Izvajalci prireditev TVU 2023

  • Kulturno prosvetno društvo Lipa Šempas
  • TD Ostrovrharji - Sekcija vinogradnikov Zagrad
  • Zavod – Center za pomoč otrokom in staršem, Žalec

  • 3

  • 3. gimnazija Maribor
  • 360peskovnik, Vid Slana s.p.

  • 5

  • 5RMMART, plesna meditacija Martina Motl s.p.

  • A

  • A.L.P. Peca d.o.o.
  • A.L.P. Peca, d. o. o.
  • Addeco H.R.
  • Adela Kelhar, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 1998
  • Agata Pavlovec Agata Pavlovec - Slikarski atelje
  • Aka, Aleš Kajtna, s.p.
  • Akademija Akcija
  • Akademija vrednot, Simona Lečnik Očko s.p.
  • Akademsko kulturno-umetniško društvo Kolo
  • Akrojoga Pomurje
  • Albina Pajek - Sobodajalka
  • Aleksandra Čeh
  • Aleksandra Škoflek
  • Alen Balešić s.p.
  • Alenka Gololičič - nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  • Alenka Kukman s.p.
  • Alenka Zapušek s.p.
  • Alice Stojku Saliu s.p.
  • Aljaž Pajntar
  • Alpski Rekreacijski Center Bovec ARC Bovec
  • Alteršola
  • ALTUS+ d.o.o.
  • Aluminium Kety Emmi, d. o. o.
  • AM-AM trgovina in mesnica
  • Anamarija Kovačič s.p.
  • ANANYA JOGA, POUČEVANJE JOGE, ANA BAČAR S.P.
  • Andragoški center Slovenije
  • Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
  • Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
  • Andragoški zavod Maribor Ljudska univerza
  • Andragoško društvo Koroške - Univerza za tretje življenjsko obdobje
  • Andragoško društvo Morje - Univerza za tretje življenjsko obdobje Izola
  • Andrej Pešec društvo Pandurang
  • Andrej Pešec, Znanje za življenje
  • Andreja Kovačević, s.p.
  • Andrejka Rejc s.p.
  • Aneja in Nastja Črnigoj
  • Anita Belšak Ojcinger
  • Anja Prša s.p
  • Anna Hladnik s.p., Švicarska šola
  • Anton Kočevar, nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  • Apolonija Bedina Zavec s.p.
  • Apolonija Rajh
  • Arboretum Volčji Potok
  • Arhitektka Maša Živec
  • Arimet - Storitve šivanja, računovodstva in svetovanja, Mira Velkavrh s.p. Arimet, Mira Velkavrh s.p.
  • Arnes Akademska in raziskovalna mreža Slovenije
  • ARS CAFE mestna kavarna
  • Art L-aura, umetniško ustvarjanje, Laura Koder s.p.
  • AstroKaktus d.o.o.
  • Atletski klub Radeče
  • Auris - Medobčinsko društvo gluhih in Naglušnih za gorenjsko - Kranj Društvo Auris Kranj
  • AZA + d.o.o, računovodske storitve, davčno in poslovno svetovanje

  • B

  • B&B izobraževanje in usposabljanje d.o.o.
  • Banka Slovenije Ljubljana
  • Bar kulture 313,6 Bar kulture
  • Barbara Demšar - samostojna ustvarjalka na področju kulture
  • Barbara Gradič Oset, s.p.
  • BELBLED d.o.o.
  • Beletka, Nataša Bele s.p.
  • Beti d.d.
  • BIC Ljubljana
  • Binkoštna cerkev Murska Sobota
  • Biodiversium, društvo za varovanje narave
  • BIRGIT SVETOVANJE d.o.o.
  • Bistra hiša - Smart house Martjanci
  • Bizkorner, Matija Zupančič, s. p.
  • Bojana Škorjanc s.p.
  • Bonistra d.o.o.
  • BOREO, regijsko stičišče nevladnih organizacij Primorsko-notranjske regije
  • Borut Fiorelli
  • BrainTrip
  • Bralni študijski krožek Ko besede oživijo
  • Branimir Miličević
  • Brihtna buča
  • BVD-Ravne d.o.o.

  • C

  • Cablex - M, d.o.o.
  • CDI Univerzum
  • Celiac Slovenija -društvo bolnikov s Celiakijo
  • Celjske lekarne
  • Celjsko mladinski center
  • Center Gustava Šiliha Maribor
  • CENTER LIBRE Lara Tabor s.p.
  • Center Noordung
  • Center Podaj Roko
  • Center RS za poklicno izobraževanj, Nacionalni center Europass
  • Center RS za poklicno izobraževanje
  • Center RS za poklicno izobraževanje CPI
  • Center Sonček Novo mesto
  • Center šolskih in obšolskih dejavnosti Gorenje
  • Center trajnostne mobilnosti
  • Center za družine Andeški hram
  • Center za izobraževanje in kulturo Trebnje
  • Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Vipava CIRIUS Vipava
  • Center za krepitev zdravja
  • Center za krepitev zdravja
  • Center za krepitev zdravja - Zdravstveni dom osnovno varstvo Nova Gorica
  • Center za krepitev zdravja /Zdravstveni dom Murska Sobota
  • Center za krepitev zdravja Celje
  • Center za krepitev zdravja Spodnje Savinjske doline
  • Center za krepitev zdravja ZD Šentjur
  • Center za podjetništvo in turizem Krško
  • Center za poklicno izobraževanje
  • Center za socialno delo Krško Krizni center za mlade Krško
  • Center za socialno delo Škofja Loka, Dnevni center za otroke in mladostnike DC Ω
  • Center za starejše Dobra energija
  • Center za starejše Metulj
  • Center za usposabljanje Elvira Vatovec Strunjan
  • Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem (CUDV)
  • Center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič CUDV Draga
  • Center za usposabljanje, vzgojo in izobraževanje Janeza Levca Ljubljana
  • CENTER ZA VZGOJO, IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE VELENJE
  • CIK Trebnje
  • Ciop, Tanja Bordon s.p.
  • CITILAB, ZAVOD ZA RAZVOJ KREATIVNIH TEHNOLOGIJ MARIBOR, so.p.
  • CMEPIUS
  • Coding Giants Slovenija - šola programiranja za otroke in mladino dt.Lab, zasebni zavod za izobraževanje in razvoj ustvarjalnosti
  • Confianza4 Rozi Bernik s.p.
  • Consulta - Društvo za podporo civilne družbe - podružnica Litija
  • Consulta - ZLHT Regionalni center NVO
  • CPU - Center ponovne uporabe Rogaška Slatina
  • Cramars
  • CUDV Radovljica
  • Curling klub Jesenice
  • Cvetličarna Just

  • Č

  • Čarobnost obraza
  • Časopis Naše Oko - KIP VIZIJA d.o.o.
  • Čebelarska družina Mežica
  • Čebelarska zveza Gorenjske
  • Čebelarsko društvo Črnomelj
  • Čebelarsko društvo Mlinšek
  • Čebelarsko društvo Šentjur

