Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Iskanje prireditev
Posebnosti
Akcije TVU 2019
Izvajalci
TVU v številkah

Promocijsko gradivo TVU


Akcija TVU 2019:
Parada učenja – Dan učečih se skupnosti
(15. 5. 2019)

Izpisano število prireditev: 617, dogodkov: 733
Gorenjska regija
Občina Bohinj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Zdravstveno vzgojni center Bled-Bohinj
Izvajanje meritev holesterola in informiranje udeležencev (alkohol)
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Center TNP Bohinj
Mikroskopiranje, flora v TNP
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: PGD Stara Fužina
Predstavitev gasilskega avtomobila, opreme in reševanja
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Gorenjski muzej
Predstavitev delovanja muzejev
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica A. T. Linharta Radovljica, Knjižnica Bohinjska Bistrica
Bralna urica
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Šola zdravja 1000 gibov
Šola zdravja - 1000 gibov
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo plesalnica Bohinj
Plesni nastop in učenje osnovne koreografije
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ozara Slovenija nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Jesenice
Predstavitev aktivnosti Ozara Jesenice
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Razgibavanje za gibalno ovirane
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Rdeči križ - območno združenje Radovljica, OZRK Radovljica
Prikaz temeljnih postopkov oživljanja
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: OŠ dr. Janeza Mencingerja, enota Vrtec
Nastop skupine otrok
Prireditev TVU
12 19. 05. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Društvo plesalnica Bohinj
Plesni nastop in učenje osnovne koreografije
Prireditev TVU

Občina Jesenice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:30 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Križemkražem
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
14:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
Igre za otroke
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Verižni eksperiment
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Mladinski klub Garaža
Garaža - predstavitev mladinskega kluba
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Stojnica s promocijskim materialom Vrtca Jesenice
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Fakulteta za zdravstvo Angele Boškin
Pravilno razkuževanje rok
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo bolnikov z osteoporozo Jesenice
Meritev kostne gostote
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Jesenice
Ustno zdravje
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Ozara Slovenija nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Jesenice
Predstavitev aktivnosti Ozara Jesenice
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Srednja šola Jesenice
Ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
14:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Toneta Čufarja
Daj okolju in sebi priložnost
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
Predstavitev SPOT točke in informiranje o podjetništvu
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
Predstavitev točke Europe Direct
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
Predstavitev Turističnega krožka jeseniških osnovnih šol z možnostjo turističnega vodenja po Stari Savi
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Ustvarjalna delavnica na Stari Savi
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Izdelava okraskov iz kronskih zamaškov
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Križemkražem
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gledališče Toneta Čufarja Jesenice
Predstavitev programa za leto 2019/20
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
stare železarske igre
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
14:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Meritve sladkorja v krvi z glukometri in merjenje arterielnega krvnega pritiska.
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
14:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Jesenice
Predstavitev društva diabetikov Jesenice
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: MDDS Kranj (medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj)
Bela palica kot pripomoček slepim in uradni prometni znak
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: MDDS Kranj (medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj)
Prikaz okvare vida s pomočjo simulacijskih očal
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Srednja šola Jesenice
glasbeni nastop
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Slovensko društvo za celiakijo Gorenjska , Slovensko društvo za celiakijo
Kaj je celiakija
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: GARS Jesenice
Predstavitev reševalnih vozil
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Kmetija Smolej
vožnja s kočijo
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Jesenice
Podarite ali zamenjajte knjige
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
Predstavite delovanja sindikata in projektnih aktivnosti
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Srednja gostinska in turistična šola Radovljica
Kulinarična delavnica in mešanje koktailov
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Policijska postaja Jesenice
Ogled policijskega motorja in avtomobila
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
14:00 - 15:30
Izvajalec: Ljudska univerza Jesenice
Mak v akvarel tehniki
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Jesenice
Ročna dela
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
Razkrite roke
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Občina Jesenice, Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
Predstavitev alko očal
Prireditev TVU
36 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Občina Jesenice, Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
poligon z avtomobilčki ter obračalnik
Prireditev TVU
37 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gimnazija Jesenice
Pozitivna psihologija
Prireditev TVU
38 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Brezplačen ogled stalne etnološke zbirke v Kasarni
Prireditev TVU
39 15. 05. 2019
14:30 - 14:45
Izvajalec: Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
nastop žoga-benda
Prireditev TVU
40 15. 05. 2019
14:30 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Poldeta Stražišarja
Košarica iz recikliranega materiala
Prireditev TVU
41 15. 05. 2019
14:30 - 17:30
Izvajalec: Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Animacija s kolesarskim simulatorjem
Prireditev TVU
42 15. 05. 2019
15:00 - 15:45
Izvajalec: Gimnazija Jesenice
Delavnica o stresu in spoprijemanju s stresom
Prireditev TVU
43 15. 05. 2019
15:00 - 15:20
Izvajalec: Gimnazija Jesenice
Živimo zdravo, ker se cenimo
Prireditev TVU
44 15. 05. 2019
15:30 - 15:50
Izvajalec: Srednja gostinska in turistična šola Radovljica
glasbeni nastop
Prireditev TVU
45 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Magični teater Jaba-Daba-Du , Anton Mežan s.p.
Čarodej Jan
Prireditev TVU
46 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Šola zdravja 1000 gibov
Šola zdravja - 1000 gibov
Prireditev TVU
47 15. 05. 2019
17:00 - 17:15
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Nastop otroške folklorne skupine Jab'čki
Prireditev TVU
48 15. 05. 2019
17:15 - 17:30
Izvajalec: Vrtec Jesenice
Bod' moja
Prireditev TVU

Občina Kranj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Osnovna šola Orehek, Vrtec pri OŠ Orehek
Parada učenja
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Uprava za obrambo Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Slovenska fundacija za UNICEF
Parada učenja
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Društvo paraplegikov Gorenjske
Parada učenja
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Esperantsko društvo Ljubljana
Parada učenja
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Zavod RS za varstvo narave - območna enota Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Dom upokojencev Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Kranj
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Slovensko društvo za terapijo s pomočjo psov
Parada učenja
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Komunala Kranj d.o.o.
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Svet gorenjskih sindikatov
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Anna Hladnik s.p., Švicarska šola
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: BSC, Poslovno podporni center, d.o.o., Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Strokovna Gimnazija, Šolski center Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Kranj
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Družinski center Preobrazba
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola, Šolski center Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: ŠENT - slovensko združenje za duševno zdravje -ŠENT Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Društvo Šola zdravja
Parada učenja
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Društvo Svetlin - društvo za osveščanje o zdravem življenju in sožitju z naravo
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
09:00 - 18:00
Izvajalec: Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo, Ljudska univerza Kranj
PARADA UČENJA – Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
11:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Šenčur
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
11:00
Izvajalec: KD Folklora Cerklje
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
11:30
Izvajalec: Folklorna skupina DU Naklo
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
12:00
Izvajalec: Zavod za turizem in kulturo Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
15:30 - 16:00
Izvajalec: Glasbena šola Kranj
Parada učenja
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Zavod BOB
Parada učenja
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Drsalno kotalkarski klub Triglav Kranj
Kotalkanje za otroke in odrasle
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
16:30 - 17:00
Izvajalec: Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
K‘r cirkus, gledališko-klovnovski nastopi, igralska šola POTica - društvo APéL
Prireditev TVU

