Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Iskanje prireditev
Posebnosti
Akcije TVU 2016
Izvajalci
TVU v številkah

Malha fotoutrinkov

Akcija TVU 2016:
Učenje in kultura z roko v roki
(17. 5. 2016)

Izpisano število prireditev: 357
Gorenjska regija
Občina Jesenice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2016
10:00 - 10:30
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Mojca Pokrajculja
Prireditev TVU
2 16. 05. 2016
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Nastop godalnega oddelka
Prireditev TVU
3 19. 05. 2016
18:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Nastop harmonikarjev
Prireditev TVU
4 20. 05. 2016
18:00
Izvajalec: JSKD OI Jesenice
Lepota je umetnost - odprtje razstave
Prireditev TVU

Občina Kranj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
17:00 - 19:00
Izvajalec: Švicarska šola Anna Hladnik s.p.
Švicarski dialekt (nemški) preko skypa - razgovor
Prireditev TVU
2 17. 05. 2016
18:00
Izvajalec: Maran d.o.o., Maretov ranč turistična kmetija
ORIGAMI
Prireditev TVU
3 17. 05. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo, Ljudska univerza Kranj
Delavnica ljudskega petja
Prireditev TVU
4 18. 05. 2016
12:00 - 12:45
Izvajalec: Osnovna šola Simona Jenka Kranj
Spoznajmo esperanto
Prireditev TVU
5 01. 06. 2016
17:00 - 18:00
Izvajalec: Švicarska šola Anna Hladnik s.p.
Švicarski dialekt (nemški) preko skypa - razgovor
Prireditev TVU

Občina Škofja Loka
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 08. 06. 2016
18:00
Izvajalec: Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka
Letni koncert pevskih zborov OŠ Cvetka Golarja
Prireditev TVU


Goriška regija
Občina Cerkno
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2016
19:30
Izvajalec: JSKD - Območna izpostava Idrija
Javna vaja ženskega pevskega zbora Cerklanke
Prireditev TVU

Občina Idrija
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2016
20:00
Izvajalec: JSKD - Območna izpostava Idrija
Vedno več jih je...
Prireditev TVU
2 18. 05. 2016
19:00
Izvajalec: JSKD - Območna izpostava Idrija
Sledi časa - Likovna razstava
Prireditev TVU
3 20. 05. 2016
19:00
Izvajalec: JSKD - Območna izpostava Idrija
Koncert MePZ DU Idrija
Prireditev TVU
4 20. 05. 2016
20:00
Izvajalec: JSKD - Območna izpostava Idrija
Regijsko srečanje folklornih skupin severno Primorske
Prireditev TVU
5 21. 05. 2016
14:00
Izvajalec: JSKD - Območna izpostava Idrija
Maraton branja - literarno društvo Ris
Prireditev TVU
6 21. 05. 2016
19:00
Izvajalec: JSKD - Območna izpostava Idrija
Majska pesem
Prireditev TVU
7 22. 05. 2016
14:00
Izvajalec: JSKD - Območna izpostava Idrija
Koncert ŽePZ Sp. Idrija
Prireditev TVU
8 22. 05. 2016
16:00
Izvajalec: JSKD - Območna izpostava Idrija
Naj pesmi srca nam vedre
Prireditev TVU

Občina Nova Gorica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
16:30 - 17:00
Izvajalec: Mojca Valič
Lutkovna predstava Boter petelin in njegova zgodba
Prireditev TVU
2 17. 05. 2016
17:00 - 17:30
Izvajalec: Glasbena šola Nova Gorica
Učenje in kultura z roko v roki
Prireditev TVU
3 17. 05. 2016
17:00 - 17:30
Izvajalec: Varstveno delovni center Nova Gorica
Nastop pevskega zbora VDC Nova Gorica
Prireditev TVU
4 17. 05. - 26. 05. 2016
17:00 - 20:00
Izvajalec: Foto klub Nova Gorica
Zaključek fotografskega natečaja "To je učenje" in razstava
Prireditev TVU
5 17. 05. - 26. 05. 2016
17:00 - 20:00
Izvajalec: Mojca Valič
Lutkovna razstava
Prireditev TVU
6 17. 05. 2016
17:15 - 18:15
Izvajalec: Zavod Masovna
Dženny Improteam
Prireditev TVU
7 17. 05. 2016
18:15 - 19:00
Izvajalec: Goriški literarni klub Govorica
Kako pesmi nastajajo in kaj nam dajejo?
Prireditev TVU
8 17. 05. 2016
18:30 - 19:30
Izvajalec: Zavod Masovna
Z improvizacijo do boljše komunikacije
Prireditev TVU
9 17. 05. 2016
19:00 - 20:00
Izvajalec: Goriški literarni klub Govorica
Pravljice za vsak dan
Prireditev TVU
10 17. 05. 2016
19:00 - 20:00
Izvajalec: Zavod Ažmurk
Projekcija filma Čisto pošten rop (komedija)
Prireditev TVU


Jugovzhodna Slovenija
Občina Črnomelj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
08:15 - 09:55
Izvajalec: Srednja šola Črnomelj
Predstavitev španske pokrajine Asturias
Prireditev TVU
2 17. 05. 2016
09:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Igraj kolo
Prireditev TVU
3 17. 05. 2016
09:30 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Dan odprtih vrat za stare starše
Prireditev TVU
4 17. 05. 2016
16:30 - 18:00
Izvajalec: Srednja šola Črnomelj
Predstavitev Erasmus+: Launching our CO3 Satellite
Prireditev TVU
5 17. 05. 2016
18:00
Izvajalec: Knjižnica Črnomelj
Talenti - razstava mladih likovnikov v knjižnici
Prireditev TVU
6 17. 05. 2016
18:00
Izvajalec: Knjižnica Črnomelj
Bralno srečanje s psom
Prireditev TVU
7 17. 05. 2016
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Črnomelj
Petje nas druži
Prireditev TVU

Občina Novo mesto
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
11:30 - 13:00
Izvajalec: Razvojno izobraževalni center Novo mesto
Učenje in kultura z roko v roki - Skupinska razstava članov Likovnega kulturnega društva Mavrica Novo mesto
Prireditev TVU
2 17. 05. 2016
18:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Novo mesto
To smo mi- praznik ljubiteljske kulture v Tednu ljubiteljske kulture
Prireditev TVU


Koroška regija
Občina Ravne na Koroškem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 04. 06. 2016
10:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Ravne na Koroškem
Srečanje pevskih zborov
Prireditev TVU

