Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Iskanje prireditev
Posebnosti
Akcije TVU 2019
Izvajalci
TVU v številkah

Promocijsko gradivo TVU


Prireditve TVU 2019 koordinatorja in podizvajalcev: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj

Izpisano število prireditev: 123, dogodkov: 168
Jugovzhodna Slovenija
Občina Črnomelj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
08:00 - 10:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
2 10. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Alenka Kukman s.p.
Izdelava eko čistil
Prireditev TVU
3 10. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Oblecimo knjige
Prireditev TVU
4 10. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Mestna muzejska zbirka Črnomelj
Zgodovina mesta Črnomelj
Prireditev TVU
5 10. 05. 2019
09:30 - 11:00
Izvajalec: Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Črnomelj
Nemščina za vsak dan
Prireditev TVU
6 11. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Šport in špas-druženje vseh generacij
Prireditev TVU
7 12. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Urbano zelenje mesta
Janes walk
Prireditev TVU
8 13. 05. 2019
08:20 - 11:00
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Peka belokranjske pogače
Prireditev TVU
9 13. 05. 2019
08:30 - 10:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Predstavitev Manifesta za učenje odraslih v 21. st
Prireditev TVU
10 13. 05. - 17. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola za odrasle
Razstava izdelkov
Prireditev TVU
11 13. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Središče za samostojno učenje Črnomelj
Predstavitev središča za samostojno učenje
Prireditev TVU
12 13. 05. 2019
11:00 - 11:45
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Glasbena pravljica
Prireditev TVU
13 13. 05. 2019
15:00 - 16:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Zabavne športne igre
Prireditev TVU
14 14. 05. 2019
08:00
Izvajalec: Center za krepitev zdravja
Zobozdravstvena preventiva
Prireditev TVU
15 14. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: UTŽO Črnomelj
Foto delavnica
Prireditev TVU
16 14. 05. 2019
14:15 - 16:15
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Uspešna komunikacija v slovenščini za priseljence
Prireditev TVU
17 14. 05. 2019
16:00 - 17:30
Izvajalec: Večnamenski Romski center Črnomelj
Zapleši in zapoj z nami
Prireditev TVU
18 14. 05. 2019
16:00 - 17:30
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Rolam s svojo mamo
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
09:00 - 19:00
Izvajalec: JP Komunala Črnomelj
Sodelovanje z mestom
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Večnamenski Romski center Črnomelj
Predstavitev VNRC-živa knjiga
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Črnomelj
Rokodelstvo
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Moj kraj Črnomelj
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Slavko Žagar s.p.
Razširimo uporabo drena v prehrani
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Medeni butik BIBI
Medeni butik BIBI se predstavi
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: ZRSZ-EURES
Predstavitev storitev EURES
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Otroški vrtec Metlika
Bibarije na Paradi učenja
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Varstveno delavni center Črnomelj Enota Vinica, VDC Črnomelj Enota Vinica
VDC Črnomelj se predstavi
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Črnomelj
Obisk Parade učenja
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Prikaz temeljnih postopkov oživljanja
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Šola zdravja Črnomelj
telovadimo na Paradi učenja
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Obiščimo Parado učenja
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
16:00 - 17:30
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Uprizorimo pravljico s kamišibaj gledališčem
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Črnomelj
Hiša sadeži družbe se predstavi
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Drobtinice iz naše skrinjice, razstava
Prireditev TVU
36 15. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Črnomelj
Alzheimer cafe
Prireditev TVU
37 16. 05. 2019
07:30 - 08:00
Izvajalec: Šola zdravja Črnomelj
Telovadite z nami
Prireditev TVU
38 16. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Oblecimo knjige
Prireditev TVU
39 16. 05. 2019
12:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Metka iz male vasi, predstava
Prireditev TVU
40 16. 05. 2019
15:30 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Skulpture iz prodnikov
Prireditev TVU
41 16. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Črnomelj
Zaključek Župančičeve bralne značke
Prireditev TVU
42 17. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Babica pripoveduje
Prireditev TVU
43 17. 05. 2019
10:30 - 14:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Dan za kakovost
Prireditev TVU
44 17. 05. 2019
15:30 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Punčke iz svile
Prireditev TVU
45 17. 05. 2019
20:00
Izvajalec: Folklorna skupina Dragatuš
Odprte vaje folklorne skupine
Prireditev TVU
46 20. 05. 2019
08:20 - 12:00
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Slikarska delavnica
Prireditev TVU
47 20. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Knjižnica Črnomelj
Predstavitev dejavnosti
Prireditev TVU
48 20. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Babica in dedek, igrajta se z mano
Prireditev TVU
49 20. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Babica in dedek, igrajta se z mano
Prireditev TVU
50 20. 05. 2019
10:15 - 12:40
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Izdelava ptičjih valilnic