Občina Žirovnica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Jesenice, knjižnica Matije Čopa Žirovnica
Predstavitev knjižnice
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: OŠ Žirovnica
Nastop šolske gledališke skupine
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: OŠ Žirovnica
Delavnica ročne spretnosti, izdelava člena verižnega eksperimenta
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: OŠ Žirovnica
Delavnica izdelave lutk
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: OŠ Žirovnica
Predstavitev verižnega eksperimenta
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Zavod za turizem in kulturo Žirovnica
predstavitev Zavoda za turizem in kulturo Žirovnica
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Šola zdravja 1000 gibov
Šola zdravja - 1000 gibov
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Prostovoljno gasilsko društvo Zabreznica
ogled in predstavitev gasilskega vozila
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Konjeniški klub Stol
predstavitev konjeniškega kluba Stol
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Čebelarsko društvo Antona Janše Breznica
Predstavitev društva in medu
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Srednja šola Jesenice
Merjenje krvnega tlaka
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Srednja šola Jesenice
Ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: OŠ Žirovnica
Nastop otroškega pevskega zborčka šole oz. vrtca
Prireditev TVU


Goriška regija
Občina Ajdovščina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 28. 05. 2019
08:00 - 21:00
Izvajalec: Mladinski center in hotel Ajdovščina
Razstava Kulturno umetniško izobraževalnega društva »POC«.
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina
Predstavitev in ustvarjalna delavnica MDPM na Paradi učenja
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Dom Starejših občanov Ajdovščina
Nastop Žoga Benda
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Dnevni center ŠENT Ajdovščina
Prvenec pesmi Jožkota Likarja
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Inštitut za mladinsko politiko
Predstavitev dela in programa Inštituta za mladinsko politiko Ajdovščina
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
09:00 - 15:30
Izvajalec: Zdravstveni dom Ajdovščina
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Hiša Malorca Ajodvščina, Škofijska Karitas Koper
Predstavitev programa Karitas Hiše Malorca
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
09:00 - 16:00
Izvajalec: Lavričeva knjižnica Ajdovščina
Informativno- svetovalna stojnica z delavnicami
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Komunalno stanovanjska družba d.o.o. Ajdovščina
Od sadike do gnojila (kroženje hranil)
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Komunalno stanovanjska družba d.o.o. Ajdovščina
Kako in zakaj čistimo odpadno vodo?
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Društvo POC
Predstavitev Društva POC
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Alice Stojku Saliu s.p.
Nastop plesalcev plesnega studia ADC na odprtem odru Parade učenja
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Mladinski svet Ajdovščina
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
10:00 - 11:45
Izvajalec: Varstveno delovni center Ajdovščina - Vipava, Enota Ajdovščina
Kamišibaj iz VDC
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
10:00 - 10:30
Izvajalec: Društvo MOST - Univerza za tretje življenjsko obdobje Ajdovščina
Parada učenja – Nastop kitarskega orkestra
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
10:00 - 15:00
Izvajalec: Dnevni center ŠENT Ajdovščina
Ustvarjalna delavnica Rožice za punce in lončki za fante
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
10:00 - 15:00
Izvajalec: Dnevni center ŠENT Ajdovščina
10 korakov do boljšega duševnega zdravja
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
10:30 - 11:00
Izvajalec: Društvo MOST - Univerza za tretje življenjsko obdobje Ajdovščina
Folklora – predstavitev sklopa ljudskih plesov
Prireditev TVU

Občina Nova Gorica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 30. 06. 2019
00:00 - 00:00
Izvajalec: Radio Robin d.o.o.
Teden vseživljenjskega učenja 2019
Radijska oz. TV oddaja
2 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Go sk8 academy
Predstavitev Go sk8 academy - Poletna šola skejtanja
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Za hec - društvo za razvijanje idej
Nastop glasbene skupine Suho cvetje
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: LEpi CAjti, zavod za kakovost življenja, Nova Gorica
Predstavitev Zavoda za kakovost življenja Lepi Cajti
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Družinski center Trojka
Predstavitev Družinskega centra Trojka
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
Predstavitev Društva gluhih in naglušnih Severne primorske
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Amatersko športno društvo Olympia Gorica
Nastop Amaterskega športnega društva Olympia Gorica
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Materinski dom Solkan
Predstavitev Materinskega doma Solkan
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Makedonsko kulturno društvo Ohridski biseri
Plesni nastop Makedonskega kulturnega društva Ohridski biseri
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod KARITAS Samarijan
Predstavitev Zavoda Karitas Samarijan
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Enota dnevni center ŠENT Nova Gorica
Predstavitev Dnevnega centra ŠENT, Šempeter pri Gorici
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Svetovalnica Lučka
Predstavitev Svetovalnice Lučka
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Varna hiša Karitas za Primorsko
Predstavitev Varne hiše Karitas za Primorsko
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Šolski center Nova Gorica
Predstavitev programov Šolskega centra Nova Gorica
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo za boj proti raku in drugim kroničnim boleznim ko-RAK.si
Predstavitev Društva za boj proti raku in drugih kroničnim boleznim
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Materinski dom Šempeter
Predstavitev Materinskega doma Šempeter
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Moj svet, čist planet, Mojca Bernik s.p.
Predstavitev Moj svet, čist planet trgovine z rabljenim blagom
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Aktiv mestnih žena in deklet Goričanke
Predstavitev Aktiva mestnih žena in deklet - Goričanke
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo Ozara, Enota Nova Gorica
Predstavitev Ozare Slovenije
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica
Predstavitev Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Nova Gorica
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Slovensko narodno gledališče Nova Gorica
Predstavitev Slovenskega narodnega gledališča Nov Gorica
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo Onkraj utvar
Predstavitev Društva onkraj utvar
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: David Verlič
Fotografiranje Parade učenja
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Mestna občina Nova Gorica, Kabinet župana
Podpora Mestne občine Nova Gorica pri TVU 2019
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Dnevni center za uporabnike prepovedanih drog ŠENT Nova Gorica
Nastop Šent benda
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo za ohranjanje kulturne dediščine Aleksandrink
Bo treba it
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Vesna Humar
Bo treba it
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Združenje izvajalcev Zaposlitvene rehabilitacije v republiki Sloveniji
Predstavitev Združenja izvajalcev zaposlitvene rehabilitacije v Republiki Sloveniji
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Luna in sonce - Društvo za osebnostno rast
Predstavitev Luna in sonce - Društva za osebnostno rast
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Center za družine Mirenski grad
Predstavitev Centra za družine Mirenski grad
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo UNITRI Nova Gorica
Predstavitev Društva UNITRI Nova Gorica
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo žena in deklet Trnovo
Predstavitev Društva žena in deklet Trnovo
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Fuldoro Eva Kljun s.p.
Predstavitev podjetja Fuldoro
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Večgeneracijski center Goriške
Predstavitev Večgeneracijskega centra Goriške
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Nova Gorica
Predstavitev Varstveno delovnega centra Nova Gorica
Prireditev TVU
36 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod GOST na Planoti
Predstavitev Zavoda GOST na Planoti
Prireditev TVU
37 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo Prijateljev mladine za Goriško
Predstavitev Medobčinskega društva Prijateljev mladine za Goriško
Prireditev TVU
38 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Fakulteta za uporabne družbene študije
Predstavitev FUDŠ
Prireditev TVU
39 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo Šola zdravja
Predstavitev Društva Šola zdravja Nova Gorica
Prireditev TVU
40 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Središče za samostojno učenje Nova Gorica
Predstavitev Središča za samostojno učenje
Prireditev TVU
41 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Mešani pevski zbor Unitri Nova Gorica
Nastop Mešanega pevskega zbora UNITRI Nova Gorica
Prireditev TVU
42 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Čebelarsko društvo Kanal - Brda
Predstavitev Čebelarskega društva Kanal - Brda
Prireditev TVU
43 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo za zdravje srca in ožilja Podružnica za Severno Primorsko
Predstavitev Društva za zdravje srca in ožilja Podružnica za Severno Primorsko
Prireditev TVU
44 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: BRAINOBRAIN SLOVENIJA Tedea, inovativno izobrazevanje d.o.o.
Nastop Centra Brainobrain Nova Gorica
Prireditev TVU
45 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Svetovalno središče ISIO Nova Gorica
Predstavitev Svetovalnega središča Nova Gorica
Prireditev TVU
46 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Center za krepitev zdravja
Prestavitev Centra za krepitev zdravja Nova Gorica
Prireditev TVU
47 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Goriško društvo za osteoporozo
Predstavitev Goriškega društva za osteoporozo
Prireditev TVU
48 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Izobraževalni zavod MARGARANA, umetnost obilja
Predstavitev Izobraževalnega zavoda Margarana, Umetnost obilja
Prireditev TVU
49 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Humanitarno društvo Kid otrok otroku
Predstavitev Humanitarnega društva KID na stojnici
Prireditev TVU
50 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Goriška knjižnica Franceta Bevka
Predstavitev Goriške knjižnice Franceta Bevka
Prireditev TVU
51 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Sanja Tošev
Delavnica - izdelava družinskega albuma
Prireditev TVU
52 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Karierni center za mlade »Plac«
Predstavitev Kariernega centra za mlade »Plac«
Prireditev TVU
53 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Medgeneracijsko središče Nova Gorica
Predstavitev Medgeneracijskega središča Nova Gorica
Prireditev TVU
54 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Spot Nova Gorica
Predstavitev SPOT točke Nova Gorica
Prireditev TVU
55 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Glasbena matica
Predstavitev Glasbene Matice v Furlaniji Julijski krajini
Prireditev TVU
56 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Šahovski klub Nova Gorica
Predstavitev Šahovskega kluba Nova Gorica
Prireditev TVU
57 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo goriški Harmonikarji
Nastop Kulturnega društva goriški Harmonikarji
Prireditev TVU
58 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Območna obrtno podjetniška zbornica Nova Gorica
Predstavitev Območno Obrtno-Podjetniške zbornice Nova Gorica
Prireditev TVU
59 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Hiša otrok Frančiška Sedeja - montessori vrtec Nova Gorica
Predstavitev Hiše otrok Frančiška Sedeja - Montessori vrtec NG
Prireditev TVU
60 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: LEO klub Nova Gorica-Vogrsko
Predstavitev LEO kluba Nova Gorica
Prireditev TVU
61 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Plesna skupina Tince
Nastop Plesne skupine Tince
Prireditev TVU
62 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Kristina Dakskobler
Delavnica - Izdelava Montessori materialov
Prireditev TVU
63 15. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Alenka Rebula Tuta
Učenje odnosov in sposobnosti za dialog
Prireditev TVU

