Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Iskanje prireditev
Posebnosti
Akcije TVU 2019
Izvajalci
TVU v številkah

Promocijsko gradivo TVU


Akcija TVU 2019:
Učenje in kultura z roko v roki
(20. 5. 2019)

Izpisano število prireditev: 289
Gorenjska regija
Občina Cerklje na Gorenjskem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 19. 06. 2019
15:00 - 21:00
Izvajalec: Študijski krožek Beremo z Manco Košir
Za knjigo na pot
Prireditev TVU

Občina Jesenice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - Območna izpostava Jesenice
2. digitalna krožna razstava „Ljudje sveta“ 2019
Prireditev TVU
2 20. 05. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - Območna izpostava Jesenice
odprta vaja SUHE HRUŠKE pri KUD Triglav Javornik-Jesenice
Prireditev TVU
3 21. 05. 2019
20:00 - 22:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - Območna izpostava Jesenice
ODPRTA VAJA FS JULIANA , KŠD Hrušica
Prireditev TVU
4 24. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - Območna izpostava Jesenice
Skodelica Cankarja
Prireditev TVU
5 05. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Koncert komornih skupin Glasbene šole Jesenice
Prireditev TVU
6 06. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Gornjesavski muzej Jesenice
Baletna predstava Glasbene šole Jesenice
Prireditev TVU

Občina Kranj
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
11:00 - 17:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Nacionalno odprtje TVU 2019
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
Dan družine - kulturni dom Primskovo, Kranj
Prireditev TVU
3 23. 05. 2019
14:30
Izvajalec: Strokovna Gimnazija, Šolski center Kranj
Obisk z vodenjem v Galeriji Prešernovih nagrajencev v Kranju
Prireditev TVU
4 13. 06. 2019
19:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Kranj
APZ France Prešeren Kranj - 50 let
Prireditev TVU
5 15. 06. 2019
12:00 - 16:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Kranj
Izberem inštrument, naučim se pesmico
Prireditev TVU
6 15. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Kranj
Izberem inštrument, naučim se pesmico
Prireditev TVU

Občina Škofja Loka
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 24. 05. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: DRUŠTVO GLASBA - DRAMA, Društvo GLASBA - DRAMA
Produkcija gledališkega tečaja pod mentorstvom Nadje Strajnar Zadnik
Prireditev TVU


Goriška regija
Občina Nova Gorica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
20:00 - 22:00
Izvajalec: Kulturni dom Nova Gorica
Film Tranzit
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Aleksander Peca
Osnove risanja človeške glave in portreta
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Zvonka Nose
Ponedeljčica - otroška ustvarjalnica
Prireditev TVU
4 14. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: Glasbena šola Nova Gorica
Nastop Glasbene šole Nova Gorica
Prireditev TVU
5 14. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: Polonca Leban Grmek
Razstava Ilustriranje in slikanje ohranja otroka v meni
Prireditev TVU
6 14. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Polonca Leban Grmek
Izdelava ilustracij
Prireditev TVU
7 14. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Alja Furlan
Izdelava ilustracij
Prireditev TVU
8 17. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Surya - tempelj harmonije srca, masaže, ples in tehnike sproščanja
Surya izrazni ples
Prireditev TVU
9 17. 05. 2019
20:00 - 22:00
Izvajalec: Kulturni dom Nova Gorica
Otvoritev pregledne razstave skulptur ORGanizmi–Linija
Prireditev TVU
10 19. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: David Kožuh
Vila Bartolomei v Solkanu
Prireditev TVU
11 20. 05. 2019
17:30 - 19:00
Izvajalec: Izobraževalni zavod MARGARANA, umetnost obilja
Izdelava torbe za knjigo tedna
Prireditev TVU
12 22. 05. 2019
16:30 - 18:45
Izvajalec: Sabina Erjavec
Oblikovanje votle keramike
Prireditev TVU
13 01. 06. 2019
09:00 - 16:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica
Ex-tempore Kromberk
Prireditev TVU
14 04. 06. 2019
16:30 - 18:45
Izvajalec: Sabina Erjavec
Japonska vezava knjižic
Prireditev TVU
15 06. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Neva Furlan
Utrip Nove Gorice in Solkana
Prireditev TVU
16 06. 06. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Goriški literarni klub Govorica
Literarno branje - Aleksandrinke
Prireditev TVU
17 11. 06. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Polonca Leban Grmek
Gledališka igra "Kam so izginili ...?"
Prireditev TVU
18 13. 06. 2019
21:00 - 23:00
Izvajalec: Zavod Kinoatelje
Večer posvečen filmski kulturi
Prireditev TVU
19 17. 06. 2019
16:30 - 17:30
Izvajalec: Slovensko narodno gledališče Nova Gorica
Ogled Slovenskega narodnega gledališča Nova Gorica
Prireditev TVU


