Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Iskanje prireditev
Posebnosti
Akcije TVU 2019
Izvajalci
TVU v številkah

Promocijsko gradivo TVU


Prireditve TVU 2019

Izpisano število prireditev: 430, dogodkov: 752
Pomurska regija
Občina Beltinci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
14:00
Izvajalec: Vrtec Beltinci, enota »Slamica«, Lipovci
Svetovni dan družine – srečanje s starši
Prireditev TVU
2 13. 05. 2019
15:00 - 16:00
Izvajalec: OŠ Beltinci
Tehnike sproščanja
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
15:00 - 16:00
Izvajalec: Osnovna šola Beltinci
Tehnike sproščanja
Prireditev TVU
4 14. 05. - 17. 05. 2019
15:00
Izvajalec: Vrtec Beltinci, enota »BIBE« Beltinci
Svetovni dan družine – srečanje s starši
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
15:30
Izvajalec: vrtec beltinci enota »mlinček« ižakovci
Družinsko kolesarjenje v odrance
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
16:30
Izvajalec: VRTEC BELTINCI ENOTA »SODČEK« GANČANI
Cirkus arbadakarba
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
16:30
Izvajalec: Vrtec Beltinci, enota » Sonček« Dokležovje
Fit pohod ob dnevu družine
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
16:30 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Beltinci, enota »BIBE« Beltinci
Srečanje ob dnevu družine
Prireditev TVU
9 16. 05. 2019
14:00
Izvajalec: VRTEC BELTINCI ENOTA »CIGELČEK« MELINCI
Srečanje s starši, otroci in starimi starši
Prireditev TVU
10 16. 05. 2019
15:00 - 17:30
Izvajalec: Vrtec Beltinci, enota »BIBE« Beltinci
Kolesarjenje v Rakičan – srečanje s starši
Prireditev TVU
11 16. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: OŠ Beltinci
Mala brezglutenska kuharija
Prireditev TVU
12 16. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Beltinci
Mala brezglutenska kuharija
Prireditev TVU
13 17. 05. - 23. 05. 2019
15:00
Izvajalec: Vrtec Beltinci, enota »BIBE« Beltinci
Srečanje s starši, otroci in starimi starši
Prireditev TVU
14 17. 05. 2019
19:30 - 21:00
Izvajalec: Študijski krožek Lipovci
Rokodelstvo nas povezuje - otvoritev
Prireditev TVU
15 19. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Študijski krožek Lipovci
Rokodelstvo nas povezuje
Prireditev TVU
16 20. 05. 2019
16:30 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Beltinci, enota »BIBE« Beltinci
Medgeneracijsko srečanje, Fit pohod v gozd
Prireditev TVU
17 23. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Osnovna šola Beltinci
Dobrodelni koncert Tam v meglicah nad mursko vodo
Prireditev TVU
18 24. 05. 2019
15:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Beltinci
Slikanje na »brodu«
Prireditev TVU
19 28. 05. 2019
08:00 - 13:00
Izvajalec: Srednja zdravstvena šola Murska Sobota
Odnos mladih do zdravja - projektni teden 2019 (drugi dan)
Prireditev TVU
20 29. 05. 2019
15:00
Izvajalec: Osnovna šola Beltinci
Meditacija z gongi
Prireditev TVU
21 29. 05. 2019
16:30 - 18:30
Izvajalec: Vrtec Beltinci, enota »BIBE« Beltinci
ZDRAVO – zaključna prireditev Vrtca Beltinci
Prireditev TVU
22 19. 06. 2019
08:00 - 17:00
Izvajalec: OŠ Podčetrtek
Spoznajmo Prekmurje, njegove značilnosti in dobrote
Prireditev TVU

Občina Cankova
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2019
11:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Sevnica
Dan zdravja zaposlenih na ZRSZ
Prireditev TVU
2 22. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Shotokan karate-do klub Cankova
ZUMBA
Prireditev TVU

Občina Črenšovci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2019
08:30 - 09:00
Izvajalec: Društvo za zaščito živali Pomurja
Predavanje o skrbi za živali
Prireditev TVU
2 11. 05. 2019
10:30 - 11:30
Izvajalec: Društvo za zaščito živali Pomurja
Predavanje o skrbi za živali
Prireditev TVU
3 13. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Osnove Photoshopa
Prireditev TVU
4 14. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Kajakaštvo
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Čebele in pestrost opraševanja
Prireditev TVU
6 16. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Kratki film o Reki Dravi
Prireditev TVU
7 17. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Reke na Balkanu
Prireditev TVU
8 18. 05. 2019
08:00
Izvajalec: Planinsko društvo Lendava
Srečanje Pomurskih planincev in pohodnikov
Prireditev TVU
9 18. 05. 2019
13:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo alternativne mladine Bistrica
Breka pong VII
Prireditev TVU
10 20. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Ferdo Godina Bistrica
Pevske vaje
Prireditev TVU

Občina Dobrovnik
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 29. 05. 2019
08:00 - 13:00
Izvajalec: Srednja zdravstvena šola Murska Sobota
Odnos mladih do zdravja - projektni teden 2019 (tretji dan)
Prireditev TVU

Občina Gornja Radgona
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 14. 05. 2019
08:00 - 09:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Informiranje in priprava na prvi svetovalni razgovor
Prireditev TVU
2 16. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Čili, zdravi, informirani in dejavni
Prireditev TVU
3 27. 05. 2019
17:30
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Ta veseli dan učenja
Prireditev TVU
4 28. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Skupaj smo ustvarili mozaik
Prireditev TVU
5 28. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Zvočna gong kopel
Prireditev TVU
6 28. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
PILATES
Prireditev TVU
7 31. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Planinstvo kot način življenja
Prireditev TVU
8 07. 06. 2019
15:00 - 16:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Gornja Radgona
Predstavitev izobraževalnega programa bolničar-negovalec
Prireditev TVU
9 13. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Gibanje = zdravje
Prireditev TVU
10 14. 06. 2019
09:30 - 11:00
Izvajalec: Dom starejših občanov Gornja Radgona d.o.o.
2. Medgeneracijska kiparska delavnica v parku
Prireditev TVU

Občina Križevci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. - 30. 05. 2019
10:15 - 11:50
Izvajalec: Osnovna šola Križevci
Zaplešimo skupaj
Prireditev TVU
2 17. 05. 2019
08:30 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Križevci
Kaj veš o prometu
Prireditev TVU
3 20. 05. - 07. 06. 2019
10:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Križevci
Razstava likovnih del
Prireditev TVU
4 20. 05. 2019
10:45 - 12:30
Izvajalec: Dom Lukavci
Zdravje se prične z gibanjem
Prireditev TVU
5 21. 05. 2019
19:30 - 20:30
Izvajalec: Kulturno društvo Križevci pri Ljutomeru
Literarni večer z glasbeno spremljavo Prgišče duše
Prireditev TVU
6 23. 05. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo Rast Ljutomer
Ujemi ribo in se razgibaj
Prireditev TVU
7 24. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Gledališka skupina "Kofetarji"
Prireditev TVU
8 24. 05. 2019
19:00 - 20:30
Izvajalec: Kulturno društvo Križevci pri Ljutomeru
Veseli večer skečev
Prireditev TVU
9 29. 05. 2019
09:10 - 13:00
Izvajalec: Dom Lukavci
Povezovanje preko športno zabavnih iger
Prireditev TVU
10 03. 06. 2019
11:30 - 12:30
Izvajalec: Dom Lukavci
Čudoviti svet začimb
Prireditev TVU
11 05. 06. 2019
08:15 - 09:30
Izvajalec: Osnovna šola Križevci
Križevska cerkev kulturnozgodovinski spomenik, likovno in glasbeno stvaritev ...
Prireditev TVU
12 10. 06. 2019
13:30 - 14:00
Izvajalec: Dom Lukavci
Pet korakov do higiene rok
Prireditev TVU
13 24. 06. 2019
12:00 - 13:00
Izvajalec: Dom Lukavci
Rekreacija v vadbenem parku
Prireditev TVU