Občina Vipava
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Krajevna skupnost Lože
Predstavitev študijskega krožka Sivka
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Vipava, CIRIUS Vipava
Dramsko-glasbena točka
Prireditev TVU


Jugovzhodna Slovenija
Občina Črnomelj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00 - 19:00
Izvajalec: JP Komunala Črnomelj
Sodelovanje z mestom
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Večnamenski Romski center Črnomelj
Predstavitev VNRC-živa knjiga
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Črnomelj
Rokodelstvo
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Moj kraj Črnomelj
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Slavko Žagar s.p.
Razširimo uporabo drena v prehrani
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Medeni butik BIBI
Medeni butik BIBI se predstavi
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Otroški vrtec Metlika
Bibarije na Paradi učenja
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Varstveno delavni center Črnomelj Enota Vinica, VDC Črnomelj Enota Vinica
VDC Črnomelj se predstavi
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Črnomelj
Obisk Parade učenja
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Prikaz temeljnih postopkov oživljanja
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Šola zdravja Črnomelj
telovadimo na Paradi učenja
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Obiščimo Parado učenja
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Črnomelj
Hiša sadeži družbe se predstavi
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Minka Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Drobtinice iz naše skrinjice, razstava
Prireditev TVU

Občina Novo mesto
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00 - 13:35
Izvajalec: Razvojno izobraževalni center Novo mesto
Delavnica izdelovanje pletenih cvetličnih gred, vetrnih zvončkov in pitnikov za živali
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Razvojno izobraževalni center Novo mesto
Stojnica DIS/Svetovalno središče/VNRC/VGC Skupaj
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: ŠENT Slovensko združenje za duševno zdravje, Dnevni center Novo mesto
Stojnica-ŠENT Slovensko združenje za duševno zdravje, Dnevni center Novo mesto
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Novo mesto
Stojnica-Varstveno delovni center Novo mesto
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto, DRPD Novo mesto
Stojnica-Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Center 4me, svetovanje in sprostitev za otroke, mladino in odrasle
Stojnica- Center 4me,svetovanje in sprostitev za otroke, mladino in odrasle
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
10:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo za zaščito živali Novo mesto
Stojnica-Društvo za zaščito živali Novo mesto
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojni center Novo mesto
Stojnica-Razvojni center Novo mesto d.o.o.
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
10:00 - 19:00
Izvajalec: Šolski center Novo mesto Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Stojnica-Šolski center Novo mesto Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
10:00 - 18:00
Izvajalec: Center znanja Novo mesto, Nadja Kovačevič s. p.
Učenje z abakusom in brez s programom Brainobrain
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Adecco H.R. d.o.o.
Predstavitev na stojnici Parade učenja
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Turistično kulturno društvo Trškogorsko srce
Stojnica-Turistično kulturno društvo Trškogorsko srce
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
10:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo za spodbujanje osebne rasti Triskel
Stojnica-Društvo za spodbujanje osebne rasti Triskel
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Svet ustvarjalnosti NRG, Natalija Resnik Gavez, s.p.
Stojnica-Svet ustvarjalnosti NRG
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Sonček - Društvo za Cerebralno Paralizo Dolenjske in Bele krajine
Stojnica- Sonček, Društvo za Cerebralno Paralizo Dolenjske in Bele krajine
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Za življenje - Justina Husu s.p., Za življenje - predavanja, svetovanja in delavnice, Justina Husu s.p.
Za vsako težavo obstaja rešitev
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Novo mesto
Stojnica-Območno združenje Rdečega Križa Novo mesto
Prireditev TVU

Občina Trebnje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Center za izobraževanje in kulturo Trebnje
ŽUR za celo družino
Prireditev TVU


Koroška regija
Občina Radlje ob Dravi
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Parada učenja
Prireditev TVU

