Izvajalec prireditve
Vsi izvajalci prireditev 3S ZNANJE, izobraževanje in svetovanje, Rok Trdan s.p.
A.L.P. Peca, d. o. o.
Academia Maribor, Višja strokovna šola Academia
Addeco H.R.
Agencija Republike Slovenije za okolje
Aktiviraj si, Suzana Pibernik s.p.
Alenka Gololičič - nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Alenka Kukman s.p.
Alenka Zapušek s.p.
ALPE ADRIA GREEN
Ana Ratek
Andragoški center Slovenije
Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Andragoški zavod Maribor, Ljudska univerza
Andragoški zavod, Ljudska univerza Velenje
Anica Štublar
Anja Prša s.p
Anna Hladnik s.p., Švicarska šola
Arboretum Volčji Potok
Arxfarm d.o.o.
BELBLED d.o.o.
Belokranjsko gobarsko društvo
BIRGIT SVETOVANJE d.o.o.
Bojana Škorjanc s.p.
Bonistra d.o.o.
Carniola nepremičnine d.o.o.
CDI Univerzum
Center Rog
Center RS za poklicno izobraževanj, Nacionalni center Europass
Center Sonček Novo mesto
Center trajnostne mobilnosti Postojna
Center za dopisno izobraževanje Univerzum
Center za izobraževanje in kulturo Trebnje
Center za krepitev zdravja
Center za krepitev zdravja - Zdravstveni dom osnovno varstvo Nova Gorica
Center za krepitev zdravja Celje
Center za krepitev zdravja Črnomelj
Center za krepitev zdravja Metlika
Center za krepitev zdravja ZD Šentjur
Center za socialno delo Posavje, Krizni center za otroke in mladostnike Krško
Center za socialno delo Škofja Loka, Dnevni center za otroke in mladostnike DC Ω
Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem (CUDV)
Center za usposabljanje, vzgojo in izobraževanje Janeza Levca Ljubljana
Center znanja Novo mesto, Nadja Kovačič, s. p.
CSD KOROŠKA, Krizni center za otroke in mladostnike, Koordinator za preprečevanje nasilja
Čebelarsko društvo Črnomelj
Darja Gruden
Darja Koncut
David Verlič
Desna roka, Martin Krivka s.p.
Dijaški dom Vič
Dnevni center Šent Metlika
Dnevni center za uporabnike prepovedanih drog ŠENT Nova Gorica
Dolenjski muzej Novo mesto
Dom starejših občanov Črnomelj
Dom starejših občanov Metlika
Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
Dom upokojencev Kranj
Društvo Akademija komplementarnega zdravljenja - AKZ
Društvo Altra, Enota Prevalje
Društvo diabetikov Jesenice
Društvo Dvojna mavrica
Društvo Gaia-s, za varstvo okolja, okoljsko ozaveščanje in izobraževanje
Društvo Gambatte
Društvo gluhih in naglušnih Posavje Krško, Enota Krško
Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
Društvo Harmonija Šoštanj
Društvo Hiša kulture v Pivki
Društvo kmečkih žena Črnomelj
Društvo ljubiteljev eksotičnih živali Bioexo
Društvo magičnost gibanja
Društvo Novus
Društvo podeželskih žena Dolenjske Toplice
Društvo podeželskih žena in deklet Arnika Dobrna
Društvo prijateljev mladine Metlika
Društvo prijateljev mladine Zagorje
Društvo Pristan - Univerza za tretje življenjsko obdobje U3
Društvo rod soških mejašev
Društvo Sorško polje
Društvo škratovo lutkovno gledališče Celje
Društvo Šola zdravja
Društvo Šola zdravja, Skupina Novo mesto
Društvo Tvoj telefon
Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Sevnica
Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka, Društvo U3
Društvo upokojencev Celje
Društvo upokojencev Dolenjske Toplice
Društvo upokojencev Dragomer Lukovica, DU DL
Društvo upokojencev Straža
Društvo upokojencev Šentjur
Društvo upokojencev za Selško dolino
Društvo upokojencev Zreče
Društvo vinogradnikov Črnomelj
Društvo vseživljenjskega učenja Dobrna
Društvo za celostno samooskrbo Samoskrbni.net
Društvo za cerebralno paralizo Sonček Posavje
Društvo za duhovno prenovo S33
Društvo za fibromialgijo
Društvo za harmoničen način življenja CALVODAS, društvo calvodas
