Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Iskanje prireditev
Posebnosti
Akcije TVU 2018
Izvajalci
TVU v številkah

Promocijsko gradivo TVU


Akcija TVU 2018:
Učenje in kultura z roko v roki
(15. 5. 2018)

Izpisano število prireditev: 671
Gorenjska regija
Občina Cerklje na Gorenjskem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 04. 06. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sava Kranj
Pesmi in plesi slovenskih pokrajin
Prireditev TVU

Občina Gorenja vas - Poljane
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 02. 06. 2018
12:00 - 18:00
Izvajalec: Nejč Slapar, umetnik
Nejč Slapar vizualni umetnik in glasbenik se sreča s črticami Ivana Cankarja v Šubičevi hiši v Poljanah
Prireditev TVU

Občina Jesenice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 20. 05. 2018
07:00 - 19:00
Izvajalec: Gimnazija Jesenice
Razstava fotografij iz Azije
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
13:00 - 13:45
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Šola z roko v roki s krajem in kulturo
Prireditev TVU
3 11. 05. - 30. 06. 2018
16:00 - 09:00
Izvajalec: Osnovna šola Poldeta Stražišarja
Noč pravljic
Prireditev TVU
4 11. 05. 2018
16:00 - 19:00
Izvajalec: Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
Delavnica ročnega izdelovanja tekstilnih izdelkov
Prireditev TVU
5 11. 05. - 14. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Skupinska razstava likovnih del Dolinskih slikarjev
Prireditev TVU
6 12. 05. 2018
08:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Izlet v Kočevje
Prireditev TVU
7 14. 05. 2018
09:00 - 13:00
Izvajalec: Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
Tečaj slovenskega jezika za priseljenke
Prireditev TVU
8 14. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Levanda v okvirju - kreativna delavnica akvarel
Prireditev TVU
9 15. 05. - 29. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Pogovorne urice v angleščini
Prireditev TVU
10 15. 05. 2018
09:15 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Glasbena urica ob citrah in harmoniki
Prireditev TVU
11 15. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Babica na obisku
Prireditev TVU
12 15. 05. - 26. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Križemkražem
Prireditev TVU
13 15. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Dan odprtih vrat KPSHD Vuk Karadžić
Prireditev TVU
14 15. 05. 2018
20:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Odprta vaja Folklorne skupine Juliana
Prireditev TVU
15 16. 05. 2018
08:00 - 15:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Srečanje upokojencev z Jesenic in upokojencev iz Šentjakoba na Koroškem
Prireditev TVU
16 16. 05. 2018
09:00 - 13:00
Izvajalec: Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
Izdelaj svojo mandalo
Prireditev TVU
17 16. 05. - 27. 06. 2018
09:00 - 11:15
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Pevske vaje - ljubiteljice ljudskih pesmi
Prireditev TVU
18 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo - pihalni orkester jesenice - kranjska gora
Kulturno društvo pihalni orkester Jesenice - Kranjska Gora na letošnji Paradi učenja
Prireditev TVU
19 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Nastop otroškega pevskega zborčka Drobižki
Prireditev TVU
20 16. 05. 2018
14:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Ljudski plesi
Prireditev TVU
21 16. 05. - 23. 05. 2018
19:45
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Slikarska razstava Branka Čušina “ART PROPOLIS”
Prireditev TVU
22 17. 05. 2018
12:50 - 13:35
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Moje pesmi
Prireditev TVU
23 17. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Jeseniška kulinarika, muzejski večer
Prireditev TVU
24 17. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Rodoslovje - Ogenj, rit in kače niso za igrače
Prireditev TVU
25 18. 05. 2018
09:15 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Nastop odraslega in otroškega pevskega zbora
Prireditev TVU
26 18. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
Železarska dediščina na Jesenicah - muzej na obisku
Prireditev TVU
27 18. 05. 2018
13:00 - 13:45
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Predstavitev inštrumenta
Prireditev TVU
28 18. 05. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Nastop harmonikarjev
Prireditev TVU
29 18. 05. - 19. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
8. državno tekmovanje mladinskih godb
Prireditev TVU
30 19. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Zgodovina šolstva na Jesenicah, ogled razstave
Prireditev TVU
31 19. 05. 2018
10:00
Izvajalec: TIC Jesenice
Tradicionalni pohod po Stari rudni poti
Prireditev TVU
32 19. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
38. državno tekmovanje pihalnih orkestrov na 4. in 1. težavnostni stopnji
Prireditev TVU
33 21. 05. 2018
14:00 - 15:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Geografija malo drugače za VDC
Prireditev TVU
34 21. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Kreativna delavnica - rože iz filca
Prireditev TVU
35 24. 05. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Nastop pianistov
Prireditev TVU
36 24. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Odprtje likovne razstave Jane Vizjak - Z likovno estetiko obarvana sporočila o nepogrešljivem, preprostem, a vendar lepem
Prireditev TVU
37 28. 05. 2018
12:50 - 13:35
Izvajalec: Osnovna šola Koroška Bela
Medkulturno sodelovanje Življenje Slovencev v zamejstvu
Prireditev TVU
38 28. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Kreativna delavnica - ribe iz das mase
Prireditev TVU
39 28. 05. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Tekmovanje iz poslušanja intervalov
Prireditev TVU
40 31. 05. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Koncert orkestrov GŠ Jesenice
Prireditev TVU
41 01. 06. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Poletje na Stari Savi: Koncert harmonikarskega orkestra
Prireditev TVU
42 02. 06. 2018
19:30 - 21:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Poletje na Stari Savi: Koncert simfoničnega orkestra
Prireditev TVU
43 03. 06. 2018
10:00 - 10:30
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Poletje na Stari Savi: Cirkuška šola
Prireditev TVU
44 03. 06. 2018
10:30 - 11:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Carinthischer Sommer unterwegs (AUT), folklorno-glasbeni etno nastop
Prireditev TVU
45 05. 06. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Poletje na Stari Savi: Baletna predstava »Petruška«
Prireditev TVU
46 06. 06. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Recital klarinetistke Mance Noč
Prireditev TVU
47 08. 06. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Poldeta Stražišarja
Naš dan za veselje in zdravje
Prireditev TVU
48 08. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
12. Kulturna mavrica Jesenic – 1.večer
Prireditev TVU
49 09. 06. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Obisk muzeja v okviru Kulturne mavrice
Prireditev TVU
50 09. 06. 2018
17:30 - 19:30
Izvajalec: Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
12. kulturna mavrica Jesenic – sprevod folklornih skupin
Prireditev TVU
51 09. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
12. Kulturna mavrica Jesenic – 2.večer
Prireditev TVU
52 14. 06. 2018
18:30 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Recital Mateja Zupančiča
Prireditev TVU
53 16. 06. 2018
18:00 - 24:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Poletje na Stari Savi: poletna muzejska noč
Prireditev TVU
54 20. 06. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Glasbena šola Jesenice
Medgeneracijsko srečanje citrarjev
Prireditev TVU

Občina Kranj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
Svetovni dan družine - Dom krajanov Primskovo
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
09:00 - 17:30
Izvajalec: Kulturno društvo Hiša čez cesto, Hiša čez cesto
igranje z namiznimi starimi igrami Marjanca in namizno kegljišče
Prireditev TVU
3 16. 05. 2018
14:00 - 17:30
Izvajalec: Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
Parada učenja 2018
Prireditev TVU
4 16. 05. 2018
16:00 - 16:10
Izvajalec: Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
Svetovni dan družine - Dom krajanov Primskovo
Prireditev TVU
5 11. 06. - 30. 06. 2018
12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo, Ljudska univerza Kranj
Razstava keramičnih izdelkov Univerze za starejše Ljudske univerze Kranj
Prireditev TVU
6 18. 06. 2018
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Orehek, Vrtec pri OŠ Orehek
Medgeneracijsko druženje
Prireditev TVU
7 21. 06. 2018
14:00
Izvajalec: Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola, Šolski center Kranj
"Glavo imaš in srce"
Prireditev TVU
8 22. 06. 2018
10:00
Izvajalec: Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo, Ljudska univerza Kranj
Srečanje udeležencev študijskih krožkov
Prireditev TVU

Občina Preddvor
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 06. 2018
10:30
Izvajalec: Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo, Ljudska univerza Kranj
Ohranjanje kulturne dediščine
Prireditev TVU

Občina Radovljica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
14:05 - 15:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Radio Triglav – od programa do oglaševanja
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Odločilni trenutek v fotografiji – Anja Tolar Tomšič
Prireditev TVU
3 16. 05. 2018
14:05 - 15:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Osnove osvetljevanja pri fotografiji in videu – Rajko Bizjak
Prireditev TVU
4 16. 05. 2018
15:00 - 16:40
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Literarno srečanje s pisateljico Suzano Tratnik
Prireditev TVU
5 19. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Meddruštveni pohod z ogledom Radovljice in njenih kulturnih, zgodovinskih znamenitosti
Prireditev TVU

Občina Škofja Loka
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 25. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: DRUŠTVO GLASBA - DRAMA, Društvo GLASBA - DRAMA
Gledališki tečaj: PRODUKCIJA
Prireditev TVU
2 04. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Barbara Demšar - samostojna ustvarjalka na področju kulture
Vedno potuj s soncem - Odprti atelje - Barbara Demšar
Prireditev TVU
3 17. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Društvo LJUBITELJEV GLASBENE UMETNOSTI CAMERATA CARNIOLA, Camerata Carniola
Kitara poletju
Prireditev TVU
4 20. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Nasha produkcija, KUD Nasha produkcija
Snemanje zgoščenke Kitara poletju
Prireditev TVU


Goriška regija
Občina Ajdovščina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Ajdovščina
Odprta vaja pri vodnjaku
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
20:00 - 21:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Ajdovščina
Več kot vaja
Prireditev TVU

Občina Brda
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 19. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Bogdan Potokar
Voden ogled kavern in muzeja s časa 1. svetovne vojne na Sabotinu
Prireditev TVU

Občina Kobarid
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 08. 06. 2018
16:30 - 18:00
Izvajalec: Kobariški muzej
Vodeni ogled Kobariškega muzeja
Prireditev TVU