Občina Lendava
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
08:00
Izvajalec: Planinsko društvo Lendava
Po poteh Miška Kranjca
Prireditev TVU
2 10. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Otvoritev TVU 2019
Prireditev TVU
3 10. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod Zarum Lendava
Likovna razstava
Prireditev TVU
4 13. 05. 2019
08:00 - 09:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Informativni seminar
Prireditev TVU
5 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Ljudska univerza Lendava
Romska kultura, identiteta in jezik
Prireditev TVU
6 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: POZDRAVTV.SI
Pozdrav TV na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
7 15. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
LUMS na Paradi učenja - tiskovna konferenca
Prireditev TVU
8 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Nastajanje mozaika skozi film
Prireditev TVU
9 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Ljudska univerza Lendava
Ljudska univerza Lendava na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
10 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Študijski krožek Tišina
ŠK Tišina na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
11 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: OZARA Slovenija Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Murska Sobota
Ozara na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
12 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Društvo za razvoj podeželja - Pomelaj
Pomelaj na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
13 15. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
LUMS na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
14 15. 05. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Parada učenja
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
MIKK na Paradi učenja
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
10:00 - 15:00
Izvajalec: ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
Predstavitev Svetovalnega središča ISIO na PU Lendava
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Parada učenja
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Železničarsko Esperantsko društvo
ŽED na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
Javni zavod Knjižnica Gornja Radgona na Paradi učenja
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Študijski krožek Lipovci
Študijski krožek Lipovci se predstavlja na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Romski informativni center ROMIC
Romic na paradi učenja 2019
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Ljudska univerza Lendava
Židi in njihova kultura v Lendavi
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Radio Romic
Radio Romic na Paradi učenja 2019
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Klub študentov Lendava
Delavnica - Naj Lendava poleti
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
12:00 - 20:00
Izvajalec: Center Sonček Murska Sobota
Center Sonček Murska Sobota na Paradi učenja
Prireditev TVU
26 15. 05. - 15. 06. 2019
12:00 - 15:00
Izvajalec: Kulturno društvo Foto Video Klub Lendava, FVK Lendava
Razstava fotografije
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
13:00 - 16:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
LUMS na Paradi učenja v Lendavi 2019
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
14:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Predstavitev programov neformalnega izobraževanja
Prireditev TVU
29 16. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Lendava
Računalnik je moje okno v svet
Prireditev TVU
30 16. 05. 2019
13:30 - 14:30
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Usposabljanje za uporabo portala Poiscidelo.si
Prireditev TVU
31 16. 05. 2019
15:30 - 17:30
Izvajalec: Romsko kulturno društvo Romnji
Delavnica za romske otroke
Prireditev TVU
32 16. 05. 2019
15:30 - 17:30
Izvajalec: cef in ženska DRUŽENJA
Klub Vesela novica
Prireditev TVU
33 16. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: K.T.D.društvo Novi Sad Lendava
Literarni večer - Mednarodno
Prireditev TVU
34 17. 05. - 17. 06. 2019
10:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Otvoritev likovne razstave
Prireditev TVU
35 20. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Ljudska univerza Lendava
Dan odprtih vrat na Ljudski univerzi Lendava
Prireditev TVU
36 20. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Godčeva delavnica
Prireditev TVU
37 21. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Izobraževalno ustvarjalno društvo Lendava
Naravni izdelki
Prireditev TVU
38 21. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: KALEIDO, društvo za razvoj, kreativnost in potencial
Otroška gledališka predstava
Prireditev TVU
39 22. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Izdelava vezane knjige
Prireditev TVU
40 23. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Priprava na zaposlitveni razgovor - kader v gostinstvu
Prireditev TVU
41 23. 05. 2019
11:00 - 13:00
Izvajalec: Romsko kulturno društvo Romnji
Delavnica za starejšo populacijo Romov
Prireditev TVU
42 23. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Delavnica
Prireditev TVU
43 24. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Izobraževalno ustvarjalno društvo Lendava
ŠK: Imam svojo vrečko
Prireditev TVU
44 25. 05. - 08. 06. 2019
09:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo zbirateljev Pomurja
Razstava kovancev
Prireditev TVU
45 25. 05. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zavod Zarum Lendava
Likovna delavnica
Prireditev TVU
46 28. 05. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo diabetikov Lendava
Srečanje diabetikov
Prireditev TVU
47 29. 05. 2019
09:00 - 18:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo invalidov Lendava
Druženje invalidov
Prireditev TVU
48 29. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Literarni večer
Prireditev TVU
49 30. 05. 2019
08:00 - 13:00
Izvajalec: Srednja zdravstvena šola Murska Sobota
Odnos mladih do zdravja - projektni teden 2019 (četrti dan)
Prireditev TVU
50 31. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Romsko društvo Romano Jilo
Učenje novega romskega plesa
Prireditev TVU
51 01. 06. 2019
08:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo zbirateljev Pomurja
Mednarodno srečanje zbirateljev
Prireditev TVU
52 01. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Citrarska delavnica
Prireditev TVU
53 03. 06. 2019
14:00 - 18:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Razstava likovnih del Likovnega društva Ravne na Koroškem
Prireditev TVU
54 04. 06. 2019
11:00 - 13:00
Izvajalec: Društvo M.A.K.K.
Predavanje o gobah
Prireditev TVU
55 06. 06. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Kulturno društvo Lendava
Albanci v Lendavi
Prireditev TVU
56 07. 06. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Likovna delavnica
Prireditev TVU
57 07. 06. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Romsko društvo Ređina
Učenje nove pesmi
Prireditev TVU
58 08. 06. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Društvo Primorcev in Istranov v Prekmurju
Delavnica nabiranje zelišč
Prireditev TVU
59 08. 06. - 10. 06. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Kulturno društvo Zarja Gaberje, KD Zarja Gaberje
Razstava ročnih del
Prireditev TVU
60 08. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
13. predstavitev kulturnih društev
Prireditev TVU
61 11. 06. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo za razvoj podeželja Pomelaj, Društvo Pomelaj
Kuhanje domače marmelade
Prireditev TVU
62 11. 06. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Predavanje o zdravem načinu življenja
Prireditev TVU
63 11. 06. 2019
18:30 - 19:30
Izvajalec: Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
PILATES
Prireditev TVU
64 13. 06. 2019
13:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Srečanje upokojencev iz drugih držav
Prireditev TVU
65 15. 06. 2019
14:00 - 22:00
Izvajalec: Kulturno društvo Trimlini
Vaški praznik v Trimlinih
Prireditev TVU
66 16. 06. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: K.T.D.društvo Novi Sad Lendava
Likovna kolonija
Prireditev TVU
67 18. 06. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Delavnica - reciklaža
Prireditev TVU
68 20. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Literarni večer
Prireditev TVU
69 21. 06. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Medobčinsko društvo invalidov Lendava
Druženje članov
Prireditev TVU
70 21. 06. - 30. 06. 2019
15:00 - 17:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Likovna razstava
Prireditev TVU
71 28. 06. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zveza kulturnih društev Lendava, ZKD Lendava
Zaključek TVU 2019
Prireditev TVU
72 29. 06. 2019
09:00 - 20:00
Izvajalec: Kulturno društvo Petőfi Sándor Dolina
Celodnevna prireditev
Prireditev TVU

