Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Iskanje prireditev
Posebnosti
Akcije TVU 2017
Izvajalci
TVU v številkah

Promocijsko gradivo TVU

 #TVU2017
Koordinatorji TVU 2017






Vse prireditve izbranega koordinatorja in koordiniranih organizacij

Koordinirani izvajalci

Društvo Šola zdravja
  Miloševa ulica 4, 5000 Nova Gorica

Gea osebne storitve, Sergeja Javornik s.p.
  Slake 7, 3254 Podčetrtek

2. OŠ Slovenska Bistrica
  Šolska ulica 5, 2310 Slovenska Bistrica

5KA Petra Škarja s.p.
  Hrastovica 20, 8230 Mokronog

AD Varovanje
  Trg Alfonza Šarha 1, 2310 Slovenska Bistrica

Adela Kelhar, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 1998
  Finžgarjeva 5, 2314 Zgornja Polskava

Agencija LARS, Zavod za kulturo, izobraževanje in svetovanje, Cerkno
  Cvetkova cesta 7, 5282 Cerkno

Aha - Emmi
  Kolodvorska 37a, 2310 Slovenska Bistrica

Aikido Društvo 1994 Maribor-Slovenija
  Engelsova 46, 2000 Maribor

Akademija Akcija
  Savska cesta 26, 1230 Domžale

Akalu Alenka Žakelj s.p.
  Stari trg 32, 3210 Slovenske Konjice

AKC Sokolc
   Narodni dom, Sokolska ulica 3, 8000 Novo mesto

Aleksandra Vrbančič s.p.
  Na Lazih 38, 1351 Brezovica pri Ljubljani

Alenka Kralj
  Boršt 4, 8332 Gradac

Alenka Lanz s.p.
  Grintovška ulica 23, 4000 Kranj

Alfabet, d. o. o.
  Ob Koprivnici 5, 3000 Celje

Alice Stojku Saliu s.p.
  Slejkoti 7, 5270 Ajdovščina

Alma Mater Europaea - Evropski center, Maribor
  Slovenska 17, 2000 Maribor, 2000 Maribor

Alteršola
Iris Šober s.p.
  Ravne 17, 4290 Tržič

Alteršola, Iris Šober s.p.
  Ravne 17, 4290 Tržič

AM-AM trgovina in mesnica
  Kidričeva ulica 30, 3250 Rogaška Slatina

Ambra d.o.o.
  Podmilščakova ulica 51, 1000 Ljubljana

AMZS d.d., PE Center varne vožnje
  Čeplje 29b, 3305 Vransko

Ana Vatovec
  Dvor 127, 8361 Dvor

Andragoški center Slovenije
  Smartinska 134a, 1000 Ljubljana

Andragoški zavod Maribor
Ljudska univerza
  Maistrova 5, 2000 Maribor

Andragoško društvo Koroške - Univerza za tretje življenjsko obdobje
  Koroška cesta 14, 2390 Ravne na Koroškem

Andragoško društvo Morje - Univerza za tretje življenjsko obdobje Izola
  Gregorčičeva 21, 6310 Izola-Isola

Andragoško društvo Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
  Efenkova cesta 61, 3320 Velenje

Andrej Okreša
  Resljeva ulica 7, Maribor, 2000 Maribor

Andrej Zobarič
  Westrova 20, 8000 Novo mesto

Andreja Kovačević s.p.
  Belo 25 a, 3240 Šmarje pri Jelšah

Anfima d.o.o.
  Babnogoriška cesta 33a, 1291 Škofljica

Angel.si
  Šlandrov trg 21, 3310 Žalec

Angela d.o.o.
  Tržaška 132, 1000 Ljubljana

ANJA KOŠUTA
  Osek 13B, 5000 Nova Gorica

Anja Zorko
  Čadraže 3, 8310 Šentjernej

Antonija d.o.o.
  Kvedrova cesta 13, 1000 Ljubljana

Arimet - Storitve šivanja, računovodstva in svetovanja, Mira Velkavrh s.p.
Arimet, Mira Velkavrh s.p.
  Podrovnik 95, 4201 Zgornja Besnica

ARS VIVA - Zavod za kulturno integracijo in socializacijo družbenih skupin
  Podcerkev 24, 1386 Stari trg pri Ložu

art:tečaji / Zavod Suri
Andreja Čeligoj
  Miklošičeva cesta 38, 1000 Ljubljana

Aspekti d.o.o.
  Tržaška cesta 330, 1000 Ljubljana

AstroKaktus d.o.o.
  Cesta zasavskega bataljona 28, 1270 Litija

Astronomsko društvo Kosci Šentjur
  Gajstova pot 2a, 3230 Šentjur

Astronomsko društvo Orion
  Makedonska 12, 2000 Maribor

Atletski klub Asfalt Kovač Šentjur
  Cesta Miloša Zidanška 28, 3230 Šentjur

Atletski klub Radeče
  Ulica OF 2, 1433 Radeče

Avto moto društvo Škofja Loka
  Fužinska 8, 4220 Škofja Loka

Avto-moto zveza Slovenije
  Dunajska 128, 1000 Ljubljana

AZA + d.o.o, računovodske storitve, davčno in poslovno svetovanje
  Rogaška cesta 40, 3250 Rogaška Slatina

Babyfit
  Kardeljeva 58, 2000 Maribor

Balinarsko društvo Šentjur
  Cesta Miloša Zidanška 28, 3230 Šentjur

Barbara F. Perše
  Pečno 6, 5600 Nova Gorica

BEHA, dietetika in prehransko svetovanje, Bernarda Habe s.p.
  Zadlog 55, 5274 Črni Vrh nad Idrijo

Belak d.o.
  Depala vas 73, 1230 Domžale

Bellisima kozmetične storitve, Karmen Cehner, s.p
  celjska cesta 7, 3250 Rogaška Slatina

Berčon Gregor s. p., Kozmotekton
Ekološko načrtovanje in gradnja, Gregor Berčon s. p. , Kozmotekton
  Jelša 10, 1275 Šmartno pri Litiji

Big Band Krško
  CKŽ 44, 8270 Krško

BigU akademija
  Partizanska cesta 6, 2000 Maribor, 2000 Maribor

Bio kmetija Janina, Albin Šrimpf s. p.
  Izletniška 12, 3250 Rogaška Slatina

BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA
  Ižanska cesta 10, 1000 Ljubljana

Bioterme Mala Nedelja
  Moravci v Slovenskih goricah 34, 9243 Mala Nedelja, 9240 Ljutomer

Bistra hiša Martjanci - Smart House Martjanci
Zavod za raziskovanje in trajnostni razvoj
  Martjanci 36, 9221 Martjanci

Bitnik d.o.o.
  Štihova ulica 13, 1000 Ljubljana

Blanka Rončelj
Darilčkanje
  Soteska 29, 8350 Dolenjske Toplice

Borut Vuković
  Ul. Lili Novy 33, 1000 Ljubljana

Božo Gašperšič
  Cerovec 16, 8350 Dolenjske Toplice

Brainobrain Slovenija
Brainobrain Koper
  Šmartinska cesta 152, 1000 Ljubljana

BRAINOBRAIN SLOVENIJA Tedea, inovativno izobrazevanje d.o.o.
  Šmartinska cesta 152, 1000 Ljubljana

BRAINOBRAIN SLOVENIJA Tedea, inovativno izobrazevanje d.o.o.
  Barvarska 7, 2000 Maribor

Brainobrain Slovenija Tedea, inovativno izobraževanje d. o. o.
  Ulica Tončka Dežmana 1 (OŠ Jakoba Aljaža), 4000 Kranj

BRAINOBRAIN SLOVENIJA, Tedea, inovativno izobrazevanje d.o.o.
  Šmartinska cesta 152, 1000 Ljubljana

Branka Urbanija - kreativni navdih
Kreativni navdih - Branka Urbanija s.p.
  Blatnica 14, 1236 Trzin

BSC, Poslovno podporni center, d.o.o., Kranj
  Cesta Staneta Žagarja 37, 4000 Kranj

BVD-Ravne d.o.o.
  Koroška cesta 14, 2390 Ravne na Koroškem

Cablex - M, d.o.o.
  Ob Meži 11, 2392 Mežica

Cankarjeva knjižnica Vrhnika
CKV
  Tržaška cesta 32, 1360 Vrhnika

CDI Univerzum
  Grošljeva ulica 4, 1534 Ljubljana

Celje lekarne
  Stanetova ulica 13a, 3000 Celje, 3000 Celje

Celjski mladinski center
  Mariborska cesta 2, 3000 Celje

Center dnevnih aktivnosti za starejše občane Koper
  Cesta Zore Perello Godina 3, 6600 Koper-Capodistria

Center interesnih dejavnosti
  Osojnikova cesta 9, 2250 Ptuj

Center slepih, slabovidnih in starejših Škofja Loka
  Stara Loka 31, 4220 Škofja Loka

Center Sonček Ptuj
  Osojnikova 9, 2250 Ptuj

Center za bioterapijo, Mateja Kraševec Pogorelčnik, s. p.
  Kavče 66, 3320 Velenje

Center za izobraževanje in kulturo Trebnje
CIK Trebnje
  Kidričeva ulica 2, 8210 Trebnje

Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Kamnik
  Novi trg 43a, 1241 Kamnik

Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Vipava
CIRIUS Vipava
  Vojkova ulica 33, 5271 Vipava

Center za krepitev zdravja Celje
  Gregorčičeva ulica 3, 3000 Celje

Center za kulturo, šport in prireditve Izola
  Kraška ulica 1 , 6310 Izola-Isola

Center za podjetništvo in turizem Krško
  Cesta krških žrtev 46, 8270 Krško

Center za psihološko svetovanje Posvet
  Mestni trg 8, 1000 Ljubljana

Center za socialno delo Krško
  Cesta krških žrtev 11, 8270 Krško

Center za socialno delo Murska Sobota
  Slovenska ulica 44, 9000 Murska Sobota

Center za socialno delo Nova Gorica
  Delpinova 18/b, 5000 Nova Gorica

Center za socialno delo Radlje ob Dravi
  Mariborska cesta 7, 2360 Radlje ob Dravi

Center za socialno delo Škofja Loka, Dnevni center za otroke in mladostnike
  Partizanska cesta 1D, 4220 Škofja Loka

Center za urjenje spomina, ANT d.o.o. Ljubljana
  Melikova ulica 108, 1000 Ljubljana

Center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič
CUDV Draga
  Draga 1, 1292 Ig

Center za usposabljanje, delo in varstvo Matevž Langus
DE VDC Jesenice
  Cesta na Jezerca 17, 4240 Radovljica

Center za usposabljanje, vzgojo in izobraževanje Janeza Levca Ljubljana
  Karlovška cesta 18, 1000 Ljubljana

Center za vseživljenjsko izobraževanje (CVI), Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru
  Koroška cesta 160, 2000 Maribor

Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje
  Kidričeva cesta 19, 3320 Velenje

Center za zunanjo ureditev - hiša idej in povezovanj d.o.o.
  Velika Preska 1, 1272 Polšnik

Center za zunanjo ureditev d.o.o. Velika Preska
  Velika Preska 1, 1272 Polšnik

Cetis, grafične in dokumentacijske storitve d.d.
  Čopova 24, 3000 Celje

Citycenter
  Mariborska cesta 100, 3000 Celje

CMEPIUS - Center RS za mobilnost in evropske programe izobraževanja in usposabljanja
  Ob železnici 16, 1000 Ljubljana

Comett domovi d.o.o., podružnica Dom Viharnik
  Čičare 14, 4280 Kranjska Gora

Creator Sales, Jan Supovec s.p.
  Trnovec pri Dramljah 51, 3222 Dramlje

CSD Slov. Bistrica, Občina Slov. Bistrica - Center za starejše Slov. Bistrica
  Leskovarjeva ulica 16 a, 2310 Slovenska Bistrica

CSD SLOVENJ GRADEC
  Ozka ulica 1, 2380 Slovenj Gradec

Cube Fitness športni center
  Ulica prvoborcev 25, 1000 Ljubljana

CUDV
Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem
  Center 144, 2393 Črna na Koroškem

CUDV Črna na Koroškem
  Center 144, 2393 Črna na Koroškem

Cvetličarna Božena Mastnak s.p.
  Rimska cesta 35, 3311 Šempeter v Savinjski dolini

Cvetličarna in darilni butik Protea, Bojana Deželak s.p.
Štrovs
  gabrsko, 3270 Laško

Cvetličarna Tinka
  Trg svobode 28, 2310 Slovenska Bistrica

Čarnica, Ozka ulica 1, Bojana Vranjek s.p.
  Tomšičeva 37, 2380 Slovenj Gradec

Čarobni otroci maribor
  Maribor, 2000 Maribor

Časopis OKO
  Imeno 39, 3254 Podčetrtek

Čebelarska družina Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 19, Šmarje pri Jelšah, 3240 Šmarje pri Jelšah

Čebelarska zveza društev Maribor
  Streliška cesta 150, 2000 Maribor

Čebelarsko društvo Cerknica
  Videm 41, 1380 Cerknica

Čebelarsko društvo Poljčane
  Bistriška 37, 2319 Poljčane

Čebelarsko društvo Radeče
  Pot na Brod 4, 1433 Radeče

Čebelarsko društvo Rakek
  Trg padlih borcev 2, Rakek, 1381 Rakek

Čebelarsko društvo Škofja Loka
  Brode 37, 4220 Škofja Loka

Četrtna skupnost Jarše
  Kvedrova 32, 1000 Ljubljana

Četrtna skupnost Posavje
  Bratovševa ploščad 30, 1000 Ljubljana

Človekoljubno dobrodelno društvo UP Jesenice
  C, maršala Tita 63, 4270 Jesenice

Čustvena svoboda, Cvetka Horvat s.p.
  Mojstrska ulica1, 9000 Murska Sobota

Danijela Krajnc, glasbena pedagoginja
  Slovenska Bistrica, 2310 Slovenska Bistrica

Darko Majcen
  Pernovo 7 b, 3310 Žalec

Darvita vadba, izobraževanje in svetovanje za Zdravje, osebno rast in kakovost življenja
  Grčarjeva ulica 11, 2000 Maribor

Data d.o.o.
  Dunajska cesta 136, 1000 Ljubljana

Davidov hram d.o.o.
  Loke 37, 3333 Ljubno ob Savinji

DBV Mu-Shin Slovenska Bistrica
  Vinterjeva ulica 11,, 2314 Zgornja Polskava

Delavska hranilnica, agencija Rogaška Slatina
  Prvomajska ulica 29a, 3250 Rogaška Slatina

Dijaški dom Ajdovščina
  Cesta 5.maja 12, 5270 Ajdovščina

Dijaški dom Maribor
   Gosposvetska cesta 89, 2000 Maribor, 2000 Maribor

Dijaški dom Maribor
  Gosposvetska 89, 2000 Maribor, 2000 Maribor

DIPOP Društvo za izobraževanje, promocijo in organizacijo prireditev
  KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU 11, 9242 Križevci pri Ljutomerju

Dnevni center ŠENT Ajdovščina
  Bevkova 2, 5270 Ajdovščina

Dnevni center Šent Škofja Loka
  Mestni trg 38, 4220 Škofja Loka

Dnevni center ŠENTMAR Koper (ŠENT - Slovensko združenje za duševno zdravje)
  Vergerijev trg 3, 6600 Koper-Capodistria

DO-RE-MI življenJA
DO-RE-MI življenJA, izobraževanje, kultura in poslovne storitve, Jerneja Sojer Smerdu, s.p.
  Tržaška cesta 64 a, 6230 Postojna

DOBA
  Prešernova ulica 1, 2000 Maribor

DOBA Fakulteta za uporabne poslovne in družbene študije Maribor
Višja strokovna šola Doba Maribor
  Prešernova ulica 1, 2000 Maribor

Dober stik
  Brilejeva ulica 19, 1000 Ljubljana

Dolenjski muzej Novo mesto
  Muzejska ulica 7, 8000 Novo mesto

Dom Danice Vogrinec Maribor
  Čufarjeva cesta 9, 2000 Maribor

Dom Hmelina, Dom za starejše občane, d.o.o.
  Koroška cesta 67 A, 2360 Radlje ob Dravi

Dom Jožeta Potrča Poljčane
  Potrčeva ul. 1, 2319 Poljčane

Dom Lukavci
  Lukavci 9, 9242 Križevci pri Ljutomerju

Dom Nine Pokorn Grmovje
  Pernovo 4 a, 3310 Žalec

Dom Petra Uzarja Tržič
  Ročevnica 58, 4290 Tržič

Dom starejših Na Fari, Prevalje
  Na Fari 50, 2391 Prevalje

Dom starejših občanov Ajdovščina
  Ulica Milana Klemenčiča 1, 5270 Ajdovščina , 5270 Ajdovščina

Dom starejših občanov Črnomelj
  Ulica 21. oktobra 19c, 8340 Črnomelj

Dom starejših občanov Ljubljana - Šiška
Dom starejših Šiška
  Kunaverjeva ulica 15, 1000 Ljubljana

Dom starejših občanov Ljubljana - Šiška
  Kunaverjeva ulica 15, 1000 Ljubljana

Dom starejših občanov Ljubljana Vič-Rudnik
  Cesta na Bokalce 51, 1000 Ljubljana

Dom starejših občanov Metlika
  Mestni trg 16, 8330 Metlika

Dom starejših občanov Preddvor
  Potoče 2, 4205 Preddvor

Dom starejših Rakičan
  Ulica dr. Vrbnjak 1, 9000 Murska Sobota

Dom starejših Šentjur
  Svetinova ulica 1, 3230 Šentjur

Dom Tisje
  Črni potok 13, 1275 Šmartno pri Litiji

Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
  Ul. Staneta Bokala 4, 4270 Jesenice

Dom upokojencev Kranj
  Cesta 1. maja 59, 4000 Kranj, 4000 Kranj

Dom upokojencev Krško
  Kovinarska ulica 13, 8270 Krško

Dom upokojencev Polzela
  Polzela 18, 3313 Polzela

Dom upokojencev Ptuj
  Volkmerjeva cesta 10, 2250 Ptuj

Dom upokojencev Sončni dom
Sončni dom, družba za storitve d.o.o.
  Železnikova ulica 10, 2000 Maribor

Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
  Rakeževa ulica 8, 3240 Šmarje pri Jelšah

Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
  Rakeževa 8, 3250 Rogaška Slatina

Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah - Enota Podčetrtek
  Trška cesta 67, 3254 Podčetrtek

Dom za varstvo odraslih Velenje
  Kidričeva cesta 23, 3320 Velenje

Domoznansko društvo Šmarjeta
  Šmarjeta 66, 8220 Šmarješke Toplice

Doroteja Gomboc, Umetniški salon Bella
  Ulica Štefana Kovača 6, 9000 Murska Sobota

DOSOR dom starejših občanov d.o.o.
  Prisojna cesta 4a, 9252 Radenci

Dragoslav Jovič, mentor fotokrožka
  Tomšičeva 38, 2310 Slovenska Bistrica

Drustvo Veselje do Zivljenja
Veselje do Zivljenja
  Prisoje 7, 6000 Koper-Capodistria

Društvo ljubiteljev likovne ustvarjalnosti Mavrica Rogaška Slatina
  Celjska cesta 3a, 3250 Rogaška Slatina

Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje Murska Sobota
  Slomškova ulica 33, 9000 Murska Sobota

Društvo Ajda
  Trg 4. julija 67, 2370 Dravograd

Društvo Ajda Posočje
  Žagarjeva ulica 13, 5220 Tolmin , 5220 Tolmin

Društvo alternativne mladine Bistrica
  Gornja Bistrica 144, 9232 Črenšovci

Društvo Bober – Okoljsko gibanje Dolenjska
  Rozmanova ulica 30, , 8000 Novo mesto

Društvo diabetikov Jesenice
  C. na Golico 4, 4270 Jesenice

Društvo diabetikov Litija in Šmartno
  Parmova ulica 7, 1270 Litija

Društvo diabetikov Mežiške doline
  Ob Suhi 11, 2390 Ravne na Koroškem

Društvo DVIG - U3ŽO
Društvo Druženje za vzajemno izobraževanje generacij – univerza za tretje življenjsko obdobje
  Dolina 21, 1351 Brezovica pri Ljubljani

Društvo finančnikov Slovenije
  Verovškova ulica 55, 1000 Ljubljana

Društvo Gaj - Vinogradniško turistično društvo Filovci
  Filovci 410, 9222 Bogojina

Društvo gluhih in naglušnih Pomurja
  Staneta Rozmana 11a, 9000 Murska Sobota

Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
  Sedejeva ulica 5, 5000 Nova Gorica

Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
  Sedejeva 8, 5000 Nova Gorica