  • D

  • Darja Gruden
  • Delavsko prosvetno društvo Svoboda, Kranj
  • Desna roka, Martin Krivka s.p.
  • Dicentis d.o.o.
  • Dijaški dom - Srednja šola Izola
  • Dijaški dom Vič
  • Dina Pivka- Center o velikih zvereh
  • Dnevni center ŠENT Ajdovščina
  • Dnevni center Šent Metlika
  • Dnevni center ŠENT Radovljica ŠENTGOR
  • Dnevni center za uporabnike prepovedanih drog ŠENT Nova Gorica
  • DOBA
  • Dolenjski muzej Novo mesto
  • Dom dr. Janka Benedika Radovljica
  • Dom Hmelina, dom za starejše občane, d.o.o.
  • Dom Jožeta Potrča Poljčane
  • Dom Lukavci
  • Dom Nine Pokorn Grmovje
  • Dom ob Savinji Celje
  • Dom starejših Na Fari, Prevalje
  • Dom starejših občanov Črnomelj
  • Dom starejših občanov Krško
  • Dom starejših občanov Metlika
  • Dom starejših občanov Polde Eberl-Jamski Eberlov dom Izlake
  • Dom starejših občanov Preddvor
  • Dom starejših Šentjur
  • Dom Tisje
  • Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
  • Dom upokojencev Kranj
  • Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
  • Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
  • Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah - Enota Podčetrtek
  • Dom za varstvo odraslih Velenje
  • Doživljajski park Vulkanija
  • dr. Andrej Raspor, s.p.
  • Drevesnica Omorika, d. o. o.
  • Druga osnovna šola Slovenj Gradec
  • Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Ljudski univerzi Murska Sobota
  • Društvo Ajda Posočje
  • Društvo Altra Prevalje
  • Društvo Altra, Enota Prevalje
  • Društvo bolnikov z osteoporozo Jesenice
  • Društvo diabetikov Jesenice
  • Društvo diabetikov Mežiške doline
  • Društvo Dobra volja Škofije
  • Društvo DVIG - U3ŽO Društvo Druženje za vzajemno izobraževanje generacij – univerza za tretje življenjsko obdobje
  • Društvo Dvojna mavrica
  • Društvo enkraten teater
  • Društvo Gaia-s, za varstvo okolja, okoljsko ozaveščanje in izobraževanje
  • Društvo Gambatte
  • Društvo gluhih in naglušnih Pomurja
  • Društvo gluhih in naglušnih Posavje Krško Enota Krško
  • Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
  • Društvo godbenikov Šmarje pri Jelšah
  • Društvo Harmonija Šoštanj
  • Društvo Hiša kulture v Pivki
  • Društvo Hiša!, socialno podjetje Društvo za ljudi in prostore
  • Društvo Humanitas – Center za globalno učenje in sodelovanje
  • Društvo IndiJanez Center Šteker
  • Društvo Izviri Dobrina, sekcija Megaliti Žusma
  • Društvo kmečkih žena
  • Društvo kmečkih žena Arnika
  • Društvo kmečkih žena Črnomelj
  • Društvo kmečkih žena in deklet v Bohinju
  • Društvo kmečkih žena Metlika
  • Društvo kmetic Ajda
  • Društvo kmetic Gaja
  • Društvo Kneipp Vrhnika
  • Društvo kreativne mladine
  • Društvo kreativne mladine
  • Društvo Kreativni nomadi
  • društvo Kussa
  • Društvo likovnih ustvarjalcev Šentjur
  • Društvo likovnikov Krško - OKO
  • Društvo Lila (Litijski likovni atelje)
  • Društvo literarno gledališče Treska
  • Društvo ljubiteljev eksotičnih živali Bioexo
  • Društvo ljubiteljev knjig Meškova bukvarna
  • Društvo ljubiteljev kulturne in naravne dediščine "Anbot" Piran
  • Društvo ljubiteljev likovne umetnosti Radeče DLLU
  • Društvo magičnost gibanja
  • Društvo managerjev in strokovnjakov Golding klub Žalec
  • Društvo matematikov, fizikov in astronomov Koper
  • Društvo medkulturni dialog
  • Društvo Merak Črnomelj
  • Društvo MOST - Univerza za tretje življenjsko obdobje Ajdovščina
  • DRUŠTVO MOST ŽALEC
  • Društvo Muca CUPatarica, Center uporabnih predmetov
  • Društvo nogometna šola Mura
  • Društvo Norma 7
  • Društvo Novus
  • Društvo Obrtniški moški pevski zbor Šmarje pri Jelšah
  • Društvo od ovce do izdelka
  • Društvo Odnos
  • Društvo onkoloških bolnikov, skupina za samopomoč Trbovlje
  • Društvo Onkraj utvar
  • Društvo Ozara Enota Nova Gorica
  • Društvo OZON
  • Društvo pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije Enota Gorenjska
  • Društvo POC
  • Društvo podeželskih žena in deklet Arnika Dobrna
  • Društvo podeželskih žena občine Žalec
  • Društvo prekmurskih mažoretk Bakovci
  • Društvo prijateljev mladine Bistrica ob Sotli
  • Društvo prijateljev mladine Metlika
  • Društvo prijateljev mladine Radeče
  • Društvo prijateljev mladine Rečica ob Savinji
  • Društvo prijateljev mladine Trbovlje
  • Društvo prijateljev mladine Velika Nedelja
  • Društvo prijateljev mladine Zagorje
  • Društvo Pristan - Univerza za tretje življenjsko obdobje U3
  • Društvo Projekt Človek Regijski sprejemni center Koroške
  • Društvo Projekt Človek
  • Društvo proti mučenju živali Koroške
  • Društvo rod soških mejašev
  • Društvo rojakov iz Plava in Gusinja IZVOR
  • Društvo Sorško polje
  • DRUŠTVO SOS TELEFON ZA ŽENSKE IN OTROKE - ŽRTVE NASILJA
  • Društvo Sožitje Drušvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Mežiške doline
  • Društvo Sožitje Litija in Šmartno
  • Društvo steklarjev Slovenije
  • Društvo studio osebne svobode
  • Društvo Šentlok
  • Društvo škratovo lutkovno gledališče Celje
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo šola zdravja Litija
  • Društvo Šola Zdravja Skupine iz Medvod
  • Društvo Šola zdravja, DŠZ - Podružnica 18 - Krško - Kostanjevica na Krki
  • Društvo Šola zdravja, Skupina Novo mesto
  • Društvo tabornikov rod belega konja
  • Društvo tabornikov Rod kraških viharnikov
  • Društvo tabornikov Rod Veseli veter
  • Društvo tabornikov Rod Zelena Rogla
  • Društvo Terra Vera
  • Društvo TOTI DCA Maribor
  • Društvo Trepetlika Mirjam Martini Gnezda
  • Društvo Tvoj telefon
  • Društvo U3, Univerza za tretje življenjsko obdobje Zasavska regija
  • Društvo učiteljev gluhih Slovenije
  • Društvo Ukrajincev v Sloveniji Bereginja
  • Društvo UNITRI Nova Gorica
  • Društvo Univerza ljubezni - Pisarka Simona
  • Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Litija - Šmartno (U3)
  • Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka Društvo U3
  • Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Vransko
  • Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Žalec
  • Društvo UP
  • Društvo upokojencev Ajdovščina
  • Društvo upokojencev Dobrna
  • Društvo upokojencev Dolenjske Toplice
  • Društvo upokojencev Dragomer Lukovica DU DL
  • Društvo upokojencev Dravograd
  • Društvo upokojencev Javornik - Koroška Bela
  • Društvo upokojencev Jesenice
  • Društvo upokojencev Kranj
  • Društvo upokojencev Medvode DU Medvode
  • Društvo upokojencev Metlika
  • Društvo upokojencev Oplotnica
  • Društvo upokojencev Prevalje
  • Društvo upokojencev Radeče
  • Društvo upokojencev Radeče, sekcija Jutranjke
  • Društvo upokojencev Ravne na Koroškem
  • Društvo upokojencev Ravne na Koroškem
  • Društvo upokojencev Senovo
  • Društvo upokojencev Slovenj Gradec
  • Društvo upokojencev Slovenske Konjice
  • Društvo upokojencev Straža
  • Društvo upokojencev Šenčur
  • Društvo upokojencev Šmartno pri Slovenj Gradcu
  • Društvo upokojencev Velenje
  • Društvo upokojencev za Selško dolino
  • Društvo upokojencev Zreče
  • Društvo varno aktivnih poti
  • Društvo vinogradnikov Strehovci
  • Društvo vseživljenjskega učenja Dobrna
  • Društvo Vseživljensko učenje
  • Društvo Vzgon
  • Društvo za biološko-dinamično gospodarjenje Ajda Koroška
  • Društvo za celostno samooskrbo Samoskrbni.net
  • Društvo za delo z mladimi v stiski Žarek
  • Društvo za duhovno prenovo S33
  • Društvo za duševno zdravje in kreativno preživljanje prostega časa, Vezi
  • Društvo za dvig kakovosti življenja Sferikon
  • Društvo za harmoničen način življenja CALVODAS društvo calvodas
  • Društvo za kadrovsko dejavnost Koroške regije
  • Društvo za kadrovsko dejavnost Zasavja
  • Društvo za kakovostno starost Zimzelen
  • Društvo za letenje z jadralnimi padali Kondor
  • Društvo za ohranjanje kulturno-zgodovinskega izročila Prekmurja PREKMURSKA HERBIJA
  • Društvo za osebnostni razvoj BHAKTI MARGA SLOVENIJA
  • Društvo za osteoporozo Ormož
  • Društvo za pomoč osebam z motnjo v duševnem razvoju - Barka Društvo Barka
  • Društvo za pomoč VGH
  • Društvo za psihosocialno pomoč in rehabilitacijo ljudi v stiski ''PLUTON''
  • Društvo za raziskovanje podzemlja Škofja Loka
  • Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende Kulturno društvo Legende
  • Društvo za razvoj podeželja Laz
  • Društvo za spodbujanje osebnega razvoja in povezovanja ljudi, Moja Mala Mandala
  • Društvo za strpne odnose Eksena
  • Društvo za trajnost virov si.energija Društvo si.energija
  • Društvo za trajnostni razvoj in osebnostno rast - Institut Treelogy
  • Društvo za trajnostni razvoj podeželja žitek Društvo Žitek
  • Društvo za ustno zgodovino
  • Društvo za zaščito naravne in kulturne dediščine Sv. Jurij ob Ščavnici
  • Društvo za zaščito živali Novo mesto
  • Društvo za zdravilne rastline Zasavje
  • Društvo za Zdravje, znanje, sodelovanje in naravno življenje Pandurang
  • Društvo za Zdravje, znanje, sodelovanje in naravno življenje Pandurang
  • Društvo za zdravo življenje Nova pot Radenci
  • Društvo za Združene narode za Slovenijo
  • Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
  • Društvo zeliščarjev Ginko Celje
  • Društvo zeliščarjev Velenje
  • Društvo Znanje za življenje - Pandurang
  • Društvo Znanje za življenje - Pandurang Andrej Pešec
  • Društvo Žumberčanov in prijateljev Žumberka Metlika
  • Družinski inštitut Bližina
  • Državni izpitni center
  • Dušica Kunaver, s.p. Kulturna publicistka
  • Dženny Improteam

  • Đ

  • Đeni Plešnik

  • E

  • EKO SKLAD J.S.
  • Ekoci – eko civilna iniciativa Slovenije, Združenje za trajnostno prihodnost EKOCI
  • Ekologi brez meja
  • Ekološka kmetija Planko & Kleh, Maruška Planko, dopolnilna dejavnost na kmetiji
  • Ekološka kmetija Pr' Črnet
  • Ekološko društvo Slovenj Gradec
  • Ekološko društvo Slovenj Gradec
  • Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
  • Ekonomska šola Novo mesto Višja strokovna šola
  • Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
  • EL1 PLESNA SCENA
  • Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana
  • EM-SPIRIT center, Društvo za življenjsko rast in učenje Centro EM-SPIRIT, societa' per la crescita e l'apprendimento della vita
  • Enfap FVG
  • ENIDA, Center znanja, Maja Helbl, s. p., izobraževanje in prevajanje
  • ENSVET EKO sklad
  • Epona, društvo za rekreacijo in prosti čas
  • Esperantsko društvo Ljubljana
  • ETA CERKNO d.o.o. Tovarna elektrotermičnih aparatov ETA d.o.o. Cerkno
  • Etika d.o.o.
  • ETIKETA, tiskarna, d. d.
  • Etnološko društvo Hmeljarska vas Šempeter
  • Europe direct
  • Europe Direct Pomurje
  • Eva Jereb
  • EVITAM Marko Grgić s.p.
  • Evropski kulturni in tehnološki center Maribor Center eksperimentov Maribor / Mladinski center

  • F

  • Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru
  • Fakulteta za šport
  • Fakulteta za tehnologijo polimerov - FTPO
  • Fakulteta za turizem, Univerza v Mariboru
  • Fakulteta za uporabne družbene študije
  • Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj Gradec
  • Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj Gradec
  • Fakulteta za zdravstvene vede v Celju
  • Fakulteta za zdravstvo Angele Boškin
  • Familija - izobraževalni in terapevtski center
  • FAYN projekti, umetniško ustvarjanje, Mary Monrue, s.p.
  • Ferato Lajf Damjan Pahor s.p.
  • Festival Velenje
  • Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru, Center za vseživljenjsko izobraževanje
  • Fizioart, Fizioterapija Vesna Tajnšek, s.p.
  • Folklorna skupina Dragatuš
  • Folklorna skupina DU Naklo
  • Folklorna skupina Emona kulturno društvo
  • Folklorno društvo Brusači Radeče
  • Forma, center za razvoj kompetenc Svetlana Lazović s.p.
  • Foto storitve Erik, Erik Kavaš, s. p.
  • Fotofirbci - DU Mislinja
  • Fotografsko društvo Radovljica
  • Fotografsko društvo Veno Pilon Ajdovščina
  • FRANCFRANC, oblikovanje in komunikacije d.o.o. francfranc d.o.o.
  • FRIZERSKI STUDIO ANDREJA FRIZERSKI STUDIO ANDREJA, GAŠPARIČ ANDREJA S.P.
  • FS Lepa Anka Črnomelj
  • Fundacija Vincenca Drakslerja za odvisnike, so.p.
  • Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA

  • G

  • GAF lab
  • Galerija Božidar Jakac
  • Galerija Murska Sobota
  • GARS Jesenice
  • Gasilska brigada Koper
  • Gasilska brigada Ljubljana
  • Gasilska zveza Žalec GZ Žalec
  • Gea osebne storitve, Sergeja Javornik s.p.
  • GEN energija, d.o.o.
  • Geoizmera, posredništvo in storitve, d. o. o.
  • Gerontološki raziskovalni inštitut
  • Gerontološko društvo Slovenije
  • Gerontološko društvo Slovenije
  • Gimnazija Brežice
  • Gimnazija Celje - Center
  • Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer Gimnazija Ljutomer
  • Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje
  • Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik GSŠRM
  • Gimnazija Jesenice
  • Gimnazija Kranj
  • Gimnazija Nova Gorica
  • Gimnazija Novo mesto
  • Gimnazija Ormož
  • Gimnazija Slovenj Gradec
  • Gimnazija Šentvid
  • Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar
  • Glasbena in baletna šola Antona Martnina Slomška
  • Glasbena matica, Furlanija Julijska krajina
  • Glasbena šola Beltinci
  • Glasbena šola Celje
  • Glasbena šola Jesenice
  • Glasbena šola Koper
  • Glasbena šola Kranj
  • Glasbena šola Krško
  • Glasbena šola Laško - Radeče
  • Glasbena šola Litija-Šmartno
  • Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto
  • Glasbena šola Murska Sobota
  • Glasbena šola Ormož
  • Glasbena šola Postojna
  • Glasbena šola Ravne na Koroškem
  • Glasbena šola Ravne na Koroškem
  • Glasbena šola Rogaška Slatina
  • Glasbena šola Slovenj Gradec
  • Glasbena šola Trbovlje
  • Glasbena šola Velenje
  • Glasbena šola Vinka Vodopivca Ajdovščina
  • Glasbena šola Zagorje
  • Glasbene storitve Ana Cotič s.p.
  • Glasbeno društvo Kristali Rogaška Slatina
  • Gledališče Toneta Čufarja Jesenice
  • Gledališko društvo Radeče
  • Glineraj, Nastja Novak Sukič s.p. Glineraj - lončarski studio, Nastja Novak Sukič s.p.
  • Glotta Nova d.o.o., Center za novo znanje
  • GO! 2025 - Evropska prestolnica kulture, Nova Gorica
  • Goap računalniški inženiring in avtomatizacija procesov d.o.o. Nova Gorica
  • Gobarsko društvo Kranj
  • Gobarsko društvo Škofja Loka
  • Godba veteranov Univerze za tretje življenjsko obdobje Žalec
  • GoINNO inštitut
  • Golavškov mlin Matic Golavšek s.p.
  • GOLEA
  • Gorazd Jelenko s.p. Računalniško programiranje in svetovanje
  • Goriška knjižnica Franceta Bevka
  • Goriški muzej
  • Goriški muzej
  • Goriško društvo za osteoporozo
  • Gornjesavski muzej Jesenice

  • H

  • Herkul, Katarina Štaudeker s.p.
  • Hidria d.o.o.
  • Hiša generacij Laško
  • Hiša kulture Celje
  • Hiša Malorca Ajodvščina, Škofijska Karitas Koper
  • Hiša sadeži družbe Črnomelj
  • Hiša sadeži družbe Metlika
  • Hiša sadeži družbe Žalec
  • Hokejski klub Moravske Toplice
  • Holistični center Swasthya
  • HOPLA - društvo za družinsko rekreacijo
  • Hortikulturno društvo Kranj
  • Hortikulturno društvo Radeče
  • HUB, inovativno poslovno svetovanje, d.o.o.
  • Humanitarno društvo ADRA Slovenija
  • Humanitarno društvo Enostavno pomagam

  • I

  • IAL Gorizia
  • IC Piramida Maribor
  • III. osnovna šola Rogaška Slatina
  • III. osnovna šola Slovenj Gradec
  • Ilustratorka Stropnik Šonc Urška
  • IMPOS tednik Panorama
  • Inštitut Educare, so. p.
  • Inštitut gibanja
  • Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije
  • Inštitut za mladinsko politiko
  • Inštitut za razvoj osebnostnih veščin KRATOS Ljubljana
  • Inštitut za svobodo oblačenja Brestanica
  • Integra, društvo za promocijo socialnega podjetništva, so.p.
  • Inter-kulturo d.o.o.
  • Interflex, d.o.o
  • INTERLOG STORITVE, transportno in storitveno podjetje, d.o.o.
  • International Organization For Migration - IOM Mednarodna organizacija za Migracije - MOM
  • Intesa Sanpaolo
  • Invel, d.o.o.
  • Irena Stibilj
  • ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
  • Izdelovanje dražgoških kruhkov, Klemen Šmid s. p. Klemen Šmid s. p.
  • Izobraževalne storitve, Kristina Brumat s. p.
  • Izobraževalni center Geoss d.o.o. IC Geoss
  • Izobraževalni zavod Cogitamus Cogitamus
  • Izobraževalno Kulturno društvo mladih Perkmandelci Mežica Društvo Perkmandelci Mežica
  • Izobraževanje in družabno vrtnarjenje, Barbara Podlogar s.p.
  • Izobraževanje, Jelica Bregar s.p.
  • Izotim, Bojana Jug s.p.
  • Izotim, Bojana Jug, s. p. Izobraževanje in oblikovanje
  • Izposojevalnica besed, organizacija dogodkov in kreativne rešitve, Barbara Žvirc, s. p.
  • Iztok Gospodarič s.p.
  • IZUM-Institut informacijskih znanosti

  • J

  • JAMES LTH d.o.o.
  • Jana Lavtižar s.p
  • Jana Šuligoj s.p.
  • Janez Japelj, s.p.
  • Janez Krišelj
  • Janja Sivec, samozaposlena v kulturi, interpretatoka kulturne dediščine
  • Jasmina Levičar s.p., Glas citer
  • Jasmina Roršek
  • Jasna Kejžar Hartman s. p., izobraževanje, storitve, svetovanje Jasna Kejžar Hartman s. p.
  • Jasna Živec
  • JaSNO Inštitut za poslovno antropologijo
  • Javna agencija RS za varnost prometa
  • Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti Laško
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - Območna izpostava Jesenice
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti Območna izpostava LITIJA
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Krško
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Ormož
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
  • Javni sklad za kulturne dejavnosti OI Šentjur
  • Javni zavod Bogenšperk
  • Javni zavod Cene Štupar - CILJ
  • Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
  • Javni zavod Krajinski park Goričko
  • Javni zavod Krajinski park Kolpa
  • Javni zavod KŠTM Sevnica
  • Javni zavod Mala ulica - center za otroke in družine v Ljubljani
  • Javni zavod mladi zmaji
  • Javni zavod otroški vrtec Šmarje pri Jelšah
  • Javni zavod Ratitovec
  • Javni zavod Spotur Slovenj Gradec
  • Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
  • Javni zavod Šport Ljubljana
  • Javni zavod Triglavski narodni park
  • Javni zavod turizem in kultura Radovljica
  • Javni zavod turizem in kulturo Rogaška Slatina
  • Javni zavod za šport Nova Gorica
  • Javni zavod za šport, turizem, kulturo, mladino in socialno varstvene storitve Medvode Javni zavod Sotočje Medvode
  • Javni zavod za turizem, kulturo in šport Občine Ormož
  • Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
  • Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
  • Javni zavod za upravljanje dediščine in turizem Pivka Park vojaške zgodovine
  • Javno podjetja Komunala Slovenj Gradec d.o.o.
  • Javno podjetje Kovod Postojna, vodovod, kanalizacija, d.o.o.
  • Javno podjetje Snaga iz skupina JHMB
  • Jezikovni tečaji in prevajanje, Ana Grudnik s.p.
  • Jožica Golob Klančič
  • JP Komunala Črnomelj
  • JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
  • Judo klub Koper
  • Julija Lucenko
  • JVIZ I. OŠ Rogaška Slatina
  • JZ Kozjanski park
  • JZ Kulturno turistični rekreacijski center Radeče KTRC Radeče
  • JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Kristan Vrh
  • JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah

  • K

  • Kabelska televizija Ravne, d.o.o. Televizija Uršlja
  • Kadring, d.o.o., Slovenska Bistrica
  • Kadring-kadrovsko in poslovno svetovanje, d.o.o.
  • Kadrovsko društvo Severne Primorske
  • Karate klub
  • Karate klub Mi-Ki
  • Karate klub Postojna
  • Karin Barborič
  • Karuna / Pika Klančnik S.P.
  • KARUNA terapije, Polona Klarič, s.p.
  • Katarina Nagode
  • Kavarna in slaščičarna SWEET & RICH, Zdenka Stipanovič s.p.
  • KD Godalni orkester Strunikat Radeče
  • KD Hiša čez cesto
  • KDS Črna na Koroškem
  • KINEOS, Katja Cvek s.p.
  • Kino Rogaška Slatina, Tobija Medved s. p.
  • Kino Slovenska Bistrica
  • Kino Šmarje pri Jelšah
  • Kinološko društvo Storžič
  • KIRPI d.o.o., Gostilna Jež
  • Klavdija Mlekuž Peroša
  • Kleindienst, Poslovno svetovanje Branko Kleindienst, s.p.
  • Klekljarsko društvo Deteljica Gorenja vas
  • Klemen Markelj, samozaposlen v kulturi, instrumentalist Klemen Markelj
  • Klin, poslovno svetovanje, gradbeni inženiring in nadzor Tadeja Trojar Jan, s.p.
  • Klub borilnih veščin Samurai
  • Klub litijskih in šmarskih študentov (KLIŠE)
  • Klub Mažorete RAP
  • Klub ormoških študentov
  • Klub prekmurskih študentov
  • Klub študentov Kranj
  • Klub študentov Slovenska Bistrica
  • Klub upokojencev v vzgoji in izobraževanju občin Postojna in Pivka
  • Kmetija Jakomin (Silvana Jakomin)
  • Kmetija Malerič
  • KMETIJA MIS TOMAŽ MIS - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI
  • Kmetijski krožek OŠ Dragotina Ketteja + OŠ Podgora Kuteževo + OŠ Rudolfa Ukoviča Podgrad
  • Kmetijsko gospodarstvo Lipič, Aleš Lipič
  • Kmetijsko gozdarski zavod Novo mesto
  • Knjižnica A. T. Linharta Radovljica
  • Knjižnica Antona Sovreta Hrastnik
  • Knjižnica Bena Zupančiča Postojna
  • Knjižnica Bistrica ob Sotli
  • Knjižnica Brežice
  • Knjižnica Črnomelj
  • Knjižnica Domžale
  • Knjižnica Dravograd
  • Knjižnica Franca Ksavra Meška Ormož
  • Knjižnica Ivana Potrča Ptuj
  • Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka KIT Škofja Loka
  • Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
  • Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica - knjižnica Oplotnica
  • Knjižnica Kozje
  • Knjižnica Kozje - izposojevališče Lesično
  • Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
  • Knjižnica Kungota Mariborska knjižnica
  • Knjižnica Lenart
  • Knjižnica Litija
  • Knjižnica Medvode
  • Knjižnica Mileta Klopčiča Zagorje ob Savi
  • Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
  • Knjižnica Podčetrtek
  • Knjižnica Radeče
  • Knjižnica Radlje ob Dravi
  • Knjižnica Rogaška Slatina
  • Knjižnica Šentjur
  • Knjižnica Šmarje pri Jelšah
  • Knjižnica Šmarje pri Jelšah
  • Knjižnica Toneta Seliškarja Trbovlje
  • Knjižnica Velenje
  • Kograd Igem d.o.o.
  • Kolesarski klub Kicker
  • Kolesarsko pohodniško društvo Hej gremo naprej
  • Komunala d.o.o.
  • Komunala Kranj d.o.o.
  • Komunala Nova Gorica d.d.
  • Komunala Tolmin d.o.o.
  • Komunala Trbovlje, d.o.o.
  • KOMUNALA, javno podjetje d.o.o.
  • Konjeniški klub Celje
  • Konjeniški klub Postojna
  • Korenina, miselne delavnice za starostnike, Neža Cigler s.p.
  • Koroška galerija likovnih umetnosti
  • Koroška KAŠČA, ekološka trgovina d.o.o.
  • Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
  • Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
  • Koroški dom starostnikov
  • Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd Poslovna enota Slovenj Gradec
  • Koroški medgeneracisjki center
  • Koroški mladinski kulturni center Kompleks
  • Koroški pokrajinski muzej Ravne na Koroškem
  • Koroško društvo za osteoporozo
  • Koroško filatelistično društvo ravne na koroškem
  • Kosovelova knjižnica Sežana Enota Knjižnica Komen
  • Kosovelova knjižnica Sežana Enota Knjižnica Divača
  • Kosovelova knjižnica Sežana
  • Kosovelova knjižnica Sežana Enota Knjižnica Hrpelje - Kozina
  • KOSTAK d.d.
  • KOTA 92, d.o.o. Ljubljana pod blagovno znamko SRČNO MENTORSTVO
  • Kozjansko.Info Spletni časopis Obsotelja in Kozjanskega
  • Kozmetika Maja
  • KPD Simon Jenko LPZ Medvode
  • KPŠRD "Karel Jeraj"
  • KRAJEVNA ORGANIZACIJA RDEČEGA KRIŽA DOLENJSKE TOPLICE KORK RK DOLENJSKE TOPLICE
  • Krajevna skupnost Goče
  • Krajevna skupnost Lipovci
  • Krajevna skupnost Lokavec
  • Krajevna skupnost Prestranek
  • Krajevna skupnost Šentilj
  • Kralj Elvira
  • Krosmintonski klub Radeče
  • KUD društvo Plesna delavnica Zahir
  • KUD Fran Saleški Finžgar Senica
  • KUD Jevnica
  • KUD Jezersko
  • KUD KOSEC
  • KUD Leyli
  • KUD Oton Župančič Sora
  • Kuka, Monika Horvat, s.p.
  • Kultprotur Zavod za kulturo, turizem in promocijo Gornja Radgona
  • Kulturni dom Krško, grad Rajhenburg
  • Kulturni dom Krško, Mestni muzej Krško
  • Kulturni klub Liberius Cerklje Liberius Cerklje
  • Kulturno društvo - Pihalni orkester Jesenice - Kranjska Gora
  • Kulturno društvo Angel joga
  • Kulturno društvo Črneče
  • Kulturno društvo dr. Ivan Tavčar Poljane nad Škofjo Loko
  • Kulturno društvo Fabularij
  • Kulturno društvo Fotoklub Murska Sobota
  • Kulturno društvo Fran Saleški Finžgar Žižki
  • Kulturno društvo Godba Medvode Godba Medvode
  • Kulturno društvo godcev in pevcev Mörski Godci
  • Kulturno društvo Jakoba Aljaža
  • Kulturno društvo Jozsef Attila Motvarjevci - Jozsef Attila muvelodesi egyesulet Szentlaszlo
  • Kulturno društvo Lipovci
  • Kulturno društvo literatov Mežiške Koroške
  • kulturno društvo MAH TEATER
  • Kulturno društvo Plesna skupina zasavski country
  • Kulturno društvo Polzela
  • Kulturno društvo Prevorje
  • Kulturno društvo Sava Kranj
  • Kulturno društvo Sejalec umetnosti KD Sejalec umetnosti
  • Kulturno društvo Svitanje
  • Kulturno društvo Svoboda Liboje
  • Kulturno društvo tamburaški orkester Šmartno
  • Kulturno društvo za dvig in ohranjanje kakovosti plesa argentinski tango Ronda
  • Kulturno društvo Zibika
  • Kulturno in umetniško svetovanje Anja Fabiani
  • Kulturno izobraževalno društvo Pina
  • Kulturno turistično društvo Moščanci, KTD Moščanci
  • Kulturno turistično društvo Vaneča
  • Kulturno umetnipško društvo Fofité KUD Fofité
  • Kulturno umetniško društvo Coda
  • Kulturno umetniško društvo JaReM KUD JaReM
  • Kulturno umetniško društvo La Casa de Kamna
  • Kulturno umetniško društvo Pirniče KUD Pirniče
  • Kulturno umetniško društvo SAHAR Šentjur
  • Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
  • Kulturno, turistično in športno društvo Stari trg ob Kolpi
  • KULTURNO-PROSVETNO DRUŠTVO FS ŠENTILJ
  • Kulturno-turistično društvo ZVON Pordašinci-Művelődési és Turista Egyesület HARANG Kisfalu
  • KULTURNO-UMETNIŠKO DRUŠTVO LIBER
  • Kulturno-umetniško društvo lipovci KUD Lipovci
  • Kulturno-umetniško društvo Melinci

  • L

  • Labirint & Katapult Kranj
  • LAČEN VOL, gostinske storitve Luka Romih s. p. LAČEN VOL, Luka Romih s. p.
  • Lado Jakša, svobodni umetnik, samozaposlen v kulturi Lado Jakša
  • Lambrechtov dom Slov. Konjice
  • Las Istre
  • Lavričeva knjižnica Ajdovščina
  • Leanai - izobraževanje in kreativa, Manja Koren Kodele s.p.
  • LearnIT, Marko Kužner s.p.
  • LearnIT, Marko Kužner s.p.
  • Lebendis, Miha Rajh, s.p.
  • LEO klub Nova Gorica-Vogrsko
  • Leo klub Slovenska Bistrica
  • Lidija Slatinšek Veselje od ustvarjanja
  • Likovno kulturno društvo Mavrica Novo mesto
  • Likovno kulturno društvo Ormož Likudo
  • Lilalom, Lilijana Lukač s.p.
  • Linea Media d.o.o.
  • Lions klub Slovenska Bistrica
  • Literarno društvo Sončnica Rogaška Slatina
  • LJUBLJANSKI BRIDGE KLUB
  • Ljudska univerza Ajdovščina
  • Ljudska univerza Celje
  • Ljudska univerza Celje
  • Ljudska univerza Jesenice
  • Ljudska univerza Koper Universita popolare Capodistria
  • Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo Ljudska univerza Kranj
  • Ljudska univerza Krško
  • Ljudska univerza Lendava, Zavod za izobraževanje odraslih in mladine
  • Ljudska univerza Lendava, Zavod za izobraževanje odraslih in mladine Lendava
  • Ljudska Univerza Murska Sobota Zavod za permanentno izobraževanje
  • Ljudska univerza Nova Gorica
  • Ljudska univerza Ormož
  • Ljudska univerza Postojna Zavod Znanje Postojna, javni zavod
  • Ljudska univerza Ptuj LU Ptuj
  • Ljudska univerza Ptuj
  • Ljudska univerza Ptuj
  • Ljudska univerza Radovljica LUR
  • Ljudska univerza Ravne na Koroškem LURA
  • Ljudska univerza Ravne na Koroškem LURA
  • Ljudska univerza Rogaška Slatina
  • Ljudska univerza Rogaška Slatina
  • Ljudska univerza Sežana
  • Ljudska univerza Slovenska Bistrica Zavod za kulturo in izobraževanje
  • Ljudska univerza Škofja Loka
  • Ljudska univerza Tržič
  • Ljudska univerza Tržič
  • Lokalna energetska agencija za Pomurje LEA Pomurje
  • Lokalna razvojna fundacija (LRF) za Pomurje
  • Lokarjeva galerija
  • Lončarstvo SKOL
  • Lončarstvo Žuman
  • Loreta Vlahović, s.p.
  • Lovro Vehovar - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  • Luca Eberlinc s.p.
  • Lucija Maglica s.p.
  • Lucjan Fortin s.p., Center z energijo živim
  • Ludvik Kos - čebelarstvo
  • Lumia Akademija vrednot
  • Lutkovno gledališče Ljubljana

  • M

  • M Dance - Marko Golubović, s.p.
  • MAAP, kreativne rešitve, Anja Poznič s.p.
  • Macrame Atelje, Neja Žmitek s.p.
  • Maja Modrinjak
  • Majda Mikuž
  • MARICE - ljudske pevke Društvo upokojencev Maribor - Center
  • Marjan Kaligaro s.p.
  • Marjetka Žebovec, samozaposlena v kulturi
  • Marta Perčič s.p.
  • Maša Lancner
  • MAT, Matej Dolenc s.p.
  • Matej Ključevšek
  • Matej Kosmač s.p., Oblikovanje predmetov kulturne dediščine iz lesa Delavnica Kosmač
  • Mateja Reš - nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  • Matic Javornik s.p.
  • Maura Arh
  • Mažoretna zveza Slovenije
  • Mažoretni in twirling klub Kranj
  • MC Hiša mladih, Mladinski center in hotel Ajdovščina
  • MDDS Kranj (medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj)
  • Meddruštveni odbor Planinskih društev Zasavja
  • Medgeneracijski center Izola
  • Medgeneracijski center Kozje
  • Medgeneracijski center Mežica
  • Medgeneracijski center Prebold
  • Medgeneracijsko društvo Mozaik generacij Polzela, Medgeneracijski center Polzela
  • Medgeneracijsko društvo Z roko v roki
  • Medgeneracijsko središče Mensana
  • Mediwa center, center za razvoj, rehabilitacijo in krepitev zdravja
  • Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije
  • Mednarodni grafični likovni center Ljubljana
  • Medobčinska splošna knjižnica Žalec
  • Medobčinsko društvo delovnih invalidov Radovljica
  • Medobčinsko društvo invalidov Škofja Loka
  • Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina
  • Medobčinsko društvo Prijateljev mladine za Goriško
  • Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica
  • MEGIClinic - Holistični center, alternativni tretmaji, masaže, nastanitve in večdnevni terapevtski p
  • Megiclinic, Megi Kravanja s.p. Holistični center, alternativni tretmaji, masaže, nastanitve in večdnevni terapevtski programi. Megi
  • Mestna cvetličarna Irena Krajnc Lukner s. p.
  • Mestna knjižnica Kranj
  • Mestna knjižnica Ljubljana
  • Mestna knjižnica Piran Biblioteca civica Pirano
  • Mestna krajevna skupnost Rogaška Slatina
  • Mestna občina Murska Sobota
  • Mestna skupnost Šentjur
  • Mestna zveza upokojencev Ljubljana - Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana
  • Mestni muzej Litija
  • Mestno društvo gluhih Ljubljana
  • Micro Team, družba za računalniški inženiring, d.o.o.
  • Milan Petek Levokov
  • Milena de Viktory s.p.
  • Ministrstvo za digitalno preobrazbo
  • ministrstvo za obrambo republike slovenije, generalštab slovenske vojske vojašnica murska sobota
  • Ministrstvo za obrambo, Slovenska vojska, Orkester slovenske vojske Vojašnica slovenske teritorialne obrambe
  • MIPS d.o.o.
  • Mirabilis d.o.o., Andrej Adamič, zidarski mojster
  • Mit storitve d.o.o.
  • Mladinski center Bit - Youth Center Bit
  • Mladinski center Celje
  • Mladinski center Nova Gorica
  • Mladinski center Postojna
  • Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
  • Mladinski center Rogaška Slatina
  • Mladinski center Šmartno ob Paki
  • Mladinski center Zagorje ob Savi MC ZOS
  • Mladinski center Žalec
  • Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota MIKK
  • Mladinski kulturni klub Netek
  • Mladinski svet Ajdovščina
  • Mladinsko društvo Bistrica ob Sotli Klub Metulj
  • Mlinotest d.d.
  • MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
  • Modni salon Klara Zvonka Ljoki s.p.
  • MOJA IZBIRA, Urška Mikolič s.p.
  • Mojca Benedejčič, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  • Mojca Jeraj
  • Mojca Komel
  • Monter Dravograd d.o.o.
  • Moto VV
  • Motoklub Veterani Murska Sobota
  • Motoristični klub BRM
  • MTB Špica, servis koles in smuči, d.o.o.
  • MUCA CUPatarica
  • Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
  • Muzej novejše zgodovine Celje
  • Muzej Velenje
  • Muzeji radovljiške občine