Občina Ljutomer
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
Dan prijateljstva
Prireditev TVU
2 10. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Zaključek projekta evropska vas
Prireditev TVU
3 10. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Transmisijska meditacija in njen pomen
Prireditev TVU
4 10. 05. 2019
20:00 - 21:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Delavnica za nadarjene - opazovanje zvezd
Prireditev TVU
5 11. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo Rast Ljutomer
Lotmerška Zelemenjava
Prireditev TVU
6 11. 05. 2019
09:00 - 18:00
Izvajalec: TD Pütar Stročja vas
Pohod
Prireditev TVU
7 13. 05. - 17. 05. 2019
06:00 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Izmenjava učencev v Budimpešto v okviru projekta erasmus +
Prireditev TVU
8 13. 05. 2019
08:00 - 09:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Informiranje in priprava na prvi svetovalni razgovor
Prireditev TVU
9 13. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Osnovna šola Stročja vas - enota vrtec
Podelitev bralne značke
Prireditev TVU
10 13. 05. 2019
10:00 - 11:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Planinstvo, razstava knjig in pogovor na temo
Prireditev TVU
11 13. 05. 2019
16:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Šparglji na sto in en način iz Ajdine kuhinje
Prireditev TVU
12 13. 05. 2019
19:00 - 20:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Predstavitev pesniške zbirke "Iskrenje srca" Janje magdič
Prireditev TVU
13 14. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Pravljična ura
Prireditev TVU
14 14. 05. 2019
09:30 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Vadbena ura z otroci iz vrtca in 1. razredom
Prireditev TVU
15 14. 05. 2019
11:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
Z markacijo na pot
Prireditev TVU
16 14. 05. 2019
17:00 - 20:00
Izvajalec: Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Pečemo pecivo
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
07:00 - 20:00
Izvajalec: Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Delavnice za družine ob Mednarodnem dnevu družin
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
10:00 - 11:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Gremo na zeleno
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
15:30
Izvajalec: Vrtec Ljutomer
Družinski pohod ob dnevu družine
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
17:30
Izvajalec: Glasbena šola Slavka Osterca Ljutomer
Glasbena tržnica
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
19:00 - 20:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
"Zakaj ne morem spati?" predavanje Anima
Prireditev TVU
22 16. 05. 2019
08:00 - 15:30
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer, podružnična osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
Ekskurzija Vulkanija
Prireditev TVU
23 16. 05. 2019
09:00 - 10:20
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Pravljična ura
Prireditev TVU
24 16. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Peka Mačjih brčic z Dragico
Prireditev TVU
25 16. 05. 2019
10:00 - 15:00
Izvajalec: Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Pečemo kremšnite
Prireditev TVU
26 16. 05. 2019
11:10 - 12:00
Izvajalec: Radio Maxi
Za zdravo pitno vodo in čisto okolje - da nam bo jutri bolje
Prireditev TVU
27 16. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Predavanje - Carmen Levovnik
Prireditev TVU
28 17. 05. 2019
08:00 - 08:45
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Predaja ključa
Prireditev TVU
29 17. 05. 2019
08:00 - 11:00
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Srečanje tima za kakovost
Prireditev TVU
30 17. 05. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Splošna knjižnica Ljutomer
Čili in zdravi, aktivnosti v DSO Ljutomer
Prireditev TVU
31 17. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Peka postržjače z Ireno Hunjadi Manev
Prireditev TVU
32 17. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Stari časi - Novi izzivi:Igre nekoč in Danes
Prireditev TVU
33 17. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Glasbena šola Slavka Osterca Ljutomer
Koncert kitaristov Glasbene šole Slavka Osterca Ljutomer
Prireditev TVU
34 20. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Svetovni dan čebel
Prireditev TVU
35 20. 05. 2019
13:00 - 14:30
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
Izdelava lutk in improvizirana igra vlog
Prireditev TVU
36 20. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
O prehranjevanju in pokušina - ZA NARAVO
Prireditev TVU
37 20. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Diši po Prlekiji, produkti projekta Preboj
Prireditev TVU
38 21. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Srečanje družin ob družabnih igrah
Prireditev TVU
39 22. 05. 2019
07:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Akcija zbiranja papirja
Prireditev TVU
40 22. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Očistimo telo, tokrat od znotraj
Prireditev TVU
41 22. 05. 2019
14:00 - 17:00
Izvajalec: Društvo Rast Ljutomer
Šiviljska delavnica
Prireditev TVU
42 22. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Smisel pohvale
Prireditev TVU
43 23. 05. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer, podružnična osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
Kuharska delavnica
Prireditev TVU
44 23. 05. 2019
16:00 - 17:30
Izvajalec: Vrtec Ljutomer
Kakšne barve je poljubček
Prireditev TVU
45 24. 05. 2019
07:30 - 11:05
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer, podružnična osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
Knjigobežnica
Prireditev TVU
46 24. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Kolesarjenje za družine
Prireditev TVU
47 24. 05. 2019
09:30 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Zaključek bralne značke
Prireditev TVU
48 27. 05. - 29. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Vrtec Ljutomer
Prilagajanje na vodo
Prireditev TVU
49 27. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
OM Chanting-tehnika s prvinskim zvokom OM
Prireditev TVU
50 27. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Razmigajmo se z otroki
Prireditev TVU
51 29. 05. 2019
08:00 - 13:00
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Zdrav duh v zdravem telesu
Prireditev TVU
52 29. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
Igramo se gledališče - nastop dramskega krožka na podelitvi Bralne značke
Prireditev TVU
53 29. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Glasbena šola Slavka Osterca Ljutomer
Nastop učencev ob zaključku šolanja
Prireditev TVU
54 30. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Zdrav duh v zdravem telesu
Prireditev TVU
55 30. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Obisk bodočih prvošolcev v 1. razredu
Prireditev TVU
56 30. 05. 2019
12:00 - 14:30
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Za Prekmurje gre
Prireditev TVU
57 30. 05. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Društvo Rast Ljutomer
Izdelava naravnega mila
Prireditev TVU
58 30. 05. - 31. 05. 2019
16:00 - 07:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer, podružnična osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
Noč branja
Prireditev TVU
59 30. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Promocija socialnega podjetništva
Prireditev TVU
60 31. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Vrtec Ljutomer
2. športno druženje v Vrtcu Ljutomer
Prireditev TVU
61 31. 05. 2019
15:15 - 16:30
Izvajalec: Osnovna šola Stročja vas - enota vrtec
svetovni dan športa – športne igre s starši
Prireditev TVU
62 01. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
Dan odprtih vrat učnega čebelnjaka OŠIC Ljutomer
Prireditev TVU
63 03. 06. - 07. 06. 2019
07:00 - 22:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Letna šola v naravi za 5. in 6. razred
Prireditev TVU
64 03. 06. - 05. 06. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mala Nedelja
Plavalni tečaj 1. razreda
Prireditev TVU
65 03. 06. - 05. 06. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
Plavalni tečaj v biotermah Mala Nedelja
Prireditev TVU
66 03. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Predstavitev knjige NA ZMENKU Z DUŠO
Prireditev TVU
67 04. 06. 2019
09:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Peka mašinskih piškotov
Prireditev TVU
68 05. 06. 2019
09:30 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
Igralne ure z vrtcem in srečanje prvošolcev z bodočimi učiteljicami
Prireditev TVU
69 05. 06. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Bralni klub Cilke Jakelj
Zaključek študijskega krožka
Prireditev TVU
70 05. 06. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: Via Germanica, Daniela Žibrat s.p.
Wir sprechen deutsch
Prireditev TVU
71 06. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Vrtec Ljutomer
Likovna kolonija
Prireditev TVU
72 06. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Pisani tobogan
Prireditev TVU
73 06. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Ljutomer
Z NARAVO V KORAK
Prireditev TVU
74 06. 06. 2019
19:00
Izvajalec: Glasbena šola Slavka Osterca Ljutomer
Glasbena šola se predstavi
Prireditev TVU
75 07. 06. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Pisani tobogan
Prireditev TVU
76 07. 06. 2019
10:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Peka slanega peciva
Prireditev TVU
77 07. 06. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Slovo devetošolcev z glasbeno-plesno- kulturnim programom
Prireditev TVU
78 08. 06. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
Medgeneracijsko srečanje "Sonce, zdravje in gibanje za vse"
Prireditev TVU
79 09. 06. 2019
08:30 - 14:30
Izvajalec: Območna obrtno-podjetniška zbornica Ljutomer
kolesarjenje
Prireditev TVU
80 10. 06. 2019
07:30 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer, podružnična osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
Park doživetij Križevci
Prireditev TVU
81 10. 06. - 14. 06. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mala Nedelja
Plavalni tečaj 3. razreda
Prireditev TVU
82 10. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
OM Chanting-tehnika s prvinskim zvokom OM
Prireditev TVU
83 10. 06. 2019
19:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Zakaj se soočam z alergijo
Prireditev TVU
84 11. 06. 2019
08:30 - 10:30
Izvajalec: Osnovna šola Stročja vas - enota vrtec
Predstavitev vrtca Stročja vas dijakom GFML
Prireditev TVU
85 11. 06. 2019
09:35 - 10:20
Izvajalec: Martina Ščernjavič
Predstavitev študija psihologije
Prireditev TVU
86 12. 06. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Poučni sprehod skozi Razkriški kot
Prireditev TVU
87 12. 06. 2019
09:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Rižev narastek z jagodami
Prireditev TVU
88 12. 06. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Dom Lukavci
Zdrava prehrana in telesna aktivnost za dobro počutje
Prireditev TVU
89 13. 06. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
Zaključna prireditev vrtca
Prireditev TVU
90 13. 06. 2019
17:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Stročja vas - enota vrtec
SREČANJE S STARŠI NOVINCEV
Prireditev TVU
91 14. 06. 2019
16:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Rožice iz krep papirja
Prireditev TVU
92 14. 06. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Osnovna šola Mala Nedelja
Zaključna prireditev 9. razreda
Prireditev TVU
93 15. 06. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
Ulična vadba za vse
Prireditev TVU
94 17. 06. 2019
09:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Na kolo za zdravo telo
Prireditev TVU
95 17. 06. 2019
14:00 - 16:00
Izvajalec: Dom Lukavci
Z naravnimi mazili do boljšega zdravja
Prireditev TVU
96 18. 06. 2019
15:15 - 17:00
Izvajalec: Osnovna šola Stročja vas - enota vrtec
Zaključna prireditev vrtca Stročja vas
Prireditev TVU
97 19. 06. 2019
09:00 - 10:10
Izvajalec: Varstveno delovni center Murska Sobota, enota Ljutomer
Ročno tkanje na statvah
Prireditev TVU
98 19. 06. 2019
16:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Kulinarične urice in Festival migrantskega filma
Prireditev TVU
99 20. 06. 2019
09:00 - 13:30
Izvajalec: Osnovna šola Stročja vas - enota vrtec
Zaključni izlet predšolske skupine
Prireditev TVU
100 20. 06. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Športno popoldne s starši prvošolcev- kolesarjenje
Prireditev TVU
101 21. 06. 2019
07:05 - 16:00
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Kulturni maraton
Prireditev TVU
102 21. 06. 2019
20:00
Izvajalec: Občina Ljutomer
proslava ob dnevu državnosti
Prireditev TVU
103 22. 06. - 24. 06. 2019
08:00 - 16:00
Izvajalec: Osnovna šola Stročja vas - enota vrtec
Letovanje predšolskih otrok
Prireditev TVU
104 24. 06. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Plesno-kulturni program prvošolcev za starše
Prireditev TVU
105 24. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Kulturno obarvan program drugošolcev za starše
Prireditev TVU
106 24. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Mala Nedelja
Zaključna prireditev OŠ Mala Nedelja
Prireditev TVU
107 24. 06. 2019
16:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Foto delavnica: Kako s pametnim telefonom narediti dobro fotografijo?
Prireditev TVU
108 24. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
OM Chanting-tehnika s prvinskim zvokom OM
Prireditev TVU
109 28. 06. 2019
17:00
Izvajalec: Mladinski svet Ljutomer
Johari Okno-tehnika, ki nam pomaga bolje razumeti sebe in druge
Prireditev TVU

