Prireditev TVU
11 15. 05. 2018
13:30 - 14:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Priprava na zaposlitveni razgovor
Prireditev TVU
12 16. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje sreda, 16. 5. 2018
Prireditev TVU
13 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Parada učenja
Prireditev TVU
14 16. 05. 2018
10:00 - 16:00
Izvajalec: Center za socialno delo Radlje ob Dravi
Stojnica na Paradi učenja
Prireditev TVU
15 16. 05. 2018
10:30 - 11:15
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Vadba na fitnes napravah Doma Hmelina
Prireditev TVU
16 17. 05. 2018
09:00 - 17:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje četrtek, 17. 5. 2018
Prireditev TVU
17 17. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Bralno pogovorna urica v sodelovanju z knjižnico Radlje ob Dravi
Prireditev TVU
18 17. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Joga smeha
Prireditev TVU
19 17. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Glasbeni nastop KUD Bezena in DU Ruše z ansamblom Nikoli ni prepozno
Prireditev TVU
20 18. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Računalniški tečaj za starejše
Prireditev TVU
21 18. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Molitvena urica
Prireditev TVU
22 18. 05. 2018
11:30 - 11:50
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Skupinska telovadba v parku doma Hmelina
Prireditev TVU
23 19. 05. 2018
09:00 - 13:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Indijska vas pri dvorcu Radlje
Prireditev TVU
24 19. 05. 2018
10:00 - 11:20
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Sprehod po tematsko senzoričnem parku
Prireditev TVU
25 19. 05. 2018
13:00 - 14:30
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Rusko kegljanje
Prireditev TVU
26 20. 05. 2018
14:00 - 15:30
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Pikado turnir
Prireditev TVU
27 22. 05. 2018
10:00 - 21:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje torek, 22. 5. 2018
Prireditev TVU
28 23. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje sreda, 23. 5. 2018
Prireditev TVU
29 24. 05. 2018
09:00 - 18:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje četrtek, 24. 5. 2018
Prireditev TVU
30 25. 05. 2018
09:00 - 18:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje petek, 25. 5. 2018
Prireditev TVU
31 26. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
GRŠKI VEČER: “pogovorni potopis” - predstavitev življenja v Grčiji
Prireditev TVU
32 28. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Delavnica oblikovanja iz gline - 2. del
Prireditev TVU
33 29. 05. 2018
10:00 - 21:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje torek, 29. 5. 2018
Prireditev TVU
34 30. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje sreda, 30. 5. 2018
Prireditev TVU
35 31. 05. 2018
09:00 - 18:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Dogajanje četrtek, 31. 5. 2018
Prireditev TVU
36 01. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Računalniški tečaj za starejše
Prireditev TVU
37 02. 06. 2018
16:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Obletnica Marenberškega mladinskega kulturnega centra Radlje ob Dravi z Bogračijado
Prireditev TVU
38 06. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Kuharska delavnica
Prireditev TVU
39 07. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Vseživljenjsko učenje
Prireditev TVU
40 08. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Računalniški tečaj za starejše
Prireditev TVU
41 13. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Kuharska delavnica
Prireditev TVU
42 14. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Vseživljenjsko učenje
Prireditev TVU
43 15. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Računalniški tečaj za starejše
Prireditev TVU
44 20. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Kuharska delavnica
Prireditev TVU
45 21. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Vseživljenjsko učenje
Prireditev TVU
46 22. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Računalniški tečaj za starejše
Prireditev TVU
47 27. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Kuharska delavnica
Prireditev TVU
48 28. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Vseživljenjsko učenje
Prireditev TVU
49 29. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Računalniški tečaj za starejše
Prireditev TVU

Občina Ravne na Koroškem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 18. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Šolski center Ravne - Srednja šola Ravne na Koroškem
Vseživljenjsko učenje - temelj kvalitetnega življenja
Radijska oz. TV oddaja
2 11. 05. 2018
16:30 - 18:00
Izvajalec: Koroška galerija likovnih umetnosti
Bernekerjeva ustvarjalnica - Svetleči predmeti
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Pregled CV in vlog za zaposlitev
Prireditev TVU
4 15. 05. 2018
11:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Predstavitev javnega povabila APZ Zaposli.me in Aktivni do upokojitve
Prireditev TVU
5 15. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Mežiške doline
Meritve krvnega sladkorja, holesterola, krvnega tlaka.
