Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Iskanje prireditev
Posebnosti
Akcije TVU 2019
Izvajalci
TVU v številkah

Promocijsko gradivo TVU


Akcija TVU 2019:
Moč in radost učenja
(13. 5. 2019)

Izpisano število prireditev: 536, dogodkov: 902
Gorenjska regija
Občina Cerklje na Gorenjskem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 19. 06. 2019
15:00 - 21:00
Izvajalec: Študijski krožek Beremo z Manco Košir
Za knjigo na pot
Prireditev TVU

Občina Jesenice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Teden babic in dedkov
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Teden babic in dedkov
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Gibalno – rajalne igre z babicami in dedki
Prireditev TVU
4 14. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Teden babic in dedkov
Prireditev TVU
5 14. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Gibalno – rajalne igre z babicami in dedki
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Gibalno – rajalne igre z babicami in dedki
Prireditev TVU
7 16. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Gibalno – rajalne igre z babicami in dedki
Prireditev TVU
8 17. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Gibalno – rajalne igre z babicami in dedki
Prireditev TVU

Občina Kranj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
11:00 - 17:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Nacionalno odprtje TVU 2019
Prireditev TVU
2 10. 05. 2019
11:00 - 16:00
Izvajalec: Ljudska univerza Celje
Nacionalno odprtje Tedna vseživljenjskega učenja 2019
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo, Ljudska univerza Kranj
Moč in radost učenja
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
Dan družine - kulturni dom Primskovo, Kranj
Prireditev TVU


Goriška regija
Občina Ajdovščina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 22. 05. 2019
14:20 - 15:20
Izvajalec: Društvo upokojencev Ajdovščina
Vaja dramske skupine Mali Holivud
Prireditev TVU

Občina Nova Gorica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 30. 06. 2019
00:00 - 00:00
Izvajalec: Vesna Humar
Predstavitev Tedna vseživljenjskega učenja 2019 v lokalnem časopisu Primorkse novice
Radijska oz. TV oddaja
2 11. 05. 2019
09:30 - 11:30
Izvajalec: Kampanja Mind the Mind
Mind the Mind – Boj proti stigmatizaciji duševnih motenj
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
17:00 - 20:00
Izvajalec: Ljubica Gregorič
Tečaj astrologije
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
17:30 - 18:30
Izvajalec: Marina Marinič
Šola za starše
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Dejan Šraml
Blagovne znamke
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Maja Peršič
Trening socialnih veščin
Prireditev TVU
7 16. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Janja Doplihar
Pametni telefon - moj prijatelj
Prireditev TVU
8 20. 05. 2019
17:00 - 20:00
Izvajalec: Ljubica Gregorič
Tečaj astrologije
Prireditev TVU
9 21. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Srečni starši srečni otroci
Odkrij zaklad, ki se skriva v tebi - delavnica uspešne komunikacije za otroke
Prireditev TVU
10 21. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Goriški muzej
Pes - več kot le najboljši prijatelj
Prireditev TVU
11 21. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Slovensko društvo za terapijo s pomočjo psov Tačke Pomagačke
Pes – več kot le najboljši prijatelj
Prireditev TVU
12 22. 05. - 23. 05. 2019
09:00 - 13:15
Izvajalec: Območna obrtno podjetniška zbornica Nova Gorica
Poslovni načrt
Prireditev TVU
13 22. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Eft - storitve za zdravo življenje Tanja Turnšek s.p.
S tapkanjem do boljšega zdravja
Prireditev TVU
14 25. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: BRAINOBRAIN SLOVENIJA Tedea, inovativno izobrazevanje d.o.o.
Delavnica Brainobrain - učenje s pomočjo abakusa
Prireditev TVU
15 27. 05. 2019
17:00 - 20:00
Izvajalec: Ljubica Gregorič
Tečaj astrologije
Prireditev TVU
16 28. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Darko Šfiligoj
Svet se prebuja
Prireditev TVU
17 29. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Ivana Šolc
Iz gosenice v metulja - pozitivna komunikacija in čuječnost za starše
Prireditev TVU
18 03. 06. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: Tanja Turnšek
Tudi otroci tapkamo
Prireditev TVU
19 04. 06. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Izabela Golob Klemenčič
Predstavitev Zavoda Izin Gaj
Prireditev TVU
20 04. 06. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Zavoda za osebno in duhovno rast, izobraževanje, svetovanje - Izin Gaj
Predstavitev Zavoda Izin Gaj
Prireditev TVU
21 05. 06. 2019
17:30 - 19:00
Izvajalec: Sonja Bone
Delavnica Coaching
Prireditev TVU
22 05. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Janez Ferjančič
Intervju z ezoterikom Benjaminom Cremom o NLP-jih in žitnih krogih
Prireditev TVU
23 12. 06. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Center za socialno delo Nova Gorica
Prostovoljno socialno delo
Prireditev TVU
24 13. 06. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Nika Vodopivec
Pot do sebe skozi osebno zgodbo
Prireditev TVU
25 15. 06. 2019
21:30 - 23:00
Izvajalec: Goriški muzej
Park Gradu Kromberk - Noč metuljev ob Poletni muzejski noči
Prireditev TVU
26 27. 06. 2019
09:30 - 11:00
Izvajalec: Zavod prst, zavod za razvoj Kreativnosti, Inovativnosti in spodbujanja zanimanja za dejavnosti na po
Učilnica v naravi
Prireditev TVU

Občina Šempeter - Vrtojba
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 28. 06. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Kolesarsko društvo DEŠ FLEŠ
Predstavitev disciplin gorskega kolesarstva
Prireditev TVU
2 28. 06. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Blaž Winkler
Predstavitev disciplin gorskega kolesarstva (za odrasle)
Prireditev TVU
3 28. 06. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Rok Winkler
Predstavitev disciplin gorskega kolesarstva (za otroke)
Prireditev TVU

Občina Tolmin
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Javni zavod Triglavski narodni park
Raznolikost živega sveta – delavnica za otroke in najširšo javnost
Prireditev TVU
2 16. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Harmonija.si, osebno in poslovno svetovanje, Nataša Kogoj s.p.
Iz Drame v Novo Jaz
Prireditev TVU
3 22. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: SKRTEL d.o.o.
DIGITALNO OKOLJE DANES IN JUTRI
Prireditev TVU