Občina Nova Gorica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Nova Gorica
VI. Goriška literarna prepletanja: Predstavitev pesniške zbirke Prižigam luč na oknu svojega navdiha avtorja Mirana Rustje
Prireditev TVU
2 12. 05. 2018
10:30 - 12:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica
Folklora v fokusu
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Evelin Bizjak s.p.
Voden ogled Nove Gorice
Prireditev TVU
4 14. 05. 2018
10:30 - 12:00
Izvajalec: Večgeneracijski center Goriške
Medkulturna mineštra – druženje s priseljenci, spoznavanje drugih kultur
Prireditev TVU
5 14. 05. 2018
16:30 - 18:00
Izvajalec: Zavod za varovanje kulturne dediščine, OE Nova Gorica
Evropsko leto kulturne dediščine: Spoznavanje štukatur skozi praktične primere v cerkvi Gospodovega oznanjenja Mariji na Kostanjevici
Prireditev TVU
6 15. 05. 2018
17:30 - 18:30
Izvajalec: Jana Cernatič Korečič
Odprtje razstave likovni del Jane Korečič
Prireditev TVU
7 15. 05. 2018
17:30 - 18:00
Izvajalec: Glasbena šola Nova Gorica
Glasbeni nastopi v sklopu odprtja rastave likovnih del Jane Korečič
Prireditev TVU
8 15. 05. 2018
18:00 - 18:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica
Otvoritev razstave Literars
Prireditev TVU
9 15. 05. 2018
18:30 - 20:00
Izvajalec: Večgeneracijski center Goriške
Ustvarjalna delavnica scrapbookinga pod mentorstvom Jane Korečič
Prireditev TVU
10 15. 05. 2018
20:00 - 21:00
Izvajalec: Goriški muzej
Predavanje na Gradu Kromberk v okviru Muzejskih torkovih večerov: Panovec
Prireditev TVU
11 16. 05. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Samozaložba Suzana Uršič Liquidsky
Predstavitev Goriškega stripa, ki pripoveduje zgodbo Nove Gorice
Prireditev TVU
12 16. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Nova Gorica
VI. Goriška literarna prepletanja: Literarni večer Zrcaljenja
Prireditev TVU
13 17. 05. 2018
09:00 - 11:30
Izvajalec: Aleksander Peca
Likovna delavnica po mentorstvom Aleksandra Pece
Prireditev TVU
14 17. 05. - 14. 06. 2018
13:30 - 15:00
Izvajalec: Središče za samostojno učenje Nova Gorica
Delavnica Slovenščina za tujce
Prireditev TVU
15 17. 05. 2018
17:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Nova Gorica
Društva se predstavljajo: Rože v maju
Prireditev TVU
16 17. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Nova Gorica
Lutkovna predstava Zeleni dežnik
Prireditev TVU
17 18. 05. 2018
16:30 - 17:30
Izvajalec: Goriški muzej
Brezplačen ogled Muzejske zbirke Kolodvor
Prireditev TVU
18 18. 05. 2018
17:00 - 19:30
Izvajalec: Sabina Erjavec
Delavnica ustvarjanja s papirnato glino
Prireditev TVU
19 18. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: David Kožuh
Gorica - avstrijska Nica: Sprehod med vilami po goriškem Korzu
Prireditev TVU
20 19. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo za ohranjanje kulturne dediščine Aleksandrink
Ogled muzeja Aleksandrink v Prvačini
Prireditev TVU
21 22. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Goriški literarni klub Govorica
Literarno društvo Govorica - druženje ob branju literature
Prireditev TVU
22 23. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo UNITRI Nova Gorica
Medgeneracijska izmenjava znanja o plesu folklore
Prireditev TVU
23 24. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Frančiškanski samostan Kostanjevica v Novi Gorici
Evropska kulturna dediščina in Škrabčevo leto - voden ogled Škrabčeve knjižnica in Frančiškanskega samostana na Kostanjevici pri Novi Gorici
Prireditev TVU
24 30. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Kino Kašča - Anja Medved in Nadja Velušček
Predvajanje filma Ujeta voda
Prireditev TVU
25 31. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Goriški muzej
Pomen izmenjave znanj za ohranjanje dediščine
Prireditev TVU
26 01. 06. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Hieronymus prevajanje in lektoriranje, Nives Mahne Čehovin s.p.
Haikuji - zgodba o posebni knjigi tukaj in zdaj, avtorice Nives Mahne Čehovin ob spremljavi “hanga” Borisa Magdalenca
Prireditev TVU
27 05. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: LEpi CAjti, zavod za kakovost življenja, Nova Gorica
Moja nona = moja učiteljica
Prireditev TVU
28 07. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Neva Furlan
Malo drugačen izlet po Novi Gorici
Prireditev TVU
29 11. 06. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Mateja Ščuka
Rodoslovno drevo
Prireditev TVU

Občina Tolmin
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 29. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Taktika AKTIV d.o.o.
Kako preprečiti nesporazume pri komunikaciji
Prireditev TVU
2 05. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Poslovno svetovanje in mediacija, Ksenja Lorber, s. p.
Življenje z otroki: metode za starše in učitelje
Prireditev TVU


Jugovzhodna Slovenija
Občina Črnomelj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Kako je Črnomelj dobil svoje ime
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Črnomelj
Petje nas druži
Prireditev TVU
3 12. 06. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Črnomelj
Medgeneracijsko sodelovanje ob igri
Prireditev TVU

Občina Novo mesto
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2018
17:30 - 19:00
Izvajalec: Društvo podeželskih žena Dolenjske Toplice
Nastop ljudskih pevk Rožce
Prireditev TVU
2 28. 05. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: KUD Art energija
S pesmijo krepimo spomin
Prireditev TVU
3 31. 05. 2018
09:30 - 11:00
Izvajalec: Razvojno izobraževalni center Novo mesto
Predstavite pesniške zbirke je Kronopis
Prireditev TVU
4 11. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Kamišibaj: Krava in druge zgodbe
Prireditev TVU
5 11. 06. 2018
19:00 - 22:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Festival migrantskega filma: KINO NA PROSTEM
Prireditev TVU
6 12. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Glasbeno-plesna predstava: LIMANIA
Prireditev TVU
7 12. 06. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Plesno glasbeni performans: RITEM PLESA
Prireditev TVU
8 13. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Sladka zabava: Rojstnodnevna piñata
Prireditev TVU
9 13. 06. 2018
19:00 - 22:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
koncert z okusom: Trio Tradicionales
Prireditev TVU
10 14. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Igre z vseh vetrov: Kaj se igrajo otroci drugod
Prireditev TVU
11 14. 06. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Foto razstava in koncert: 10 let Tedna kultur + Duo Aritmija
Prireditev TVU
12 15. 06. 2018
17:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Sejem: Kulturinarika
Prireditev TVU
13 15. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Lutke, ples, moda: Mali ustvarjalci
Prireditev TVU

Občina Semič
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 29. 06. 2018
20:00
Izvajalec: Kulturni center Semič, KC Semič
Poletni večeri pred Kulturnim centrom
Prireditev TVU

Občina Sodražica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU

Občina Trebnje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 05. 2018
10:00 - 15:45
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Svet je lep in dovršen, Kačerjevski idealist danes
Prireditev TVU
2 14. 06. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje, CIK Trebnje
Odprtje razstave donacije Bernik Špringer
Prireditev TVU


Koroška regija
Občina Črna na Koroškem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 24. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Vrtec Kralj Matjaž Črna na Koroškem
Turizem in vrtec - Pojem, plešem in igram, da kulturo jaz spoznam
Prireditev TVU

Občina Mežica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 21. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Osnovna šola Mežica
Skok v poletje
Prireditev TVU

Občina Podvelka
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Brezno - Podvelka
Delavnica plesa
Prireditev TVU
2 18. 05. 2018
13:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Brezno - Podvelka
Ustvarjalna pomlad
Prireditev TVU
3 22. 05. 2018
09:15 - 10:05
Izvajalec: Osnovna šola Brezno - Podvelka
Skupaj beremo in ustvarjamo
Prireditev TVU
4 11. 06. 2018
11:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Brezno - Podvelka
Gledališka predstava za bralce šole
Prireditev TVU
5 12. 06. 2018
11:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Brezno - Podvelka
Gledališka predstava za bralce šole
Prireditev TVU
6 14. 06. 2018
17:00
Izvajalec: Osnovna šola Brezno - Podvelka
Prireditev ob slovesu devetošolcev
Prireditev TVU
7 20. 06. 2018
10:30
Izvajalec: Osnovna šola Brezno - Podvelka
Otvoritev razstave ob 40. obletnici OŠ Brezno-Podvelka: Naša šola skozi čas
Prireditev TVU
8 21. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Brezno - Podvelka
Prireditev ob 40. obletnici matične šole
Prireditev TVU

Občina Ravne na Koroškem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 30. 06. 2018
09:00 - 13:00
Izvajalec: Koroški pokrajinski muzej Ravne na Koroškem
Ogled razstave Herman Lisjak vodi po vodi
Prireditev TVU
2 20. 06. - 30. 06. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Šolski center Ravne - Srednja šola Ravne na Koroškem
Doživetje Amerike
Prireditev TVU

Občina Slovenj Gradec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd, Poslovna enota Slovenj Gradec
Z roko v roki
Prireditev TVU


Obalno-kraška regija
Občina Koper
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Predstavitev Večgeneracisjkega centra Morje
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Kopru
Kulturna dediščina je del nas, če imamo radi svojo domačo vas
Prireditev TVU
3 15. 05. 2018
09:00 - 11:30
Izvajalec: Zasebni vrtec Mali Mehurčki Koper
Hi konjiček
Kraj in točen naslov: Koper; Krpanova ulica 13
Prireditev TVU
4 15. 05. 2018
17:30
Izvajalec: Center dnevnih aktivnosti za starejše občane Koper
Srečanje zborov
Prireditev TVU
5 30. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Kopru
S kanelcami se igramo in po naše kantamo
Prireditev TVU

Občina Piran
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Predstavitev poklicev v gostinstvu
Prireditev TVU


Osrednjeslovenska regija
Občina Ig
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 22. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič, CUDV Draga
Veliko tekmovanje
Prireditev TVU

Občina Ljubljana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Četrtna skupnost Posavje
Nastanek in razvoj razglednic Ljubljane in okolice
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
14:00 - 16:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Ljubljana
Klekljanje
Prireditev TVU
3 14. 05. - 15. 05. 2018
16:30 - 10:30
Izvajalec: OŠ Martina Krpana
Gledališko popoldne in dopoldne
Prireditev TVU
4 15. 05. 2018
09:30 - 11:30
Izvajalec: Vrtec Kolezija
Svet pa se vrti
Prireditev TVU
5 15. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Muzej novejše zgodovine Slovenije
Kaj sta počela babica in dedek, ko sta bila mlada?
Prireditev TVU
6 15. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Četrtna skupnost Posavje
Izmenjava znanj v zahodni Afriki za vse generacije
Prireditev TVU
7 16. 05. 2018
14:00 - 15:30
Izvajalec: Mestna knjižnica Ljubljana
Indijska kulinarika
Prireditev TVU
8 16. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Folklorna skupina Emona
Plesna delavnica - Ljudski ples (15-25 let)
Prireditev TVU
9 18. 05. 2018
15:00 - 20:30
Izvajalec: Andragoški center Slovenije
Odprtje razstave Študijski krožki v slovenskem prostoru
Prireditev TVU
10 18. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Pionirski dom, Center za kulturo mladih
S pravljico okrog sveta
Prireditev TVU
11 23. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Folklorna skupina Emona
Plesna delavnica - Ljudski ples (15-25 let)
Prireditev TVU
12 24. 05. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Muzej novejše zgodovine Slovenije
Voden ogled po razstavi Slovenci v 20. stoletju
Prireditev TVU
13 24. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Četrtna skupnost Posavje
Potopisno predavanje o Gambiji
Prireditev TVU
14 24. 05. 2018
19:00 - 19:30
Izvajalec: Osnovna šola Franca Rozmana Staneta
Ljudski korak
Prireditev TVU
15 24. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: OŠ Škofljica
Ljudski korak
Prireditev TVU
16 25. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Pionirski dom, Center za kulturo mladih
Arhitekturno potepanje po vili na Komenskega 9
Prireditev TVU
17 28. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Folklorna skupina Emona
Plesna delavnica - Ljudski ples (30-50 let)
Prireditev TVU
18 30. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Folklorna skupina Emona
Plesna delavnica - Ljudski ples (15-25 let)
Prireditev TVU
19 04. 06. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Folklorna skupina Emona
Plesna delavnica - Ljudski ples (30-50 let)
Prireditev TVU
20 07. 06. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Četrtna skupnost Posavje
Kaj nas Afričani lahko naučijo o sreči?
Prireditev TVU
21 08. 06. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Muzej in galerije mesta Ljubljane
Vodstvo po razstavi »Ne sprašujte, kam gremo«
Prireditev TVU
22 14. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Humanitarno društvo Nikoli sam
Folklorna skupina Kolovrat se predstavi
Prireditev TVU
23 16. 06. 2018
21:00 - 22:00
Izvajalec: Lado Jakša, svobodni umetnik, samozaposlen v kulturi, Lado Jakša
Plečnikova misel
Prireditev TVU
24 16. 06. 2018
22:00 - 23:00
Izvajalec: Lado Jakša, svobodni umetnik, samozaposlen v kulturi, Lado Jakša
Plečnikova misel
Prireditev TVU
25 20. 06. 2018
13:00 - 19:00
Izvajalec: Javni zavod Cene Štupar - Center za izobraževanje Ljubljana, Cene Štupar - CILJ
Z nami in med nami - svetovni dan beguncev
Prireditev TVU
26 20. 06. 2018
16:00 - 20:00
Izvajalec: Zavod za oskrbo na domu Ljubljana
Popoldne s prostovoljci v Mednarodnem grafičnem likovnem centru Ljubljana
Prireditev TVU
27 21. 06. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: Muzej novejše zgodovine Slovenije
Voden ogled dela stalne razstave Slovenci v 20. stoletju
Prireditev TVU
28 23. 06. 2018
16:00 - 24:00
Izvajalec: Kmečka strojna skupnost Savlje Kleče
Posavsko Štehvanje
Prireditev TVU
29 27. 06. 2018
14:00 - 15:00
Izvajalec: Javni zavod Cene Štupar - Center za izobraževanje Ljubljana, Cene Štupar - CILJ
Domače kremne rezine
Prireditev TVU
30 30. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Atelje za poslikavo in oblikovanje keramike, APOK
Poslikava keramike v ateljeju APOK
Prireditev TVU