Jugovzhodna Slovenija
Občina Metlika
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Dnevni center Šent Metlika
Šent Metlika obiskuje lokalne prireditve
Prireditev TVU

Občina Straža
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 07. 06. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Straža
Skupaj ohranjajmo ljudsko pesem in ples
Prireditev TVU


Koroška regija
Občina Muta
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Literarna skupina Utrip Zgornje Drave
Toplina prijateljstva
Prireditev TVU

Občina Radlje ob Dravi
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o., Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
Bršljanke, kmečke žene iz mislinjske doline
Prireditev TVU
2 06. 06. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Radlje ob Dravi
Nastop ŽPZ Dominica nova
Prireditev TVU
3 16. 06. 2019
18:30 - 19:30
Izvajalec: Kulturno društvo Radlje ob Dravi
22. tradicionalni koncert Večer pesmi
Prireditev TVU

Občina Ravne na Koroškem
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Smeri, izobraževanje, svetovanje in razvoj, d.o.o.
TVU 2019 v Mežiški dolini
Radijska oz. TV oddaja

Občina Slovenj Gradec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. - 31. 05. 2019
12:00 - 13:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Čarobna pokrajina
Prireditev TVU
2 20. 05. 2019
11:00 - 13:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Medgeneracijske delavnice: slikanje za vse generacije
Prireditev TVU
3 24. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Vlivanje akrilov
Prireditev TVU
4 29. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Spoznavamo znane osebnosti: OTO VRHOVNIK
Prireditev TVU
5 14. 06. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Sekcija Esperantistov KD Slovenj Gradec
Predstavitev knjige Blejski zvon
Prireditev TVU


Obalno-kraška regija
Občina Koper
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. - 30. 06. 2019
10:00
Izvajalec: Ljudska univerza Koper, Universita popolare Capodistria
Razstava likovnih del - otvoritev razstave Seada Čehića
Prireditev TVU
2 25. 05. 2019
08:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo Primorcev in Istranov v Prekmurju
Spoznavanje primorske kulture
Prireditev TVU

Občina Piran
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. - 18. 05. 2019
18:00 - 08:00
Izvajalec: Scuola elementare Vincenzo e Diego de Castro Pirano, Osnovna šola Vincenzo in Diego de Castro Piran
"Letti di notte" - 5. nočni maraton branja v šolski knjižnici OŠ Vincenzo in Diego de Castro Piran
Prireditev TVU

Občina Sežana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 21. 05. 2019
11:00 - 12:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Možnosti neformalnega učenja mladih
Prireditev TVU


Osrednjeslovenska regija
Občina Ljubljana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. - 16. 05. 2019
09:00 - 18:00
Izvajalec: ZDUS, Zveza društev upokojencev Slovenije
Oder sožitja
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Razstava izdelkov iz lesa
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: ZDUS, Zveza društev upokojencev Slovenije
44. srečanje pevskih zborov društev upokojencev Slovenije
Prireditev TVU
4 17. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič, CUDV Draga
Učenje in kultura z roko v roki
Prireditev TVU
5 20. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti , JSKD
Gib naredi človeka
Prireditev TVU
6 25. 05. 2019
11:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Obisk etnografskega muzeja
Prireditev TVU

Občina Logatec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2019
16:00
Izvajalec: JSKD Območna izpostava Logatec
V objemu zvoka in slike, območna otroška likovna razstava Logatec
Prireditev TVU
2 06. 06. 2019
09:00
Izvajalec: JSKD Območna izpostava Logatec
Razstava keramike študijske skupine Društva UTŽO Logatec
Prireditev TVU

Občina Moravče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 29. 05. 2019
17:30 - 18:30
Izvajalec: OŠ Jurija Vege
Tradicionalni koncert pevskih zborov OŠ Jurija Vege Moravče in razstava likovnih del nastalih na tradicionalnem ex temporu
Prireditev TVU

Občina Šmartno pri Litiji
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 06. 06. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo podeželskih žena in deklet Polšnik
Delavnica peke peciva
Prireditev TVU

Občina Trzin
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. - 17. 05. 2019
17:30 - 19:00
Izvajalec: Branka Urbanija Design Anthropology Academy , Branka Urbanija s.p.
hoja in pot, psihološki in kulturno-antropološki vidik z osebno izkušnjo Camina
Prireditev TVU