Društvo za kadrovsko dejavnost Zasavja
Društvo za nudenje osebne asistence in pomoči na domu LEPA SI, Društvo Lepa si
Društvo za osteoporozo Ormož
Društvo za raziskovanje podzemlja Škofja Loka
Društvo za zdravilne rastline Zasavje
Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
Društvo zeliščarjev Ginko Celje
Društvo Znanje za življenje - Pandurang
Družinski inštitut Bližina
Ekonomska šola Novo mesto, Višja strokovna šola
Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana
Esperantsko društvo Ljubljana
Europe direct
EUROPE DIRECT Novo mesto, Razvojni center Novo mesto
Evropski kulturni in tehnološki center Maribor, Center eksperimentov Maribor / Mladinski center
EZTS Geopark Karavanke
Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru
Familija - izobraževalni in terapevtski center
Folklorna skupina Sava
Galerija Božidar Jakac Kostanjevica na Krki
GARTgarden, Kristina Ravnjak s.p.
Gea osebne storitve, Sergeja Javornik s.p.
Geoizmera, posredništvo in storitve, d. o. o.
Gerontološko društvo Slovenije
Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje
Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik, GSŠRM
Gimnazija Nova Gorica
Glasbena šola Celje
Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto
Glasbena šola Nova Gorica
Glasbena šola Postojna
Glasbena šola Trbovlje
Glasbeno društvo Stretto
Glotta Nova d.o.o., Center za novo znanje
GO! 2025 - Evropska prestolnica kulture, Nova Gorica
Gobarsko društvo Kranj
Goriška knjižnica Franceta Bevka
Goriški muzej
Goriško društvo za osteoporozo
Hiša sadeži družbe Črnomelj
IAMB.Zavod, inštitut za aplikativno mikologijo in biotehnologijo
II. Osnovna šola Žalec
III. osnovna šola Slovenj Gradec
Insights, družba za odkrivanje in razvoj potencialov, d.o.o.
INSPIRITUS, izobraževalne storitve, Nina Simić s.p.
Invel, d.o.o.
Irena Franić, s.p.
Irena Stibilj
Ivan Nanut
Izdelovanje dražgoških kruhkov, Klemen Šmid s. p., Klemen Šmid s. p.
Izobraževalne storitve, Kristina Brumat s. p.
Izobraževalni center Geoss d.o.o., IC Geoss
Izobraževalni center Štore d.o.o.
Izobraževalni zavod Cogitamus, Cogitamus
Izotim, Bojana Jug s.p.
IZUM-Institut informacijskih znanosti
Jasmina Levičar s.p., Glas citer
JaSNO Inštitut za poslovno antropologijo
Javna agencija RS za varnost prometa
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Ormož
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica
Javni sklad za kulturne dejavnosti OI Šentjur
Javni zavod Cene Štupar - CILJ
Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Javno podjetje Kovod Postojna, vodovod, kanalizacija, d.o.o.
JZ Kozjanski park
JZ Kulturno turistični rekreacijski center Radeče, KTRC Radeče
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Kristan Vrh
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sladka Gora
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sveti Štefan
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Zibika
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Ciciban Šentvid
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Klub ormoških študentov
Klub upokojencev v vzgoji in izobraževanju občin Postojna in Pivka
Knjižnica Antona Sovreta Hrastnik
Knjižnica Črnomelj
Knjižnica Domžale
Knjižnica Dravograd
Knjižnica in kulturni dom Šmarje pri Jelšah
Knjižnica Kozje
Knjižnica Kozje - izposojevališče Lesično
Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Knjižnica Kungota, Mariborska knjižnica
Knjižnica Medvode
Knjižnica Mileta Klopčiča Zagorje ob Savi
Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto - Krajevna knjižnica Škocjan
Knjižnica Šentjur
Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Komunala Nova Gorica d.d.
