Izvajalci prireditev TVU 2022

2

  • 2stars d. o. o.

  • 3

  • 3. gimnazija Maribor

  • A

  • A.L.P. Peca, d. o. o.
  • Adela Kelhar, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 1998
  • Adria dom d.o.o.
  • Agencija SIV d.o.o.
  • Akademija Akcija
  • Akademsko kulturno-umetniško društvo Kolo
  • Akrojoga Pomurje
  • Aktiviraj se v Novem mestu in Črnomlju
  • Aktiviraj si, Suzana Pibernik s.p.
  • Aktivni z Zdenko
  • Aleksandra Škoflek
  • Alen Šišić s.p.
  • Alenka Kukman s.p.
  • Alenka Zapušek s.p.
  • Alice Stojku Saliu s.p.
  • Aljaž Pajntar
  • Aljoša Bagola s.p.
  • Alpa Aleš Breznikar s.p.
  • Alteršola
  • Aluminium Kety Emmi, d. o. o.
  • ANANYA JOGA, POUČEVANJE JOGE, ANA BAČAR S.P.
  • Andragoški center Slovenije
  • Andragoški zavod Maribor Ljudska univerza
  • Andragoško društvo Koroške - Univerza za tretje življenjsko obdobje
  • Andragoško društvo Morje - Univerza za tretje življenjsko obdobje Izola
  • Andrej Pešec, Znanje za življenje
  • Andrej Skukan s.p., Mesarstvo Pepe
  • Andreja Kovačević s.p.
  • Andreja Slavič
  • Andrejka Rejc s.p.
  • Andrejka Rejc s.p.
  • Andrejka Rejc s.p.
  • Anica Jesih
  • Ani_Anina, šolsko in športno izobraževanje, Ana Čevdek s.p. Ana Čevdek s.p.
  • Anja Prša s.p
  • Anna Hladnik s.p., Švicarska šola
  • APIN, avtomatizacija, programiranje in inštalacije, Primož Trček s.p
  • Arboristka, Nataša Dolejši s.p.
  • Arion, Ana Hafner s.p.
  • ARS CAFE mestna kavarna
  • Atletski klub Radeče
  • AZ Ljudska univerza Velenje
  • AZA + d.o.o, računovodske storitve, davčno in poslovno svetovanje

  • B

  • B&B izobraževanje in usposabljanje d.o.o.
  • BEHAR - KULTURNO UMETNIŠKO IN ŠPORTNO DRUŠTVO
  • Bejla - Studio za jogo in ples, Janja Tratnjek s.p.
  • BELBLED d.o.o.
  • Bernarda Habe
  • Big Band Krško, kulturno društvo
  • Bio kmetija Janina, Albin Šrimpf s. p.
  • Biotehniška fakulteta, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
  • Bistra hiša - Smart house Martjanci
  • Bizkorner s.p. Nada Zupančič
  • BK TV
  • Bojana Škorjanc s.p.
  • Brainobrain Koper
  • BVD-Ravne d.o.o.

  • C

  • Cablex - M, d.o.o.
  • CAT Marketing, Katja Kralj Smrekar s.p.
  • CDI Univerzum
  • CEATM d.o.o., Andrej Raspor
  • Celiac Slovenija -društvo bolnikov s Celiakijo
  • Celjske lekarne
  • Celjski mladinski center
  • Center za sluh in govor Maribor
  • Center Gustava Šiliha Maribor
  • Center Janeza Levca Ljubljana, OE Dečkova
  • Center ponovne uporabe Ormož
  • Center šolskih in obšolskih dejavnosti Gorenje
  • Center za dopisno izobraževanje Univerzum
  • Center za družine Andeški hram
  • Center za družine Mirenski grad
  • Center za duševno zdravje odraslih Ormož
  • Center za dvig zavesti in delo z energijo - Z energijo živim
  • Center za izobraževanje in kulturo Trebnje
  • Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Vipava CIRIUS Vipava
  • Center za krepitev zdravja
  • Center za krepitev zdravja
  • Center za krepitev zdravja
  • Center za krepitev zdravja - Zdravstveni dom osnovno varstvo Nova Gorica
  • Center za krepitev zdravja /Zdravstveni dom Murska Sobota
  • Center za krepitev zdravja Ormož
  • Center za krepitev zdravja Spodnje Savinjske doline
  • Center za podjetništvo in turizem Krško
  • Center za socialno delo Krško Krizni center za mlade Krško
  • Center za socialno delo Škofja Loka, Dnevni center za otroke in mladostnike
  • Center za starejše Metulj
  • Center za usposabljanje Elvira Vatovec Strunjan
  • Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem
  • Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem (CUDV)
  • Center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič CUDV Draga
  • CENTER ZA VZGOJO, IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE VELENJE
  • Center za zdravje in razvoj Murska Sobota
  • Center znanja Novo mesto, Nadja Kovačič, s. p.
  • Ciop, Tanja Bordon s.p.
  • Confianza4 Rozi Bernik s.p.
  • CSD KOROŠKA Krizni center za otroke in mladostnike, Koordinator za preprečevanje nasilja
  • CSD Severna Primorska Enota v Novi Gorici
  • Cvetlično darilni butik Jana, Jana Jagodič s.p.

  • Č

  • Časopis Naše OKO
  • Čebelarsko društvo Mlinšek
  • Čebelarsko društvo Škofja Loka
  • Čebelarstvo Müller