Občina Slovenj Gradec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2016
10:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenj Gradec
Glasbena delavnica za otroke
Prireditev TVU
2 16. 05. - 31. 05. 2016
08:00
Izvajalec: Javni zavod MOCIS center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Razstava likovnih del študijskega programa Raziskovanje lastnega likovnega izraza v okviru U3ŽO MOCIS SG
Prireditev TVU
3 17. 05. 2016
19:30 - 20:30
Izvajalec: Kulturno društvo Gradišče
Odprta pevska vaja
Prireditev TVU
4 18. 05. 2016
10:00 - 18:00
Izvajalec: Javni zavod MOCIS center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Parada učenja 2016
Prireditev TVU
5 25. 05. 2016
18:00
Izvajalec: Koroška galerija likovne umetnosti Slovenj Gradec
Skozi noč brez zvezd, temno in gosto kot črnilo
Prireditev TVU
6 18. 06. 2016
19:00
Izvajalec: Kulturno društvo Gradišče
Jubilelejni koncert MOPZ Gradiški fantje
Prireditev TVU


Obalno-kraška regija
Občina Izola
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 30. 05. 2016
09:00
Izvajalec: Center za kulturo, šport in prireditve Izola
Izolska Art promenada
Prireditev TVU
2 14. 05. 2016
13:00 - 20:00
Izvajalec: Center za kulturo, šport in prireditve Izola
41. srečanje istrskih pihalnih orkestrov
Prireditev TVU
3 20. 05. 2016
20:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - OI Izola
Viakreativa #3
Prireditev TVU
4 21. 05. 2016
10:00 - 12:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - OI Izola
Zaključek programa Tedna ljubiteljske kulture v Izoli
Prireditev TVU

Občina Koper
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
08:00
Izvajalec: Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper, Biblioteca centrale Srečko Vilhar Capodistria
Teden ljubiteljske kulture: dan odprtih vrat
Prireditev TVU
2 24. 05. 2016
18:00 - 19:15
Izvajalec: Klub študentov občine Koper
KŠOK-ovi dnevi zdravja: Joga za začetnike
Prireditev TVU
3 28. 05. 2016
20:30 - 22:00
Izvajalec: Plesni klub Soy Cubano
Predstavitev plesnega kluba Soy Cubano in plesna prireditev v ritmih salse!
Prireditev TVU
4 03. 06. 2016
16:00 - 17:30
Izvajalec: Društvo zdrav podjetnik
Atopijski dermatitis in alergije - kako se lahko odpravijo
Prireditev TVU
5 18. 06. 2016
16:00 - 18:00
Izvajalec: Hrvaško kulturno društvo Pomurje, HKD Pomurje
5. Sabor hrvaške kulture v Sloveniji
Prireditev TVU


Osrednjeslovenska regija
Občina Grosuplje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2016
19:30
Izvajalec: Kulturno društvo Šentjurski oktet, Ženska vokalna skupina Brinke
Letni koncert grosupeljskega okteta
Prireditev TVU
2 28. 05. 2016
20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Šentjurski oktet, Ženska vokalna skupina Brinke
Večer pod šmarsko lipo
Prireditev TVU
3 11. 06. 2016
20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Šentjurski oktet, Ženska vokalna skupina Brinke
7. letni koncert ženske vokalne skupine Brinke
Prireditev TVU

Občina Kamnik
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 01. 06. 2016
13:00 - 15:30
Izvajalec: Osnovna šola Stranje
Izdelava mamuta
Prireditev TVU
2 02. 06. 2016
08:30 - 12:30
Izvajalec: Osnovna šola Stranje
Razstava mamuta
Prireditev TVU
3 20. 06. 2016
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Stranje
Igra Vžigalnik
Prireditev TVU

Občina Ljubljana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2016
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Franca Rozmana Staneta
Orffova delavnica
Prireditev TVU
2 13. 05. 2016
09:00 - 10:30
Izvajalec: Monika Povše s.p.
Nemška in slovenska kultura
Prireditev TVU
3 13. 05. 2016
09:00 - 10:00
Izvajalec: Zavod Mojre
Ptičje hišice in okrasne vaze za rože
Prireditev TVU
4 13. 05. 2016
10:00 - 11:30
Izvajalec: Muzej novejše zgodovine Slovenije
Kaj sta počela dedek in babica, ko sta bila mlada?
Prireditev TVU
5 13. 05. 2016
13:00 - 14:30
Izvajalec: Javni zavod Cene Štupar - Center za izobraževanje Ljubljana, Cene Štupar - CILJ
Ščepec tujega jezika - Jezikovni bazar
Prireditev TVU
6 16. 05. 2016
10:00 - 11:00
Izvajalec: Muzej novejše zgodovine Slovenije
Spoznavanje države republike Slovenije
Prireditev TVU
7 17. 05. 2016
10:00 - 11:00
Izvajalec: Center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič, CUDV Draga
"S pravljico med note"
Prireditev TVU
8 17. 05. 2016
12:00 - 21:00
Izvajalec: Stanovanjska skupina Rdeča kljuka, ZVIL
Spoznavanje kulture in značilnosti Ukrajine
Prireditev TVU
9 17. 05. 2016
13:00 - 14:30
Izvajalec: Slovenska univerza za tretje življenjsko obdobje
Fabianijeva dediščina od Prešernovega spomenika do Hribarjeve hiše v Ljubljani. Študijski sprehod po Fabianijevi Ljubljani
Prireditev TVU
10 17. 05. 2016
17:00 - 17:45
Izvajalec: Osnovna šola Franca Rozmana Staneta
Line Dance
Prireditev TVU
11 18. 05. 2016
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Franca Rozmana Staneta
Obisk pisatelja: Žiga X. Gombač
Prireditev TVU
12 18. 05. 2016
09:30
Izvajalec: Vrtec Kolezija
Babice in dedki v Vrtcu Kolezija - Izdelajmo lutko
Prireditev TVU
13 18. 05. 2016
10:40 - 12:40
Izvajalec: Mestna zveza upokojencev, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA)
Urica kleklanja - nadaljevalna skupina
Prireditev TVU
14 18. 05. 2016
17:00 - 18:00
Izvajalec: Izobraževalne in svetovalne storitve, Marta Žagar Kopitar s.p.
Kako je nastal ROCK\'n ROLL
Prireditev TVU
15 19. 05. 2016
14:00 - 15:30
Izvajalec: Mestna zveza upokojencev, Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA)
Ljudsko petje
Prireditev TVU
16 19. 05. 2016
17:00 - 18:30
Izvajalec: Četrtna skupnost Posavje
Tečaj - učenje risanja
Prireditev TVU
17 20. 05. 2016
09:00 - 10:30
Izvajalec: Javni zavod Cene Štupar - Center za izobraževanje Ljubljana, Cene Štupar - CILJ
Še držijo slovenski pregovori in ustna izročila?
Prireditev TVU
18 20. 05. 2016
09:00 - 11:00
Izvajalec: Judo klub Sokol
Borilne veščine
Prireditev TVU
19 20. 05. 2016
10:00 - 11:00
Izvajalec: Izobraževalne in svetovalne storitve, Marta Žagar Kopitar s.p.
Glasbeni mozaik - VIVALDI
Prireditev TVU
20 20. 05. 2016
12:30 - 13:30
Izvajalec: Društvo gojiteljev malih živali na Koroškem
Predstavitev in delovanje društva, tekmovanja
Prireditev TVU
21 20. 05. 2016
12:30 - 13:30
Izvajalec: Herbalife
Zdrav način prehranjevanja
Prireditev TVU
22 21. 05. 2016
13:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod VitaZen
Zvocna kopel
Prireditev TVU
23 23. 05. 2016
12:30 - 14:00
Izvajalec: Katja Pahler Šteharnik s.p.
Pišemo z roko: "Haiku"
Prireditev TVU
24 01. 06. 2016
17:00 - 20:00
Izvajalec: Poučevanje in lektoriranje, Urban Batista s.p.
Učim slovenščino, ampak znam tudi ...
Prireditev TVU
25 01. 06. 2016
17:00 - 20:00
Izvajalec: Javni zavod Cene Štupar - Center za izobraževanje Ljubljana, Cene Štupar - CILJ
To smo mi, udeleženci ZIP-a -predstavitev skupin
Prireditev TVU
26 08. 06. 2016
10:00 - 11:30
Izvajalec: Aleksandra Vrbančič s.p.
Izraz telesa ob glasbi - ITG
Prireditev TVU
27 15. 06. 2016
12:30 - 13:00
Izvajalec: Zavod Eksista, zavod za socialno ter družbeno vključevanje oseb
Potopisno predavanje Romunija
Prireditev TVU
28 15. 06. 2016
13:30 - 14:30
Izvajalec: Društvo Veronika za asistenco možgansko poškodovanim osebam in družinam
Kultura Turčija
Prireditev TVU
29 15. 06. 2016
14:30 - 15:00
Izvajalec: Kud Gallina
Glasbeni nastop
Prireditev TVU
30 15. 06. 2016
15:00 - 16:00
Izvajalec: Antonija d.o.o.
Racionalno obnašanje v potrošnji in impulzivnost
Prireditev TVU
31 15. 06. 2016
16:00 - 17:15
Izvajalec: Društvo Vita za pomoč po nezgodni poškodbi glave
Posledice in aktivnosti po poškodbi glave
Prireditev TVU
32 15. 06. 2016
17:30 - 19:30
Izvajalec: Tita Marija Guček
Enegram osebnosti
Prireditev TVU
33 16. 06. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Četrtna skupnost Posavje
Ohranitev originalnih podob fasad v soseski Ruski car
Prireditev TVU
34 17. 06. 2016
16:00 - 19:00
Izvajalec: Četrtna skupnost Posavje
Tradicionalna etnološka prireditev 62. posavsko štehvanje
Prireditev TVU
35 20. 06. 2016
12:00 - 18:30
Izvajalec: Javni zavod Cene Štupar - Center za izobraževanje Ljubljana, Cene Štupar - CILJ
"Med nami in z nami"
Prireditev TVU
36 24. 06. 2016
08:30 - 09:30
Izvajalec: Pozitivčki d.o.o., Razvoj miselnih orodij
Miselni vzorci
Prireditev TVU
37 24. 06. 2016
09:30 - 10:30
Izvajalec: Društvo študentov invalidov Slovenije
Predstavitev društva Študentov invalidov
Prireditev TVU
38 24. 06. 2016
11:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo liga proti Epilepsiji Slovenije
Predavanje na temo epilepsije
Prireditev TVU
39 24. 06. 2016
13:30 - 14:00
Izvajalec: Novi Paradoks, Slovensko društvo za kakovost življenja
Predstavitev društva
Prireditev TVU