Prireditev TVU
51 20. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Predstavitev AEQ metode
Prireditev TVU
52 21. 05. 2019
08:20 - 12:00
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Izdelava rogov, piščali, prdcev in palic
Prireditev TVU
53 21. 05. 2019
09:00 - 16:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Črnomelj
Hiša sadeži družbe praznuje
Prireditev TVU
54 21. 05. 2019
19:00
Izvajalec: FS Lepa Anka Črnomelj
Odprte vaje folklorne skupine
Prireditev TVU
55 21. 05. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Društvo Magičnost gibanja
Magičnost gibanja
Prireditev TVU
56 22. 05. 2019
08:20 - 12:40
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Pohod v okolici šole
Prireditev TVU
57 22. 05. 2019
15:30 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Pletenje in kvačkanje
Prireditev TVU
58 23. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: UTŽO Črnomelj
Gibanje za zdravje-pohod
Prireditev TVU
59 23. 05. 2019
08:30 - 14:30
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Ekskurzija "Po poteh dediščine Bele krajine"
Prireditev TVU
60 23. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Spoznajmo šolo
Prireditev TVU
61 23. 05. 2019
15:00 - 17:30
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
pohod na Kozice iz Predgrada
Prireditev TVU
62 23. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Delavnica AEQ metode
Prireditev TVU
63 24. 05. - 25. 05. 2019
08:00 - 18:00
Izvajalec: Združenje slovenskih katoliških skavtinj in skavtov-Steg Črnomelj 1
Zaključek skavtskega leta
Prireditev TVU
64 24. 05. 2019
08:30 - 10:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Industrijska konoplja z Boštjanom Kočevarjem
Prireditev TVU
65 24. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Zapleši z nami
Prireditev TVU
66 24. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Zaplešimo skupaj
Prireditev TVU
67 24. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Podelitev bralne značke
Prireditev TVU
68 24. 05. 2019
14:00 - 15:00
Izvajalec: ŠK Igre v naravi
Belokranjske pastirske igre
Prireditev TVU
69 24. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: FS Lepa Anka Črnomelj
Zaplešimo kot pravi Belokranjci
Prireditev TVU
70 24. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: FS Lepa Anka Črnomelj
izdelajmo pastirski rok in piščali
Prireditev TVU
71 24. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Otroška folklorna skupina Dragatuš
Odprte vaje folklorne skupine
Prireditev TVU
72 26. 05. 2019
13:00 - 18:00
Izvajalec: ŠK Zgodbarjenje v Beli krajini
Predstavitev Poljanskih zgodb
Prireditev TVU
73 26. 05. 2019
13:00 - 18:00
Izvajalec: Javni zavod Krajinski park Kolpa
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
74 27. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: ŠK Zelišča v kulinariki
Delavnica peke kruha z drožmi
Prireditev TVU
75 28. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Telovadimo s Šolo zdravja
Prireditev TVU
76 30. 05. 2019
15:00 - 19:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Pohod za prostovoljce OZRK Črnomelj
Prireditev TVU
77 04. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Alenka Kukman s.p.
Izdelava naravnega mila
Prireditev TVU
78 04. 06. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Šola zdravja Črnomelj
Medgeneracijsko druženje ob telovadbi
Prireditev TVU
79 05. 06. 2019
07:00 - 12:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Krvodajalska akcija
Prireditev TVU
80 06. 06. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Dom starejših občanov Črnomelj
Obiščimo najmlajše
Prireditev TVU
81 06. 06. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Dom starejših občanov na obisku v vrtcu
Prireditev TVU
82 06. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Pomen organizacije za okolje- 15 let zelenega znaka za kakovost POKI
Prireditev TVU
83 10. 06. - 13. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Obiščimo Hišo sadeži družbe
Prireditev TVU
84 11. 06. 2019
11:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Župančičeva frulica 2019
Prireditev TVU
85 12. 06. 2019
08:20 - 12:40
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Športne igre
Prireditev TVU
86 15. 06. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Babica pripoveduje
Prireditev TVU
87 16. 06. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Spoznajmo Krajinski park Kolpa
Prireditev TVU
88 17. 06. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Spoznajmo belokranjsko ljudsko izročilo
Prireditev TVU
89 19. 06. - 21. 06. 2019
09:00 - 19:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Zelena pozitiva
Prireditev TVU
90 19. 06. - 21. 06. 2019
09:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo Proteus
Živela, črna človeška ribica!
Prireditev TVU
91 19. 06. 2019
19:00
Izvajalec: ŠK Zelišča v kulinariki
Predstavitev knjižice Zelišča v kulinariki
Prireditev TVU
92 19. 06. 2019
19:30
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Praznovanje pomladi, film
Prireditev TVU
93 20. 06. 2019
08:30 - 14:30
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Ogranimo zdravje z gibanjem
Prireditev TVU
94 21. 06. - 23. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Glas mladih, predstavitev mladih glasbenikov
Prireditev TVU
95 22. 06. - 24. 06. 2019
10:00 - 18:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Info točka svetovalnega središče
Prireditev TVU
96 24. 06. 2019
18:00
Izvajalec: ŠD Nogometna šola Bela krajina
Nogomet za otroke
Prireditev TVU
97 25. 06. 2019
10:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Odrtje Filmskega tabora Kolpa 2019
Prireditev TVU
98 27. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Zaključek Filmskega tabora Kolpa 2019
Prireditev TVU