  • D

  • Damjana Kulot
  • Dani afc d.o.o.
  • Dani dotik Danjela Žurga s.p.
  • Danijel Kmetec s.p.
  • Darja Šumah, s. p., Prebujenje duše
  • Daša Cek Stepančič
  • David Verlič
  • Dejan Testen s.p. načtovanje in svetovanje
  • Delavsko prosvetno društvo Svoboda
  • Desna roka, Martin Krivka s.p.
  • Dicentis d.o.o.
  • Dijaški dom Nova Gorica
  • Dijaški dom Vič
  • Dina Pivka- Center o velikih zvereh
  • DISC Golf klub Pomurje
  • Dnevni center Ravne na Koroškem
  • Dnevni center ŠENT Ajdovščina
  • Dnevni center Šent Metlika
  • Dnevni center ŠENTMAR Koper (ŠENT - Slovensko združenje za duševno zdravje)
  • Dnevni center za uporabnike prepovedanih drog ŠENT Nova Gorica
  • DOBA
  • Dolenjski muzej Novo mesto
  • Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o. Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
  • Dom Jožeta Potrča Poljčane
  • Dom Lukavci
  • Dom Nine Pokorn Grmovje
  • Dom starejših Na Fari, Prevalje
  • Dom Starejših občanov Ajdovščina
  • Dom starejših občanov Krško
  • Dom starejših občanov Preddvor
  • Dom Tisje
  • Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
  • Dom upokojencev Kranj
  • Dom upokojencev Nova Gorica
  • Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
  • Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
  • Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
  • Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah - Enota Podčetrtek
  • Dom za varstvo odraslih Velenje
  • Domen Kokelj s.p.
  • Drevesnica Omorika, d. o. o.
  • Drsalno kotalkarski klub Triglav Kranj
  • Druga osnovna šola Slovenj Gradec
  • Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Ljudski univerzi Murska Sobota
  • Društvo AIA - Mladinski center Mengeš
  • Društvo Altra, Enota Prevalje
  • Društvo bolnikov po možganski kapi Murska Sobota Društvo GROM
  • Društvo bolnikov z osteoporozo Jesenice
  • Društvo Center za pomoč mladim
  • Društvo diabetikov Jesenice
  • Društvo diabetikov Mežiške doline
  • Društvo DVIG - U3ŽO Društvo Druženje za vzajemno izobraževanje generacij – univerza za tretje življenjsko obdobje
  • Društvo Dvojna mavrica
  • Društvo Gambatte
  • Društvo gluhih in naglušnih Pomurja
  • Društvo gluhih in naglušnih Posavje Krško Enota Krško
  • Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
  • Društvo GO Spominčica za pomoč pri demenci Severnoprimorske regije Sonja Valič
  • Društvo godbenikov Šmarje pri Jelšah
  • Društvo Harmonija Šoštanj
  • Društvo Hiša kulture v Pivki
  • Društvo Hospic
  • Društvo invalidov Radeče
  • Društvo izgnancev Slovenije KO Radeče
  • Društvo Izviri Dobrina
  • Društvo Izviri Dobrina, sekcija Megaliti Žusma
  • Društvo kmečkih žena Arnika
  • Društvo kmečkih žena Metlika
  • Društvo kmetic Gaja
  • Društvo Kneipp Vrhnika
  • Društvo koroški medgeneracijski center (KMC)
  • Društvo kreativne mladine
  • Društvo Kreativni nomadi
  • Društvo lastnikov gozdov Sopota-Laško
  • Društvo likovnikov Krško - OKO
  • Društvo Lila (Litijski likovni atelje)
  • Društvo ljubiteljev eksotičnih živali Bioexo
  • Društvo ljubiteljev knjig Meškova bukvarna
  • Društvo ljubiteljev kulturne in naravne dediščine "Anbot" Piran
  • Društvo magičnost gibanja
  • Društvo MOST - Univerza za tretje življenjsko obdobje Ajdovščina
  • Društvo Muca CUPatarica, Center uporabnih predmetov
  • Društvo Norma 7
  • Društvo Novus
  • Društvo od ovce do izdelka
  • Društvo odnos
  • Društvo oglarjev Slovenije
  • Društvo onkoloških bolnikov, skupina za samopomoč Trbovlje
  • Društvo Onkraj utvar
  • Društvo Ozara Enota Nova Gorica
  • Društvo Pekinpah
  • Društvo POC
  • Društvo podeželske mladine Mežiška dolina
  • Društvo podeželskih žena in deklet Arnika Dobrna
  • Društvo prekmurskih mažoretk Bakovci
  • Društvo prijateljev mladine Radeče
  • Društvo prijateljev mladine Rečica ob Savinji
  • Društvo prijateljev mladine Trbovlje
  • Društvo prijateljev mladine Zagorje
  • Društvo proti mučenju živali Koroške
  • Društvo proti mučenju živali Koroške
  • Društvo Raznolikost
  • Društvo rojakov iz Plava in Gusinja IZVOR
  • Društvo slovenskih upokojencev za Goriško
  • Društvo Sorško polje
  • Društvo Sožitje Drušvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Mežiške doline
  • Društvo Sožitje Mežiške doline
  • Društvo Sožitje Novo mesto
  • Društvo Srečanje
  • Društvo stezosledcev
  • Društvo studio osebne svobode
  • Društvo svetovalcev za laktacijo in dojenje
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo šola zdravja Litija
  • Društvo Šola zdravja, Skupina Novo mesto
  • Društvo tabornikov rod belega konja
  • Društvo tabornikov rod Koroških jeklarjev
  • Društvo tabornikov Rod Veseli veter
  • Društvo tabornikov Rod Zelena Rogla
  • Društvo Trepetlika Mirjam Martini Gnezda
  • Društvo Tvoj telefon
  • Društvo U3, Univerza za tretje življenjsko obdobje Zasavska regija
  • Društvo učiteljev gluhih Slovenije
  • Društvo UNITRI Nova Gorica
  • Društvo Univerza ljubezni - Pisarka Simona
  • Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Litija - Šmartno (U3)
  • Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Sevnica
  • Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
  • Društvo upokojencev Ajdovščina
  • Društvo upokojencev Dolenjske Toplice
  • Društvo upokojencev Dragomer Lukovica DU DL
  • Društvo upokojencev Dravograd
  • Društvo upokojencev Javornik - Koroška Bela
  • Društvo upokojencev Jesenice
  • Društvo upokojencev Kranj
  • Društvo upokojencev Muta
  • Društvo upokojencev Prevalje
  • Društvo upokojencev Radeče, sekcija Jutranjke
  • Društvo upokojencev Ravne na Koroškem
  • Društvo upokojencev Semič
  • Društvo upokojencev Sevnica
  • Društvo upokojencev Slovenj Gradec
  • Društvo upokojencev Straža
  • Društvo upokojencev Šenčur
  • Društvo upokojencev Velenje
  • Društvo upokojencev Vrbje
  • Društvo upokojencev za Selško dolino
  • Društvo upokojencev Zagorje ob Savi
  • Društvo upokojencev Zreče
  • Društvo vseživljenjskega učenja Dobrna
  • Društvo Vzgon
  • Društvo za biološko - dinamično gospodarjenje "Ajda" goriška
  • Društvo za biološko in dinamično gospodarjenje LAN Bela krajina
  • Društvo za biološko-dinamično gospodarjenje Ajda Koroška
  • Društvo za delo z mladimi v stiski Žarek
  • Društvo za duhovno prenovo S33
  • Društvo za fibromialgijo
  • Društvo za kadrovsko dejavnost Koroške regije
  • Društvo za kadrovsko dejavnost Zasavja
  • Društvo za letenje z jadralnimi padali Kondor
  • Društvo za ohranjanje kulturno-zgodovinskega izročila Prekmurja PREKMURSKA HERBIJA
  • Društvo za osebnostni razvoj BHAKTI MARGA SLOVENIJA
  • Društvo za osteoporozo Ormož
  • Društvo za podporo ustvarjalnosti
  • Društvo za pomoč ljudem v stisku ZMAGOVITA POT
  • Društvo za promocijo znanosti in fantastike Meteorita
  • Društvo za psihosocialno pomoč in rehabilitacijo ljudi v stiski ''PLUTON''
  • Društvo za raziskovanje podzemlja Škofja Loka
  • Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende Kulturno društvo Legende
  • Društvo za strpne odnose Eksena
  • Društvo za trajnost virov si.energija Društvo si.energija
  • Društvo za trajnostni razvoj in osebnostno rast - Institut Treelogy
  • Društvo za trajnostni razvoj podeželja žitek Društvo Žitek
  • Društvo za trajnostni razvoj Terra Vera
  • Društvo za zaščito naravne in kulturne dediščine Sv. Jurij ob Ščavnici
  • Društvo za zaščito živali Novo mesto
  • Društvo za zdravilne rastline Zasavje
  • Društvo za Združene narode za Slovenijo
  • Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
  • Društvo zeliščarjev Ginko Celje
  • DRUŠTVO ZELIŠČARJEV GINKO CELJE
  • Društvo zeliščarjev Velenje
  • Društvo Znanje za življenje - Pandurang
  • Društvo žena in deklet Trnovo
  • Društvo žensk Žbrinca
  • Družinski center Preobrazba
  • Družinski inštitut Bližina

  • E

  • EKO - TCE, d. o. o.
  • EKO sklad Svetovalnica ENSVET, Tomislav Ličen
  • Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
  • Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
  • Ekonomska šola Novo mesto Višja strokovna šola
  • Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
  • Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana
  • ENIDA, Center znanja, Maja Helbl, s. p., izobraževanje in prevajanje
  • Enota dnevni center ŠENT Nova Gorica
  • Esperantsko društvo Ljubljana
  • Europe Direct Pomurje
  • Europe direct Zagorje
  • Eva Brovinsky s.p.
  • Eva Jereb
  • Evelin - šivanje in prodaja blaga Urška Subotič s.p.
  • Evropski kulturni in tehnološki center Maribor Center eksperimentov Maribor
  • EZTS Geopark Karavanke

  • F

  • Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru
  • Fakulteta za tehnologijo polimerov - FTPO
  • Fakulteta za turizem, Univerza v Mariboru
  • Fakulteta za uporabne družbene študije
  • Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj Gradec
  • Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj Gradec
  • Fakulteta za zdravstvo Angele Boškin
  • Familija - izobraževalni in terapevtski center
  • Festival Velenje
  • Fizioart, Fizioterapija Vesna Tajnšek, s.p.
  • Folklorna skupina Dragatuš
  • Folklorna skupina DU Naklo
  • Folklorno društvo Brusači Radeče
  • Forma, center za razvoj kompetenc Svetlana Lazović s.p.
  • Forward d.o.o.
  • Foto storitve Erik, Erik Kavaš, s. p.
  • FRANCE Trgovina in storitve d.o.o.
  • FRANCFRANC, oblikovanje in komunikacije d.o.o. francfranc d.o.o.
  • Frančiškanski samostan Kostanjevica v Novi Gorici
  • Frančiškanski samostan Kostanjevica v Novi Gorici
  • Frigotransport Pišek & HSF d. o. o.
  • Frizerski studio Katarina Dečman s.p.
  • FS Lepa Anka Črnomelj
  • FS ŽKUD Tine Rožanc
  • Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA

  • G

  • Galerija Murska Sobota
  • GARS Jesenice
  • Gasilska brigada Ljubljana
  • Gasilska zveza Žalec GZ Žalec
  • Gea osebne storitve, Sergeja Javornik s.p.
  • GEN energija, d.o.o.
  • Geoizmera, posredništvo in storitve, d. o. o.
  • Germanica Suzana Slemenšek s.p.
  • Gerontološki raziskovalni inštitut
  • Gerontološki raziskovalni inštitut
  • Gerontološko društvo Slovenije
  • Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer Gimnazija Ljutomer
  • Gimnazija Franceta Prešerna
  • Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje
  • Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik GSŠRM
  • Gimnazija Jesenice
  • Gimnazija Kranj
  • Gimnazija Ormož
  • Gimnazija Šentvid
  • Gimnazija Škofja Loka
  • Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar
  • Glasbena matica, Furlanija Julijska krajina
  • Glasbena šola Celje
  • Glasbena šola Jesenice
  • Glasbena šola Kranj
  • Glasbena šola Krško
  • Glasbena šola Laško - Radeče
  • Glasbena šola Litija-Šmartno
  • Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto
  • Glasbena šola Nova Gorica
  • Glasbena šola Ravne na Koroškem
  • Glasbena šola Ravne na Koroškem
  • Glasbena šola Rogaška Slatina
  • Glasbena šola skladateljev Ipavcev
  • Glasbena šola Slovenj Gradec
  • Glasbena šola Trbovlje
  • Glasbena šola Velenje
  • Glasbena šola Vinka Vodopivca Ajdovščina
  • Glasbena šola Zagorje
  • Glasbeni direndaj, Maja Ocepek, s. p.
  • Gledališče Smejček
  • Gledališče Toneta Čufarja Jesenice
  • Gledališko društvo Radeče
  • Glotta Nova d.o.o., Center za novo znanje
  • Gobarsko društvo Škofja Loka
  • GoINNO inštitut
  • Gorazd Jelenko s.p. Računalniško programiranje in svetovanje
  • Gorenjski muzej Kranj
  • Goriška knjižnica Franceta Bevka
  • Goriško društvo za osteoporozo
  • Goriško osteološko društvo
  • Gornjesavski muzej Jesenice
  • Gozdarski inštitut Slovenije
  • Grafika Soča, d.o.o.
  • Granit Velenik Edvin Velenik S.P.