Občina Log - Dragomer
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 25. 05. 2016
19:00 - 21:00
Izvajalec: Druženje za vzajemno izobraževanje generacij – univerza za tretje življenjsko obdobje , Društvo dvig - utžo
Bralni krožek praznuje rojstni dan z M. Kravosom in M. Pangercem
Prireditev TVU

Občina Medvode
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2016
19:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Poezija Mire Velkavrh
Prireditev TVU
2 17. 05. 2016
16:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Beremo pod sejalčevo lipo
Prireditev TVU
3 17. 05. 2016
19:30
Izvajalec: Knjižnica Medvode
Predstavitev knjige Jezikovna odličnost Irene Potočar Papež
Prireditev TVU
4 18. 05. 2016
16:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Jakoba Aljaža
Pojemo in igramo na orglice s KUD Jakoba Aljaža
Prireditev TVU
5 18. 05. 2016
16:00 - 19:00
Izvajalec: Erika Štruc, Čiple Erika
Čipke Erika
Prireditev TVU
6 18. 05. 2016
16:00 - 19:00
Izvajalec: Sonja Porenta
Pokrivala za narodno nošo, vezenje
Prireditev TVU
7 18. 05. 2016
16:00 - 19:00
Izvajalec: Me Vi Art Društvo kreativnih dejavnosti, Me Vi Art Dkd
Odprti atelje Metke Gosar - predstavitev
Prireditev TVU
8 18. 05. 2016
16:00 - 19:00
Izvajalec: KUD Oton Župančič Sora
Folklora in orgličarji KUD Oton Zupančič Sora
Prireditev TVU
9 18. 05. 2016
16:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
5. Tržnica znanj v Medvodah – Parada učenja TVU 2016
Prireditev TVU
10 20. 05. 2016
19:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Izdelajmo smrekovo mazilo, ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
11 28. 05. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Ustvarjalno uporabimo in poslikajmo recikliran les ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
12 04. 06. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Drevesa in zelišča v slovenskem ljudskem izročilu, likovno in literarno sproščanje
Prireditev TVU


Podravska regija
Občina Lenart
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
09:00 - 11:00
Izvajalec: Razvojna agencija Slovenske gorice d. o. o. - PE Izobraževalni center
Dobimo se v pravljični "opravljalnici"
Prireditev TVU

Občina Maribor
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 22. 05. 2016
08:00 - 18:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava fotografij prof. Jasne Lonec
Prireditev TVU
2 16. 05. 2016
17:00 - 19:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Delavnica - izdelava nakita
Prireditev TVU
3 17. 05. 2016
12:30 - 13:15
Izvajalec: Osnovna šola Pesnica
Prevzeli smo muzej
Prireditev TVU
4 17. 05. 2016
16:00 - 19:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Delavnica - izdelava nakita
Prireditev TVU
5 18. 05. 2016
17:00 - 19:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Delavnica - izdelava nakita
Prireditev TVU
6 19. 05. 2016
18:00 - 19:30
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU

Občina Oplotnica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2016
17:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenska Bistrica
Zaključni nastop učencev
Prireditev TVU

Občina Ormož
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2016
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Ormož
Revija odraslih zborov in malih vokalnih skupin
Prireditev TVU

Občina Pesnica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2016
17:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Pesnica
Kulturni utrip šole
Prireditev TVU

Občina Poljčane
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
18:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenska Bistrica
Zaključni nastop učencev
Prireditev TVU

Občina Ptuj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 22. 05. 2016
08:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Danijel Halas Gomilica
Druženje članov društva
Prireditev TVU