Jugovzhodna Slovenija
Občina Črnomelj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
08:00 - 10:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
2 10. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Alenka Kukman s.p.
Izdelava eko čistil
Prireditev TVU
3 10. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Oblecimo knjige
Prireditev TVU
4 10. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Mestna muzejska zbirka Črnomelj
Zgodovina mesta Črnomelj
Prireditev TVU
5 10. 05. 2019
09:30 - 11:00
Izvajalec: Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Črnomelj
Nemščina za vsak dan
Prireditev TVU
6 11. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Šport in špas-druženje vseh generacij
Prireditev TVU
7 12. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Urbano zelenje mesta
Janes walk
Prireditev TVU
8 13. 05. 2019
08:30 - 10:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Predstavitev Manifesta za učenje odraslih v 21. st
Prireditev TVU
9 13. 05. - 17. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola za odrasle
Razstava izdelkov
Prireditev TVU
10 13. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Središče za samostojno učenje Črnomelj
Predstavitev središča za samostojno učenje
Prireditev TVU
11 13. 05. 2019
11:00 - 11:45
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Glasbena pravljica
Prireditev TVU
12 13. 05. 2019
15:00 - 16:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Zabavne športne igre
Prireditev TVU
13 14. 05. 2019
08:00
Izvajalec: Center za krepitev zdravja
Zobozdravstvena preventiva
Prireditev TVU
14 14. 05. 2019
14:15 - 16:15
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Uspešna komunikacija v slovenščini za priseljence
Prireditev TVU
15 14. 05. 2019
16:00 - 17:30
Izvajalec: Večnamenski Romski center Črnomelj
Zapleši in zapoj z nami
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: ZRSZ-EURES
Predstavitev storitev EURES
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
16:00 - 17:30
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Uprizorimo pravljico s kamišibaj gledališčem
Prireditev TVU
18 16. 05. 2019
07:30 - 08:00
Izvajalec: Šola zdravja Črnomelj
Telovadite z nami
Prireditev TVU
19 16. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Oblecimo knjige
Prireditev TVU
20 16. 05. 2019
12:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Metka iz male vasi, predstava
Prireditev TVU
21 16. 05. 2019
15:30 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Skulpture iz prodnikov
Prireditev TVU
22 17. 05. 2019
15:30 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Punčke iz svile
Prireditev TVU
23 20. 05. 2019
08:20 - 12:00
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Slikarska delavnica
Prireditev TVU
24 20. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Knjižnica Črnomelj
Predstavitev dejavnosti
Prireditev TVU
25 20. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Babica in dedek, igrajta se z mano
Prireditev TVU
26 20. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Babica in dedek, igrajta se z mano
Prireditev TVU
27 20. 05. 2019
10:15 - 12:40
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Izdelava ptičjih valilnic
Prireditev TVU
28 20. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Predstavitev AEQ metode
Prireditev TVU
29 21. 05. 2019
09:00 - 16:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Črnomelj
Hiša sadeži družbe praznuje
Prireditev TVU
30 21. 05. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Društvo Magičnost gibanja
Magičnost gibanja
Prireditev TVU
31 22. 05. 2019
08:20 - 12:40
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Pohod v okolici šole
Prireditev TVU
32 22. 05. 2019
15:30 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
Pletenje in kvačkanje
Prireditev TVU
33 23. 05. 2019
08:30 - 14:30
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Ekskurzija "Po poteh dediščine Bele krajine"
Prireditev TVU
34 23. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Spoznajmo šolo
Prireditev TVU
35 23. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Delavnica AEQ metode
Prireditev TVU
36 24. 05. 2019
08:30 - 10:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Industrijska konoplja z Boštjanom Kočevarjem
Prireditev TVU
37 24. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Zaplešimo skupaj
Prireditev TVU
38 24. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Podelitev bralne značke
Prireditev TVU
39 24. 05. 2019
14:00 - 15:00
Izvajalec: ŠK Igre v naravi
Belokranjske pastirske igre
Prireditev TVU
40 24. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: FS Lepa Anka Črnomelj
Zaplešimo kot pravi Belokranjci
Prireditev TVU
41 24. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: FS Lepa Anka Črnomelj
izdelajmo pastirski rok in piščali
Prireditev TVU
42 26. 05. 2019
13:00 - 18:00
Izvajalec: ŠK Zgodbarjenje v Beli krajini
Predstavitev Poljanskih zgodb
Prireditev TVU
43 27. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: ŠK Zelišča v kulinariki
Delavnica peke kruha z drožmi
Prireditev TVU
44 28. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Telovadimo s Šolo zdravja
Prireditev TVU
45 10. 06. - 13. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Enota Čardak
Obiščimo Hišo sadeži družbe
Prireditev TVU
46 11. 06. 2019
11:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Župančičeva frulica 2019
Prireditev TVU
47 12. 06. 2019
08:20 - 12:40
Izvajalec: Oš Loka, podružnica Adlešiči
Športne igre
Prireditev TVU
48 15. 06. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Babica pripoveduje
Prireditev TVU
49 19. 06. - 21. 06. 2019
09:00 - 19:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Zelena pozitiva
Prireditev TVU
50 19. 06. - 21. 06. 2019
09:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo Proteus
Živela, črna človeška ribica!
Prireditev TVU
51 19. 06. 2019
19:00
Izvajalec: ŠK Zelišča v kulinariki
Predstavitev knjižice Zelišča v kulinariki
Prireditev TVU
52 19. 06. 2019
19:30
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Praznovanje pomladi, film
Prireditev TVU
53 21. 06. - 23. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Glas mladih, predstavitev mladih glasbenikov
Prireditev TVU
54 22. 06. - 24. 06. 2019
10:00 - 18:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Info točka svetovalnega središče
Prireditev TVU
55 24. 06. 2019
18:00
Izvajalec: ŠD Nogometna šola Bela krajina
Nogomet za otroke
Prireditev TVU

Občina Metlika
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Metlika
Kviz mladih članov Rdečrga križa
Prireditev TVU
2 14. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Otroški vrtec Metlika
Zdravje za vse
Prireditev TVU
3 16. 05. 2019
08:30 - 14:00
Izvajalec: Slavko Žagar s.p.
Pobiranje in destilacija timijana
Prireditev TVU
4 17. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Metlika
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
5 17. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Dnevni center Šent Metlika
Šent Metlika se predstavi-dan odprtih vrat
Prireditev TVU
6 17. 05. - 19. 05. 2019
17:00 - 20:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
7 21. 05. 2019
09:30
Izvajalec: Ljudska knjižnica Metlika
Veliki kanjon-ameriška turistična meka
Prireditev TVU
8 22. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
9 05. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
10 12. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
11 13. 06. 2019
08:30 - 12:30
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Ogled Zeliščnega vrta pod Gorjanci in delavnica izdelave mazila iz ognjič
Prireditev TVU
12 13. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Etnobotanični ogled belokranjskega zeliščnega vrta
Prireditev TVU
13 13. 06. 2019
16:00
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Etnobotanični ogled belokranjskega zeliščnega vrta
Prireditev TVU
14 19. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
15 26. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU
16 28. 06. 2019
08:30 - 12:30
Izvajalec: Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj, ZIK Črnomelj
Ogled vrtne pravljice - vrt Pajnof
Prireditev TVU

Občina Novo mesto
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
14:00
Izvajalec: OŠ Brusnice
Glasbena delavnica - Ko slike oživijo
Prireditev TVU

Občina Semič
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 18. 05. 2019
08:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Regijsko preverjanje ekip prve pomoči
Prireditev TVU
2 21. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Delavnica izdelave tradicionalnih izdelkov iz zelišč
Prireditev TVU
3 18. 06. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Svetovalno središče Pokolpje
Svetovalna točka ISIO
Prireditev TVU

Občina Škocjan
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. - 01. 06. 2019
09:00 - 17:00
Izvajalec: ŠK Orhideje in vezenine
Razstava Orhideje in vezenine
Prireditev TVU


Koroška regija
Občina Črna na Koroškem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 19. 05. 2019
20:00
Izvajalec: KDS Črna na Koroškem
Zgledi vlečejo
Radijska oz. TV oddaja

Občina Mežica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Video Hit, Darko Orlač s.p.
Zgledi vlečejo
Radijska oz. TV oddaja

Občina Radlje ob Dravi
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
13:00 - 14:00
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Zeliča in naš vsak dan
Prireditev TVU
2 16. 05. 2019
09:00 - 09:25
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Jutranja telovadba
Prireditev TVU

Občina Ravne na Koroškem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Smeri, izobraževanje, svetovanje in razvoj, d.o.o.
Dan odprtih vrat Smeri
Prireditev TVU
2 17. 05. 2019
20:00
Izvajalec: Kabelska televizija Ravne, d.o.o., Televizija Uršlja
Zgledi vlečejo
Radijska oz. TV oddaja
3 23. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Koroški medgeneracisjki center
5. obletnica delovanje Koroškega medgeneracijskega centra Ravne na Koroškem
Prireditev TVU