Podravska regija
Občina Maribor
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: Umetnostna galerija Maribor
Spominjanje / Vodstvo po razstavi Zora Plešnar – retrospektiva
Prireditev TVU
2 18. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Umetnostna galerija Maribor
Otroške igre / vodstvo in likovna ustvarjalnica za družine
Prireditev TVU
3 30. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Univerzitetna knjižnica Maribor, UKM
Predstavitev knjige Gerharda Giesemanna Teologija reformatorja Primoža Trubarja
Prireditev TVU
4 13. 06. 2019
10:00
Izvajalec: Univerzitetna knjižnica Maribor, UKM
Predstavitev storitev in dejavnosti UKM za mlade
Prireditev TVU
5 13. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Univerzitetna knjižnica Maribor, UKM
Predstavitev knjige Ernesta Petriča Spomini in spoznanja: diplomat, pravnik, politik
Prireditev TVU
6 20. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Univerzitetna knjižnica Maribor, UKM
Razstava – Zapuščina fotografa Boga Čerina
Prireditev TVU

Občina Poljčane
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 31. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Dom Jožeta Potrča Poljčane
Učimo se pisati Kaligrafije
Prireditev TVU

Občina Rače - Fram
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 29. 05. - 30. 05. 2019
03:00 - 24:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Domoznanska ekskurzija v Sarajevo in na Bjelašnico
Prireditev TVU

Občina Slovenska Bistrica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 30. 06. 2019
00:00
Izvajalec: Društvo invalidov Črešnjevec
Odprtje društvene bukvarne – čitalnega kotička
Prireditev TVU
2 14. 05. 2019
00:00
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Dan šole
Prireditev TVU
3 16. 05. 2019
10:00
Izvajalec: CSD Maribor, enota Slovenska Bistrica, Center za starejše Metulj
Ustvarjajmo in reciklirajmo
Prireditev TVU
4 16. 05. 2019
11:30
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Pogovor o prihodnosti
Prireditev TVU
5 16. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica, enota Sonček
Vrtec poje in pleše
Prireditev TVU
6 16. 05. 2019
17:30 - 18:30
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica, enota Sonček
Vrtec poje in pleše
Prireditev TVU
7 20. 05. 2019
11:00 - 16:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Dan knjižnice - promocijske stojnice
Prireditev TVU
8 20. 05. 2019
12:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo invalidov Črešnjevec
Prikaz ustvarjalnosti invalidov in otrok
Prireditev TVU
9 20. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
¡Ven a conocer la cultura y la lengua española!
Prireditev TVU
10 21. 05. 2019
11:00 - 16:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Dan knjižnice - promocijske stojnice
Prireditev TVU
11 22. 05. 2019
11:00 - 16:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Dan knjižnice - promocijske stojnice
Prireditev TVU
12 23. 05. 2019
11:00 - 16:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Dan knjižnice - promocijske stojnice
Prireditev TVU
13 24. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Dom Jožeta Potrča Poljčane
Kreativna delavnica z učenjem tehnike Iris folding
Prireditev TVU
14 24. 05. 2019
11:00 - 16:00
Izvajalec: Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Dan knjižnice - promocijske stojnice
Prireditev TVU
15 25. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica, enota Sonček
Pohod po Zajčkovi poti
Prireditev TVU
16 27. 05. 2019
11:10
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Zaključek bralne značke od 1. do 3. razreda
Prireditev TVU
17 28. 05. 2019
11:00
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Tkanje prijateljstva z nitkami turizma – 13. medobčinsko srečanje turističnih podmladkov
Prireditev TVU
18 01. 06. 2019
16:30
Izvajalec: Mikro malta d.o.o.
Dan odprtih vrat Vila in vrt Nekrep
Prireditev TVU
19 02. 06. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
Zakorakajmo v sončno pomlad
Prireditev TVU
20 04. 06. 2019
00:00
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Gostovanje PZ Velenje
Prireditev TVU
21 05. 06. 2019
09:10
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Zaključek bralne značke od 4. do 9. razreda
Prireditev TVU
22 10. 06. 2019
10:00
Izvajalec: CSD Maribor, enota Slovenska Bistrica, Center za starejše Metulj
Razstava "Zgodba o metulju"
Prireditev TVU
23 10. 06. 2019
11:00 - 17:30
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Pripovedna kultura v prostoru - mednarodna znanstvena konferenca
Prireditev TVU
24 11. 06. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
Pripovedna kultura v prostoru - mednarodna znanstvena konferenca
Prireditev TVU
25 15. 06. 2019
08:00
Izvajalec: Turistično društvo Laporje
Pohod po zahodni laporski pohodni poti
Prireditev TVU
26 16. 06. 2019
15:00
Izvajalec: Turistično društvo Laporje
Vasi se predstavijo
Prireditev TVU
27 18. 06. 2019
18:00
Izvajalec: Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica, enota Ciciban
Prireditev minimaturantov iz enote Ciciban
Prireditev TVU
28 21. 06. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Dom Jožeta Potrča Poljčane
Plesna delavnica z učiteljem plesa
Prireditev TVU
29 22. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Turistično društvo Laporje
Ogled zbirke starih šivalnih strojev družine Babič
Prireditev TVU
30 22. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Turistično društvo Laporje
Ogled zbirke starih šivalnih strojev družine Babič
Prireditev TVU
31 24. 06. 2019
00:00
Izvajalec: Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Dan državnosti in zaključek šolskega leta
Prireditev TVU