  • N

  • Nacionalni institut za javno zdravje, Območna enota Koper
  • Nacionalni inštitut za javno zdravje OE Ravne na Koroškem bivši Zavod za zdravstveno varstvo Ravne
  • Nacionalni inštitut za javno zdravje, območna enota Maribor
  • Nacionalni inštitut za javno zdravje, Območna enota Ravne na Koroškem NIJZ, OE Ravne na Koroškem
  • Nacionalni inštitut za javno zdravje, OE Nova Gorica
  • Nadzorni odbor stanovalcev Kajuhova 62d, Slovenska Bistrica
  • NANDY5 D.O.O.
  • NaPoK d.o.o.
  • Naravne vrednote doline Sopote
  • Naravni rezervat Ormoške lagune
  • Nataša Gregorič Nabhas
  • Nataša Lenarčič, Superjunaki - izobraževanje za starše in učitelje, s.p. Super junaki
  • Natura radulje, vanja kofol s.p.
  • Neda Perko
  • Nejc Ušlakar, samozaposlen v kulturi, instrumentalist Nejc Ušlakar
  • Nemko, Jasna Kraker, s. p.
  • Neva Humar
  • Nevenka Vrančič
  • NIJZ, območna enota Celje
  • NIJZ, OE Ravne na Koroškem
  • Nina Gramc, Po naturopatsko
  • Niyama, izobraževanje in refleksoterapija, Mirjana Grašič s.p.
  • NLB Banka
  • NLB d.d.
  • NLP center, Petra Župevc, sp
  • Nogometni klub Radeče Radeče
  • NOTKA - GLASBENA DEJAVNOST IN POSREDNIŠTVO KRAMPELJ CVETKA
  • Notranjski ekološki center Cerknica NEC Cerknica
  • Notranjski muzej Postojna
  • Novi tednik in Radio Celje, Podjetje za časopisno in radijsko dejavnost d.o.o. Celje
  • Novice d.o.o.
  • Novice, d.o.o. PE Bistriške novice
  • Nuša Komplet Peperko - samozaposlena v kulturi - ...

  • O

  • Občina Ajdovščina
  • Občina Braslovče
  • Občina Črna na Koroškem
  • Občina Hoče Slivnica, Pohorska cesta 15, 2311 Hoče Večgeneracijski center občine Hoče Slivnica - VeGeC Rogoza,
  • Občina Jesenice Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
  • Občina Litija
  • Občina Log - Dragomer
  • Občina Medvode
  • Občina Moravske Toplice
  • Občina Ormož
  • Občina Poljčane
  • Občina Polzela
  • Občina Prebold
  • Občina Prevalje
  • Občina Radeče
  • Občina Ravne na Koroškem
  • Občina Ravne na Koroškem
  • Občina Razkrižje
  • Občina Razkrižje
  • Občina Slovenska Bistrica
  • Občina Šentjur
  • Občina Šmarje pri Jelšah
  • Občina Tabor
  • Občina Vransko
  • Občina Žalec
  • Občinska knjižnica Jesenice
  • Občinska knjižnica Jesenice, knjižnica Matije Čopa Žirovnica
  • Občinska knjižnica Polzela
  • Občinska knjižnica Prebold
  • Občinska knjižnica Tabor
  • Občinska knjižnica Vransko
  • Občinska športna zveza Moravske Toplice
  • Območna obrtna zbornica Ajdovščina OOZ Ajdovščina
  • Območna obrtna zbornica Hrastnik
  • Območna obrtno podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
  • Območna obrtno-podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
  • Območna obrtno-podjetniška zbornica Kranj
  • Območna obrtno-podjetniška zbornica Nova Gorica
  • Območna obrtno-podjetniška zbornica Ravne na Koroškem
  • Območno društvo invalidov Dravinjske doline
  • Območno združenje Rdečega križa Ajdovščina
  • Območno združenje Rdečega križa Brežice
  • Območno združenje Rdečega križa Krško
  • Območno združenje Rdečega križa Metlika
  • Območno združenje Rdečega križa Šmarje pri Jelšah
  • Območno združenje Rdečega križa Tolmin
  • Območno združenje Rdečega križa Zagorje
  • Območno združenje RKS Novo mesto
  • Oceanus, Andrej Voje s.p.
  • ODSEV SVETLOBE, Erna Kumperger s.p.
  • Odskočnica, Nejka Kapun s. p.
  • Odvetniška pisarna Kos, Štumpfl in partnerji, d.o.o.
  • Om Yoga Center
  • Organiziranje razstav, Olga Rezanova s.p
  • Orkester Slovenske vojske Vojašnica slovenske Teritorialne obramba
  • Osebno in poslovno svetovanje, Aleksandra Vrbančič
  • Osnovna šola 8 talcev Logatec, podružnična šola Laze
  • Osnovna šola 8. talcev Logatec
  • Osnovna šola Antona Aškerca Velenje
  • Osnovna šola Antona Globočnika podružnica Studeno
  • Osnovna šola Antona Globočnika Postojna
  • Osnovna šola Antona Globočnika Postojna, Podružnična šola Bukovje
  • Osnovna šola Antona Globočnika, podružnica Planina
  • Osnovna šola Antona Ingoliča Spodnja Polskava, podružnica Zgornja Polskava
  • Osnovna šola Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica, OE Ljudska univerza OE Ljudska univerza Ilirska Bistrica
  • Osnovna šola Bakovci
  • Osnovna šola Beltinci
  • Osnovna šola Bojana Ilicha
  • Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor
  • Osnovna šola borcev za severno mejo
  • Osnovna šola Braslovče
  • Osnovna šola Braslovče Podružnična osnovna šola Trnava
  • Osnovna šola Brežice
  • Osnovna šola Brusnice
  • Osnovna šola Center
  • Osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
  • Osnovna šola Črna na Koroškem
  • Osnovna šola Domžale OŠ Domžale
  • Osnovna šola dr. Mihajla Rostoharja Krško
  • Osnovna šola dr. Mihajla Rostoharja Krško
  • Osnovna šola dr. Slavka Gruma
  • Osnovna šola Draga Bajca Vipava
  • Osnovna šola Frana Roša
  • Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj, podružnica Kokrica
  • Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
  • Osnovna šola Franja Goloba Prevalje
  • Osnovna šola Franja Goloba Prevalje, Enota Vrtec Prevalje, Enota Vrtec Krojaček Hlaček
  • Osnovna šola Franja Malgaja Šentjur
  • Osnovna šola Franja Malgaja, podružnica Blagovna
  • Osnovna šola Gradec
  • Osnovna šola Griže
  • Osnovna šola Gustava Šiliha Maribor
  • Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje
  • Osnovna šola I Murska Sobota
  • Osnovna šola II Murska Sobota
  • Osnovna šola III Murska Sobota
  • Osnovna šola IV Murska Sobota
  • Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
  • Osnovna šola Ivana Groharja
  • Osnovna šola Ivana Skvarče Zagorje ob Savi
  • Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas
  • Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
  • Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci - Vrtec pri OŠ Janka Ribiča Cezanjevci
  • Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
  • Osnovna šola Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem
  • Osnovna šola Komandanta Staneta Dragatuš
  • Osnovna šola Komenda Moste OŠ Komenda Moste
  • Osnovna šola Koroška Bela
  • Osnovna šola Koroški jeklarji
  • Osnovna šola Koroški jeklarji
  • Osnovna šola Košana
  • Osnovna šola Kozje
  • Osnovna šola Križevci
  • Osnovna šola Kungota
  • Osnovna šola Leskovec pri Krškem
  • Osnovna šola Litija
  • Osnovna šola Livade
  • Osnovna šola Ljubečna
  • Osnovna šola Loka Črnomelj
  • Osnovna šola Lovrenc na Pohorju
  • Osnovna šola Maksim Gaspari Begunje
  • Osnovna šola Mala Nedelja
  • Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
  • Osnovna šola Marjana Nemca Radeče
  • Osnovna šola Marjana Nemca Radeče, podružnična šola Svibno
  • Osnovna šola Medvode OŠ Medvode
  • Osnovna šola Metlika
  • Osnovna šola Mežica
  • Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju
  • Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
  • Osnovna šola Muta
  • Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd
  • Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
  • Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
  • Osnovna šola Ormož
  • Osnovna šola Otočec
  • Osnovna šola Pesnica
  • Osnovna šola Pod goro
  • Osnovna šola Podzemelj OŠ Podzemelj
  • Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
  • Osnovna šola Poldeta Stražišarja Jesenice
  • Osnovna šola Prestranek
  • Osnovna šola Prežihovega Voranca Jesenice
  • Osnovna šola Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
  • Osnovna šola Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
  • Osnovna šola Rada Robiča Limbuš
  • Osnovna šola Simona Jenka Kranj Podružnica Trstenik
  • Osnovna šola Simona Jenka Kranj, PŠ Goriče
  • Osnovna šola Stanka Vraza Ormož
  • Osnovna šola Stari trg ob Kolpi
  • Osnovna šola Stranice
  • OSNOVNA ŠOLA ŠALEK VELENJE
  • Osnovna šola Šentjanž pri Dravogradu
  • Osnovna šola Šentjernej
  • Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
  • Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
  • Osnovna šola Šmarje pri Kopru
  • Osnovna šola Šmarjeta
  • Osnovna šola Šmartno
  • Osnovna šola Tišina
  • Osnovna šola Tončke Čeč Trbovlje
  • Osnovna šola Toneta Čufarja
  • Osnovna šola Toneta Okrogarja
  • Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše
  • Osnovna šola Trbovlje
  • Osnovna šola Velika Nedelja
  • Osnovna šola Veržej - Enota Dom
  • Osnovna šola Vinica
  • Osnovna šola Vita Kraigherja Ljubljana
  • Osnovna šola Vuzenica
  • Osnovna šola za odrasle
  • Osrednja knjižnica Celje
  • Osrednja knjižnica Celje
  • Osrednja knjižnica Celje, Univerza za tretje življenjsko obdobje
  • Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper Biblioteca centrale Srečko Vilhar Capodistria
  • OŠ 27. julij (prilagojeni program VIZ z nižjim izobrazbenim standardom)
  • OŠ Bistrica ob Sotli
  • OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
  • OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača
  • OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača - Podružnična šola Vreme
  • OŠ dr. Vita Kraigherja
  • OŠ Dragotina Ketteja Novo mesto
  • OŠ Dravlje OŠ Dravlje
  • OŠ Drska Novo mesto
  • OŠ Dušana Flisa Hoče
  • OŠ Dušana Flisa Hoče, PŠ Reka Pohorje
  • OŠ Franceta Bevka
  • OŠ Franceta Prešerna - podružnična šola Kokrica
  • OŠ Franceta Prešerna Kranj
  • OŠ Gorica Velenje, Podružnična osnovna šola Vinska Gora
  • OŠ Gradec, PŠ Kresnice
  • OŠ Hajdina
  • OŠ Hudinja
  • OŠ Ig
  • OŠ Istrskega odreda Gračišče
  • OŠ Ivana Cankarja Vrhnika Razredna stopnja, Kulturni center
  • OŠ Ivana Cankarja Vrhnika Podružnica Drenov Grič
  • OŠ Ivana Cankarja Vrhnika, enota Lošca
  • OŠ Ivana Cankarja Vrhnika, enota Tržaška
  • OŠ Ivana Cankarja Vrhnika, NIS in PP
  • OŠ Jurija Vege Moravče
  • OŠ Jurija Vege Moravče - POŠ Vrhpolje
  • OŠ Karla Destovnika - Kajuha Ljubljana
  • OŠ KOMEN
  • OŠ KOMEN, PŠ ŠTANJEL
  • OŠ Kozara Nova Gorica
  • OŠ Kungota - POŠ Spodnja Kungota
  • OŠ LA Grosuplje, PŠ Št. Jurij
  • OŠ Loče
  • OŠ Loče POŠ Jernej
  • OŠ Log-Dragomer, enota vrtec Log Dragomer
  • OŠ Louisa Adamiča Grosuplje, PŠ Žalna
  • OŠ Malečnik
  • OŠ Martina Krpana
  • OŠ Matije Valjavca Preddvor, PŠ Jezersko
  • OŠ Milana Majcna Šentjanž
  • OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica
  • OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, POŠ Ledine
  • OŠ Nazarje
  • OŠ Nazarje, POŠ Šmartno ob Dreti
  • OŠ Nove Jarše
  • OŠ Oskarja Kovačiča Škofije
  • OŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio Koper
  • OŠ Pod goro POŠ Špitalič
  • OŠ Pod goro, POŠ V parku
  • OŠ Podčetrtek
  • OŠ Podčetrtek, POŠ Pristava pri Mestinju
  • OŠ Polhov Gradec
  • OŠ Polhov Gradec, POŠ Šentjošt
  • OŠ Predoslje
  • OŠ Preserje pri Radomljah
  • OŠ Preska
  • OŠ Preska, POŠ Sora
  • OŠ Primoža Trubarja Laško
  • OŠ Primoža Trubarja Laško PŠ Debro
  • OŠ Primoža Trubarja Laško, PŠ Šentrupert
  • OŠ Prule
  • OŠ Rodica
  • OŠ Simona Jenka Kranj
  • OŠ STIČNA pš višnja gora
  • OŠ Stična
  • OŠ Stična, PŠ Muljava
  • OŠ Stična, PŠ Stična
  • OŠ Stročja vas - enota vrtec
  • OŠ Škofljica
  • OŠ Šmarje pri Jelšah POŠ Šentvid pri Grobelnem
  • OŠ Šmarje pri Jelšah , POŠ Sveti Štefan
  • OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Kristan Vrh
  • OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Mestinje
  • OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Sladka Gora
  • OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Zibika
  • OŠ Tabor Logatec
  • OŠ Tišina - PŠ Gederovci
  • OŠ TRŽIŠČE
  • OŠ Valentina Vodnika
  • OŠ Veliki Gaber
  • OŠ Vrhovci
  • OŠ Zreče
  • OŠ Žirovnica
  • Otroške animacije Mavrica
  • Otroški vrtec Metlika
  • Ozara Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Sevnica
  • Ozara Slovenija nacionalno združenje za kakovost življenja
  • Ozara Slovenija nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Jesenice
  • Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja Dnevni center Slovenj Gradec
  • Ozara Slovenija, nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Slovenj Gradec, dnevi center
  • Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Črnomelj
  • OZARA storitveno in invalidsko podjetje d.o.o. OZARA d.o.o.
  • OZARA, Enota Zasavje