Občina Slovenj Gradec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Slovenj Gradec
Mar mi je za moje zdravje (Dan odprtih vrat Zdravstvenega doma Slovenj Gradec)
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Slovenj Gradec
Mar mi je za moje srce
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
12:30 - 14:30
Izvajalec: Zavod RS za šolstvo, Območna enota Slovenj Gradec
Izzivi dobrega pouka (tudi z digitalno tehnologijo)
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
13:00 - 14:30
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Hablamos Espanol: večkulturnost v lokalnem okolju
Prireditev TVU
5 13. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Rokodelska delavnica: »Načarajmo« si naravno milo
Prireditev TVU
6 14. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Jezikovna klepetalnica: ANGLEŠČINA
Prireditev TVU
7 14. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Trening starševstva (program Neverjetna leta)
Prireditev TVU
8 16. 05. 2019
09:30 - 13:00
Izvajalec: CUDV Črna na Koroškem
4. festival inkluzije naše igrarije
Prireditev TVU
9 16. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Kako lahko starši pomagamo otroku, da se bo naučil učinkovito učiti
Prireditev TVU
10 17. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Delavnica "Dobro sem!"
Prireditev TVU
11 20. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Jutranja telovadba: mamice z vozički/nosilkami
Prireditev TVU
12 20. 05. 2019
14:00 - 15:30
Izvajalec: Zavod RS za šolstvo, Območna enota Slovenj Gradec
Vloga staršev (in šole) pred usmerjanjem otroka s posebnimi potrebami
Prireditev TVU
13 21. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Trening starševstva (program Neverjetna leta)
Prireditev TVU
14 30. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo za realitetno terapijo
Delavnica: Starši in otroci – ali smo na istem bregu?
Prireditev TVU


Obalno-kraška regija
Občina Izola
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
Pomen simbolov na portalih po Krasu
Prireditev TVU

Občina Koper
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Predstavitev Večgeneracisjkega centra (VGC) Morje
Prireditev TVU
2 25. 05. 2019
08:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo Primorcev in Istranov v Prekmurju
Spoznavanje primorske kulture
Prireditev TVU

Občina Sežana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
15:00
Izvajalec: Ljudska univerza Sežana
Predstavitev brezplačnih tečajev
Prireditev TVU


Osrednjeslovenska regija
Občina Komenda
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 08. 06. 2019
08:30 - 09:00
Izvajalec: Osnovna šola Komenda Moste, OŠ Komenda Moste
Eko tek z OŠ Komenda
Prireditev TVU
2 08. 06. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Komenda Moste, OŠ Komenda Moste
Učimo se poklicev
Prireditev TVU
3 08. 06. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Komenda Moste, OŠ Komenda Moste
Ustvarjajmo skupaj
Prireditev TVU
4 08. 06. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Osnovna šola Komenda Moste, OŠ Komenda Moste
Skrb za zdravje
Prireditev TVU
5 08. 06. 2019
09:30 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Komenda Moste, OŠ Komenda Moste
Varnost in preventiva
Prireditev TVU

Občina Ljubljana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Andragoški center Slovenije
Moč in radost učenja
Prireditev TVU
2 14. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Obiščimo ZOO Ljubljana
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Razstava izdelkov iz lesa
Prireditev TVU
4 25. 05. 2019
11:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Obisk etnografskega muzeja
Prireditev TVU

Občina Medvode
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
15:00 - 16:00
Izvajalec: Osnovna šola Medvode, Špela Debenak Hafner
Nekoč je živela bela roža
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Medvode, Špela Debenak Hafner
Učenci OŠ Medvode smo tudi glasbeniki
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Založba Malinc Aleš Cigale s.p, Založba Malinc
Z Založbo Malinc v špansko bralno značko ali po belo knjigo
Prireditev TVU
4 29. 06. - 30. 06. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Iz starega lesa izdelamo vrtno pohištvo
Prireditev TVU

Občina Moravče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 22. 05. 2019
07:00 - 10:00
Izvajalec: OŠ Jurija Vege
Zagon za javno govorjenje
Prireditev TVU

Občina Šmartno pri Litiji
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
15:00
Izvajalec: Dom Tisje
Majsko rojstno dnevno praznovanje
Prireditev TVU


Podravska regija
Občina Kungota
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
11:35 - 12:20
Izvajalec: Osnovna šola Kungota
Med dvema ognjema
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
12:20 - 12:40
Izvajalec: Osnovna šola Kungota
Plesna delavnica
Prireditev TVU

Občina Maribor
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Paleta znanj z.o.o.
Delovna sreča je ključ do uspeha
Prireditev TVU
2 10. 05. 2019
17:00
Izvajalec: ZUF - Zrela Univerza Filozofske fakultete
Predavanje ZUF sreča MUF – Živali se učijo (dr. Vesna Klokočovnik)
Prireditev TVU
3 10. 05. 2019
20:00
Izvajalec: Astronomsko društvo Orion
19. Dan astronomije- javno opazovanje
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Delavnica: Izdelava nakita iz odpadnega materiala
Prireditev TVU
5 14. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Delavnica: Izdelava nakita iz odpadnega materiala
Prireditev TVU
6 14. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Dan odprtih vrat za izobraževanje odraslih
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
15:30 - 19:30
Izvajalec: Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA
Delavnica »Od 0 do 3000 ideje in potem do prave« z mag. Nastjo Mulej
Prireditev TVU
8 22. 05. 2019
09:30 - 11:30
Izvajalec: Andragoški zavod Maribor, Ljudska univerza
Zeliščarska delavnica
Prireditev TVU
9 27. 05. 2019
10:00 - 11:45
Izvajalec: Šola vožnje Videčnik d.o.o.
Ali res še znamo pravilno voziti?
Prireditev TVU
10 28. 05. 2019
09:30 - 11:00
Izvajalec: Sindikat Mladi plus
Mladi ob vstopu na trg dela – Kaj moram vedeti o svojih delavskih pravicah?
Prireditev TVU
11 28. 05. 2019
17:00
Izvajalec: ZUF - Zrela Univerza Filozofske fakultete
Predavanje Ko cvetje spregovori jezikoslovcu (red. Prof. dr. Irena Stramljič Breznik)
Prireditev TVU
12 30. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Andragoški zavod Maribor, Ljudska univerza
Ustvarjalna delavnica: Occhi čipka in makrame
Prireditev TVU
13 31. 05. 2019
09:30 - 11:30
Izvajalec: Društvo mladih pedagogov Filozofske fakultete Univerze v Mariboru
Učenje učenja
Prireditev TVU
14 05. 06. 2019
15:00 - 16:30
Izvajalec: Martina Medved
Medgeneracijski prenos ali ''Jaz pa že ne bom kot moja mama''
Prireditev TVU
15 06. 06. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Paleta znanj z.o.o.
Kako biti srečen?
Prireditev TVU
16 12. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Paleta znanj z.o.o.
Trening Kako narediti dober prvi vtis?
Prireditev TVU
17 13. 06. 2019
13:30 - 15:00
Izvajalec: Andragoški zavod Maribor, Ljudska univerza
Učna delavnica: Pomnjenje in pozabljanje
Prireditev TVU
18 18. 06. 2019
18:00
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Informativni dan za izobraževanje odraslih
Prireditev TVU

Občina Miklavž na Dravskem polju
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
08:45 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju
Varčno z vodo
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
10:30 - 11:45
Izvajalec: Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju
Varčno z vodo
Prireditev TVU
3 22. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju
Varčevanje z energijo
Prireditev TVU
4 22. 05. 2019
10:30 - 11:30
Izvajalec: Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju
Varčevanje z energijo
Prireditev TVU

Občina Poljčane
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 31. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Dom Jožeta Potrča Poljčane
Učimo se pisati Kaligrafije
Prireditev TVU
2 05. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Občina Poljčane
Informiranje in svetovanje o možnosti izobraževanja odraslih na Ljudski univerzi Slovenska Bistrica
Prireditev TVU
3 07. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica, enota Poljčane
Varnost v prometu - naša skupna skrb
Prireditev TVU

Občina Ptuj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 14. 05. 2019
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ptuj
Delavnica "Moja kariera"
Prireditev TVU