Pomurska regija
Občina Črenšovci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Osnove Photoshopa
Prireditev TVU
2 14. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Kajakaštvo
Prireditev TVU
3 20. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Ferdo Godina Bistrica
Pevske vaje
Prireditev TVU

Občina Križevci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 24. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Gledališka skupina "Kofetarji"
Prireditev TVU

Občina Lendava
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod Zarum Lendava
Likovna razstava
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Klub študentov Lendava
Delavnica - Naj Lendava poleti
Prireditev TVU
3 15. 05. - 15. 06. 2019
12:00 - 15:00
Izvajalec: Kulturno društvo Foto Video Klub Lendava, FVK Lendava
Razstava fotografije
Prireditev TVU
4 16. 05. 2019
15:30 - 17:30
Izvajalec: cef in ženska DRUŽENJA
Klub Vesela novica
Prireditev TVU
5 16. 05. 2019
15:30 - 17:30
Izvajalec: Romsko kulturno društvo Romnji
Delavnica za romske otroke
Prireditev TVU
6 16. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: K.T.D.društvo Novi Sad Lendava
Literarni večer - Mednarodno
Prireditev TVU
7 20. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Godčeva delavnica
Prireditev TVU
8 21. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: KALEIDO, društvo za razvoj, kreativnost in potencial
Otroška gledališka predstava
Prireditev TVU
9 22. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Izdelava vezane knjige
Prireditev TVU
10 23. 05. 2019
11:00 - 13:00
Izvajalec: Romsko kulturno društvo Romnji
Delavnica za starejšo populacijo Romov
Prireditev TVU
11 24. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Izobraževalno ustvarjalno društvo Lendava
ŠK: Imam svojo vrečko
Prireditev TVU
12 31. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Romsko društvo Romano Jilo
Učenje novega romskega plesa
Prireditev TVU
13 04. 06. 2019
11:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo M.A.K.K.
Predavanje o gobah
Prireditev TVU
14 07. 06. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Likovna delavnica
Prireditev TVU
15 07. 06. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Romsko društvo Ređina
Učenje nove pesmi
Prireditev TVU
16 11. 06. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo za razvoj podeželja Pomelaj, Društvo Pomelaj
Kuhanje domače marmelade
Prireditev TVU
17 15. 06. 2019
14:00 - 22:00
Izvajalec: Kulturno društvo Trimlini
Vaški praznik v Trimlinih
Prireditev TVU
18 16. 06. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: K.T.D.društvo Novi Sad Lendava
Likovna kolonija
Prireditev TVU
19 21. 06. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo invalidov Lendava
Druženje članov
Prireditev TVU
20 21. 06. - 30. 06. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Likovna razstava
Prireditev TVU
21 29. 06. 2019
09:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Petőfi Sándor Dolina
Celodnevna prireditev
Prireditev TVU

Občina Ljutomer
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2019
13:00 - 14:30
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
Izdelava lutk in improvizirana igra vlog
Prireditev TVU

Občina Turnišče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Revija pevskih zborov
Prireditev TVU


Posavska regija
Občina Bistrica ob Sotli
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: ŠK: Srečna družina
Predavanje: Izštekani najstniki in starši, ki štekajo
Prireditev TVU


Primorsko-notranjska regija
Občina Bloke
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Šraja Aljoše Nova vas
Druženje vseh generacij
Prireditev TVU
2 11. 05. - 29. 05. 2019
13:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Martin Krpan Bloke
Za noge in nogice
Prireditev TVU

Občina Cerknica
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 20. 05. 2019
13:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča, enota Rakek
Prepletanja
Prireditev TVU
2 11. 05. - 31. 05. 2019
10:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica
Naši slavljenci
Prireditev TVU
3 17. 05. 2019
07:45 - 09:20
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Predstavitev godbene šole
Prireditev TVU
4 17. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
Predstavitev Godbene šole Cerknica
Prireditev TVU
5 20. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča, enota Rakek
Pravljična urica
Prireditev TVU
6 21. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča, enota Rakek
Pravljična urica
Prireditev TVU
7 21. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Glasbena šola Cerknica, enota Rakek
Ko glasba nagovori
Prireditev TVU
8 24. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
Zavozlane kvačkarije
Prireditev TVU
9 25. 05. 2019
08:00 - 11:00
Izvajalec: Planinsko društvo Cerknica
Pohod k podzemlju Velike Karlovice
Prireditev TVU
10 28. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Menjalnica knjig
Prireditev TVU
11 29. 05. - 24. 06. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Razstava o življenju Janeza Kranjca
Prireditev TVU
12 29. 05. 2019
12:35 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Računalniška delavnica
Prireditev TVU
13 30. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica
Koncert absolventov
Prireditev TVU
14 01. 06. - 02. 06. 2019
10:00 - 18:00
Izvajalec: Kulturno društvo RAK Rakek
Ptice skozi nitke
Prireditev TVU
15 03. 06. 2019
19:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Po poteh Cankarjeve mladosti
Prireditev TVU
16 05. 06. 2019
10:00
Izvajalec: Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
Mi muzikanti smo
Prireditev TVU