Občina Slovenska Bistrica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 23. 05. 2016
00:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Razstava likovnih del Likovne sekcije Pragersko
Prireditev TVU
2 13. 05. - 23. 05. 2016
00:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Glina - razstava glinenih izdelkov
Prireditev TVU
3 13. 05. 2016
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
41. območna revija odraslih pevskih zbororv
Prireditev TVU
4 15. 05. 2016
19:00
Izvajalec: Srednja šola Slovenska Bistrica
lakota (dijaška gledališka predstava)
Prireditev TVU
5 16. 05. 2016
10:30 - 12:00
Izvajalec: Edita Čerče/ Puščavska roža
Orient se predstavlja
Prireditev TVU
6 16. 05. 2016
20:00 - 21:30
Izvajalec: Društvo Harem skrivnosti
Plesna delavnica
Prireditev TVU
7 17. 05. 2016
09:30
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Splešimo mrežo v Tednu ljubiteljske kulture
Prireditev TVU
8 17. 05. 2016
10:00 - 13:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Informativna in svetovalna stojnica
Prireditev TVU
9 19. 05. 2016
08:40
Izvajalec: Srednja šola Slovenska Bistrica
lakota (dijaška gledališka predstava)
Prireditev TVU
10 19. 05. 2016
11:00
Izvajalec: Srednja šola Slovenska Bistrica
lakota (dijaška gledališka predstava)
Prireditev TVU
11 19. 05. 2016
18:30
Izvajalec: Glasbena šola Slovenska Bistrica
Zaključni nastop učencev
Prireditev TVU
12 19. 05. 2016
20:00 - 21:30
Izvajalec: Edita Čerče/ Puščavska roža
Orient se predstavlja
Prireditev TVU
13 22. 05. 2016
15:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
39. regijsko srečanje godb na pihala
Prireditev TVU
14 22. 05. 2016
17:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenska Bistrica
Območna revija pihalnih orkestrov
Prireditev TVU
15 23. 05. - 30. 06. 2016
00:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Razstava o Feriju Lainščku
Prireditev TVU
16 23. 05. 2016
09:00
Izvajalec: Srednja šola Slovenska Bistrica
Kaj pa če je vse res?
Prireditev TVU
17 25. 05. 2016
18:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Dan knjižnice - Literarni večer s Ferijem Lainščkom in Ditko
Prireditev TVU
18 28. 05. 2016
11:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo Harem skrivnosti
Plesna delavnica
Prireditev TVU


Pomurska regija
Občina Črenšovci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2016
10:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Breka Pong
Prireditev TVU
2 20. 05. 2016
18:00 - 24:00
Izvajalec: Glasbeno društvo ART MUSIC Trnje
Koncert glasbenih skupin
Prireditev TVU
3 20. 05. 2016
18:00 - 24:00
Izvajalec: Akademsko - umetniško društvo All Stars
Koncert glasbenih skupin
Prireditev TVU
4 28. 05. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Folklorno društvo "Pozvačin" Bistrica
Oblačenje pozvačina - delavnica
Prireditev TVU
5 29. 05. 2016
16:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno-turistično društvo Črenšovci
Pozdravljam te cvetoči maj
Prireditev TVU
6 11. 06. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Folklorno društvo "Pozvačin" Bistrica
Pozvačinski guč - razlike med vasmi
Prireditev TVU
7 17. 06. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Fran Saleški Finžgar Žižki
Delavnica izdelave rož iz krep papirja
Prireditev TVU
8 18. 06. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Folklorno društvo "Pozvačin" Bistrica
Priprava na gostüvanje (poroko) - delavnica
Prireditev TVU
9 25. 06. 2016
10:00 - 20:00
Izvajalec: Športno društvo Bistrica
Bistrica basket fest VI.
Prireditev TVU

Občina Dobrovnik
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 18. 05. 2016
12:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Ogled znamenitosti kraja Strehovci
Prireditev TVU
2 22. 05. 2016
13:00 - 16:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Sakralni objekti in kulturna dediščina kraja Dobrovnik
Prireditev TVU
3 25. 05. 2016
14:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Marijino drevo
Prireditev TVU
4 26. 06. 2016
09:00 - 15:00
Izvajalec: Turistično in kulturno društvo Močvirski tulipan Radmožanci
Pohod do Marijinega drevesa
Prireditev TVU