Občina Slovenska Bistrica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 30. 06. 2019
00:00
Izvajalec: Društvo invalidov Črešnjevec
Odprtje društvene bukvarne – čitalnega kotička
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Računalniško digitalno opismenjevanje
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
16:30
Izvajalec: Odskočnica, Nejka Kapun s. p.
Vadba v mini skupini
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Odskočnica, Nejka Kapun s. p.
Predstavitev jezikov
Prireditev TVU
5 13. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: DBV Mu-Shin Slovenska Bistrica
Kick boksing
Prireditev TVU
6 16. 05. 2019
08:00 - 11:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Kako pravilno uporabljati pametne telefone?
Prireditev TVU
7 16. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Odskočnica, Nejka Kapun s. p.
Telesna vadba in jezikovni trening za starejše
Prireditev TVU
8 16. 05. 2019
10:00
Izvajalec: CSD Maribor, enota Slovenska Bistrica, Center za starejše Metulj
Ustvarjajmo in reciklirajmo
Prireditev TVU
9 16. 05. 2019
11:30
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Pogovor o prihodnosti
Prireditev TVU
10 16. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Energetska svetovalna pisarna (ENSVET) - brezplačno energetsko svetovanje
Prireditev TVU
11 17. 05. 2019
11:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Aktivno v boljši jutri
Prireditev TVU
12 20. 05. 2019
12:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo invalidov Črešnjevec
Prikaz ustvarjalnosti invalidov in otrok
Prireditev TVU
13 20. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Ven a conocer la cultura y la lengua espa; ola!
Prireditev TVU
14 20. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Srečanje nekdanjih udeležencev programov Teorije izbire po Williamu Glasserju
Prireditev TVU
15 22. 05. 2019
08:00 - 16:00
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Usposabljanje s področja poslovnega protokola v mednarodnem sodelovanju
Prireditev TVU
16 22. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Dan odprtih vrat prostovoljskega centra
Prireditev TVU
17 22. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Dan odprtih vrat SSU
Prireditev TVU
18 22. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Občina Slovenska Bistrica
Dan odprtih vrat SSU
Prireditev TVU
19 22. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Občina Slovenska Bistrica
Dan odprtih vrat prostovoljskega centra
Prireditev TVU
20 22. 05. 2019
16:00 - 17:30
Izvajalec: Aha - Emmi
Porozmawiajmy po polsku - začetni tečaj poljščine
Prireditev TVU
21 22. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Damjana Žišt, Večer skupina d.o.o. dopisništvo Ljubljana
Uvodna postavitev družine po Bertu Helingerju
Prireditev TVU
22 23. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Projektni management
Prireditev TVU
23 23. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Energetska svetovalna pisarna (ENSVET) - brezplačno energetsko svetovanje
Prireditev TVU
24 24. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: F.A.Y.N. projekt (Freedom is Awakening Yourself Now; Svoboda je prebujanje sebe. Zdaj.)
Predstavitev projekta F.A.Y.N., krajša izkustvena delavnica
Prireditev TVU
25 24. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Dom Jožeta Potrča Poljčane
Kreativna delavnica z učenjem tehnike Iris folding
Prireditev TVU
26 27. 05. 2019
11:10
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Zaključek bralne značke od 1. do 3. razreda
Prireditev TVU
27 28. 05. 2019
11:00
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Tkanje prijateljstva z nitkami turizma – 13. medobčinsko srečanje turističnih podmladkov
Prireditev TVU
28 29. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA, ustanova
Sproščanje skozi izzive
Prireditev TVU
29 30. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Kadring, d.o.o., Slovenska Bistrica
Spoznajmo MS Word
Prireditev TVU
30 30. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Energetska svetovalna pisarna (ENSVET) - brezplačno energetsko svetovanje
Prireditev TVU
31 03. 06. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Kadring, d.o.o., Slovenska Bistrica
Spoznajmo MS Excel
Prireditev TVU
32 05. 06. 2019
09:10
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Zaključek bralne značke od 4. do 9. razreda
Prireditev TVU
33 05. 06. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Kadring, d.o.o., Slovenska Bistrica
Socialna omrežja - okno v svet
Prireditev TVU
34 05. 06. 2019
12:00 - 15:30
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Pravilno obračunajmo-obdavčimo povračila stroškov službenih poti in napotenih delavcev
Prireditev TVU
35 06. 06. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Kadring, d.o.o., Slovenska Bistrica
Kreativni življenjepis in poslovna vizitka
Prireditev TVU
36 10. 06. 2019
08:00 - 11:00
Izvajalec: PGD Slovenska Bistrica
Naučimo se osnov računalnika
Prireditev TVU
37 10. 06. 2019
10:00
Izvajalec: CSD Maribor, enota Slovenska Bistrica, Center za starejše Metulj
Razstava "Zgodba o metulju"
Prireditev TVU
38 10. 06. 2019
11:00 - 17:30
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Pripovedna kultura v prostoru - mednarodna znanstvena konferenca
Prireditev TVU
39 11. 06. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Pripovedna kultura v prostoru - mednarodna znanstvena konferenca
Prireditev TVU
40 12. 06. 2019
08:00 - 11:00
Izvajalec: PGD Slovenska Bistrica
Naučimo se osnov računalnika
Prireditev TVU
41 14. 06. 2019
08:00 - 11:00
Izvajalec: PGD Slovenska Bistrica
Naučimo se osnov računalnika
Prireditev TVU
42 24. 06. 2019
10:20
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Dan državnosti in zaključek šolskega leta
Prireditev TVU
43 27. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: F.A.Y.N. projekt (Freedom is Awakening Yourself Now; Svoboda je prebujanje sebe. Zdaj.)
Predstavitev projekta F.A.Y.N., krajša izkustvena delavnica
Prireditev TVU


Pomurska regija
Občina Cankova
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 22. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Shotokan karate-do klub Cankova
ZUMBA
Prireditev TVU

Občina Črenšovci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Osnove Photoshopa
Prireditev TVU
2 14. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Kajakaštvo
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Čebele in pestrost opraševanja
Prireditev TVU
4 16. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Kratki film o Reki Dravi
Prireditev TVU
5 20. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Ferdo Godina Bistrica
Pevske vaje
Prireditev TVU

Občina Gornja Radgona
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 28. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
PILATES
Prireditev TVU