KOTA 92, d.o.o. Ljubljana pod blagovno znamko SRČNO MENTORSTVO
KRAJEVNA ORGANIZACIJA RDEČEGA KRIŽA DOLENJSKE TOPLICE, KORK RK DOLENJSKE TOPLICE
Krajevna skupnost Landol
Kreativne rešitve, Danica Tajčman, izobraževanje s.p.
KUD Jezersko
Kultprotur, Zavod za kulturo, turizem in promocijo Gornja Radgona
Kulturni center Semič, KC Semič
Kulturni dom Krško, grad Rajhenburg
Kulturni dom Krško, Mestni muzej Krško
Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Kulturno društvo Ženski pevski zbor Glasbena matica Maribor
Kulturno športno drutvo Koče
Kulturno umetniško društvo JaReM, KUD JaReM
Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
KULTURNO-UMETNIŠKO DRUŠTVO LIBER
Likovno kulturno društvo Mavrica Novo mesto
Likovno kulturno društvo Ormož Likudo
Ljuba Fišer
Ljudska knjižnica Metlika
Ljudska univerza Ajdovščina
Ljudska univerza Celje
Ljudska univerza Jesenice
Ljudska univerza Koper, Universita popolare Capodistria
Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo, Ljudska univerza Kranj
Ljudska univerza Krško
Ljudska univerza Lendava, Zavod za izobraževanje odraslih in mladine Lendava
Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Ljudska univerza Nova Gorica
Ljudska univerza Nova Gorica
Ljudska univerza Nova Gorica
Ljudska univerza Ormož
Ljudska univerza Postojna, Zavod Znanje Postojna, javni zavod
Ljudska univerza Radovljica, LUR
Ljudska univerza Ravne na Koroškem, LURA
Ljudska univerza Rogaška Slatina
Ljudska univerza Rogaška Slatina
Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Ljudska univerza Šentjur
Ljudska univerza Škofja Loka
Loreta Vlahović, s.p., Floreis, izobraževanje in svetovanje
Luka Buhanec s.p.
Lutkovno gledališče Ljubljana
M - FIT, Mojca Petrič Javornik, s.p., Center Funkcionalne Vadbe
Majda Mikuž
Mariborska knjižnica
Marija Dichlberger
Martina Konda
Masaže in svetovanja, Nadja Kotnik s.p.
Maša Lancner
Matejka Letnar s.p.
Maura Arh
Mavida Radlje, družba za upravljanje in gradnjo domov, d.o.o.
Mažoretni in twirling klub Kranj
Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije
Mestna knjižnica Kranj
Micro Team, družba za računalniški inženiring, d.o.o.
Ministrstvo za obrambo, Slovenska vojska, Orkester slovenske vojske, Vojašnica slovenske teritorialne obrambe
Mirjam Brecelj
Mladinski center Celje
Mladinski center Metlika
Mladinski center Zagorje ob Savi, MC ZOS
MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Moj Gušt d.o.o.
MOJA IZBIRA, Urška Mikolič s.p.
Mokec, Marko Polak s.p.
MUCA CUPatarica
Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Nacionalni inštitut za javno zdravje, OE Nova Gorica
NaPoK d.o.o.