Občina Slovenj Gradec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
11:00 - 15:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Slikarska delavnica
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
08:00 - 16:00
Izvajalec: Glasbena šola eNota, Glasbena izpopolnjevanja Jana Belič Konečnik s.p.
Nastop pevcev in instrumentalistov kreativne šole glasbe eNota
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
08:00 - 18:00
Izvajalec: Koroška KAŠČA, ekološka trgovina d.o.o.
Dan odprtih vrat Kašče
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj Gradec
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Javni zavod Spotur Slovenj Gradec
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
Predstavitev dejavnosti podjetniškega podpornega okolja
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Predstavitev dejavnosti na stojnici, PUM
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Legen
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Maistrova
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Gimnazija Slovenj Gradec
Aktivnosti fotografskega krožka na Paradi učenja v Slovenj Gradcu
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Predstavitev dejavnosti na stojnici
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Parada učenja - stojnica
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Parada učenja - pravljični kotiček
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Pameče
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Ekološko društvo Slovenj Gradec
Mar mi je! Ponovna raba
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Šola zdravja Slovenj Gradec
Mar mi je! Izvajam 1000 gibov na dan
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Podgorje
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Šmartno
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Celjska
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Šolski center Slovenj Gradec - Srednja zdravstvena šola Slovenj Gradec
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo za realitetno terapijo
Stojnica na skupni prireditvi Parade učenja
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Zveza Sonček - enota Center Sonček Ivančica
Predstavitev dejavnosti na stojnici
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Sekcija Esperantistov KD Slovenj Gradec
Promocija učenja mednarodnega jezika Esperanta
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Šolski center Slovenj Gradec, Gimnazija Slovenj Gradec
Za učenje mi je mar!
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Muce copatarice
Pletenje copatk
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Slovensko Društvo HOSPIC OO Koroška
Parada učenja, HOSPIC
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Prva Osnovna šola Slovenj Gradec
Z nogo ob tla, mar mi je za ples
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Predstavitev dejavnosti na stojnici, U3ŽO
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Druga osnovna šola Slovenj Gradec
Mar mi je, z likovnim izražanjem
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: III. osnovna šola Slovenj Gradec
Predstavitev promocijskih filmov
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Jutranja telovadba: mamice z vozički/nosilkami
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo ljubiteljev knjig Meškova bukvarna
Učbeniki, mar mi je - predstavitev dejavnost na stojnici
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Glasbena šola eNota
Predstavitev dejavnosti na stojnici
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: ŠCSG Višja strokovna šola Slovenj Gradec
PARADA UČENJA - DAN UČEČIH SE SKUPNOSTI
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Center za socialno delo Koroška
Krepitev družin
Prireditev TVU
36 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Koroški pokrajinski muzej
Parada učenja
Prireditev TVU
37 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Varna hiša Slovenj Gradec
Labirint nasilja
Prireditev TVU
38 15. 05. 2019
10:00 - 15:00
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Parada učenja
Prireditev TVU
39 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Center za socialno delo Koroška
Predstavitev dejavnosti CSD Koroška, enota Radlje ob Dravi
Prireditev TVU
40 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Center za socialno delo Koroška
Trening starševstva po programu Neverjetna leta
Prireditev TVU
41 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Center za socialno delo Koroška
Predstavitev Kriznega centra za otroke in mladostnike ter nasilje v družini
Prireditev TVU
42 15. 05. 2019
10:00 - 12:30
Izvajalec: CUDV Črna na Koroškem
predstavitev dejavnosti na stojnici
Prireditev TVU
43 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Ozara Slovenija, nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Slovenj Gradec, dnevi center
Predstavitev na dogodku Parada učenja
Prireditev TVU
44 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposablanje in rehabilitacijo, Velenje
Parada učenja
Prireditev TVU
45 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Parada učenja v SLOVENJ GRADCU 2019 - festivalski del
Prireditev TVU
46 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Koroška galerija likovnih umetnosti
Ustvarjalnica Vranček Koki (animacija)
Prireditev TVU
47 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Varna hiša Slovenj Gradec
Predstavitev dejavnosti na stojnici
Prireditev TVU
48 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmartno
Predstavitev dejavnosti na šoli - krožek za razmišljanje (de Bonova orodja razmišljanja)
Prireditev TVU
49 15. 05. 2019
11:00 - 12:30
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Pomen vadbe za bolnike s srčno-žilnimi boleznimi
Prireditev TVU
50 15. 05. - 31. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Otvoritev razstave članov študijskega programa Likovno izražanje
Prireditev TVU
51 15. 05. 2019
13:30 - 15:00
Izvajalec: Glasbena šola eNota
Nastop pevcev in instrumentalistov kreativne šole glasbe eNota
Prireditev TVU
52 15. 05. 2019
13:30 - 16:00
Izvajalec: Spominski muzej Huga Wolfa Slovenj Gradec
Strokovni del Parade učenja: Okrogla miza z gostjami, ki "jim je mar"
Prireditev TVU
53 15. 05. 2019
13:30 - 15:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Parada učenja 2019 - strokovni del
Prireditev TVU
54 15. 05. 2019
15:30 - 17:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Pisateljska delavnica
Prireditev TVU
55 16. 05. 2019
15:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Podgorje pri Slovenj Gradcu
Voden pohod po šolski učni poti - Zeleni poti z zgodbo od Podgorja do Wiederdriesa
Prireditev TVU
56 17. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Celjska
Parada po paradi 2019
Prireditev TVU
57 17. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Šmartno
Parada po paradi 2019
Prireditev TVU
58 17. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Legen
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
59 17. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Podgorje
Parada po paradi 2019
Prireditev TVU
60 17. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Maistrova
Parada po paradi 2019
Prireditev TVU
61 17. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: VVZ Slovenj Gradec - enota Pameče
Parada po paradi 2019
Prireditev TVU
62 04. 06. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Evegreen, Eva Štraser s.p.
Skupaj naredimo korak v zeleno prihodnost že danes!
Prireditev TVU


Obalno-kraška regija
Občina Koper
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 30. 06. 2019
08:00 - 16:00
Izvajalec: Radio Koper
Teden vseživljenjskega učenja 2019
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Predstavitev poklica reševalec iz vode
Prireditev TVU


Osrednjeslovenska regija
Občina Ljubljana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 30. 06. 2019
00:00 - 00:00
Izvajalec: Radio 1
Teden vseživljenjskega učenja 2019
Prireditev TVU