Društvo gluhoslepih Slovenije dlan
  Linhartova 13, 1000 Ljubljana

Društvo GO Spominčica za pomoč pri demenci Severnoprimorske regije
  Gregorčičeva ulica 16, 5000 Nova Gorica

Društvo godbenikov Šmarje pri Jelšah
  Celjska cesta 28, 3240 Šmarje pri Jelšah

Društvo Harem skrivnosti
  špindlerjeva ulica 48, 2310 Slovenska Bistrica

Društvo invalidov Črešnjevec
  Črešnjevec 94, 2310 Slovenska Bistrica

Društvo invalidov Radeče
  Titova 107, 1433 Radeče

Društvo IR doživetja
  Cankarjeva 1, 3000 Celje

Društvo kadrovskih delavcev Maribora, Lenarta in Slovenske Bistrice
  Ulica talcev 24, 2000 Maribor

Društvo Kašča
  Bukovje 3, 6230 Postojna

Društvo klekljaric Koroške, sekcija Dravograd
  Trg 4. julija 64, 2370 Dravograd

Društvo kmečkih žena
  Šuceva ulica 27, 4000 Kranj, 4000 Kranj

Društvo kmečkih žena Arnika
  Svibno 18 a, 1433 Radeče

Društvo kmečkih žena Meta
  Dobrna 1a, 3204 Dobrna

Društvo kmečkih žena Rogatec
  Trg 2, 3252 Rogatec

Društvo kmetic Ajda
  Rogaška cesta 38, 3240 Šmarje pri Jelšah

Društvo kmetic Gaja
  Prvomajska ulica 24 a, 3250 Rogaška Slatina

Društvo kmetic Križevci - Veržej
  Križevci 11, 9242 Križevci pri Ljutomerju

Društvo kmetic Krško
  CKŽ 52, 8270 Krško

Društvo lastnikov gozdov Sopota-Laško
  Titova 10, 1433 Radeče

Društvo likovnih ustvarjalcev Semič
  Sredanja pot 12, 8333 Semič

Društvo likovnih ustvarjalcev Šentjur
  Botričnica 15, 3230 Šentjur

Društvo Lila (Litijski likovni atelje)
  Cesta Komandanta Staneta 5, 1270 Litija

Društvo literarno gledališče Treska
  Mariborska cesta 13, 2392 Mežica

Društvo ljubiteljev Gradu Snežnik
  KOzarišče 67, 1386 Stari trg pri Ložu

Društvo ljubiteljev Križne jame
  Bloška Polica 7, 1384 Grahovo

Društvo ljubiteljev kulturne in naravne dediščine \"Anbot\" Piran
  Župančičeva 3, 6330 Piran-Pirano

Društvo ljubiteljev likovne umetnosti Radeče
DLLU
  Pot na stadion 3, 1433 Radeče

Društvo ljudski pevci Jezerci
  Dolenje jezero 33, 1380 Cerknica

Društvo Magičnost gibanja
  Karingerjeva ulica, 1000 Ljubljana

Društvo magičnost gibanja
  Pod Trško goro 64, 8600 Novo mesto

DRUŠTVO MANAGERJEV IN STROKOVNJAKOV GOLDING KLUB ŽALEC
  Ulica Savinjske čete 4, 3310 Žalec

Društvo Mariborska kolesarska mreža
  Partizanska ulica 21, 2000 Maribor

DRUŠTVO MAŽORET IN PLESALCEV RIBNICA
  Kolodvorska 17, 1310 Ribnica

Društvo MOST - Univerza za tretje življenjsko obdobje Ajdovščina
  Prešernova ulica 26, 5270 Ajdovščina

Društvo nordijske hoje Šentjur
  Slivnica pri Celju 17a, 3263 Gorica pri Slivnici

Društvo notranjskih kulturnikov Krpan
  Čabranska ulica 2, 1380 Cerknica

Društvo novomeških študentov
  Dilančeva ulica 1, 8000 Novo mesto

Društvo novus
  Trg mladosti 6, 3320 Velenje

DRUŠTVO ORGANIZACIJ ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH NA SREDNJIH ŠOLAH
  Šegova ulica 112, 8000 Novo mesto

Društvo paraplegikov Gorenjske
  Ulica Lojzeta Hrovata 4c, 4000 Kranj

Društvo plesni center Samba
  Igriška ulica 19a, 2000 Maribor

Društvo POC
  Polževa ulica 19, 5270 Ajdovščina

Društvo podeželske mladine Šentjur
  Drofenikova ulica 15, 3230 Šentjur

Društvo podeželske mladine Šentjur
  Drofenikova ulica 15, 3230 Šentjur

Društvo podeželskih žena in deklet Polšnik
  Mamolj 30, 1282 Sava

Društvo podeželskih žena SVIT Tržič
  C. Kokrškega odreda 24, 4294 Križe

Društvo Povojček
  Poljana 20, 2391 Prevalje

Društvo Povojček, društvo za zdravilne rastline, naravo in kakovost življenja
  Poljana 20, 3262 Prevorje

Društvo prekmurskih mažoretk Bakovci
  Bakovci, Stara ulica 2, 9600 Murska Sobota

Društvo prijateljev mladine levi breg
  Prešernova cesta 9a, 3320 Velenje

DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE SKRILJE
  Skrilje 39, 5263 Dobravlje, 5270 Ajdovščina

Društvo prijateljev mladine Šentjur
  Mestni trg 5, 3230 Šentjur

Društvo prijateljev mladine Trbovlje
  Trg svobode 11, 1420 Trbovlje

Društvo prijateljev mladine Zagorje
  Cesta 9. avgusta 5, 1410 Zagorje ob Savi

Društvo Pristan - Univerza za tretje življenjsko obdobje U3
  Ulica pri Vodnjaku 2, 6000 Koper-Capodistria

Društvo proti mučenju živali Koroške
  Dobja vas 21, 2390 Ravne na Koroškem

Društvo Prvi korak
  Cesta Toneta Tomšiča 98F, 4270 Jesenice

Društvo Rast Hrastnik
  Boben 34, 1430 Hrastnik

Društvo refleksoterapevtov Slovenije
  Krnica 63, 4247 Zgornje Gorje

Društvo rejcev drobnice Bele krajine
  Kolodvorska cesta 34, 8340 Črnomelj

Društvo revmatikov Slovenije
Podružnica Dolenjske in Bele krajine
  Rozmanova 10, 8000 Novo mesto

Društvo semiških brkačev
  Mladica 1, 8333 Semič

Društvo Share Slovenija
  Gregorčičeva 9, 4000 Kranj

Društvo Sonček Posavje
  Ulica mladinskih delovnih brigad 18, 8273 Leskovec pri Krškem

Društvo Sorško polje, približajmo se naravi
  Podreča 75A, 4211 Mavčiče

Društvo Sožitje
Drušvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Mežiške doline
  Čečovje 24, 2390 Ravne na Koroškem

Društvo Spominčica Zgornjega Posočja
  Brunov drevored 23, 5220 Tolmin

Društvo Svetlin - društvo za osveščanje o zdravem življenju in sožitju z naravo
  Jama 1, 4211 Mavčiče

Društvo Šola zdravja
  Koroška vrata, Maribor, 2000 Maribor

Društvo Šola zdravja
  Slamnikarska cesta 18, 1230 Domžale

Društvo šola zdravja, Skupina Novo mesto
  Slamnikarska ulica 18, 1230 Domžale

Društvo tabornikov RPE-J
  Cesta Borisa Kidriča 11a, 1410 Zagorje ob Savi

Društvo Tvoj telefon
  Prečna 2, 6230 Postojna

Društvo U3, Univerza za tretje življenjsko obdobje Zasavska regija
  Trg svobode 11a, 1420 Trbovlje

Društvo UNITRI Nova Gorica
  Erjavčeva ulica 4, 5000 Nova Gorica

Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Sevnica
  Savska 2, pp 39, 8290 Sevnica

Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
  Partizanska cesta 1, 4220 Škofja Loka

Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Vransko
  Vransko 143 a, 3305 Vransko

Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Žalec
  Ulica Savinjske čete 4, 3310 Žalec

Društvo upokojencev Ajdovščina
  Cesta IX. Korpusa 1, 5270 Ajdovščina

Društvo upokojencev Bela Cerkev
  Hrib 1, 8220 Šmarješke Toplice

Društvo upokojencev Črnomelj
  Ul. 21. oktobra 15 a, 8340 Črnomelj

Društvo upokojencev Dolenjske Toplice
  Zdraviliški trg 8, 8350 Dolenjske Toplice

Društvo upokojencev Javornik - Koroška Bela
  Pot Otmarja Novaka 7, Cesta v Rovte 15, 4270 Jesenice

Društvo upokojencev Jesenice
  Pod gozdom 13, 4270 Jesenice

Društvo upokojencev Litija
  Jerebova ulica 3, 1270 Litija, 1270 Litija

Društvo upokojencev Medvode
DU Medvode
  Gorenjska cesta 11 Medvode, 1215 Medvode

Društvo upokojencev Postojna
  Ulica 1. maja 2 b, 6230 Postojna

Društvo upokojencev Pragersko
  Kolodvorska ulica 11, 2331 Pragersko

Društvo upokojencev Prevalje
  Trg 42 a, 2391 Prevalje

Društvo upokojencev Radeče
  Ulica OF 4 a, 1433 Radeče

Društvo upokojencev Ravne na Koroškem
  Ob Suhi 23, 2390 Ravne na Koroškem

Društvo upokojencev Slovenj Gradec
  Šolska cesta 10a, 2380 Slovenj Gradec

Društvo upokojencev Straža
  Ulica talcev 9, 8351 Straža

Društvo upokojencev Šentjur
  Ulica Dušana Kvedra 30, 3230 Šentjur

Društvo upokojencev Šmarjeta
  Šmarjeta 66, 8220 Šmarješke Toplice

Društvo upokojencev Vrbje
  Vrbje 68, 3310 Žalec

Društvo Veronika za asistenco možgansko poškodovanim osebam in družinam
  Koblarji 46, 1332 Stara cerkev

Društvo vinogradnikov in kletarjev Trta Šmarje pri Jelšah
  Rogaška cesta 38, 3240 Šmarje pri Jelšah

Društvo vinogradnikov Semič
  Štefanov trg 8, 8333 Semič

Društvo Vita za pomoč po nezgodni poškodbi glave
  Dunajska cesta 106, 1000 Ljubljana

Društvo Vran
  Arclin 21c, 3211 Škofja vas

DRUŠTVO VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA DOBRNA
  Dobrna 1A, 3204 Dobrna

Društvo za cerebralno paralizo sonček Posavje, Center Sonček Krško - Enota VDC Sonček
  Ulica Mladinskih delovnih brigad 18, 8273 Leskovec pri Krškem

Društvo za duševno zdravje in kreativno preživljanje prostega časa , Vezi
  Štorje 26, 6210 Sežana

Društvo za izobraževanje, kulturo in šport Franc Miklošič
  Prešernova ulica 32, 9240 Ljutomer

Društvo za kadrovsko dejavnost Koroške regije
  Koroška cesta 14, 2390 Ravne na Koroškem

Društvo za kakovostno starost Zimzelen
  Ulica Savinjske čete 4, 3310 Žalec

Društvo za ohranjanje kulturno-zgodovinskega izročila Prekmurja - Prekmurska herbija
  Cvetna ulica 10, 9224 Turnišče

Društvo za opazovanje in proučevanje ptic Slovenije
  Tržaška cesta 2, 1000 Ljubljana

Društvo za osebnostni razvoj Kostanj Tišina
  Tišina 4, 9251 Tišina

Društvo za otroke sveta
  Klanc 89, 3204 Dobrna

Društvo za pomoč osebam z motnjo v duševnem razvoju - Barka
Društvo Barka
  Zbilje 1k, 1215 Medvode

Društvo za pomoč ščitničnim bolnikom Gorenjske
Ščitnica-Moj Dragulj
  Komenskega ulica 2, 4000 Kranj, 4000 Kranj

Društvo za raziskovanje podzemlja Škofja Loka
  Sv. Duh 271, 4220 Škofja Loka

Društvo za razvijanje Kreativnega gibanja "Arabeska"
  Velike Brusnice 145, 8321 Brusnice

Društvo za razvoj holistične znanosti Veda - Šola za evolutivno naturopatijo
  Bilje 170, 5292 Renče

Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende
Kulturno društvo Legende
  Gornja vas 21a, 3240 Šmarje pri Jelšah

Društvo ZA razvoj Tržiča
Društvo ZA
  Predilniška cesta 14, 4290 Tržič, 4290 Tržič

Društvo za realitetno terapijo
  Kopališka ulica 29, 2380 Slovenj Gradec

Društvo za rekreacijo, kulturo in zgodovino Škabrijel 1917
  Trg Jožeta Srebrniča 7, 5250 Solkan

Društvo za spodbujanje kreativnih industrij Rokoroki
  Jakčeva 2, 8000 Novo mesto

Društvo za svobodo odločanja Svood
  Mala čolnarska ulica 4B, 1000 Ljubljana

Društvo za širjenje obzorij in duha Prisluhni si
  Rupa 36 b, 4000 Kranj

Društvo za športe v naravi Krn
  Magozd 5, 5222 Kobarid

Društvo za trajnost virov Si.energija
  Ravenska cesta 30, 9231 Beltinci

Društvo za trajnostni razvoj LEDINA
  Martjanci 36, 9221 Martjanci

Društvo za trajnostni razvoj podeželja Žitek
  Andrejci 33a, 9221 Martjanci

Društvo za ustno zgodovino
  Zbilje 30, 1215 Medvode

Društvo za vzpodbujanje kreativnosti Svet v malem
  Pestotnikova ulica 20, 4000 , 4000 Kranj

Društvo za zdravilne rastline Zasavje
  Kidričeva 11a, 1410 Zagorje ob Savi

Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
  Klek 48, 1420 Trbovlje

Društvo zeliščarjev Ginko Celje
  Cankarjeva ulica 1, 3000 Celje

Društvo Zmorem domače
  Ivanovci 13, 9208 Fokovci

Društvo žena in deklet na podeželju Ostrnice Loška dolina
  Ograde 15, 1386 Stari trg pri Ložu

Društvo žena in deklet Trnovo
  Trnovo 39, 5252 Trnovo pri Gorici

Dškatla, dejavnosti za prosti čas družine, Mateja Dobovšek s.p.
  Gradišče IV 73, 1291 Škofljica

DTG, muzeji, izobraževanje in zabava, d.o.o.
Muzej iluzij
  Kongresni trg 13, 1000 Ljubljana

Dušna družina Lotos
  Doklece 24c, , 2323 Ptujska Gora

Edi Sever in Vesele akvarelistke
  Partizanska cesta 40, 4220 Škofja Loka

Ekološka kmetija Vratarič
  Polana 45, 9000 Murska Sobota

Ekološko društvo Slovenj Gradec
  Mislinjska Dobrava 59 b, 2383 Šmartno pri Slovenj Gradcu

Ekomuzej hmeljarstva in pivovarstva
  Cesta Žalskega tabora 2, 3310 Žalec

Ekomuzej Pivških presihajočih jezer
  Slovenska vas 10, 6257 Pivka

Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
  Gorenjska cesta 13, 4240 Radovljica

Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
  Gorenjska cesta 13, 4240 Radovljica

Ekonomska šola Celje
  Kosovelova 4, 3000 Celje

Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
  Kosovelova ulica 4, 3000 Celje

Ekonomska šola Murska Sobota
Srednja šola in gimnazija
  Noršinska ulica 13, 9000 Murska Sobota

Ekonomska šola Novo mesto
Višja strokovna šola
  Ulica talcev 3a, 8000 Novo mesto

Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
  Ulica talcev 3a, 8000 Novo mesto

Elektrotehniška in računalniška šola Nova Gorica
  Cankarjeva ulica 10, 5000 Nova Gorica

ELEUSIS - POT K SEBI, IZOBRAŽEVANJE IN SVETOVANJE
Nikolaja Munih s.p
  Brunov drevored 21, 5220 Tolmin

ELEUSIS POT K SEBI – izobraževanje in svetovanje, Nikolaja Munih, s.p.
  Brunov drevored 21, 5220 Tolmin

ELPROMER - Projektiva, meritve v gradbeništvu in storitve
  Ljubljanska cesta 55a, 2327 Rače

Elvira Krivec s.p.
  Spodnji Slemen 82A, Spodnji Slemen, 2352 Selnica ob Dravi

Elvora d.o.o.
  Poljska pot 8, 1230 Domžale

Energetsko svetovalna pisarna Cerknica
  Cesta 4. maja 51, 1380 Cerknica

Enota Dnevni center ŠENT Šempeter pri Gorici
  Cesta Prekomorskih brigad 32, 5290 Šempeter pri Gorici

Enota za šport
  Ponoviška cesta 12, 1270 Litija

Esenca, Nataša Kern s.p.
  Pangršica 10, 4204 Golnik

ESOL lesna predelava d.o.o.
  Belokranjska 40, 8340 Črnomelj

Esperantsko društvo Ljubljana
  Ulica 1. avgusta 5, 4000 Kranj

Esperantsko društvo Maribor
  Pod vinogradi 4, 2351 Kamnica

Eti Elektroelement d.d.
  Obrezija 5, 1411 Izlake

Etnološko društvo "Hmeljarska vas" Šempeter
  Kale 17, 3311 Šempeter v Savinjski dolini

Eva Rozman
  Čentur 20b, 6273 Marezige, 6273 Marezige

Evropski kulturni in tehnološki center Maribor
Center eksperimentov Maribor
  Glavni trg 20, 2000 Maribor

Fakulteta za družbene vede Univerze v Ljubljani
Center za družboslovno informatiko
  Kardeljeva ploščad 5, 1000 Ljubljana

Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru
  Hočevarjev trg 1, 8270 Krško

Fakulteta za energetiko, Univerza v Mariboru
  Koroška cesta 62 a, 3320 Velenje

Fakulteta za upravljanje, poslovanje in informatiko Novo mesto
  Na loko 2, 8000 Novo mesto

Familylab Slovenija - Inštitut za sodobno družino Manami
  Zaloška 54, 1000 Ljubljana

Festival Velenje
  Titov trg 4, 3320 Velenje

Fida, d. o. o.
  Pot na Lavo 7, 3000 Celje

FIDE, Vesna Stepišnik s.p.
  Kersnikova ulica 37, 1000 Ljubljana

Filozofska fakulteta
  Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana

Finančne in računovodske storitve, Tanja Bratkovič Pirc s.p.
  Ziherlova ulica 4, 1000 Ljubljana

Finančni ttrgi
  Verovškova ulica 55, 1000 Ljubljana

Fizioart, Fizioterapija Vesna Tajnšek, s.p.
  Celjska cesta 24b, , 3212 Vojnik

Flatpixel studio, Matic Smodiš, s.p.
  Cesta Cirila Tavčarja 3, 4270 Jesenice

FMG
  Celovška cesta 175 , 1000 Ljubljana

Fokus NLP d. o. o.
  Sneberska 98 a, 1000 Ljubljana

Folklorna skupina Dragatuš
  Dragatuš 5a, 8343 Dragatuš

Folklorna skupina Semiška ohcet
  Prosvetna ulica 4, 8333 Semič

Folklorno društvo Brusači Radeče
  Šolska pot 9, 1433 Radeče

Folklorno društvo Šentjur
  Ulica Dušana Kvedra 46, 3230 Šentjur

FORMA, Svetlana Lazović, s.p.
  Na otoku 6, 3000 Celje

Fotografsko društvo Veno Pilon Ajdovščina
  Cesta IV. prekomorske 1, 5270 Ajdovščina

Fotostudio, Zdenko Bombek
  Tomšičeva 6, 6600 Koper-Capodistria

FRANCFRANC, oblikovanje in komunikacije d.o.o.
  Slovenska ulica 42, 9000 Murska Sobota

Freestyle učenje
  Partizanska cesta 37a, Sežana, 6210 Sežana

Fuldoro Eva Kljun s.p.
  Prvačina 121, 5297 Prvačina

Fundacija Vincenca Drakslerja za odvisnike, so.p.
  Slovenski trg 1, 4000 Kranj

Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA
  Tkalski prehod 4, 2000 Maribor, 2000 Maribor

Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA, ustanova
  Tkalski prehod 4, 2000 Maribor

