Izbor vsebin
Domov
Predstavitev
Sodelujoči
Prireditve
Priznanja
Za medije
V žarišču
English

Novice
• Vabimo na 23. Andragoški kolokvij
• Vabimo na novinarski konferenci
• Vabimo na nacionalno odprtje TVU 2019

Priznanja 2007
dr. Zora Tavčar z Opčin pri Trstu

TVU soustvarjamo

Dobitniki priznanj ACS za promocijo učenja in znanja

Iskalnik
Ime/naziv Leto Kategorija
                                                                                                                                    2018
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Mirjana Debelak
                                                                                                                                     2. Nataša Horvat
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     3. Študijski krožek Lipovci
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     4. Iskraemeco d.d.
                                                                                                                                     5. Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2017
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Emilija Erbežnik
                                                                                                                                     2. Minka Kočevar
                                                                                                                                     3. Darja Smrkolj
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     4. Delovna skupina »Planinstvo za invalide/Osebe s posebnimi potrebami«
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     5. Občina Ajdovščina
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2016
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Zlatan Čordić - Zlatko
                                                                                                                                     2. Vinko Hlebš
                                                                                                                                     3. Janja Urbiha
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     4. Mladi sejalci znanja - Dobrovoljci
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     5. Ustanova Hiša eksperimentov
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2015
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Rajko Hrvat
                                                                                                                                     2. Nataša Mohorčič
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     3. Študijski krožek »Ohranjanje kulturne dediščine — Kako so včasih živeli?«
                                                                                                                                     4. Študijski krožek »Naš les — naša priložnost«
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     5. Splošno gradbeno podjetje POMGRAD d.d.
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2014
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Slavica Borka Kucler
                                                                                                                                     2. Zdravko Kuhta
                                                                                                                                     3. Jurček Nowakk
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     4. Gill in Dennis Wraight
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     5. Mestna knjižnica Izola
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2013
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Jasmina Levičar
                                                                                                                                     2. Marija Imperl
                                                                                                                                     3. Mirjana Šibanc
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     4. Študijski krožek Med zgodovino in sodobnostjo
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     5. Kolektor Group d.o.o.
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2012
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Lilijana Pahor
                                                                                                                                     2. Ljubica Fišer
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     3. Društvo gluhih in naglušnih Ljubljana
                                                                                                                                     4. Oblikovalke tekstilnih izdelkov z elementi tradicionalne tekstilne dediščine
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     5. UPI – ljudska univerza Žalec
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2011
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Maryan Antich
                                                                                                                                     2. Marija Metlika
                                                                                                                                     3. Jože Pirh
                                                                                                                                     4. Roman Pogorelec
                                                                                                                                     5. Mirica Vasle
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     6. Skupina PoMoč – brezplačne pomoči in podpore za prebivalce Pomurske regije,
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     7. IMPOL 2000 družba za upravljanje d. d.,
                                                                                                                                     8. Ljudska univerza Ajdovščina,
                                                                                                                                     9. Občina Razkrižje
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2010
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Ciril Horjak
                                                                                                                                     2. Janez Košir
                                                                                                                                     3. Ana Kruder
                                                                                                                                     4. Štefka Kustec
                                                                                                                                     5. Alojz Lipnik
                                                                                                                                     6. David Pavlič
                                                                                                                                     7. Jože Perme
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     8. Program Projektno učenje za mlajše odrasle, Ljudska univerza Radovljica
                                                                                                                                     9. Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije
                                                                                                                                     10. AHA EMMI predelava aluminija d.o.o.
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2009
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Faila Pašić Bišić
                                                                                                                                     2. mag. Darko Šarac
                                                                                                                                     3. Natalija Planinc
                                                                                                                                     4. Marjan Čenar
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     5. Ljudski pevci
                                                                                                                                     6. Društvo kmečkih žena in deklet Sv. Jurij ob Ščavnici
                                                                                                                                     7. Društvo Pristan , Univerza za tretje življenjsko obdobje Koper
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     8. LEK d. d. , Ljubljana
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2008
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Mladen Dudek
                                                                                                                                     2. Nuša Ilovar
                                                                                                                                     3. Zlatka Kolman
                                                                                                                                     4. Marina Brezar
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     5. Študijski krožek Mala Gora – Kraj lepih spominov in trdega dela
                                                                                                                                     6. Prostovoljni kulturni mediatorji v Loškem muzeju
                                                                                                                                     7. Skupina Umetnost pripovedovanja
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     8. Marta Kopun Košuta
                                                                                                                                     9. Marjetka Popovski