Občina Medvode
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
08:30 - 20:30
Izvajalec: Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
8. Tržnica znanj - Parada učenja v Medvodah
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
10:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Preska, OŠ Preska
Parada učenja - predstavitvena stojnica
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
10:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Preska, OŠ Preska
Parada učenja - učna delavnica Izdelava vrečke
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
11:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno umetnipško društvo Fofité, KUD Fofité
S fotoaparatom pod pazduho
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
12:30 - 15:30
Izvajalec: Klin, poslovno svetovanje, gradbeni inženiring in nadzor, Tadeja Trojar Jan, s.p.
Medosebna komunikacija
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Pavlovič Stanislav , StenziArt
Mozaik sprošča
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo Vseživljensko učenje
Na tržnici znanj v Medvodah - o sebi in drugih
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Medvode, Špela Debenak Hafner
Mednarodni projekt Erasmus+ na OŠ Medvode
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Arimet - Storitve šivanja, računovodstva in svetovanja, Mira Velkavrh s.p., Arimet, Mira Velkavrh s.p.
Arimet širi znanja iz storitev šivanja, računovodstva in svetovanja
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: TV Medvode, Kabelska televizija Medvode
TV Medvode na tržnici znanj
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Medvode, DU Medvode
Venček narodnih s Sončno jesen in ustvarjalne delavnice
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo za pomoč osebam z motnjo v duševnem razvoju - Barka, Društvo Barka
Društvo Barka na Tržnici znanj v Medvodah
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
15:00 - 18:30
Izvajalec: Društvo za ustno zgodovino
FLANCANJE, semena…ustna zgodovina…ustvarjalnost
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
15:00 - 19:00
Izvajalec: Janez Krišelj
Pletene košare iz leskovih viter
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Petra Vučko
Poslikava obraza s Petro Vučko
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
15:00 - 18:30
Izvajalec: Auris - Medobčinsko društvo gluhih in Naglušnih za gorenjsko - Kranj, Društvo Auris Kranj
Auris - Medobčinsko društvo gluhih in Naglušnih za gorenjsko - Kranj se predstavi
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Sonja Porenta
Vezenje - avba z črnim vezenim čelnikom s Sonjo Porenta
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
15:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Zbilje, KUD Zbilje
Razstava izbranih del "Vrtiljak TVU"
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo JaReM, KUD JaReM
Vezenje, vezenine in druge dejavnosti KUD JaReM
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Medvode, Špela Debenak Hafner
Likovno ustvarjanje učencev OŠ Medvode
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Združenje umetnikov Škofja Loka, ZUŠL
Likovna delavnica: Poslikave možgančkov, Kje so skrite moje misli
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Svetovanje in marketing, Branka Ahčin, s.p., Branka Ahčin, s.p.
Svetovanje in marketing
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Kleindienst, Poslovno svetovanje, Branko Kleindienst, s.p.
Stojnica poslovno svetovanje Kleindienst
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: KMETIJA MIS, TOMAŽ MIS - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI
Kmetija Mis - Živimo z naravo
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod pod strehco
Zavod pod strehco - povezujmo se v trudu za pomoč ljudem v stiski.
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Polona Župančič,
Delavnica kaligrafije
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Kralj Elvira
Predstavitev izdelkov iz čipk, kvačkanega nakita, okraskov, prtov
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Slikopleskarstvo in ostale storitve Jaka Masterl s.p., Jaka Masterl s.p.
Slikopleskarstvo - Masterl na stojnici
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Paperino, trgovina in storitve, Škofja Loka, d.o.o. , Paperino, d.o.o.
Paperino svetuje pred knjižnico Medvode
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
15:15 - 16:30
Izvajalec: Kulturno društvo Godba Medvode , Godba Medvode
Godba Medvode, sekcija pihal - na 8. Tržnici znanj
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Jakoba Aljaža
Pojemo z KUD Jakoba Aljaža
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Vrtec Medvode
Vrtec Medvode se predstavi
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: Klemen Markelj, samozaposlen v kulturi, instrumentalist, Klemen Markelj
Fire skulls - Šola bobnov na Paradi učenja v Medvodah
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo LJUBITELJEV GLASBENE UMETNOSTI CAMERATA CARNIOLA, Camerata Carniola
Trinajsta struna na Tržnici znanj
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Dušica Kunaver, s.p. Kulturna publicistka
Pod Šmarno goro nekoč z Dušico Kunaver
Prireditev TVU
36 15. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: KPD Simon Jenko LPZ Medvode
Lovski pevski zbor, KD Simon Jenko - pojemo skupaj z vami
Prireditev TVU
37 15. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: KUD Oton Župančič Sora
Zaigrajte na ustno harmoniko s Sorškimi orgličarji
Prireditev TVU
38 15. 05. 2019
18:30 - 19:30
Izvajalec: Boštjan Soklič - samozaložba, Tantadruj
Koncert glasbene skupine Tantadruj: Vihar
Prireditev TVU


Podravska regija
Občina Maribor
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Narodni dom, Vetrinjski dvor
Parada učenja - promocija - objave v medijih
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Društvo Afro ritmi
Bobnarska delavnica Prepustite se ritmom bobnov
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
09:30 - 13:00
Izvajalec: Almira Ćatović
Fotoutrip Parade učenja
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
09:30 - 12:00
Izvajalec: ZUF - Zrela Univerza Filozofske fakultete
Zrela univerza Filozofske fakultete Univerze v Mariboru (ZUF) se predstavi
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Srednja trgovska šola Maribor
Srednja trgovska šola se predstavlja na Paradi učenja
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Zveza svobodnih sindikatov Slovenije, območna organizacija Podravje in Koroška
Zveza svobodnih sindikatov Slovenije, OO Podravje in Koroška se predstavlja
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Tehniški šolski center Maribor
Predstavitev TŠC - Srednja strojna šola se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Zavod MARS Maribor
Pravljice na koncu mavrice - Zavod MARS na Paradi učenja
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: IC Piramida Maribor
IC Piramida se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Petra Bauman s.p., PLEME, Petra Bauman s.p., umetniško uprizarjanje in druge storitve
Parada učenja - vodenje, izvedba programa
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: VGC Štajerska
VGC Štajerska se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: IZUM-Institut informacijskih znanosti
Institut informacijskih znanosti IZUM se predstavlja na Paradi učenja
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Zdravstveni dom Dr. Adolfa Drolca Maribor - Center za krepitev zdravja, Center za krepitev zdravja
Center za krepitev zdravja na Paradi učenja predstavlja preventivne programe in programe za krepitev zdravja
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA
Fundacija Prizma predstavlja svoje programe na Paradi učenja
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Evropski kulturni in tehnološki center Maribor, Center eksperimentov Maribor
Center eksperimentov se predstavlja na Paradi učenja
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: VGC Štajerska
VGC Štajerska se predstavi na Paradi učenja - pevska skupina Zimzelen DPD Svoboda Pobrežje
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Astronomsko društvo Orion
Astronomsko društvo Orion se predstavi na Paradi učenja - Astronomska opazovalnica
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: CITILAB, ZAVOD ZA RAZVOJ KREATIVNIH TEHNOLOGIJ MARIBOR, so.p.
Kreator Lab se predstavlja na Paradi učenja
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
09:30 - 12:30
Izvajalec: Sončni dom, družba za storitve d.o.o.
Sončni dom se predstavlja na Paradi učenja
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
09:50 - 10:10
Izvajalec: Društvo Šola zdravja
Društvo šola zdravja se predstavlja na Paradi učenja
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
11:00
Izvajalec: OŠ Franc Rozman Stane
OŠ Franca Rozmana Staneta se predstavlja na Paradi učenja
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: Umetnostna galerija Maribor
Spominjanje / Vodstvo po razstavi Zora Plešnar – retrospektiva
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
19:00 - 20:30
Izvajalec: Društvo Salezijanski mladinski center Maribor
(Ne)moč odnosa
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Andragoški zavod Maribor, Ljudska univerza
Večer elektronske glasbe Skank to Drum and Bass - učni projekt udeleženca programa PUM-O
Prireditev TVU

Občina Ptuj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ptuj
Možnosti za izobraževanje in zaposlitev v Nemčiji
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Ljudska univerza Ptuj
Parada učenja - dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ptuj
Predstavitev priložnosti za izobraževanje in delo v Nemčiji na področju vodovodnih, ogrevalnih in hladilnih inštalacij
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
13:00 - 14:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ptuj
EURES seminar
Prireditev TVU