  • H

  • Harmo Natio, Barbara Završnik s. p.
  • Hiša generacij Laško
  • Hiša Malorca Ajodvščina, Škofijska Karitas Koper
  • Hiša poguma s.p. Klaudia Urbančič
  • Hiša poguma, Klaudia Urbančič s. p.
  • Hiša poguma, Klaudia Urbančič s.p.
  • Hiša sadeži družbe Črnomelj
  • Hiša sadeži družbe Metlika
  • Hiša sadeži družbe Žalec in Društvo prijateljev mladine Žalec
  • Hitra pomoč pri nalogah, Gregor Rabič s.p.
  • Holistični center Swasthya
  • Hortikulturno društvo Kranj
  • Hortikulturno društvo Radeče
  • Hotel Bohinj
  • Humanitarno društvo Enostavno pomagam
  • Humanitas

  • I

  • Ida Mermolja
  • IJP d. o. o.
  • Ilustratorka Stropnik Šonc Urška
  • Implera d.o.o PE Elevat
  • Inkubator Savinjske regije d.o.o.
  • Inštitut Educare, so. p.
  • Inštitut gibanja
  • Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije
  • Inštitut za mladinsko politiko
  • Inštitut za podporo zdravju
  • Inštitut za proučevanje enakosti spolov Maribor
  • Inštitut za razvoj osebnostnih veščin KRATOS Ljubljana
  • Inštitut za svobodo oblačenja Brestanica
  • Interflex, d.o.o
  • INTERLOG STORITVE, transportno in storitveno podjetje, d.o.o.
  • Invel, d.o.o.
  • IRDO - Inštitut za razvoj družbene odgovornosti
  • ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
  • Izobraževalne storitve, Barbara Grintal, s.p.
  • Izobraževalni center Geoss d.o.o. IC Geoss
  • Izobraževalni zavod Cogitamus Cogitamus
  • Izobraževalni zavod Saturn
  • Izobraževalno društvo za medije
  • Izobraževanje, Jelica Bregar s.p.
  • Izposojevalnica besed, organizacija dogodkov in kreativne rešitve, Barbara Žvirc, s. p.
  • IZUM-Institut informacijskih znanosti
  • IZZIV Nevenka Janež s.p. Štrovs

  • J

  • Jac, sitotisk in grafično oblikovanje, Jasminko Kambur, s. p.
  • JAMES LTH d.o.o.
  • James LTH d.o.o.
  • Jana Lavtižar s.p
  • Jana Šuligoj s.p.
  • Janja Doplihar
  • Janja Simčič
  • Janja Sivec, samozaposlena v kulturi, interpretatoka kulturne dediščine
  • Jasmina Levičar s.p., Glas citer
  • Jasmina Roršek
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - Območna izpostava Jesenice
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti Območna izpostava LITIJA
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Krško
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
  • Javni zavod Bogenšperk
  • Javni zavod Cene Štupar - CILJ
  • Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
  • Javni zavod KŠTM Sevnica
  • Javni zavod otroški vrtec Šmarje pri Jelšah
  • Javni zavod Ratitovec
  • Javni zavod Socio
  • Javni zavod SOCIO Celje
  • Javni zavod Spotur Slovenj Gradec
  • Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
  • Javni zavod turizem in kulturo Rogaška Slatina
  • Javni zavod za šport, turizem, kulturo in mladino Medvode Javni zavod Sotočje Medvode
  • Javni zavod za turizem in kulturo Rogaška Slatina
  • Javni zavod za turizem, kulturo in šport Občine Ormož
  • Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
  • Javno podjetje Komunala Radeče d.o.o.
  • Javno podjetje Kovod Postojna, vodovod, kanalizacija, d.o.o.
  • Jernejles d.o.o.
  • Jezikovni tečaji in prevajanje, Ana Grudnik s.p.
  • JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
  • Justina Husu
  • JZ Kozjanski park
  • JZ Kulturno turistični rekreacijski center Radeče KTRC Radeče
  • JZ otroški vrtec Šmarje pri Jelšah
  • JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Kristan Vrh
  • JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Livada Šmarje pri Jelšah
  • JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah

  • K

  • Kabelska televizija Ravne, d.o.o. Televizija Uršlja
  • Kadring, d.o.o., Slovenska Bistrica
  • Karate klub
  • Karierni center Univerze v Mariboru
  • Karierni center za mlade »Plac«
  • Karli Gržan
  • Karmen Gajšek s.p.
  • Karnion d.o.o.
  • Karuna / Pika Klančnik S.P.
  • Katarina Ratej
  • Katja Pahler Šteharnik s. p.
  • KD Folklora Cerklje
  • KD Godalni orkester Strunikat Radeče
  • KD Hiša čez cesto
  • KD Pavle Voje Polšnik
  • KD Stane Kerin Podbočje
  • KDS Črna na Koroškem
  • Kinesio Fit, Center za mišično in skleletno zdravje, Matjaž Ogris, s. p.
  • Kino Rogaška Slatina, Tobija Medved s. p.
  • Kino Slovenska Bistrica
  • Kino Šmarje pri Jelšah
  • Kinološko društvo Storžič
  • Klekljarsko društvo Deteljica Gorenja vas
  • Klemen Markelj, samozaposlen v kulturi, instrumentalist Klemen Markelj
  • Klub Mažorete RAP
  • Klub mladih Šenčur
  • Klub ormoških študentov
  • Klub prekmurskih študentov
  • Klub študentov Lendava
  • Klub upokojencev v vzgoji in izobraževanju občin Postojna in Pivka
  • Kmetija Kramberger
  • Knjižnica Antona Sovreta Hrastnik
  • Knjižnica Bena Zupančiča Postojna
  • Knjižnica Bistrica ob Sotli
  • Knjižnica Brežice
  • Knjižnica Cirila Kosmača Tolmin
  • Knjižnica Črnomelj
  • Knjižnica Domžale
  • Knjižnica Dravograd
  • Knjižnica Franca Ksavra Meška Ormož
  • Knjižnica Ivana Potrča Ptuj
  • Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka
  • Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
  • Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica Pionirska knjižnica
  • Knjižnica Kozje
  • Knjižnica Kozje - izposojevališče Lesično
  • Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
  • Knjižnica Litija
  • Knjižnica Medvode
  • Knjižnica Mileta Klopčiča Zagorje ob Savi
  • Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
  • Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto - Krajevna knjižnica Škocjan
  • Knjižnica Podčetrtek
  • Knjižnica Rogaška Slatina
  • Knjižnica Sevnica
  • Knjižnica Šentjur
  • Knjižnica Šmarje pri Jelšah
  • Knjižnica Šmarje pri Jelšah
  • Knjižnica Toneta Seliškarja Trbovlje
  • Knjižnica Velenje
  • Kolesarski klub Tropovci
  • Komunala d.o.o.
  • Komunala Kranj d.o.o.
  • Komunala Trbovlje, d.o.o.
  • Komunalno stanovanjska družba d.o.o. Ajdovščina
  • Konjeniški klub Postojna
  • KONTESA d.o.o.
  • Koroška akademija znanosti in umetnosti KAZU
  • Koroška galerija likovnih umetnosti
  • Koroška KAŠČA, ekološka trgovina d.o.o.
  • Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
  • Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd Poslovna enota Slovenj Gradec
  • Koroški medgeneracisjki center
  • Koroški mladinski kulturni center Kompleks
  • Koroško filatelistično društvo
  • Koroško regionalno stičišče nevladnih organizacij - Korociv.si
  • Kozjansko.Info Spletni časopis Obsotelja in Kozjanskega
  • Kozmetika Afrodita, d.o.o
  • Krajevna knjižnica Semič
  • KRAJEVNA ORGANIZACIJA RDEČEGA KRIŽA DOLENJSKE TOPLICE KORK RK DOLENJSKE TOPLICE
  • Krajevna skunost Velike Žablje
  • Krajevna skupnost Ajdovščina
  • Krajevna skupnost Budanje
  • Krajevna Skupnost Cesta
  • Krajevna skupnost Goče
  • Krajevna skupnost Grahovo
  • Krajevna skupnost Hrašče
  • Krajevna skupnost Jagnjenica
  • Krosmintonski klub Radeče
  • KTT društvo Baška dediščina
  • KUD Jevnica
  • KUD Leyli
  • Kuka, Monika Horvat, s.p.
  • Kultprotur Zavod za kulturo, turizem in promocijo Gornja Radgona
  • Kulturni center Semič KC Semič
  • Kulturni dom Črnomelj
  • Kulturni dom Krško, grad Rajhenburg
  • Kulturni dom Krško, Mestni muzej Krško
  • Kulturno društvo Črneče
  • Kulturno društvo dr. France Prešeren Žirovnica Breznica
  • Kulturno društvo Fabularij
  • Kulturno društvo Fotoklub Murska Sobota
  • Kulturno društvo Ključ
  • Kulturno društvo literatov Mežiške Koroške
  • kulturno društvo MAH TEATER
  • Kulturno društvo Mohorjan
  • Kulturno društvo Pihalni orkester Litija
  • Kulturno društvo Ples za stres - anti stres
  • Kulturno društvo Prevorje
  • Kulturno društvo Rečica ob Savinji
  • Kulturno društvo Sava Kranj
  • Kulturno društvo Sejalec umetnosti KD Sejalec umetnosti
  • Kulturno društvo Svitanje
  • Kulturno društvo Vres Prevalje
  • Kulturno društvo za dvig in ohranjanje kakovosti plesa argentinski tango Ronda
  • Kulturno rekreacijski center Hrastnik
  • Kulturno turistično društvo Moščanci, KTD Moščanci
  • Kulturno umetniško društvo ART energija
  • Kulturno umetniško društvo Dobrna
  • Kulturno umetniško društvo Planina
  • KULTURNO-PROSVETNO DRUŠTVO FS ŠENTILJ
  • Kum-Erjavec, storitveno podjetje, k.d. Laško
  • Kung fu in Qi gong Športno društvo Zenit