Občina Loška dolina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 19. 05. 2019
10:00 - 18:00
Izvajalec: Turistično informacijski center Lož
Vabljeni v grad Snežnik
Prireditev TVU
2 11. 05. - 31. 05. 2019
12:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica, Enota Maričke Žnidaršič Stari trg pri Ložu
Razstava Matevža Haceta
Prireditev TVU
3 20. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica, Enota Maričke Žnidaršič Stari trg pri Ložu
Pravljična urica
Prireditev TVU
4 20. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Osnovna šola heroja Janeza Hribarja Stari trg pri Ložu
Čebele našim vnukom ohranjajo planet
Prireditev TVU

Občina Postojna
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Knjižnica Bena Zupančiča Postojna
Tečaj cobiss+
Prireditev TVU
2 18. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Notranjski muzej Postojna
Mednarodni muzejski dan
Prireditev TVU
3 20. 05. - 14. 06. 2019
00:00 - 00:00
Izvajalec: Knjižnica Bena Zupančiča Postojna
Praznovanje 40-letnice delovanja potujoče knjižnice - brezplačen vpis
Prireditev TVU
4 23. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Prestranek
Kolesarjenje po Zgornji pivški kotlini
Prireditev TVU
5 15. 06. 2019
18:00 - 24:00
Izvajalec: Notranjski muzej Postojna
Poletna muzejska noč
Prireditev TVU


Savinjska regija
Občina Celje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 21. 06. 2019
07:00 - 14:00
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Alfa in omega - likovna delavnica na temo del Leonarda da Vincija
Prireditev TVU
2 10. 05. - 30. 06. 2019
09:00
Izvajalec: Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Delavnice iz področja hortikulture
Prireditev TVU
3 11. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Celjski mladinski center
Evropska tržnica: Od vil do vilic
Prireditev TVU
4 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Celje
Ljudska univerza Celje se predstavi in vabi k obisku
Prireditev TVU
5 16. 05. 2019
18:00 - 18:30
Izvajalec: Umetniško ustvarjanje Uroš Kuzman s. p.
Stand up komik Uroš Kuzman: "O stvareh, ki jih ne zveš v šoli"
Prireditev TVU
6 17. 05. 2019
20:00 - 22:00
Izvajalec: Celjski mladinski center
Ogled filma KONA FER I STRID (Bojevnica)
Prireditev TVU
7 20. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: ŠPORTNO DRUŠTVO LJUBITELJEV STARIH MOTORNIH VOZIL "M.M. CLASSIC CLUB" MUTA
Potopisno predavanje: Filipini - skrivnostna dežela prijaznih ljudi
Prireditev TVU
8 22. 05. 2019
16:30 - 17:30
Izvajalec: Plesno društvo Shekaya
Delavnica orientalskega plesa
Prireditev TVU
9 23. 05. 2019
13:30 - 14:15
Izvajalec: Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
Bralna urica
Prireditev TVU
10 24. 05. 2019
20:00 - 22:00
Izvajalec: Celjski mladinski center
Ogled evropskega filma: Den utrolige historie om den kaempestore paere (neverjetna zgodba o velikanski hruški)
Prireditev TVU
11 25. 05. 2019
20:00 - 22:00
Izvajalec: Celjski mladinski center
Ogled evropskega filma: LOS BANDO (Los Bando)
Prireditev TVU

Občina Kozje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. - 27. 05. 2019
12:00 - 14:00
Izvajalec: Knjižnica Lesično
Ustvarjalnost brez meja
Prireditev TVU
2 15. 05. - 22. 05. 2019
10:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Kozjanski park
Teden družin - vabimo vas na grad Podsreda
Prireditev TVU
3 18. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: JZ Kozjanski park
Ustvarjalnica s Hermanom Lisjakom
Prireditev TVU
4 18. 05. 2019
10:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Kozjanski park
Brezplačen ogled gradu Podsreda za posameznike
Prireditev TVU
5 31. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: JZ Kozjanski park
Likovno snovanje učencev OŠ Podčetrtek - odprtje razstave
Prireditev TVU