Pomurska regija
Občina Lendava
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: POZDRAVTV.SI
Pozdrav TV na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
MIKK na Paradi učenja
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
10:00 - 15:00
Izvajalec: ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
Predstavitev Svetovalnega središča ISIO na PU Lendava
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Nastajanje mozaika skozi film
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Javni zavod Knjižnica Gornja Radgona na Paradi učenja
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Študijski krožek Lipovci
Študijski krožek Lipovci se predstavlja na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Parada učenja
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: OZARA Slovenija Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Murska Sobota
Ozara na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
LUMS na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Društvo za razvoj podeželja - Pomelaj
Pomelaj na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Železničarsko Esperantsko društvo
ŽED na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Radio Romic
Radio Romic na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Romski informativni center ROMIC
Romic na paradi učenja 2019
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Ljudska univerza Lendava
Ljudska univerza Lendava na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Študijski krožek Tišina
ŠK Tišina na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Klub študentov Lendava
Delavnica - Naj Lendava poleti
Prireditev TVU
17 15. 05. - 15. 06. 2019
12:00 - 15:00
Izvajalec: Kulturno društvo Foto Video Klub Lendava, FVK Lendava
Razstava fotografije
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
12:00 - 20:00
Izvajalec: Center Sonček Murska Sobota
Center Sonček Murska Sobota na Paradi učenja
Prireditev TVU

Občina Ljutomer
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
10:00 - 11:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Gremo na zeleno
Prireditev TVU

Občina Veržej
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2019
08:30 - 12:00
Izvajalec: OŠ Veržej , VRTEC VERŽEJ
Ogled policijske postaje in knjižnice v Ljutomeru
Prireditev TVU
2 04. 06. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej - Enota Dom
Ogled razstave idrijske čipke
Prireditev TVU


Posavska regija
Občina Krško
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško
Predstavitev na odru
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško
Predstavitev na odru
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško
Predstavitev na stojnici - Lego robot EV3
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zveza Sonček, Center Sonček Krško
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo Šola zdravja
Predstavitev na odru
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Krško
Parada učenja 2019
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: AJPES izpostava Krško
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Planinsko društvo Videm Krško
Predstavitev na stojnici - OUTSIDER
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Mini Kraljestvo
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Leskovec pri Krškem
Predstavitev na stojnici - Reciklirana hrana
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Policijska postaja Krško
Predstavitev policijskega motorja
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Glasbena šola Krško
Predstavitev na odru
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Galerija Božidar Jakac
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Center šolskih in obšolskih dejavnosti, VNC Kerinov Grm
Predstavitev na odru
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Valvasorjeva knjižnica Krško
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Šolski center Krško Sevnica Srednja poklicna in strokovna šola Krško
Predstavitev na stojnici - Projekt Atena
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Planinsko društvo Bohor Senovo
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ekonomska in trgovska šola Brežice
Predstavitev na stojnici - Let's do it!
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mihajla Rostoharja Krško
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ekonomska in trgovska šola Brežice
Predstavitev na stojnici - Svet igrač
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: LIJA media, Zavod za medijsko produkcijo in izobraževanje
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Kulturni dom Krško
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski center Krško
Akitivnosti pred kombijem
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Krško
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ozara Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Sevnica
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ekonomska in trgovska šola Brežice
Predstavitev na odru - Varna mobilnost
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: GEN enegrija, d.o.o.
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Gimnazija Brežice
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Posavski muzej Brežice
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zveza prijateljev mladine Krško
Predstavitev na stojnici - Aktivnosti ZPM Krško za otroke, mlade in družine
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Mažoretni klub Baton
Predstavitev na odru
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Fakulteta za turizem, Univerza v Mariboru
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Mažoretni klub Baton
Predstavitev na odru
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Gimnazija Brežice
Predstavitev na odru
Prireditev TVU
36 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Krško
Predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
37 15. 05. 2019
11:00 - 14:00
Izvajalec: AJPES Izpostava Krško
Predstavitev AJPES: brezplačni podatki, preveritev poslovanja in registracija dejavnosti
Prireditev TVU


Primorsko-notranjska regija
Občina Ilirska Bistrica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
08:30 - 09:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Skrb za zdravje
Prireditev TVU

Občina Postojna
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
11:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
S podjetnostjo do zaposlitve
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Zavod Znanje Postojna, javni zavod, Ljudska univerza Postojna
Parada učenja- dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Zavod Znanje Postojna, javni zavod, Ljudska univerza Postojna
U3O- Zeleni bolšji sejem
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Delavnica izdelovanja ptičev
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Razstava jadrnice
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Zavod Znanje Postojna, javni zavod, Ljudska univerza Postojna
Predstavitvena stojnica PUMO
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Društvo invalidov Postojna
Predstavitvena delavnica v sklopu Parade učenja
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Rdeči križ Slovenije - območno združenje Postojna-Pivka, Rks-oz Postojna-Pivka
Predstavitvena stojnica
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Postojna
Predstavitvena stojnica
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Postojna
Kamišibaj in delavnica
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna
Predstavitvena stojnica
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Košana
Predstavitvena stojnica Osnovne šole Košana
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Podjetniški inkubator Perspektiva Postojna
Predstavitvena stojnica Podjetniškega inkubatorja Perspektiva Postojna
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Društvo za duševno zdravje in kreativno preživljanje prostega časa, Vezi
Predstavitvena stojnica društva Vezi
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Društvo Tvoj telefon
Predstavitvena stojnica društva Moj telefon
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Notranjski muzej Postojna
Predstavitvena stojnica in delavnica
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Društvo tabornikov Rod kraških viharnikov
Predstavitvena stojnica in delavnica
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Združenje slovenskih katoliških skavtinj in skavtov, steg Postojna 1
Predstavitvena stojnica
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Ekomuzej Pivških presihajočih jezer
Predstavitvena stojnica na Paradi učenja
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna
Mladoletniki brez spremstva- predstavitvena stojnica in delavnica
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Društvo Kašča
Predstavitvena stojnica Društva Kašča
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: ŠENT- Slovensko združenje za osebe s težavami v duševnem zdravju, Dnevni center Postojna
Predstavitvena stojnica Dnevnega centra ŠENT Postojna
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Kulturni dom Postojna
Stojnica na Paradi učenja Kulturni dom
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Radio klub Proteus Postojna
Stojnica na Paradi učenja Radio klub Proteus Postojna
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Zavod Znanje Postojna, javni zavod, Ljudska univerza Postojna
Predstavitvena stojnica Socialna aktivacija
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Erika Smrekar
Predstavitvena stojnica z eteričnimi olji
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Kegljaški klub Proteus
Predstavitvena stojnica kegljaškega kluba Proteus Postojna
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Zdravstveni dom dr. Franca Ambrožiča, Postojna, Center za krepitev zdravja
Stojnica na Paradi učenja Center za krepitev zdravja
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Postojna
Delavnica izdelovanja prstnih lutk
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Postojna
Glasbeni nastop Tanje Mejak
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Šolski center Postojna, Srednja šola
Uporabna šola
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Športno društvo Pike
Plesni nastop športnega društva PIKE
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Plesni studiu RTFX
Nastop plesne skupine RTFX
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: Večgeneracijski center, Točka moči Postojna, Točka moči
Freestyle učenje, triki za hitro in zabavno učenje
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
18:30 - 19:30
Izvajalec: Večgeneracijski center, Točka moči Postojna, Točka moči
Karakterji ljudi v povezavi z bachovimi cvetnimi esencami
Prireditev TVU


Savinjska regija
Občina Celje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija Savinjske regije
Uvodna prireditev TVU RŠS - sodelovanje na Paradi učenja - dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Celje
Ljudska univerza Celje se predstavi in vabi k obisku
Prireditev TVU