Občina Moravske Toplice
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 24. 06. 2019
08:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola Bogojina
Zaključna razstava učencev OŠ Bogojina
Prireditev TVU
2 10. 05. - 30. 06. 2019
08:00 - 16:00
Izvajalec: Bistra hiša - Smart house Martjanci
Info točka TVU 2019
Prireditev TVU
3 10. 05. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Ustanova lokalna razvojna fundacija za Pomurje
Otvoritev Tedna vseživljenjskega učenja (TVU) 2019
Prireditev TVU
4 13. 05. - 17. 05. 2019
08:00 - 15:00
Izvajalec: Ustanova lokalna razvojna fundacija za Pomurje
Teden brezplačnega svetovanja nevladnim organizacijam iz Pomurja
Prireditev TVU
5 13. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: Lokalna energetska agencija za Pomurje, LEA Pomurje
Obnovljivi viri in učinkovita raba energija v Pomurju
Prireditev TVU
6 13. 05. - 30. 06. 2019
08:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo za ohranjanje kulturno-zgodovinskega izročila Prekmurja PREKMURSKA HERBIJA
Razstava spominske znamke in kovanca
Prireditev TVU
7 16. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ustanova lokalna razvojna fundacija za Pomurje
Predstavitev Regionalnega stičišča nevladnih organizacij Pomurja
Prireditev TVU
8 16. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo za trajnostni razvoj LEDINA, društvo LEDINA
Predstavitev naravne gradnje
Prireditev TVU
9 16. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo kreativne mladine
Projektno svetovanje
Prireditev TVU
10 16. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Društvo za trajnostni razvoj podeželja žitek, Društvo Žitek
Projektno svetovanje
Prireditev TVU
11 16. 05. 2019
11:00 - 12:00
Izvajalec: Razvojna agencija Sinergija d.o.o.
Trajnostna mobilnost na podeželju
Prireditev TVU
12 19. 05. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: Turistično-informativni center moravske toplice, TIC Moravske Toplice
15. Srednjeevropsko tekmovanje v košnji z ročno koso
Prireditev TVU
13 24. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Kulturno društvo Jozsef Attila Motvarjevci - Jozsef Attila muvelodesi egyesulet Szentlaszlo
Nastop folklorne skupine
Prireditev TVU
14 24. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Turistično-informativni center moravske toplice, TIC Moravske Toplice
Festival Dišeči bezeg
Prireditev TVU
15 26. 05. 2019
09:00 - 20:00
Izvajalec: Športno društvo Motvarjevci
10. turnir v odbojki na mivki
Prireditev TVU
16 31. 05. 2019
13:30 - 14:30
Izvajalec: DOŠ Prosenjakovci
Naši gledališčniki se predstavijo
Prireditev TVU
17 03. 06. - 07. 06. 2019
16:15
Izvajalec: Umetniško ustvarjanje in druge storitve, Matej Končan s.p.
Uvod v digitalno fotografijo
Prireditev TVU
18 06. 06. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: DOŠ Prosenjakovci
100. obletnica priključitve Prekmurja k matičnemu narodu
Prireditev TVU
19 06. 06. 2019
12:00 - 15:30
Izvajalec: Bistra hiša - Smart house Martjanci
Predstavitev aktualnih razpisov Lokalne akcijske skupine LAS Goričko 2020
Prireditev TVU
20 14. 06. 2019
16:00 - 17:30
Izvajalec: DOŠ Prosenjakovci
Podari dlan
Prireditev TVU
21 15. 06. 2019
09:00
Izvajalec: Športno društvo Motvarjevci
Mednarodni kolesarski maraton
Prireditev TVU
22 20. 06. 2019
10:00 - 18:00
Izvajalec: Turistično-informativni center moravske toplice, TIC Moravske Toplice
Poletna turistična tržnica
Prireditev TVU
23 24. 06. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: DOŠ Prosenjakovci
Občinska proslava ob dnevu državnosti »… ne vrag, le sosed bo mejak!«
Prireditev TVU