  • P

  • Paleta znanj z.o.o.
  • Paperino, trgovina in storitve, Škofja Loka, d.o.o. Paperino, d.o.o.
  • Park Škocjanske jame
  • Pegazov dom Rogaška Slatina
  • Perineum Sanum
  • Petra Vogrinec
  • PGD Jagnjenica
  • PGD Postojna
  • PGD Preska - Medvode
  • PGD Slovenska Bistrica
  • PI-lok Barbra Pia Križe s.p
  • PIKA. Dnevni center za otroke in mladino
  • Pilonova galerija Ajdovščina
  • Pisarna Evropskega parlamenta v Sloveniji
  • Pisarniške storitve, Vera Pelhan s.p.
  • PKD Urban dance
  • Planinska zveza Slovenije
  • Planinska zveza Slovenije
  • Planinsko društvo Krka Novo mesto
  • Planinsko društvo Lisca Sevnica
  • Planinsko društvo Maks Meško Ormož
  • Planinsko društvo Moravče
  • Planinsko društvo Prevorje
  • Planinsko društvo Radeče
  • Planinsko društvo Slivnica pri Celju
  • Planinsko društvo Slovenska Bistrica
  • Planinsko društvo Šmarje pri Jelšah
  • Planinsko društvo Tolmin Jamarska sekcija
  • Planinsko društvo Vrelec Rogaška Slatina
  • Planinsko društvo Zreče
  • PlanVit Aljaž Plankl s.p.
  • Plesna šola Spin, Mojca Robič s.p.
  • Plesna šola Wild West d.o.o.
  • Plesni center Dolenjske
  • Plesni klub NOMIS
  • Plesni klub Zeko
  • Plesni studio N, Nina Mavec Krenker s.p.
  • Plesni studio Zvončica, Renata Gojkovič, s.p.
  • Plesni studiu ARTIFEX
  • Plesno društvo Imani
  • Plesno in športno izobraževanje, Karmen Kotnik s.p.
  • Plesno kulturno društvo Predmestje
  • Ploštajner Rosanda
  • Podeželsko društvo Kašča
  • Podjetniški center Slovenj Gradec svetovanje in razvoj d.o.o.
  • Podjetniški inkubator Kočevje OE Ljudska univerza Kočevje
  • Podjetniški inkubator Perspektiva Postojna
  • Podoba - Matija Kvesić s.p.
  • Podružnična šola Goče
  • Podružnična šola Kotlje, Osnovna šola Koroški jeklarji
  • Podzemlje Pece - Turistični rudnik in muzej Karavanke UNESCO Globalni Geopark
  • Poklicna gasilska enota Krško
  • Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
  • Pokrajinski muzej Celje
  • Pokrajinski muzej Ptuj-Ormož
  • Policijska postaja Jesenice
  • Policijska postaja SB
  • Policijska postaja Zagorje ob Savi
  • Policijska uprava Koper
  • Policijska uprava Maribor
  • Policijska uprava Murska Sobota
  • Policijska uprava Nova Gorica
  • Polona Župančič
  • Pomurski muzej Murska Sobota
  • Pomurski tehnološki park, d.o.o. Pomurski Tehnološki Park, Podjetje za pospeševanje podjetništva v Pomurju d.o.o.
  • PORP Radeče
  • Posavski muzej Brežice
  • Poslovno svetovanje in mediacija, Ksenja Lorber, s. p.
  • Poslovno svetovanje Rajka Stanko s.p.
  • Poslovno svetovanje, Sebastjan Repnik s.p.
  • Poslovno svetovanje, Urška Bizjak s.p.
  • Posoški razvojni center OE ljudska univerza
  • Posvetovalnica za učence in starše Novo mesto
  • POT.ok, Bernarda Potočnik s.p.
  • Prah, izobraževalni center, izobraževanje in usposabljanje d.o.o.
  • Pravljičarna, Renata Brglez s.p.
  • PREDAN SLO Andrej Slonjšak s.p.
  • Predan Slo, Andrej Slonjšak s.p.
  • PREDAN SLO, Andrej Slonjšak s.p.
  • Predan SLO, Andrej Slonjšak, s. p.
  • Prekmurska godba Bakovci
  • Prekmursko osteološko društvo Murska Sobota
  • Prevajalske storitve, Hevidar Mustafa s.p.
  • Pribinovina proizvodno in storitveno podjetje d.o.o.
  • Primos Rappl s.p.
  • Prislan strojegradnja, ključavničarstvo, filtrirna tehnologija, Srečko Prislan s.p.
  • Pro Vitalis d.o.o.
  • Projektna razvojna agencija in komunikacija d.o.o.
  • Prostovoljno gasilsko društvo Bokrači
  • PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO DOLENJA VAS PRI KRŠKEM
  • Prostovoljno gasilsko društvo Motvarjevci
  • Prostovoljno gasilsko društvo Ormož
  • Prostovoljno gasilsko društvo Podsreda
  • Prostovoljno gasilsko društvo Zabreznica
  • Prostovoljno gasilsko društvo Zagrad Pečovnik
  • PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO ŽIČE
  • Prostovoljska pisarna koper – PE slovenske filantropije
  • Prosum, zavod za izobraževanje, usposabljanje in mediacijo
  • Prosvetno društvo Janez Trstenjak Hum
  • PŠ Svečina
  • PUM-O
  • Pupillam, društvo za razvoj potencialov, socialno podjetje

  • R

  • Radio Fantasy
  • Radio klub Proteus Postojna
  • RADIO MAKSI, radijska produkcija, d.o.o. RADIO MAKSI, d.o.o.
  • Radio Murski val, radijska družba, d.o.o. Radio Murski val d.o.o.
  • Radio Prlek
  • Radio Štajerski val d.o.o. Šmarje pri Jelšah
  • Radio Triglav
  • RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
  • Razvoja agencija Sora d.o.o.: TIC Škofja Loka
  • Razvojna agencija Kozjansko - OE Ljudska univerza
  • Razvojna agencija Kozjansko
  • Razvojna agencija Kozjansko, OE Ljudska univerza Šentjur
  • Razvojna agencija ROD
  • Razvojna agencija SAŠA, d. o. o.
  • Razvojna agencija Savinja
  • Razvojna agencija Sinergija d.o.o.
  • Razvojna agencija Slovenske gorice d. o. o. - PE Izobraževalni center
  • Razvojna agencija Sotla
  • Razvojna agencija Sotla
  • Razvojni center Novo mesto
  • Razvojni center Srca Slovenije
  • Razvojno informacijski center (RIC) Bela krajina
  • Razvojno izobraževalni center Novo mesto
  • Razvojno raziskovalni center Ormož
  • Rdeči križ Slovenije - območno združenje Celje
  • Rdeči križ Slovenije - območno združenje Postojna-Pivka Rks-oz Postojna-Pivka
  • Rdeči križ Slovenije - Območno združenje Žalec
  • Rdeči križ Slovenije - OZ Kranj
  • Rdeči križ Slovenije - zveza združenj
  • Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Murska Sobota
  • Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Šentjur
  • Refleksoterapija Petra Žist s.p.
  • Regijska turistična zveza Saška
  • Regijsko študijsko središče Celje
  • Regijsko študijsko središče Celje
  • Regionalna gospodarska zbornica
  • Regionalna razvojna agencija ljubljanske urbane regije
  • Regionalna razvojna agencija Posavje
  • Remf d.o.o.
  • REPEAT, Tibor Rep s.p.
  • Ribiška družina Jesenice
  • RIC Slovenska Bistrica Studio Bistrica
  • Rimski vrelec d.o.o.
  • Ris pro d.o.o.
  • RIS, Raziskovalno izobraževalno središče Dvorec Rakičan
  • RKS-Območno združenje Koper, CRS- Associazione territoriale di Capodistria
  • Robert Pipuš, s. p.
  • ROBIT, Robert Žurga s.p.
  • Rok Bobnar s.p.
  • RoLeKS Robert Letnar s.p.
  • Romanca Steinbacher s.p.
  • Romski informativni center Romic
  • Rubinov hlevček, Polona Šergon s.p.