                                                                                                                                     10. Špela Pahor
                                                                                                                                     11. Delovna skupina – Projekt Za življenje!
                                                                                                                                     12. Štajerska turistična zveza
                                                                                                                                     13. ORON, Zavod za obveščanje, raziskovanje, organiziranje in načrtovanje
                                                                                                                                     14. Zavod za varstvo in rehabilitacijo po poškodbi glave Zarja
                                                                                                                                     15. Mercator d. d.
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2007
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Bojan Proje
                                                                                                                                     2. Sapana Gandharb
                                                                                                                                     3. Pavel Novak
                                                                                                                                     4. Robert Pozderec
                                                                                                                                     5. Blaž Kužnik
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     6. Skupina Žar
                                                                                                                                     7. Študijska skupina računalništvo 8. stopnje pri Univerzi za tretje življenjsko obdobje Murska Sobota
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     8. Anton Grebenšek
                                                                                                                                     9. dr. Zora Tavčar
                                                                                                                                     10. Sašo Hribar
                                                                                                                                     11. Maja Radinović Hajdič
                                                                                                                                     12. Sonja Hrabar
                                                                                                                                     13. Danica Kotnik
                                                                                                                                     14. Društvo Lik
                                                                                                                                     15. Ljudska univerza Ptuj
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2006
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Olga Oserban
                                                                                                                                     2. Sonja Pungertnik
                                                                                                                                     3. Tomaž Voršič
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     4. Društvo onkoloških bolnikov Slovenije
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     5. Marija Stanič
                                                                                                                                     6. Nada Mulej
                                                                                                                                     7. Marina Hrs
                                                                                                                                     8. Metka Zupanek
                                                                                                                                     9. Marija Sušnik
                                                                                                                                     10. dr. Anica Mikuš Kos
                                                                                                                                     11. Jože Kopeinig
                                                                                                                                     12. Štefan Gorše
                                                                                                                                     13. Andragoški zavod Maribor – Ljudska univerza
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2005
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Pavla Hudorovac
                                                                                                                                     2. Primož Bizjan
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     3. Skupina Vrtačarji
                                                                                                                                     4. Kulturno društvo Ivan Grbec
                                                                                                                                     5. Študijski krožek Tišina
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     6. mag. Silvo Šinkovec
                                                                                                                                     7. Boris Bregant
                                                                                                                                     8. mag. Tanja Vilič Klenovšek
                                                                                                                                     9. Igo Gruden
                                                                                                                                     10. Mentorska skupina PUM
                                                                                                                                     11. Društvo mladinski ceh
                                                                                                                                     12. Radio 94 in NTR Postojna
                                                                                                                                     13. Komunalno podjetje Vrhnika
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2004
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Tina Horvat
                                                                                                                                     2. mag. Ljudmila Marta Šemerl Šmid
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     3. Študijski krožek za nemški jezik na Univerzi za tretje življenjsko obdobje v Ljubljani
                                                                                                                                     4. Študijski krožek Beseda slovenske Istre iz Marezig
                                                                                                                                     5. Študijski krožek Ohranjanje dediščine
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     6. Danica Cedilnik
                                                                                                                                     7. Jože Prah
                                                                                                                                     8. dr. Srečko Zakrajšek
                                                                                                                                     9. Študijski krožek Graščinski parki Šaleške doline Univerze za tretje življenjsko obdobje
                                                                                                                                     10. Program Šole čustvene inteligence Zavoda CDK
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2003
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. János Göncz
                                                                                                                                     2. Dolores Novak
                                                                                                                                     3. Tadej Svete
                                                                                                                                     4. mag. Jože Breznik
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     5. Literarno-gledališka skupina Tri gracije
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     6. dr. Jurij Jug
                                                                                                                                     7. Ernest Vodopivec
                                                                                                                                     8. mag. Viktorija Bevc
                                                                                                                                     9. Marija Saje
                                                                                                                                     10. Skupina za kulturo govora pri Radiu Slovenija