  • L

  • LAČEN VOL, Luka Romih s.p.
  • Ladeja Loverčič
  • Lambrechtov dom Slov. Konjice
  • Latis, inovativne rešitve v gradbeništvu d.o.o
  • Lavričeva knjižnica Ajdovščina
  • Lea Golub
  • LearnIT, Marko Kužner s.p.
  • LearnIT, Marko Kužner s.p.
  • Leo klub Slovenska Bistrica
  • Lična hiša Ajdovščina
  • Likovno kulturno društvo Mavrica Novo mesto
  • Likovno kulturno društvo Ormož Likudo
  • Limos d.o.o.
  • Lions klub Slovenska Bistrica
  • Literarna skupina Utrip Zgornje Drave
  • Literarno društvo Sončnica Rogaška Slatina
  • Ljuba Fišer
  • Ljudska knjižnica Metlika
  • Ljudska univerza Ajdovščina
  • Ljudska univerza Celje
  • Ljudska univerza Celje
  • Ljudska univerza Jesenice
  • Ljudska univerza Koper Universita popolare Capodistria
  • Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo Ljudska univerza Kranj
  • Ljudska univerza Krško
  • Ljudska Univerza Murska Sobota Zavod za permanentno izobraževanje
  • Ljudska univerza Nova Gorica
  • Ljudska univerza Nova Gorica
  • Ljudska univerza občine Šentjur
  • Ljudska univerza Ormož
  • Ljudska univerza Ptuj LU Ptuj
  • Ljudska univerza Ravne na Koroškem LURA
  • Ljudska univerza Ravne na Koroškem LURA
  • Ljudska univerza Rogaška Slatina
  • Ljudska univerza Rogaška Slatina
  • Ljudska univerza Sežana
  • Ljudska univerza Sežana
  • Ljudska univerza Slovenska Bistrica Zavod za kulturo in izobraževanje
  • Ljudska univerza Škofja Loka
  • Ljudska univerza, Zavod za izobraževanje odraslih in mladine Lendava
  • Lokalna energetska agencija za Pomurje LEA Pomurje
  • Lolipop s.p., Blanka Bračič
  • Lončarstvo Žuman
  • Loreta Vlahović, s.p.
  • Luca Eberlinc s.p.
  • Lucija Maglica s.p.
  • Luka Dakskobler
  • Lumia Akademija vrednot

  • M

  • M-inštalacije
  • MAAP, kreativne rešitve, Anja Poznič s.p.
  • MAH Hartman Matej s.p.
  • Maja Fili
  • Majda Bizjak
  • Majda Štrukelj
  • Maksima, Ksenija Mavrinac, s.p.
  • Manipura, zavod za svetovanje in kreativno delo z mladimi in družinami
  • MANIPURA, zavod za svetovanje in kreativno delo z mladimi in družinami Zavod Manipura
  • Manja Koren Kodele, s.p.
  • Margita Vehar s.p., DEŽELA ZELIŠČ
  • Marija Berložnik s.p.
  • Marta Perčič s.p.
  • Martina Gleščič
  • Maša Lancner
  • MAT, Matej Dolenc s.p.
  • Matej Ključevšek
  • Matej Veber s.p.
  • Mateja Sulič
  • Matic Golavšek s.p.
  • Matic Holobar photography, Matic Holobar s.p. Matic Holobar photography, fotografiranje in računalniške storitve Matic Holobar s.p.
  • Maura Arh
  • Mažoretna zveza Slovenije
  • Mažoretni in twirling klub Kranj
  • MC Hiša mladih, Mladinski center in hotel Ajdovščina
  • MDDS Kranj (medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj)
  • Medeni butik BIBI
  • Medgeneracijski center Izola
  • Medgeneracijski center Mežica
  • Medgeneracijsko društvo Mozaik generacij Polzela, Medgeneracijski center Polzela
  • Mediacijsko društvo Bono
  • Mediwa center, center za razvoj, rehabilitacijo in krepitev zdravja
  • Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije
  • Medobčinsko društvo invalidov občin Litija in Šmartno
  • Medobčinsko društvo invalidov Škofja Loka
  • Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina
  • Medobčinsko društvo Prijateljev mladine za Goriško
  • Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica
  • Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica
  • MEGIClinic
  • MEGIClinic - Holistični center, alternativni tretmaji, masaže, nastanitve in večdnevni terapevtski p
  • Megiclinic, Megi Kravanja s.p. Holistični center, alternativni tretmaji, masaže, nastanitve in večdnevni terapevtski programi. Megi
  • Mekon Loka d.o.o.
  • Mestna knjižnica Izola Biblioteca civica di Isola
  • Mestna knjižnica Kranj
  • Mestna knjižnica Piran Biblioteca civica Pirano
  • Mestna občina Murska Sobota
  • Mestna občina Slovenj Gradec
  • Mestna zveza upokojencev Ljubljana - Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana
  • Mestni muzej Litija
  • Mestno društvo gluhih Ljubljana
  • Meta Puc
  • Metka Perkman
  • Micro Team, družba za računalniški inženiring, d.o.o.
  • Mikro namig, obratovanje spletnih portalov, d.o.o.
  • Mikrogib, Mateja Pate, s.p.
  • Milena de Victory s.p.
  • Miloš Mozetič
  • MIPS d.o.o.
  • Mirjam Hojak
  • Mirovni inštitut
  • MIT-GS d.o.o.
  • Mitjan Črnigoj s.p
  • Mladinska knjiga Slovenj Gradec
  • Mladinski center Celje
  • Mladinski center Hrastnik
  • Mladinski center Krško
  • Mladinski center Litija
  • Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
  • Mladinski center Rogaška Slatina
  • Mladinski center Šmartno ob Paki
  • Mladinski center Zagorje ob Savi MC ZOS
  • Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota MIKK
  • Mladinski kulturni klub Netek
  • Mladinski svet Ajdovščina
  • Mladinsko društvo Bistrica ob Sotli Klub Metulj
  • Mlinotest d.d.
  • MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
  • Modni studio Evica Ravlan, s. p.
  • Modri val d.o.o
  • Moj Gušt d.o.o.
  • Mojca Benedejčič - Nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  • MONDIAL TRAVEL d.o.o., Ljubljana
  • Monna lisa d.o.o.
  • MOST
  • Motoklub Veterani Murska Sobota
  • Mrežni podjetniški inkubator Ormož
  • MTB Špica, servis koles in smuči, d.o.o.
  • Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
  • Muzej in galerije mesta Ljubljane
  • Muzej novejše zgodovine Celje
  • Muzej Velenje
  • Muzejsko društvo Železniki

  • N

  • Nacionalni inštitut za javno zdravje
  • Nacionalni inštitut za javno zdravje, Območna enota Ravne na Koroškem NIJZ, OE Ravne na Koroškem
  • Nadzorni odbor stanovalcev Kajuhova 62d, Slovenska Bistrica
  • Namiznoteniški klub Radeče
  • Nandika8 d.o.o.
  • NaPoK d.o.o.
  • Naravna kozmetika Timus
  • Naravni rezervat Ormoške lagune
  • NARDA - kareta turizem, d. o. o.
  • Naturopatski center Saeka
  • Neda Perko
  • Nevenka Vrančič
  • NIJZ Nova Gorica
  • NLB d.d., poslovalnica Črnomelj
  • Nogometni klub Radeče Radeče
  • Nogometni klub Šmarje pri Jelšah
  • Noordung center
  • Notranjski muzej Postojna
  • Novi tednik in Radio Celje, Podjetje za časopisno in radijsko dejavnost d.o.o. Celje
  • Novice d.o.o.
  • Novice, d.o.o. PE Bistriške novice