Občina Lendava
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Otvoritev TVU 2019
Prireditev TVU
2 10. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod Zarum Lendava
Likovna razstava
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Klub študentov Lendava
Delavnica - Naj Lendava poleti
Prireditev TVU
4 15. 05. - 15. 06. 2019
12:00 - 15:00
Izvajalec: Kulturno društvo Foto Video Klub Lendava, FVK Lendava
Razstava fotografije
Prireditev TVU
5 16. 05. 2019
15:30 - 17:30
Izvajalec: Romsko kulturno društvo Romnji
Delavnica za romske otroke
Prireditev TVU
6 16. 05. 2019
15:30 - 17:30
Izvajalec: cef in ženska DRUŽENJA
Klub Vesela novica
Prireditev TVU
7 16. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: K.T.D.društvo Novi Sad Lendava
Literarni večer - Mednarodno
Prireditev TVU
8 17. 05. - 17. 06. 2019
10:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Otvoritev likovne razstave
Prireditev TVU
9 20. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Godčeva delavnica
Prireditev TVU
10 21. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Izobraževalno ustvarjalno društvo Lendava
Naravni izdelki
Prireditev TVU
11 21. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: KALEIDO, društvo za razvoj, kreativnost in potencial
Otroška gledališka predstava
Prireditev TVU
12 22. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Izdelava vezane knjige
Prireditev TVU
13 23. 05. 2019
11:00 - 13:00
Izvajalec: Romsko kulturno društvo Romnji
Delavnica za starejšo populacijo Romov
Prireditev TVU
14 23. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Delavnica
Prireditev TVU
15 24. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Izobraževalno ustvarjalno društvo Lendava
ŠK: Imam svojo vrečko
Prireditev TVU
16 25. 05. - 08. 06. 2019
09:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo zbirateljev Pomurja
Razstava kovancev
Prireditev TVU
17 25. 05. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod Zarum Lendava
Likovna delavnica
Prireditev TVU
18 29. 05. 2019
09:00 - 18:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo invalidov Lendava
Druženje invalidov
Prireditev TVU
19 29. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Literarni večer
Prireditev TVU
20 31. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Romsko društvo Romano Jilo
Učenje novega romskega plesa
Prireditev TVU
21 01. 06. 2019
08:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo zbirateljev Pomurja
Mednarodno srečanje zbirateljev
Prireditev TVU
22 01. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Citrarska delavnica
Prireditev TVU
23 04. 06. 2019
11:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo M.A.K.K.
Predavanje o gobah
Prireditev TVU
24 06. 06. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Albanci v Lendavi
Prireditev TVU
25 07. 06. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Likovna delavnica
Prireditev TVU
26 07. 06. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Romsko društvo Ređina
Učenje nove pesmi
Prireditev TVU
27 08. 06. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Društvo Primorcev in Istranov v Prekmurju
Delavnica nabiranje zelišč
Prireditev TVU
28 08. 06. - 10. 06. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Razstava ročnih del
Prireditev TVU
29 08. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
13. predstavitev kulturnih društev
Prireditev TVU
30 11. 06. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo za razvoj podeželja Pomelaj, Društvo Pomelaj
Kuhanje domače marmelade
Prireditev TVU
31 11. 06. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Predavanje o zdravem načinu življenja
Prireditev TVU
32 11. 06. 2019
18:30 - 19:30
Izvajalec: Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
PILATES
Prireditev TVU
33 13. 06. 2019
13:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Srečanje upokojencev iz drugih držav
Prireditev TVU
34 15. 06. 2019
14:00 - 22:00
Izvajalec: Kulturno društvo Trimlini
Vaški praznik v Trimlinih
Prireditev TVU
35 16. 06. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: K.T.D.društvo Novi Sad Lendava
Likovna kolonija
Prireditev TVU
36 18. 06. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Delavnica - reciklaža
Prireditev TVU
37 20. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Literarni večer
Prireditev TVU
38 21. 06. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo invalidov Lendava
Druženje članov
Prireditev TVU
39 21. 06. - 30. 06. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Likovna razstava
Prireditev TVU
40 28. 06. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Zaključek TVU 2019
Prireditev TVU
41 29. 06. 2019
09:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Petőfi Sándor Dolina
Celodnevna prireditev
Prireditev TVU

Občina Ljutomer
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
10:00 - 11:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Planinstvo, razstava knjig in pogovor na temo
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
19:00 - 20:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Predstavitev pesniške zbirke "Iskrenje srca" Janje magdič
Prireditev TVU

Občina Murska Sobota
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Oblikovanje iz papirja
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: OZARA Slovenija Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Murska Sobota
Učimo se nemško
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
11:00
Izvajalec: ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
Teden vseživljenjskega učenja, 2019 ob Müjri, Možnosti Izobraževanja odraslih v regiji, 13 MAJ 2019
Prireditev TVU
4 16. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Akrojoga za Pumovce
Prireditev TVU
5 16. 05. 2019
12:00 - 15:30
Izvajalec: ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
Svetovalno središče na obisku v RIS Rakičan v programu SOCIALNE AKTIVACIJE; operacija Nove zgodbe - nove priložnosti; skupina Murska Sobota.
Prireditev TVU
6 16. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
PILATES
Prireditev TVU
7 20. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Dan odprtih vrat PUM-O
Prireditev TVU
8 21. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Shotokan karate-do klub Cankova
ZUMBA
Prireditev TVU
9 24. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
PUM-O MoST
Prireditev TVU
10 27. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
PUM-O PREZI
Prireditev TVU
11 11. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Aplikacije - način do zaposlitve
Prireditev TVU
12 18. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Zumba za mlade
Prireditev TVU
13 21. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Pumovci v Pomurju 3D
Prireditev TVU
14 27. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
PUM-O kratki film
Prireditev TVU

Občina Radenci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
PILATES
Prireditev TVU

Občina Turnišče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Revija pevskih zborov
Prireditev TVU


Primorsko-notranjska regija
Občina Cerknica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
13:05 - 14:40
Izvajalec: Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
A si upaš? Rakci v glasbeni omakci vabijo!
Prireditev TVU
2 13. 05. - 24. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Branje nas povezuje
Prireditev TVU
3 13. 05. - 24. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Mladi pesniki
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Evropska vas
Prireditev TVU
5 13. 05. 2019
13:00
Izvajalec: Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Kam? V Kino!
Prireditev TVU
6 14. 05. 2019
12:45 - 13:30
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Učilnica v naravi
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:45 - 12:10
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Predstavitev poklica reševalec
Prireditev TVU
8 16. 05. 2019
10:00 - 11:20
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Ročna dela - Coprnije
Prireditev TVU
9 16. 05. 2019
11:45 - 13:30
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Učilnica v naravi
Prireditev TVU
10 17. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
Predstavitev Godbene šole Cerknica
Prireditev TVU
11 17. 05. 2019
13:05 - 14:40
Izvajalec: Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
A si upaš? Rakci v glasbeni omakci vabijo!
Prireditev TVU
12 20. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča, enota Rakek
Pravljična urica
Prireditev TVU
13 21. 05. 2019
12:35 - 14:10
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Oživimo šolske hodnike
Prireditev TVU
14 21. 05. 2019
12:45 - 13:30
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Učilnica v naravi
Prireditev TVU
15 21. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča, enota Rakek
Pravljična urica
Prireditev TVU
16 22. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Društvo biodinamikov Notranjska
Koristi cvetlic in zelišč v zelenjavnem vrtu
Prireditev TVU
17 23. 05. 2019
12:45 - 13:30
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Učilnica v naravi
Prireditev TVU
18 28. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Menjalnica knjig
Prireditev TVU
19 28. 05. 2019
12:35 - 13:20
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Razmigajmo možgane
Prireditev TVU
20 29. 05. - 24. 06. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Razstava o življenju Janeza Kranjca
Prireditev TVU
21 29. 05. 2019
12:35 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Računalniška delavnica
Prireditev TVU
22 01. 06. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Veter v laseh
Prireditev TVU
23 01. 06. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Veter v laseh
Prireditev TVU
24 05. 06. 2019
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Mi muzikanti smo
Prireditev TVU
25 10. 06. 2019
08:00 - 13:20
Izvajalec: Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Razstava izdelkov učencev pri predmetu tehnika in tehnologija
Prireditev TVU
26 19. 06. 2019
19:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Županova Micka
Prireditev TVU
27 22. 06. 2019
07:30 - 16:30
Izvajalec: VITRA, Center za uravnotežen razvoj Cerknica
Kulturni turizem na podeželju
Prireditev TVU

Občina Loška dolina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Medgeneracijski center Gaber - Loška dolina
Ko imajo hormoni žur
Prireditev TVU
2 20. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica, Enota Maričke Žnidaršič Stari trg pri Ložu
Pravljična urica
Prireditev TVU

Občina Postojna
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
15:15 - 16:00
Izvajalec: Višja strokovna šola Postojna
Sam svoj foto mojster
Prireditev TVU
2 30. 05. 2019
15:00 - 16:00
Izvajalec: Osnovna šola Prestranek
Prestranški tek
Prireditev TVU