Občina Logatec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 30. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Hiša Sadeži družbe Logatec
Klavstra in Logatec
Prireditev TVU
2 01. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Glasbena šola Logatec
Zbori se predstavijo
Prireditev TVU

Občina Medvode
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Knjižnica Medvode
Pravljična ura z ustvarjalno delavnico
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
19:30
Izvajalec: Knjižnica Medvode
Dušica Kunaver: Evropska kulturna dediščina v slovenskih šegah
Prireditev TVU
3 16. 05. 2018
10:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
7. Tržnica znanj - PARADA UČENJA 2018 v Medvodah
Prireditev TVU
4 16. 05. 2018
10:00 - 13:30
Izvajalec: LILA STUDIO Tekstilno, grafično, industrijsko oblikovanje in ustvarjanje, Liljana Panjtar s.p., Lila studio Liljana Panjtar s.p.
Lila Studio
Prireditev TVU
5 16. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Notranjski ekološki center Cerknica, NEC Cerknica
Notranjska okuševalnica
Prireditev TVU
6 16. 05. 2018
10:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Pirniče, OŠ Pirniče
Razstava Voda in vodnjaki, Kjer preteklost sreča prihodnost
Prireditev TVU
7 16. 05. 2018
12:00 - 19:00
Izvajalec: Janez Krišelj
Pletene košare iz leskovih vitr
Prireditev TVU
8 16. 05. 2018
14:30 - 19:00
Izvajalec: Daja kreativ s.p.
Donum Art , ki iz smeti naredi čarobne stvari
Prireditev TVU
9 16. 05. 2018
15:00 - 19:00
Izvajalec: Nada Vukadinovič Beslič, Črna ovčka; Bicka - društvo filcark iz Solčave
Društvo Bicka - združenje filcark iz Solčave na Tržnici znanj v Medvodah
Prireditev TVU
10 16. 05. 2018
15:00 - 19:00
Izvajalec: Sonja Porenta
Bela vezenina Sonje Porenta - 7. Tržnica znanj / Parada učenja 2018 v Medvodah
Prireditev TVU
11 16. 05. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Združenje umetnikov Škofja Loka, ZUŠL
Likovna delavnica: Ilustracije pripovedke o Loškem zamorcu
Prireditev TVU
12 16. 05. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Turistična zveza Medvode, TIC Medvode
TIC Medvode skupaj s Tržnico znanj v Medvodah in Medvoškim kulturnim festivalom
Prireditev TVU
13 16. 05. 2018
15:00 - 19:00
Izvajalec: Tatjana Primc, Copati Tatjana
Copati, copatki in copatarice - Tatjana Primc
Prireditev TVU
14 16. 05. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Preska, OŠ Preska
Prikaz Sončnega sistema
Prireditev TVU
15 16. 05. 2018
15:00 - 19:00
Izvajalec: Pavla Peternelj
Slikanje na les in platno s Pavlo Peternelj
Prireditev TVU
16 16. 05. 2018
15:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo JaReM, KUD JaReM
Vezenje, vezenine in druge dejavnosti KUD JaReM
Prireditev TVU
17 16. 05. 2018
15:00 - 19:00
Izvajalec: Marjetka Žebovec, samozaposlena v kulturi
Založništvo - Janez Jalen, Zofka Kveder ...
Prireditev TVU
18 16. 05. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Preska, OŠ Preska
Robotika
Prireditev TVU
19 16. 05. 2018
15:00 - 15:30
Izvajalec: Občina Medvode
Svečana otvoritev 7. tržnice znanj - Parade učenja 2018 in Medvodškega kulturnega festivala
Prireditev TVU
20 16. 05. 2018
16:00 - 19:00
Izvajalec: Marjetka Žebovec, samozaposlena v kulturi
Družina - v delih Zofke Kvedrove in Janeza Jalna
Prireditev TVU
21 16. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Združenje umetnikov Škofja Loka, ZUŠL
Likovna delavnica: Poslikave možgančkov, Kje so skrite moje misli
Prireditev TVU
22 16. 05. 2018
16:00 - 16:15
Izvajalec: Kulturno društvo Jakoba Aljaža
KD Jakoba Aljaža poje na Paradi učenja - 7. tržnici znanj v Medvodah
Prireditev TVU
23 16. 05. 2018
17:00 - 17:15
Izvajalec: KUD Oton Župančič Sora
Čigava bo? - KUD Oton Župančič Sora na Tržnici znanj v Medvodah
Prireditev TVU
24 16. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Dušica Kunaver, s.p. Kulturna publicistka
Kulturna dediščina, publikacije in pogovor z Dušico Kunaver
Prireditev TVU
25 16. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Dušica Kunaver, s.p. Kulturna publicistka
Dušica Kunaver - nagrajenka ACS na Tržnici znanj v Medvodah
Prireditev TVU
26 16. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno društvo Simon Jenko Lovski pevski zbor Medvode
KD Simon Jenko - Lovski pevski zbor na Paradi učenja v Medvodah
Prireditev TVU
27 16. 05. 2018
18:25 - 18:40
Izvajalec: Kulturno društvo Godba Medvode , Godba Medvode
Godba Medvode na 7. tržnici znanj - Paradi učenja v Medvodah
Prireditev TVU
28 16. 05. 2018
19:30
Izvajalec: Knjižnica Medvode
Bor Seušek: Črtice v štiklce (ob Cankarjevem rojstnem dnevu)
Prireditev TVU
29 17. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Knjižnica Medvode
Zaključni knjižni večer
Prireditev TVU
30 17. 05. 2018
19:30
Izvajalec: Knjižnica Medvode
Gledališko stripovski performans Cankar strip
Prireditev TVU
31 19. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Knjižnica Medvode
Potovanje po svetu knjige (bralna srečanja za mlade)
Prireditev TVU
32 09. 06. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Likovno sproščanje in beremo pod Sejalčevo lipo
Prireditev TVU
33 16. 06. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Likovno sproščanje in beremo pod Sejalčevo lipo
Prireditev TVU
34 30. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Zbilje, KUD Zbilje
Ustvarjanje za otroke v naravi - Atelje Zbilje
Prireditev TVU

Občina Moravče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
07:00 - 08:00
Izvajalec: OŠ Jurija Vege Moravče - POŠ Vrhpolje
Predstavitev japonskega gledališča kamišibaj
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
08:30 - 13:00
Izvajalec: OŠ Jurija Vege Moravče - POŠ Vrhpolje
Obisk knjižnice Daneta Zajca v Moravčah
Prireditev TVU
3 17. 05. 2018
08:30 - 12:15
Izvajalec: OŠ Jurija Vege Moravče - POŠ Vrhpolje
Predstavitev kamišibajev - učenci za učence
Prireditev TVU
4 21. 05. - 30. 05. 2018
11:15 - 12:00
Izvajalec: OŠ Jurija Vege
Pekarna Mišmaš - kamišibaj
Prireditev TVU
5 24. 05. 2018
12:05 - 12:50
Izvajalec: OŠ Jurija Vege
Učenci igrajo predstavo za učence
Prireditev TVU
6 25. 05. 2018
13:40 - 15:00
Izvajalec: OŠ Jurija Vege
Obisk čebelarskega društva
Prireditev TVU
7 28. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: OŠ Jurija Vege Moravče - POŠ Vrhpolje
Nastop pevskega zbora Pojoče čebelice na prireditvi 22. EX Tempore v Kulturnem domu v Moravčah
Kraj in točen naslov: Moravče; Kulturni dom Moravče
Prireditev TVU
8 31. 05. 2018
08:20 - 12:50
Izvajalec: OŠ Jurija Vege
Naravna in kulturna dediščina v domačem kraju
Prireditev TVU
9 31. 05. 2018
10:00 - 13:40
Izvajalec: OŠ Jurija Vege
Delavnica z rokodelci
Prireditev TVU
10 07. 06. - 15. 06. 2018
09:00 - 16:30
Izvajalec: OŠ Jurija Vege Moravče - POŠ Vrhpolje
Razstava Kulturna dediščina našega kraja
Prireditev TVU
11 13. 06. - 14. 06. 2018
18:00 - 13:00
Izvajalec: OŠ Jurija Vege Moravče - POŠ Vrhpolje
Noč v šoli + spoznavanje kult.dediščine našega kraja
Prireditev TVU

Občina Škofljica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 04. 06. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: OŠ Škofljica
Antika nas vznemirja
Prireditev TVU

Občina Vrhnika
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 24. 05. 2018
07:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje Murska Sobota
Strokovna ekskurzija v sklopu medgeneracijskega projekta : spoznavajmo kulturno dediščino naših krajev
Prireditev TVU
2 27. 06. 2018
14:30 - 22:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Literarna ekskurzija: Cankarjeva Vrhnika
Prireditev TVU


Podravska regija
Občina Kungota
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 18. 05. 2018
11:50 - 12:40
Izvajalec: Osnovna šola Kungota
Ljudski plesi
Prireditev TVU