Občina Murska Sobota
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. - 30. 06. 2019
08:00
Izvajalec: TV IDEA - kanal 10 d.o.o.
Informiranje splošne javnosti o TVU 2019 območnega koordinatorja LRF za Pomurje in prirediteljev
Prireditev TVU
2 10. 05. - 30. 06. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Predstavitev Projekta za pridobivanje temeljnih in poklicnih kompetenc 2018 - 2022
Prireditev TVU
3 10. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej
Zaključek projekta Evropska vas
Prireditev TVU
4 10. 05. 2019
09:00 - 12:15
Izvajalec: Osnovna šola I Murska Sobota
Evropska vas – s plesom skozi evropo
Prireditev TVU
5 10. 05. 2019
14:00 - 17:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
MIKKlab: ”Od bučke do lučke” vol.5 - drugi dan
Prireditev TVU
6 11. 05. 2019
22:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Alternativna godba: Punčke (Hr)+ Jinho Jinza (Slo)
Prireditev TVU
7 13. 05. - 16. 05. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo gluhih in naglušnih Pomurja
Predstavitev tehničnih pripomočkov in pravic za osebe z okvaro sluha
Prireditev TVU
8 13. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Oblikovanje iz papirja
Prireditev TVU
9 13. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: OZARA Slovenija Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Murska Sobota
Učimo se nemško
Prireditev TVU
10 13. 05. 2019
11:00
Izvajalec: ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
Teden vseživljenjskega učenja, 2019 ob Müjri, Možnosti Izobraževanja odraslih v regiji, 13 MAJ 2019
Prireditev TVU
11 14. 05. 2019
09:00 - 15:35
Izvajalec: Inštitut Karakter
OMRA-inovativen program Delavnica o prepoznavanju in rešitvah težav povezanih s stresom, depresijo, anksioznimi in drugimi duševnimi motnjami
Prireditev TVU
12 14. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
KMD – Kako napišem ponudbo/prijavo
Prireditev TVU
13 14. 05. 2019
15:00 - 16:00
Izvajalec: Papilot, Zavod, enota Murska Sobota
Učinkovita predstavitev na trgu delovne sile – PRIJAVA NA DELOVNO MESTO
Prireditev TVU
14 14. 05. 2019
16:30
Izvajalec: Društvo prijateljev waldorfske pedagogike modra luna
Tečaj Evritmije
Prireditev TVU
15 15. 05. 2019
08:30 - 09:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Polagalec keramičnih oblog
Prireditev TVU
16 15. 05. 2019
09:00 - 09:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Pleskar
Prireditev TVU
17 15. 05. 2019
09:30 - 11:00
Izvajalec: FRANCFRANC, oblikovanje in komunikacije d.o.o., francfranc d.o.o.
Dan odprtih vrat podjetja
Prireditev TVU
18 15. 05. 2019
09:30 - 10:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Zidar
Prireditev TVU
19 15. 05. 2019
10:00 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Tesar opažev
Prireditev TVU
20 15. 05. 2019
11:00 - 11:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Fasader
Prireditev TVU
21 15. 05. 2019
11:30 - 12:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Suhomontažer
Prireditev TVU
22 15. 05. 2019
12:00 - 12:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Upravljalec težke gradbene mehanizacije
Prireditev TVU
23 15. 05. 2019
12:30 - 13:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Upravljalec dvižnih naprav
Prireditev TVU
24 15. 05. 2019
13:00 - 13:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Strojnik centralnega ogrevanja
Prireditev TVU
25 15. 05. 2019
13:30 - 14:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Strojnik kompresorskih in hladilnih naprav
Prireditev TVU
26 15. 05. 2019
14:00 - 14:45
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Srednješolski izobraževalni programi v izrednem izobraževanju
Prireditev TVU
27 15. 05. 2019
15:00 - 16:00
Izvajalec: Papilot, Zavod, enota Murska Sobota
Učinkovita predstavitev na trgu delovne sile – ZAPOSLITVENI RAZGOVOR
Prireditev TVU
28 15. 05. 2019
16:00 - 19:00
Izvajalec: Univerzitetni rehabilitacijski inštitut Republike Slovenije - Soča, PE Murska Sobota
OKROGLA MIZA »SISTEMSKA NAPAKA« – pogovor o prehodu mladih s posebnimi potrebami iz šole na trg dela
Prireditev TVU
29 15. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: DISC Golf klub Pomurje
Treningi disk golfa
Prireditev TVU
30 15. 05. 2019
20:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Filmski teden Evrope 2019- Hiša, ki jo je zgradil Jack / The House That Jack Built (2018) / Lars von Trier
Prireditev TVU
31 16. 05. 2019
08:30 - 09:15
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Oblikovalka tekstilnih izdelkov z elementi tradicionalne tekstilne dediščine
Prireditev TVU
32 16. 05. 2019
09:00 - 11:00
Izvajalec: Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Ljudski univerzi Murska Sobota
Predstavitev dejavnosti Centra za krepitev zdravja Murska Sobota
Prireditev TVU
33 16. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Akrojoga za Pumovce
Prireditev TVU
34 16. 05. 2019
09:30 - 10:15
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Družabnik za starejše osebe
Prireditev TVU
35 16. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
Druženje s knjigo v Domu starejših Rakičan
Prireditev TVU
36 16. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Odprta vrata Osnovne šole za odrasle
Prireditev TVU
37 16. 05. 2019
12:00 - 15:30
Izvajalec: ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
Svetovalno središče na obisku v RIS Rakičan v programu SOCIALNE AKTIVACIJE; operacija Nove zgodbe - nove priložnosti; skupina Murska Sobota.
Prireditev TVU
38 16. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
PILATES
Prireditev TVU
39 17. 05. 2019
08:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Podjetja in LUMS z roko v roki na poti učenja zaposlenih
Prireditev TVU
40 17. 05. - 25. 05. 2019
08:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Razstava: Spremljamo in razvijamo kakovost izobraževanja odraslih
Prireditev TVU
41 17. 05. 2019
08:30 - 10:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Priprava na zaposlitveni razgovor
Prireditev TVU
42 17. 05. 2019
09:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo gluhih in naglušnih Pomurja
Ročne delavnice več generacij
Prireditev TVU
43 17. 05. 2019
09:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Kakovost ustvarjamo vsi
Prireditev TVU
44 17. 05. 2019
09:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Kratki posnetki – odlični promotorji
Prireditev TVU
45 17. 05. 2019
09:00 - 20:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Kreativni znak POKI
Prireditev TVU
46 17. 05. 2019
10:00 - 14:00
Izvajalec: Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Ljudski univerzi Murska Sobota
Predstavitev UTŽO na prireditvi "Sočna vilica"
Prireditev TVU
47 17. 05. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Kakovostno od svetovanja do poročanja
Prireditev TVU
48 17. 05. 2019
11:40 - 15:05
Izvajalec: Osnovna šola I Murska Sobota
Hrana nekoč in danes
Prireditev TVU
49 17. 05. 2019
13:00 - 13:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Oblikujmo akcijski načrt in »akcija«!
Prireditev TVU
50 17. 05. 2019
15:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
12. MIKKov šahovski turnir za osnovne šole
Prireditev TVU
51 17. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
Domoznanski večer prekmurci in prekmurščina
Prireditev TVU
52 18. 05. - 19. 05. 2019
09:00 - 18:00
Izvajalec: Mažoretna zveza Slovenije
5. odprto državno mažoretno tekmovanje
Prireditev TVU
53 18. 05. 2019
09:00 - 13:00
Izvajalec: Pomurski muzej Murska Sobota
Mednarodni muzejski dan
Prireditev TVU
54 18. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Športno rekreacijsko društvo Sobota
Fair play na športnih igriščih
Prireditev TVU
55 18. 05. 2019
20:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
MIKK Électronique vol.2
Prireditev TVU
56 20. 05. 2019
08:30 - 10:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Informativni seminar
Prireditev TVU
57 20. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Dan odprtih vrat PUM-O
Prireditev TVU
58 21. 05. 2019
08:30 - 10:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Priprava na pisanje vloge