Savinjska regija
Občina Celje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 30. 06. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
SEZONSKA TRŽNICA
Prireditev TVU
2 10. 05. - 19. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
OGLED ŠOLSKEGA PARKA
Prireditev TVU
3 10. 05. 2019
17:00 - 20:00
Izvajalec: Forma, center za razvoj kompetenc Svetlana Lazović s.p.
Regionalno brainobrain tekmovanje
Prireditev TVU
4 11. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Celjski mladinski center
Evropska tržnica: Od vil do vilic
Prireditev TVU
5 13. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Slovensko društvo za celiakijo - podružnica Celje
Posvetovalnica s strokovnjakom s področja prehrane
Prireditev TVU
6 14. 05. 2019
17:00 - 18:45
Izvajalec: AGI ANDREJ GRAJŽEL s.p.
Pogumno naprej v nemščini
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
XIX. DAN ŠPARGLJEV
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Celje
Ljudska univerza Celje se predstavi in vabi k obisku
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Osrednja knjižnica Celje, OKC
Male petke brez telefona
Prireditev TVU
10 16. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: SIMBIO d.o.o.
Ločevanje odpadkov že od malih rok
Prireditev TVU
11 16. 05. 2019
10:00 - 18:30
Izvajalec: Humanitarno društvo Enostavno pomagam
Vodenje prireditve: Otvoritev TVU 2019 Ljudske univerze Celje
Prireditev TVU
12 16. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Igen
Plesna točka Kulturno umetniškega društva Igen
Prireditev TVU
13 21. 05. 2019
12:30 - 14:00
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Skrivnostna Gruzija in Armenija
Prireditev TVU
14 22. 05. 2019
16:30 - 17:30
Izvajalec: Plesno društvo Shekaya
Delavnica orientalskega plesa
Prireditev TVU
15 27. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Sanja Gracej, s.p., AFORMIKA
Delavnica poslikava na kamne
Prireditev TVU
16 28. 05. 2019
13:30 - 14:30
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Hitrostno tipkanje
Prireditev TVU
17 30. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Novi tednik in Radio Celje, Podjetje za časopisno in radijsko dejavnost d.o.o. Celje
Ogled uredništva Novi tednik in Radia Celje
Prireditev TVU
18 31. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Šolski center Celje
Zaključek izobraževanja Knjige so zame
Prireditev TVU
19 03. 06. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Slovensko društvo za celiakijo - podružnica Celje
Posvetovalnica s strokovnjakom s področja prehrane
Prireditev TVU
20 04. 06. 2019
16:30 - 18:00
Izvajalec: Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
TEČAJ ARANŽIRANJA
Prireditev TVU
21 11. 06. 2019
16:00 - 17:30
Izvajalec: Šolski center Celje
Podelitev potrdil TPK
Prireditev TVU

Občina Kozje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 27. 05. 2019
12:00 - 14:00
Izvajalec: Knjižnica Lesično
Ustvarjalnost brez meja
Prireditev TVU
2 14. 05. 2019
08:00 - 14:00
Izvajalec: KIP Vizija, usposabljanje in zaposlovanje invalidov, proizvodnja, storitve d.o.o.
Informiranje o možnostih vključevanja oz. zaposlovanja invalidov in težje zaposlj
Prireditev TVU
3 16. 05. 2019
10:00 - 11:30
Izvajalec: Gea osebne storitve, Sergeja Javornik s.p.
Nekaj na hitro - kuharska delavnica
Prireditev TVU
4 22. 05. 2019
12:00 - 16:00
Izvajalec: JZ Kozjanski park
Vetrnik - zakladnica žive narave
Prireditev TVU
5 31. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: JZ Kozjanski park
Likovno snovanje učencev OŠ Podčetrtek - odprtje razstave
Prireditev TVU

Občina Laško
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
08:35 - 09:30
Izvajalec: OŠ Primoža Trubarja Laško PŠ Debro
Računamo skupaj
Prireditev TVU

Občina Ljubno
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
19:00 - 22:00
Izvajalec: Savinja, Zavod za razvoj podeželja in turizma
Festival zelišč Zgornje Savinjsko Šaleške doline
Prireditev TVU

Občina Polzela
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
12:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Polzela
Ples pod Brezami
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Medgeneracijsko društvo Mozaik generacij Polzela, Medgeneracijski center Polzela
Nordijska hoja
Prireditev TVU
3 21. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Osnovna šola Polzela
PLESNE URICE – ANGLEŠKI VALČEK (začetni tečaj)
Prireditev TVU
4 22. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Medgeneracijsko društvo Mozaik generacij Polzela, Medgeneracijski center Polzela
Nordijska hoja
Prireditev TVU
5 22. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Osnovna šola Polzela
PLESNE URICE – ANGLEŠKI VALČEK (nadaljevalni tečaj)
Prireditev TVU
6 23. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Polzela
Prisluhnimo pravljici
Prireditev TVU
7 23. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Osnovna šola Polzela
PLESNE URICE – TANGO
Prireditev TVU
8 12. 06. 2019
09:00
Izvajalec: Medgeneracijsko društvo Mozaik generacij Polzela, Medgeneracijski center Polzela
Nordijska hoja
Prireditev TVU

Občina Rogaška Slatina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
12:30 - 14:00
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Videti svet boljše - podjetje Essilor d.o.o.
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Ljudska univerza Rogaška Slatina
Vaje iz joge za vaše zdravje
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Ljudska univerza Rogaška Slatina
Delavnica: Vaje iz joge za vaše zdravje
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
09:30 - 11:00
Izvajalec: Ljudska univerza Rogaška Slatina
Plesni tečaj
Prireditev TVU
5 14. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: Turistično društvo Pilštanj
Predavanje: Čebele in okolje
Prireditev TVU
6 16. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Navihanka
Prireditev TVU
7 25. 05. - 15. 06. 2019
08:00 - 18:00
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Igra materialov - razstava oblečenih knjig
Prireditev TVU
8 11. 06. 2019
08:00 - 16:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah
Dan odprtih vrat Zdravstvene postaje Rogaška Slatina
Prireditev TVU
9 12. 06. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Predstavitev raziskovalnih nalog
Prireditev TVU
10 18. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Zaključna prireditev Šolskega centra Rogaška Slatina
Prireditev TVU

Občina Rogatec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo kmečkih žena Rogatec
Peka kruha in pekovskih izdelkov v krušni peči
Prireditev TVU