Občina Maribor
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
2 12. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
3 12. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Zavod MARS Maribor
Čitalnica na dvorišču: Zakladi Sahare z vsestransko umetnico Mejremo Reuter
Prireditev TVU
4 13. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
5 14. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
6 14. 05. 2018
09:30 - 10:30
Izvajalec: KUD Štefan Romih Črešnjevec
Za lepši dan
Prireditev TVU
7 14. 05. 2018
17:00 - 20:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Delavnica izdelave uporabnih predmetov
Prireditev TVU
8 15. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
9 15. 05. 2018
17:00 - 20:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Delavnica izdelave uporabnih predmetov
Prireditev TVU
10 16. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
11 16. 05. 2018
10:20 - 10:40
Izvajalec: OŠ Franc Rozman Stane
Pekarna Mišmaš - OŠ Franc Rozman Stane
Prireditev TVU
12 16. 05. 2018
11:00 - 11:15
Izvajalec: Društvo upokojencev Maribor Center
Vokalna skupina Marice se predstavi
Prireditev TVU
13 16. 05. 2018
11:15 - 11:30
Izvajalec: Dom Danice Vogrinec Maribor
Nastop folkorne skupine VIP Danica
Prireditev TVU
14 16. 05. 2018
11:45 - 12:00
Izvajalec: KUD društvo Plesna delavnica Zahir
Orientalski plesi Plesne delavnice Zahir
Prireditev TVU
15 16. 05. 2018
12:00 - 12:30
Izvajalec: KUD društvo Plesna delavnica Zahir
Plesna delavnica s Ksenijo Visket - Puls8 elements
Prireditev TVU
16 16. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Univerza v Mariboru, Univerzitetna knjižnica Maribor
Predstavitev knjige Marije Švajncer, Zasedanja s knjigami
Prireditev TVU
17 16. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Mariborska knjižnica
Literarna postaja z Borisom A. Novakom
Prireditev TVU
18 17. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
19 18. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
20 18. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Vanja Lebar
Literarna opisovanja besed
Prireditev TVU
21 19. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
22 19. 05. 2018
11:00 - 12:00
Izvajalec: Knjigarna in trgovina Karakondžula, Pro-andy s.p., Knjigarna Pro-andy
Predstavitev knjige Noč v puščavi - beduinska pripoved
Prireditev TVU
23 19. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Zavod MARS Maribor
Čitalnica na dvorišču: Čudovita novica s pisateljico Barbaro Lekše
Prireditev TVU
24 20. 05. 2018
08:00 - 17:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Razstava likovnih del dijakov in udeležencev izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
25 25. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Dom Danice Vogrinec Maribor
Koncert in gledališka predstava: Pesem za eno drevo
Prireditev TVU
26 26. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Zavod MARS Maribor
Čitalnica na dvorišču: Ženičke in strički za daljnimi grički s pisateljico Nino Jelen
Prireditev TVU
27 29. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Univerza v Mariboru, Univerzitetna knjižnica Maribor
Mariborske osebnosti: predstavitev zbornika, Zasedanja s knjigami
Prireditev TVU
28 02. 06. 2018
11:00
Izvajalec: Zavod MARS Maribor
Čitalnica na dvorišču: Srečanje s slikarko Marjanco Jemec Božič ob praznovanju njenega jubileja
Prireditev TVU
29 07. 06. 2018
13:00
Izvajalec: VGC Štajerska
Predstavitev knjige pesmi Kim Čuhnik "Rojstvo"
Prireditev TVU
30 08. 06. 2018
17:00
Izvajalec: Univerza v Mariboru, Univerzitetna knjižnica Maribor
Dan Primoža Trubarja
Prireditev TVU
31 15. 06. 2018
17:00
Izvajalec: ZUF - Zrela Univerza Filozofske fakultete
Ekskurzija – Maribor–grad Bogenšperk–Šmartno pri Litiji-Maribor
Prireditev TVU
32 21. 06. - 30. 06. 2018
08:00 - 19:00
Izvajalec: Univerza v Mariboru, Univerzitetna knjižnica Maribor
Manj znani Maister: poet in bibliofil
Prireditev TVU

Občina Oplotnica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 06. 2018
15:00
Izvajalec: Vrtec Prihova
Zaključek šolskega leta
Prireditev TVU

Občina Pesnica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Pesnica
Dan družine
Prireditev TVU
2 17. 05. 2018
08:30 - 12:40
Izvajalec: Osnovna šola Pesnica
Kulturni utrip šole
Prireditev TVU
3 23. 05. 2018
16:30 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Pesnica
Literarni večer
Prireditev TVU

Občina Ruše
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 19. 05. 2018
10:00 - 15:00
Izvajalec: KUD Svoboda, Likovna sekcija Pisana paleta
Barve čarajo - slikarska kolonija
Prireditev TVU

Občina Slovenska Bistrica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 30. 05. 2018
00:00
Izvajalec: KTV Slovenska Bistrica, Studio Bistrica
Medijsko spremljanje dogodkov
Radijska oz. TV oddaja
2 11. 05. - 30. 06. 2018
00:00
Izvajalec: Novice, d.o.o., PE Bistriške novice
TVU 2018 v Slovenski Bistrici - medijsko odmevanje
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica enota Sonček
Pot do Šetorovega mlina
Prireditev TVU
4 12. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
Poj z menoj, prijatelj moj, območna revija odraslih pevskih zborov
Prireditev TVU
5 14. 05. 2018
10:30 - 12:00
Izvajalec: Zavod Ornament, Maribor
Orient se predstavlja
Prireditev TVU
6 15. 05. 2018
09:00
Izvajalec: Vrtec Tinje
Plesi pesmi in igre nekoč
Prireditev TVU
7 15. 05. 2018
09:30
Izvajalec: Glasbena šola Slovenska Bistrica
Glasbena matineja
Prireditev TVU
8 15. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenska Bistrica
Glasbena matineja
Prireditev TVU
9 15. 05. 2018
19:00 - 20:30
Izvajalec: Šola za ples Tanja, Tanja Verglez s.p.
Salsa modern
Prireditev TVU
10 17. 05. 2018
16:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica enota Sonček
"Vrtec poje in pleše"
Prireditev TVU
11 18. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Pobude starejših
Prireditev TVU
12 19. 05. 2018
15:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica enota Sp. Polskava
Mlajši starejšim
Prireditev TVU
13 19. 05. 2018
16:00
Izvajalec: KUD Štefan Romih Črešnjevec
Tok tok, pravljice!
Prireditev TVU
14 19. 05. 2018
17:30
Izvajalec: KUD Štefan Romih Črešnjevec
Zgodbe iz malega lesenega odra
Prireditev TVU
15 21. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Predstavite knjige Dno nima dna, literarni večer z Zoranom Predinom
Prireditev TVU
16 22. 05. 2018
08:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Otvoritev novih prostorov SSU
Prireditev TVU
17 24. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenska Bistrica
Zaključni koncert učencev Glasbene šole Slovenska Bistrica
Prireditev TVU
18 25. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
Male skupine - velika pesem, območna revija malih pevskih skupin
Prireditev TVU
19 30. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Zaključek bralne značke
Prireditev TVU
20 30. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenska Bistrica
Zaključni koncert šolskih orkestrov in zbora
Prireditev TVU
21 01. 06. 2018
19:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Monodrama Metke Pavšič Ničesar ne obžalujem
Prireditev TVU
22 02. 06. 2018
17:00
Izvajalec: Mikro malta d.o.o.
Širjenje vrtne kulture
Prireditev TVU
23 05. 06. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Zaključek bralne značke
Prireditev TVU
24 07. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Glasbena šola Slovenska Bistrica
Glasbeni kviz
Prireditev TVU
25 07. 06. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Tako smo se zabavali včasih - plesni večer
Prireditev TVU
26 08. 06. 2018
10:30
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica enota Ciciban
Podelitev predšolske bralne značke z miško Frido
Prireditev TVU
27 14. 06. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Srednja šola Slovenska Bistrica
Premiera filmske produkcije 2017/2018 filmskega krožka Srednje šole SB
Prireditev TVU
28 21. 06. 2018
09:30 - 11:00
Izvajalec: Srednja šola Slovenska Bistrica
Lutkovna predstava
Prireditev TVU


Pomurska regija
Občina Črenšovci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Breka PONG6
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
18:30 - 20:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Kitajska - potopis
Prireditev TVU
3 16. 05. 2018
18:30 - 20:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Računalnik - naučimo se osnov - delavnica
Prireditev TVU
4 17. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Pot ob reki Muri - pohod
Prireditev TVU

Občina Lendava
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 05. 2018
13:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod Zarum Lendava
Mednarodna likovna kolonija
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Okrogla miza - Seznanitev o dejavnostih TVU 2018 - Otvoritev TVU 2018
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Zbiranje in učenje ljudskih pesmi
Prireditev TVU
4 15. 05. 2018
18:30 - 19:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Otvoritev likovne razstave Tamare Špitaler Škorič
Prireditev TVU
5 15. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
44. literarni večer
Prireditev TVU
6 17. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Delavnica - Izdelovanje različnih izdelkov iz blaga
Prireditev TVU
7 19. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Citrarska delavnica
Prireditev TVU
8 22. 05. 2018
10:30 - 12:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Murska Sobota, Enota Lendava, VDC Lendava
Izdelava darilnih vrečk
Prireditev TVU
9 22. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Železničarsko esperantsko društvo Maribor, Sekcija Lendava
Tečaj jezika Esperanto
Prireditev TVU
10 23. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo za razvoj podeželja Pomelaj, Društvo Pomelaj
Izdelajmo si darilno embalažo
Prireditev TVU
11 24. 05. 2018
10:30 - 12:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Murska Sobota, Enota Lendava, VDC Lendava
Izdelava darilnih vrečk
Prireditev TVU
12 25. 05. 2018
16:30 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Predavanje o varstvu okolja
Prireditev TVU
13 25. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Potopisno predavanje o Španiji
Prireditev TVU
14 02. 06. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Romsko kulturno društvo Romnji
Otvoritev večnamenskega prostora
Prireditev TVU
15 02. 06. 2018
11:00 - 16:00
Izvajalec: Društvo Primorcev in Istranov v Prekmurju
Pogostitev in ogled muzeja (kuhanje bograča)
Prireditev TVU
16 02. 06. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Otvoritev razstave ročnih del
Prireditev TVU
17 03. 06. 2018
13:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Razstava ročnih del
Prireditev TVU
18 06. 06. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Delavnica - izdelava (Karolina Utroša)
Prireditev TVU
19 08. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
O pisatelju Mišku Kranjcu
Prireditev TVU
20 08. 06. 2018
12:00 - 14:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Ogled RTV studia Lendava
Prireditev TVU
21 09. 06. - 11. 06. 2018
08:00 - 21:00
Izvajalec: Društvo zbirateljev Pomurja "Lindva"
Razstava in prikaz vlakov in lokomotiv
Prireditev TVU
22 09. 06. 2018
08:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo zbirateljev Pomurja "Lindva"
Mednarodno srečanje zbirateljev
Prireditev TVU
23 09. 06. 2018
17:00 - 17:30
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Otvoritev razstave Ustvarjalnega tečaja
Prireditev TVU
24 09. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Predstavitev društev
Prireditev TVU
25 11. 06. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo za razvoj podeželja Pomelaj, Društvo Pomelaj
Bezeg - hrana in zdravilo
Prireditev TVU
26 11. 06. 2018
11:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo M.A.K.K.
Spoznavanje in kuhanje z morskimi sadeži
Prireditev TVU
27 12. 06. 2018
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Lendava
Predavanje - Zdrav življenjski slog
Prireditev TVU
28 19. 06. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: Izobraževalno ustvarjalno društvo Lendava
Reciklirajmo
Prireditev TVU
29 20. 06. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
45. literarni večer
Prireditev TVU
30 24. 06. 2018
09:00 - 24:00
Izvajalec: Kulturno društvo Petőfi Sándor Dolina
XI. Dolinski (vaški) dan
Prireditev TVU
31 26. 06. 2018
11:00 - 13:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Dan državnosti malo drugače ter zaključek TVU 2018
Prireditev TVU
32 30. 06. 2018
14:00 - 16:00
Izvajalec: Društvo Primorcev in Istranov v Prekmurju
Kolesarjenje po Murski šumi
Prireditev TVU