Občina Laško
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. 2019
10:30 - 11:35
Izvajalec: OŠ Primoža Trubarja Laško PŠ Debro
Pisateljica na obisku
Prireditev TVU
2 23. 05. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: OŠ Primoža Trubarja Laško PŠ Debro
Dan kulturnikov
Prireditev TVU

Občina Mozirje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 22. 05. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo, Velenje
Delavnica Učenje z roko v roki
Prireditev TVU
2 22. 05. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo, Velenje
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU
3 29. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo, Velenje
Delavnica na temo samopodoba
Prireditev TVU

Občina Podčetrtek
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
13:30 - 14:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah - Enota Podčetrtek
Bralna ura s prostovoljko
Prireditev TVU
2 16. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Podčetrtek
Pravljična urica za otroke
Prireditev TVU
3 30. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Knjižnica Podčetrtek
Zaključek predšolske bralne značke s predstavo
Prireditev TVU

Občina Rogaška Slatina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Navihanka
Prireditev TVU
2 21. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Kako glasba kot sredstvo lahko odpira vrata v človekove neraziskane potenciale
Prireditev TVU
3 22. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Literarni večer v šolski knjižnici
Prireditev TVU
4 18. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Šolski center Rogaška Slatina
Zaključna prireditev Šolskega centra Rogaška Slatina
Prireditev TVU