Gasilska brigada Ljubljana
  Vojkova cesta 19, 1000 Ljubljana

Gasilska zveza Črnomelj
  Belokranjska cesta 10, 8340 Črnomelj

Gasilska zveza Križevci
  LOGAROVCI 22, 9242 Križevci pri Ljutomerju

Gasilska zveza Žalec
GZ Žalec
  Ulica Heroja Staneta 1, 3310 Žalec

Gea college
   Dunajska cesta 156, Ljubljana, 1000 Ljubljana

GEN enegrija, d.o.o.
  Vrbina 17, Krško, 8270 Krško

Generalna policijska uprava
  Štefanova 2, 1501 Ljubljana

Gerontološko društvo Slovenije
  Linhartova 13, 1000 Ljubljana

Gerontološko društvo Slovenije
  Linhartova 13, 1000 Ljubljana

Gimnazija Brežice
  Trg izgnancev 14, 8250 Brežice

Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer
Gimnazija Ljutomer
  Prešernova c. 34, 9240 Ljutomer

Gimnazija Kranj
  Koroška cesta 13, 4000 Kranj

Gimnazija Novo mesto
  Seidlova cesta 9, 8000 Novo mesto

Gimnazija Ptuj
  Volkmerjeva cesta 15, 2250 Ptuj

Gimnazija Šentvid Ljubljana
  Prušnikova ulica 98, 1210 Ljubljana - Šentvid

Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar s.p.
  Žegar 7a, , 3262 Prevorje

Glasbena in baletna šola Antona Martnina Slomška
  Vrbanska cesta 30, 2000 Maribor, 2000 Maribor

Glasbena šola Celje
  Slomškov trg 10, 3000 Celje

Glasbena šola Cerknica, enota Rakek
  Partizanska cesta 33, 1381 Rakek

Glasbena šola Cerknica, enota Stari trg
  Cesta Notranjskega odreda 32, 1386 Stari trg pri Ložu

Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica
  Partizanska cesta 9, 1380 Cerknica

Glasbena šola Jesenice
  Cesta Franceta Prešerna 48, 4270 Jesenice

Glasbena šola Kranj
  Poštna ulica 3, 4000 Kranj

Glasbena šola Krško
  Kolodvorska 2, 8270 Krško

Glasbena šola Laško - Radeče
  Šolska pot 5, 1433 Radeče

Glasbena šola Litija-Šmartno
  Ljubljanska cesta 3, 1270 Litija

Glasbena šola Logatec
  Notranjska cesta 4, 1370 Logatec

Glasbena šola Nova Gorica
  Cankarjeva ulica 8, 5000 Nova Gorica

Glasbena šola Ormož
  Kolodvorska cesta 7, 2270 Ormož

Glasbena šola Postojna
  Ljubljanska 10, 6230 Postojna

Glasbena šola Rogaška Slatina
  Kidričeva ulica 26, 3250 Rogaška Slatina

Glasbena šola Slavka Osterca Ljutomer
  Prešernova ulica 8, 9240 Ljutomer

Glasbena šola Slovenj Gradec
  Glavni Trg 40, 2380 Slovenj Gradec

Glasbena šola Slovenska Bistrica
  Ozka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica

Glasbena šola Tržič
  Šolska ulica 2, 4290 Tržič

Glasbene dejavnosti, Stanislav Šmon, s.p.
  Ob Suhi 12, 2390 Ravne na Koroškem

Glasbeno društvo Kristali Rogaška Slatina
  Celjska cesta 3a, 3250 Rogaška Slatina

Gledališče Toneta Čufarja Jesenice
  Trg Toneta Čufarja 4, 4270 Jesenice

Gledališko društvo Radeče
  Gledališka pot 2, 1433 Radeče

Glotta Nova d.o.o., Center za novo znanje
  Ulica Carla Benza 1, 1000 Ljubljana

Gobarsko društvo Škofja Loka
  Frankovo naselje 74 a, 4220 Škofja Loka

Gorenjski muzej Kranj
  Tomšičeva ulica 42 , 4000 Kranj

Goriška knjižnica Franceta Bevka
  Trg Edvarda Kardelja 4, 5000 Nova Gorica

Gornjesavski muzej Jesenice
  Cesta Franceta Prešerna 45, 4270 Jesenice

Grafologika, Marijana Jazbec, s.p.
  Stegne 35, 1000 Ljubljana

GZS Območna zbornica Zasavje
  Podvine 36, 1410 Zagorje ob Savi

Histria Botanica
  Krkavče 135a, 6274 Šmarje

Hiša sadeži družbe
  Trg Pavla Rušta 6, Vipava, 5271 Vipava

Hiša sadeži družbe Črnomelj
  Kolodvorska 34, 8340 Črnomelj

Hiša Sadeži družbe Logatec
  Tržaška cesta 105, 1370 Logatec

Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
  Hmeljarska ulica 3, 3310 Žalec

Hiša Sadeži družbe, Slovenska filantropija, Murska Sobota
  Štefana Kovača 20, 9000 Murska Sobota

Hortikulturno društvo Kranj
  Gregorčičeva ul. 18 4000 Kranj, 4000 Kranj

Hortikulturno društvo Radeče
  Gledališka pot 2, 1433 Radeče

Hotel Cerkno d.o.o.
  Sedejev trg 8, 5282 Cerkno

Humanitarno društvo Enostavno pomagam
  Pod lipami 26, 3000 Celje

I. gimnazija v Celju
  Kajuhova ulica 2, 3000 Celje

I. Osnovna šola Žalec
  Šilihova 1, 3310 Žalec

Ideaal projekt d.o.o.
  Trg svobode 26, 2310 Slovenska Bistrica

II.OŠ Žalec
  Šilihova 1, 3310 Žalec

III. osnovna šola Rogaška Slatina
  Izletniška ulica 15, 3250 Rogaška Slatina

III. osnovna šola Slovenj Gradec
  Šercerjeva 11, 2380 Slovenj Gradec

IMPOS tednik Panorama
  Trg svobode 16, 2310 Slovenska Bistrica

INDALI, Boža Slapničar s.p.
  Ob stadionu 19, 2310 Slovenska Bistrica

Ingrid Boben s.p.
  Bevkova ulica 8, 5271 Vipava

Inkubator Savinjske regije d.o.o.
  Gregorčičeva ulica 6, 3000 Celje

Inštitut Integra, Inštitut za razvoj človeših virov
Pisarna za izobraževalne in socialne projekte
  Prešernova 8, 3320 Velenje

Inštitut Spacelin
  Gabrsko 12, 1420 Trbovlje

Inštitut za mladinsko politiko
  Cesta IV prekomorske 61a, 5270 Ajdovščina

Inštitut za napredno upravljanje komunikacij
  Dravska pot 5, 2204 Miklavž na Dravskem polju

Inštitut za razvoj osebnostnih veščin KRATOS Ljubljana
  Vrhovci, cesta XV/8, 1000 Ljubljana

Inštitut za sistemske postavitve
  Mencingerjeva 7, 1000 Ljubljana

Inštitut za srečno družbo
  http://www.srecno.org/, 1000 Ljubljana

Inštitut za svobodo oblačenja Brestanica
  Trg 27, 8280 Brestanica

Interflex, d.o.o
  Lorgarjeva ulica 9, 3240 Šmarje pri Jelšah

INTERLOG STORITVE, transportno in storitveno podjetje, d.o.o.
  Koroška cesta 14, 2390 Ravne na Koroškem

Interspar Qlandija Nova Gorica
  CESTA 25. JUNIJA 1 A, 5000 Nova Gorica

Invel inkubator za razvoj podjetništva d.o.o.
  Trg mladosti 6, 3320 Velenje

IP Posočje d.o.o.
  Poljubinj 89c, 5220 Tolmin

Irena Franić, s.p.
  Ivanov hrib 1, 3250 Rogaška Slatina

Irena Solar, predavateljica
  Breg pri Polzeli 207, 3313 Polzela

Iris Dragar s.p.
  Krožna cesta 8, 6000 Koper-Capodistria

iTehLab, informacijske tehnologije, d.o.o.
  Slovenčeva 97, 1000 Ljubljana

Izdelovanje unikatnega nakita in keramike - Barbara Dacar
  Staretov trg 20, 1275 Šmartno pri Litiji

Izobraževalne in svetovalne storitve, Marta Žagar Kopitar s.p.
  Rusjanov trg 5, 1000 Ljubljana

Izobraževalne storitve Kristina Brumat s.p.
  Brodarjev trg 4, 1000 Ljubljana

Izobraževalni center Geoss d.o.o.
IC Geoss
  Cesta komandanta Staneta 2, 1270 Litija

Izobraževalni center Štore, d. o. o.
  Teharje 11, 3221 Teharje

Izobraževalni zavod MARGARANA, umetnost obilja
  Branik 67/a, 5295 Branik

Izobraževalno društvo za medije
  Ročinj 4f, 5215 Ročinj

Izobraževanje Jelica Bregar s.p.
  Pot na Fužine 7, 1000 Ljubljana

Iztok Herič IKO, fotografiranje
  cesta na Boč 33, 3250 Rogaška Slatina

IZUM-Institut informacijskih znanosti
  Prešernova ulica 17, 2000 Maribor

IZZIV Nevenka Janež s.p.
Štrovs
  gabrsko, 3270 Laško

Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti Laško
  Trg svobode 6, 3270 Laško

Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti, območna izpostava Cerknica
  Tabor 42, 1380 Cerknica

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Območna izpostava Črnomelj
  Ul. Mirana Jarca 20, 8340 Črnomelj

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti
Območna izpostava Novo mesto
  Novi trg 5, 8000 Novo mesto

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - OI Izola
  Oktobrske revolucije 1, Izola, 6310 Izola-Isola

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - OI Piran
  Prvomajski trg 2, Piran, 6330 Piran-Pirano

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti in Zveza kulturnih društev Jesenice
  Cesta Cirila Tavčarja 3b, 4270 Jesenice

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Koper
  Vergerijev trg 3, 6000 Koper-Capodistria

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Krško
  Valvasorjevo nabrežje 4, 8270 Krško

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Ormož
  Kolodvorska cesta 9, 2270 Ormož

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
  Grajska ulica 11, 2310 Slovenska Bistrica

Javni zavod Bogenšperk
  Bogenšperk 5, 1275 Šmartno pri Litiji

Javni zavod Cene Štupar - Center za izobraževanje Ljubljana
Cene Štupar - CILJ
  Linhartova 13, 1000 Ljubljana

Javni zavod Galerija Velenje
  Titov trg 5, 3320 Velenje

Javni zavod KŠTM Sevnica
  Glavni trg 19, 8290 Sevnica

Javni zavod MOCIS center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
  Meškova ulica 21, 2380 Slovenj Gradec

Javni zavod otroški vrtec Šmarje pri Jelšah
  Slomškova 13, 3240 Šmarje pri Jelšah

Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
  Mariborska cesta 4, 2360 Radlje ob Dravi

Javni zavod turizem Rogaška Slatina
  Zdraviliški trg 1, 3250 Rogaška Slatina

Javni zavod za kulturo in turizem Grad Snežnik
  Kozarišče 67, 1386 Stari trg pri Ložu

Javni zavod za šport, turizem, kulturo in mladino Medvode
Javni zavod Sotočje Medvode
  Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

Javni zavod za turizem in šport Spotur Slovenj Gradec
  Glavni trg 1, 2380 Slovenj Gradec

Javni zavod Zdravstveni dom Žalec
  Prešernova 6, 3310 Žalec

Javno podjetje Komunala Trbovlje, d.o.o.
  Savinjska cesta 11a, 1420 Trbovlje

Javno podjetje Kovod Postojna, vodovod, kanalizacija, d.o.o.
  Jeršice 3, 6230 Postojna

Jay dance studio
  Kajuhova ulica 2, 3210 Slovenske Konjice

jezikovni tečaji in prevajanje, Ana Grudnik s.p.
  ilovci 11, 3212 Vojnik

Joga studio Sadhana
  Koprska 52, 1000 Ljubljana

Jonatan prijatelj, društvo staršev otrok z rakom
  Linhartova cesta 13, 1000 Ljubljana

JP Komunala Črnomelj
  Belokranjska cesta 24, 8340 Črnomelj

JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 20, 3240 Šmarje pri Jelšah

JVIZ I. OŠ Rogaška Slatina
  Kidričeva ulica 24, 3250 Rogaška Slatina

JZ Kulturno turistični rekreacijski center Radeče
KTRC Radeče
  Ulica Milana Majcna 1, 1433 Radeče

JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Livada Šmarje pri Jelšah
  Vegova 22, 3240 Šmarje pri Jelšah

JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
  Slomškova 13, 3240 Šmarje pri Jelšah

JZ RS za varstvo kulturne dediščine, OE Celje
  Glavni trg 1, 3000 Celje

Kabelska televizija Ravne, d.o.o.
Televizija Uršlja
  Javornik 54, 2390 Ravne na Koroškem

KADIS, kadrovsko izobraževalni inženiring, d.o.o.
KADIS d.o.o.
  Koprska 72, 1000 Ljubljana

Kadring, d.o.o., Slovenska Bistrica
  Trg svobode 26, 2310 Slovenska Bistrica

Karate klub WKSA Slovenska Bistrica
  Vrtnarska 4, 2310 Slovenska Bistrica

Karierni center - Univerza v Novi Gorici
  Vipavska 13, 5000 Nova Gorica

Katja Kline, s.p.
  Pečovje 31, 3220 Štore

Katja Pahler Šteharnik s.p.
  Čemšenik 23, 1413 Čemšenik

KC Delavski dom Zagorje ob Savi
  Cesta 9. avgusta 1, 1410 Zagorje ob Savi

KD Godalni orkester Strunikat Radeče
  Gledališka pot 2, 1433 Radeče

KD Hiša čez cesto
  Srednja vas 21, 4208 Šenčur

KDS Črna na Koroškem
  Center 101, 2393 Črna na Koroškem

khd skupina, d.o.o.
  Ulica Marjana Nemca 9A, 2204 Miklavž na Dravskem p, 2000 Maribor

KINETIK Rok Kolander s.p.
  Rejčeva ulica 1/b , 5000 Nova Gorica

Kino Rogaška Slatina, Tobija Medved s. p.
  Linhartova ulica 1, 3250 Rogaška Slatina

Kino Slovenska Bistrica
  Kolodvorska 1, 2310 Slovenska Bistrica

Kino Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 20, 3240 Šmarje pri Jelšah

Kinološko društvo reševalnih psov Celje
  Grčarjeva ulica 12, 3000 Celje

Kinološko društvo Storžič
  Bistrica 2, 4290 Tržič

Kinološko društvo Šentjur
  Ulica Talcev 6, 3230 Šentjur

Kleindienst, Poslovno svetovanje
Branko Kleindienst, s.p.
  Podrovnik 95, 4201 Zgornja Besnica

Klekljarsko društvo Deteljica Gorenja vas
  Trata 40, 4224 Gorenja vas

Klin, poslovno svetovanje, gradbeni inženiring in nadzor
Tadeja Trojar Jan, s.p.
  Jelovška cesta 6, 4260 Bled

Klub idrijskih študentov
  Ulica IX. korpusa 17, 5280 Idrija

Klub litijskih in šmarskih študentov (KLIŠE)
  Valvazorjev trg 8, 1270 Litija

Klub lokostrelcev Kranj
  Pot v Bitnje 69, 4000 Kranj

Klub Mariborskih študentov
  Rotoški trg 8, 2000 Maribor

Klub Mažorete RAP
  Šolska pot 7, 1433 Radeče

Klub oglarjev Slovenije
  Ledina 21, 8290 Sevnica

Klub ormoških študentov
  Kerenčičev trg 11, 2270 Ormož

Klub prleške akademije
  Prešernova ulica 21, 9240 Ljutomer

Klub škofjeloških študentov
  Mestni trg 20, 4220 Škofja Loka

Klub študentov Kranj
  Slovenski trg 5, 4000 Kranj

Klub tajskega boksa Muay Thai Gym Črnomelj
  Kolodvorska cesta 3, 8340 Črnomelj

Kmetija Jakomin (Silvana Jakomin)
  Kubed 57a, 6272 Gračišče

Kmetija Stanko Valpatič
  Ostrožno pri Ponikvi 26, 3232 Ponikva

Kmetija T'Dolenj
  Laze pri Gorenjem Jezeru 1, 1384 Grahovo

Kmetijska zadruga Šmarje pri Jelšah
  Obrtniška cesta 2, 3240 Šmarje pri Jelšah

Knjižnica Antona Sovreta Hrastnik
  Trg Franca Kozarja 7, 1430 Hrastnik

Knjižnica Bena Zupančiča Postojna
  Trg padlih borcev 5, 6230 Postojna

Knjižnica Bistrica ob Sotli
  Bistrica ob Sotli 9, 3256 Bistrica ob Sotli

Knjižnica Brežice
  Trg izgnancev 12 b, 8250 Brežice

Knjižnica Domžale
  Cesta talcev 4, 1230 Domžale

Knjižnica dr. Toneta Pretnarja
  Balos 4, 4290 Tržič

Knjižnica Dravograd
  Koroška cesta 47, 2370 Dravograd

Knjižnica Franca Ksavra Meška Ormož
  Žigrova ulica 6 b, 2270 Ormož

Knjižnica Ivana Potrča Ptuj
  Prešernova 33-35, 2250 Ptuj

Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka
  Šolska ulica 6, 4220 Škofja Loka

Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
  Trg svobode 16, 2310 Slovenska Bistrica

Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Pionirska knjižnica
  Trg svobode 16, 2310 Slovenska Bistrica

Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica - knjižnica Makole
  Ptujska cesta 32, 2310 Slovenska Bistrica

Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica
  Partizanska 22, 1380 Cerknica

Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica, Enota Ivana Čampa Nova vas
  Nova vas 4 a, 1385 Nova vas

Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica, Enota Maričke Žnidaršič Stari trg pri Ložu
  Cesta Notranjskega odreda 32, 1386 Stari trg pri Ložu

Knjižnica Jožeta Udoviča, enota Rakek
  Partizanska cesta 8a, 1381 Rakek

Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
  Ronkova 4 , 2380 Slovenj Gradec

Knjižnica Litija
  Parmova ulica 9, 1270 Litija

Knjižnica Medvode
  Cesta komandanta Staneta 10, 1215 Medvode

Knjižnica Mileta Klopčiča Zagorje ob Savi
  Cesta 9. avgusta 1, 1410 Zagorje ob Savi

Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
  Rozmanova ulica 28, 8000 Novo mesto

Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto - Krajevna knjižnica Dolenjske Toplice
  Zdraviliški trg 8, 8350 Dolenjske Toplice

Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto - Krajevna knjižnica Straža
  Na žago 4, 8351 Straža

Knjižnica Podčetrtek
  Trška cesta 62, 3254 Podčetrtek

Knjižnica Radlje ob Dravi
  Koroška cesta 61a, 2360 Radlje ob Dravi

Knjižnica Rogaška Slatina
  Celjska cesta 13, 3250 Rogaška Slatina

Knjižnica Šentjur
  Mestni trg 5 b, 3230 Šentjur

Knjižnica Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 20, 3240 Šmarje pri Jelšah

Knjižnica Toneta Seliškarja Trbovlje
  Ulica 1. junija 19, 1420 Trbovlje

Knjižnica Velenje
  Šaleška cesta 21, 3320 Velenje

Kobariški muzej
  Gregorčičeva ulica 10, 5222 Kobarid

Komunala d.o.o.
  Ulica Pohorskega bataljona 12, 2310 Slovenska Bistrica

Komunala Tržič d.o.o.
  Mlaka 6, 4290 Tržič

Koroška galerija likovne umetnosti Slovenj Gradec
  Glavni trg 24, 2380 Slovenj Gradec

Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
  Na gradu 1, 2390 Ravne na Koroškem

Koroški dom starostnikov Črneče - Dravograd
  Črneče 146, 2370 Dravograd

Koroški dom starostnikov Slovenj Gradec
  Celjska cesta 24, 2380 Slovenj Gradec

Koroški medgeneracisjki center
  Trg svobode 20, 2390 Ravne na Koroškem

Koroški pokrajinski muzej
  Glavni trg 24, 2380 Slovenj Gradec

Koroški pokrajinski muzej Ravne na Koroškem
  Koroška cesta 14 (Na gradu 2), 2390 Ravne na Koroškem

Koroško društvo za osteoporozo
  Prežihova ulica 24, 2390 Ravne na Koroškem

Koroško regionalno stičišče nevladnih organizacij - Korociv.si
  Koroška cesta 14, 2390 Ravne na Koroškem

Kosovelova knjižnica Sežana
  Ulica Mirka Pirca 1, 6210 Sežana

Kosovelova knjižnica Sežana
Enota Knjižnica Komen
  Komen 118, 6223 Komen

Kosovelova knjižnica Sežana
Enota Knjižnica Divača
  Kraška cesta 67, 6215 Divača

Kosovelova knjižnica Sežana
Enota Knjižnica Hrpelje - Kozina
  Istrska 19, 6240 Kozina