Občina Ljutomer
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Zmajevo sanjanje, nova kultura odnosov
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
09:15 - 10:30
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Ustvarjamo skupaj na GFML!
Prireditev TVU

Občina Turnišče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Štefan Raj Turnišče
Delavnica ročnih del
Prireditev TVU


Posavska regija
Občina Bistrica ob Sotli
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
15:30 - 17:30
Izvajalec: Knjižnica Bistrica ob Sotli
Glasbena pravljica
Prireditev TVU

Občina Brežice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 05. 2018
10:00 - 20:00
Izvajalec: Posavski muzej Brežice
Stiplovškov dan
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Mednarodni dan družin
Prireditev TVU
3 15. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Večer za Ivo Stiplovšek
Prireditev TVU
4 16. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Knjižnica Brežice
Bralno-pogovorno o Hrvaški in tamkajšnji književnosti
Prireditev TVU
5 17. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Posavski muzej Brežice
Odprtje Posavske muzejske vitrine: ''Hiperpovezani muzeji: novi pristopi, novo občinstvo''
Prireditev TVU
6 18. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Posavski muzej Brežice
Mednarodni muzejski dan: ''Hiperpovezani muzeji: novi pristopi, novo občinstvo''
Prireditev TVU
7 24. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Knjižnica Brežice
Izbrano s Primusom: ''Kako ozavestiti prepričanja, ki nas omejujejo in uničujejo naše odnose ''
Prireditev TVU
8 16. 06. 2018
19:00 - 20:30
Izvajalec: Posavski muzej Brežice
Poletna muzejska noč
Prireditev TVU
9 16. 06. 2018
21:30 - 23:00
Izvajalec: Posavski muzej Brežice
Poletna muzejska noč
Prireditev TVU

Občina Krško
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Mladinski center Krško
Izdelava instrumenta - piščal
Prireditev TVU
2 12. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Mladinski center Krško
MC direndaj: Izdelava iger z babicami in dedki
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Jezikovni večer – slovenski jezik
Prireditev TVU
4 15. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Kulturni dom Krško
Delavnica: Naredi svoj zin
Prireditev TVU
5 16. 05. 2018
11:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Predstavitev na stojnici - Posavski muzej Brežice
Prireditev TVU
6 17. 05. 2018
10:00 - 17:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Posavje - prostor medgeneracijskega in medkulturnega druženja
Prireditev TVU
7 17. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Kjer se preteklost sreča s prihodnostjo
Prireditev TVU
8 17. 05. 2018
14:00 - 17:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Spoznajmo podobnosti in različnosti
Prireditev TVU
9 18. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Mladinski center Krško
Delavnica slikanja/risanja za mlade
Prireditev TVU
10 19. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Mladinski center Krško
Poišči kulturni zaklad
Prireditev TVU
11 20. 05. 2018
16:00
Izvajalec: Kulturni dom Krško
Delavnica ob Svetovnem dnevu čebel
Prireditev TVU
12 21. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Jezikovni večer – nemški jezik
Prireditev TVU
13 23. 05. 2018
14:00 - 17:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Likovna delavnica - tehnika akvarel
Prireditev TVU
14 24. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Festival študijskih krožkov in skupin Ljudske univerze Krško
Prireditev TVU
15 28. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Jezikovni večer – angleškega jezika
Prireditev TVU
16 04. 06. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Jezikovni večer – španski jezik
Prireditev TVU
17 10. 06. 2018
16:00 - 17:30
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
»Cikel umetniških:« fotografska delavnica ob razstavi Boštjana Puclja.
Prireditev TVU
18 11. 06. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Jezikovni večer – ruski jezik
Prireditev TVU
19 27. 06. 2018
10:30 - 13:30
Izvajalec: Kulturni dom Krško
Cikel Kaj nam pripovedujejo grajski zidovi: Grajski freskant
Prireditev TVU
20 27. 06. - 29. 06. 2018
10:30 - 13:30
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Cikel: Kaj na pripovedujejo grajski zidovi: grajski freskant
Prireditev TVU
21 28. 06. 2018
10:30 - 13:30
Izvajalec: Kulturni dom Krško
Cikel Kaj nam pripovedujejo grajski zidovi: Grajski freskant
Prireditev TVU
22 29. 06. 2018
10:30 - 13:30
Izvajalec: Kulturni dom Krško
Cikel Kaj nam pripovedujejo grajski zidovi: Grajski freskant
Prireditev TVU

Občina Sevnica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Javni zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Sevnica
Grand Canyon - potopisno predavanje Braneta Ternovška
Prireditev TVU
2 23. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Javni zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Sevnica
3. revija predšolskih in mlajših šolskih otroških pevskih zborov občine Sevnica 2018 ''Ringaraja''
Prireditev TVU


Primorsko-notranjska regija
Občina Bloke
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 30. 05. 2018
13:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica, Enota Ivana Čampa Nova vas
Slike govorijo
Prireditev TVU
2 12. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti, območna izpostava Cerknica
Pojo naj ljudje 2018
Prireditev TVU

Občina Cerknica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 25. 05. 2018
07:45 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Branje - starejši berejo mlajšim
Prireditev TVU
2 11. 05. - 22. 06. 2018
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Vljudno je kulturno
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Ljudski običaji
Prireditev TVU
4 11. 05. - 15. 05. 2018
10:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica
O cerkniških diamantih in ostalih kristalih
Prireditev TVU
5 11. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica
Koncert orkestrov
Prireditev TVU
6 11. 05. - 31. 05. 2018
10:00 - 19:00
Izvajalec: Vrtec Martin Krpan Cerknica
Palček Bralček
Prireditev TVU
7 11. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Portreti Ivana Cankarja ob stoletnici njegove smrti
Prireditev TVU
8 11. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
Predstavitev Pihalnega orkestra Kovinoplastike Lož
Prireditev TVU
9 14. 05. - 18. 05. 2018
07:45 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
"Mančkov" podmladek
Prireditev TVU
10 17. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Kulturno društvo RAK Rakek
Čebelice naše prijateljice
Prireditev TVU
11 19. 05. 2018
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
Ročna obrt
Prireditev TVU
12 19. 05. 2018
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Dan druženja in gibanja vseh generacij
Prireditev TVU
13 19. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
Mlini in žage
Prireditev TVU
14 19. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Zaplešimo z babico
Prireditev TVU
15 20. 05. 2018
14:00
Izvajalec: Kmetija T'Dolenj
Tradicionalni 13. pohod "Po jankovih stopinjah"
Prireditev TVU
16 24. 05. 2018
11:00
Izvajalec: Center starejših Cerknica, DEOS, d. d.
Kot bi Luna padla na Zemljo
Prireditev TVU
17 24. 05. 2018
16:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
Otroške igre nekoč
Prireditev TVU
18 25. 05. - 23. 06. 2018
10:00 - 19:00
Izvajalec: Občina Cerknica
Svet ob Cerkniškem jezeru
Prireditev TVU
19 25. 05. 2018
12:30
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Razredni kino - Sprejemamo drugačne
Prireditev TVU
20 26. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Kulturni dom Cerknica
Pravljica »Zakaj je polje jezero?«
Prireditev TVU
21 26. 05. 2018
17:30
Izvajalec: Društvo modro nebo
Ustvarjanje z jezersko tršco
Prireditev TVU
22 27. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Turistično društvo Rakek
Voden kolesarski izlet do Rakovega Škocjana (20 km)
Prireditev TVU
23 27. 05. 2018
11:00 - 12:30
Izvajalec: Čebelarsko društvo Cerknica
Voden sprehod po čebelarski učni poti z degustacijo
Prireditev TVU
24 29. 05. 2018
18:30
Izvajalec: Glasbena šola Cerknica, enota Rakek
Glasba mladih
Prireditev TVU
25 29. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Cerknica
Pogovorni večer z generalom Milovanom Zorcem
Prireditev TVU
26 30. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Koncert ob zaključku Gerbičevega leta
Prireditev TVU
27 31. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica
Koncert absolventov
Prireditev TVU
28 01. 06. 2018
18:30
Izvajalec: Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica
Pianistični večer
Prireditev TVU
29 02. 06. 2018
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
Etnografska zbirka
Prireditev TVU
30 04. 06. 2018
18:30
Izvajalec: Glasbena šola Cerknica, enota Nova vas
Glasba mladih
Prireditev TVU
31 13. 06. 2018
19:00
Izvajalec: Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica
Nastop najmlajših učencev - PGV in GP
Prireditev TVU
32 21. 06. - 27. 06. 2018
10:00 - 19:00
Izvajalec: Vrtec Martin Krpan, Enota Rakek
Palček Bralček
Prireditev TVU
33 21. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica
O belem mucku, ki je bil čisto črn
Prireditev TVU
34 23. 06. 2018
07:30
Izvajalec: VITRA, Center za uravnotežen razvoj Cerknica
Odgovorni in trajnostni turizem s kulturno dediščino
Prireditev TVU

Občina Ilirska Bistrica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. - 18. 05. 2018
08:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Razstava ročno izdelanega nakita Metke Brišnik
Prireditev TVU

Občina Loška dolina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 20. 05. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Turistično informacijski center Lož
Japonska potovanja skozi čas
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
15:00
Izvajalec: Turistično vodenje in izobraževanje, Janja Urbiha s.p.
Sprehodimo se po grajskem parku
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
16:00
Izvajalec: Turistično vodenje in izobraževanje, Janja Urbiha s.p.
Ustvarjajmo z rokami
Prireditev TVU
4 12. 05. - 13. 05. 2018
10:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo ljubiteljev Gradu Snežnik
Popoldne ob ročnih delih
Prireditev TVU
5 18. 05. 2018
16:30
Izvajalec: Ars Palada
Muzejske in zasebne zbirke
Prireditev TVU
6 24. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Osnovna šola heroja Janeza Hribarja Stari trg pri Ložu
Mladi ustvarjalci
Prireditev TVU
7 25. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Medgeneracijski center Gaber - Loška dolina
Umetnost v likovnem izražanju
Prireditev TVU
8 28. 05. 2018
18:30
Izvajalec: Glasbena šola Cerknica, enota Stari trg
Glasba mladih
Prireditev TVU
9 29. 05. 2018
20:00
Izvajalec: TV Oron, Oron, Zavod za obveščanje, raziskovanje, organiziranje in načrtovanje
Dobitniki 2018
Radijska oz. TV oddaja
10 09. 06. 2018
17:00
Izvajalec: Ekološka kmetija Bajer
Na kmetiji je lepo
Prireditev TVU
11 17. 06. 2018
14:00
Izvajalec: Javni zavod za kulturo in turizem Grad Snežnik
V deželi ostrnic
Prireditev TVU