Občina Lendava
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2016
09:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Mostje-Banuta
Pohod do stolpa Vinarium
Prireditev TVU
2 14. 05. 2016
08:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo zbirateljev Pomurja "Lindva"
IV. srečanje zbirateljev
Prireditev TVU
3 14. 05. - 24. 05. 2016
08:00 - 22:00
Izvajalec: Društvo zbirateljev Pomurja "Lindva"
Razstava Pogled skozi okno časa
Prireditev TVU
4 14. 05. 2016
09:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod Zarum - Trnje
2. Mednarodna likovna kolonija Lendava v barvi in sliki
Prireditev TVU
5 14. 05. 2016
13:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Citrarska delavnica
Prireditev TVU
6 14. 05. 2016
14:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Petőfi Sándor Čentiba
Delavnica vezenja
Prireditev TVU
7 14. 05. 2016
20:00 - 24:00
Izvajalec: Hrvaško kulturno društvo Pomurje, HKD Pomurje
Mladi HKD Pomurje - Koncert alternativne glasbe
Prireditev TVU
8 16. 05. 2016
08:00 - 10:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Čokoladnica Passero Tešanovci
Prireditev TVU
9 16. 05. 2016
16:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod Zarum - Trnje
Likovna delavnica Barve razpoloženja
Prireditev TVU
10 17. 05. 2016
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Intenzivne vaje in priprava na igro Gremo na morje
Prireditev TVU
11 18. 05. 2016
17:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Učenje madžarskih ljudskih pesmi - delavnica
Prireditev TVU
12 19. 05. 2016
09:00 - 10:30
Izvajalec: Varstveno delovni center Murska Sobota, Enota Lendava, VDC Lendava
Smo samozagovorniki, spoznajte nas!
Prireditev TVU
13 19. 05. 2016
10:00 - 12:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Potopisno predavanje
Prireditev TVU
14 19. 05. 2016
10:30 - 11:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Murska Sobota, Enota Lendava, VDC Lendava
Gledališka predstava Halo, prijateljstvo
Prireditev TVU
15 19. 05. - 30. 06. 2016
17:00 - 20:00
Izvajalec: Zavod Zarum - Trnje
Otvoritev razstave Lendava v barvi in sliki
Prireditev TVU
16 19. 05. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Intenzivne vaje in učenje prekmurskih ljudskih pesmi
Prireditev TVU
17 21. 05. 2016
09:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Primurka Pince Marof - Benica
Kolesarjenje do Broda na Muri
Prireditev TVU
18 21. 05. - 19. 06. 2016
17:00 - 19:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Otvoritev razstave Lendva v barvi in sliki
Prireditev TVU
19 21. 05. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Folklorno društvo "Pozvačin" Bistrica
Priprava pozvačina - delavnica
Prireditev TVU
20 22. 05. 2016
10:00 - 14:00
Izvajalec: Romsko društvo Ređina
Romsko proščenje
Prireditev TVU
21 22. 05. 2016
10:00 - 13:00
Izvajalec: Romsko društvo Romano Jilo
Proščenje Romov
Prireditev TVU
22 25. 05. 2016
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo za razvoj podeželja Pomelaj, Društvo Pomelaj
Ponovna uporaba naravnih materialov - delavnica
Prireditev TVU
23 29. 05. 2016
09:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Primurka Pince Marof - Benica
Pohod - Karavla Murska Šuma in nabiranje rožic
Prireditev TVU
24 03. 06. 2016
15:00 - 18:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Ogled muzeja in spoznavanje kulturne dediščine kraja Mursko Središče
Prireditev TVU
25 06. 06. 2016
09:00 - 11:00
Izvajalec: Mavrica, gibanje za zdravo življenje Lendava
Panonsko morje - predavanje
Prireditev TVU
26 06. 06. 2016
13:00 - 14:00
Izvajalec: Hrvaško kulturno društvo Pomurje, HKD Pomurje
Proslava ob Dnevu državnosti R Hrvaške in R Slovenije
Prireditev TVU
27 07. 06. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Eko kmetija Kasaš
Prireditev TVU
28 07. 06. 2016
16:00 - 18:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Permakulturni vrt Sofija v Čentibi pri Lendavi
Prireditev TVU
29 09. 06. 2016
12:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Opekarna v Dolgi vasi
Prireditev TVU
30 11. 06. 2016
15:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo József Attila Kapca
Obeležitev 35. obletnice delovanja kulturnega društva Kapca
Prireditev TVU
31 11. 06. 2016
16:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Primurka Pince Marof - Benica
Izdelava testenin
Prireditev TVU
32 11. 06. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Srbsko kulturno društvo Jovan Jovanović - Zmaj Lendava
Litererni večer Jesenjin
Prireditev TVU
33 12. 06. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Foto Video Klub Lendava, FVK Lendava
Foto delavnica, Portretna fotografija
Prireditev TVU
34 13. 06. - 19. 06. 2016
08:00 - 18:00
Izvajalec: Romsko društvo Ređina
Tabor Veseli klub
Prireditev TVU
35 14. 06. 2016
17:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Copekov mlin, Mala Polana, 9225 Velika Polana
Prireditev TVU
36 15. 06. 2016
11:00 - 14:00
Izvajalec: Kulturno društvo Trimlini
Kuhanje po starih receptih
Prireditev TVU
37 16. 06. 2016
18:00 - 19:30
Izvajalec: NLB d.d., Izpostava Lendava
Finančno opismenjevanje
Prireditev TVU
38 17. 06. - 19. 06. 2016
14:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno društvo Horváth József Petišovci
Razstava ročnih del
Prireditev TVU
39 17. 06. 2016
19:00 - 21:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Razgledni stolp Vinarium v Lendavskih Goricah, Dolgovaške Gorice 229, 9220 Lendava
Prireditev TVU
40 20. 06. 2016
10:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo M.A.K.K.
Predavanje o gobah
Prireditev TVU
41 24. 06. 2016
17:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
10. obletnica krožka ročnih del - kulturni program
Prireditev TVU
42 24. 06. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Ferdo Godina Bistrica
Intenzivne pevske vaje in uvajanje novih pevcev
Prireditev TVU
43 25. 06. 2016
09:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Petőfi Sándor Dolina
Vaški dan
Prireditev TVU
44 25. 06. 2016
10:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Razstava vezenin
Prireditev TVU
45 27. 06. 2016
13:00 - 14:00
Izvajalec: Izobraževalno ustvarjalno društvo Lendava
Priprava humusa
Prireditev TVU
46 28. 06. 2016
09:00 - 11:00
Izvajalec: Izobraževalno ustvarjalno društvo Lendava
Peka kruha
Prireditev TVU
47 29. 06. 2016
10:00 - 13:00
Izvajalec: Izobraževalno ustvarjalno društvo Lendava
Predstavitev ŠK Bodi eko 1. in 2. del
Prireditev TVU
48 30. 06. 2016
17:00 - 18:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Otvoritev razstave Naše živali
Prireditev TVU
49 30. 06. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Literarni večer
Prireditev TVU

Občina Moravske Toplice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2016
10:00 - 13:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Predavanje Bogojinska dediščina, vas Bogojina, 9222 Bogojina
Prireditev TVU
2 17. 05. 2016
11:00 - 13:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Predstavitev Izdelave lončene posode
Prireditev TVU

Občina Murska Sobota
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
10:00 - 11:30
Izvajalec: Ekonomska šola Murska Sobota, Srednja šola in gimnazija
Predavanje na temo "Družinski odnosi"
Prireditev TVU
2 18. 05. 2016
10:00 - 15:00
Izvajalec: Železničarsko esperantsko društvo Maribor, Sekcija Lendava
Razstava esperantske literature in učbenikov
Prireditev TVU

Občina Turnišče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 06. 2016
19:00 - 21:00
Izvajalec: Kulturno društvo Štefan Raj Turnišče
Delavnica ročnih del
Prireditev TVU
2 18. 06. 2016
17:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno društvo Štefan Raj Turnišče
Dan odprtih vrat Kovačeve domačije
Prireditev TVU

Občina Velika Polana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 18. 05. 2016
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod Zarum - Trnje
Likovna delavnica Nikoli ni prepozno
Prireditev TVU
2 01. 06. 2016
08:00 - 14:00
Izvajalec: Zadruga za razvoj podeželja Pomelaj z.o.o. , ZRP Pomelaj z.o.o.
Mladi in rokodelstvo
Prireditev TVU
3 01. 06. 2016
14:00 - 16:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Zadruga Pomelaj - delavnica izdelave ročnih izdelkov
Prireditev TVU
4 04. 06. - 05. 06. 2016
14:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Miško Kranjec Velika Polana
Naša Poljana
Prireditev TVU
5 28. 06. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Halasov grob in Danijela Halas
Prireditev TVU


Posavska regija
Občina Bistrica ob Sotli
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 27. 05. 2016
18:00 - 19:15
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Pet pepelk
Prireditev TVU
2 10. 06. 2016
15:30 - 17:00
Izvajalec: Knjižnica Bistrica ob Sotli
Pravljično ustvarjalno popoldne
Prireditev TVU

Občina Radeče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
19:00 - 21:00
Izvajalec: Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti Laško
Koncert pevskih zborov
Prireditev TVU

Občina Sevnica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2016
15:00 - 22:00
Izvajalec: kštm sevnica
SGP 2016: Sevn'ška odprta kuhna & Mali festival modre frankinje
Prireditev TVU
2 25. 05. 2016
18:00
Izvajalec: kštm sevnica
Predavanje "Katera vrsta joga je zame?"
Prireditev TVU