Prireditev TVU
6 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Center za socialno delo Ravne na Koroškem
Predstavitev na stojnici - Parada učenja
Prireditev TVU
7 16. 05. 2018
13:30 - 15:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Ujemite pozornost delodajalca
Prireditev TVU
8 17. 05. 2018
09:30 - 13:00
Izvajalec: Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem
Festival inkluzije NAŠE IGRARIJE 2018
Prireditev TVU
9 17. 05. - 25. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Šolski center Ravne - Srednja šola Ravne na Koroškem
Do zdravja z eteričnimi olji
Prireditev TVU
10 18. 05. 2018
07:30 - 08:15
Izvajalec: Osnovna šola Koroški jeklarji
Razmigajmo možgane
Prireditev TVU
11 18. 05. 2018
08:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Ravne na Koroškem
Dan odprtih vrat LU Ravne
Prireditev TVU
12 22. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Mežiške doline
Dan odprtih vrat društva diabetikov Mežiške doline.
Prireditev TVU
13 24. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
Knjižna paberkovanja
Prireditev TVU
14 24. 05. 2018
12:45 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Koroški jeklarji
Čebelarstvo
Prireditev TVU
15 24. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
Cikel ruskega filma 2018: Trije dnevi do pomladi (2017)
Prireditev TVU
16 25. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Društvo proti mučenju živali Koroške
Vse o veganstvu - predavanje
Prireditev TVU
17 15. 06. - 24. 06. 2018
07:00 - 18:00
Izvajalec: Šolski center Ravne - Srednja šola Ravne na Koroškem
Z gibanjem premagujemo stres
Prireditev TVU
18 15. 06. - 27. 06. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Šolski center Ravne - Srednja šola Ravne na Koroškem
Kako nam števila krojijo življenje
Prireditev TVU
19 20. 06. - 30. 06. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Šolski center Ravne - Srednja šola Ravne na Koroškem
Doživetje Amerike
Prireditev TVU
20 22. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Koroška galerija likovnih umetnosti
Odprtje razstave Irmgard Schaumberger
Prireditev TVU

Občina Slovenj Gradec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 18. 05. 2018
07:45 - 07:55
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Joga v Ritmu Koroške
Radijska oz. TV oddaja
2 11. 05. 2018
08:00 - 14:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Slovenj Gradec
Dan odprtih vrat Zdravstvenega doma Slovenj Gradec
Prireditev TVU
3 11. 05. - 25. 05. 2018
10:00 - 10:45
Izvajalec: Zavod Slokva so.p.
Vadba za starejše s pridihom joge
Prireditev TVU
4 11. 05. 2018
11:30 - 12:00
Izvajalec: Ozara Slovenija, nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Slovenj Gradec, dnevi center
Spoznajmo se skozi glasbo
Prireditev TVU
5 11. 05. 2018
18:00 - 20:30
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Literarno pasje druženje z Lanico
Prireditev TVU
6 12. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Koroška galerija likovnih umetnosti
BERNEKERJEVA SOBOTNA USTVARJALNICA: PORTRET – KAKO TE VIDIM?
Prireditev TVU
7 12. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Koroški pokrajinski muzej
Večer ljudske glasbe
Prireditev TVU
8 13. 05. 2018
16:00 - 19:00
Izvajalec: Mestna občina Slovenj Gradec
Urbane delavnice
Prireditev TVU
9 14. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd, Poslovna enota Slovenj Gradec
Delavnica izdelave nakita
Prireditev TVU
10 14. 05. - 28. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod Slokva so.p.
Dan odprtih vrat za lastnike kmetij
Prireditev TVU
11 14. 05. 2018
13:00 - 14:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Kako se kot starejši iskalec zaposlitve ustrezno aktiviram na trgu dela
Prireditev TVU
12 14. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
"Šloganje" iz kave z Vanjo Gale
Prireditev TVU
13 15. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd, Poslovna enota Slovenj Gradec
Z roko v roki
Prireditev TVU
14 15. 05. 2018
09:30
Izvajalec: Osnovna šola Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem
Z roko v roki
Prireditev TVU
15 15. 05. 2018
10:00 - 17:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenj Gradec
Dan odprtih vrat Glasbene šole Slovenj Gradec
Prireditev TVU
16 15. 05. 2018
13:00 - 14:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Ujemite pozornost delodajalca
Prireditev TVU
17 15. 05. 2018
17:00 - 21:00
Izvajalec: Zavod Slokva so.p.