  • S

  • S. O. S. šola
  • Sabina Žnidaršič
  • Sandi Dolinar
  • Sanja Majerle
  • SAPO, Studio za arhitekturo, planiranje in oblikovanje d.o.o.
  • Sara Vogrinec
  • SC.IT informacijski inženiring Sašo Celarc s.p. Sašo Celarc, s.p.
  • SDC – podružnica za Gorenjsko
  • Sebastijan Lukovnjak
  • Seevil d.o.o.
  • Sekcija Esperantistov KD Slovenj Gradec
  • SIJ ZIP center d.o.o.
  • Sim 83 - Simulatorji vožnje, Miha Kadiš s.p.
  • Skupnost višjih strokovnih šol Republike Slovenije
  • Slackalien
  • Slikarska šola Severina Trošt Šprogar
  • Slikopleskarstvo in ostale storitve Jaka Masterl s.p. Jaka Masterl s.p.
  • SLOGA, platforma nevladnih organizacij za razvoj, globalno učenje in humanitarno pomoč
  • Slovenka filantropija - Hiša sadeži družbe Murska Sobota
  • Slovenska fundacija za UNICEF, ustanova
  • Slovensko društvo Hospic
  • Slovensko društvo Hospic
  • Slovensko društvo Hospic
  • Slovensko društvo Hospic
  • Slovensko društvo za celiakijo - podružnica Celje
  • Slovensko ljudsko gledališče Celje
  • Slovensko mladinsko gledališče Ljubljana
  • Slovensko narodno gledališče Nova Gorica
  • Slovensko vegansko društvo
  • Smaragd SM, d.o.o.
  • Smeri, izobraževanje, svetovanje in razvoj, d.o.o.
  • Snežana ART
  • Socialna akademija - zavod za izobraževanje, raziskovanje in kulturo
  • Socialni konopljin klub Kamnolom Radeče
  • SOCIO – Večgeneracijski center
  • SOL-VITA d.o.o.
  • Sonja Grmovšek s.p.
  • Sonja Porenta
  • Speculo, kozmetične storitve d.o.o
  • Splošna bolnišnica Celje
  • Splošna knjižnica Ljutomer
  • Splošna knjižnica Slovenske Konjice
  • Spominčica – Alzheimer Slovenija – Slovensko združenje za pomoč pri demenci
  • Srbsko društvo dr. Mladen Stojanović
  • Srečališče, društvo za psihoterapijo in skupinsko delo
  • Središče za samostojno učenje Črnomelj
  • Srednja ekonomska in trgovska šola Nova Gorica
  • Srednja ekonomska šola Ljubljana
  • Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola, Šolski center Kranj
  • Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper
  • Srednja gozdarska in lesarska šola
  • Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor
  • Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
  • Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota
  • Srednja šola Jesenice
  • Srednja šola Slovenska Bistrica
  • Srednja šola Veno Pilon
  • Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje
  • Srednja šola za lesarstvo - Šolski center Škofja Loka
  • Srednja šola za strojništvo - Šolski center Škofja Loka
  • Srednja šola za trženje in dizajn Maribor
  • Srednja šola Zagorje
  • Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje STPŠ Trbovlje
  • Srednja zdravstvena in kozmetična šola Celje
  • Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
  • Srednja zdravstvena šola Murska Sobota
  • Stanovanjska skupina Ježek VIZ Frana Milčinskega, Smlednik
  • Stik - mediacija, svetovanje, jezikovni tečaji, inštrukcije & prevajanje
  • STIK - zavod za osebni razvoj in družinsko povezovanje Krško
  • STOV - zavod za izobraževanje ter športne in druge dejavnosti za prosti čas
  • STRELSKO DRUŠTVO DOLIČ
  • Strokovni center Planina
  • Strokovno izobraževalni center Brežice
  • Studio Forma, Samo Sadnik s.p.
  • Studio Sport Pole Dance
  • Studio za glasbeno produkcijo Krajnik Jurij Krajnik, s.p.
  • Sunny Studio
  • Suzana Kos s.p.
  • Svet gorenjskih sindikatov
  • Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Koper
  • Svetovalno središče Pokolpje
  • Svetovalno središče za izobraževanje odraslih @MOCIS
  • SWANMOSAIX, Marija Černivšek s.p.

  • Š

  • Šaleško folklorno društvo Koleda Velenje
  • ŠC Krško- Sevnica, Srednja šola Krško
  • ŠD ODA-Š
  • ŠENT - Slovensko združenje za duševno zdravje DC za ljudi s težavami v duševnem zdravju - enota NG, Stanovanjska skupina za mlade - NG
  • ŠENT - slovensko združenje za duševno zdravje -ŠENT Kranj
  • Šent Radovljica Šent - Slovensko združenje za duševno zdravje
  • ŠENT, Enota Dnevni center Trbovlje
  • ŠENT- Slovensko združenje za osebe s težavami v duševnem zdravju Dnevni center Postojna
  • Šentlent Dnevni center ŠENT Maribor
  • Šepet narave - zeliščarstvo, podjetniške in poslovne storitve Nataša Požeg Dular s.p.
  • ŠK Joga v gozdnem prostoru
  • ŠK: Kvačkarije
  • ŠK: Zgodbe narave Bistrice ob Sotli
  • Škofijska gimnazija Vipava
  • Šola glasbe in umetnosti Ozlinka
  • Šola Irskega plesa
  • Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
  • Šola zdravja Črnomelj
  • Šola zdravja Metlika
  • Šola zdravja Podzemelj
  • Šola zdravja Semič
  • Šole za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
  • Šolski center Celje
  • Šolski center Celje - Gimnazija Lava
  • Šolski center Celje - Medpodjetniški izobraževalni center
  • Šolski center Celje - Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja
  • Šolski Center Celje - Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo
  • Šolski center Celje - Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko
  • Šolski center Kranj
  • Šolski center Kranj Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola Kranj
  • Šolski center Kranj - izobraževanje odraslih
  • Šolski center Kranj - Višja strokovna šola
  • Šolski center Novo mesto Enota za izobraževanje odraslih
  • Šolski center Novo mesto, Srednja zdravstvena in kemijska šola
  • Šolski center Postojna
  • Šolski center Postojna Srednja šola
  • Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem
  • Šolski center Ravne na Koroškem, OE Srednja šola Ravne na Koroškem
  • Šolski center Rogaška Slatina
  • Šolski center Rogaška Slatina
  • Šolski center Slovenj Gradec Srednja zdravstvena šola Slovenj Gradec
  • Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
  • Šolski center Šentjur
  • Šolski center Šentjur, Višja strokovna šola
  • Šolski center Škofja Loka
  • Šolski center Škofja Loka, Dijaški dom Škofja Loka
  • Šolski center Velenje
  • Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana ŠC PET
  • Špica Servis koles, Rok Simčič s.p.
  • Športna šola Dada
  • Športna zveza Občine Rogašovci
  • Športne vadbe in masaže Tina Ozebek s.p.
  • Športni klub Pro DC.
  • Športno društvo Partizan Sevnica Radeče
  • Športno društvo Potoček
  • Športno društvo sistem samoobrambe in borilnih veščin
  • Športno društvo Tekači Vipavske doline
  • Športno izobraževalno društvo Pipoca
  • Športno kinološko društvo Lesce-Radovljica
  • Športno kinološko društvo Žiri
  • Športno kulturno društvo Orehek - Ženska vokalna skupina Vanda Križaj Orehek
  • Športno kulturno turistično društvo Kamnje - Potoče
  • Športno kulturno turistično društvo Male Žablje
  • Športno umetniško društvo Rifnik
  • Študijski krožek Beremo v naročju staršev
  • Študijski krožek Beremo z Manco Košir
  • Študijski krožek Lipovci
  • Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
  • Študijski krožek Svet pred domačim pragom
  • Študijski krožek Tišina
  • Študijski krožek Zveneče jelše
  • Študijski krožek: Lahko preberem lahko zgodbo
  • Študijski krožek: Pridi se v'n špilat

  • T

  • Tanja Badalič
  • Tanja Hutinski
  • Tanja Kerševan
  • Tanja Kerševan
  • Tanja Skok, s. p.
  • Tanja Šuligoj
  • Tatjana Primc Copati Tatjana
  • Tehniški šolski center Maribor
  • Tehnopark Celje
  • Teja Peperko, s. p.
  • Termalkurort d.o.o., Julija Lucenko
  • Terme Olimia, Wellness Orhidelia
  • TIC Jesenice
  • TIC Koper
  • TIC Litija
  • Tina Lisec s.p.
  • Tina Sivec Matelič s.p.
  • TIP, Turizem in poučevanje, Jožica Žolgar s.p.
  • TIROK, Rok Žibert s.p.
  • Tolmačenje slovenskega znakovnega jezika, Roman Demir s.p.
  • Tomaž Pačnik
  • TR 8 d.o.o. Umologija - medicina misli
  • Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o.
  • Trilun, umetniško ustvarjanje in izobraževanje, Nika Šimac s.p.
  • TRO d.o.o
  • Trška skupnost Pivka
  • Turistična zveza Medvode, TIC Medvode
  • Turistično društvo Cankova
  • Turistično društvo Korada Deskle - Anhovo
  • Turistično društvo Laporje
  • Turistično društvo Ostrovrharji Svibno
  • Turistično društvo Pirniče TD Pirniče
  • Turistično društvo Radeče
  • Turistično društvo Senovo
  • Turistično društvo Slovenske Konjice
  • Turistično društvo Šalek
  • Turistično društvo Trbovlje
  • Turistično društvo Velenje
  • Turistično društvo Vinska gora
  • Turistično društvo Zbilje TD Zbilje
  • Turistično informacijski center Ajdovščina
  • Turistično informacijski center Šentjur
  • Turistično olepševalno društvo Šentjur
  • Turistično vodenje, Elena Marulc s.p
  • Turistično-informativni center Moravske Toplice TIC Moravske Toplice
  • TV IDEA - kanal 10 d.o.o.
  • TV Medvode Kabelska televizija Medvode