Primorsko-notranjska regija
Občina Postojna
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2016
18:00 - 19:30
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Planina
Sestavi pesem - ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
2 17. 05. 2016
18:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Planina
Javna vaja OGS Ščukice
Prireditev TVU
3 18. 05. 2016
14:00 - 18:00
Izvajalec: Športno kulturno društvo Orehek
Nastop Ženske vokalne skupine Vanda Križaj
Prireditev TVU
4 18. 05. 2016
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo Kašča
Recitali članov društva Kašča
Prireditev TVU
5 18. 05. 2016
14:00 - 18:00
Izvajalec: Turistično društvo Pudgura
Stojnica TC Pudgura
Prireditev TVU
6 09. 06. 2016
18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Postojna
Pišemo pesmi haiku
Prireditev TVU


Savinjska regija
Občina Celje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 30. 06. 2016
00:00 - 00:00
Izvajalec: Cetis, grafične in dokumentacijske storitve d.d.
Podari knjigo, prenesi znanje
Prireditev TVU
2 13. 05. - 10. 06. 2016
10:00 - 10:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
Otvoritev 7. tradicionalne medgeneracijske razstave na temo JAZ IN MI
Prireditev TVU
3 13. 05. 2016
17:00 - 17:00
Izvajalec: Osrednja knjižnica Celje, OKC
Predavanje: Krešimir Mišak-Korporativizem-od skrite preteklosti do transhumanistične prihodnosti
Prireditev TVU
4 13. 05. 2016
19:30 - 19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
“ DANES”- preplet koreografij današnje generacije plesalcev PFC (4.desetletje)
Prireditev TVU
5 14. 05. 2016
19:30 - 19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
“VČERAJ” – preplet koreografij prejšnjih generacij ( 3. In 2. desetletje)
Prireditev TVU
6 15. 05. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo Mešani pevski zbor "Don Bosko" Celje
Zborovsko petje pri bogoslužju - romarskem shodu
Prireditev TVU
7 15. 05. 2016
18:00 - 18:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
“JUTRI”- preplet koreografij otroških generacij, ki prihajajo
Prireditev TVU
8 16. 05. - 20. 05. 2016
08:00 - 14:00
Izvajalec: Šolski center Celje - Medpodjetniški izobraževalni center
Naše pesmi gredo v širni svet
Prireditev TVU
9 16. 05. 2016
10:00 - 10:45
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Recital Zvezdnate rime in lutkovna predstava Sin jež
Prireditev TVU
10 16. 05. 2016
16:00 - 16:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
Pevsko društvo upokojencev Celje - javna pevska vaja
Prireditev TVU
11 16. 05. 2016
19:00 - 19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
Društvu fotografov Svit - Vabilo na odprt sestanek društva
Prireditev TVU
12 16. 05. 2016
19:30 - 19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
Potopisno predavanje popotnice Maje Tamše iz Celja
Prireditev TVU
13 17. 05. 2016
09:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod Salesianum, OE PUM Celje
Tečaj šivanja
Prireditev TVU
14 17. 05. 2016
10:00 - 11:00
Izvajalec: Potapljaško društvo Pirati
Predstavitev potapljanja, opreme in potopisi
Prireditev TVU
15 17. 05. 2016
12:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod Salesianum, OE PUM Celje
Jungle Speed
Prireditev TVU
16 17. 05. 2016
16:30 - 18:00
Izvajalec: Šolski center Celje - Medpodjetniški izobraževalni center
Zadobrovške pesmi in plesi
Prireditev TVU
17 17. 05. 2016
17:00 - 18:30
Izvajalec: Zavod Salesianum, OE PUM Celje
Kuhajmo za otroke z otroki
Prireditev TVU
18 17. 05. 2016
18:00 - 18:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
Celjsko literarno društvo - predstavitev opusa Lojza Seliča
Prireditev TVU
19 17. 05. 2016
19:00 - 20:30
Izvajalec: Društvo Mešani pevski zbor "Don Bosko" Celje
Odprta vaja zbora
Prireditev TVU
20 17. 05. 2016
19:30 - 19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
KD Celjska folklorna skupina - javne vaje pred Celjskim domom (17.5.) in na Špici (19.5.)
Prireditev TVU
21 18. 05. 2016
12:30 - 14:00
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Delavnica izdelave lutk iz KEMS embalaže
Prireditev TVU
22 18. 05. 2016
17:00 - 17:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
Pojem in igram 2016
Prireditev TVU
23 19. 05. 2016
19:30 - 19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
KD Celjska folklorna skupina - javne vaje pred Celjskim domom (17.5.) in na Špici (19.5.)
Prireditev TVU
24 19. 05. 2016
19:30 - 19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
MePZ Orfej Celje - Klic pomladi
Prireditev TVU
25 20. 05. 2016
12:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Frana Roša
Festival uličnega gledališča Fran Razigran
Prireditev TVU
26 20. 05. 2016
12:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna Šola Glazija
Festival Fran Razigran
Prireditev TVU
27 21. 05. 2016
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod za raziskave, izobraževanje in trajnostni razvoj - Zavod ZRI, Zavod ZRI Celje
Jezikovni tečaj- španski jezik
Prireditev TVU
28 21. 05. 2016
19:30 - 19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
Celjsko pevsko društvo - slavnostni koncert
Prireditev TVU
29 28. 05. 2016
10:00 - 11:00
Izvajalec: Muzej novejše zgodovine Celje, MNZC
Barčica po morju plava
Prireditev TVU
30 28. 05. 2016
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod za raziskave, izobraževanje in trajnostni razvoj - Zavod ZRI, Zavod ZRI Celje
Jezikovni tečaj- španski jezik
Prireditev TVU
31 28. 05. 2016
19:30 - 19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
“ ŠTIRIDESET”- svečana prireditev ob 40. obletnici PFC
Prireditev TVU
32 04. 06. 2016
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod za raziskave, izobraževanje in trajnostni razvoj - Zavod ZRI, Zavod ZRI Celje
Jezikovni tečaj- španski jezik
Prireditev TVU
33 11. 06. 2016
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod za raziskave, izobraževanje in trajnostni razvoj - Zavod ZRI, Zavod ZRI Celje
Jezikovni tečaj- španski jezik
Prireditev TVU
34 18. 06. 2016
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod za raziskave, izobraževanje in trajnostni razvoj - Zavod ZRI, Zavod ZRI Celje
Jezikovni tečaj- španski jezik
Prireditev TVU

Občina Dobje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 06. 2016
09:00 - 10:30
Izvajalec: Osnovna šola Dobje - Enota vrtec
Mi imamo radi folkloro
Prireditev TVU

Občina Kozje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2016
10:00 - 18:00
Izvajalec: Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Muzej baroka vabi - tudi na TVU
Prireditev TVU
2 20. 05. - 27. 05. 2016
13:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Kozje
Razstava: Slovenija - mentorska država
Prireditev TVU
3 26. 05. 2016
09:30 - 11:00
Izvajalec: Knjižnica Kozje
Zaključek predšolske Bralne značke
Prireditev TVU