Prireditev TVU
59 21. 05. 2019
17:00
Izvajalec: Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
SOBOŠKI ŽIDJE - predavanje
Prireditev TVU
60 21. 05. 2019
17:00 - 19:00
Izvajalec: Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Ljudski univerzi Murska Sobota
Predavanje "Soboški Židje"
Prireditev TVU
61 21. 05. 2019
18:40
Izvajalec: ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
Teden vseživljenjskega učenja 2019 ob Müjri -Tedenska oddaja PREBIRANJA na Murskem Valu ob TVU 2019
Prireditev TVU
62 21. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Shotokan karate-do klub Cankova
ZUMBA
Prireditev TVU
63 22. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: DISC Golf klub Pomurje
Treningi disk golfa
Prireditev TVU
64 22. 05. 2019
20:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Filmski teden Evrope 2019- Bergman: eno leto, eno življenje / Bergman - ett år, ett liv (2018) / Jane Magnusson
Prireditev TVU
65 23. 05. - 24. 05. 2019
08:00
Izvajalec: Osnovna šola I Murska Sobota
Skrbimo za zdravje - Očistimo šolo in njeno okolico, izdelamo koše
Prireditev TVU
66 24. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
PUM-O MoST
Prireditev TVU
67 24. 05. - 10. 06. 2019
10:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola III Murska Sobota
Razstava »Expano«
Prireditev TVU
68 24. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Večer sodobnih družabnih iger
Prireditev TVU
69 25. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
PUM-O republika
Prireditev TVU
70 25. 05. 2019
10:00
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Spomnimo se cirilice
Prireditev TVU
71 25. 05. 2019
10:00 - 10:30
Izvajalec: Osnovna šola Bakovci
Dramska uprizoritev: Kralj v časopisu
Prireditev TVU
72 25. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Sprehod ob glasbi - Happy Vibe
Prireditev TVU
73 25. 05. 2019
11:00 - 11:30
Izvajalec: Osnovna šola Bakovci
Dramska uprizoritev: Andrej Rozman – Roza: Urška
Prireditev TVU
74 25. 05. 2019
20:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Pub kviz+ poslušalnica Ex Yu vs. Nu Yu
Prireditev TVU
75 26. 05. 2019
12:30 - 14:00
Izvajalec: Osnovna šola III Murska Sobota
Delavnica »Kamišibaj«
Prireditev TVU
76 27. 05. 2019
08:30 - 10:00
Izvajalec: Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Priprava na prvi svetovalni razgovor
Prireditev TVU
77 27. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
PUM-O PREZI
Prireditev TVU
78 27. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Osnovna šola Bakovci
Predstavitev in razstava literarnega zbornika pravljic
Prireditev TVU
79 28. 05. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Osnovna šola Bakovci
Odrska ura na temo kulture pozdravljanja
Prireditev TVU
80 28. 05. 2019
19:00
Izvajalec: Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
Bralna značka za odrasle
Prireditev TVU
81 29. 05. 2019
08:00 - 18:00
Izvajalec: Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Ljudski univerzi Murska Sobota
Strokovna ekskurzija v Lendavo
Prireditev TVU
82 29. 05. - 30. 05. 2019
09:00 - 15:00
Izvajalec: Coca-Colina priložnost za mlade
Coca-Colina priložnost za mlade - Murska Sobota
Prireditev TVU
83 29. 05. - 30. 05. 2019
09:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Brezplačna delavnica Coca-Colina priložnost za mlade
Prireditev TVU
84 29. 05. 2019
09:00 - 12:30
Izvajalec: SPOT svetovanje za Pomurje, Razvojni center Murska Sobota, RRA za Pomurje
Poslovno mreženje
Prireditev TVU
85 29. 05. 2019
12:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola III Murska Sobota
Pravljično razgibavanje
Prireditev TVU
86 29. 05. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: DISC Golf klub Pomurje
Treningi disk golfa
Prireditev TVU
87 29. 05. 2019
19:00 - 20:00
Izvajalec: Osnovna šola III Murska Sobota
Ogled koncerta "Tam v meglicah nad mursko vodo".
Prireditev TVU
88 31. 05. 2019
08:00 - 13:00
Izvajalec: Srednja zdravstvena šola Murska Sobota
Odnos mladih do zdravja - projektni teden 2019 (peti dan)
Prireditev TVU
89 31. 05. 2019
09:45 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Bakovci
Literarna delavnica na temo »Moja domovina«
Prireditev TVU
90 31. 05. 2019
12:00 - 13:00
Izvajalec: Osnovna šola III Murska Sobota
Zaključek EKO bralne značke s podelitvijo priznanj
Prireditev TVU
91 31. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Foto storitve Erik, Erik Kavaš, s. p.
Narava v mojem objektivu
Prireditev TVU
92 01. 06. 2019
10:00 - 16:00
Izvajalec: DISC Golf klub Pomurje
Predstavitev disk golfa
Prireditev TVU
93 01. 06. 2019
10:00 - 17:00
Izvajalec: Motoklub Veterani Murska Sobota
Rally Prekmurje 2019
Prireditev TVU
94 01. 06. 2019
10:00 - 17:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Družinski piknik 2019
Prireditev TVU
95 01. 06. 2019
13:00 - 17:00
Izvajalec: Akrojoga Pomurje
Predstavitev akrojoge
Prireditev TVU
96 01. 06. 2019
21:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Ogled finalne tekme Lige prvakov UEFA 2019
Prireditev TVU
97 03. 06. 2019
16:00
Izvajalec: Društvo bolnikov po možganski kapi Murska Sobota, Društvo GROM
Alkohol in zdravje
Prireditev TVU
98 03. 06. 2019
18:00
Izvajalec: Fotoklub Murska Sobota
1. klubska fotografska razstava Fotokluba Murska Sobota na temo VODA - odprtje
Prireditev TVU
99 04. 06. 2019
10:00 - 13:30
Izvajalec: SPOT svetovanje za Pomurje, Razvojni center Murska Sobota, RRA za Pomurje
POSLOVNI IZGLED ZA POSLOVNI USPEH - Obleči se za uspeh ali kaj sporočamo s svojo zunanjo podobo?
Prireditev TVU
100 04. 06. - 17. 06. 2019
18:00
Izvajalec: Fotoklub Murska Sobota
1. klubska fotografska razstava Fotokluba Murska Sobota na temo VODA
Prireditev TVU
101 05. 06. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: Osnovna šola I Murska Sobota
Žogarija – vragolije z žogo
Prireditev TVU
102 05. 06. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: DISC Golf klub Pomurje
Treningi disk golfa
Prireditev TVU
103 06. 06. 2019
07:30 - 13:30
Izvajalec: Osnovna šola Križevci
Prekmurje v srcu - Festival inovativnosti in ustvarjalnosti
Prireditev TVU
104 06. 06. 2019
07:30 - 13:00
Izvajalec:
Prekmurje v srcu - Festival inovativnosti in ustvarjalnosti
Prireditev TVU
105 07. 06. 2019
18:30 - 20:00
Izvajalec: Jože in Andreja Drab iz PD Ljubljana-Matica
Narodni parki na zahodu ZDA – potopisno predavanje
Prireditev TVU
106 08. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Sprehod ob glasbi: Harmonikarski orkester Murska Sobota
Prireditev TVU
107 11. 06. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Varstveno delovni center Murska Sobota
Bralec bralcu
Prireditev TVU
108 11. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Aplikacije - način do zaposlitve
Prireditev TVU
109 12. 06. 2019
10:00 - 18:00
Izvajalec: Natur House Murska Sobota
Dan odprtih vrat v Natur House Murska Sobota
Prireditev TVU
110 12. 06. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: DISC Golf klub Pomurje
Treningi disk golfa
Prireditev TVU
111 13. 06. 2019
12:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola I Murska Sobota
Vodna igre in poletna osvežitev
Prireditev TVU
112 15. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Cvetje iz filca
Prireditev TVU
113 15. 06. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Sprehod ob glasbi: Pihalni orkester Murska Sobota in Ingolstadt
Prireditev TVU
114 18. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Zumba za mlade
Prireditev TVU
115 19. 06. 2019
18:00 - 19:30
Izvajalec: DISC Golf klub Pomurje
Treningi disk golfa
Prireditev TVU
116 21. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Pumovci v Pomurju 3D
Prireditev TVU
117 21. 06. - 28. 06. 2019
10:00
Izvajalec: Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota, MIKK
Festival Soboški dnevi 2019
Prireditev TVU
118 27. 06. 2019
09:30 - 10:30
Izvajalec: Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
PUM-O kratki film
Prireditev TVU
119 29. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Kolesarski klub Kicker
Predstavitev gorskega kolesarstva
Prireditev TVU