                                                                                                                                     11. Borza znanja pri KOŽ - Delavska knjižnica Ljubljana
                                                                                                                                     12. Društvo Zreli vedež Ptuj
                                                                                                                                     13. Sklad Mitja Čuk ONLUS
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2002
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Jožek Horvat - Muc
                                                                                                                                     2. Vera Brgoč
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     3. Skupina Projektno učenje za mlade - PUM Ajdovščina
                                                                                                                                     4. Študijski krožki pri Ljudski univerzi Slovenska Bistrica
                                                                                                                                     5. Skupina za samozagovorništvo oseb z zmerno in težjo motnjo v duševnem razvoju
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     6. Srečko Krč
                                                                                                                                     7. mag. Borut Rovšnik
                                                                                                                                     8. dr. Ivan Kejžar
                                                                                                                                     9. Dušica Kunaver
                                                                                                                                     10. Andragoško društvo, Univerza za tretje življenjsko obdobje Velenje
                                                                                                                                     11. Zveza tabornikov Slovenije
                                                                                                                                     12. Glotta Nova, zasebna izobraževalna ustanova
                                                                                                                                     13. Območna organizacija ZSSS Podravja
                                                                                                                                     14. Mestna občina Maribor
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2001
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Roy Goreya
                                                                                                                                     2. Elizabeta Janota
                                                                                                                                     3. Marjan Račnik
                                                                                                                                     4. mag. Gojka Pajagič Bregar
                                                                                                                                     5. Janez Mrak
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     6. Študijska skupina Mediji in novinarstvo
                                                                                                                                     7. Društvo za razvoj podeželja Kapele
                                                                                                                                     8. Društvo keramikov Gaja Postojna
                                                                                                                                     9. ŽKUD Tine Rožanc - folklorna skupina Veterani
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     10. Občina Žalec
                                                                                                                                     11. dr. Manca Košir
                                                                                                                                     12. Območna obrtna zbornica Murska Sobota
                                                                                                                                     13. Melita Cimerman
                                                                                                                                     14. Knjižnica Otona Župančiča Ljubljana
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    2000
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Marino Kačič
                                                                                                                                     2. Nevenka Jelen
                                                                                                                                     3. Borut Holy
                                                                                                                                     4. Jana Košir
                                                                                                                                     5. Alma Plivac
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     6. Interesna skupina podeželskih žena
                                                                                                                                     7. Ansambel Trutamora Slovenica
                                                                                                                                     8. Študijski krožek Naredimo naš kraj lepši
                                                                                                                                     9. Ljudske pevke iz Zabovcev, sekcija Kulturnega društva AJŠ
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     10. Štefan Huzjan
                                                                                                                                     11. Milica Prešeren
                                                                                                                                     12. Razvojno-izobraževalni center Novo mesto
                                                                                                                                     13. Damijan Kljajič
                                                                                                                                     14. Turistično-športno društvo Kostel
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    1999
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Jožica Back
                                                                                                                                     2. Milena Miklavčič
                                                                                                                                     3. Benjamin Šmid
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     4. Fotoklub Žarek
                                                                                                                                     5. Mentorji študijskih krožkov na Srednji trgovski šoli
                                                                                                                                     6. Projektna skupina za peko kruha in peciva
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     7. Anica Uranjek
                                                                                                                                     8. Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževalne in kulturne dejavnosti
                                                                                                                                     9. Mestna občina Murska Sobota
                                                                                                                                     10. Nacionalna projektna enota za študij na daljavo, Ekonomska fakulteta
                                                                                                                                     11. Izobraževalni center v Krki
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    1998
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Jožica Korenjak
                                                                                                                                     2. Alenka Golob
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     3. Projektni svet za pripravo programa Usposabljanje varuhinje/negovalke
                                                                                                                                     4. Kulturno-umetniško in izobraževalno društvo POC
                                                                                                                                     5. Likovni krožek
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     6. Izobraževalni center ELES-a
                                                                                                                                     7. Adela Kelhar
                                                                                                                                     8. Leda Dobrinja
                                                                                                                                     9. Ažbeta Cergol
                                                                                                                                     