D(r)oživetje - praktična delavnica s Polo Bekeraj
Prireditev TVU
18 15. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Meditacija Rezanje negativnih vezi
Prireditev TVU
19 16. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd, Poslovna enota Slovenj Gradec
Druženje dveh generacij
Prireditev TVU
20 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Zveza Sonček - enota Center Sonček Ivančica
Predstavitev na stojnici - Parada učenja
Prireditev TVU
21 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Fakulteta za tehnologijo polimerov
Plastika in okolje
Prireditev TVU
22 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Šolski center Slovenj Gradec - Srednja zdravstvena šola Slovenj Gradec
Prikaz temeljnih postopkov oživljanja
Prireditev TVU
23 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Šolski center Slovenj Gradec - Srednja zdravstvena šola Slovenj Gradec
Razgibam se rad!
Prireditev TVU
24 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Javni zavod za turizem in šport Spotur Slovenj Gradec
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
25 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Druga osnovna šola Slovenj Gradec
Predstavitev čebelarskega krožka
Prireditev TVU
26 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Slovenj Gradec
Predstavitev na stojnici - Parada učenja
Prireditev TVU
27 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Center za socialno delo Slovenj Gradec
Predstavitev na stojnici - Parada učenja
Prireditev TVU
28 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Ozara Slovenija, nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Slovenj Gradec, dnevi center
Predstavitev na stojnici - Parada učenja
Prireditev TVU
29 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Predstavitev poslovne točke SPOT svetovanje Koroška
Prireditev TVU
30 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod Slokva so.p.
Predstavitev na stojnici - Parada učenja
Prireditev TVU
31 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Slovenj Gradec
Predstavitev na stojnici - Parada učenja
Prireditev TVU
32 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo za realitetno terapijo
Predstavitev na stojnici - Parada učenja
Prireditev TVU
33 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Parada učenja - pravljični kotiček
Prireditev TVU
34 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Center za socialno delo Slovenj Gradec
Labirint nasilja in nastanitvene možnosti za žrtve
Prireditev TVU
35 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenj Gradec
Parada učenja
Prireditev TVU
36 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Koroška galerija likovnih umetnosti
Ustvarjalnica Vranček Koki
Prireditev TVU
37 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Visoka šola za zdravstvene vede Slovenj Gradec
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
38 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Parada učenja v Slovenj Gradcu
Prireditev TVU
39 16. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Parada učenja - stojnica
Prireditev TVU
40 16. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposablanje in rehabilitacijo, Velenje
Sodelovanje s stojnico na Paradi učenja
Prireditev TVU
41 16. 05. - 30. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod Slokva so.p.
Kreativne delavnice za otroke
Prireditev TVU
42 16. 05. 2018
17:00 - 20:00
Izvajalec: Zavod Slokva so.p.
D(r)oživetje - demonstracijska delavnica s Polo Bekeraj
Prireditev TVU
43 17. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Intervju z dr. Jožetom Kopeiningom
Radijska oz. TV oddaja
44 17. 05. 2018
10:30 - 11:30
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Bralno druženje s člani Ozare
Prireditev TVU
45 17. 05. - 21. 05. 2018
11:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Podgorje
Učenje za zdravje - ustvarjalne delavnice
Prireditev TVU
46 17. 05. 2018
16:00 - 17:30
Izvajalec: Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd, Poslovna enota Slovenj Gradec
Ples seniorjev
Prireditev TVU
47 17. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Predstavitev metode Ponovna povezava - the reconnection healing
Prireditev TVU
48 18. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Bralno druženje s starostniki
Prireditev TVU
49 18. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd, Poslovna enota Slovenj Gradec
Bralna ura z Alenko in Darjo
Prireditev TVU
50 18. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Koroška galerija likovnih umetnosti
Predstavitev kataloga in vodstvo po razstavi Trienale sodobne umetnosti na Koroškem ob mednarodnem dnevu muzejev
Prireditev TVU
51 18. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Vodena meditacija v regresijo s čiščenjem strahov in progresijo
Prireditev TVU
52 21. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposablanje in rehabilitacijo, Velenje
Delavnica Komunikacija
Prireditev TVU
53 21. 05. 2018
12:15 - 13:00
Izvajalec: Dani afc d.o.o.
Vadba za zaposlene
Prireditev TVU
54 22. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Izbira ljudi v našem življenju!