KOSTAK d.d.
  Leskovška cesta 2a, 8270 Krško

Kovačnica Kranj
  Župančičeva ulica 22, 4000 Kranj

Kovinarstvo KEV Edi Voljč, d.o.o.
  Hardek 40c, 2270 Ormož

Kozjansko.info
Spletni časopis Obsotelja in Kozjanskega
  Grajski log 6, 3240 Šmarje pri Jelšah

Kozjansko.Info
Spletni časopis Obsotelja in Kozjanskega
  3240 Šmarje pri Jelšah, Slovenija

Krajevna organizacija Rdečega križa Bistrica ob Sotli
KORK
  Bistrica ob Sotli 17, 3256 Bistrica ob Sotli

Krajevna organizacija združenja borcev za vrednote NOB - Šmarješke Toplice
  Tomažja vas 59, 8220 Šmarješke Toplice

Krajevna skupnost Batuje
  Batuje 5, 5262 Črniče

Krajevna skupnost Brje na Vipavskem
  Brje 41, 5270 Ajdovščina

Krajevna Skupnost Cesta
  Cesta 21, 5270 Ajdovščina

Krajevna skupnost Dobravlje
  Dobravlje 87, 5263 Dobravlje

Krajevna skupnost Lože
  Lože 53, 5271 Vipava

Krajevna skupnost Ponikva
  Ponikva 43, 3232 Ponikva

Kralj Elvira
  Zaloše 1, 4244 Podnart

Kranjski vrtci
  Ulica Nikole Tesle 2, 4000 Kranj

KreArt, Športno-plesni klub
  Grgarske ravne 53, 5251 Grgar

Krepim spomin, delovna terapija, Petra Čelik s.p.
  Loška cesta 92, 4226 Žiri, 4226 Žiri

Krosmintonski klub Radeče
  Kolenov graben 4, 1433 Radeče

KS Črniče
  Črniče 79E, 5262 Črniče, 5262 Črniče

ks Kamnje-Potoče
  Kamnje 1/B, 5270 Ajdovščina

KS Skrilje
  Skrilje 91b, 5263 Dobravlje

KTV Slovenska Bistrica
Studio Bistrica
  Trg svobode 26, 2310 Slovenska Bistrica

KUD društvo Plesna delavnica Zahir
  Židovska ulica 14, 2000 Maribor

KUD LEYLI
  Balos 4, 4290 Tržič

KUD Oton Župančič Sora
  Sora 6 A, 1215 Medvode

KUD Oton Župančič Vinica
  Vinica 44, 8344 Vinica

KUD PD Zahir
  Židovska ulica 14, 2000 Maribor

KUD Romanika Laško
  Trg svobode 6, 3270 Laško

Kulturni center Litija
  Trg na Stavbah 8 a, 1270 Litija

Kulturni center Semič
KC Semič
  Prosvetna ulica 4, 8333 Semič

Kulturni dom Cerknica
  Cesta 4. maja 63, 1380 Cerknica

Kulturni dom Krško
  Trg Matije Gubca 2, 8270 Krško

Kulturni dom Postojna
  Gregorčičev drevored 2a, 6230 Postojna

Kulturno društvo "Slavko Osterc" Veržej
  Ulica Bratstva in enotnosti 8, 9241 Veržej

Kulturno društvo Big band Šentjur
  Ulica Dušana Kvedra 29, 3230 Šentjur

Kulturno društvo Bloke
  Nova vas 4a, 1385 Nova vas

Kulturno društvo Dobrna
  Dobrna 1a, 3204 Dobrna

Kulturno društvo Folklorna skupina Karavanke
  Balos 4;Tržič, 4290 Tržič

Kulturno društvo Godba Medvode
Godba Medvode
  Cesta na Svetje 16, 1215 Medvode

Kulturno društvo Hiša čez cesto
Hiša čez cesto
  Milje 11, 4208 Šenčur

Kulturno društvo Jakoba Aljaža
  Bemikova ulica 5, 1215 Medvode

Kulturno društvo Jerbas
  Podljubelj 110, 4290 Tržič

Kulturno društvo Jozsef Attila Motvarjevci
  Motvarjevci 47, 9207 Prosenjakovci-Partosfalva

KULTURNO DRUŠTVO KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
  KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU 11, 9242 Križevci pri Ljutomerju

Kulturno Društvo mešani pevski zbor Šmarješke Toplice
  Šmarjeta 66, 8220 Šmarješke Toplice

Kulturno društvo Polzela
  Glavni trg 42, 3313 Polzela

Kulturno društvo Prevorje
  Lopaca 10, 3262 Prevorje

Kulturno društvo RAK Rakek
  Trg padlih borcev 2 , 1381 Rakek

Kulturno društvo RONDA
  Ljubljanska cesta 26A, 3000 Celje

Kulturno društvo Sejalec umetnosti
KD Sejalec umetnosti
  Zgornja Senica 2, 1215 Medvode

Kulturno društvo Simon Jenko Lovski pevski zbor Medvode
  Cesta komanndanta Staneta 12, 1215 Medvode

Kulturno društvo Svibno, sekcija Ljudski pevci iz Svibnega
  Svibno 18 a, 1433 Radeče

Kulturno društvo Zarja Gaberje
KD Zarja Gaberje
  Glavna ulica 52, Gaberje, 9220 Lendava-Lendva

Kulturno društvo Zibika
  Zibika 4, 3253 Pristava pri Mestinju

Kulturno etnološko društvo Tremerje
  Tremerje 13, 3000 Celje

KULTURNO IZOBRAŽEVALNO DRUŠTVO PINA
  Gregorčičeva 6, 6600 Koper-Capodistria

Kulturno izobraževalno društvo Plesonoga
  Tabor 42, 1380 Cerknica

Kulturno turistično društvo Moščanci
  Moščanci 36 a, 9202 Mačkovci

Kulturno umetniško društvo Bitnje
  Zgornje Bitnje 244, 4209 Žabnica, 4000 Kranj

Kulturno umetniško društvo Coda
  Kamniška ulica 2, 2000 Maribor

Kulturno umetniško društvo Godba na pihala Semič
  Coklovca 18, 8333 Semič

Kulturno umetniško društvo IGEN, hiša umetnosti Celje in plesni teater IGEN
  Šaranovičeva ulica 2, 3000 Celje

Kulturno umetniško društvo Jadran
  Virlog 20, 4220 Škofja Loka

Kulturno umetniško društvo Jože Mihelčič
  Prosvetna ulica 5, 8333 Semič

Kulturno umetniško društvo Krancelj
  Zali log 24, 4220 Škofja Loka

Kulturno umetniško društvo Leyli
  Balos 4;Tržič , 4290 Tržič

Kulturno umetniško društvo Načeta paleta
  Ravne 19, 4290 Tržič

Kulturno umetniško društvo Pirniče
KUD Pirniče
  Zgornje Pirniče 6, 1215 Medvode

Kulturno umetniško društvo Planina
  Planina 111, 6232 Planina

Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
  Jugovo 37, 9231 Beltinci

LEARA, Alenka BABŠEK s.p.
  Vinogradniška ulica 1, 2212 Šentilj v Slov. goricah

Lekarna Ormož
  Ptujska cesta 25, 2270 Ormož

Lektoriranje in izobraževanje, Mateja Marin, s.p.
  Koče 80, 6258 Prestranek

Leo klub Slovenska Bistrica
  Partizanska ulica 22, 2310 Slovenska Bistrica

Lidija Domanjko
  Paričjak 12, 9252 Radenci

Lidija Plešivčnik s.p.
  Turnerjeva ulica 84, 2313 Fram

LifeClass Portorož
  Obala 33, 6320 Portorož-Portorose

Likovno kulturno društvo Ormož
  Ulica heroja Kerenčiča 5, 2270 Ormož

Limos d.o.o.
  Kidričeva 51, 4220 Škofja Loka

Lions klub Slovenska Bistrica
  Partizanska ulica 22, 2310 Slovenska Bistrica

Literarno društvo Sončnica Rogaška Slatina
  Prešernova ulica 31, 3250 Rogaška Slatina

Ljudska knjižnica Metlika
  Cesta bratstva in enotnosti 23, 8330 Metlika

Ljudska univerza Ajdovščina
  Stritarjeva ulica 1a, 5270 Ajdovščina

Ljudska univerza Celje
  Cankarjeva ul. 1, 3000 Celje

Ljudska univerza Celje
  Cankarjeva ulica 1, 3000 Celje

Ljudska univerza Jesenice
  Delavska ulica 1, 4270 Jesenice

Ljudska univerza Koper
Universita popolare Capodistria
  Cankarjeva 33, 6000 Koper-Capodistria

Ljudska univerza Krško
  Dalmatinova 8, 8270 Krško

Ljudska univerza Lendava
  Kidričeva 1, 9220 Lendava-Lendva

Ljudska Univerza Murska Sobota
Zavod za permanentno izobraževanje
  Slomškova ulica 33, 9000 Murska Sobota

Ljudska univerza Nova Gorica
  Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica

Ljudska univerza Ormož
  Vrazova ulica 12, 2270 Ormož

Ljudska univerza Ptuj
  Mestni trg 2, 2250 Ptuj

Ljudska univerza Ravne na Koroškem
  Gačnikova pot 3, 2390 Ravne na Koroškem

Ljudska univerza Rogaška Slatina
  Celjska cesta 3 a, 3250 Rogaška Slatina

Ljudska univerza Rogaška Slatina
  Celjska cesta 31 , 3250 Rogaška Slatina

Ljudska univerza Sežana
  Bazoviška cesta 9, 6210 Sežana

Ljudska univerza Slovenska Bistrica
Zavod za kulturo in izobraževanje
  Partizanska ulica 22, 2310 Slovenska Bistrica

Ljudska univerza Škofja Loka
  Podlubnik 1 a, 4220 Škofja Loka

Ljudska univerza Tržič
  Šolska ulica 2, 4290 Tržič

Lokalna energetska agencija za Pomurje
LEA Pomurje
  Martjanci 36, 9221 Martjanci

Lokalna razvojna fundacija za Pomurje
  Martjanci 36, 9221 Martjanci

Lokalni časopis OKO
  Imeno 39, 3254 Podčetrtek

LokalPatriot - Mladinski klub DNŠ
  Dilančeva ulica 1, 8000 Novo mesto

LUKSUM, podjetje za poslovne storitve, projektni in nepremičninski inženiring, d.o.o.
  Ugasle peči 15, 2391 Prevalje

Lumiral, administrativne storitve, Lucija Lučić s.p.
Lumiral s.p.
  Zvezda 2, 1210 Ljubljana - Šentvid

Magdalena Fabčič
  Idrijska cesta 30a, 5270 Ajdovščina

Magdalena Fabčič, univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka
  Idrijska cesta 30a, 5270 Ajdovščina

Maja Alessio
  Dantejeva ulica 18, 6310 Izola-Isola

MALO MESTO, središče za otroke in starše d.o.o., socialno podjetje
  Šmartinska 152, 1000 Ljubljana

MANAGER IDEJ, razvoj idej in izobraževanje, Primož Zupan s.p.
  Ulica Metoda Mikuža 20, 1000 Ljubljana

Mandrač, Graffit Line, d. o. o.
  Veliki trg 1, 6310 Izola-Isola

Manja Koren Kodele, s.p.
  Cankarjeva ulica 9, 3000 Celje

Maran d.o.o.
Maretov ranč turistična kmetija
  Predoslje 120, 4000 Kranj

Mariborska knjižnica
  Rotovški trg 2, 2000 Maribor

Marjan Račnik, s.p.
  Prožinska vas 38, 3220 Štore

Marjeta Brunšek
  Andraž nad Polzelo 113, 3313 Polzela

Marjetka Žebovec, samozaposlena v kulturi
  Smlednik 54, 1216 Smlednik

Martina Vatovec s.p.
  Cesta na markovec 49, 6600 Koper-Capodistria

Matej Kosmač s.p., Oblikovanje predmetov kulturne dediščine iz lesa
Delavnica Kosmač
  Pod Šijo 7, Bistrica pri Tržiču, 4290 Tržič

MATOSAŽA, masaža in joga Matjaž Duh s.p.
  Šmihel 13, 8000 Novo mesto

MATS izobraževanje in usposabljanje Matjaž Sulič s.p.
  Budanje 5 V, 5271 Vipava

Mažoretna zveza Slovenije
  Šolska pot 7, 1433 Radeče

Mažoretni klub Baton
   Cesta krških žrtev 131B, 8270 Krško, 8270 Krško

MDDS Kranj (medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj)
  Cesta Staneta Žagarja 27, 4000 Kranj

Medeni butik BIBI
  Krpanova ulica 2, 8340 Črnomelj

Medgeneracijski center Gaber - Loška dolina
  Gaber, 1386 Stari trg pri Ložu

Medgeneracijski center Polzela
  Malteška cesta 28, 3313 Polzela

Medgeneracijsko društvo Modra, društvo za celostno podporo ljudem
  p.p. 43 Kobarid, 5222 Kobarid

Medgeneracijsko društvo Srečno Zagorje
  Izlake 3, 1411 Izlake

Medi Lek, Specializirana trgovina z medicinskimi in ortopetskimi pripomočki
  Cesta 4. maja 61, 1380 Cerknica, 1380 Cerknica

Medicina dela Rogaška slatina
  Celjska cesta 3, 3250 Rogaška Slatina

Mediko d.o.o.
  Dolenjska cesta 156/b, 1000 Ljubljana

Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije
  Mariborska cesta 7, 3000 Celje

Mednarodni center za prenos znanja d.o.o.
  Kardeljeva ploščad 1, 1000 Ljubljana

Medobčinska splošna knjižnica Žalec
  Aškerčeva 9 a, 3310 Žalec

Medobčinsko društvo invalidov Škofja Loka
  Spodnji trg 40, 4220 Škofja Loka

Medobčinsko društvo invalidov Žalec
  Hmeljarska ulica 3, 3310 Žalec

Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina
  Goriška cesta 17, 5270 Ajdovščina

Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica
  Gradnikove brigade 33, 5000 Nova Gorica

Megeneracijski center Bloke
  Nova vas 4a, 1385 Nova vas

MEHATRONA, zavod za izobraževanje Koper
  Škocjan 42 b, 6000 Koper-Capodistria

Mekon Loka d.o.o.
  Podlubnik 253, 4220 Škofja Loka

Merkur Nova Gorica
  Industrijska cesta 9, 5000 Nova Gorica

Mestna kavarna, L.D.
Polona Brodar s.p.
  Trg svobode 24, 4290 Tržič

Mestna knjižnica Izola
Biblioteca civica di Isola
  Ulica OF 15, 6310 Izola-Isola

Mestna knjižnica Kranj
  Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj

Mestna knjižnica Ljubljana
  Kersnikova ulica 2, 1000 Ljubljana

Mestna knjižnica Piran
Biblioteca civica Pirano
  Župančičeva 4, 6330 Piran-Pirano

Mestna krajevna skupnost Rogaška Slatina
  Celjska cesta 3A, 3250 Rogaška Slatina

Mestna zveza upokojencev Ljubljana
DCA Ljubljana (Dnevni centri aktivnosti za starejše Ljubljana)
  Ul. Janeza Pavla II 4, 1000 Ljubljana

Mestno društvo gluhih Ljubljana
  Cankarjeva cesta 9, 1000 Ljubljana

Metka Kristan
  Črešnjevec 23a 2310 SLOVENSKA BISTRICA, 2310 Slovenska Bistrica

MICRO TEAM, družba za računalniški inženiring, d.o.o.
  Cesta Andreja Bitenca 68, 1000 Ljubljana

Mična Cvetlična, Maja Križnar s. p.
  Hafnarjeva pot 2, 4000 Kranj

Mika šport in rekreacija
  Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica

Mikro malta d.o.o.
  Ptujska cesta 10, 2331 Pragersko

Milan Petek
  Gradnikove brigade 57, 5000 Nova Gorica

Milena Cokan
  Kale 15, 3311 Šempeter v Savinjski dolini

Milena Malečkar
  Premančan 28, 6280 Ankaran, 6280 Ankaran-Ancarano

MIPS d.o.o.
  Ulica Vide Šinkovčeve 4, 4000 Kranj

Mirjam Dovečar
  Kozana 12, 5212 Dobrovo v Brdih

MITRA, d.o.o., Ljubljana
  Poljanska c. 73, 1000 Ljubljana

Mladinski center Bit - Youth Center Bit
  Trg svobode 1, 8340 Črnomelj

Mladinski center Hrastnik
  Naselje Aleša Kaple 9a, 1430 Hrastnik

Mladinski center Krško
  Cesta krških žrtev 105, 8270 Krško

Mladinski center Litija
  Ponoviška 12, 1270 Litija

Mladinski center Nova Gorica
  Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica

Mladinski center Rogaška Slatina
  Celjska cesta 3 a, 3250 Rogaška Slatina

Mladinski center Šentjur
  Mestni trg 2, 3230 Šentjur

Mladinski center Trbovlje
MCT
  Ulica 1. junija 18, 1420 Trbovlje

Mladinski center Zagorje ob Savi
MC ZOS
  Cesta 9. avgusta 48, 1410 Zagorje ob Savi

Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota
MIKK
  Trubarjev drevored 4, 9000 Murska Sobota

Mladinski kulturni center Maribor
  Ob železnici 16, 2000 Maribor, 2000 Maribor

Mladinski kulturni klub Netek
  Finžgarjeva ulica 12, 3240 Šmarje pri Jelšah

Mladinski svet Ajdovščina
  Vipavska cesta 11 a, 5270 Ajdovščina

Mladinski svet Jesenice
  Ulica Viktorja Kejžarja 22, 4270 Jesenice

Mladinski svet Mestne občine Ptuj
  Čučkova ulica 3, 2250 Ptuj

Mladinski svet Slovenije
  Dunajska cesta 5, Ljubljana, 1000 Ljubljana

Mladinski svet Škofje Loke
  Mestni trg 20, 4220 Škofja Loka

Mladinsko društvo Bistrica ob Sotli
Klub Metulj
  Bistrica ob Sotli 9, 3256 Bistrica ob Sotli

Mlajša folklorna skupina Dragatuš
  Dragatuš 5a, 8343 Dragatuš

Mlakar Marija, osebno dopolnilno delo, ročno delo, voščilnice ...