                                                                                                                                    1997
                                                                                                                                     Kategorija 1
                                                                                                                                     1. Robert Muhič
                                                                                                                                     2. Marija Debelak
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 2
                                                                                                                                     3. Skupina Keramika
                                                                                                                                     4. Vezilje
                                                                                                                                     5. Muzejski študijski krožek
                                                                                                                                     6. Skupina Skala
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     Kategorija 3
                                                                                                                                     7. Prevzgojni dom Radeče
                                                                                                                                     8. Andragoška poletna šola
                                                                                                                                     9. Center za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete v Ljubljani
                                                                                                                                     10. Borza znanja
                                                                                                                                     11. Vitra
                                                                                                                                     12. Center za tehnološko usposabljanje
                                                                                                                                     13. Občina Ormož
                                                                                                                                     14. Krajevna skupnost Drežnica
                                                                                                                                     15. Mestna občina Slovenj Gradec
                                                                                                                                     

                                                                                                                                     << Nazaj
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     
                                                                                                                                     

                                                                                                                                    Povezujemo se:


                                                                                                                                    Pomembno
                                                                                                                                    •  Razpis za Priznanja ACS 2019
                                                                                                                                    •  Anketa TVU 2019
                                                                                                                                    •  Potrdila o sodelovanju
                                                                                                                                    •  23. Andragoški kolokvij
                                                                                                                                    •  Nacionalno odprtje TVU 2019
                                                                                                                                    •  Prijava dejavnosti TVU 2019
                                                                                                                                    •  Komunik. pripomoček 2019
                                                                                                                                    •  Pomembni datumi TVU 2019
                                                                                                                                    •  Prvi sestanek mreže - zapis
                                                                                                                                    •  Najpogostejša vprašanja 2019
                                                                                                                                    •  Koordinatorji TVU 2019
                                                                                                                                    •  Priznanja ACS 2018
                                                                                                                                    •  Promocijsko gradivo 2019

                                                                                                                                    Priznanja
                                                                                                                                    •  O Priznanjih ACS
                                                                                                                                    •  Priznanja ACS 2018
                                                                                                                                    •  Priznanja ACS 1997-2017
                                                                                                                                    •  Pravilnik
                                                                                                                                    •  Zgledi vlečejo
                                                                                                                                    •  MM portal Zgledi vlečejo

                                                                                                                                      Kaj se dogaja v TVU 2019?
                                                                                                                                      Danes | Jutri | Pojutrišnjem


                                                                                                                                      Število prirediteljev: 1.911
                                                                                                                                      Število koordinatorjev: 42 (2,2%)
                                                                                                                                      Število vseh dogodkov: 7.456
                                                                                                                                    Kaj se dogaja v TVU 2019?

                                                                                                                                    Promocijsko gradivo TVU 2019

                                                                                                                                    Okno v TVU
                                                                                                                                    •  Vizija in poslanstvo TVU
                                                                                                                                    •  Nacionalno odprtje TVU
                                                                                                                                    •  Andragoški kolokvij
                                                                                                                                    •  Razstava
                                                                                                                                    •  TVU novičke

                                                                                                                                    Podprite idejo vseživljenjskega učenja
                                                                                                                                    in TVU na Facebooku:


                                                                                                                                    Uporabite ključnik:
                                                                                                                                    #TVU2019
                                                                                                                                         
                                                                                                                                       
                                                                                                                                     

                                                                                                                                    (C) 1996-2019 ACS, datum zadnje spremembe: 10.06.2019, 13:35 | Pravno obvestilo | Piškotki
                                                                                                                                    Računalniška izvedba: Franci Lajovic, grafična zasnova: David Fartek
                                                                                                                                    urednica: mag. Zvonka Pangerc Pahernik