Neda Perko
Nevenka Vrančič
NIJZ, OE Ravne na Koroškem
Notranjski muzej Postojna
Novi tednik in Radio Celje, Podjetje za časopisno in radijsko dejavnost d.o.o. Celje
Območna obrtno-podjetniška zbornica Ravne na Koroškem
Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Območno združenje Rdečega križa Metlika
Območno združenje rdečega križa Trbovlje
Območno združenje Rdečega križa Zagorje
Območno združenje RKS Novo mesto
Osnovna šola 8 talcev Logatec, podružnična šola Laze
Osnovna šola 8. talcev Logatec
Osnovna šola Antona Globočnika Postojna, Podružnična šola Bukovje
Osnovna šola Antona Globočnika, podružnica Planina
Osnovna šola Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica, OE Ljudska univerza, OE Ljudska univerza Ilirska Bistrica
Osnovna šola Brezno - Podvelka
Osnovna šola Brežice
Osnovna šola Brusnice
Osnovna šola Center
Osnovna šola Dolenjske Toplice
Osnovna šola dr. Mihajla Rostoharja Krško
Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj, podružnica Kokrica
Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
Osnovna šola Hajdina
Osnovna šola Hruševec Šentjur
Osnovna šola Hudinja
Osnovna šola Ig
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, Podružnica Drenov Grič
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, enota Tržaška
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, NIS in PP
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Osnovna šola Karla Destovnika - Kajuha Ljubljana
Osnovna šola Komandanta Staneta Dragatuš
Osnovna šola Loka Črnomelj
Osnovna šola Mengeš
Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Osnovna šola Nazarje, POŠ Šmartno ob Dreti
Osnovna šola Otočec
Osnovna šola Pesnica
Osnovna šola Pier Paolo Vergerio il Vecchio
Osnovna šola Pod goro
Osnovna šola Polhov Gradec, POŠ Šentjošt
Osnovna šola Primoža Trubarja Laško
Osnovna šola Rada Robiča Limbuš
Osnovna šola Rodica
Osnovna Šola Sečovlje
Osnovna šola Šentjernej
Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
Osnovna šola Šmarjeta
Osnovna šola Tončke Čeč Trbovlje
Osnovna šola Verźej
Osnovna šola Vinica
Osnovna šola Zagradec
Osnovna šola Žužemberk
Osrednja knjižnica Celje
Osrednja knjižnica Celje
OŠ Bistrica ob Sotli
OŠ Franceta Prešerna - podružnična šola Kokrica
OŠ Franceta Prešerna Kranj
OŠ Janeza Puharja Kranj - Center
OŠ Janeza Puharja Kranj Center - PŠ Primskovo
OŠ Milana Majcna Šentjanž
OŠ Predoslje
OŠ Simona Jenka Kranj
OŠ Škofljica
OŠ Šmarje pri Jelšah , POŠ Sveti Štefan
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Kristan Vrh
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Sladka Gora
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Zibika
OŠ Veliki Gaber
OŠ Zreče
Otroški vrtec Metlika
Ozara Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Sevnica
Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Dnevni center Slovenj Gradec
Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Črnomelj
OZARA storitveno in invalidsko podjetje d.o.o., OZARA d.o.o.
Planinska zveza Slovenije
Planinsko društvo Krka Novo mesto
Planinsko društvo Kum Trbovlje
Planinsko društvo Maks Meško Ormož
Planinsko društvo Semič
Plesni center Dolenjske
Plesno in športno izobraževanje, Karmen Kotnik s.p.
Podružnična šola Kotlje, Osnovna šola Koroški jeklarji
Poklicna gasilska enota Krško
Pokrajinski muzej Celje
Policijska uprava Nova Gorica
Posavski muzej Brežice
Poslovno svetovanje, Marko Kostelec s.p.
Primos Rappl s.p.
Pro Vitalis d.o.o.
Prostovoljno gasilsko društvo Ormož
PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO ŽIČE
Radio Fantasy
raum AU, nevladna organizacija v javnem interesu
Razvojna agencija Kozjansko
Razvojna agencija Kozjansko, OE Ljudska univerza Šentjur
Razvojno informacijski center (RIC) Bela krajina
Razvojno izobraževalni center Novo mesto
Rdeči križ Slovenije - območno združenje Celje
Rdeči križ Slovenije - zveza združenj
Regijsko študijsko središče Celje
Regijsko študijsko središče Celje
Regionalna razvojna agencija ljubljanske urbane regije
Ribiška družina Novo mesto
Rock radio
Rok Bobnar s.p.
RTV Slovenija
Sandi Dolinar
Sanela Vodovnik Knez s.p.
SIC Višja strokovna šola Brežice
Slikarska šola Severina Trošt Šprogar
SLOGA, platforma nevladnih organizacij za razvoj, globalno učenje in humanitarno pomoč
Slovenski šolski muzej
Slovensko društvo Hospic
Slovensko društvo Hospic, Območni odbor Dolenjske, Bele krajine in Posavja
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Slovensko vegansko društvo
Smaragdna, Jana Istenič s.p.