Občina Šmarje pri Jelšah
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar s.p.
Bach v objemu citer in poezije
Prireditev TVU
2 11. 05. 2019
08:00 - 11:00
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota stanovanjska skupina Podplat
Tudi mi bomo tekli po šmarskih bregih
Prireditev TVU
3 11. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: SAMINO, dizajn, foto in video produkcija, d.o.o.
Filmska ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
14:00 - 19:00
Izvajalec: Razvojna agencija Sotla
Usposabljanje: sobodajalstvo, Airbnb in Booking.com poslovanje
Prireditev TVU
5 14. 05. 2019
12:00 - 15:00
Izvajalec: Območna obrtno podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
Kako urediti delovna razmerja s poudarkom na posebnostih
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zrela univerza Filozofske fakultete Univerze Maribor
ZUF in MUF se predstavljata in vabita nove študente
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Občina Šmarje pri Jelšah
Občina Šmarje pri Jelšah se predstavi
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Bukvarna - vsaka knjiga najde svojega bralca
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Šolski center Šentjur
Šolski center Šentjur se predstavi
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Rogaška Slatina
Ljudska univerza Rogaška Slatina se predstavi in vabi k obisku
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Šmarje pri Jelšah
Medgeneracijska prometna preventiva
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri LU Šentjur
UTŽO Šentjur aktivno na Paradi učenja
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Nogometni klub Šmarje pri Jelšah
Nas poznate? Nogometni klub Šmarje pri Jelšah se predstavi
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Šolski center Rogaška Slatina - Šola za znanje, smeh in sanje!
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija Kozjansko - OE Ljudska univerza
RA Šentjur - OE Ljudska univerza Šentjur se predstavi in vabi k obisku
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Območna obrtno podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
Poklici obrti in podjetništva
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Andreja Kovačević, s.p.
Angleščina za vse generacije in vse priložnosti
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Ustvarjalnice z Netkom
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zeliščna kmetija Gorska roža Špela Pogelšek s.p.
Za vsako bolezen rožica raste (moj poklic: zeliščarka)
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Plesni nastop in predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Mladi glasbeniki se predstavljajo
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Kmetija Vizjak
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Šola, kjer je lepo doma - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Prah, Izobraževalni center, Izobraževanje in Usposabljanje d.o.o.
Skupina Prah.si se predstavi
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija Sotla
Predstavitev LAS Obsotelje in Kozjansko ter SPOT svetovanje Savinjska
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
10:45 - 11:15
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Nastop otrok na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
27 16. 05. - 17. 05. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
1. Slikarski Ex-tempore Tinsko
Prireditev TVU
28 16. 05. 2019
13:00 - 14:30
Izvajalec: Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Šmarje pri Jelšah
Kaj veš o prometu?
Prireditev TVU
29 17. 05. 2019
09:15 - 10:30
Izvajalec: Fizioart, Fizioterapija Vesna Tajnšek, s.p.
Joga za hrbtenico
Prireditev TVU
30 17. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Šmarje pri Jelšah
Solidarnost je naša vrlina
Prireditev TVU
31 21. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Slovensko društvo za celiakijo - podružnica Celje
Kaj morajo o brezglutenski in zdravi prehrani vedeti babice in dedki?
Prireditev TVU
32 21. 05. 2019
15:00 - 19:00
Izvajalec: Gea osebne storitve, Sergeja Javornik s.p.
Tradicionalno v sodobni kuhinji: štruklji
Prireditev TVU
33 23. 05. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Kuharska delavnica: Preprosto in lahko kosilo
Prireditev TVU
34 24. 05. 2019
07:00 - 16:00
Izvajalec: Območna obrtno podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
Strokovna ekskurzija z ogledom dobrih praks
Prireditev TVU
35 24. 05. 2019
08:00 - 10:00
Izvajalec: Društvo kmetic Ajda
Dobro jutro iz Šmarja pri Jelšah
Prireditev TVU
36 24. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Razvojna agencija Sotla
Delavnica: Kaj storiti, ko vas obišče delovni inšpektor
Prireditev TVU
37 29. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Igramo se z besedami
Prireditev TVU
38 04. 06. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
O smehu, ki osvobaja in krepi
Prireditev TVU
39 06. 06. 2019
17:30 - 19:00
Izvajalec: Sredina skupina za zdrav način življenja
Za zdrav duh v zdravem telesu - pohod
Prireditev TVU
40 11. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Študijski krožek Zveneče jelše
Pesem povezuje
Prireditev TVU
41 11. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Od jeseni do pomladi
Prireditev TVU
42 13. 06. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Območna obrtno podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
Dan zdravja
Prireditev TVU

Občina Šmartno ob Paki
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Šmartno ob Paki
Ta vesela urica
Prireditev TVU

Občina Šoštanj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: Mestna knjižnica Šoštanj
Pravljična joga
Prireditev TVU

Občina Velenje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Šalek Velenje
Otvoritev Tedna vseživljenjskega učenja
Prireditev TVU
2 10. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Šolski center Velenje
Pogled skozi oko
Prireditev TVU
3 11. 05. 2019
08:00 - 13:00
Izvajalec: Festival Velenje
Pomladni sejem
Prireditev TVU
4 11. 05. 2019
08:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje
Pomladni sejem
Prireditev TVU
5 11. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Pomladni sejem
Prireditev TVU
6 11. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Antona Aškerca Velenje
Predstavitev naše šole
Prireditev TVU
7 11. 05. 2019
12:00 - 13:00
Izvajalec: Polonca Guček Frankovič s.p. (Brainobrain center Velenje)
Odprta ura Brainobrain
Prireditev TVU
8 13. 05. 2019
08:00 - 10:00
Izvajalec: Računovodske storitve in svetovanje Dejan Jan s.p
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
9 13. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Društvo za razvoj človeških virov in socialnih programov NOVUS
Dan odprtih vrat - predstavitev poklicev
Prireditev TVU
10 13. 05. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: Invel inkubator za razvoj podjetništva d.o.o.
Računalništvo je zabavno
Prireditev TVU
11 13. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Zavod Uspešen.si
Dan odprtih vrat – Računalniško opismenjevanje
Prireditev TVU
12 13. 05. - 19. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Gorenje, d.d., Društvo za kulturo Gorenje
Business English
Prireditev TVU
13 13. 05. 2019
10:30 - 12:00
Izvajalec: Zavod Uspešen.si
Dan odprtih vrat – Organizacija hitrih zmenkov z delodajalci
Prireditev TVU
14 13. 05. 2019
10:30 - 11:30
Izvajalec: Šolski center Velenje
Medgeneracijska plesna urica
Prireditev TVU
15 13. 05. 2019
11:00 - 13:00
Izvajalec: Alenka Zapušek s.p.
Kako na hitro do več energije
Prireditev TVU
16 13. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Gorenje d.o.o.
Upskilling the Business English
Prireditev TVU
17 13. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Gledališka predstava boj na zelenem vrtu
Prireditev TVU
18 13. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Kaj moramo vedeti o osebnih in poslovnih financah?
Prireditev TVU
19 13. 05. 2019
18:15 - 20:00
Izvajalec: Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Delavnica osebne rasti; gre za praktično in pogovorno 2-urno delavnico z možnostjo nadgradnje individualnega osebnega svetovanja
Prireditev TVU
20 14. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
1. kulturni projekt:« Pripovedi v Šaleški dolini« v okviru etnološke prireditve Jajčerija
Prireditev TVU
21 14. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
Javna vaja godbe veteranov UNI 3
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo za razvoj človeških virov in socialnih programov NOVUS
Računalništvo – Preizkus znanja v oblikovanju besedila v Wordu
Prireditev TVU
23 17. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Rubik klub Slovenija
Rubikova kocka
Prireditev TVU
24 17. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Šolski center Velenje
Ustvarjamo prihodnost
Prireditev TVU
25 31. 05. 2019
08:00 - 15:00
Izvajalec: Šolski center Velenje
Dan zdravstvene šole
Prireditev TVU

Občina Vransko
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 12. 05. 2019
10:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Vransko
11. RAZSTAVA ROČNIH DEL
Prireditev TVU
2 16. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Občina Vransko
Predstavitev zbornika prispevkov VRANSKO SKOZI ČAS
Prireditev TVU
3 21. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Vransko
Pravljična ura s poustvarjanjem
Prireditev TVU
4 25. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in šport Vransko
VETER V LASEH – S ŠPORTOM PROTI ZASVOJENOSTI
Prireditev TVU
5 30. 05. - 30. 06. 2019
18:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in šport Vransko
BELA KRIZANTEMA
Prireditev TVU