Občina Pivka
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 19. 05. 2018
19:00 - 20:30
Izvajalec: Društvo za krajevno zgodovino in kulturo Lipa Pivka
Čitalniški večer z Miroslavom Vilharjem
Prireditev TVU
2 25. 05. 2018
19:00 - 20:30
Izvajalec: Društvo Hiša kulture v Pivki
Zaključek razstavne sezone in predstavitev letnega kataloga
Prireditev TVU
3 06. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Osnovna šola Pivka, Vrtec Pivka
70. letnica vrtca
Prireditev TVU

Občina Postojna
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: MEPZ Postojna, Mešani pevski zbor Postojna
II. koncert iz cikla U3NEK
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Vajeništvo
Prireditev TVU
3 15. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Knjižnica Bena Zupančiča Postojna
Vezi duhovne in kulturne dediščine naših prednikov
Prireditev TVU
4 16. 05. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod Znanje Postojna, javni zavod, Ljudska univerza Postojna
Parada učenja 2018
Prireditev TVU
5 16. 05. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: Notranjski muzej Postojna
Stojnica na Paradi učenja Notranjski muzej Postojna
Prireditev TVU
6 16. 05. 2018
15:00 - 18:00
Izvajalec: ŠENT- Slovensko združenje za osebe s težavami v duševnem zdravju, Dnevni center Postojna
Stojnica na Paradi učenja ŠENT
Prireditev TVU
7 16. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Vrtec Postojna
Pomladni koncert - Zmaj v Postojnski jami
Prireditev TVU
8 17. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Vrtec Postojna
Kamišibaj - predstava za otroke
Prireditev TVU
9 17. 05. 2018
18:00 - 18:20
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Planina
Otroška gledališka predstava
Prireditev TVU
10 22. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: ŠENT- Slovensko združenje za osebe s težavami v duševnem zdravju, Dnevni center Postojna
Ljudski plesi
Prireditev TVU
11 22. 05. 2018
10:30 - 12:00
Izvajalec: Društvo Tvoj telefon
Moja skodelica kave
Prireditev TVU
12 22. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo Tvoj telefon
Spiralna dinamika (C.W.Graves)
Prireditev TVU
13 24. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo Tvoj telefon
Kako vojna spremeni življenje
Prireditev TVU
14 30. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo Tvoj telefon
Kultura v komunikaciji
Prireditev TVU
15 04. 06. - 08. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Vrtec Postojna
Razstava otroških del - S pesmijo skozi zgodovino in kulturo našega mesta
Prireditev TVU
16 14. 06. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Turistično društvo Pudgura
Ljudsko petje na Notranjskem
Prireditev TVU


Savinjska regija
Občina Braslovče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Podružnična osnovna šola Trnava
Igre in plesi naših babic in dedkov
Prireditev TVU
2 18. 05. 2018
08:30 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Braslovče
Folkloristi na pisti
Prireditev TVU
3 01. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: OŠ Gomilsko
Zaplešimo folkloro
Prireditev TVU
4 19. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Braslovče
Pravljice in igre naših babic in dedkov
Prireditev TVU

Občina Celje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 30. 05. 2018
00:00 - 24:00
Izvajalec: Šolski center Celje - Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja
Branje pod krošnjami Cankarjevih del iz Urbane knjižne omare
Prireditev TVU
2 11. 05. - 23. 05. 2018
07:00 - 16:00
Izvajalec: Šolski center Celje - Višja strokovna šola
Beremo Cankarja
Prireditev TVU
3 11. 05. - 30. 06. 2018
07:00 - 14:00
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Razstava slik profesoric Dore Glavnik in Irene Naraks
Prireditev TVU
4 11. 05. - 30. 06. 2018
07:10 - 14:00
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
C kot Cankar - likovna delavnica in razstava na temo Cankarjevih del
Prireditev TVU
5 11. 05. - 30. 06. 2018
08:00 - 14:00
Izvajalec: Šolski center Celje, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije
Kulturna dediščina v mojem kraju/moji občini
Prireditev TVU
6 15. 05. 2018
09:10 - 09:55
Izvajalec: Osnovna šola Frana Roša
Potopis, Filipini
Prireditev TVU
7 17. 05. 2018
11:00 - 12:30
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Po poteh Majev in Aztekov (Mehika, Gvatemala)
Prireditev TVU
8 18. 05. 2018
08:20 - 12:45
Izvajalec: OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Kristan Vrh
Življenje v mestu Celje
Prireditev TVU
9 18. 05. 2018
08:20 - 12:45
Izvajalec: OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Sladka Gora
Življenje v mestu Celje
Prireditev TVU
10 18. 05. 2018
08:20 - 12:45
Izvajalec: OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Mestinje
Življenje v mestu Celje
Prireditev TVU
11 19. 05. 2018
21:00 - 22:30
Izvajalec: Alfabet, d. o. o.
Ko zgodbe oživijo - ličkarska pravljica
Prireditev TVU
12 21. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Ljudska univerza Celje
Kako narediti odlično fotografijo?
Prireditev TVU
13 23. 05. 2018
09:45 - 10:30
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Recital Ne bodi kot drugi - poezija Ferija Lainščka
Prireditev TVU
14 23. 05. 2018
13:30 - 14:30
Izvajalec: Šolski center Celje - Višja strokovna šola
Skriti zakladi knjižnice Šolskega centra Celje
Prireditev TVU
15 23. 05. 2018
13:30 - 14:15
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Bralna urica
Prireditev TVU
16 23. 05. 2018
20:00 - 23:00
Izvajalec: Kulturno društvo za dvig in ohranjanje kakovosti plesa argentinski tango Ronda
Milonga - argetinski tango
Prireditev TVU
17 24. 05. - 30. 06. 2018
00:00 - 00:00
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
TVU 2018 v Novem tedniku
Prireditev TVU
18 24. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Šolski center Celje
Odkrivamo lepote žlahtne kapljice v slikarskih motivih
Prireditev TVU
19 26. 05. 2018
20:00 - 21:00
Izvajalec: Alfabet, d. o. o.
Nebeške kočije
Prireditev TVU
20 31. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Trošt Šprogar Severina - slikarka
Pomen barv pri slikanju
Prireditev TVU
21 06. 06. 2018
12:00 - 13:00
Izvajalec: Šolski center Celje - Višja strokovna šola
Knjižnica, ali te poznam?
Prireditev TVU
22 11. 06. - 12. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: KUD Art energija
Aktivnosti za boljši spomin - zoper demenco
Prireditev TVU
23 15. 06. - 30. 06. 2018
07:00 - 14:00
Izvajalec: Šolski center Celje - Višja strokovna šola
Poletna knjižna doživetja
Prireditev TVU

Občina Kozje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Knjižnica Kozje
Čitalniški večer: Zmaji v slovenskih grbih
Prireditev TVU
2 20. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
Območno srečanje odraslih pevskih zborov
Prireditev TVU

Občina Laško
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 11. 06. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: STIK Laško
Razstava ODSTIRANJA na Govcah
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
12:00 - 13:00
Izvajalec: OŠ Primoža Trubarja Laško , Podružnična šola Debro
Pišem z roko
Prireditev TVU

Občina Podčetrtek
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
Območno srečanje malih pevskih skupin
Prireditev TVU
2 14. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah - Enota Podčetrtek
Druženje ob knjigi
Prireditev TVU
3 19. 05. 2018
20:00 - 21:30
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Koncert učencev klavirske harmonike
Prireditev TVU
4 21. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Podčetrtek
Zaključek predšolske bralne značke, zabavna predstava Knjiga velikanka
Prireditev TVU

Občina Polzela
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
08:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Polzela
Odprti atelje
Prireditev TVU
2 20. 05. 2018
15:00
Izvajalec: Kulturno društvo Polzela
Bomo eno zapeli – 20. srečanje pevskih zborov in vokalnih skupin Občine Polzela
Prireditev TVU
3 09. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Polzela
20. srečanje malih vokalnih skupin
Prireditev TVU
4 15. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Polzela
Slovesnost ob 30-letnici likovne sekcije KUD Polzela
Prireditev TVU

Občina Prebold
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 29. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Prebold
Pravljična ura s poustvarjanjem
Prireditev TVU

Občina Rogaška Slatina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
09:00 - 17:00
Izvajalec: Turizem, prevozi, avtošola Prah Sevnica
Izlet v Zagreb na ogled razstave v Klovićevih dvorih: Katarina Velika-Cesarica vseh Rusov
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Literarni večer v šolski knjižnici: gost Vinko Möderndorfer
Prireditev TVU
3 20. 05. 2018
11:00 - 12:30
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Koncert učencev klavirske harmonike
Prireditev TVU
4 18. 06. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Zaključna prireditev ŠCRS
Prireditev TVU

Občina Rogatec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 18. 05. 2018
08:30 - 11:00
Izvajalec: OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Mestinje
Ogled Muzeja na prostem Rogatec in delavnice
Prireditev TVU
2 18. 05. 2018
09:30 - 12:00
Izvajalec: OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Zibika
Obisk Muzeja na prostem Rogatec in delvnice
Prireditev TVU
3 18. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Koncert učencev klavirske harmonike
Prireditev TVU
4 20. 05. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Pletenje iz ličja in ročno tkanje
Prireditev TVU
5 21. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
Ogled Muzeja na prostem Rogatec
Prireditev TVU
6 21. 05. 2018
10:30 - 12:30
Izvajalec: OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Šentvid
Ogled Muzeja na prostem Rogatec in delavnice
Prireditev TVU
7 22. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Kristan Vrh
Ogled Muzeja na prostem Rogatec in delavnice
Prireditev TVU
8 22. 05. 2018
10:30 - 12:30
Izvajalec: OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Sladka Gora
Ogled Muzeja na prostem Rogatec in delavnice
Prireditev TVU
9 31. 05. 2018
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Rogatko(k)l(j)ub
Prireditev TVU
10 16. 06. 2018
18:00 - 22:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Poletna muzejska noč
Prireditev TVU

Občina Slovenske Konjice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
08:20 - 11:05
Izvajalec: OŠ Pod goro
Španska pravljica za drugošolce
Prireditev TVU
2 15. 05. 2018
16:00 - 17:00
Izvajalec: Lambrechtov dom Slov. Konjice
Literarna urica z Lidijo
Prireditev TVU