  Spodnje Negonje 23c, 3250 Rogaška Slatina

Mod Art
  Kavče 66, 3320 Velenje

Modra pikica, Zavod za izobraževanje
  Hribovska pot 17, 1000 Ljubljana

Moja zaposlitev d.o.o.
  Borovec 2, 1236 Trzin

Mojca Gulič nosilka osebnega dopolnilnega dela
  Goriška cesta 64, 5270 Ajdovščina

Mojca Ploštajner
  Začret 6, 3202 Ljubečna

Monika Povše s.p.
  cesta 24. junija 66, 1231 Ljubljana - Črnuče

Monika Rugole Ravnikar
  Njivška cesta 7, Radeče, 1433 Radeče

Montaža Eling, Robert Eling s.p.
  Zgornja Bitnje 98, 4209 Žabnica

Motoklub Veterani Murska Sobota
  Obrtna ulica 28, 9000 Murska Sobota

Mreža za spodbujanje podjetništva, CEED
  Šmartinska 152, 1000 Ljubljana

Mrežni podjetniški inkubator Vrelec d. o. o.
  Prvomajska 35, 3250 Rogaška Slatina

Much Akadem
Zavod za izobraževanje in svetovanje
  Koprska 94 A, 1000 Ljubljana

Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
  Cesta na Sv. Rok 1 , 3240 Šmarje pri Jelšah

Muzej novejše zgodovine Celje
  Prešernova ulica 17, 3000 Celje

Muzej novejše zgodovine Slovenije
  Celovška cesta 23, 1000 Ljubljana

Muzej Velenje
  Ljubljanska cesta 54, 3320 Velenje

Muzej Vrbovec, Muzej gozdarstva in lesarstva
  Savinjska cesta 4, 3331 Nazarje

Nabriti Muzikanti
  Kale 15, 3311 Šempeter v Savinjski dolini

Nacionalni inštitut za javno zdravje
  Ipavčeva ulica 18, 3000 Celje

Nacionalni inštitut za javno zdravje OE Ravne na Koroškem
bivši Zavod za zdravstveno varstvo Ravne
  Ob Suhi 5 b, 2390 Ravne na Koroškem

Nacionalni inštitut za javno zdravje, Območna enota Celje
  Ipavčeva 18, 3000 Celje

Najprej Slovenija, Društvo za suverenost, solidarnost in iniciativo
  Metelkova ulica 7, 1000 Ljubljana

Naravni Kotiček
  Spomeniška ulica 6, 8233 Mirna

Naturhouse Maribor
  Židovska ulica 1, 2000 Maribor

Naturo - Center za izkustveno učenje in aktivnosti na prostem
  Trg Prešernove brigade 5, 4000 Kranj

Neja, Jasmina Nemec s.p.
  Za tremi ribniki 9, 2000 Maribor

Nevenka Faganeli
  Miren 159 A, 5291 Miren

Nina Filipič, študentka polna novih idej
  Zgornja Bistrica 103a, 2310 Slovenska Bistrica

Nina Močnik
  LUNG, Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica

NLP Center
  Lackova 78, 2000 Maribor

NLP CENTER, gm consalting, Gaber Marolt s.p.
  Lackova c. 78 a, 2000 Maribor

Notranja preobrazba Jollanda Hercog s.p.
  kovača vas 7, 2310 Slovenska Bistrica

Notranjski muzej Postojna
  Kolodvorska cesta 3, 6230 Postojna

Notranjski regijski park
  Tabor 42, 1380 Cerknica

Notranjski študentski klub
  Gerbičeva 32, 1380 Cerknica

Novi tednik Radio Celje
  Prešernova 19, 3000 Celje

Novice, d.o.o.
PE Bistriške novice
  Romihova 77, 2310 Slovenska Bistrica

Nuša Pantaler, s.p.
Podjetniške in poslovne storitve
  Cerine 13b, 8250 Brežice

Obalna sindikalna organizacija - KS 90
  Trg Brolo 2, 6600 Koper-Capodistria

Obalni dom upokojencev Koper
ODU Koper
  Krožna cesta 5, 6600 Koper-Capodistria

Obalno društvo za kadrovsko dejavnost Koper
  Kmečka 2, 6600 Koper-Capodistria

Občina Ajdovščina
  Cesta 5. maja 6A, 5270 Ajdovščina

Občina Bistrica ob Sotli
  Bistrica ob Sotli 17, 3256 Bistrica ob Sotli

Občina Braslovče
  Braslovče 22, 3314 Braslovče

Občina Cerknica
  Cesta 4. maja, 1380 Cerknica

Občina Jesenice
Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
  Cesta železarjev 6, 4270 Jesenice

Občina Kozje
  Kozje 37, 3260 Kozje

Občina Ljutomer
  Vrazova 1, 9240 Ljutomer, 9240 Ljutomer

Občina Loška dolina
  Cesta Notranjskega odreda 2, 1386 Stari trg pri Ložu

Občina Medvode
  Cesta komandanta Staneta 12, 1215 Medvode

Občina Moravske Toplice
  Kranjčeva 3, 9226 Moravske Toplice

Občina Oplotnica
  Oplotnica 24, 2317 Oplotnica

Občina Poljčane
  Bistriška cesta 65, 2319 Poljčane

Občina Polzela
  Grajski trg 1, 3313 Polzela

Občina Polzela - TIC Polzela
  Grajski trg 1, 3313 Polzela, 3313 Polzela

Občina Prebold
  Hmeljarska cesta 3, 3312 Prebold

Občina Prevalje
  Trg 2 a, 2391 Prevalje

Občina Ravne na Koroškem
  Gačnikova pot 5, 2390 Ravne na Koroškem

Občina Razkrižje
  Šafarsko 42, 9246 Razkrižje, 9246 Razkrižje

Občina Slovenska Bistrica
  Kolodvorska ulica 10, 2310 Slovenska Bistrica

Občina Šentjur
  Mestni trg 10, 3230 Šentjur

Občina Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 12, 3240 Šmarje pri Jelšah

Občina Tabor
  Tabor 21, 3304 Tabor

Občina Veržej
  Ulica Bratstva in enotnosti 8, 9241 Veržej

Občina Vransko
  Vransko 59, 3305 Vransko

Občina Žalec
  Ulica Savinjske čete 5, 3310 Žalec

Občinska knjižnica Braslovče
  Braslovče 22, 3314 Braslovče

Občinska knjižnica Jesenice
  Trg Toneta Čufarja 4, 4270 Jesenice

Občinska knjižnica Polzela
  Grajski trg 1, 3313 Polzela

Občinska knjižnica Prebold
  Na bazen 1, 3312 Prebold

Občinska knjižnica Vransko
  Vransko 134, 3305 Vransko

Oblikovanje in svetovanje, Nada Vreže, s.p., Čar Vrta
  Brodarjeva ulica 3, 3000 Celje

Območna obrtna zbornica Ajdovščina
OOZ Ajdovščina
  Vipavska cesta 4b, 5270 Ajdovščina

Območna obrtna zbornica Cerknica
  Tabor 2, 1380 Cerknica

Območna obrtno-podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 4, 3240 Šmarje pri Jelšah

Območna obrtno-podjetniška zbornica Ljutomer
  Stari trg 3, 9240 Ljutomer, 9240 Ljutomer

Območna obrtno-podjetniška zbornica Maribor
  Titova cesta 63, 2000 Maribor

Območna obrtno-podjetniška zbornica Nova Gorica
  Ul. Gradnikove brigade 6 , 5000 Nova Gorica

Območna obrtno-podjetniška zbornica Škofja Loka
  Spodnji trg 2, 4220 Škofja Loka

Območnega združenja Rdečega križa Šmarje pri Jelšah
  Celjska cesta 6, 3240 Šmarje pri Jelšah

Območno združenje Rdečega križa Ajdovščina
  Gregorčičeva 20, 5270 Ajdovščina

Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
  Kolodvorska 34, 8340 Črnomelj

Območno združenje Rdečega križa Metlika
  Črnomaljska cesta 3, 8330 Metlika

Območno združenje Rdečega križa Novo mesto
  Ulica Slavka Gruma 54a, 8000 Novo mesto

Območno združenje RK Slovenj Gradec
  Celjska cesta 2, 2380 Slovenj Gradec

Obzorje d.o.o.
  Ljubljanska cesta 80, 2310 Slovenska Bistrica

OD-REŠITEV, poklicno svetovanje in kadrovsko izobraževanje, Aleš Pogačnik, s.p.
  Sp. Gorje 122, 4247 Zgornje Gorje

Odbor za tematske poti Posavja pri RRA Posavje
  Cesta krških žrtev 2, 8270 Krško, 8270 Krško

Odvetniška pisarna Kos, Štumpfl in partnerji, d.o.o.
  Koroška cesta 14, 2390 Ravne na Koroškem

Organizacija dogodkov in poslovno svetovanje, Vesna Drofenik s.p
  Polanškova ulica 2, 1231 Ljubljana - Črnuče

Osebno dopolnilno delo Jadranka Kincel
  Grobelno del 21, 3231 Grobelno

Osnovna šola Antona Aškerca Velenje
  Jenkova cesta 2, 3320 Velenje

Osnovna šola Belokranjskega odreda Semič
  Šolska ulica 1, 8333 Semič

Osnovna šola Bistrica ob Sotli - Vrtec
  Bistrica ob Sotli 63a, 3256 Bistrica ob Sotli

Osnovna šola Bogojina
  Bogojina 134, 9222 Bogojina

Osnovna šola borcev za severno mejo
  Borcev za severno mejo 16, 2000 Maribor

Osnovna šola Braslovče
  Rakovlje 15 b, 3314 Braslovče, 3314 Braslovče

Osnovna šola Brezno - Podvelka
  Brezno 78, 2363 Podvelka

Osnovna šola Brežice
  Levstikova 18, 8250 Brežice

Osnovna šola Bršljin
  Kočevarjeva 40, 8000 Novo mesto

Osnovna šola Col 35
  Col, 5273 Col

Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka
  Frankovo naselje 51, 4220 Škofja Loka

Osnovna šola Črna na Koroškem
  Pristava 12/b, 2393 Črna na Koroškem

Osnovna šola Danila Lokarja
  Cesta 5. maja 7, 5270 Ajdovščina, 5270 Ajdovščina

Osnovna šola Dobje
  Dobje pri Planini 20a, 3224 Dobje pri Planini

Osnovna šola Dobravlje
  Dobravlje 1, 5263 Dobravlje

Osnovna šola Draga Bajca Vipava
   Vinarska cesta 4, 5271 Vipava , 5271 Vipava

Osnovna šola Frana Kranjca
  Hrašovčeva 1, 3000 Celje

Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
  Škocjan 51, 8275 Škocjan

Osnovna šola Frana Roša
  Cesta na Dobrovo 114, 3000 Celje

Osnovna šola Frana Roša
  Cesta na Dobrovo 114, 3000 Celje

Osnovna šola Franca Lešnika - Vuka
  Mariborska cesta 4, 2312 Orehova vas

Osnovna šola Franca Rozmana Staneta
  Prušnikova ulica 85, 1000 Ljubljana

Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci
  Ulica Juša Kramarja 10, Črenšovci, 9232 Črenšovci

Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj
Osnovna šola Franceta prešerna Kranj-podružnična šola Kokrica
  Kidričeva 49, 4000 Kranj

Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
  Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor

Osnovna šola Franja Goloba, Prevalje
  Polje 4, 2391 Prevalje

Osnovna šola Franja Malgaja Šentjur
  Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur

Osnovna šola Gorica Velenje
  Goriška cesta 48, 3320 Velenje

Osnovna šola Gradec
  Bevkova 3, 1270 Litija

Osnovna šola Grm
  Trdinova ulica 7, 8000 Novo mesto

Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje
  Vodnikova 3, 3320 Velenje

Osnovna šola heroja Janeza Hribarja Stari trg pri Ložu
  Cesta Notranjskega odreda 32, 1386 Stari trg pri Ložu

Osnovna šola Hudinja
  Mariborska cesta 125, 3000 Celje

Osnovna šola I Murska Sobota
  Štefana Kovača 32, 9000 Murska Sobota

Osnovna šola IV Murska Sobota
  Trstenjakova 71, 2354 Bresternica

Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
  Cankarjeva cesta 10, 9240 Ljutomer

Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer, podružnična šola Cvetka Golarja Ljutomer
  Golarjeva ulica 6, 9240 Ljutomer

Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas
  Trata 40, 4224 Gorenja vas

Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
  Cezanjevci 39, 9240 Ljutomer

Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci - enota Vrtec pri OŠ Janka Ribiča Cezanjevci
  Cezanjevci 39, 9240 Ljutomer

Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
  Partizanska 28, 1381 Rakek

Osnovna šola Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem
  Čečovje 24, 2390 Ravne na Koroškem

Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško
  Šolska ulica 1, 8270 Krško

Osnovna šola Koroška Bela
  Cesta Talcev 2, 4270 Jesenice

Osnovna šola Koroški jeklarji
  Javornik 35, 2390 Ravne na Koroškem

Osnovna šola Kozje
  Kozje 131, 3260 Kozje

Osnovna šola Kungota
  Plintovec 10 c, 2201 Zgornja Kungota

Osnovna šola Lava
  Pucova ulica 7, 3000 Celje

Osnovna šola Litija
  Cesta Komandanta Staneta 2, 1270 Litija

Osnovna šola Livada Velenje
  Efenkova cesta 60, 3320 Velenje

Osnovna šola Lovrenc na Pohorju
  Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju

Osnovna šola Mala Nedelja
  Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
  Mala Nedelja 30, 9243 Mala Nedelja

Osnovna šola Marjana Nemca Radeče
  Šolska pot 5, 1433 Radeče

Osnovna šola Marjana Nemca Radeče, podružnična šola Svibno
  Svibno 18, 1433 Radeče

Osnovna šola Medvode
Sonc
  Verje 7d, 1215 Medvode

Osnovna šola Mežica
  Partizanska cesta 16, 2392 Mežica

Osnovna šola Mihajla Rostoharja Krško
  Cesta 4.julija 33, 8270 Krško

Osnovna šola Mihe Pintarja Toleda Velenje
  Kidričeva cesta 21, 3320 Velenje

Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju
  Cesta v Dobrovce 21, 2204 Miklavž na Dravskem polju

Osnovna šola Mirana Jarca
  Ipavčeva 1, 1000 Ljubljana

Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
  Ulica Otona Župančiča 8, 8340 Črnomelj

Osnovna šola Miroslava Vilharja Postojna
  Trg padlih borcev 1 a, 6230 Postojna

Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd
  Trg 4. julija 64, 2370 Dravograd

Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
  Grahovo 120, 1384 Grahovo

Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
  Cesta 4. maja 92, 1380 Cerknica

Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
  Begunje 26, 1382 Begunje pri Cerknici

Osnovna šola Ob Dravinji
  Ul. Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

Osnovna šola Ormož
  Hardek 5, 2270 Ormož

Osnovna šola Pesnica
  Pesnica pri Mariboru 44, 2211 Pesnica pri Mariboru

Osnovna šola Pod goro
  Šolska ulica 3, 3210 Slovenske Konjice

Osnovna šola Podgorje
  Podgorje 172, 2381 Podgorje pri Slovenj Gradcu

Osnovna šola Podzemelj
OŠ Podzemelj
  Podzemelj 11a, 8332 Gradac

Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
  Kopališka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica

Osnovna šola Poldeta Stražišarja
  Ulica Viktorja Kejžarja 35, 4270 Jesenice

Osnovna šola Poljane
  Poljane 100, 4223 Poljane nad Škofjo Loko

Osnovna šola Polzela
  Šolska ulica 3, 3313 Polzela

Osnovna šola PP Milke Šobar-Nataše
  Kurirska steza 8, 8340 Črnomelj

Osnovna šola Preska
OŠ Preska
  Preška cesta 22, Medvode, 1215 Medvode

Osnovna šola Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
  Prežihova ulica 7, 2390 Ravne na Koroškem

Osnovna šola Razkrižje
  Šafarsko 24, 9246 Razkrižje

Osnovna šola Simona Jenka Kranj
  Ulica XXXI. divizije 7a, 4000 Kranj

Osnovna šola Simona Jenka, Podružnična šola Center
  Komenskega 2, 4000 Kranj, 4000 Kranj

Osnovna šola Slivnica pri Celju
  Gorica pri Slivnici 61, 3263 Gorica pri Slivnici

Osnovna šola Slivnica pri Celju
  Gorica 61, 3263 Gorica pri Slivnici

Osnovna šola Stročja vas
  Stročja vas 101, 9240 Ljutomer

Osnovna šola Šalek Velenje
  Šalek 87, 3320 Velenje

Osnovna šola Šempeter v Savinjski dolini
  Šolska ulica 2, 3311 Šempeter v Savinjski dolini

Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
  Šolska ulica 1, 4220 Škofja Loka

Osnovna šola Šmarje pri Jelšah, POŠ Sveti Štefan
  Sveti Štefan 72, 3264 Sveti Štefan

Osnovna šola Šmarjeta
  Šmarjeta 1, 8220 Šmarješke Toplice, 8220 Šmarješke Toplice

Osnovna šola Šraja Aljoše Nova vas
  Nova vas 4 b, 1385 Nova vas

Osnovna šola Toneta Čufarja
  C.Cirila Tavčarja 21, 4270 Jesenice

Osrednja knjižnica Celje
OKC
  Muzejski trg 1a, 3000 Celje

Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper
Biblioteca centrale Srečko Vilhar Capodistria
  Trg/Piazza Brolo 1, 6000 Koper-Capodistria

OŠ 27. Julij Kamnik
  Tomšičeva ulica 9, 1241 Kamnik

OŠ Antona Ukmarja Koper
  Pot v gaj 2, 6000 Koper-Capodistria

OŠ Beltinci
  Panonska ul. 35b, 9231 Beltinci

OŠ Bilje
  Bilje 185, 5292 Renče

OŠ Bojana Ilicha Maribor
  Mladinska 13, 2000 Maribor

OŠ Brinje Grosuplje
  Ljubljanska cesta 40 a, 1290 Grosuplje

OŠ Danile Kumar
  Godeževa 11, 1000 Ljubljana

OŠ Dobje, enota Vrtec
  Dobje pri Planini 20A, 3224 Dobje pri Planini

OŠ Dornberk
  Gregorčičeva 30a, 5294 Dornberk

OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
  Hrib 101, 1318 Loški Potok

OŠ Drska Novo mesto
  Ulica Slavka Gruma 63, 8001 Novo mesto

OŠ Dušana Flisa Hoče
  Šolska ulica 10, 2311 Hoče

OŠ Dušana Flisa Hoče, Podružnica Reka Pohorje
  Hočko Pohorje 1, 2311 Hoče

OŠ Elvire Vatovec Prade, Scuola Elementare Elvira Vatovec Prade
  Pobeška cesta 52, 6600 Koper-Capodistria

OŠ Frana Erjavca
  Kidričeva ulica 36, 5000 Nova Gorica

OŠ Franceta Bevka
  Ulica Pohorskega bataljona 1, 1000 Ljubljana

OŠ Franceta Bevka Tolmin
  Dijaška ulica 12b, 5220 Tolmin, 5220 Tolmin

OŠ Hudinja
  Mariborska 125, 3000 Celje, 3000 Celje

OŠ Ig
  Troštova 24, 1292 Ig

OŠ Ivana Cankarja, enota Tržaška
  Tržaška cesta 2, 1360 Vrhnika

OŠ Jurija Vege
  Vegova ulica 38, 1251 Moravče, 1251 Moravče

OŠ Jurija Vege, POŠ Vrhpolje
  Vrhpolje 32, 1251 Moravče, 1251 Moravče

OŠ Karla Destovnika - Kajuha Ljubljana
  Jakčeva ulica 42, 1000 Ljubljana

OŠ Komandanta Staneta Dragatuš
  Dragatuš 48, 8343 Dragatuš, 8343 Dragatuš

OŠ Litija- Podružnična šola Sava
Podružnična šola Sava
  Sava 21, 1282 Sava, 1270 Litija

OŠ Ljubečna
  Kocbekova cesta 40 a, 3202 Ljubečna

OŠ Log-Dragomer
  Šolska ulica 1, 1351 Brezovica pri Ljubljani

OŠ Martina Krpana
  Gašperšičeva 10 , 1000 Ljubljana

OŠ Metlika - podružnična šola Suhor
  Dolnji Suhor 1, 8330 Metlika

OŠ Milojke Štrukelj, podružnična šola OŠ Ledine
  Cankarjeva ulica 23, 5000 Nova Gorica

OŠ Minke Namestnik - Sonje
  Partizanska ulica 20, 2310 Slovenska Bistrica

OŠ Nove Fužine
  Preglov trg 8, 1000 Ljubljana

OŠ Nove Jarše
  Clevelandska ulica 11, 1000 Ljubljana

OŠ Otlica
  Otlica 48, 5270 Ajdovščina

OŠ Podčetrtek
  Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek

OŠ Polhov Gradec
  Polhov Gradec 95, 1355 Polhov Gradec

OŠ Predoslje
  Predoslje 17a, 4000 Kranj

OŠ Preserje pri Radomljah
  Pelechova cesta 83, 1235 Radomlje, 1235 Radomlje

OŠ Preserje, PŠ Jezero
  Preserje 60, 1352 Preserje, 1352 Preserje

OŠ Prestranek
  Ulica 25. maja 14a, 6258 Prestranek

OŠ Primoža Trubarja Laško
Podružnična šola Rečica
  Trubarjeva ulica 20, 3270 Laško

OŠ Primoža Trubarja Laško
Podružnična šola Debro
  Poženelova 26, 3270 Laško

OŠ Primoža Trubarja Laško
  Trubarjeva ulica 20, 3270 Laško

OŠ Primoža Trubarja Laško, Podružnična šola Šentrupert
  Šentrupert 89, 3271 Šentrupert

OŠ Primoža Trubarja Laško, Podružnična šola Vrh nad Laškim
  Vrh nad Laškim 20, 3270 Laško

OŠ Rodica
  Kettejeva 13, 1230 Domžale

OŠ Savsko naselje
  Matjaževa 4, 1000 Ljubljana

OŠ Sostro
  Cesta II. grupe odredov 47 , 1261 Ljubljana - Dobrunje

OŠ Srečka Kosovela Sežana
  Kosovela 6, 6210 Sežana

OŠ Staneta Žagarja Lipnica
  Lipnica 12, 4245 Kropa

OŠ Staneta Žagarja Lipnica - podružnična šola Ovsiše
  Ovsiše 56, 4244 Podnart

OŠ Stranje
  Zg. Stranje 22, 1242 Stahovica

OŠ Stražišče Kranj
  Šolska ulica 2, 4000 Kranj

OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Kristan Vrh
  Kristan Vrh 40b, 3241 Podplat

OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Mestinje
  Mestinje 43, 3241 Podplat

OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Sladka Gora
  Sladka Gora 5, 3240 Šmarje pri Jelšah

OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Šentvid
  Šentvid 12, 3240 Šmarje pri Jelšah

OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Zibika
  Zibika 5, 3253 Pristava pri Mestinju