Občina Podčetrtek
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2016
19:00 - 21:00
Izvajalec: JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
Je pesem v srcih
Prireditev TVU

Občina Polzela
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2016
19:30
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in šport Polzela
Poletni večer na gradu Komenda, glasbeno – plesni večer s polzelskimi tamburaši in folklorno skupino Grifon iz Šempetra
Prireditev TVU
2 02. 06. 2016
10:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Polzela
medgeneracijsko povezovanje ob literarnih delih, ki so namenjena najstnikom in odraslim
Prireditev TVU
3 20. 06. 2016
10:00 - 10:30
Izvajalec: Kulturno društvo Andraž, Gledališka sekcija Andraž
Gledališka predstava Pozdrav poletju
Prireditev TVU

Občina Rogatec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Rože iz krep papirja
Prireditev TVU
2 15. 05. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Pletenje iz šibja
Prireditev TVU
3 19. 05. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Ročno kovanje
Prireditev TVU
4 22. 05. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Polstenje
Prireditev TVU
5 22. 05. 2016
15:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Lončarstvo
Prireditev TVU
6 26. 05. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Kamnoseštvo
Prireditev TVU
7 29. 05. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Ročno tkanje
Prireditev TVU
8 29. 05. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Slikanje na steklo
Prireditev TVU
9 18. 06. 2016
18:00 - 22:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Poletna muzejska noč
Prireditev TVU
10 18. 06. 2016
19:00 - 21:00
Izvajalec: Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
Po poteh ljudskih plesov in pripovedk ob slovensko hrvaški meji
Prireditev TVU

Občina Slovenske Konjice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
12:00 - 15:30
Izvajalec: Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU

Občina Šentjur
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
16:00 - 16:00
Izvajalec: Šolski center Šentjur
Francoska kulinarika po francosko
Prireditev TVU
2 02. 06. 2016
14:00
Izvajalec: Osnovna šola Slivnica pri Celju
Delavnica za zaposlene
Prireditev TVU
3 02. 06. 2016
16:30
Izvajalec: Osnovna šola Slivnica pri Celju
Zaključna prireditev dramskega plesnega krožka
Prireditev TVU

Občina Šmarje pri Jelšah
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 31. 05. 2016
08:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Razstva o možganih in učenju
Prireditev TVU
2 13. 05. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Dediščina in mladinsko delo
Prireditev TVU
3 13. 05. 2016
20:00 - 23:00
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Otvoritev Festivala Amaterskega Filma
Prireditev TVU
4 14. 05. 2016
09:00 - 10:30
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Praktični primer nastajanja igranega filma
Prireditev TVU
5 14. 05. 2016
11:00 - 12:00
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Od ideje do filma
Prireditev TVU
6 14. 05. 2016
19:00 - 23:00
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Tekmovalni del Festivala amaterskega filma
Prireditev TVU
7 16. 05. 2016
13:30 - 14:30
Izvajalec: Literarno društvo Sončnica Rogaška Slatina
S Sončnico v pomlad in poletje
Prireditev TVU
8 16. 05. 2016
17:30 - 19:00
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Predvajanje izbranih kratkih filmov F.A.F.
Prireditev TVU
9 17. 05. 2016
08:20 - 13:35
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
Dan učenja in kulture
Prireditev TVU
10 17. 05. 2016
09:00 - 10:30
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Pomladna sanjarjenja
Prireditev TVU
11 17. 05. 2016
13:45 - 14:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Bralni klub za mlade
Prireditev TVU
12 18. 05. 2016
09:00 - 09:30
Izvajalec: Društvo godbenikov Šmarje pri Jelšah
Društvo godbenikov Šmarje pri Jelšah se predstavi in vas pozdravi
Prireditev TVU
13 18. 05. 2016
09:00 - 16:00
Izvajalec: Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
14 18. 05. 2016
09:00 - 10:00
Izvajalec: Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar s.p.
Ambasadorka učenja na Paradi učenja
Prireditev TVU
15 18. 05. 2016
09:00 - 13:00
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Glasbena šola Rogaška Slatina se predstavlja in vabi
Prireditev TVU
16 18. 05. 2016
09:00 - 13:00
Izvajalec: Glasbena šola Avsenik
Glasbena šola Avsenik se predstavi
Prireditev TVU
17 18. 05. 2016
09:30 - 11:30
Izvajalec: Unikatni nakit Mateja
Izdelaj si svoj nakit
Prireditev TVU
18 18. 05. 2016
10:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
19 18. 05. 2016
10:30 - 12:00
Izvajalec: Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar s.p.
Glasbeni kotiček s citrami - delavnica
Prireditev TVU
20 18. 05. 2016
12:30 - 13:15
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Razglasitev naj filma F.A.F. po izboru gledalcev
Prireditev TVU
21 18. 05. 2016
18:00 - 19:00
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Pogovorni večer: gost Boštjan Gorenc Pižama
Prireditev TVU
22 19. 05. 2016
08:30 - 10:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Sledovi preteklosti
Prireditev TVU
23 19. 05. 2016
10:00 - 12:30
Izvajalec: Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Sledovi preteklosti shranjeni v muzeju
Prireditev TVU
24 20. 05. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Pet pepelk
Prireditev TVU
25 23. 05. - 27. 05. 2016
10:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Kviz o Primožu Trubarju za mlade
Prireditev TVU
26 24. 05. 2016
19:00 - 20:00
Izvajalec: KUD Vekoslav Strmšek Kristan Vrh
Knjižnica na obisku
Prireditev TVU
27 25. 05. - 16. 06. 2016
08:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Utrinki iz vrtca
Prireditev TVU
28 25. 05. - 16. 06. 2016
08:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Livada Šmarje pri Jelšah
Utrinki iz vrtca
Prireditev TVU
29 27. 05. 2016
18:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
Prebujanje 2016
Prireditev TVU
30 28. 05. 2016
09:00 - 10:00
Izvajalec: Župnija Šmarje pri Jelšah
Svetopisemske urice za najmlajše
Prireditev TVU
31 29. 05. 2016
20:00 - 22:00
Izvajalec: Turistično društvo Skriti biser Sladka Gora
Literarni večer Aloisa Hergoutha
Prireditev TVU
32 30. 05. - 03. 06. 2016
10:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Kviz o Williamu Shakespeareju za mlade
Prireditev TVU
33 30. 05. 2016
13:30 - 14:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Prihaja rožnik - sečnik - kresnik
Prireditev TVU
34 30. 05. 2016
18:00 - 19:15
Izvajalec: Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
Pravljični večer za odrasle
Prireditev TVU
35 31. 05. 2016
09:00 - 10:30
Izvajalec: Turistično in kulturno društvo Naše gore list, Ljubljana
Slovenska preteklost v ljudski pripovedi
Prireditev TVU
36 31. 05. 2016
18:00 - 20:00
Izvajalec: Študijski krožek Beremo z Manco Košir
Radi berete? Vabljeni na srečanje ŠK BMK
Prireditev TVU
37 01. 06. - 30. 06. 2016
08:00 - 18:00
Izvajalec: Študijski krožek Beremo z Manco Košir
ŠK Beremo z Manco Košir priporoča poletno branje
Prireditev TVU
38 01. 06. 2016
19:00 - 20:00
Izvajalec: Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Citrarska pomlad
Prireditev TVU
39 02. 06. - 04. 06. 2016
08:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zibika
11. slikarska kolonija "Zibika - Tinsko"
Prireditev TVU
40 03. 06. 2016
09:30 - 11:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
S pravljico po svetu
Prireditev TVU
41 04. 06. 2016
18:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zibika
Ogled likovnih del kolonije
Prireditev TVU
42 04. 06. 2016
19:00 - 21:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zibika
Zaključek 11. likovne kolonije "Zibika - Tinsko"
Prireditev TVU
43 05. 06. 2016
09:30 - 12:00
Izvajalec: Župnija Sv. Peter na Kristan Vrhu
Odprtje knjižnice
Prireditev TVU
44 06. 06. 2016
08:15 - 10:00
Izvajalec: Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Dediščina baroka v Šmarju pri Jelšah
Prireditev TVU
45 06. 06. 2016
10:00 - 11:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Dobrodošli v Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Prireditev TVU
46 06. 06. 2016
13:30 - 14:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Nepisani zakoni pod lipo domačo
Prireditev TVU
47 10. 06. 2016
14:00 - 16:00
Izvajalec: Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Odprtje Muzeja baroka Šmarje pri Jelšah
Prireditev TVU
48 10. 06. 2016
17:00 - 19:00
Izvajalec: Plesna šola Zvončica, Renata Slapnik, s.p.
Plesna pravljica
Prireditev TVU
49 13. 06. 2016
13:30 - 14:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Najlepši slovenski miti in legende
Prireditev TVU
50 13. 06. 2016
19:00 - 20:30
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Zaključni koncert učencev
Prireditev TVU
51 16. 06. 2016
19:00 - 20:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Odprtje razstave likovnih del akademskega slikarja Igorja Banfija
Prireditev TVU
52 17. 06. 2016
08:00 - 18:00
Izvajalec: Čebelarska družina Šmarje pri Jelšah
Dan odprtih vrat Čebelarske družine Šmarje pri Jelšah
Prireditev TVU
53 18. 06. 2016
18:00 - 23:00
Izvajalec: Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Poletna muzejska noč z delavnico
Prireditev TVU
54 19. 06. 2016
19:00 - 21:00
Izvajalec: Društvo Big Band Šmarje pri Jelšah
Tradicionalni letni koncert
Prireditev TVU
55 20. 06. 2016
13:30 - 14:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Skrivnostna moč kresne noči
Prireditev TVU
56 25. 06. 2016
09:00 - 15:00
Izvajalec: TIC Šmarje pri Jelšah
Od gorce do gorce
Prireditev TVU
57 26. 06. 2016
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza društev upokojencev "Kozjansko"
Kje so tiste stezice
Prireditev TVU
58 27. 06. 2016
13:30 - 14:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Slovenska obala v ljudskem izročilu
Prireditev TVU