Prireditev TVU
55 23. 05. 2018
11:00 - 13:00
Izvajalec: Glasbeni center SLED Barbara Mirkac s.p.
z glasbo proti stresu na delovnem mestu – praktična glasbena delavnica
Prireditev TVU
56 23. 05. 2018
11:00 - 13:00
Izvajalec: KULTURNO DRUŠTVO ZVOKI TIŠINE
z glasbo proti stresu na delovnem mestu – praktična glasbena delavnica
Prireditev TVU
57 24. 05. 2018
09:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposablanje in rehabilitacijo, Velenje
Dan odprtih vrat Zavoda Ruj Velenje
Prireditev TVU
58 24. 05. 2018
17:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Maistrova
Zaključek projekta "Ne mojem ZMOREM"
Prireditev TVU
59 24. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Vse, česar še niste vedeli o konoplji
Prireditev TVU
60 25. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Univerzalne energije
Prireditev TVU
61 27. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Mestna občina Slovenj Gradec
Urbane delavnice
Prireditev TVU
62 28. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Z učinkovito komunikacijo do boljših odnosov
Prireditev TVU
63 29. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Vesak meditacija
Prireditev TVU
64 31. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Center za socialno delo Slovenj Gradec
Dobro starševstvo bivših partnerjev
Prireditev TVU
65 31. 05. 2018
16:00 - 17:30
Izvajalec: Društvo za realitetno terapijo
Kako poteka realitetna terapija v skupini?
Prireditev TVU
66 31. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Kaj so intuitivne zaznave?
Prireditev TVU
67 01. 06. - 21. 06. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
1. vseslovenska rokodelska razstava
Prireditev TVU
68 02. 06. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
69 05. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Mojstrska števila
Prireditev TVU
70 06. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
71 06. 06. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
72 07. 06. 2018
15:30 - 17:00
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Zdravilna energija dreves
Prireditev TVU
73 08. 06. 2018
09:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Maistrova
Parada otroških idej
Prireditev TVU
74 08. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
75 08. 06. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
76 08. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Vodena meditacija v regresijo s čiščenjem strahov in progresijo
Prireditev TVU
77 09. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
78 09. 06. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
79 13. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
80 13. 06. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
81 14. 06. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Razgovori o novih knjigah
Prireditev TVU
82 15. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
83 15. 06. 2018
11:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposablanje in rehabilitacijo, Velenje
Delavnica "Starejši in zdravje"
Prireditev TVU
84 15. 06. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
85 15. 06. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Odprtje likovne razstave Škrati
Prireditev TVU
86 19. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Predavanje v Access barse
Prireditev TVU
87 20. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
88 20. 06. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelske delavnice
Prireditev TVU
89 20. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Zdravi brez zdravljenja in življenje brez bolezni
Prireditev TVU
90 22. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Meditacija: Počistimo preteklost in naredimo prostor novemu
Prireditev TVU
91 29. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Podjetniško in poslovno svetovanje Bojana Vranjek s.p,
Predstavitev Qi gonga
Prireditev TVU
92 29. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Koroška galerija likovnih umetnosti
Odprtje razstave Jože Tisnikar (ob 20-letnici smrti in 90-letnici rojstva)
Prireditev TVU


Obalno-kraška regija
Občina Ankaran
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 29. 05. 2018
18:30
Izvajalec: Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper, Biblioteca centrale Srečko Vilhar Capodistria
Pravljice za odrasle
Prireditev TVU

Občina Divača
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
15:00
Izvajalec: OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača - Podružnična šola Vreme
Moč začimb v prehrani otroka
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
14:30
Izvajalec: OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača - Podružnična šola Vreme
Pravilen pristop do psov in skrb za domače živali
Prireditev TVU
3 15. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Kosovelova knjižnica Sežana, Enota Knjižnica Divača
Pravljična urica
Prireditev TVU
4 16. 05. 2018
12:30
Izvajalec: OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača - Podružnična šola Vreme
Izdelava netopirnic, predavanje o netopirjih
Prireditev TVU
5 17. 05. 2018
16:00
Izvajalec: OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača - Podružnična šola Vreme
Ustvarjalne delavnice
Prireditev TVU
6 18. 05. 2018
10:00
Izvajalec: OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača - Podružnična šola Vreme
Pravljična urica na potujoči knjižnici z obiskom maskote
Prireditev TVU
7 18. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Kosovelova knjižnica Sežana, Enota Knjižnica Divača
Predstavitev knjige Tina Mamića: Dalmatino
Prireditev TVU
8 29. 05. 2018
08:00
Izvajalec: Kosovelova knjižnica Sežana, Enota Knjižnica Divača
Postavitev razstave ročnih del
Prireditev TVU
9 02. 06. 2018
08:00
Izvajalec: Kosovelova knjižnica Sežana, Enota Knjižnica Divača
Zaključni izlet potopisnih študijskih krožkov Iz knjižnice Divača v svet ter S knjižnim nahrbtnikom na potep
Prireditev TVU

Občina Hrpelje - Kozina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 19. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Kosovelova knjižnica Sežana, Enota Knjižnica Hrpelje - Kozina
Zadnje srečanje ŠK Zgodbarnica
Prireditev TVU

Občina Izola
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
08:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Zdravo sobivanje s tehnologijo
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
10:00 - 00:00
Izvajalec: Andragoško društvo Morje - Univerza za tretje življenjsko obdobje Izola
Fotografska razstava- Ribištvo
Prireditev TVU
3 11. 05. - 30. 06. 2018
10:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Izola
Razstave Izolanov
Prireditev TVU
4 11. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
kaligrafija - delavnica
Prireditev TVU
5 11. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Kulturno društvo likovnih umetnikov LIK Izola
Letna razstava LIK Izola
Prireditev TVU
6 11. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - OI Izola
Razstava Sončni žarki ustvarjalnih let Marionet
Prireditev TVU
7 12. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Center za kulturo, šport in prireditve Izola
Plesno-glasbeni dopoldan
Prireditev TVU
8 16. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
ŽIVETI ZDAJ
Prireditev TVU
9 17. 05. 2018
08:00
Izvajalec: Mandrač, Graffit Line, d. o. o.