Socialna akademija - zavod za izobraževanje, raziskovanje in kulturo
SOL-VITA d.o.o.
Sonja Valič
Sožitje - Društvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Bela krajina
Spominčica – Alzheimer Slovenija – Slovensko združenje za pomoč pri demenci
Srečališče, društvo za psihoterapijo in skupinsko delo
Srednja ekonomska šola Ljubljana
Srednja gozdarska, lesarska in zdravstvena šola
Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Srednja šola za strojništvo - Šolski center Škofja Loka
Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje, STPŠ Trbovlje
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
Stanovanjska skupina Ježek, Strokovni center Fran Milčinski, Smlednik
STIK - zavod za osebni razvoj in družinsko povezovanje Krško
Stropnik Šonc Urška - Ilustratorka
Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Novo mesto
Svetovalno središče Pokolpje
Svetovanje za osebno rast Mateja Kelih s.p.
Šaleško folklorno društvo Koleda Velenje
Šent - Slovensko združenje za duševno zdravje, Enota Šentlent
ŠENT - Slovensko združenje za duševno zdravje, DC za ljudi s težavami v duševnem zdravju - enota NG, Stanovanjska skupina za mlade - NG
ŠENT, Enota Dnevni center Trbovlje
Šola zdravja Dragatuš
Šole za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Šolski center Celje
Šolski center Celje - Gimnazija Lava
Šolski center Kranj
Šolski center Kranj , Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola Kranj
Šolski center Kranj - Višja strokovna šola
Šolski center Nova Gorica
Šolski center Novo mesto, Enota za izobraževanje odraslih
Šolski center Postojna, Srednja šola
Šolski center Rogaška Slatina
Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana, ŠC PET
Športno umetniško društvo Rifnik
Štore Steel d.o.o
Tanja Badalič
Tehniški šolski center Maribor
Tehno park Celje
TEJA PUC S.P.
Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o.
Turistično društvo dediščine in tradicije Podkum
Turistično društvo Korada Deskle - Anhovo
Turistično društvo Nova Gorica
Turistično društvo Trbovlje
Turistično društvo Zreče
Turistično informacijski center Semič
Turistično informacijski center Šentjur
Turistično olepševalno društvo Šentjur
Unior d.d.
Univerza v Mariboru, Karierni center
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za ekonomijo in informatiko
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za poslovne in upravne vede
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za strojništvo
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za zdravstvene vede
Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Kozje
Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Osrednji knjižnici Celje
UPI - ljudska univerza Žalec
Urška Zgojznik s.p.
Ustanova fundacija Elan Vital
Ustanova lokalna razvojna fundacija za Pomurje
Varstveno delovni center Črnomelj
Varstveno delovni center Črnomelj Enota Vinica, VDC Črnomelj Enota Vinica
Varstveno delovni center Kranj
Varstveno delovni center Kranj, Enota Škofja Loka
Varstveno delovni center Murska Sobota, enota Ljutomer
Varstveno delovni center Novo mesto, VDC Novo mesto
VDC Sonček Krško
VDC Šentjur, enota Slovenske Konjice
Večgeneracijski center Zreče
Večgeneracijski center, Točka moči Postojna, Točka moči
Večnamenski Romski center Črnomelj
Višja strokovna šola za kozmetiko in velnes Ljubljana
Vrtec Krško
Vrtec Ljutomer
Vrtec Medvode
Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, enota Čardak
Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Vrtec Pikapolonica - Osnovna šola Bistrica ob Sotli
Vrtec Ravne na Koroškem
Vrtec Velenje
Vrtec Zreče
VVE pri OŠ Žiri
VVZ Slovenj Gradec
Waldorfska šola Dolenjska
Zasavska ljudska univerza
Zasebni vrtec Čarobni svet
Zasebni vrtec Mali grof d.o.o.