OŠ Šturje
  Bevkova ulica 22, 5270 Ajdovščina

OŠ Trbovlje
  Mestni trg 6, 1420 Trbovlje

OŠ Trzin
  Mengeška 7/b, 1236 Trzin

OŠ Vižmarje-Brod
  Na gaju 2, 1000 Ljubljana

OŠ Zreče
  Šolska ulica 3, 3214 Zreče

Otroški vrtec Ajdovščina
  Pot v Žapuže 14, 5270 Ajdovščina

Ozara Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Sevnica
  Trg svobode 11, 8290 Sevnica

Ozara Slovenija, nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Slovenj Gradec, dnevi center
  Celjska cesta 2, 2380 Slovenj Gradec

Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Črnomelj
  Ulica 21. oktobra 19A, 8340 Črnomelj

OZARA storitveno in invalidsko podjetje d.o.o.
  Ulica heroja Šaranoviča 27, 2000 Maribor

P:svet s.p.
  Ulica Eve Lovše 18, 2000 Maribor, 2000 Maribor

Paleta znanj z.o.o.
  Partizanska cesta 5, 2000 Maribor

Pametna promocija, Lara Tabor s.p.
  Cesta Dušana Kvedra 2, 1270 Litija

Paperino, trgovina in storitve, Škofja Loka, d.o.o.
Paperino, d.o.o.
  Kamnitnik 1 A, 4220 Škofja Loka

PAPILOT Zavod za vzpodbujanje in razvijanje kvalitete življenja, Ljubljana
  Zasavska cesta 42, 1231 Ljubljana - Črnuče

Papilot, Zavod, enota Murska Sobota
  Plese 9, 9000 Murska Sobota

Papirnica Lili, Vučkovič Liljana s.p.
  Ljubljanska cesta 22, 8000 Novo mesto

Park vojaške zgodovine Pivka
  Kolodvorska cesta 51, 6257 Pivka

Patricia Maeve
  Pesnica pri Mariboru 24b, 2211 Pesnica pri Mariboru

Pavlovič Stanislav
StenziArt
  Gradnikova 1 , 4000 Kranj

PD Slovenska Bistrica
  Partizanska ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica

Pedagoški inštitut
  Gerbičeva 62, 1000 Ljubljana

Pegazov dom Rogaška Slatina
  Celjska cesta 11, 3250 Rogaška Slatina

Pekarna Magdalenske mreže Maribor
  Ob železnici 8, 2000 Maribor

Perunika varnost d.o.o.
  Vojkova cesta 63, 1000 Ljubljana

Peter Mejak
  Semedela 12, 6600 Koper-Capodistria

Petka Pušnjak Strižič računovodske in druge storitve, d.n.o.
  Ljubljanska cesta 69, 2310 Slovenska Bistrica

Petra Plestenjak Podlogar, ročno rezbarjenje
  Demšarjeva cesta 11, 4220 Škofja Loka

PGD Grabe
  Grabe pri Ljutomeru 15B, 9242 Križevci pri Ljutomerju

PGD Slovenska Bistrica
  Kolodvorska c.23, 2310 Slovenska Bistrica

PGD Stara Nova Vas
  Stara Nova vas 27A, 9242 Križevci pri Ljutomerju

PGD Štrekljevec
  Štrekljevec 1c, 8333 Semič

Pigal d.o.o.
  Goriška cesta 25, 5270 Ajdovščina

Pihalni orkester Kovinoplastika Lož
  Cesta 19. oktobra 57, 1386 Stari trg pri Ložu

Pihalni orkester Logatec
  Tržaška 27, 1370 Logatec

Pilonova galerija Ajdovščina
  Prešernova ulica 3, 5270 Ajdovščina, 5270 Ajdovščina

Pionirski dom, Center za kulturo mladih
  Vilharjeva 11, 1000 Ljubljana

PKD Urban dance
  Vinarska 4, 2000 Maribor

Planer plus d.o.o.
  Vojkova ulica 15, 3000 Celje

Planinsko društvo Cerknica
  Partizanska 2A, 1380 Cerknica

Planinsko društvo Krka Novo mesto
Alpinistični odsek PD Krka Novo mesto
  Rozmanova ulica 10, 8000 Novo mesto

Planinsko društvo pošte in telekoma – planinska skupina PT Nova Gorica
  Cesta 25. junija 1p, 5600 Nova Gorica

Planinsko društvo Radeče
  Gledališka pot 2, 1433 Radeče

Planinsko društvo Semič
  Taborska ulica 8, Semič, 8333 Semič

Planinsko društvo Slivnica pri Celju
  Gorica 98, 3263 Gorica pri Slivnici

Planinsko društvo Slovenj Gradec
  Gradišče 30, 2380 Slovenj Gradec

Planinsko društvo Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 24, 3240 Šmarje pri Jelšah

Planinsko društvo Tolmin
Jamarska sekcija
  Trg Maršala Tita 16 a, 5220 Tolmin

Planinsko društvo Velenje-Planinska sekcija Pilates Dolič
  Gornji Dolič 65, 2382 Mislinja

Planinsko društvo Vrelec Rogaška Slatina
  Celjska cesta 3A, 3250 Rogaška Slatina

Planinsko društvo Žusem
  Javorje 32a, 3263 Gorica pri Slivnici

Plesna šola Zvončica, Renata Slapnik, s.p.
  Teharska cesta 104, 3000 Celje

Plesni klub Lara
  Župančičeva 23, 2310 Slovenska Bistrica

Plesni klub Lukec
  CKŽ 135c, 8270 Krško

Plesno društvo Imani
  Opekarska ulica 10, 8250 Brežice

Plesno društvo Shekaya
  Drapšinova ulica 9, 3000 Celje

Plesno in športno izobraževanje, Karmen Kotnik s.p.
  Stranice 22, 3206 Stranice

Pleši z mano, plesna šola, Urška Plemenitaš, s.p.
  Planinska cesta 20, 2344 Lovrenc na Pohorju

Plezalni klub Rifnik Šentjur
  Cesta na kmetijsko šolo 4, 3230 Šentjur

PLUS prevajanje in svetovanje, Nataša Šafarič s.p.
  Kosovelova 2a, 3320 Velenje

Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
  Ronkova 4, 2380 Slovenj Gradec

Podjetniški inkubator Perspektiva Postojna
  Veliki Otok 44b, 6230 Postojna

Podoba - Matija Kvesić s.p.
  Celjska cesta 7, 3250 Rogaška Slatina

Podružnična osnovna šola Trnava
  Trnava 5b, 3303 Gomilsko, 3303 Gomilsko

Podružnična osnovna šola V parku Slovenske Konjice
  Tattenbachova 5a, Slovenske Konjice, 3210 Slovenske Konjice

Podružnična šola
  Budanje 24, 5271 Vipava

Podružnična šola Črniče
  Črniče 27, 5262 Črniče

Podružnična šola Goče
  Goče 6, 5271 Vipava

Podružnična šola Lokavec
  Lokavec 128, 5270 Ajdovščina

Podružnična šola Podnanos
  Podnanos 77, 5271 Vipava

Podružnična šola Skrilje
  Skrilje 39, 5270 Ajdovščina

Podružnična šola Vipavski Križ
  Vipavski Križ 10, 5263 Dobravlje

Podružnična šola Vrhpolje
  Vrhpolje 41, 5271 Vipava

Podružnična šola Vrtovin
  vrtovin 74, 5270 Ajdovščina

Pogumna.si
  http://www.menopavza.si/, 5270 Ajdovščina

Poklicna gasilska enota Celje
  Dečkova cesta 36, 3000 Celje

Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
  Zvezna ul. 10, 9000 Murska Sobota

Pokrajinski muzej Celje
  Trg celjskih knezov 8, 3000 Celje

Pokrajinski muzej Ptuj-Ormož
  Grajski trg 1, 2270 Ormož

Polona Župančič

  Križ 59, 1218 Komenda

Polonca Leban Grmek
  Grgar 215, 5251 Grgar

Pomurska turistična zveza
  Slovenska ulica 25, 9600 Murska Sobota

Pomurski muzej Murska Sobota
  Trubarjev drevored 4, 9000 Murska Sobota

PORP Radeče
  Šolska pot 7, 1433 Radeče

Posavski muzej Brežice
  Cesta prvih borcev 1, 8250 Brežice

Poslovne storitve, Tadej Klopčič s.p.
  Zikova ulica 5, 1241 Kamnik

Poslovni sistem Mercator d.d.
  Dunajska cesta 107, 1000 Ljubljana

Posoški razvojni center
  Trg tigrovcev 1, 5220 Tolmin

Posvetovalnica za učence in starše Novo mesto
  Mušičeva 2, 8000 Novo mesto

POŠ Svečina
  Plač 2, 2201 Zgornja Kungota

Poučevanje in lektoriranje, Urban Batista s.p.
  Sela 4a, 6257 Pivka

Poučevanje in lektoriranje, Vesna Nagode s. p.
  Hotedršica 70 , 1372 Hotedršica

Prah d.o.o. Višja strokovna šola Rogaška Slatina
  Kidričeva 28, 3250 Rogaška Slatina

Prah, Izobraževalni center, Izobraževanje in Usposabljanje d.o.o.
  Kidričeva 28, 3250 Rogaška Slatina

PrejPotem
  Dragarjeva ulica 9, 1230 Domžale

Prevajanje in tolmačenje Živa Ribičič s.p.
  Hribovska pot 17, 1231 Ljubljana, 1231 Ljubljana - Črnuče

Prevzgojni dom Radeče
  Pot na brod 23, 1433 Radeče

Primorski tehnološki park d.o.o.
  Mednarodni prehod 6, Vrtojba , 5290 Šempeter pri Gorici

Primorsko svetovalno središče Koper, (PRIMSS)
  Cesta Zore Perello - Godina 3, 6000 Koper-Capodistria

Primos Rappl s.p.
  Huje 8a, 4000 Kranj

Primož Božnik s.p.
  V. prekomorske brigade 13, 3000 Celje

Primož Božnik s.p., založništvo in intelektualne storitve
  Drofenikova ulica 16, 3230 Šentjur

Pripravljalni vrtec Kerinov Grm
  CŠOD Frankopanska 9, 1536 Ljubljana

Prislan strojegradnja, ključavničarstvo, filtrirna tehnologija, Srečko Prislan s.p.
  Dobja vas 191, 2390 Ravne na Koroškem

Prleški vrt
  Mihovci 33, 2270 Ormož

Prleško društvo generala Maistra
  Prešernova ul. 34, 9240 Ljutomer

Prostovoljno gasilsko društvo Motvarjevci
PGD Motvarjevci
  Motvarjevci 47, 9207 Prosenjakovci, 9207 Prosenjakovci-Partosfalva

Prostovoljno gasilsko društvo Stara Nova vas
  Stara Nova vas 27a, 9242 Križevci pri Ljutomeru, 9242 Križevci pri Ljutomerju

Prostovoljno gasilsko društvo Stranska vas
  Praprot 15, 8333 Semič

Prosvetno društvo J. Trstenjak Hum
  Hum pri Ormožu 1, 2270 Ormož

Prva Osnovna šola Slovenj Gradec
  Šercerjeva 7, 2380 Slovenj Gradec

PŠ Spodnja Kungota
  Gradiška 219, 2211 Pesnica pri Mariboru

Pučko otvoreno učilišče Krapina
  Šetalište hrvatskog narodnog preporoda 13, 3250 Rogaška Slatina

PUM-O Tolmin
  Trg tigrovcev 1, 5220 Tolmin

PUP Velenje d.d.
  Koroška cesta 40 a, 3320 Velenje

Pupillam, društvo za razvoj potencialov, socialno podjetje
  Ulica heroja Šaranoviča 27, 2000 Maribor, 2000 Maribor

RACIO, družba za razvoj človeškega kapitala, d.o.o.
  Kersnikova 19, 3000 Celje

Radio Capris d.o.o.
  Ulica 15. maja 10/b, 6600 Koper-Capodistria

Radio Prlek
  Kolodvorska ulica 9, 2270 Ormož

Radio Triglav
  Trg Toneta Čufarja 4, 4270 Jesenice

RADOST Zarja Fišter s.p.
  Velika Loka 82, 8212 Velika Loka

RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
  Spodnji Plavž 24e, 4270 Jesenice

Ramna Slivniško jezero
  Rakitovec 1b, 3230 Šentjur

RASTI, INGRID GABRŠČEK S.P.
  Staničeva ulica 7A , 5213 Kanal

RAVIS, računalniške storitve, Darij Olenik s.p.
  Hrvatini 2, 6280 Ankaran-Ancarano

Razvojna agencija Kozjansko
  Ulica skladateljev Ipavcev 17, 3230 Šentjur

Razvojna agencija Kozjansko, OE Ljudska univerza Šentjur
  Mestni trg 5, 3230 Šentjur

Razvojna agencija ROD
  Vipavska cesta 4, 5270 Ajdovščina

Razvojna agencija Savinja
  Ulica heroja Staneta 3, 3310 Žalec

Razvojna agencija Savinjske regije
  Ulica XIV. divizije 12, 3000 Celje

Razvojna agencija Sinergija d.o.o.
RA Sinergija
  Kranjčeva ulica 3, 9226 Moravske Toplice

Razvojna agencija Slovenske gorice d. o. o. - PE Izobraževalni center
  Nikova 9, 2230 Lenart v Slovenskih goricah

Razvojna agencija Sora, d.o.o.
  Spodnji trg 2, 4220 Škofja Loka

Razvojna agencija Sotla
  Aškerčev trg 24, 3240 Šmarje pri Jelšah

Razvojna agencija Sotla
  Aškerčev trg 24, 3240 Šmarje pri Jelšah

Razvojni center Murska Sobota
  Kardoševa ul. 2, 9000 Murska Sobota

Razvojni center Srca Slovenije
  Kidričeva 1, 1270 Litija

Razvojno informacijski center (RIC) Bela krajina
  Trg svobode 3, 8340 Črnomelj

Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
  Trg svobode 5, 2310 Slovenska Bistrica

Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
  Trg svobode 5, 2310 Slovenska Bistrica

Razvojno izobraževalni center Novo mesto
  Topliška cesta 2, TZC Portoval, 8000 Novo mesto

Rdeči križ Slovenije - območno združenje Postojna-Pivka
Rks-oz Postojna-Pivka
  Kolodvorska 5b, 6230 Postojna

Rdeči križ Slovenije - Območno združenje Slovenska Bistrica
  Partizanska ul. 21, 2310 Slovenska Bistrica

Rdeči križ Slovenije - OZ Kranj
  Bleiweisova cesta 16, 4000 Kranj, 4000 Kranj

Rdeči križ Slovenije Območno združenje Ormož
  Ptujska c. 8 f, 2270 Ormož

Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Ljutomer
  Kajuhova 2, 9240 Ljutomer, 9240 Ljutomer

Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Šentjur
  Mestni trg 5, 3230 Šentjur

Realka, Jasna Colnerič, s.p.
  Lastine 2e, 3250 Rogaška Slatina

Regijsko študijsko središče Celje
  Mariborska cesta 7, 3000 Celje

Regionalna gospodarska zbornica Celje
RGZC
  Ljubljanska cesta 14, 3000 Celje

Remf d.o.o.
  Na produ 102, 2391 Prevalje

Restavracija Levant
  Ulica kneza Koclja 2, Maribor, 2000 Maribor

Ribiška družina Cerknica
  Notranjska 56, 1380 Cerknica

Ribiška družina Radeče
  Hotemež 30 p.p. 13, 1433 Radeče

Ribnik Vrbje
  Vrbje 82, 3310 Žalec

RKS - območno združenje Celje
  Kidričeva ulica 3, 3501 Celje

Roboteh, d. o. o.
  Goričica 2 b, 3230 Šentjur

Rokodelski center DUO
  Mestni trg 34, 4220 Škofja Loka

Romanca Steinbacher s.p.
  Vodovnikova ulica 31a, 2310 Slovenska Bistrica

Ropotarnica-središče ponovne uporabe Maribor
  Partizanska 21, 2000 Maribor

Rosanda in Marko Ploštajner

  Črnolica 34 , 3230 Šentjur

Rotaract klub Novo mesto
  Brod 58, 8000 Novo mesto

RRA Zeleni kras, d.o.o.
  Prečna ulica 1, 6257 Pivka

Ruski center
  Ulica talcev 1, 2000 Maribor

Salezijanski mladinski center Celje
  Don Boskov trg 1, 3000 Celje

Samostan šolskih sester sv. Frančiška Kristusa Kralja
  Strossmayerjeva 17, 2000 Maribor

Samostojna babica Špela Žabar
  LOZICE 34 E, 5272 Podnanos

Samostojna babica Špela Žabar s.p.
  Lozice 34E, 5272 Podnanos

Samostojna babica Špela Žabar s.p.
   Lozice 34 E , 5272 Podnanos

Sandi Dolinar
  Grintovška 36, 4000 Kranj

saša ropač, U.D.I.K.A.
  Prešernova ulica 17, 4240 Radovljica

Savatech d. o. o.
  Škofjeloška cesta 6, 4000 Kranj, 4000 Kranj

Sebastijan Lukovnjak
  Glinškova 3, 2000 Maribor

Shotokan karate-do klub Cankova
  Cankova 67 a, 9261 Cankova

Sigiart, grafične storitve, Igor Šober s.p.
  Pristavška cesta 55, 4290 Tržič

Simona Večko s.p.
  Stari trg 43, 2380 Slovenj Gradec

Sitar Benjamin s.p.
  Predoslje 184, 4000 Kranj

Skavti-Steg Maribor 1
Steg Slomšek
  Slomškov trg 20, 2000 Maribor

Skupnost višjih strokovnih šol Republike Slovenije
  Pot na Lavo 22, 3000 Celje

Slavica Javornik
  Slake 7, 3254 Podčetrtek

Slovenska fundacija za UNICEF
  Pavšičeva 1, 1000 Ljubljana

Slovenska univerza za tretje življenjsko obdobje
  Poljanska 6, 1000 Ljubljana

Slovensko društvo Hospic, Območni odbor Maribor
  Partizanska cesta 12/II, 2000 Maribor

Slovensko društvo tradicionalne evropske medicine
  Gaberje, Glavna ulica 21, 9220 Lendava-Lendva

Slovensko društvo za celiakijo, podružnica Celje
  Oblakova 5, 3000 Celje

Slovensko društvo za kulturo vrtov in narodne zbirke rastlin
  Jakob pri Šentjurju 7b, 3230 Šentjur

Slovensko združenje za Cirkuško Pedagogiko - Cirkokrog
  Kardeljeva ploščad 16, 1000 Ljubljana

Smeri, izobraževanje, svetovanje in razvoj, d.o.o.
  Koroška 14, 2390 Ravne na Koroškem

SMG, suhomontažna gradnja - okna in vrata Bojan Šanić s.p.
  Cesta 4. maja 50a, 1380 Cerknica

SNIT, tečaji IT veščin d.o.o.
  Ulica Slavka Gruma 1000, 8000 Novo mesto

SOCIAL d.o.o.
  Ul. V. prekomorske brigade 13, 3000 Celje

Social d.o.o.
  Ulica V. prekomorske brigade 13, 3000 Celje

Socio Regijski center medgeneracijskega druženja
  Kocenova ulica 8, 3000 Celje

Sonček - Pomursko društvo za cerebralno paralizo
  Lendavska 25b, 9000 Murska Sobota

Sonja Porenta
  Klanska ulica 11, 1215 Medvode

Sonja Valič
  Opatje selo 73, 5291 Miren

SoPo, poslovno svetovanje, Tomaž Stritar s.p.
  Brdce 14, 1431 Dol pri Hrastniku

SOS šola
  Gabrsko 12, 1420 Trbovlje

Sožitje, Društvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Škofja Loka
  Kapucinski trg 13, 4220 Škofja Loka

Speculo, kozmetične storitve d.o.o
  Zdraviliški trg 23, 3250 Rogaška Slatina

Splošna bolnišnica Celje
  Oblakova ulica 5, 3000 Celje

Splošna knjižnica Ljutomer
  Glavni trg 1, 9240 Ljutomer

Spominčica - Alzheimer Slovenija - Slovensko združenje za pomoč pri demenci -
  Linhartova 13, 1000 Ljubljana

Srbsko kulturno Društvo Desanka Maksimović
  Kocenova ulica 4, 3000 Celje

Sredina skupina za zdrav način življenja
  Ulica Dušana Kvedra 16, 3230 Šentjur

Središče za samostojno učenje Črnomelj
  Kulturni dom Črnomelj, Ul. Otona Župančiča 1, 8340 Črnomelj

Srednja ekonomska šola Ljubljana
  Roška cesta 2, 1000 Ljubljana

Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola, Šolski center Kranj
  Kidričeva cesta 55, 4000 Kranj

Srednja frizerska šola Ljubljana
Navodnik-Ocvirk
  Skorno 41j, 1000 Ljubljana

Srednja gostinska in turistična šola Radovljica
  Kranjska cesta 24, 4240 Radovljica