Občina Šmarje pri Jelšah
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 26. 06. 2019
08:00 - 16:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Šmarski podeželski zdravniki
Prireditev TVU
2 10. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar s.p.
Bach v objemu citer in poezije
Prireditev TVU
3 10. 05. - 30. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Šmarje pri Jelšah, POŠ Sveti Štefan
Fižolina na tri načine
Prireditev TVU
4 10. 05. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Otvoritev Festivala amaterskega in neodvisnega filma FAF
Prireditev TVU
5 11. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: SAMINO, dizajn, foto in video produkcija, d.o.o.
Filmska ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
6 11. 05. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Festival amaterskega in neodvisnega filma FAF - ogled in izbor "Mladi filmar"
Prireditev TVU
7 11. 05. 2019
19:00 - 22:00
Izvajalec: Kino Šmarje pri Jelšah
Program tekmovalnih filmov
Prireditev TVU
8 13. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Glasbena urica
Prireditev TVU
9 13. 05. 2019
13:20 - 14:20
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Iz smeha se učimo - tudi na bralnih uricah
Prireditev TVU
10 13. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
Pravljični večer za odrasle: Rezijanske ljudske pravljice
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri LU Šentjur
UTŽO Šentjur aktivno na Paradi učenja
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Naša ustvarjalnost ne pozna meja
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: JZ Kozjanski park
Kozjanski park se predstavi
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija Kozjansko - OE Ljudska univerza
RA Šentjur - OE Ljudska univerza Šentjur se predstavi in vabi k obisku
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Bukvarna - vsaka knjiga najde svojega bralca
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Gimnazija Celje - Center
Enostavno drugačni - GCC se predstavi
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Mladi glasbeniki se predstavljajo
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Ustvarjalnice z Netkom
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Obisk Parade učenja
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Zaključek projekta Rastem s knjigo z Natašo Konc Lorenzutti
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar s.p.
Glas citer se predstavi
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri knjižnici Kozje
UTŽO Kozje se predstavi na PU in obišče muzej baroka
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
Plesni nastop in predstavitev na stojnici
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Študijski krožek Beremo z Manco Košir
Radi berete? Pridružite se nam!
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Študijski krožek Beremo v naročju staršev
Beremo v naročju staršev – pridružite se nam!
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
Zavod TŠM se predstavi in vabi
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Študijski krožek Zveneče jelše
S pesmijo in plesom po naših krajih
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
10:45 - 11:15
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Nastop otrok na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Zaključek bralne značke za mlade
Prireditev TVU
30 16. 05. - 30. 06. 2019
08:00 - 15:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Bukvarna v knjižnici - vsaka knjiga najde svojega bralca
Prireditev TVU
31 16. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Filmski abonma ob kavi in izven
Prireditev TVU
32 16. 05. - 17. 05. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
1. Slikarski Ex-tempore Tinsko
Prireditev TVU
33 17. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Livada Šmarje pri Jelšah
Slovo od Mini maturantov
Prireditev TVU
34 17. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Zibika
Slovo od Mini maturantov
Prireditev TVU
35 17. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Slovo od Mini maturantov
Prireditev TVU
36 17. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Kristan Vrh
Slovo od Mini maturantov
Prireditev TVU
37 17. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sladka Gora
Slovo od Mini maturantov
Prireditev TVU
38 17. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Mavrica Mestinje
Slovo od Mini maturantov
Prireditev TVU
39 17. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Ciciban Šentvid
Slovo od Mini maturantov
Prireditev TVU
40 17. 05. 2019
16:00 - 17:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sveti Štefan
Slovo od Mini maturantov
Prireditev TVU
41 17. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Štukature – ustvarjalna delavnica
Prireditev TVU
42 19. 05. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo godbenikov Šmarje pri Jelšah
Z Avsenikom v teden kulture
Prireditev TVU
43 20. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Glasbena urica
Prireditev TVU
44 20. 05. 2019
13:20 - 14:20
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Iz smeha se učimo - tudi na bralnih uricah
Prireditev TVU
45 20. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Glasbena šola Rogaška Slatina
Zaključni koncert
Prireditev TVU
46 23. 05. - 31. 05. 2019
07:00 - 18:00
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Novosti na področju učenja
Prireditev TVU
47 23. 05. 2019
19:00 - 20:30
Izvajalec: Literarno društvo Sončnica Rogaška Slatina
Dober dan, poezija
Prireditev TVU
48 24. 05. 2019
08:00 - 10:00
Izvajalec: Društvo kmetic Ajda
Dobro jutro iz Šmarja pri Jelšah
Prireditev TVU
49 24. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Veseli vrtiljak 2019
Prireditev TVU
50 25. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Kristan Vrh
Veseli vrtiljak 2019
Prireditev TVU
51 25. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sveti Štefan
Veseli vrtiljak 2019
Prireditev TVU
52 25. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Zibika
Veseli vrtiljak 2019
Prireditev TVU
53 25. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Livada Šmarje pri Jelšah
Veseli vrtiljak 2019
Prireditev TVU
54 25. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Ciciban Šentvid
Veseli vrtiljak 2019
Prireditev TVU
55 25. 05. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Mavrica Mestinje
Veseli vrtiljak 2019
Prireditev TVU
56 25. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sladka Gora
Veseli vrtiljak 2019
Prireditev TVU
57 26. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
Lokalna tržnica
Prireditev TVU
58 27. 05. 2019
09:30 - 09:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Glasbena urica
Prireditev TVU
59 27. 05. 2019
10:20 - 11:10
Izvajalec: Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
S pravljico na potep
Prireditev TVU
60 27. 05. 2019
13:20 - 14:20
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Iz smeha se učimo - tudi na bralnih uricah
Prireditev TVU
61 28. 05. 2019
09:00 - 10:15
Izvajalec: Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje, Več generacijski center Planet generacij
Boj na zelenjavnem vrtu
Prireditev TVU
62 29. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Mladinski kulturni klub Netek
Igramo se z besedami
Prireditev TVU
63 29. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Alenka Rebula: Pot olajšanja in uresničenosti: moja pot do vere vase
Prireditev TVU
64 03. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Glasbena urica
Prireditev TVU
65 03. 06. 2019
13:20 - 14:20
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Iz smeha se učimo - tudi na bralnih uricah
Prireditev TVU
66 05. 06. 2019
18:00 - 20:30
Izvajalec: Študijski krožek Beremo z Manco Košir
Kdo bo prižgal ogenj na kresno noč?
Prireditev TVU
67 06. 06. 2019
17:30 - 19:00
Izvajalec: Sredina skupina za zdrav način življenja
Za zdrav duh v zdravem telesu - pohod
Prireditev TVU
68 09. 06. 2019
08:00 - 14:00
Izvajalec: Planinsko društvo Šmarje pri Jelšah
Po gričih okrog Šmarja
Prireditev TVU
69 10. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Glasbena urica
Prireditev TVU
70 10. 06. 2019
13:20 - 14:20
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Iz smeha se učimo - tudi na bralnih uricah
Prireditev TVU
71 11. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Študijski krožek Zveneče jelše
Pesem povezuje
Prireditev TVU
72 11. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Od jeseni do pomladi
Prireditev TVU
73 11. 06. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Rdeči paket
Prireditev TVU
74 17. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Glasbena urica
Prireditev TVU
75 17. 06. 2019
13:20 - 14:20
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Iz smeha se učimo - tudi na bralnih uricah
Prireditev TVU
76 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Zibika
Zaključek šolskega leta
Prireditev TVU
77 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Mavrica Mestinje
Zaključek šolskega leta
Prireditev TVU
78 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Kristan Vrh
Zaključek šolskega leta
Prireditev TVU
79 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Livada Šmarje pri Jelšah
Zaključek šolskega leta
Prireditev TVU
80 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sladka Gora
Zaključek šolskega leta
Prireditev TVU
81 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sveti Štefan
Zaključek šolskega leta
Prireditev TVU
82 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Ciciban Šentvid
Zaključek šolskega leta
Prireditev TVU
83 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Zaključek šolskega leta
Prireditev TVU
84 24. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Glasbena urica
Prireditev TVU
85 24. 06. 2019
13:20 - 14:20
Izvajalec: Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Iz smeha se učimo - tudi na bralnih uricah
Prireditev TVU