Članek o TVU 2018
Prireditev TVU
10 17. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Center za kulturo, šport in prireditve Izola
"Mali turisti"
Prireditev TVU
11 18. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
večer »pogovor o stripu«
Prireditev TVU
12 19. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - OI Izola
Ustvarjalna delavnica za otroke: Kamišibaj – zgodbe po ljudskem izročilu
Prireditev TVU
13 21. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
Dragocena dediščina izole in izolanov v besedi in sliki
Prireditev TVU
14 24. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
Večerni klepet z zanimivimi izolani, gostja srečanja bo Mara Šolaja
Prireditev TVU
15 29. 05. 2018
18:00 - 21:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
Izberi zdravo življenje: sočasno predavanje za strokovne, pedagoške delavce ter starše, delavnica za otroke in debatni klub za dijake
Prireditev TVU
16 30. 05. 2018
18:00 - 21:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
Kino podmornica: superjunaki so superprijatelji- delavnica izdelave lutk iz kartona/čitalnica
Prireditev TVU
17 31. 05. 2018
18:00 - 21:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
KINO OTOK-PODMORNICA – OTOK ZA MULARIJO: Filmska urica za otroke, mlade in družine v Mestni Knjižnici Izola/čitalnica
Prireditev TVU
18 07. 06. 2018
19:00
Izvajalec: Center za kulturo, šport in prireditve Izola
Letna razstava KDLU TUBA
Prireditev TVU
19 08. 06. 2018
20:00
Izvajalec: Center za kulturo, šport in prireditve Izola
Festival KAMRICA
Prireditev TVU
20 11. 06. 2018
10:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Koper - enota Izola
Utrinki mojega mesta – otvoritev razstave fotografij
Prireditev TVU
21 12. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
Pomen simbolov na portalih krasa
Prireditev TVU

Občina Komen
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Kosovelova knjižnica Sežana, Enota Knjižnica Komen
Just Makovec: Odpadnik
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Kosovelova knjižnica Sežana, Enota Knjižnica Komen
Predvajanje dokumentarnega filma Dorice Makuc
Prireditev TVU
3 18. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Kosovelova knjižnica Sežana, Enota Knjižnica Komen
Predvajanje dokumentarnega filma Dorice Makuc.
Prireditev TVU

Občina Koper
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 17. 05. 2018
08:00
Izvajalec: OŠ Oskarja Kovačiča Škofije
Likovna razstava
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
08:00 - 14:00
Izvajalec: Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper
Razstava "Varovanje kože"
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Predstavitev Večgeneracisjkega centra Morje
Prireditev TVU
4 11. 05. - 30. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Radio Capris d.o.o.
Napoved dogodkov TVU v koledarju prireditev
Radijska oz. TV oddaja
5 11. 05. - 30. 06. 2018
09:00
Izvajalec: Radiotelevizija Slovenija, Radio Koper Capodistria
Napoved dogodkov TVU v koledarju prireditev
Radijska oz. TV oddaja
6 11. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper, Biblioteca centrale Srečko Vilhar Capodistria
Stopimo v knjižnico
Prireditev TVU
7 11. 05. 2018
15:00
Izvajalec: OŠ Oskarja Kovačiča Škofije
Naredi si sam - zvočna knjiga
Prireditev TVU
8 11. 05. 2018
19:00 - 21:30
Izvajalec: Akademsko kulturno-umetniško društvo Kolo
Dan odp