  • O

  • Obalni dom upokojencev Koper ODU Koper
  • Občina Ajdovščina
  • Občina Bistrica ob Sotli
  • Občina Bovec
  • Občina Hoče Slivnica, Pohorska cesta 15, 2311 Hoče Večgeneracijski center občine Hoče Slivnica - VeGeC Rogoza,
  • Občina Jesenice Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
  • Občina Kozje
  • Občina Litija
  • Občina Log - Dragomer
  • Občina Makole
  • Občina Medvode
  • Občina Poljčane
  • Občina Prevalje
  • Občina Radeče
  • Občina Ravne na Koroškem
  • Občina Ravne na Koroškem
  • Občina Razkrižje
  • Občina Slovenska Bistrica
  • Občina Šentjur
  • Občina Šmarje pri Jelšah
  • Občinska knjižnica Jesenice
  • Občinska knjižnica Jesenice, knjižnica Matije Čopa Žirovnica
  • Oblikovanje, Črtomir Just s.p.
  • Območna obrtna zbornica Ajdovščina OOZ Ajdovščina
  • Območna obrtna zbornica Hrastnik
  • Območna obrtno podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
  • Območna obrtno-podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
  • Območna obrtno-podjetniška zbornica Ravne na Koroškem
  • Območno društvo invalidov Dravinjske doline
  • Območno združenje Rdečega križa Ajdovščina
  • Območno združenje Rdečega križa Brežice
  • Območno združenje Rdečega križa Krško
  • Območno združenje Rdečega križa Metlika
  • Območno združenje Rdečega križa Sevnica
  • Območno združenje Rdečega križa Šmarje pri Jelšah
  • Območno združenje Rdečega križa Tolmin
  • Območno združenje rdečega križa Trbovlje
  • Območno združenje Rdečega križa Zagorje
  • Območno združenje RKS Novo mesto
  • Odiseja d.o.o.
  • Odskočnica, Nejka Kapun s. p.
  • Olga Jereb
  • Om Yoga Center
  • Osebno in poslovno svetovanje, Aleksandra Vrbančič
  • Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo
  • Osnovna šola Antona Globočnika Postojna
  • Osnovna šola Antona Ingoliča Spodnja Polskava, podružnica Zgornja Polskava
  • Osnovna šola Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica, OE Ljudska univerza OE Ljudska univerza Ilirska Bistrica
  • Osnovna šola Bakovci
  • Osnovna šola Beltinci
  • Osnovna šola borcev za severno mejo
  • Osnovna šola Brezno - Podvelka
  • Osnovna šola Brežice
  • Osnovna šola Center
  • Osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
  • Osnovna šola Črna na Koroškem
  • Osnovna šola Danila Lokarja
  • Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem
  • Osnovna šola Dobje
  • Osnovna šola Dobravlje
  • Osnovna šola dr. Mihajla Rostoharja Krško
  • Osnovna šola dr. Slavka Gruma
  • Osnovna šola Draga Bajca Vipava
  • Osnovna šola Frana Roša
  • Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
  • Osnovna šola Franja Goloba Prevalje
  • Osnovna šola Franja Goloba Prevalje
  • Osnovna šola Franja Goloba Prevalje, Enota Vrtec Prevalje, Enota Vrtec Krojaček Hlaček
  • Osnovna šola Gradec
  • Osnovna šola Griže
  • Osnovna šola Griže
  • Osnovna šola II Murska Sobota
  • Osnovna šola III Murska Sobota
  • Osnovna šola IV Murska Sobota
  • Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
  • Osnovna šola Ivana Skvarče Zagorje ob Savi
  • Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas
  • Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
  • Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci - Vrtec pri OŠ Janka Ribiča Cezanjevci
  • Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
  • Osnovna šola Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem
  • Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško
  • Osnovna šola Komenda Moste OŠ Komenda Moste
  • Osnovna šola Koroška Bela
  • Osnovna šola Koroški jeklarji
  • Osnovna šola Koroški jeklarji
  • Osnovna šola Košana
  • Osnovna šola Kozje
  • Osnovna šola Križevci
  • Osnovna šola Kungota
  • Osnovna šola Leskovec pri Krškem
  • Osnovna šola Litija, Podružnica s prilagojenim programom
  • Osnovna šola Ljubečna
  • Osnovna šola Mala Nedelja
  • Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
  • Osnovna šola Marjana Nemca Radeče
  • Osnovna šola Marjana Nemca Radeče, podružnična šola Svibno
  • Osnovna šola Mežica
  • Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
  • Osnovna šola Mislinja
  • Osnovna šola Muta
  • Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd
  • Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd
  • Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
  • Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
  • Osnovna šola Odranci
  • Osnovna šola Ormož
  • Osnovna šola Otočec
  • Osnovna šola Pesnica
  • Osnovna šola Planina pri Sevnici
  • Osnovna šola Pod goro
  • Osnovna šola Podgorje pri Slovenj Gradcu
  • Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
  • Osnovna šola Poldeta Stražišarja Jesenice
  • Osnovna šola Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
  • Osnovna šola Puconci
  • Osnovna šola Simona Jenka Kranj, PŠ Goriče
  • Osnovna šola Stanka Vraza Ormož
  • Osnovna šola Stranice
  • Osnovna šola Stročja vas - enota vrtec
  • Osnovna šola Sveti Tomaž
  • OSNOVNA ŠOLA ŠALEK VELENJE
  • Osnovna šola Šentjanž pri Dravogradu
  • Osnovna šola Šentjernej
  • Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
  • OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE PRI JELŠAH PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠENTVID PRI GROBELNEM
  • Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
  • Osnovna šola Šmarje pri Jelšah, Podružnična šola Sveti Štefan
  • Osnovna šola Šmartno
  • Osnovna šola Šmartno
  • Osnovna šola Tišina
  • Osnovna šola Tončke Čeč Trbovlje
  • Osnovna šola Toneta Okrogarja
  • Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše
  • Osnovna šola Trbovlje
  • Osnovna šola Velika Nedelja
  • Osnovna šola Veržej - Enota Dom
  • Osnovna šola Vuzenica
  • Osnovna šola za odrasle
  • Osnovna šola Železniki
  • Osrednja knjižnica Celje
  • Osrednja knjižnica Celje OKC
  • Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper Biblioteca centrale Srečko Vilhar Capodistria
  • OŠ 27. julij (prilagojeni program VIZ z nižjim izobrazbenim standardom)
  • OŠ 8 talcev Logatec, POŠ Laze
  • OŠ 8 talcev, Logatec
  • OŠ Antona Globočnika podružnica Studeno
  • OŠ Bistrica ob Sotli
  • OŠ Brusnice
  • OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
  • OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača - Podružnična šola Vreme
  • OŠ dr. Vita Kraigherja
  • OŠ Dragotina Ketteja Novo mesto
  • OŠ Dravlje OŠ Dravlje
  • OŠ Drska Novo mesto
  • OŠ Dušana Flisa Hoče
  • OŠ Dušana Flisa Hoče, PŠ Reka Pohorje
  • OŠ F. S. Finžgarja Lesce OŠ F. S. Finžgarja Lesce
  • OŠ Franceta Bevka
  • OŠ Franceta Bevka Tolmin
  • OŠ Franceta Prešerna - podružnična šola Kokrica
  • OŠ Franceta Prešerna Kranj
  • OŠ Gorica Velenje, Podružnična osnovna šola Vinska Gora
  • OŠ Hruševec Šentjur
  • OŠ Hudinja
  • OŠ Ig
  • OŠ Ivana Cankarja Vrhnika, enota Lošca
  • OŠ Ivana Cankarja, enota Tržaška
  • OŠ Janeza Puharja Kranj - Center
  • OŠ Janeza Puharja Kranj Center - PŠ Primskovo
  • OŠ Jurija Vege Moravče
  • OŠ Karla Destovnika - Kajuha Ljubljana
  • OŠ KOMEN
  • OŠ Kozara Nova Gorica
  • OŠ Kungota - POŠ Spodnja Kungota
  • OŠ LA Grosuplje OŠ LA Grosuplje, PŠ Žalna
  • OŠ Loče
  • OŠ Log-Dragomer, enota vrtec Log Dragomer
  • OŠ Maksim Gaspari Begunje
  • OŠ Malečnik
  • OŠ Martina Krpana
  • OŠ Nove Jarše
  • OŠ Oskarja Kovačiča Škofije
  • OŠ Pod goro POŠ Špitalič
  • OŠ Pod goro, POŠ V parku
  • OŠ Podčetrtek
  • OŠ Podčetrtek, POŠ Pristava pri Mestinju
  • OŠ Polhov Gradec
  • OŠ Polhov Gradec, POŠ Šentjošt
  • OŠ Predoslje
  • OŠ Preserje pri Radomljah
  • OŠ Preska
  • OŠ Preska, POŠ Sora
  • OŠ Primoža Trubarja Laško
  • OŠ Primoža Trubarja Laško PŠ Debro
  • OŠ Primoža Trubarja Laško, PŠ Šentrupert
  • OŠ Primoža Trubarja Laško, PŠ Vrh nad Laškim
  • OŠ Prule
  • OŠ Rodica
  • OŠ Simona Jenka Kranj
  • OŠ Šmarje pri Jelšah POŠ Šentvid pri Grobelnem
  • OŠ Šmarje pri Jelšah , POŠ Sveti Štefan
  • OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Kristan Vrh
  • OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Mestinje POŠ Mestinje
  • OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Sladka Gora
  • OŠ Šturje
  • OŠ Tišina - PŠ Gederovci
  • OŠ TRŽIŠČE
  • OŠ Vrhovci
  • OŠ Zreče
  • OŠ Žirovnica
  • Otroška animacija in turistično vodenje, Sara Tamše, s.p.
  • Otroška folklorna skupina Dragatuš
  • Otroške animacije Mavrica
  • Ozara Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Sevnica
  • Ozara Slovenija nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Jesenice
  • Ozara Slovenija, nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Slovenj Gradec, dnevi center
  • Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Črnomelj
  • OZARA storitveno in invalidsko podjetje d.o.o. OZARA d.o.o.
  • OZARA, Enota Zasavje

