Prireditev TVU 2021

Odprtje TVU 2021: koncert Cantabile

Dekliški komorni zbor Cantabile sestavljajo dijakinje in študentke iz Obsotelja in Kozjanskega, ki jih petje druži tudi po končani glasbeni šoli.
Pred dvema letoma so na mednarodnem zborovskem tekmovanju v Benetkah kot debitantke osvojile zlato plaketo in 2. mesto v kategoriji sakralne glasbe, se uvrstile v grand prix tekmovanja ter osvojile absolutno 2. mesto in si zaslužile nastop na zaključnem koncertu zmagovalcev.
Dekleta se pod vodstvom dirigentke Andreje Došler že vse poletje intenzivno pripravljajo na naslednje mednarodno tekmovanje, še prej pa bodo nastopile na letošnjem odprtju Tednov vseživljenjskega učenja v Šmarju pri Jelšah.