Občina Šmartno ob Paki
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 18. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Javni zavod Mladinski center Šmartno ob Paki
Ustvarjalna delavnica Glina
Prireditev TVU

Občina Velenje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Gorenje, razvoj kadrov
Usposabljanje praktikantov
Prireditev TVU
2 18. 05. 2019
10:00 - 18:00
Izvajalec: Glasbena šola Fran Korun Koželjski
Mednarodni Muzejski dan
Prireditev TVU
3 20. 05. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Virtualna resničnost
Prireditev TVU
4 20. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo Anima Libera
Literarni večer
Prireditev TVU
5 23. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Muzej Velenje
Brezplačno vodstvo po Muzeju usnjarstva na Slovenskem
Prireditev TVU
6 27. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
Javna vaja citrark MARJANK z gosti
Prireditev TVU
7 28. 05. 2019
16:30 - 18:00
Izvajalec: Rebeka Očko s.p
Z igro v življenje
Prireditev TVU

Občina Vransko
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 17. 05. - 30. 06. 2019
12:00
Izvajalec: Občinska knjižnica Vransko
Čitalnica in začetki knjižničarstva na Vranskem, razstava
Prireditev TVU

Občina Žalec
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
10:30
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učenje slovenskega jezika
Prireditev TVU
2 15. 05. 2019
13:00 - 18:00
Izvajalec: Etnološko društvo "Hmeljarska vas" Šempeter
ZAKLJUČEK ŠTUDIJSKEGA KROŽKA »ZDRAVE JEDI IZ KRUŠNE PEČI«
Prireditev TVU
3 15. 05. 2019
20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Ponikva pri Žalcu
Odprta vaja Folklorne skupine Ponikva
Prireditev TVU
4 17. 05. 2019
19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - Območna izpostava Žalec
Festival vokalne glasbe »Sredi zvezd 2019«
Prireditev TVU
5 18. 05. 2019
19:30
Izvajalec: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - Območna izpostava Žalec
Festival vokalne glasbe »Sredi zvezd 2019«
Prireditev TVU
6 21. 05. 2019
10:30
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učenje slovenskega jezika
Prireditev TVU
7 27. 05. 2019
19:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Večer flamenka
Prireditev TVU
8 28. 05. 2019
10:30
Izvajalec: Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
Učenje slovenskega jezika
Prireditev TVU
9 28. 05. 2019
16:00
Izvajalec: UPI - ljudska univerza Žalec
Pogovor s pisateljico Deso Muck
Prireditev TVU
10 20. 06. 2019
18:30
Izvajalec: Kulturno društvo Svoboda Liboje
Kulturno zgodovinski večer – 90. let kulture v Libojah
Prireditev TVU


Zasavska regija
Občina Litija
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Knjižnica Litija
Ciklus ruskega filma - A zarje so tukaj tihe
Prireditev TVU
2 30. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Osnovna šola Litija, Podružnica s prilagojenim programom
Zaključna prireditev šole "V znanju je moč"
Prireditev TVU

Občina Trbovlje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2019
10:30 - 11:30
Izvajalec: Osnovna šola Tončke Čeč Trbovlje
Šolsko gledališče kot priložnost za učenje in spodbujanje ustvarjnosti
Prireditev TVU

Izpisano število prireditev: 289



  Spletni naslov izpisa:
  

  Uporabi Facebook za promocijo prireditev:


 << Nazaj
 
 
 

Povezujemo se:


Koledar prireditev TVU

Danes | Jutri | Pojutrišnjem

Posebnosti:
Radijske in TV oddaje
Odprti telefoni
Spletne strani
Zunaj Slovenije

Kaj se dogaja v TVU 2019?
Začetni tečaj uporabe računalnika
Tečem, da pomagam
Poletna muzejska noč
Video vodiči o uporabi pametnega telefona
Kako dobro poznaš zgodovino svojega kraja?
"Na poti domišljije" - otvoritev razstave
Razstava Pošastkov

Podprite idejo vseživljenjskega učenja
in TVU na Facebooku:


Uporabite ključnik:
#TVU2019
     
  Na prvo stran TVU! Andragoški center Slovenije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti  
 

(C) 1996-2019 Andragoški center Slovenije, datum zadnje spremembe: 23.05.2019, 09:38
Računalniška izvedba: Franci Lajovic, grafična zasnova: David Fartek
urednica: mag. Zvonka Pangerc Pahernik

 

 
rank tracker