Občina Šentjur
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 10. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica Šentjur
Likovna razstava študijskega krožka LU Šentjur - "Pred in za vrati"
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo epik teater
Improgalaktiki: Javna vaja
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
20:00
Izvajalec: Folklorno društvo Šentjur
Javna vaja folklornega društva Šentjur
Prireditev TVU
4 13. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Kulturno društvo a Vista
Izziv p(ol)etja - srečanje vokalnih skupin 2018
Prireditev TVU
5 13. 05. 2018
10:00 - 11:30
Izvajalec: Kulturno društvo Big band Šentjur
Javna vaja Big banda Šentjur
Prireditev TVU
6 13. 05. 2018
20:00
Izvajalec: Literarno društvo Šentjur
Vstala Valentin in Venera
Prireditev TVU
7 14. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Jasmina Levičar s.p., Glas citer
S citrami polepšam svet - javna vaja citrarskega študijskega krožka LU Šentjur
Prireditev TVU
8 15. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Dom starejših Šentjur
Rož`ce za čaj in izdelava sirupa
Prireditev TVU
9 15. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Knjižnica Šentjur
Skrivnost življenjske energije in pravilne pozornosti
Prireditev TVU
10 17. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Socio - večgeneracijski center
Preberi mi svojo najljubšo pesem, zgodbo
Prireditev TVU
11 18. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija Kozjansko, OE Ljudska univerza Šentjur
2. razstava kaligrafskega študijskega krožka LU Šentjur ob svetovnem dnevu čebel
Kraj in točen naslov: Gorica pri Slivnici; Ramna Slivniško jezero, Rakitovec 1, 3263 Gorica pri Slivnici
Prireditev TVU
12 18. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Društvo likovnih ustvarjalcev Šentjur
Odprtje letne razstave društva likovnih ustvarjalcev Rifnik Šentjur
Prireditev TVU
13 19. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Kulturno društvo Grobelno
Vesna poje
Prireditev TVU
14 22. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Šolski center Šentjur
Francoska kulinarika po francosko - prvi koraki v francoščino
Prireditev TVU
15 22. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Glasbena šola skladateljev Ipavcev
2. absolventski večer
Prireditev TVU
16 25. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Osnovna šola Slivnica pri Celju
33. letni koncert pevskih zborov OŠ Slivnica pri Celju
Prireditev TVU
17 31. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtnarstvo Valner
Kuharska delavnica z Borutom Jovanom
Prireditev TVU
18 13. 06. 2018
18:30 - 20:00
Izvajalec: Glasbena šola skladateljev Ipavcev
Klavirski recital Tinke Muck z gosti
Prireditev TVU
19 14. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Šentjur
Tradicionalna ročna dela nas združujejo - pletilje
Prireditev TVU
20 24. 06. 2018
20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Pihalni orkester Šentjur
Prireditev ob dnevu državnosti s koncertom Poletna noč
Prireditev TVU

Občina Šmarje pri Jelšah
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 01. 06. 2018
08:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Bukvarna
Prireditev TVU
2 11. 05. - 31. 05. 2018
08:05 - 13:45
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Jelšah, Podružnična šola Sveti Štefan
Med in medeni izdelki
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
10:00 - 13:30
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Študijski krožki in ostale dejavnosti v VDC
Prireditev TVU
4 11. 05. 2018
10:00 - 13:30
Izvajalec: Ljudska univerza Celje
Ljudska univerza Celje predstavlja in vas vabi
Prireditev TVU
5 11. 05. 2018
10:30 - 11:00
Izvajalec: Društvo godbenikov Šmarje pri Jelšah
Dobrodošlica
Prireditev TVU
6 11. 05. 2018
11:00 - 12:30
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Plesat me pelji...
Prireditev TVU
7 11. 05. 2018
11:00 - 12:30
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
ŠCRS nastopa na Nacionalnem odprtju TVU
Prireditev TVU
8 11. 05. 2018
11:00 - 12:30
Izvajalec: Kulturno društvo Jakob Sket Mestinje
Splet ljudskih plesov
Prireditev TVU
9 11. 05. 2018
11:00 - 14:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Nacionalno odprtje tedna vseživljenjskega učenja 2018
Prireditev TVU
10 11. 05. 2018
11:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
Predstavitev turistične naloge Šmarska čokočilandija
Prireditev TVU
11 11. 05. 2018
12:30 - 14:00
Izvajalec: Društvo vinogradnikov in kletarjev Trta Šmarje pri Jelšah
Dobrodošli v vinski kleti
Prireditev TVU
12 11. 05. 2018
13:45 - 14:30
Izvajalec: Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Vodeni ogledi Muzeja baroka Šmarje pri Jelšah
Prireditev TVU
13 11. 05. 2018
13:45 - 14:15
Izvajalec: Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Delavnica pozlate
Prireditev TVU
14 11. 05. 2018
14:30 - 15:00
Izvajalec: Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Delavnica pozlate
Prireditev TVU
15 11. 05. 2018
15:30 - 16:00
Izvajalec: Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Delavnica pozlate
Prireditev TVU
16 11. 05. 2018
19:00 - 20:30
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Potopisno predavanje: Tajvan
Prireditev TVU
17 11. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Društvo vokalna skupina Amadeus
Letni koncert vokalne skupine Amadeus z gosti
Prireditev TVU
18 12. 05. 2018
08:00 - 11:00
Izvajalec: Župnija Šmarje pri Jelšah
Skupina Lumen - odprta vaja
Prireditev TVU
19 13. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo godbenikov Šmarje pri Jelšah
Rastemo z godbo
Prireditev TVU
20 14. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
Čudežna moč rastlin - pravljični večer za odrasle
Prireditev TVU
21 14. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Pravljični večer za odrasle - Čudežna moč rastlin
Prireditev TVU
22 15. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Pohod v Šmarje
Prireditev TVU
23 15. 05. 2018
16:30 - 17:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Pravljična ura za otroke
Prireditev TVU
24 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko izobraževanje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah - predstavitev
Prireditev TVU
25 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Celje
Ljudska univerza Celje predstavlja in vas vabi
Prireditev TVU
26 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Pridi in poglej!
Prireditev TVU
27 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Šolski center Šentjur
Predstavitev programov na Paradi učenja 2018
Prireditev TVU
28 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah
Prireditev TVU
29 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Rogaška Slatina
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah - predstavitev
Prireditev TVU
30 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija Kozjansko - OE Ljudska univerza
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah - predstavitev
Prireditev TVU
31 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Prah, Izobraževalni center, Izobraževanje in Usposabljanje d.o.o.
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah - predstavitev
Prireditev TVU
32 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar s.p.
Glas citer
Prireditev TVU
33 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah - predstavitev
Prireditev TVU
34 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zeliščna kmetija Gorska roža Špela Pogelšek s.p.
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah - predstavitev
Prireditev TVU
35 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah - predstavitev
Prireditev TVU
36 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica Rogaška Slatina
Pridi, poglej, reši in si izberi knjigo
Prireditev TVU
37 16. 05. 2018
09:00 - 11:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Obisk Parade učenja
Prireditev TVU
38 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Tatjana Čebular
Še znate, bi radi znali... izdelati rožo iz papirja?
Prireditev TVU
39 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Okusite dediščino v doživljajskih delavnicah
Prireditev TVU
40 16. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Zaplešite z nami
Prireditev TVU
41 16. 05. 2018
09:15 - 09:35
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Livada Šmarje pri Jelšah
Bobek in barčica
Prireditev TVU
42 16. 05. 2018
09:30 - 10:15
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Glasbena delavnica
Prireditev TVU
43 16. 05. 2018
09:30 - 09:45
Izvajalec: Plesni studio Zvončica, Renata Slapnik, s.p.
Ples - naše življenje
Prireditev TVU
44 16. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah - Kla kla klasika
Prireditev TVU
45 16. 05. 2018
10:30 - 11:15
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Glasbena delavnica
Prireditev TVU
46 16. 05. 2018
11:30 - 12:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri LU Šentjur
Parada učenja 2018 - Ploščad pred Kulturnim domom Šmarje pri Jelšah - predstavitev
Prireditev TVU
47 16. 05. 2018
13:30 - 16:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Pozitivna komunikacija
Prireditev TVU
48 16. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Zaključek bralne značke za mlade
Prireditev TVU
49 18. 05. 2018
08:00 - 09:30
Izvajalec: Andreja Kovačević, s.p.
Angleščina na poti - osnove
Prireditev TVU
50 18. 05. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Zaključek šolskega leta; Izkušnje starosti - poganjki mladosti
Prireditev TVU
51 18. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Otvoritveni večer tretjega Festivala amaterskega in neodvisnega filma F.A.F. 2018
Prireditev TVU
52 19. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Turistično društvo Šmarje pri Jelšah
18. srečanje turističnih društev podeželja Slovenije - predstavitev turističnih društev
Prireditev TVU
53 19. 05. 2018
10:00 - 13:00
Izvajalec: SAMINO, dizajn, foto in video produkcija, d.o.o.
Filmska delavnica
Prireditev TVU
54 19. 05. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
Turistični spominki - predavanje dr. Janeza Bogataja:
Prireditev TVU
55 19. 05. 2018
13:00 - 17:00
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Drugi festivalski dan tretjega Festivala amaterskega in neodvisnega filma F.A.F. 2018
Prireditev TVU
56 19. 05. 2018
20:00 - 22:30
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Drugi festivalski dan tretjega Festivala amaterskega in neodvisnega filma F.A.F. 2018
Prireditev TVU
57 21. 05. - 25. 05. 2018
08:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Kviz za mlade: Knjiga in knjižnice
Prireditev TVU
58 21. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Predavanje dr. Karla Gržana: Povrnimo v družbeno srčiko babe in modrece in pa "svete ljudi"
Prireditev TVU
59 22. 05. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Študijski krožek Beremo z Manco Košir
Nominiranci za kresnika
Prireditev TVU
60 22. 05. 2018
19:30 - 20:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Odprtje razstave likovnih del Angelce Bele
Prireditev TVU
61 23. 05. 2018
13:30 - 16:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Pozitivna komunikacija
Prireditev TVU
62 25. 05. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Kulturno društvo Jakob Sket Mestinje
Mednarodni folklorni festival - Dan mladosti
Prireditev TVU
63 26. 05. 2018
10:00 - 10:45
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Muca Fonkica
Prireditev TVU
64 28. 05. 2018
08:00 - 13:00
Izvajalec: Študijski krožek Svet pred domačim pragom
Pohod iz Sladke Gore do Zeliščne kmetije Gorska roža
Prireditev TVU
65 28. 05. - 01. 06. 2018
08:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Kviz za mlade: Zgodovina tvojega kraja
Prireditev TVU
66 28. 05. 2018
13:20 - 14:20
Izvajalec: Literarno društvo Sončnica Rogaška Slatina
Sončnica z vami
Prireditev TVU
67 28. 05. 2018
13:30 - 14:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Zdravilna moč glasbe
Prireditev TVU
68 28. 05. 2018
19:30 - 20:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Predstavitev knjige - Vida Hustič - Golobica na križu
Prireditev TVU
69 29. 05. 2018
09:00 - 10:30
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko izobraževanje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Zgledi vlečejo - dobitniki priznanj ACS za promocijo učenja in znanja
Prireditev TVU
70 30. 05. 2018
19:30 - 21:00
Izvajalec: JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
Gledališka predstava: T. Williams: Tramvaj poželenje
Prireditev TVU
71 01. 06. 2018
16:00 - 18:00
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Piknik za stanovalce in svojce
Prireditev TVU
72 01. 06. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Veseli vrtiljak
Prireditev TVU
73 02. 06. 2018
10:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Zaključek predšolske bralne značke
Prireditev TVU
74 04. 06. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
S pravljico na potep okrog sveta
Prireditev TVU
75 05. 06. 2018
09:00 - 11:30
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko izobraževanje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Od jeseni do pomladi -zaključna prireditev študijskega leta
Prireditev TVU
76 06. 06. 2018
17:00 - 20:00
Izvajalec: Sredina skupina za zdrav način življenja
Znanje, dediščina in zdravje
Prireditev TVU
77 07. 06. 2018
09:00 - 11:30
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Filmski abonma ob kavi in izven
Prireditev TVU
78 08. 06. 2018
08:30 - 12:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Preteklost našega kraja in občine
Prireditev TVU
79 08. 06. 2018
19:30 - 21:00
Izvajalec: Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar s.p.
Ena ptička priletela
Prireditev TVU
80 08. 06. 2018
19:30 - 21:00
Izvajalec: Študijski krožek Zveneče jelše
Ena ptička priletela
Prireditev TVU
81 11. 06. 2018
18:00 - 20:00
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Poletna noč - zaključni koncert
Prireditev TVU
82 13. 06. 2018
19:00 - 21:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Odprtje razstave fotografij in predstavitev knjige fotografij "Korenine" Vinko Skale
Prireditev TVU
83 15. 06. 2018
16:00 - 19:30
Izvajalec: Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Poletna šola interpretacije dediščine 2018: Predavanje o dostopni dediščini
Prireditev TVU
84 16. 06. 2018
09:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Poletna šola interpretacije dediščine 2018: Predavanje o dostopni dediščini
Prireditev TVU
85 16. 06. 2018
16:30 - 18:30
Izvajalec: Plesni studio Zvončica, Renata Slapnik, s.p.
V poletje s plesom
Prireditev TVU
86 16. 06. 2018
19:30 - 21:00
Izvajalec: Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Dostopna dediščina
Prireditev TVU
87 18. 06. 2018
08:20 - 12:45
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
Baročni čas - kulturni spomeniki v domačem kraju
Prireditev TVU
88 21. 06. 2018
10:30 - 11:30
Izvajalec: Turistično in kulturno društvo Naše gore list, Ljubljana
Slovenska zgodovina v ljudski pripovedi
Prireditev TVU
89 28. 06. 2018
20:00 - 22:00
Izvajalec: Društvo vokalna skupina Amadeus
Pop rok Šmarje
Prireditev TVU