Občina Šmarje pri Jelšah
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zrela univerza Filozofske fakultete Univerze Maribor
ZUF in MUF se predstavljata in vabita nove študente
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Občina Šmarje pri Jelšah
Občina Šmarje pri Jelšah se predstavi
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Policijska postaja Šmarje pri Jelšah
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo svetovalcev za laktacijo in dojenje
Predstavitev dojenja širši skupnosti
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Šolski center Šentjur
Šolski center Šentjur se predstavi
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Rogaška Slatina
Ljudska univerza Rogaška Slatina se predstavi in vabi k obisku
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Šmarje pri Jelšah
Medgeneracijska prometna preventiva
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri LU Šentjur
UTŽO Šentjur aktivno na Paradi učenja
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Nogometni klub Šmarje pri Jelšah
Nas poznate? Nogometni klub Šmarje pri Jelšah se predstavi
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Naša ustvarjalnost ne pozna meja
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: ŠK: Kvačkarije
Kvačkajmo na Paradi učenja
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
Ogled stojnic in sodelovanje v delavnicah na Paradi učenja
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
Predstavitev dejavnosti na Paradi učenja
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Šolski center Rogaška Slatina - Šola za znanje, smeh in sanje!
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: JZ Kozjanski park
Kozjanski park se predstavi
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija Kozjansko - OE Ljudska univerza
RA Šentjur - OE Ljudska univerza Šentjur se predstavi in vabi k obisku
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Območna obrtno podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
Poklici obrti in podjetništva
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
09:00 - 16:00
Izvajalec: Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Muzej baroka se predstavi in odpira svoja vrata
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Turistično društvo Pilštanj
Turistično društvo Pilštanj se predstavi
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Vzajemna zdravstvena zavarovalnica, d. v. z., PE Celje
Predstavitev Vzajemne
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
Zavod TŠM se predstavi in vabi
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
Rokodelski dan na Paradi učenja v Šmarju pri Jelšah
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah
Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah se predstavi
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Zaključek projekta Rastem s knjigo z Natašo Konc Lorenzutti
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Območno združenje Rdečega križa Šmarje pri Jelšah
Dobro je znati: Temeljni postopki oživljanja
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Racio družba za razvoj človeškega kapitalad.o.o.,
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Okp javno podjetje za komunalne storitve Rogaška Slatina, d.o.o.
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri knjižnici Kozje
UTŽO Kozje se predstavi na PU in obišče muzej baroka
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Frizerski studio Katarina Dečman s.p.
Predstavitev poklica frizer na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Andreja Kovačević, s.p.
Angleščina za vse generacije in vse priložnosti
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Kavarna Hram Kafe, Teja Šket s.p.
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Ustvarjalnice z Netkom
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo steklarjev Slovenije
Predstavitev pihanja stekla nad odprtim plamenom
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zeliščna kmetija Gorska roža Špela Pogelšek s.p.
Za vsako bolezen rožica raste (moj poklic: zeliščarka)
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Slovensko društvo za celiakijo - podružnica Celje
Slovensko društvo za celiakijo se predstavi
Prireditev TVU
36 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Plesni nastop in predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
37 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Mladi glasbeniki se predstavljajo
Prireditev TVU
38 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Prostovoljno gasilsko društvo Steklarna Rogaška Slatina
Predstavitev avto lestve na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
39 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Slovensko društvo Hospic
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
40 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Fizioart, Fizioterapija Vesna Tajnšek, s.p.
Za zdravo hrbtenico
Prireditev TVU
41 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Kmetija Vizjak
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
42 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Planinsko društvo Šmarje pri Jelšah
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
43 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Gimnazija Celje - Center
Enostavno drugačni - GCC se predstavi
Prireditev TVU
44 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Obisk Parade učenja
Prireditev TVU
45 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Šola, kjer je lepo doma - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Prireditev TVU
46 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar s.p.
Glas citer se predstavi
Prireditev TVU
47 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Prah, Izobraževalni center, Izobraževanje in Usposabljanje d.o.o.
Skupina Prah.si se predstavi
Prireditev TVU
48 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Študijski krožek Zveneče jelše
S pesmijo in plesom po naših krajih
Prireditev TVU
49 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Študijski krožek Beremo v naročju staršev
Beremo v naročju staršev – pridružite se nam!
Prireditev TVU
50 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Cvetlično darilni butik Jana, Jana Jagodič s.p.
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
51 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: CPU - Center ponovne uporabe d.o.o. , so.p.
Predstavitev na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
52 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Študijski krožek Beremo z Manco Košir
Radi berete? Pridružite se nam!
Prireditev TVU
53 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Plesni studio Zvončica, Renata Slapnik, s.p.
Nastop na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
54 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija Sotla
Predstavitev LAS Obsotelje in Kozjansko ter SPOT svetovanje Savinjska
Prireditev TVU
55 15. 05. 2019
10:00 - 17:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Parada učenja
Prireditev TVU
56 15. 05. 2019
10:45 - 11:15
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Nastop otrok na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
57 15. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Zaključek bralne značke za mlade
Prireditev TVU

Občina Velenje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00 - 09:30
Izvajalec: Vtv studio
Predstavitev Parade učenja na VTV
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Polonca Guček Frankovič s.p. (Brainobrain center Velenje)
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Apat - turistična kmetija
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Računovodske storitve in svetovanje Dejan Jan s.p
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Rebeka Očko s.p
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Turistična kmetija Apat
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Rebeka Očko s.p
Izobraževalne storitve na Paradi učenja
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Urška Stropnik Šonc - ilustratorka
Razstava na Paradi učenja
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Vrtec Tinkara
Predstavitev plesne točke na Paradi učenja
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Vrtec Livada
Ples na Paradi učenja
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Medpodjetniški izobraževalni center Velenje
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Šola za storitvene dejavnosti
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: PUP Velenje d.d.
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo, Velenje
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Višja strokovna šola Velenje
Parada učenja - predstavitev
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Fakulteta za energetiko, Univerza v Mariboru
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: GDV Marauh
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: RASR - Razvojna agencija Savinjske Regije
Informativni dan projekta ZSO Krog
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Mega M d.o.o.
Predstavitev na Paradi učenja
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
10:00 - 14:05
Izvajalec: Ustanova Fundacija Sadni gozd
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Šoštanj
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: SLOBIT, poučevanje, lektoriranje in druge storitve
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Zavod Uspešen.si
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Invel inkubator za razvoj podjetništva d.o.o.
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo za boj proti raku Velenje
Z roko v roki v boj proti raku
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo Anima Libera
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo Radoživ
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Gimnazija Velenje
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Elektro in računalniška šola
Parada učenja - Dan učečih se skupnosti
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo za razvoj človeških virov in socialnih programov NOVUS
Društvo za razvoj človeških virov in socialnih programov NOVUS
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Dom za varstvo odraslih Velenje
Predstavitev doma in aktivnosti
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
Ko se učimo se ne staramo
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Muzej Velenje
Stojnica Muzeja Velenje na Paradi učenja
Prireditev TVU
36 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Šolski center Velenje
Parada učenja
Prireditev TVU
37 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
Veganski namazi
Prireditev TVU
38 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje
Gledališka predstava
Prireditev TVU
39 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Šalek Velenje
Kulturni program Parada učenja
Prireditev TVU
40 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Gorenje d.o.o.
Stojnica na dogodku 15. maja (Parada učenja)
Prireditev TVU
41 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo kreativnih idej Magnolija
Kulturno umetniško društvo kreativnih idej Magnolija
Prireditev TVU
42 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: MihaCojhter, Space and design strategy
Virtualna razstava
Prireditev TVU
43 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Antona Aškerca Velenje
Predstavitev šole na Paradi učenja
Prireditev TVU
44 15. 05. 2019
10:30 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Velenje
Ljudski rajalni ples
Prireditev TVU
45 15. 05. 2019
11:00
Izvajalec: MOJ radio
Predstavitev Parade učenja
Radijska oz. TV oddaja
46 15. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Festival Velenje
Parada Učenja:Zakulisne zgodbe Festivala Velenje: Družinski sprehod skozi dom kulture, galerijo in kino
Prireditev TVU
47 15. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Pravljična ura z medvedkom Tapkom Parada UČenja
Prireditev TVU
48 15. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Zeliščarna
Prireditev TVU
49 15. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Velenje
Zdravilne energije Slovenije
Prireditev TVU
50 15. 05. 2019
18:00 - 24:00
Izvajalec: Muzej Velenje
Prireditev Ljudske univerze Velenje – 60 let vseživljenjskega učenja Parada učenja
Prireditev TVU
51 15. 05. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Experience Society s.p., Erik Kapfer s.p.
VR razstava in kulturni program
Prireditev TVU