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna
SGLŠ Postojna
  Tržaška cesta 36, 6230 Postojna

Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor
  Smetanova ulica 35, 2000 Maribor

Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota
  Šolsko naselje 12, 9000 Murska Sobota

Srednja šola Domžale - Poklicna in strokovna šola
  Cesta talcev 12, 1230 Domžale

Srednja šola Slovenska Bistrica
  Ulica dr. Jožeta Pučnika 21, 2310 Slovenska Bistrica

Srednja šola Veno Pilon
  Cesta 5. maja 12, 5270 Ajdovščina

Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje
  Kosovelova ulica 2, 3000 Celje

Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo, Šolski center Celje
  Pot na Lavo 22, 3000 Celje

Srednja šola za oblikovanje Maribor
  Park mladih 8, 2000 Maribor, 2000 Maribor

Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje
STPŠ Trbovlje
  Šuštarjeva 7a, 1420 Trbovlje

Srednja trgovska šola Maribor
  Mladinska ulica 14, 2000 Maribor

Srednja zdravstvena šola Celje
  Ipavčeva 10, , 3000 Celje

Srednja zdravstvena šola Celje - Izobraževanje odraslih
  Ipavčeva ulica 10, 3000 Celje

Srednja zdravstvena šola Ljubljana
  Poljanska 61, 1000 Ljubljana

Srednja zdravstvena šola Murska Sobota
  Ulica dr. Vrbnjaka 2, Rakičan, 9000 Murska Sobota

SSU Nova Gorica
  Cankarjeva ulica 8, 5000 Nova Gorica

Stanovanjska skupina Rdeča kljuka
ZVIL
  Mašera Spasiča 15, 1000 Ljubljana

Staš Žnidar s.p.
  Škofja vas 133, 3211 Škofja vas

Steklarna Hrastnik d. d.
  Cesta 1. maja 14, 1430 Hrastnik

Strelsko društvo Šmartno-Litija
  Pungrt 7, 1275 Šmartno pri Litiji

Studio Forma, Samo Sadnik s.p.
  Pečnikova ulica 3, 3310 Žalec

Such a Potential / Soca Potential d.o.o.
  Breginj 97, 5223 Breginj

Suzana Čuk
  Polzela, 3313 Polzela

Suzana Plut
  Staro sejmišče 8, 8310 Šentjernej

Suzana Slemenšek s.p.
  Puncerjeva ulica 4, 3000 Celje

Svet gorenjskih sindikatov
  Slovenski trg 3, 4000 Kranj

SVETLOBNI VRTINEC, izobraževalne storitve, Gregor Košorog s.p.
  Koblarji 27, 1332 Stara cerkev

Svetovalno središče ISIO Nova Gorica
  Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica

Svetovalno središče Murska Sobota
  Slomškova ulica 33, 9000 Murska Sobota

Svetovalno središče Pokolpje
  Ulica Otona Župančiča 1, 8340 Črnomelj

Svetovalno središče Žalec
  Ulica Ivanke Uranjek 6 (UPI-LU Žalec), 3310 Žalec

ŠC Krško- Sevnica, Srednja poklicna in strokovna šola Krško
  Cesta krških žrtev 131, 8270 Krško

ŠD Dole pri Litiji
Oglarska dežela Dole
  Dole pri Litiji 20, 1273 Dole pri Litiji

ŠD Nogometna šola Bela krajina
  Pri stadionu 2, 8340 Črnomelj

ŠENT - Slovensko združenje za duševno zdravje
  Tržaška cesta 24, 6230 Postojna

ŠENT - slovensko združenje za duševno zdravje -ŠENT Kranj
  Tomšičeva ulica 13, 4000 Kranj

Šent Metlika
  Kolodvorska 1, 8330 Metlika

ŠENT Slovensko združenje za duševno zdravje
Dnevni center Novo mesto
  Vrhovčeva 14, 8000 Novo mesto

Šent, Dnevni center Trbovlje
  Šuštarjeva kolonija 42a, 1420 Trbovlje

ŠENT- Slovensko združenje za osebe s težavami v duševnem zdravju
Dnevni center Postojna
  Tržaška 24, Postojna, 6230 Postojna

ŠK Od vznika do evra
  Trg 5 1433 Radeče, 1433 Radeče

ŠK Orhideje in vezenine
  Ulica Otona Župančiča 1, 8340 Črnomelj

ŠK Pesem mlinov
  Ulica Milana Majcna, 1433 Radeče

ŠK Zelišča v kulinariki
  Ulica Otona Župančiča 1, 8340 Črnomelj

ŠK: Kvačkarije
  Trška cesta 62, 3254 Podčetrtek

ŠK: Učiteljica čebela
  Bistrica ob Sotli 9, 3256 Bistrica ob Sotli

Šola aromoterapije za razvoj, izobraževanje in usposabljanje s področja aromaterapije, fitoterapije
  Ulica Milana Majcna 47A, 1000 Ljubljana

Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
  Ljubljanska c. 97, 3000 Celje

Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Višja strokovna šola
  Ljubljanska cesta 97, 3000 Celje

Šola zdravja Črnomelj
  Cankarjeva ulica 12, 8340 Črnomelj

Šolski center Celje
  Pot na Lavo 22, 3000 Celje

Šolski center Celje - Gimnazija Lava
  Pot na Lavo 22, 3000 Celje

Šolski center Celje - Medpodjetniški izobraževalni center
  Pot na Lavo 22, 3000 Celje

Šolski center Celje - Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja
  Pot na Lavo 22, 3000 Celje

Šolski center Celje - Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko
  Pot na Lavo 22, 3000 Celje

Šolski center Celje - Višja strokovna šola
  Pot na Lavo 22, 3000 Celje

Šolski center Celje, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije
  Pot na Lavo 22, 3000 Celje, 3000 Celje

Šolski center Kranj - Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola
  Cesta Staneta Žagarja 33, 4000 Kranj

Šolski center Krško - Sevnica, Gimnazija Krško
  Cesta krških žrtev 131, 8270 Krško

Šolski center Krško Sevnica Srednja poklicna in strokovna šola Krško
  Cesta krških žrtev 131, 8270 Krško

Šolski center Novo mesto
Enota za izobraževanje odraslih
  Šegova ulica 112, 8000 Novo mesto

Šolski center Novo mesto - Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola
  Šegova ulica 112, 8000 Novo mesto

Šolski center Novo mesto, Srednja zdravstvena in kemijska šola
  Šegova ulica 112, 8000 Novo mesto

Šolski center Postojna
Srednja šola
  Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna

Šolski center Ravne na Koroškem - Gimnazija Ravne na Koroškem
  Na gradu 4, 2390 Ravne na Koroškem

Šolski center Rogaška Slatina
  Steklarska ulica 1, 3250 Rogaška Slatina

Šolski center Rogaška Slatina
  Steklarska ulica 1, 3250 Rogaška Slatina

Šolski center Slovenj Gradec - Gimnazija Slovenj Gradec
  Gosposvetska 2, 2380 Slovenj Gradec

Šolski center Slovenj Gradec - Srednja zdravstvena šola Slovenj Gradec
  Gosposvetska 2, 2380 Slovenj Gradec

Šolski center Slovenj Gradec - Srednje šole Slovenj Gradec in Muta
  Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec

Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
  Tattenbachova ulica 2 a, 3210 Slovenske Konjice

Šolski center Šentjur
  Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur

Šolski center Šentjur
  Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur

Šolski center Šentjur
  Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur

Šolski center Škofja Loka - Srednja šola za lesarstvo
  Podlubnik 1 b, 4220 Škofja Loka

Šolski center Škofja Loka - Srednja šola za strojništvo
  Podlubnik 1 b, 4220 Škofja Loka

Šolski center Velenje
  Trg mladosti 3, 3320 Velenje

Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana
ŠC PET
  Celjska ulica 16, 1000 Ljubljana

Športna zveza Metlika
  CBE 23, 8330 Metlika

Športna zveza Tržič
  Cankarjeva cesta1, 4290 Tržič

Športno društvo Bistrica ob Sotli - Kolesarska sekcija ORANS
  Bistrica ob Sotli 17 , 3256 Bistrica ob Sotli

Športno društvo BIT
  Zgornja Ložnica 32 b, 2316 Zgornja Ložnica

Športno društvo Motvarjevci
  Motvarjevci 47, 9207 Prosenjakovci-Partosfalva

Športno društvo Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 12, Šmarje pri Jelšah, 3240 Šmarje pri Jelšah

Športno rekreacijsko društvo Sobota
  Ulica Otono Župančiča 4, Murska Sobota, 9001 Murska Sobota

Športno turistično društvo Bela Cerkev
  Dolenje Kronovo 11, 8220 Šmarješke Toplice

Športno-humanitarno društvo Človek
  Savinjska cesta 18, 1420 Trbovlje

ŠS d.o.o.
  Slovenska cesta 40, 1000 Ljubljana

Štajerska gospodarska zbornica
  Ulica talcev 24, 2000 Maribor

Študentska organizacija Slovenije
  Dunajska 51, 1000 Ljubljana

Študentska organizacija Univerze na Primorskem
  Čevljarska ulica 27, 6000 Koper-Capodistria

Študentska organizacija Univerze v Mariboru
  Gosposvetska cesta 83, 2000 Maribor

Študentski d.o.o.
  Ljubljanska cesta 3, 3000 Celje

Študentski klub Kamnik
  Šutna 54, 1241 Kamnik

Študentski klub Žalec, Mladinska organizacija
  Aškerčeva ulica 13, 3310 Žalec

Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
  Aškerčev trg 20, Šmarje pri Jelšah, 3240 Šmarje pri Jelšah

Študijski krožek Svet pred domačim pragom
  Aškerčev trg 20, 3240 Šmarje pri Jelšah

Študijsko-raziskovalni center za družino
  Dvor 12, 1210 Ljubljana - Šentvid

ŠUS Eurofitness
  Vodnikova cesta 155, 1000 Ljubljana

Švicarska šola Anna Hladnik s.p.
  Pot v Bitnje 16, 4000 Kranj

Taisa Darja Cerkvenik s.p.
  Vošnjakova ulica 9, 1000 Ljubljana

Tajfun Planina d.o.o.
  Planina pri Sevnici 41a, 3225 Planina pri Sevnici

Taktika AKTIV d.o.o.
  Tbilisijska ulica 59, 1000 Ljubljana

Talija- zavod d.o.o.
  Cankarjeva 1, 3000 Celje

Tamara Kemper
  Gradiška cesta 8, 5271 Vipava

TanjaRa., izobraževalne storitve, s.p.
  Vrtna 1, 8340 Črnomelj

Tatjana Primc
Copati Tatjana
  Breg 153, 4274 Žirovnica

TeamVital, poslovno svetovanje, Polonca Štajnar s.p.
  Koseskega ulica 30A, 1000 Ljubljana

TEDEA, inovativno izobraževanje, d.o.o.
Brainobrain
  Šmartinska cesta 152, 1000 Ljubljana

Tenis klub AS
  Savska cesta 5, 1270 Litija, 1270 Litija

Terapevtsko in osebno svetovanje, Uršič Fister Suzana s.p.
  Smrjene 166, 1291 Škofljica, 1291 Škofljica

Terme Krka d.o.o. - PE Dolenjske Toplice
  Novi trg 1, 8000 Novo mesto

terra nullius d.o.o.
  Ronkova ulica 18, 2380 Slovenj Gradec

Thermana d.d.
  Zdraviliška cesta 6, 3270 Laško

TIC Jesenice
  Cesta maršala Tita 18, 4270 Jesenice

TIC Koper
  Titov trg 3, 6000 Koper-Capodistria

TIC Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 12, 3240 Šmarje pri Jelšah

Tina Braico
  Rozmanova 5, 6600 Koper-Capodistria

TIP, Turizem in poučevanje, Jožica Žolgar s.p.
  Žahenberc 48b, 3252 Rogatec

Tita Marija Guček
  Belokranjska 9, Ljubljana, 1000 Ljubljana

Točka moči – Večgeneracijski družinski center Cerknica
  Čabranska 2, 1380 Cerknica

TOURSA Samir Sarajlić s. p.
  Šegova ulica 91, 8000 Novo mesto

Transformacija d.o.o.
  Stegne 7, 1000 Ljubljana

Trendset
  Barjanska cesta 68, 1000 Ljubljana

Trik, digitalni studio in Krajinska arhitektura
  Prvomajska ulica 7, 9600 Murska Sobota

Trojina zavod za uporabno slovenistiko
  Partizanska cesta 5, 4220 Škofja Loka

Tržiški muzej
  Muzejska 11, 4290 Tržič

Turistično društvo Gorica pri Slivnici
  Gorica pri Slivnici 98, 3263 Gorica pri Slivnici

Turistično društvo Gradišče
  Gradišče 62B, 9251 Tišina

Turistično društvo Kobarid
  Gregorčičeva ulica 10, 5222 Kobarid

Turistično društvo Menišija
  Begunje pri Cerknici 28, 1382 Begunje pri Cerknici

Turistično društvo Ostrovrharji Svibno
  Svibno 18 a, 1433 Radeče

Turistično društvo Polšnik
  Velika Preska 1, 1272 Polšnik

Turistično društvo Pudgura
  Studeno 68, 6230 Postojna

Turistično društvo Rakek
  Trg padlih borcev 2, 1381 Rakek

Turistično društvo Ruardi
  Cesta 9. avgusta 68, 1410 Zagorje ob Savi

Turistično društvo Skriti biser Sladka Gora
  Sladka Gora 3c, 6274 Šmarje

Turistično društvo Stari vrh
  Zapreval 4, 4223 Poljane nad Škofjo Loko

Turistično društvo Šmarješke Toplice
  Šmarjeta 49, 8220 Šmarješke Toplice

Turistično društvo Zbilje
TD Zbilje
  Zbilje 30, 1215 Medvode

Turistično društvo Žirovski vrh
  Žirovski Vrh Sv. Urbana 15, 4224 Gorenja vas

Turistično in kulturno društvo Naše gore list, Ljubljana
  Mesesnelova ulica 8, 1210 Ljubljana - Šentvid

Turistično informacijski center (TIC) Maribor
  Partizanska cesta 6a, 2000 Maribor

Turistično informacijski center Ajdovščina
  Cesta IV. prekomorske 61c, 5270 Ajdovščina, 5270 Ajdovščina

Turistično informacijski center Cerknica
  Tabor 42, 1380 Cerknica

Turistično informacijski center Lož
  Lož, Cesta 19. oktobra 49, 1386 Stari trg pri Ložu

Turistično informacijski center Moravske Toplice
TIC Moravske Toplice
  Kranjčeva 3, 9226 Moravske Toplice

Turizem, prevozi, avtošola Prah Sevnica
  Naselje heroja Maroka 29, 8290 Sevnica

TV Idea - Kanal 10, družba za televizijsko dejavnost d.o.o.
  Kocljeva 9, 9000 Murska Sobota

TV Lep Logatec
  Notranjska cesta 14, 1370 Logatec

TV Medvode
Kabelska televizija Medvode
  Cesta komandanta Staneta 12, Medvode, 1215 Medvode

TV Oron
Oron, Zavod za obveščanje, raziskovanje, organiziranje in načrtovanje
  Cesta Notranjskega odreda 6, Smelijevo naselje 13, 1386 Stari trg pri Ložu

UMstvarjalnica (Brainobrain center Velenje)
  Trg mladosti 6, 3320 Velenje

Unikatni nakit Manja, Manja Škrabl, ODD
  tržišče 12, 3250 Rogaška Slatina

Univerza na Primorskem, Fakulteta za management
  Cankarjeva 5, 6600 Koper-Capodistria

Univerza na Primorskem, Fakulteta za management
  Cankarjeva 5, 6000 Koper-Capodistria

Univerza v Ljubljani, Zdravstvena fakulteta
  Zdravstvena pot 5, 1000 Ljubljana

Univerza za tretje življenjsko izobraževanje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
  Aškerčev trg 20, Šmarje pri Jelšah, 3240 Šmarje pri Jelšah

Univerza za tretje življenjsko obdobje Litija - Šmartno(U3)
  Parmova 9, 1270 Litija

Univerza za tretje življenjsko obdobje pri knjižnici Kozje
  Kozje 150, 3260 Kozje

Univerzitetna športna zveza Primorske
  Gortanov trg 15, 6000 Koper-Capodistria

UpamSi
  Grajska cesta 23, 4260 Bled

UPI - ljudska univerza Žalec
  Ulica Ivanke Uranjek 6, 3310 Žalec

Uprava za obrambo Ljubljana
  Vojkova 55, 1000 Ljubljana

Urad za delo Šmarje pri Jelšah
  Rogaška cesta 40, 1274 Gabrovka

Urška Stropnik Šonc - ilustratorka
  Selo 6, 3320 Velenje

Ustanova "Fundacija Poti miru v Posočju"
  Gregorčičeva ulica 8, 5222 Kobarid

Ustanova fundacija BIT planota
  Grgarske ravne 30, 5251 Grgar

Ustanova Fundacija Sadni gozd
  Titov trg 2, 3320 Velenje

Utrip Savinjske doline
utrip Savinjske doline
  Aškerčeva 9a, Žalec, 3310 Žalec

V trenutku si, Matija Bolčina s.p.
  Ulica 25. maja 3, 5000 Nova Gorica

Valvasorjeva knjižnica Krško
  Cesta krških žrtev 26, 8270 Krško

Vanadis d.o.o.
  Kamnikarjeva ulica 13, 1291 Škofljica

VanGarne, Grafične predstavitve in fotografija, Vanesa Podreka s.p.
  Volče 141a, 5220 Tolmin

Vanja Lebar
  Cankarjeva 66, 9000 Murska Sobota

Varstveno delovni center Koper
Enota Koper
  Ul. 15.maja 8, 6000 Koper-Capodistria

Varstveno delovni center Ajdovščina - Vipava, Enota Ajdovščina
  Pot v Žapuže 13a, 5270 Ajdovščina

Varstveno delovni center Črnomelj
  Majer 7, 8340 Črnomelj

Varstveno delovni center Koper - enota Izola
  Obrtna 13, 6310 Izola-Isola

Varstveno delovni center Koper - enota Markovec
  Kozlovičeva ulica 31, 6600 Koper-Capodistria

Varstveno delovni center Kranj
  Kidričeva cesta 51, 4000 Kranj

Varstveno delovni center Kranj, Enota Škofja Loka
  Stara Loka 31 a, 4220 Škofja Loka

Varstveno delovni center Kranj-enota Tržič
  Cesta na Loko 2, 4290 Tržič

Varstveno delovni center Murska Sobota, enota Ljutomer
  Slavka Osterca 2, 9240 Ljutomer, 9240 Ljutomer

Varstveno delovni center Nova Gorica
  Klanec 14 a, 5250 Solkan

Varstveno delovni center POLŽ Maribor, enota Slovenska Bistrica
  Kolodvorska ulica 31d, 2310 Slovenska Bistrica

Varstveno delovni center Šentjur
VDC Šentjur
  Ljubljanska cesta 6 b, 3230 Šentjur

Varstveno delovni center Šentjur
Enota Šmarje pri Jelšah
  Slomškova ulica 12, 3240 Šmarje pri Jelšah

Varstveno delovni center Vipava- enota Vipava
  Gradiška cesta 7, 5270 Ajdovščina

Vasjan Kecojević
  Kidričeva 9, 6210 Sežana

VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
  Slomškova ulica 12, 3240 Šmarje pri Jelšah

Večetično kulturno, izobraževalno, turistično in športno društvo Bakovci
  Bakovci, Vrtna ulica 15, 9000 Murska Sobota

Večgeneracijski center Goriške
  Cankarjeva ulica 8, 5000 Nova Gorica

Večgeneracijski center Morje Koper
  Cesta Zore Perello Godina 3, 6600 Koper-Capodistria

Večgeneracijski center, Točka moči Postojna
Točka moči
  Ulica 1. maja 2b, 6230 Postojna

Veles, Agrarno umetniško društvo
  Magajnova 2, 1000 Ljubljana

Vesna Žerjav - nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  Grabe 42, 2277 Središče ob Dravi

Veščina, upravljanje z resursi, d.o.o.
  Andrejci 33a, 9226 Moravske Toplice

VGC Pomurja - enota Ljutomer
  Ormoška cesta 22, 9240 Ljutomer

Via Germanika, Daniela Žibrat s.p.
  Šprinc 38, 9246 Razkrižje

Video Hit, Darko Orlač s.p.
  Pod gmajno 5, 2392 Mežica

Visoka šola za proizvodno inženirstvo
  Mariborska cesta 2, 3000 Celje

Visoka šola za varstvo okolja
  Trg mladosti 7, 3320 Velenje

Visoka šola za zdravstvene vede Slovenj Gradec
  Glavni trg 1, 2380 Slovenj Gradec, 2380 Slovenj Gradec