Občina Šoštanj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Šoštanj
Pravljična joga za otroke
Prireditev TVU

Občina Tabor
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 12. 05. 2018
08:00 - 13:00
Izvajalec: Steyr klub Savinjske doline
Sejem starodobnikov, delov in opreme
Prireditev TVU
2 19. 05. 2018
20:00
Izvajalec: Pevsko društvo Tabor
Letni koncert Mešanega pevskega zbora Tabo z gosti
Prireditev TVU

Občina Velenje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 31. 05. 2018
08:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Cikel razstav Kajuhove pisemske korespodence
Prireditev TVU
2 11. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Pogovor s hrvaško pisateljico Ines Hrain Ludošan
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Prvo srečanje filmoljubcev
Prireditev TVU
4 15. 05. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Muzej Velenje
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
5 15. 05. 2018
19:15 - 20:30
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Srečanje rodoslovcev
Prireditev TVU
6 16. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: MihaCojhter, Space and design strategy
Interaktivna razstava Planeta generacij
Prireditev TVU
7 16. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Experience Society s.p., Erik Kapfer s.p.
Interaktivna razstava Planeta generacij
Prireditev TVU
8 16. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Potovanje Planeta generacij skozi čas
Prireditev TVU
9 16. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Šaleško folklorno društvo Koleda Velenje
Folklora
Prireditev TVU
10 16. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
11 16. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo kreativnih idej Magnolija
Predstavitev Parada učenja
Prireditev TVU
12 16. 05. 2018
10:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje
Ples
Prireditev TVU
13 16. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Srečanje članov Likus
Prireditev TVU
14 16. 05. 2018
17:30 - 19:00
Izvajalec: Urška Stropnik Šonc - ilustratorka
Tihožitje
Prireditev TVU
15 16. 05. 2018
19:00 - 20:00
Izvajalec: Javni zavod Galerija Velenje
Vsi vrtovi poročne fotografije
Prireditev TVU
16 17. 05. 2018
08:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Šalek Velenje
Kulturna pomlad
Prireditev TVU
17 17. 05. 2018
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Antona Aškerca Velenje
Pišem z roko
Prireditev TVU
18 17. 05. 2018
13:00 - 14:30
Izvajalec: Gorenje, d.d., Društvo za kulturo Gorenje
Predstavitev aktualne knjige
Prireditev TVU
19 18. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: Gorenje, d.d., Knjižnica
Podari knjigo, vzpodbujanje bralne kulture med zaposlenimi
Prireditev TVU
20 18. 05. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Muzej Velenje
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
21 18. 05. 2018
18:00 - 19:30
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Zaključek Cool knjige
Prireditev TVU

Občina Vransko
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 13. 05. 2018
10:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Vransko
10. razstava ročnih del
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
17:00
Izvajalec: Vrtec Vransko
Vransko – moj kraj
Prireditev TVU
3 17. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in šport Vransko
Kranjske noše - Goldensteinove upodobitve
Prireditev TVU
4 18. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Vransko
Pravljična ura s poustvarjanjem
Prireditev TVU
5 18. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Kulturno društvo Vransko
Revija domačih pevskih zborov in zaključni nastop pevskih zborov Osnovne šole Vransko-Tabor
Prireditev TVU
6 19. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Vransko
Lavoslav Schwentner in njegov čas
Prireditev TVU

Občina Žalec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. - 30. 06. 2018
00:00 - 24:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Parada učenja in druge TVU prireditve v letu 2018 na blogu
Prireditev TVU
2 11. 05. - 30. 06. 2018
00:00 - 24:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Parada učenja in druge TVU prireditve v letu 2018 na facebooku
Prireditev TVU
3 11. 05. 2018
08:00 - 12:00
Izvajalec: Vrtci občine Žalec
Razstava: Berem, bereš, beremo
Prireditev TVU
4 11. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
»Plešemo in pojemo« - Osrednja regijska otvoritev Tedna ljubiteljske kulture
Prireditev TVU
5 14. 05. 2018
10:00
Izvajalec: Etnološko društvo "Hmeljarska vas" Šempeter
Postavljanje hmeljevk
Prireditev TVU
6 14. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Zaključna prireditev projekta branja odraslih Savinjčani beremo 2017/2018
Prireditev TVU
7 20. 05. 2018
15:00 - 20:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Društva se predstavijo na Kuhni pri Fontani
Prireditev TVU
8 21. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Utrip domoznanstva: odprtje razstave Borisa Skalina
Prireditev TVU
9 27. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Krajevna knjižnica Griže
Po pravljici diši
Prireditev TVU
10 29. 05. 2018
17:30
Izvajalec: Vrtci občine Žalec - enota Žalec I
Pojemo vam iz srca
Prireditev TVU
11 29. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Po pravljici diši
Prireditev TVU
12 30. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Krajevna knjižnica Griže
Po pravljici diši
Prireditev TVU
13 02. 06. 2018
10:00
Izvajalec: Kulturno društvo Svoboda Liboje
Sobotna kulturnica na Brnici
Prireditev TVU
14 04. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Krajevna knjižnica Liboje
Po pravljici diši
Prireditev TVU
15 05. 06. 2018
17:00
Izvajalec: Vrtci občine Žalec - enota Šempeter
Ples nas združuje
Prireditev TVU
16 16. 06. 2018
18:00 - 01:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec - enota turizem, TIC Žalec, ZKŠT Žalec
Kuhna pri Fontani - Na "pivo in pajs" v Žalcu
Prireditev TVU
17 26. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Po pravljici diši
Prireditev TVU
18 29. 06. 2018
12:00 - 14:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Znanje navdihuje in povezuje - Zaključno evalvacijsko srečanje
Prireditev TVU
19 29. 06. 2018
12:00 - 14:00
Izvajalec: Ribnik Vrbje
Znanje navdihuje in povezuje; Po poteh kulturne dediščine do Ribnika Vrbje
Prireditev TVU


Zasavska regija
Občina Hrastnik
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
Srčevke v Hrastniku
Prireditev TVU

Občina Trbovlje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Mažoretni večer
Prireditev TVU
2 12. 05. 2018
14:00 - 19:00
Izvajalec: Mladinski center Trbovlje, MCT
Pravljični festival
Prireditev TVU
3 14. 05. 2018
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Trbovlje
Gledališka igra Zrcalce
Prireditev TVU
4 14. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo U3, Univerza za tretje življenjsko obdobje Zasavska regija
Odprtje razstave likovne skupine U3
Prireditev TVU
5 15. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Društvo prijateljev mladine Trbovlje
Delavnica z glino (Teden družin)
Prireditev TVU
6 16. 05. 2018
17:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Toneta Seliškarja Trbovlje
Pravljična ura: Zrcalce
Prireditev TVU
7 16. 05. 2018
17:00 - 18:30
Izvajalec: Društvo prijateljev mladine Trbovlje
Likovno ustvarjanje (ob Tednu družin)
Prireditev TVU
8 17. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Naš svet glasbe
Prireditev TVU
9 18. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Godovanje v Trbovljah
Prireditev TVU
10 22. 05. 2018
19:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Odprtje razstave Bogdana Baroviča
Prireditev TVU
11 24. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Trbovlje
Predstavitev glasbene šole
Prireditev TVU
12 25. 05. 2018
11:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski center Trbovlje, MCT
Ker smo drugačni - zaključna prireditev mladinske izmenjave s pobratenima mestoma Valandovo in Lazarevac
Prireditev TVU
13 26. 05. 2018
18:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Odprtje razstave Zlata paleta
Prireditev TVU
14 02. 06. 2018
18:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Otroški folklorni festival: po stopinjah naših prednikov
Prireditev TVU

Občina Zagorje ob Savi
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2018
18:30 - 20:30
Izvajalec: Knjižnica Mileta Klopčiča Zagorje ob Savi
Predstavitev knjige: Milan Sagadin, Senca v temi
Prireditev TVU
2 16. 05. 2018
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
Srčevke v Zagorju
Prireditev TVU
3 16. 05. 2018
18:00 - 19:00
Izvajalec: Mladinski center Zagorje ob Savi, MC ZOS
Ure španske kulture
Prireditev TVU
4 17. 05. 2018
09:00 - 11:00
Izvajalec: OZARA, Enota Zasavje
Kratko in sladko potepanje po Malti
Prireditev TVU
5 17. 05. 2018
10:00 - 11:00
Izvajalec: Mladinski center Zagorje ob Savi, MC ZOS
English Corner
Prireditev TVU
6 18. 05. 2018
09:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturni center Delavski dom Zagorje ob Savi
Dan odprtih vrat Rudarskega muzeja Zagorje
Prireditev TVU
7 28. 06. 2018
21:00 - 23:00
Izvajalec: Mladinski center Zagorje ob Savi, MC ZOS
Kino pod zvezdami
Prireditev TVU

Izpisano število prireditev: 671



  Spletni naslov izpisa:
  

  Uporabi Facebook za promocijo prireditev:


 << Nazaj
 
 
 

Povezujemo se:


Koledar prireditev TVU

Danes | Jutri | Pojutrišnjem

Posebnosti:
Radijske in TV oddaje
Odprti telefoni
Spletne strani
Zunaj Slovenije

Kaj se dogaja v TVU 2018?

Podprite idejo vseživljenjskega učenja
in TVU na Facebooku:


Uporabite ključnik:
#TVU2018
     
  Na prvo stran TVU! Andragoški center Slovenije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti  
 

(C) 1996-2018 Andragoški center Slovenije, datum zadnje spremembe: 23.05.2018, 13:50
Računalniška izvedba: Franci Lajovic, grafična zasnova: David Fartek
urednica: mag. Zvonka Pangerc Pahernik

 

 
rank tracker