  • P

  • P.T.S. Ernest Rajh, s.p.
  • Paleta znanj z.o.o.
  • Pekarstvo-Šalaj, d. o. o.
  • Perger 1757 d.o.o., Medičarstvo, lectarstvo in svečarstvo
  • PGD Jagnjenica
  • PGD Slovenska Bistrica
  • PI, poučevanje in inštruiranje, Suzana Plut s. p.
  • Pilonova galerija Ajdovščina
  • PKD Urban dance
  • Planer plus d.o.o.
  • Planinska zveza Slovenije
  • Planinsko društvo Krka Novo mesto
  • Planinsko društvo Maks Meško Ormož
  • Planinsko društvo Ravne na Koroškem
  • Planinsko društvo Slivnica pri Celju
  • Planinsko društvo Slovenska Bistrica
  • Planinsko društvo Tolmin Jamarska sekcija
  • Planinsko društvo Vrelec Rogaška Slatina
  • Plesna šola RITEM
  • Plesna šola Spin, Mojca Robič s.p.
  • Plesni center Dolenjske
  • Plesni klub Novo mesto
  • Plesni studio N, Nina Mavec Krenker s.p.
  • Plesni studio Novo mesto
  • Plesni studio Zvončica, Renata Gojkovič, s.p.
  • Plesno društvo Imani
  • Plesno in športno izobraževanje, Karmen Kotnik s.p.
  • Plesno kulturno društvo Predmestje
  • Plesno športno društvo NLP
  • Plezalna šola Peter Mrak s.p.
  • Podjetniški inkubator Kočevje OE Ljudska univerza Kočevje
  • Podjetniški inkubator Perspektiva Postojna
  • Podjetniško in poslovno sodelovanje SA-MA, Sabina Barbarič s.p.
  • Podoba - Matija Kvesić s.p.
  • Podružnična osnovna šola Trnava
  • Podružnična šola Kotlje, Osnovna šola Koroški jeklarji
  • Poklicna gasilska enota Krško
  • Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
  • Pokrajinski muzej Ptuj-Ormož
  • Policijska postaja Bovec
  • Policijska postaja Črnomelj
  • Policijska postaja Jesenice
  • Policijska postaja SB
  • Polona Lopert s.p. Spletni marketing, aranžiranje in event management,
  • Pomurski muzej Murska Sobota
  • Popotniško društvo Korak
  • PORP Radeče
  • Posavski muzej Brežice
  • Poslovno svetovanje in mediacija, Ksenja Lorber, s. p.
  • Poslovno svetovanje, Jerneja Milost s. p.
  • Posoški razvojni center OE ljudska univerza
  • Posoški razvojni center
  • Posvetovalnica za učence in starše Novo mesto
  • POT.ok, Bernarda Potočnik s.p.
  • Poučevanje jezikov, Iris Buršič, s.p.
  • Prah, izobraževalni center, izobraževanje in usposabljanje d.o.o.
  • Predan Slo, Andrej Slonjšak s.p.
  • PREDAN SLO, Andrej Slonjšak s.p.
  • Predan SLO, Andrej Slonjšak, s. p.
  • Prevajalske storitve, Hevidar Mustafa s.p.
  • Prevajanje, Tadej Karoli s.p.
  • Prevzgojni dom Radeče
  • Prislan strojegradnja, ključavničarstvo, filtrirna tehnologija, Srečko Prislan s.p.
  • PRO MUNDUS, podjetje za vizualne komunikacije, storitve in trgovino d.o.o. PRO MUNDUS, d.o.o.
  • Pro Vitalis d.o.o.
  • Projektna razvojna agencija in komunikacija d.o.o.
  • PROMOMARK grafično oblikovanje Žiga Mlakar Agrež s.p. Svetal
  • Prostovoljno gasilsko društvo Bokrači
  • Prostovoljno gasilsko društvo Bokrači
  • Prostovoljno gasilsko društvo Črnomelj
  • PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO DOLENJA VAS PRI KRŠKEM
  • Prostovoljno gasilsko društvo Motvarjevci
  • Prostovoljno gasilsko društvo Ormož
  • Prostovoljno gasilsko društvo Zabreznica
  • Prostovoljno gasilsko društvo Zagrad Pečovnik
  • Prosum, zavod za izobraževanje, usposabljanje in mediacijo
  • Prosvetno društvo Janez Trstenjak Hum
  • Prosvetno društvo Vrhovo
  • Prva Osnovna šola Slovenj Gradec
  • Prva osnovna šola Slovenj Gradec
  • Psihosocialna pomoč in podpora Daša Cek Stepančič s. p.
  • PŠ Svečina
  • PŠ ŠTANJEL
  • PUM-O

  • R

  • Računovodstvo, svetovanje in posredništvo Nataša Zupanc s.p.
  • Radeški utrip
  • Radio Fantasy
  • RADIO MAKSI, radijska produkcija, d.o.o. RADIO MAKSI, d.o.o.
  • Radio Murski val, radijska družba, d.o.o. Radio Murski val d.o.o.
  • Radio Prlek
  • Radio Štajerski val d.o.o. Šmarje pri Jelšah
  • Radio Triglav
  • RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
  • RASR, Razvojna agencija Savinjske regije , d.o.o
  • RASTI, INGRID GABRŠČEK S.P.
  • raum AU nevladna organizacija v javnem interesu
  • Razpisi.si, Simona Šalej s.p.
  • Razvojna agencija Kozjansko - OE Ljudska univerza
  • Razvojna agencija Kozjansko, OE Ljudska univerza Šentjur
  • Razvojna agencija ROD
  • Razvojna agencija SAŠA, d. o. o.
  • Razvojna agencija Sinergija d.o.o.
  • Razvojna agencija Slovenske gorice d. o. o. - PE Izobraževalni center
  • Razvojna agencija Sotla
  • Razvojna agencija Sotla
  • Razvojni center Murska Sobota
  • Razvojni center Srca Slovenije
  • Razvojno informacijski center (RIC) Bela krajina
  • Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
  • Razvojno izobraževalni center Novo mesto
  • Rdeči križ - območno združenje Celje
  • Rdeči križ Slovenije - Območno združenje Žalec
  • Rdeči križ Slovenije - zveza združenj
  • Rečnik Romanca - dopolnilna dejavnost na kmetiji
  • Regijsko študijsko središče Celje
  • Regijsko študijsko središče Celje
  • Regionalna gospodarska zbornica Celje RGZC
  • Regionalni razvojni center Koper Centro regionale di sviluppo Capodistria
  • regionalni RTV-center Maribor
  • Rekreativni center Simon s.p.
  • Remf d.o.o.
  • Renata Bokan
  • REPEAT, Tibor Rep s.p.
  • Restavracija sonnce Boštjan Hernavs, s.p.
  • Ribiška družina Radeče
  • Ris pro d.o.o.
  • RIS, Raziskovalno izobraževalno središče Dvorec Rakičan
  • RKS Območno združenje Litija
  • Rmed srečno Zagorje
  • Robert Pipuš, s. p.
  • ROBIT, Robert Žurga s.p.
  • Rok Bobnar s.p.
  • Rok Martinčič s.p., Gostilna Jež
  • Rokometni klub Radeče Papir nova
  • Rokometno društvo Urbanscape Loka
  • Romanca Steinbacher s.p.
  • Romski informativni center ROMIC
  • RTM svetovanje in storitve, Darjan Zlobec s.p.
  • Rubik klub Slovenija
  • Rudarsko muzejsko in etnološko društvo SREČNO ZAGORJE
  • Rudinka Bensa
  • RUTIS, center za izobraževanje, d.o.o. RUTIS d.o.o.