Občina Metlika
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Metlika
Kviz mladih članov Rdečrga križa
Prireditev TVU
2 14. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Otroški vrtec Metlika
Zdravje za vse
Prireditev TVU
3 16. 05. 2019
08:30 - 14:00
Izvajalec: Slavko Žagar s.p.
Pobiranje in destilacija timijana
Prireditev TVU
4 16. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Metlika
Zdravstvena delavnica
Prireditev TVU
5 17. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Metlika
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
6 17. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Metlika
Društvo upokojencev se predstavi-dan odprtih vrat
Prireditev TVU
7 17. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Dnevni center Šent Metlika
Šent Metlika se predstavi-dan odprtih vrat
Prireditev TVU
8 17. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Dnevni center Šent Metlika
Šent Metlika obiskuje lokalne prireditve
Prireditev TVU
9 17. 05. - 19. 05. 2019
17:00 - 20:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
10 21. 05. 2019
09:30
Izvajalec: Ljudska knjižnica Metlika
Veliki kanjon-ameriška turistična meka
Prireditev TVU
11 22. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
12 05. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
13 12. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
14 13. 06. 2019
08:30 - 12:30
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Ogled Zeliščnega vrta pod Gorjanci in delavnica izdelave mazila iz ognjič
Prireditev TVU
15 13. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Etnobotanični ogled belokranjskega zeliščnega vrta
Prireditev TVU
16 13. 06. 2019
16:00
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Etnobotanični ogled belokranjskega zeliščnega vrta
Prireditev TVU
17 19. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
18 26. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
19 28. 06. 2019
08:30 - 12:30
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Ogled vrtne pravljice - vrt Pajnof
Prireditev TVU

Občina Novo mesto
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 07. 06. 2019
08:00 - 15:00
Izvajalec: UTŽO Črnomelj
Zaključna ekskurzija za člane UTŽO
Prireditev TVU

Občina Semič
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 18. 05. 2019
08:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Regijsko preverjanje ekip prve pomoči
Prireditev TVU
2 21. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Delavnica izdelave tradicionalnih izdelkov iz zelišč
Prireditev TVU
3 18. 06. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU

Občina Škocjan
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. - 01. 06. 2019
09:00 - 17:00
Izvajalec: ŠK Orhideje in vezenine
Razstava Orhideje in vezenine
Prireditev TVU


Osrednjeslovenska regija
Občina Ljubljana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Obiščimo ZOO Ljubljana
Prireditev TVU

Izpisano število prireditev: 123, dogodkov: 168



  Spletni naslov izpisa:
  

  Uporabi Facebook za promocijo prireditev:


 << Nazaj
 
 
 

Povezujemo se:


Koledar prireditev TVU

Danes | Jutri | Pojutrišnjem

Posebnosti:
Radijske in TV oddaje
Odprti telefoni
Spletne strani
Zunaj Slovenije

Kaj se dogaja v TVU 2019?

Podprite idejo vseživljenjskega učenja
in TVU na Facebooku:


Uporabite ključnik:
#TVU2019
     
  Na prvo stran TVU! Andragoški center Slovenije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti  
 

(C) 1996-2019 Andragoški center Slovenije, datum zadnje spremembe: 10.06.2019, 13:35
Računalniška izvedba: Franci Lajovic, grafična zasnova: David Fartek
urednica: mag. Zvonka Pangerc Pahernik

 

 
rank tracker