Občina Žalec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 30. 06. 2019
08:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Parada učenja in druge TVU prireditve v letu 2019 na spletu
Prireditev TVU
2 10. 05. - 30. 06. 2019
08:00
Izvajalec: Studio Forma, Samo Sadnik s.p.
Učenje je dobra novica s STV
Prireditev TVU
3 10. 05. - 30. 06. 2019
14:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Pomoč učečim se
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
08:15
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Risanje mandal
Prireditev TVU
5 13. 05. 2019
08:30
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Zdrav zajtrk, otvoritev TVU
Prireditev TVU
6 13. 05. 2019
08:30
Izvajalec: Aleksandra Škoflek
Kvačkanje za začetnike
Prireditev TVU
7 13. 05. 2019
10:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Pametni telefoni in tablice
Prireditev TVU
8 13. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
9 13. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Angleščina - začetni tečaj
Prireditev TVU
10 13. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Zaključna prireditev projekta branja odraslih Savinjčani beremo 2018/2019
Prireditev TVU
11 14. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Tai-chi
Prireditev TVU
12 14. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Angleščina - nadaljevalni tečaj
Prireditev TVU
15 16. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
16 17. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
17 17. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Študentski klub Žalec, Mladinska organizacija
TEČAJ SAMOOBRAMBE
Prireditev TVU
18 20. 05. 2019
08:15
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Risanje mandal
Prireditev TVU
19 20. 05. 2019
10:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Pametni telefoni in tablice
Prireditev TVU
20 20. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
21 20. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Angleščina - začetni tečaj
Prireditev TVU
22 21. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Tai-chi
Prireditev TVU
23 21. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
24 21. 05. 2019
14:30
Izvajalec: Aleksandra Škoflek
Ples za zdravo telo
Prireditev TVU
25 22. 05. 2019
10:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Pametni telefoni in tablice
Prireditev TVU
26 22. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
27 22. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Angleščina - nadaljevalni tečaj
Prireditev TVU
28 22. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Utrip domoznanstva: Kulturno društvo Gotovlje, Moški pevski zbor Gotovlje se ob svoji 125-letnici predstavi
Prireditev TVU
29 23. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
30 23. 05. 2019
15:30
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Kam naprej
Prireditev TVU
31 24. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
32 25. 05. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Tekmujemo in se družimo na regijskih igrah
Prireditev TVU
33 27. 05. 2019
08:15
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Risanje mandal
Prireditev TVU
34 27. 05. 2019
10:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Pametni telefoni in tablice
Prireditev TVU
35 27. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
36 27. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Angleščina - začetni tečaj
Prireditev TVU
37 28. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Tai-chi
Prireditev TVU
38 28. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
39 28. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Vrtci občine Žalec
Ciciolimpiada
Prireditev TVU
40 28. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Po pravljici diši – pravljična ura
Prireditev TVU
41 29. 05. 2019
10:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Pametni telefoni in tablice
Prireditev TVU
42 29. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
43 29. 05. 2019
17:00
Izvajalec: SENSUS Staš Žnidar s.p.
Zdravi starajoči možgani
Prireditev TVU
44 29. 05. 2019
18:00
Izvajalec: I. Osnovna šola Žalec
Koncert podružničnih šol POŠ Gotovlje in POŠ Ponikva z naslovom Ujemi mavrico
Prireditev TVU
45 29. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Angleščina - nadaljevalni tečaj
Prireditev TVU
46 30. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
47 30. 05. 2019
18:00
Izvajalec: I. Osnovna šola Žalec
Zaključni koncert pevskih zborov I. OŠ Žalec z naslovom Sanje naj te vodijo
Prireditev TVU
48 31. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učna pomoč
Prireditev TVU
49 03. 06. 2019
14:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Moje trajnostno ime na steklo
Prireditev TVU
50 05. 06. 2019
10:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Pametni telefoni in tablice
Prireditev TVU
51 06. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Društvo managerjev in strokovnjakov Golding klub Žalec
Dobro je vedeti - Poslovni protokol v vsakdanji rabi
Prireditev TVU
52 12. 06. 2019
10:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Pametni telefoni in tablice
Prireditev TVU
53 13. 06. 2019
08:30
Izvajalec: Joga za vsakdanje življenje
Joga v vsakdanjem življenju
Prireditev TVU
54 14. 06. 2019
13:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
NLP na delovnem mestu
Prireditev TVU
55 19. 06. 2019
16:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Okrepil sem kompetence
Prireditev TVU
56 20. 06. 2019
14:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Obesek za ključe iz jeansa
Prireditev TVU
57 21. 06. 2019
09:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Varna uporaba spleta-naš digitalni odtis
Prireditev TVU
58 26. 06. 2019
14:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Konec pouka in palačinke
Prireditev TVU


Zasavska regija
Občina Hrastnik
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
Srčevke v Hrastniku
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: ASPEKTI, družba za poslovno svetovanje, trženje in izobraževanje, d.o.o.
Nekdo mi ˝krade˝ čas - ko je dan prekratek, za vse obveznosti, ki jih imamo
Prireditev TVU
3 17. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Steklarna Hrastnik d. d.
Dan odprtih vrat v Steklarni Hrastnik
Prireditev TVU

Občina Litija
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 05. 06. 2019
18:00
Izvajalec: Osnovna šola Litija, Podružnica s prilagojenim programom
Zaključna srečanja skupin za samopomoč in drugih skupin
Prireditev TVU

Občina Trbovlje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
08:30 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Trbovlje
Lepo mi je s teboj
Prireditev TVU
2 14. 05. 2019
12:45 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Trbovlje
Ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
3 14. 05. 2019
17:30 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Trbovlje
Zdravje in dobro počutje
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
12:40
Izvajalec: Osnovna šola Trbovlje
Športne igre
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: ASPEKTI, družba za poslovno svetovanje, trženje in izobraževanje, d.o.o.
Ne počutim se dobro. Sem popolnoma brez energije. Kaj naj storim?
Prireditev TVU
6 16. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Jezikovno izobraževanje Alja Ferme s.p.
Kitajščina za začetnike
Prireditev TVU
7 22. 05. 2019
12:45
Izvajalec: Osnovna šola Trbovlje
Poskusi v kemiji
Prireditev TVU
8 23. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Trbovlje
Podelitev bralne značke in obisk pisateljice Ide Mlakar
Prireditev TVU
9 24. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Zasavska ljudska univerza
Osnove ločevanja in recikliranja
Prireditev TVU
10 05. 06. 2019
12:45
Izvajalec: Osnovna šola Trbovlje
Zdrava prehrana, zeliščni namazi
Prireditev TVU

Občina Zagorje ob Savi
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Mladinski center Zagorje ob Savi, MC ZOS
English corner
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: ASPEKTI, družba za poslovno svetovanje, trženje in izobraževanje, d.o.o.
Odličnost v komunikaciji - Ali lahko dosežem da sem slišan/a?
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
17:30 - 19:00
Izvajalec: Mladinski center Zagorje ob Savi, MC ZOS
Om chanting
Prireditev TVU
4 14. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Mladinski center Zagorje ob Savi, MC ZOS
Eko vrečke
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
17:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo prijateljev mladine Zagorje
Naravna kozmetika: Izdelava kreme za roke
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
Srčevke v Zagorju
Prireditev TVU
7 16. 05. 2019
10:00 - 13:30
Izvajalec: Regionalni center za razvoj d.o.o.
Dan odprtih vrat PUM-O Zasavje
Prireditev TVU
8 16. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zasavska ljudska univerza
Sprostitvena delavnica (zaprta skupina)
Prireditev TVU
9 16. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Društvo za zdravilne rastline Zasavje
V svetu zdravilnih rastlin na vrtu tete Johance
Prireditev TVU
10 17. 05. 2019
08:00 - 09:00
Izvajalec: Zasavska ljudska univerza
Lepa beseda lepo mesto najde
Prireditev TVU
11 22. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Medgeneracijsko društvo Srečno Zagorje
Temelji angleščine ob mavrični bližnjici
Prireditev TVU
12 23. 05. 2019
18:30 - 20:30
Izvajalec: Knjižnica Mileta Klopčiča Zagorje ob Savi
Zagret za tek, predstavitev knjige Marka Robleka
Prireditev TVU
13 30. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Jezikovno izobraževanje Alja Ferme s.p.
Predstavitev argentinskega plesa
Prireditev TVU

Izpisano število prireditev: 536, dogodkov: 902



  Spletni naslov izpisa:
  

  Uporabi Facebook za promocijo prireditev:


 << Nazaj
 
 
 

Povezujemo se:


Koledar prireditev TVU

Danes | Jutri | Pojutrišnjem

Posebnosti:
Radijske in TV oddaje
Odprti telefoni
Spletne strani
Zunaj Slovenije

Kaj se dogaja v TVU 2019?

Podprite idejo vseživljenjskega učenja
in TVU na Facebooku:


Uporabite ključnik:
#TVU2019
     
  Na prvo stran TVU! Andragoški center Slovenije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti  
 

(C) 1996-2019 Andragoški center Slovenije, datum zadnje spremembe: 10.06.2019, 13:35
Računalniška izvedba: Franci Lajovic, grafična zasnova: David Fartek
urednica: mag. Zvonka Pangerc Pahernik

 

 
rank tracker