  • S

  • S. O. S. šola
  • Sabina Pucelj
  • Sadjarska kmetija Skok
  • Sandi Dolinar
  • Sanja Majerle
  • Saturn Mojca Vilfan s.p.
  • Savinjski UPI
  • Sebastijan Lukovnjak
  • Sekcija Esperantistov KD Slovenj Gradec
  • September društvo za promocijo naravne in kulturne dediščine
  • Sevilla, energija zdravje in lepota Irma Dolinar, s.p.
  • Sidev d.o.o.
  • SIJ ZIP center d.o.o.
  • SIJ, Center za svetovalno-terapevtsko pomoč, Majda Baligač s.p.
  • SIMBIO d.o.o.
  • simon macuh - samozaposlen v kulturi, performer, kipar in intermedijski umetnik
  • Simona Gomboc, poučevanje in prevajanje tujih jezikov, s.p.
  • Sindikat Mladi plus
  • SKD Sloga Nova Gorica
  • Skupnost višjih strokovnih šol Republike Slovenije
  • Skupnost VSŠ
  • Slavistično društvo Koroške
  • SLOGA, platforma nevladnih organizacij za razvoj, globalno učenje in humanitarno pomoč
  • Slovenka filantropija - Hiša sadeži družbe Murska Sobota
  • Slovensko društvo Hospic
  • Slovensko društvo Hospic, Območni odbor Dolenjske, Bele krajine in Posavja
  • Slovensko društvo tradicionalne evropske medicine Hildegardina klinika
  • Slovensko društvo za celiakijo - podružnica Celje
  • Slovensko ljudsko gledališče Celje
  • Smeri, izobraževanje, svetovanje in razvoj, d.o.o.
  • SNG Nova Gorica
  • Snježana Ristić
  • Socialna akademija - zavod za izobraževanje, raziskovanje in kulturo
  • SOL-VITA d.o.o.
  • Sonja Grmovšek s.p.
  • Sožitje, Društvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Škofja Loka
  • Space and Design strategy
  • Speculo, kozmetične storitve d.o.o
  • Splošna bolnišnica Celje
  • Splošna knjižnica Ljutomer
  • Spominčica – Alzheimer Slovenija – Slovensko združenje za pomoč pri demenci
  • Srečališče, društvo za psihoterapijo in skupinsko delo
  • Srednja ekonomska šola Ljubljana
  • Srednja ekonomska šola Ljubljana
  • Srednja elektro šola in tehniška gimnazija, Šolski center Novo mesto
  • Srednja frizerska šola Ljubljana
  • Srednja gostinska in turistična šola Radovljica
  • Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna
  • Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor
  • Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
  • Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota
  • Srednja šola Črnomelj
  • Srednja šola Jesenice
  • Srednja šola Slovenska Bistrica
  • Srednja šola Veno Pilon
  • Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje
  • Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje
  • Srednja šola za gostinstvo in turizem Radenci
  • Srednja šola za gostinstvo in turizem Radenci SŠGT Radenci
  • Srednja šola za prehrano in živilstvo Maribor
  • Srednja šola za strojništvo Škofja Loka
  • Srednja šola za trženje in dizajn Maribor
  • Srednja šola Zagorje
  • Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje STPŠ Trbovlje
  • Srednja zdravstvena in kozmetična šola Celje
  • Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
  • Srednja zdravstvena šola Celje
  • Srednja zdravstvena šola Celje
  • Srednja zdravstvena šola Murska Sobota
  • Stanovanjska skupina Ježek VIZ Frana Milčinskega, Smlednik
  • Steg Koroška 2, lokalna enota Združenja slovenskih katoliških skavtinj in skavtov
  • Stik - mediacija, svetovanje, jezikovni tečaji, inštrukcije & prevajanje
  • Strokovna svetovanja in sobodajalstvo, Vesna Godina Vuk s.p.
  • Strokovno izobraževalni center Brežice
  • Studio frizurca Zorana Zorica Ulčar s.p.
  • Studio Sport Pole Dance
  • Studio status izobraževanje in svetovanje, Barbara Polutnik Brusnik, s. p.
  • Studio Zibka, Robert Kužnik s.p.
  • Sunny Studio
  • Svetovalno središče Pokolpje
  • Svetovalno središče za izobraževanje odraslih @MOCIS
  • Svetovanje za zavestno bivanje Bodi Bodi, Romana Strašek s.p.
  • SWANMOSAIX, Marija Černivšek s.p.

  • Š

  • Šaleško kulturno društvo Koleda Velenje
  • ŠC Krško- Sevnica, Srednja šola Krško
  • ŠENT, Enota Dnevni center Trbovlje
  • ŠENT- Slovensko združenje za osebe s težavami v duševnem zdravju Dnevni center Postojna
  • Šepet narave - zeliščarstvo, podjetniške in poslovne storitve Nataša Požeg Dular s.p.
  • ŠK Joga v objemu gozdne harmonije
  • ŠK Od vznika do evra
  • ŠK Orhideje in vezenine
  • ŠK: Kvačkarije
  • Škofijska gimnazija Vipava
  • Škratovega lutkovnega društva Celje
  • Šmarješke toplice
  • Šola Irskega plesa
  • Šola retorike Z&Z
  • Šola vožnje Videčnik d.o.o.
  • Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
  • Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
  • Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Višja strokovna šola
  • Šola zdravja Črnomelj
  • Šole za Hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
  • Šolski center Celje
  • Šolski center Celje - Gimnazija Lava
  • Šolski center Celje - Medpodjetniški izobraževalni center
  • Šolski center Celje - Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko
  • Šolski center Celje - Višja strokovna šola
  • Šolski center Kranj Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola Kranj
  • Šolski center Kranj - Medpodjetniški izobraževalni center
  • Šolski center Kranj - Višja strokovna šola
  • Šolski center Nova Gorica
  • Šolski center Novo mesto Enota za izobraževanje odraslih
  • Šolski center Novo mesto
  • Šolski center Postojna Srednja šola
  • Šolski center Postojna
  • Šolski center Ravne - Srednja šola Ravne na Koroškem
  • Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem
  • Šolski center Rogaška Slatina
  • Šolski center Rogaška Slatina
  • Šolski center Slovenj Gradec Srednja zdravstvena šola Slovenj Gradec
  • Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
  • Šolski center Šentjur
  • Šolski center Škofja Loka
  • Šolski center Velenje
  • Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana ŠC PET
  • Špela Kumer, Premik, Studio za kreativno komuniciranje
  • Športna zveza Slovenj Gradec
  • Športni klub Pro DC.
  • Športno društvo Moj Klub
  • Športno društvo Motvarjevci
  • Športno društvo Partizan Sevnica Radeče
  • Športno društvo Petanjci
  • Športno društvo Potoček
  • Športno društvo sistem samoobrambe in borilnih veščin
  • Športno društvo Tri srca
  • Športno izobraževalno društvo Pipoca
  • Športno kinološko društvo Ajdovščina
  • Športno rekreacijsko društvo Sobota
  • Športno umetniško društvo Rifnik
  • Športno-humanitarno društvo Moč duha
  • Štajerska gospodarska zbornica
  • Študentski klub Žalec, Mladinska organizacija
  • Študentsko - mladinski klub Klinka
  • Študijski krožek Beremo v naročju staršev
  • Študijski krožek Beremo z Manco Košir
  • Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
  • Študijski krožek Svet pred domačim pragom
  • Študijski krožek Zveneče jelše
  • Študijski krožek: Oblečen v tapravo oblačilo

  • T

  • Talaso Strunjan
  • Tatjana Buzeti, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji, Vidov brejg
  • Tečaji joge, Tatjana Baligač s.p.
  • Tehniški šolski center Maribor
  • Tehno park Celje
  • Tehnološki park Ljubljana
  • Tehnopark Celje
  • Teja Peperko, s. p.
  • Teja Vrankar
  • Terme Dolenjske toplice
  • Terme Snovik
  • TIC Galerija
  • TIC Jesenice
  • TIC Litija
  • Ticcopi d.o.o.
  • Tina Markun s.p.
  • Tina Sivec Matelič s.p.
  • TIP, Turizem in poučevanje, Jožica Žolgar s.p.
  • Tolmačenje, coaching in izobraževanje Simona Smuk s.p.
  • Tom produkcija d. o. o.
  • Tretja OŠ Slovenj Gradec
  • TRO d.o.o
  • Trošt Šprogar Severina - slikarka
  • Turistična kmetija Žagar
  • Turistična zveza Slovenije
  • Turistično društvo Brestanica
  • Turistično društvo Gradišče
  • Turistično društvo Korada Deskle - Anhovo
  • Turistično društvo Laporje
  • Turistično društvo Pudgura
  • Turistično društvo Senovo
  • Turistično društvo Šalek
  • Turistično društvo Velenje
  • Turistično društvo Vinska gora
  • Turistično in vinarsko društvo Brje
  • Turistično informacijski center Šentjur
  • Turistično olepševalno društvo Šentjur
  • Turistično vodenje, Elena Marulc s.p
  • Turizem, prevozi, avtošola Prah Sevnica
  • TV IDEA - kanal 10 d.o.o.