Občina Žalec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Javno komunalno podjetje Žalec, d.o.o.
Sodelovanje Javno komunalnega podjetja Žalec na Paradi učenja
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Občina Žalec
Občina Žalec se predstavi
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Catering Šušterič
Na Paradi učenja lepo diši
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Občina Vransko
Občina Vransko se predstavi
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Urša Zgojznik
Ekologi brez meja se predstavijo
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Občina Prebold
Občina Prebold se predstavi
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Občina Polzela
Občina Polzela se predstavi
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Občina Braslovče
Občina Braslovče se predstavi
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Za korak naprej v karieri
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Društvo upokojencev Vrbje
Ročna dela članic DU Vrbje
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Projekt TPK se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Waldorfska šola Celje Savinja Žalec
Slovenski ljudski plesi
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: ODSEV SVETLOBE, Erna Kumperger s.p.
Odsev svetlobe se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Vransko
Predstavitev pomladanskega cvetja iz krep papirja
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Mravljica art d.o.o.
Glasbeni nastop Uroša Bohinca
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Parada učenja
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Frenky Sound Team, Iris Arzenšek, s.p.
Naj glas seže v deveto vas
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
ISIO se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Karierni kotiček se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Središče za samostojno učenje se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec - enota turizem, TIC Žalec, ZKŠT Žalec
ZKŠT Žalec se predstavi na Paradi učenja
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Davidov hram d.o.o.
S sodelovanjem dajemo svoj prispevek
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Občina Tabor
Občina Tabor se predstavi
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Vransko
Vezilije Snežinka se predstavijo
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Predstavitev domoznanskega oddelka in projektov Medobčinske splošne knjižnice Žalec
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: MOJA CULA, Barbara Nemec s.p.
Moja cula in društva Zero Waste Žalec se predstavi
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Center za krepitev zdravja Spodnje Savinjske doline
Krepitev zdravja za vse
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Žalec
Otvoritveni nastop Godbe veteranov UTŽO Žalec
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Žalec
Predstavitev, prikaz in svetovanje študijske skupine Zelišča, narava in zdravje
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Zdrav duh v zdravem telesu
Prireditev TVU
31 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Hiša sadeži družbe se predstavi
Prireditev TVU
32 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Gasilska zveza Žalec, GZ Žalec
GASILSKA TEHNIKA IN MLADI GASILCI
Prireditev TVU
33 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Etnološko društvo "Hmeljarska vas" Šempeter
PESEM NAS SPREMLJA OD ZIBELKE DO GROBA
Prireditev TVU
34 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Zbornica zasebnega gospodarstva Žalec
Predstavitev SPOT svetovanje Savinjska
Prireditev TVU
35 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Razvojna agencija Savinja
Predstavitev SPOT svetovanje Savinjska RA Savinja
Prireditev TVU
36 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Vrtci občine Žalec
Vrtci Občine Žalec se vam predstavijo
Prireditev TVU
37 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Rdeči križ Slovenije - Območno združenje Žalec
Oskrba ran in poškodb
Prireditev TVU
38 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Vrtci občine Žalec
Nastopamo za vas
Prireditev TVU
39 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Savinjski UPI
Nastop Savinjskih upov
Prireditev TVU
40 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Osnovna šola Polzela
HIP HOP plesna točka
Prireditev TVU
41 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Društvo upokojencev Vrbje
Inštrumentalni nastop
Prireditev TVU
42 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Društvo za kakovostno starost Zimzelen
Vaje za ravnotežje
Prireditev TVU
43 15. 05. 2019
10:00 - 14:30
Izvajalec: Medobčinsko društvo invalidov Žalec
Predstavitev ročnih del članov MDI
Prireditev TVU


Zasavska regija
Občina Trbovlje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Vrtec Trbovlje
Vrtec Trbovlje se predstavi
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Rudarsko muzejsko in etnološko društvo SREČNO ZAGORJE
Rudarsko muzejsko in etnološko društvo SREČNO ZAGORJE
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod Savus
Predstavitev Zasavskega tednika
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Učna kmetija Pod hrastom
Predstavitev živali, poslikava obraza
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: ZON.si, Zasavske onlajn novice
ZON se predstavi
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo za razvoj podeželja LAS Zasavje
Predstavitev dejavnosti
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola dr. Slavka Gruma
Glasbeno-plesni nastop
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski center Hrastnik
Ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Glasbena šola Trbovlje
Glasbena točka
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Delavski dom Trbovlje se predstavi
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Regionalna televizija ETV
Snemanje
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: ZEOS, Ravnanje z električno in elektronsko opremo, d. o. o.
Mobilni zbirlnik
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, OE Trbovlje
Predstavitev ZRSZ
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Knapovske punce
Knapovske punce
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Virtualni muzej rudarstva 4. dritl
Virtualni muzej rudarstva 4. dritl
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Rok Trkaj
Glasbeni nastop
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Perkmandeljc, Marjan Frelih
Predstavitev perkmandeljca
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
10:00 - 11:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Trbovlje
Iskanje zpaoslitev s pomočjo družbenih omrežij
Prireditev TVU

Izpisano število prireditev: 617, dogodkov: 733



  Spletni naslov izpisa:
  

  Uporabi Facebook za promocijo prireditev:


 << Nazaj
 
 
 

Povezujemo se:


Koledar prireditev TVU

Danes | Jutri | Pojutrišnjem

Posebnosti:
Radijske in TV oddaje
Odprti telefoni
Spletne strani
Zunaj Slovenije

Kaj se dogaja v TVU 2019?

Podprite idejo vseživljenjskega učenja
in TVU na Facebooku:


Uporabite ključnik:
#TVU2019
     
  Na prvo stran TVU! Andragoški center Slovenije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti  
 

(C) 1996-2019 Andragoški center Slovenije, datum zadnje spremembe: 10.06.2019, 13:35
Računalniška izvedba: Franci Lajovic, grafična zasnova: David Fartek
urednica: mag. Zvonka Pangerc Pahernik

 

 
rank tracker