Občina Velenje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
10:00
Izvajalec: Javni zavod Galerija Velenje
Kombinacija človeka, živali in umetniških objektov
Prireditev TVU
2 18. 05. 2016
14:00
Izvajalec: Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Slovenščina malo drugače - za priseljenske otroke
Prireditev TVU
3 18. 05. 2016
14:00
Izvajalec: Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Slovenščina malo drugače - za mame priseljenskih otrok
Prireditev TVU
4 18. 05. 2016
19:20
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Angleški večer
Prireditev TVU

Občina Vojnik
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 22. 05. 2016
00:00 - 00:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - območna izpostava Celje
Razstava grafik Jožeta Žlausa po motivih Doroteja Hauser - v Galeriji Piros v Globočah 15a - Vojnik.
Prireditev TVU
2 13. 05. - 22. 05. 2016
09:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo TKD Globoče
Razstava Doroteje Hauser
Prireditev TVU
3 20. 05. 2016
10:00
Izvajalec: Turistično društvo Nova Cerkev
Praznik čebel na vasi
Prireditev TVU
4 28. 05. 2016
08:30
Izvajalec: Turistično društvo Vojnik
Vse o Doroteji Hauser
Prireditev TVU
5 04. 06. 2016
09:00
Izvajalec: Vrtec Mavrica Vojnik
Urejanje čutne poti na igrišču vrtca
Prireditev TVU

Občina Zreče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
12:00 - 13:00
Izvajalec: Območno organizacija zveze veteranov vojne za Slovenijo Slov. Konjice
Okrogla miza ob 25-letnici vojne za Slovenijo
Prireditev TVU

Občina Žalec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2016
08:30
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
S pesmijo v svet
Prireditev TVU
2 17. 05. 2016
11:00 - 13:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec
Vegi in presne jedi za vsak žep
Prireditev TVU
3 17. 05. 2016
11:15 - 13:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec
Art terapija z meditacijo
Prireditev TVU
4 17. 05. 2016
18:00 - 19:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec
Tradicionalna kitajska medicina
Prireditev TVU
5 27. 05. 2016
18:00
Izvajalec: I. Osnovna šola Žalec
Zaključni koncert pevskih zborov podružničnih šol
Prireditev TVU
6 31. 05. 2016
18:00
Izvajalec: I. Osnovna šola Žalec
Zaključni koncert pevskih zborov centralne šole
Prireditev TVU


Zasavska regija
Občina Zagorje ob Savi
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 24. 05. 2016
17:00 - 18:30
Izvajalec: Medgeneracijsko društvo Srečno Zagorje
Dan učečih se skupnosti \"Bralne skupine\"
Prireditev TVU

Izpisano število prireditev: 357



  Spletni naslov izpisa:
  

  Uporabi Facebook za promocijo prireditev:


 << Nazaj
 
 
Skupne akcije TVU 2016
Posebnost letošnjega festivala učenja je šest skupnih akcij. Opis akcij >>
Dogodki TVU, vezani na posamezne akcije, bodo potekali tudi v razširjenem terminu (od 13. maja do 30. junija 2016), ne le na dan akcije. Izjema je Parada učenja.
 
 
 

Povezujemo se:


Koledar prireditev TVU

Danes | Jutri | Pojutrišnjem

Posebnosti:
Radijske in TV oddaje
Odprti telefoni
Spletne strani
Zunaj Slovenije

Kaj se dogaja?

     
  Na prvo stran TVU! Andragoški center Slovenije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti  
 

(C) 1996-2017 Andragoški center Slovenije, datum zadnje spremembe: 25.04.2017, 09:50
Računalniška izvedba: Franci Lajovic, grafična zasnova: David Fartek
urednica: mag. Zvonka Pangerc Pahernik

 

 
rank tracker