  • U

  • Unior d.d.
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za zdravstvene vede
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za poslovne in upravne vede
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za strojništvo
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za ekonomijo in informatiko
  • Univerza v Novi Gorici
  • Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje Društva U3
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje pri LU Šentjur
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje Bistrica ob Sotli
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje pri knjižnici Kozje
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
  • UPI - ljudska univerza Žalec
  • Urad za delo Šmarje pri Jelšah
  • Uroš Cej
  • Urška Mikolič s.p.
  • Urška Sapač, osebna trenerka
  • Ustanova "Fundacija Poti miru v Posočju"
  • Ustanova fundacija Sadni gozd
  • Ustanova lokalna razvojna fundacija za Pomurje
  • Ustanova Lokalna razvojna fundacija za Pomurje LRF za Pomurje
  • UTŽO Črnomelj

  • V

  • Varstveno delovni center Črnomelj
  • Varstveno delovni center Črnomelj Enota Vinica VDC Črnomelj Enota Vinica
  • Varstveno delovni center Koper - enota Izola
  • Varstveno delovni center Murska Sobota
  • Varstveno delovni center Murska Sobota, enota Ljutomer
  • Varstveno delovni center Nova Gorica
  • Varstveno delovni center Novo mesto VDC Novo mesto
  • Varstveno delovni center Šentjur Enota Šmarje pri Jelšah
  • Varstveno delovni center Zagorje
  • Varstveno delovni center Zasavje, enota Litija
  • Varstvo in izobraževanje otrok, Suzana Veselič Priselac s.p.
  • VDC Koper, podružnica Ilirska Bistrica
  • VDC Sonček Krško
  • VDC Šentjur, enota Slovenske Konjice
  • VDC Šentjur, Enota stanovanjska skupina Podplat
  • VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
  • Večgeneracijski center Andeški hram
  • Večgeneracijski center Goriške
  • Večgeneracijski center Zreče
  • Večgeneracijski center, Točka moči Postojna Točka moči
  • Velnes Akademija
  • Vesna Jug Pahor
  • Vesta Vanell
  • Veterinarska postaja Šmarje pri Jelšah
  • Video Hit, Darko Orlač s.p.
  • Vikica Štingl - spletni marketing s. p.
  • Vinogradniško vinarsko društvo Slovenske Konjice
  • Visoka šola za proizvodno inženirstvo
  • Visoka zdravstvena šola v Celju
  • Višja strokovna šola Postojna
  • Višja strokovna šola za kozmetiko in velnes Ljubljana
  • Vita Center zdravega življenja Ingrid Ferlež s.p.
  • VIVA, center za mamice, dojenčke in otroke
  • Vivas travel, Vinko Žerjav s.p.
  • VIZ III. OŠ Rogaška Slatina
  • Vojašnica Franca Rozmana Staneta
  • Vojašnica Franca Uršiča Novo mesto
  • Vrhniška hiša otrok Vrtec Montessori
  • Vrtci občine Žalec
  • VRTEC BELTINCI ENOTA »CIGELČEK« MELINCI
  • Vrtec Jarše
  • Vrtec Jesenice
  • Vrtec Kralj Matjaž Črna na Koroškem
  • Vrtec Krško
  • Vrtec Ljutomer
  • Vrtec Medvode
  • Vrtec Mežica
  • Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, enota Čardak
  • Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, enota Majer
  • Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
  • Vrtec Pikapolonica - Osnovna šola Bistrica ob Sotli
  • Vrtec Postojna
  • Vrtec pri OŠ Kungota
  • Vrtec Radeče
  • Vrtec Radenci - Radenski mehurčki
  • Vrtec Ravne na Koroškem
  • Vrtec Slovenske Konjice
  • Vrtec Zagorje ob Savi
  • Vrtec Zreče
  • VVZ Slovenj Gradec
  • Vzajemna zdravstvena zavarovalnica, d. v. z., PE Celje
  • Vzgojno izobraževalni zavod Vrtec Ormož

  • Y

  • YAO SIMON KOFFI s.p

  • Z

  • ZA ZDRAVJE, Rok Kiker s.p.
  • Zadruga "Naše najboljše"
  • Zadruga Potovalnik z.o.o., so.p.
  • Zadruga ZRavne, z. o. o.
  • Založba Malinc Aleš Cigale s.p Založba Malinc
  • Zasavska ljudska univerza
  • Zasavski muzej Trbovlje
  • Zasebni vrtec Dobra teta
  • Zasebni vrtec Mali grof d.o.o.
  • Zasebni vzgojno-izobraževalni zavod, Hiša otrok Mali koraki - zasebni Montessori Vrtec, Mežica
  • Zavod 100% naravno Botanik Ormož
  • zavod beta - Inštitut za razvoj družbe
  • Zavod Cerber - mediacija, svetovanje, izobraževanje
  • Zavod Cona b.p., Zavod za vseživljenjsko učenje, ustvarjanje in dobro počutje
  • Zavod GOST na Planoti
  • Zavod iManaLAB
  • Zavod Jedrce
  • Zavod KRES, zavod za kulturo in izobraževanje Zavod KRES
  • Zavod KŠM Tolmin
  • Zavod Listina raznolikosti Slovenije - zavod za spodbujanje raznolikosti in vključenosti
  • Zavod Ma-Kole
  • Zavod MARS Maribor
  • Zavod Modri december, Zavod za spodbujanje zavedanja avtizma in Aspergerjevega sindroma Koper
  • Zavod Notranji izvir
  • Zavod ONN, so.p
  • Zavod Ornament, Maribor
  • Zavod PraNa
  • Zavod republike Slovenije za varstvo narave
  • Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, območna služba Ljubljana
  • Zavod Rihtarjeva domačija
  • Zavod Risa, Center za splošno in funkcionalno in kulturno opismenjevanje
  • Zavod Risa, center za splošno, funkcionalno in kulturno opismenjevanje
  • Zavod RS za zaposlovanje - območna enota Velenje
  • Zavod RUJ - center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo Slovenj Gradec
  • Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo, Velenje
  • Zavod Ruj, Velenje
  • Zavod Savus
  • Zavod Slokva, so. p.
  • Zavod Slokva, socialno podjetje, PE Radlje ob Dravi
  • Zavod Svibna
  • Zavod Tri
  • Zavod Trismegistus
  • Zavod Uspešen.si
  • Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana
  • Zavod za gozdove Slovenije
  • Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj ZIK Črnomelj
  • Zavod Za jutri, Zasebni vrtec Vila Mezinček
  • Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
  • Zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Visit Ravne TIC Ravne na Koroškem
  • Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
  • Zavod za kulturo, turizem in šport Murska Sobota
  • Zavod za medgeneracijsko sodelovanje Simbioza Genesis Ljubljana, socialno podjetje
  • Zavod za mladino in šport Trbovlje ZMŠT
  • Zavod za mladino, kulturo in turizem Koper
  • Zavod za nudenje osebne asistence in pomoči na domu LEPA SI zavod lepa si
  • Zavod za oskrbo na domu Ljubljana
  • Zavod za podjetništvo, turizem in mladino Brežice
  • Zavod za razvoj socialne vključenosti Odprte karte
  • Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
  • Zavod za šport Slovenska Bistrica
  • Zavod za študije gluhih, izobraževanje, tolmačenje in coaching Lingua Signans Zavod Lingua Signans
  • Zavod za trajnostni razvoj lokalnih skupnosti, Renkovci TRS, Renkovci
  • Zavod za turizem in kulturo Žirovnica
  • Zavod za turizem ŠD
  • Zavod za turizem TRG Vipava
  • Zavod Znanje Postojna, javni zavod Ljudska univerza Postojna
  • Zdrav pre/gib, Zvezdana Maurič Vražič
  • Zdravstveni dom Ajdovščina
  • Zdravstveni dom Brežice, Center za krepitev zdravja ZD Brežice
  • Zdravstveni dom dr. Franca Ambrožiča, Postojna Center za krepitev zdravja
  • Zdravstveni dom Jesenice
  • Zdravstveni dom Krško
  • Zdravstveni dom Litija
  • Zdravstveni dom Radeče
  • Zdravstveni dom Slovenj Gradec
  • Zdravstveni dom Slovenska Bistrica
  • Zdravstveni dom Šentjur ZD Šentjur
  • Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah
  • Zdravstveni dom Trbovlje
  • Zdravstveni dom Zagorje ob Savi
  • Združenje Cerebrovaskulanih bolnikov - CVB Andrej Vnuk
  • Združenje za boljše življenje HumanUP
  • Združenje za Boljše življenje Humanup
  • Združenje za Ozaveščanje, izobraževanje in usposabljanje o zdravem načinu življenja, zdravi prehrani Združenje iz bube v metulja
  • ZDUS Zveza društev upokojencev Slovenije
  • Zelišča Korina
  • Zeliščarska kmetija Maček Metka
  • Zeliščna kmetija Gorska roža Špela Pogelšek s.p.
  • Zgodovinski arhiv Celje
  • Zgodovinsko društvo Konjice
  • Zig-zag, Valentina Slapar s.p.
  • ZLHT - Regionalni center NVO
  • ZON.si, Zasavske onlajn novice
  • Zrela univerza Filozofske fakultete Univerze Maribor
  • Zveza kulturnih društev Kranj
  • Zveza kulturnih društev Lendava ZKD Lendava
  • Zveza kulturnih društev Nova Gorica
  • Zveza ljudskih univerz Slovenije
  • Zveza paraplegikov Slovenije
  • Zveza prijateljev mladine Krško
  • Zveza Sonček - enota Center Sonček Ivančica
  • Zveza Sonček, Center Sonček Krško
  • Zveza svobodnih sindikatov Slovenije Regijska organizacija zahodne Slovenije
  • Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
  • Zveza športnih društev Ravne na Koroškem

  • Ž

  • Žensko rokometno društvo Škofja Loka