  • U

  • Umanotera, Slovenska fundacija za trajnostni razvoj
  • Umetnik Jože Barachini
  • Unior d.d.
  • Univerza na Primorskem
  • Univerza v Mariboru Pedagoška fakulteta
  • Univerza v Mariboru Fakulteta za energetiko Velenje
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za poslovne in upravne vede
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za ekonomijo in informatiko
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za strojništvo
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za zdravstvene vede
  • Univerza v Novi Gorici
  • Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje pri LU Šentjur
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje Bistrica ob Sotli
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje MOCIS
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje pri knjižnici Kozje
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
  • Univerzitetna knjižnica Maribor
  • UPI - ljudska univerza Žalec
  • Uprava za obrambo Kranj
  • Uprava za obrambo postojna
  • Urad za delo Šmarje pri Jelšah
  • Urejanje in vzdrževanje zelenih površin, Marjan Cimerman s.p.
  • Urška Sapač, osebna trenerka
  • Ustanova fundacija Elan Vital
  • Ustanova fundacija Sadni gozd
  • Ustanova Lokalna razvojna fundacija za Pomurje LRF za Pomurje
  • Ustanova lokalna razvojna fundacija za Pomurje
  • Ustvarjalna hišica, Mojca Ahčin Rozman, s.p.
  • Ustvarjalna hišica, ustvarjalne delavnice, Mojca Ahčin Rozman s.p.
  • UTŽO Črnomelj

  • V

  • Valvasorjeva knjižnica Krško
  • Varstveno delovni center Črnomelj
  • Varstveno delovni center Črnomelj Enota Vinica VDC Črnomelj Enota Vinica
  • Varstveno delovni center Koper - enota Izola
  • Varstveno delovni center Kranj
  • Varstveno delovni center Kranj, Enota Škofja Loka
  • Varstveno delovni center Murska Sobota
  • Varstveno delovni center Murska Sobota, enota Ljutomer
  • Varstveno delovni center Nova Gorica
  • Varstveno delovni center Novo mesto VDC Novo mesto
  • Varstveno delovni center Postojna
  • Varstveno delovni center Šentjur Enota Šmarje pri Jelšah
  • Varstveno delovni center Tolmin
  • Varstveno delovni center Zagorje
  • Varstvo in izobraževanje otrok, Suzana Veselič Priselac s.p.
  • VDC Sonček Krško
  • VDC Šentjur, enota Slovenske Konjice
  • VDC Šentjur, Enota stanovanjska skupina Podplat
  • VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
  • Večgeneracijski center Andeški hram
  • Večgeneracijski center Zreče
  • Večgeneracijski center, Točka moči Postojna Točka moči
  • VEDUNCHI D.O.O.
  • Velnes Ajša
  • Veterinarska ambulanta Črnomelj
  • Via Germanica, Daniela Žibrat s.p.
  • Video Hit, Darko Orlač s.p.
  • Visoka šola za proizvodno inženirstvo
  • Višja strokovna šola Postojna
  • Višja strokovna šola za kozmetiko in velnes Ljubljana
  • Vita Center zdravega življenja Ingrid Ferlež s.p.
  • VIVA, center za mamice, dojenčke in otroke
  • Voda je vir življenja
  • Vrhniška hiša otrok Vrtec Montessori
  • Vrtci občine Žalec
  • Vrtec Beltinci
  • Vrtec Domžale. enota Krtek
  • Vrtec Jarše
  • Vrtec Jesenice
  • Vrtec Kralj Matjaž Črna na Koroškem
  • Vrtec Krško
  • Vrtec Ljutomer
  • Vrtec Medvode
  • Vrtec Mežica
  • VRTEC MUTA PRI OŠ MUTA
  • Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
  • Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica, enota Sonček
  • Vrtec Pikapolonica - Osnovna šola Bistrica ob Sotli
  • Vrtec Postojna
  • Vrtec Postojna, enota Pudgurček
  • Vrtec Prevalje (enota Krojaček Hlaček in Leše)
  • Vrtec pri OŠ Kungota
  • Vrtec Radeče
  • Vrtec Radenci - Radenski mehurčki
  • Vrtec Ravne na Koroškem
  • Vrtec Tezno
  • Vrtec Velenje
  • Vrtec Zagorje ob Savi
  • Vrtec Zreče
  • VVE pri OŠ Žiri
  • VVZ Slovenj Gradec
  • Vzajemna zdravstvena zavarovalnica, d. v. z., PE Celje
  • Vzgojno izobraževalni zavod Vrtec Ormož

  • W

  • We4YOU, Zavod za izobraževanje
  • Wearcrap Alja Drame

  • Z

  • ZA ZDRAVJE, Rok Kiker s.p.
  • Zadruga Potovalnik z.o.o., so.p.
  • Založba Malinc Aleš Cigale s.p Založba Malinc
  • Založba Vida
  • Zasavska ljudska univerza
  • Zasebni vrtec Dobra teta
  • Zasebni vrtec Mali grof d.o.o.
  • Zavod 100% naravno Botanik Ormož
  • zavod beta - Inštitut za razvoj družbe
  • Zavod Cerber - mediacija, svetovanje, izobraževanje
  • Zavod Časoris
  • Zavod Čebela, zavod za izobraževanje in razvoj na področju domače obrti, čebelarstva in turizma Novo
  • ZAVOD DRUŽINSKA AKADEMIJA
  • Zavod Go2025
  • Zavod iManaLAB
  • Zavod KARITAS Samarijan
  • Zavod KRES, zavod za kulturo in izobraževanje Zavod KRES
  • Zavod KŠM Tolmin
  • Zavod Ma-Kole
  • Zavod MARS Maribor
  • Zavod Modri december, Zavod za spodbujanje zavedanja avtizma in Aspergerjevega sindroma Koper
  • Zavod Nefiks - Mreža KROJ
  • Zavod Notranji izvir
  • Zavod ONN, so.p
  • Zavod Ornament, Maribor
  • Zavod Pachamama center, Kunova
  • Zavod Pelikan - Karitas
  • Zavod pod strehco
  • Zavod Poljanska dolina
  • Zavod RAST Ruše
  • Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, območna služba Ljubljana
  • Zavod Rihtarjeva domačija
  • Zavod Risa, center za splošno, funkcionalno in kulturno opismenjevanje
  • Zavod RS za varstvo narave - območna enota Kranj
  • Zavod RS za zaposlovanje Območna služba Maribor
  • Zavod RS za zaposlovanje - območna enota Velenje
  • Zavod RS za zaposlovanje, EURES
  • Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
  • Zavod RS za zaposlovanje, OS Kranj
  • Zavod Ruj, Velenje
  • Zavod Ruski dom, Maribor
  • Zavod Savinja
  • Zavod Slokva
  • Zavod Slokva, so. p.
  • Zavod Sv. Jerneja- Vrtec Blaže in Nežica
  • Zavod Svibna
  • Zavod TLA, zavod za izobraževanje, varnost in informacijsko asistenco
  • Zavod Tri
  • Zavod turizem Dolina Soče
  • Zavod Uspešen.si
  • Zavod Vipavski križ
  • Zavod Vita, zavod za zdravo življenje
  • Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana
  • Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana
  • Zavod za gozdove Slovenije
  • Zavod za gozdove Slovenije, Območna enota Bled
  • Zavod za gozdove Slovenije, Območna enota Brežice
  • Zavod za gozdove Slovenije, Območna enota Tolmin
  • Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj
  • Zavod za kulturo Legenda
  • Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
  • Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec - enota turizem, TIC Žalec ZKŠT Žalec
  • Zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Visit Ravne TIC Ravne na Koroškem
  • Zavod za kulturo, turizem in razvoj Rogatec
  • Zavod za kulturo, turizem in šport Murska Sobota
  • Zavod za kulturo, turizem in šport Vransko
  • Zavod za mednarodno prostovoljno delo Voluntariat
  • Zavod za mladino in šport Krško
  • Zavod za mladino in šport Trbovlje ZMŠT
  • Zavod za nudenje osebne asistence in pomoči na domu LEPA SI zavod lepa si
  • Zavod za oskrbo na domu Ljubljana
  • Zavod za podjetništvo, turizem in mladino Brežice
  • Zavod za šport Ajdovščina
  • Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
  • Zavod za šport Slovenska Bistrica
  • Zavod za študije gluhih, izobraževanje, tolmačenje in coaching Lingua Signans Zavod Lingua Signans
  • Zavod za študije gluhih, izobraževanje, tolmačenje in coaching Lingua Signans
  • Zavod za turizem in kulturo Kranj
  • Zavod za turizem TRG Vipava
  • Zavod za upravljanje kulturne dediščine Grad ZUKD Grad
  • Zavod za zaposlovanje OE Celje
  • Zavod Znanje Postojna, OE Turizem
  • Zbornica zasebnega gospodarstva Žalec
  • Zdravstveni dom Ajdovščina
  • Zdravstveni dom Brežice, Center za krepitev zdravja ZD Brežice
  • Zdravstveni dom Dr. Adolfa Drolca Maribor - Center za krepitev zdravja
  • Zdravstveni dom dr. Franca Ambrožiča, Postojna Center za krepitev zdravja
  • Zdravstveni dom Jesenice
  • Zdravstveni dom Krško
  • Zdravstveni dom Litija, Zdravstveno vzgojni center
  • Zdravstveni dom Metlika
  • Zdravstveni dom Ormož
  • Zdravstveni dom Radeče
  • Zdravstveni dom Radovljica
  • Zdravstveni dom Slovenj Gradec
  • Zdravstveni dom Slovenska Bistrica
  • Zdravstveni dom Škofja Loka - Zdravstveno-vzgojni center
  • Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah
  • Zdravstveni dom Tolmin Zdravstveno vzgojni center
  • Zdravstveni dom Trbovlje
  • Zdravstveni dom Trbovlje
  • Zdravstveni dom Velenje - Center za krepitev zdravja
  • Zdravstveni dom Zagorje ob Savi
  • Združenje Cerebrovaskulanih bolnikov - CVB Andrej Vnuk
  • Združenje psiholoških svetovalcev
  • Združenje slovenskih katoliških skavtinj in skavtov steg Postojna 1
  • Združenje umetnikov Škofja Loka ZUŠL
  • Združenje za Boljše življenje Humanup
  • Združenje za Ozaveščanje, izobraževanje in usposabljanje o zdravem načinu življenja, zdravi prehrani Združenje iz bube v metulja
  • ZDUS Zveza društev upokojencev Slovenije
  • Zelena japka
  • Zeliščarska kmetija Maček Metka
  • Zeliščna kmetija Gorska roža, Špela Sodin, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
  • Zeliščni vrt Majnika, Katja Temnik - Nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  • Zgodovinski arhiv Celje
  • Zgodovinsko društvo Konjice
  • Zgodovinsko društvo Ormož
  • Zrela univerza Filozofske fakultete Univerze Maribor
  • ZŠAM Radeče
  • Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije
  • Zveza kulturnih društev Kranj
  • Zveza kulturnih društev Lendava ZKD Lendava
  • Zveza kulturnih društev Šentjur
  • Zveza ljudskih univerz Slovenije
  • Zveza prijateljev mladine Krško
  • Zveza prijateljev mladine Maribor ZPM
  • Zveza Romov Slovenije
  • Zveza slovenskih kulturnih društev
  • Zveza svobodnih sindikatov Slovenije Regijska organizacija zahodne Slovenije
  • Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
  • Zveza športnih društev Ravne na Koroškem
  • Zvezdan Pirtošek s.p.

  • Ž

  • Žiga Hlastec
  • Žiga Jelen

  • Skip to content