Občina Radenci
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 20. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
PILATES
Prireditev TVU

Občina Razkrižje
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 18. 05. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Kulturno umetniško društvo Razkrižje
Druži naju ples in petje
Prireditev TVU
2 19. 05. 2019
10:00 - 12:00
Izvajalec: Občina Razkrižje
Slovesna zasaditev cepljenke najstarejše vinske trte
Prireditev TVU
3 20. 05. - 24. 05. 2019
14:00 - 15:00
Izvajalec: Občina Razkrižje
Sprehodi - razstava umetniških del
Prireditev TVU
4 21. 05. 2019
18:00
Izvajalec: Glasbena šola Slavka Osterca Ljutomer
Letni nastop učencev Glasbene šole Slavka Osterca Ljutomer - dislocirani oddelek Razkrižje
Prireditev TVU
5 21. 05. 2019
18:00 - 19:00
Izvajalec: Občina Razkrižje
Letni nastop učencev Glasbene šole Slavka Osterca Ljutomer, dislociranega oddelka Razkrižje
Prireditev TVU
6 22. 05. - 24. 05. 2019
08:00 - 18:00
Izvajalec: Vrtec Razkrižje
Narava naša učiteljica
Prireditev TVU
7 25. 05. 2019
09:30 - 18:00
Izvajalec: Turistično narodopisno društvo Razkrižje
Pohod Pomlad v prleških goricah
Prireditev TVU
8 28. 05. - 30. 06. 2019
09:00 - 10:30
Izvajalec: Vrtec Razkrižje
Sonce moj prijatelj
Prireditev TVU
9 31. 05. 2019
18:00 - 22:00
Izvajalec: Osnovna šola Janeza Kuharja Razkrižje
Noč branja
Prireditev TVU
10 01. 06. 2019
09:00 - 10:00
Izvajalec: Vrtec Razkrižje
Mi pa radi beremo
Prireditev TVU
11 07. 06. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: Osnovna šola Janeza Kuharja Razkrižje
Kdo bo prevzel "krmilo"šole'
Prireditev TVU
12 07. 06. 2019
17:00 - 22:00
Izvajalec: Osnovna šola Janeza Kuharja Razkrižje
Devetošolci mahamo v slovo osnovnošolskim klopem
Prireditev TVU
13 10. 06. - 30. 06. 2019
00:00 - 00:00
Izvajalec: Osnovna šola Janeza Kuharja Razkrižje
Razstava učencev podaljšanega bivanja
Prireditev TVU
14 15. 06. 2019
06:00 - 22:00
Izvajalec: Vrtec Razkrižje
Po sledeh slovenskih planšarjev
Prireditev TVU
15 21. 06. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: Osnovna šola Janeza Kuharja Razkrižje
Iz preteklosti zreli zremo v svetlo prihodnost
Prireditev TVU
16 28. 06. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Občina Razkrižje
21. občinsk praznik Občine Razkrižje
Prireditev TVU