Visoka zdravstvena šola v Celju
  Mariborska cesta 7, 3000 Celje

Višja strokovna šola Postojna
  Ljubljanska cesta 2, 6230 Postojna

Višja strokovna šola Slovenj Gradec
  Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec

Višja strokovna šola za kozmetiko in velnes Ljubljana
  Ulica Carla Benza 1, 1000 Ljubljana

Vita Center zdravega življenja
Ingrid Ferlež s.p.
  Spodnje Sečovo 33, 3250 Rogaška Slatina

Vital masaže, šola za maserje in terapevte Aleksandar Kolarski s.p.
  Tržaška 132, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana

Vitanova, Blaž Špiler, s.p.
  CKŽ 49a, 8270 Krško

VITRA, Center za uravnotežen razvoj Cerknica
  Partizanska cesta 2A, 1380 Cerknica

Vrtci občine Žalec
  Tomšičeva 5, 3310 Žalec

Vrtci občine Žalec - enota Žalec I
  Aškerčeva 7, 3310 Žalec

Vrtci občine Žalec - enota Žalec II
  Prežihova 2, 3310 Žalec

Vrtci občine Žalec- enota Šempeter
  Starovaška ulica 17, 3311 Šempeter v Savinjski dolini

Vrtec Beltinci
  JUGOVO 33, 9231 Beltinci

Vrtec Danijelov levček, enota Slomšek
  Don Boskov trg 1, 3000 Celje

Vrtec Dravograd
  Trg 4. julija 65, 2370 Dravograd

Vrtec Jarše
  Rožičeva ulica 10, 1000 Ljubljana

Vrtec Kolezija
  Pod bukvami 11, 1000 Ljubljana

Vrtec Kralj Matjaž Črna na Koroškem
  Lampreče 31, 2393 Črna na Koroškem

Vrtec Litija
  Bevkova ulica 1, 1270 Litija

Vrtec Ljutomer
  Fulneška 5, 9240 Ljutomer

Vrtec Manka Golarja Gornja Radgona, enota Negova
  Negova 20, 9245 Spodnji Ivanjci

Vrtec Martin Krpan Cerknica
  Cesta na jezero 17, 1380 Cerknica

Vrtec Martin Krpan, Enota Rakek
  Stara cesta 5, 1381 Rakek

Vrtec Medvode
  Ostrovrharjeva ulica 2, 1215 Medvode

Vrtec Mežica
  Partizanska cesta 10, 2392 Mežica

Vrtec Mlinček
  Krakovo 73, 4202 Naklo

Vrtec Oplotnica
  Ulica Pohorskega bataljona 19, 2317 Oplotnica

Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
  Kidričeva ulica 18 b, 8340 Črnomelj

Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica enota Ciciban
  Tomšičeva 1, 2310 Slovenska Bistrica

Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica enota Sonček
  Zidanškova 1, 2310 Slovenska Bistrica

Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica enota Sp. Polskava
  Sp. Polskava 245, 2314 Zgornja Polskava

Vrtec Otona Župančiča, enota Makole
  Makole 39, 2321 Makole

Vrtec Postojna
  Cesta na Kremenco 4, 6230 Postojna

Vrtec Pragersko
  Partizanska ulica 13, 2331 Pragersko

Vrtec Prevalje (enota Krojaček Hlaček in Leše)
  Polje 4, 2391 Prevalje

Vrtec Radeče
  Šolska pot 9, 1433 Radeče

Vrtec Ravne na Koroškem
  Čečovje 7a, 2390 Ravne na Koroškem

Vrtec Razkrižje
  Šafarsko 24, 9246 Ljutomer, 9246 Razkrižje

Vrtec Rogaška Slatina
  Ul. Kozjanskega odreda 2, 3250 Rogaška Slatina

Vrtec Šentjur
  Gajstova pot 2 a, 3230 Šentjur

Vrtec Šentvid
  Ulica pregnancev 6, 1210 Ljubljana - Šentvid

Vrtec Tržič
  Cesta Ste Marie aux Mines 28, 4290 Tržič

Vrtec Velenje
  Šlandrova cesta 11, 3320 Velenje

Vrtec Viški gaj
  Reška ulica 31, 1000 Ljubljana

Vrtnarija Najdi d.o.o.
  Kebetova ulica 12, 1380 Cerknica

Vrtnarstvo Moretini proizvodnja, trgovina in storitve d.o.o.
  Spodnje Škofije 212, 6281 Škofije, 6281 Škofije

Vrtnarstvo Valner
  Vodruž 1a, 3230 Šentjur

Vstopna točka VEM
  Trg Edvarda Kardelja 3, 5000 Nova Gorica

VVZ Ilke Devetak Bignami
  Prekomorskih brigad 1, 5220 Tolmin

VVZ Slovenj Gradec - enota Celjska
  Celjska cesta 29, 2380 Slovenj Gradec

VVZ Slovenj Gradec - enota Legen
  Zidanškova 39, 2380 Slovenj Gradec

VVZ Slovenj Gradec - enota Maistrova
  Maistrova 2a, 2380 Slovenj Gradec

VVZ Slovenj Gradec - enota Mislinja
  Šentlenart 31, 2382 Mislinja, 2382 Mislinja

VVZ Slovenj Gradec - enota Pameče
  Pameče 59, 2380 Slovenj Gradec

VVZ Slovenj Gradec - enota Podgorje
  Podgorje 173, 2381 Podgorje pri Slovenj Gradcu

VVZ Slovenj Gradec - enota Šmartno
  Šmartno 69a, 2383 Šmartno pri Slovenj Gradcu, 2383 Šmartno pri Slovenj Gradcu

Vybeit, spletna prodaja d.o.o.
  Letališka ulica 3, 1000 Ljubljana

Vzgojno izobraževalni zavod Vrtec Ormož
  Dobravska ulica 13a, 2270 Ormož

Waldorfska šola Celje Savinja Žalec
  Ljubljanska 97, 3000 Celje

Yudo klub Ivo Reya
  Teharska 34, 3000 Celje

Za hec - društvo za razvijanje idej
  Neverke 17, 6256 Košana

Založba Malinc Aleš Cigale s.p
Založba Malinc
  Klanska ulica 17, 1215 Medvode

Zaposlitveni center Ruj, zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidov Nazarje
  Obrtniška ulica 17, 3331 Nazarje

Zaposlitveni center Zavod dlan
  Slomškov trg 1 a, 2000 Maribor

Zarja psihološke storitve
  Ulica Klementa Juga 7, 5250 Solkan

Zasavska ljudska univerza
  Trg svobode 11 a, 1420 Trbovlje

Zasebni vrtec Dobra teta d.o.o.
  Ručigajeva cesta 34, 4000 Kranj, 4000 Kranj

Zasebni zavod KTV Ormož
  Skolibrova ulica 17, 2270 Ormož

Zavod 100% naravno Botanik Ormož
  Ptujska cesta 2, 2270 Ormož

Zavod AC-cedo Cankova, zavod za drugo izobraževanje, izpopolnjevanje in usposabljanje
  Cankova 36b, 9261 Cankova

Zavod Afectum O, Zavod za izobraževanje
  Topniška ulica 21, 1000 Ljubljana

Zavod ARTMAR, izobraževanje in razvoj
Destinacijska trgovina ARTmijeMAR
  Gosposka ulica 7, 2000 Maribor

ZAVOD DLAN
  Slomškov trg 1a, 2000 Maribor

Zavod drevo življenja
  Ulica 16. maja 6, 1291 Škofljica

Zavod Eksista, zavod za socialno ter družbeno vključevanje oseb
  Barjanska ulica 22, 1292 Ig

Zavod Gamajun
Inštitut in akademija za kakovostno sobivanje
  Žabnica 77, 1357 Notranje Gorice

Zavod Jelša - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo
  Cesta železarjev 8, 4270 Jesenice

Zavod MARS Maribor
  Partizanska c. 5, 2000 Maribor

Zavod Masovna
  Cesta IX. korpusa 99a, 5250 Solkan

Zavod mediacij
Zavod Zame
  Ljubljanska 17, Maribor, 2000 Maribor

Zavod Mojre
  Kamnik pod Krimom 11, 1352 Preserje

Zavod Mošnice - Moschnitze
  Stare Žage 18, 8350 Dolenjske Toplice

Zavod Mreža MaMa
  Gosposvetska cesta 5, 1000 Ljubljana

Zavod Nefiks
  Ob dolenjski železnici 12, 1000 Ljubljana

Zavod NEFIKS - Inštitut za promocijo in beleženje neformalno pridobljenega znanja
  Ob dolenjski železnici 12, 1000 Ljubljana

Zavod O, Zavod škofjeloške mladine
  Mestni trg 20, 4220 Škofja Loka

Zavod Ornament, Maribor
  Franckina ulica 2, 2000 Maribor

Zavod PAF design kulture
  Ljubljanska cesta 74, , 1230 Domžale

Zavod Pajn
  Videm 2a, 1380 Cerknica

Zavod PraNa
  Možjanca 8a, 4205 Preddvor

Zavod Re-akcija
  Turopolje 30, 8310 Šentjernej

Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, Območna služba Ljubljana
  Parmova 32, 1000 Ljubljana

Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, OS Ljubljana
  Parmova 32, 1000 Ljubljana

Zavod Rihtarjeva domačija
  Babno Polje 67, 1386 Stari trg pri Ložu

Zavod RS za varstvo narave - območna enota Kranj
  Planina 3, 4000 Kranj

Zavod RS za varstvo narave, Območna enota Celje
  Vodnikova ulica 3, 3000 Celje

Zavod RS za varstvo narave, Območna enota Celje
  Vodnikova ulica 3, 3000 Celje

Zavod RS za zaposlovanje
Centralna služba
  Rožna dolina, cesta IX / 6, 1000 Ljubljana

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Celje
  Ljubljanska 14, 3001 Celje

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
  Kmečka ulica 2, 6000 Koper-Capodistria

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
  Šuceva ul. 23, 4000 Kranj

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ljubljana, Urad za delo Cerknica
  Cesta 4. maja 52, 1380 Cerknica

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Nova Gorica
  Tolminskih puntarjev 4, 5000 Nova Gorica

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Urad za delo Metlika
  Črnomaljska 1, 8330 Metlika

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
  Šentjernejska cesta 6, 8000 Novo mesto

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ptuj
  Krempljeva 2, 2250 Ptuj

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Sevnica
  Trg svobode 32, 8290 Sevnica

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Trbovlje
  Ulica 1. junija 19, 1420 Trbovlje

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
  Rudarska cesta 6 a, 3320 Velenje

Zavod RS za zaposlovanje, OS Nova Gorica
  Ul. tolminskih puntarjev 4, 5000 Nova Gorica

Zavod RUJ - center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo Slovenj Gradec
  Ronkova ul. 4, 2380 Slovenj Gradec

Zavod Ruski dom, Maribor
  Ulica Talcev 1, 2000 Maribor

Zavod Slokva
  Podgorje 46, 2380 Slovenj Gradec

Zavod Svetega Rafaela Vransko
  Vransko 144 a, 3305 Vransko

Zavod Symbiosis
  Metulje 9, 1385 Nova vas

Zavod Terapevtika in Iskrivi obrazi
  Cesta na klanec 8l, 4000 Kranj

Zavod Uspešen.si
  Trg mladosti 6, 3320 Velenje

Zavod Vipavski križ
  Plače 70, 5270 Ajdovščina, 5270 Ajdovščina

Zavod Vita, zavod za zdravo življenje
  Verače 29 c, 3254 Podčetrtek

Zavod Ypsilon
  Šmartinska cesta 152, 1000 Ljubljana

Zavod za (st)rast posameznika in razvoj družbe ImpACT,
  Černetova ulica 6, 1000 Ljubljana

Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana
  Vojkova cesta 74, 1000 Ljubljana

Zavod za gozdove Slovenije
  Titova ulica 8, 1433 Radeče

Zavod za gozdove Slovenije, OE Novo mesto
  Gubčeva 15, 8000 Novo mesto

Zavod za grajeno okolje, razvoj in politike
  Bleiweissova cesta 69, 4000 Kranj

Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj
ZIK Črnomelj
  Ulica Otona Župančiča 1, 8340 Črnomelj

Zavod za kreativno podjetništvo Coworking Baza
  Cankarjeva ulica 3, 5220 Tolmin

Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec - enota turizem, TIC Žalec
ZKŠT Žalec
  Aškerčeva ulica 9 a, 3310 Žalec

Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
  Pot k ribniku , 3252 Rogatec

Zavod za kulturo, turizem in šport Vransko
  Vransko 134, 3305 Vransko

Zavod za oskrbo na domu
  Poljanska cesta 97, 1000 Ljubljana

Zavod za oskrbo na domu Ljubljana
  Poljanska cesta 97, 1000 Ljubljana

Zavod za ples in rekreacijo Medvode
  Spodnje Pirniče 64, 1215 Medvode

Zavod za podjetništvo, turizem in mladino Brežice
  Gubčeva ulica 10 a, 8250 Brežice

Zavod za podporo študentov Pro študent
  Dunajska cesta 51, 1000 Ljubljana

Zavod za pomoč dijakom ranljivih skupin, Cankova
  Cankova 88b, 9261 Cankova

Zavod za prestajanje zaporne kazni Koper
  Ankaranska cesta 3, 6000 Koper-Capodistria

Zavod za raziskave, izobraževanje in trajnostni razvoj - Zavod ZRI
Zavod ZRI Celje
  Opekarniška cesta 15a, 3000 Celje

Zavod za šolstvo, OE Nova Gorica
  Erjavčeva ulica 2, 5000 Nova Gorica

Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
  Ledarska ulica 4, 4270 Jesenice

Zavod za upravljanje kulturne dediščine Grad
  Grad 174, 9264 Grad

Zavod za usposabljanje, delo in varstvo dr. Marijana Borštnarja Dornava, DE VDC Ormo
  Opekarniška cesta 2, 2270 Ormož

Zavod Za vas živim
  Don Boskov trg 1, 3000 Celje

Zavod Za vas živim
PUM-O
  Don Boskov trg 1, 3000 Celje

Zavod za zaposlovanje Postojna
Urad za delo Postojna
  Ljubljanska 5a, 6230 Postojna

Zavod Zadihaj,Maribor so.p.
  Dvorakova ulica 14, 2000 Maribor

Zavod zaposli se
  Gortanova ulica 9, 1000 Ljubljana

Zavod Znanje Postojna, javni zavod
Ljudska univerza Postojna
  Kolodvorska cesta 3, 6230 Postojna

Zavod ZORA
Zavod ZORA, za okolje, rekreacijo in animacijo, Novo mesto
  Foersterjeva 5, 8000 Novo mesto, 8000 Novo mesto

Zavod Živim
  Tržaška 90, 1370 Logatec

Zbornica zasebnega gospodarstva Žalec
  Levstikova ulica 2, 3310 Žalec

Zdravi odnosi Tinkara Filač s.p.
  Grafenauerjeva 25, 1000 Ljubljana

Zdravstveni dom Ajdovščina
  Tovarniška cesta 3, 5270 Ajdovščina

Zdravstveni dom Celje, Center za krepitev zdravja
  Gregorčičeva ulica 3, 3000 Celje

Zdravstveni dom Črnomelj
  Delavska pot 4, 8340 Črnomelj, 8340 Črnomelj

Zdravstveni dom Dr. Adolfa Drolca Maribor
Zdravstveno vzgojni center Maribor (ZVC)
  Ulica talcev 9, 2000 Maribor

Zdravstveni dom dr. Božidarja Lavriča Cerknica
  Cesta na jezero 19, 1380 Cerknica

Zdravstveni dom Izola
  Ulica oktobrske revolucije 11, 6310 Izola-Isola

Zdravstveni dom Jesenice
  Titova 78, 4270 Jesenice

Zdravstveni dom Krško
  CKŽ 132C, 8270 Krško

Zdravstveni dom Ljutomer
  Cesta 1. slovenskega tabora 2, 9240 Ljutomer

Zdravstveni dom Ormož
  Ulica dr. Hrovata 4, 2270 Ormož

Zdravstveni dom Slovenj Gradec
  Partizanska pot 16, 2380 Slovenj Gradec

Zdravstveni dom Slovenska Bistrica
  Partizanska ulica 30, 2310 Slovenska Bistrica

Zdravstveni dom Šentjur
ZD Šentjur
  Cesta Leona Dobrotinška 3b, 3230 Šentjur

Zdravstveni dom Tolmin
  Prešernova ulica 6 a, 5220 Tolmin

Združenje management Group
  Kersnikova ulica 4, 1000 Ljubljana

Združenje umetnikov Škofja Loka
ZUŠL
  Mestni trg 26, 4220 Škofja Loka

Združenje za Ozaveščanje, izobraževanje in usposabljanje o zdravem načinu življenja, zdravi prehrani
Združenje iz bube v metulja
  Župančičeva ulica 27, 4000 Kranj, 4000 Kranj

Združenje zahodnoštajerske pokrajine za pomoč pri demenci - Spominčica Šentjur
  Svetinova ul. 1, 3230 Šentjur

Zduženje borcev za vrednote NOB Semič
  Štefanov trg 9, 8333 Semič

Zgodovinski arhiv Celje
  Teharska cesta 1, 3000 Celje

Zgodovinsko društvo Ormož
  Skolibrova ulica 17, 2270 Ormož

Ziferblat Ljubljana, KD N.O.N.
  Vegova ulica 8, 1000 Ljubljana

ZLHT - Regionalni center NVO
  Kidričeva 1, 1270 Litija

ZM Dava d.o.o. - ELECTROM electric vehicles
  Trg svobode 18, 2310 Slovenska Bistrica

Zorica Zaklan s.p.
  Ljubljanska cesta 103, 1230 Domžale

Zorica Zaklan, poslovno svetovanje in prevajanje
  Ljubljanska cesta 103, 1230 Domžale

Zoyo Baby
  Gabrsko 12, 1420 Trbovlje

ZSKSS, podružnica STEG Črnomelj 1
  Ul. Mirana Jarca 5, 8340 Črnomelj

ZŠAM Radeče
  Na Jelovo 10, 1433 Radeče

Zumra Ćolarić
  Pot Sv. Antona 049, 5280 Idrija

Zveza kulturnih društev Kranj
  Glavni trg 7, 4000 Kranj

Zveza kulturnih društev Lendava
ZKD Lendava
  Glavna ulica 2, 9220 Lendava-Lendva

Zveza Ljudskih univerz Ljubljana
ZLUS Ljubljana
  Vojkova cesta 1, 1000 Ljubljana

Zveza prijateljev mladine Krško
  Cesta krških žrtev 23, 8270 Krško

Zveza prijateljev mladine Maribor
ZPM
  Razlagova 16, 2000 Maribor

Zveza slovenske podeželske mladine
  Celovška cesta 43, 1000 Ljubljana

Zveza Sonček - enota Center Sonček Ivančica
  Troblje 1 a, 2380 Slovenj Gradec

Zveza Sonček so.p.
  Bleiweisova 30, 4000 Kranj

ZVEZA ŠKIS
  Parmova ulica 53, 1000 Ljubljana

Zveza športnih društev Ravne na Koroškem
  Na gradu 6, 2390 Ravne na Koroškem

Zveza za razvoj Romske manjšine RS - Preporod
  Vejar 120, 8210 Trebnje

Živa Zupanc Buser s.p., izdelki iz gline
  Podgaj 21, 3232 Ponikva

Živeti svobodno, Pika Zinka Rajnar s.p.
  Rojčeva ulica 17, 1000 Ljubljan, 1000 Ljubljana

Župnija Šmarje pri Jelšah
  Cesta na Sv. Rok 2, 3240 Šmarje pri Jelšah

Skupaj koordiniranih izvajalcev: 1645


 << Nazaj

 
 

Skupne TVU 2017
Dogodki TVU, vezani na posamezne akcije, bodo potekali tudi v razširjenem terminu TVU (od 12. maja do 30. junija 2017), ne le na dan akcije. Izjema je Parada učenja. 


 
 
 
 
 

Povezujemo se:


Koledar prireditev TVU

Danes | Jutri | Pojutrišnjem

Posebnosti:
Radijske in TV oddaje
Odprti telefoni
Spletne strani
Zunaj Slovenije

Kaj se dogaja?

     
  Na prvo stran TVU! Andragoški center Slovenije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti  
 

(C) 1996-2018 Andragoški center Slovenije, datum zadnje spremembe: 29.03.2018, 13:14
Računalniška izvedba: Franci Lajovic, grafična zasnova: David Fartek
urednica: mag. Zvonka Pangerc Pahernik

 

 
rank tracker