Občina Sveti Jurij ob Ščavnici
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 13. 05. 2019
11:25 - 12:10
Izvajalec: OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici
Predavanje generalmajorja dr. Alojza Šteinerja
Prireditev TVU
2 31. 05. 2019
07:00 - 16:00
Izvajalec: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Geografski tabor
Prireditev TVU
3 07. 06. 2019
07:50 - 12:10
Izvajalec: OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici
OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici se predstavi
Prireditev TVU
4 14. 06. 2019
18:00 - 19:45
Izvajalec: OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici
Zaključna prireditev za 9. razred
Prireditev TVU
5 24. 06. 2019
07:50 - 09:25
Izvajalec: OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici
Šolska proslava ob dnevu državnosti
Prireditev TVU
6 26. 06. 2019
07:00 - 19:00
Izvajalec: OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici
Strokovna ekskurzija
Prireditev TVU

Občina Tišina
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 16. 05. 2019
19:00 - 21:00
Izvajalec: Študijski krožek Tišina
Darilca za srebrni jubilej Študijskega krožka Tišina - otvoritev
Prireditev TVU
2 17. 05. - 19. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Študijski krožek Tišina
Darilca za srebrni jubilej Študijskega krožka Tišina
Prireditev TVU

Občina Turnišče
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 10. 05. 2019
18:00 - 20:00
Izvajalec: Društvo upokojencev Lendava, DU Lendava
Revija pevskih zborov
Prireditev TVU
2 06. 06. 2019
12:00 - 15:00
Izvajalec: Društvo za trajnost virov si.energija, Društvo si.energija
Predstavitev aktualnih razpisov Lokalne akcijske skupine LAS Pri dobrih ljudeh 2020
Prireditev TVU

Občina Velika Polana
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 15. 05. 2019
08:00 - 12:00
Izvajalec: ZRP Pomelaj z.o..o
Dan odprtih vrat
Prireditev TVU

Občina Veržej
Št. Datum
Ura
Izvajalec
Naziv prireditve
Status
prireditve
1 11. 05. 2019
11:00 - 11:30
Izvajalec: Društvo prekmurskih mažoretk Bakovci
Nastop prekmurskih mažoretk
Prireditev TVU
2 11. 05. 2019
20:00 - 21:30
Izvajalec: Kulturno društvo Slavko Osterc Ljutomer
Kdor poje rad, ostane mlad
Prireditev TVU
3 16. 05. 2019
15:15
Izvajalec: OŠ Veržej , VRTEC VERŽEJ
Predstava otrok "Zverjasec" za starše
Prireditev TVU
4 17. 05. 2019
06:00 - 21:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej
Spoznavanje obmorskih pokrajin
Prireditev TVU
5 17. 05. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej - Enota Dom
Medgeneracijsko povezovanje
Prireditev TVU
6 20. 05. 2019
08:30 - 12:00
Izvajalec: OŠ Veržej , VRTEC VERŽEJ
Ogled policijske postaje in knjižnice v Ljutomeru
Prireditev TVU
7 22. 05. 2019
10:00 - 11:00
Izvajalec: OŠ Veržej , VRTEC VERŽEJ
Balerine se predstavijo
Prireditev TVU
8 23. 05. - 24. 05. 2019
06:00 - 22:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej
Gorenjska in primorska
Prireditev TVU
9 23. 05. 2019
17:00 - 18:30
Izvajalec: OŠ Veržej , VRTEC VERŽEJ
Športno popoldne s starši
Prireditev TVU
10 24. 05. - 25. 05. 2019
15:00 - 09:30
Izvajalec: OŠ Veržej , VRTEC VERŽEJ
Prenočili bomo pri sosedovih v Marianum-u
Prireditev TVU
11 27. 05. - 28. 05. 2019
08:00 - 16:00
Izvajalec: Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
Vrtec v naravi
Prireditev TVU
12 28. 05. 2019
15:00 - 19:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej - Enota Dom
Zaključna ekskurzija
Prireditev TVU
13 29. 05. 2019
09:00 - 12:00
Izvajalec: OŠ Veržej , VRTEC VERŽEJ
Medgeneracijsko druženje z upokojenkami
Prireditev TVU
14 04. 06. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej - Enota Dom
Ogled razstave idrijske čipke
Prireditev TVU
15 07. 06. 2019
09:00 - 24:00
Izvajalec: Občina Veržej
24 UR Z REKO MURO
Prireditev TVU
16 14. 06. 2019
09:30 - 11:30
Izvajalec: OŠ Veržej , VRTEC VERŽEJ
Srečanje dedkov in babic
Prireditev TVU
17 14. 06. 2019
13:00 - 15:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej - Enota Dom
Medgeneracijsko povezovanje
Prireditev TVU
18 20. 06. 2019
15:30 - 18:00
Izvajalec: OŠ Veržej , VRTEC VERŽEJ
"Slovo vrtcu - pozdrav šoli"
Prireditev TVU
19 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej
Otroška veselica
Prireditev TVU
20 21. 06. 2019
16:00 - 18:00
Izvajalec: Osnovna šola Veržej - Enota Dom
Otroška veselica
Prireditev TVU
21 24. 06. 2019
08:30 - 09:30
Izvajalec: Osnovna šola Veržej
Proslava ob dnevu državnosti
Prireditev TVU

Izpisano število prireditev: 430, dogodkov: 752



  Spletni naslov izpisa:
  

  Uporabi Facebook za promocijo prireditev:


 << Nazaj
 
 
 

Povezujemo se:


Koledar prireditev TVU

Danes | Jutri | Pojutrišnjem

Posebnosti:
Radijske in TV oddaje
Odprti telefoni
Spletne strani
Zunaj Slovenije

Kaj se dogaja v TVU 2019?

Podprite idejo vseživljenjskega učenja
in TVU na Facebooku:


Uporabite ključnik:
#TVU2019
     
  Na prvo stran TVU! Andragoški center Slovenije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti  
 

(C) 1996-2019 Andragoški center Slovenije, datum zadnje spremembe: 10.06.2019, 13:35
Računalniška izvedba: Franci Lajovic, grafična zasnova: David Fartek
urednica: mag. Zvonka Pangerc Pahernik

 

 
rank tracker