Zavod 100% naravno Botanik Ormož
Zavod Ajda
Zavod Cerber - mediacija, svetovanje, izobraževanje
Zavod Kajžica
Zavod KRES, zavod za kulturo in izobraževanje, Zavod KRES
Zavod Ma-Kole
Zavod Nefiks
Zavod Notranji izvir
Zavod RAST Ruše
Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, Območna služba Ljubljana
Zavod Rihtarjeva domačija
Zavod RISA, Center za splošno, funkcionalno in kulturno opismenjevanje
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor
Zavod RS za zaposlovanje, Centralna služba
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Celje
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ptuj
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Trbovlje
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Zavod Samostojen si, OE Večgeneracijski družiski center Cerknica
Zavod Savinja
Zavod Slokva, so. p.
Zavod Slokva, socialno podjetje
Zavod STIK
Zavod STIK Krško
Zavod Vita, zavod za zdravo življenje
Zavod z ljubeznijo
Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana - Dislokacija OŠ Globoko
Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj
Zavod za izobraževanje in usposabljanje USPEŠEN.SI, Zavod USPEŠEN.SI
Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Zavod za mladino in šport Krško
Zavod za mladino in šport Trbovlje, ZMŠT
Zavod za plesno terapijo, Maja Dvoršek
Zavod za zaposlovanje OE Celje
Zdravstveni dom Brežice, Center za krepitev zdravja ZD Brežice
Zdravstveni dom dr. Franca Ambrožiča, Postojna, Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Krško - Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Ljubljana
Zdravstveni dom Ormož
Zdravstveni dom Slovenj Gradec
Zdravstveni dom Zagorje ob Savi
Združenje družb za upravljanje investicijskih skladov GIZ
Združenje za Boljše življenje Humanup
ZDUS, Zveza društev upokojencev Slovenije
ZEOS, d.o.o.
Zgodovinski arhiv Celje
ZON.si, Zasavske onlajn novice
Zrela univerza Filozofske fakultete Univerze Maribor
ZRSZ
Zumra Ćolarić
Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije
Zveza kulturnih društev Kranj
Zveza kulturnih društev Nova Gorica
Zveza kulturnih društev Šentjur
Zveza prijateljev mladine Krško
Vsebina priredive
Vse vsebine Delo in zaposlovanje / delo in delovno okolje, vključno s spoznavanjem podjetja in uvajalnimi tečaji
Delo in zaposlovanje / izobraževalni programi za brezposelne
Delo in zaposlovanje / predstavitve poklicev, poklicni interesi
Delo in zaposlovanje / sindikat
Delo in zaposlovanje / trg dela, zaposlovanje, upokojevanje
Delo in zaposlovanje / usposabljanje za delo, varnost pri delu
Izobraževanje / državljanska vzgoja in politično izobraževanje
Izobraževanje / Informativno-svetovalne prireditve
Izobraževanje / izobraževanje učiteljev
Izobraževanje / izobraževanje za tretje življenjsko obdobje
Izobraževanje / programi izobraževanja
Izobraževanje / tuji jeziki
Kmetijstvo in živinoreja / živilstvo
Kmetijstvo in živinoreja / gozdarstvo
Kmetijstvo in živinoreja / hortikultura, sadjarstvo, vinogradništvo, kletarstvo
Kmetijstvo in živinoreja / naravna dediščina
Kmetijstvo in živinoreja / okoljevarstvo, naravovarstvo, ekologija
Kmetijstvo in živinoreja / poljedelstvo
Kmetijstvo in živinoreja / ribištvo, čebelarstvo
Kmetijstvo in živinoreja / veterina, živinoreja
Kmetijstvo in živinoreja / živilska tehnologija
Osebnostna rast / filozofija, etika
Osebnostna rast / komunikacija, retorika
Osebnostna rast / osebnostni razvoj
Osebnostna rast / psihologija
Osebnostna rast / skrb za druge
Osebnostna rast / sproščanje, meditacija, krepitev duha
Podjetništvo in ekonomija / ekonomika
Podjetništvo in ekonomija / finance, bančništvo, zavarovalništvo
Podjetništvo in ekonomija / management
Podjetništvo in ekonomija / marketing in oglaševanje
Podjetništvo in ekonomija / podjetništvo in obrt
Podjetništvo in ekonomija / poslovodenje in upravljanje
Podjetništvo in ekonomija / računovodstvo in davkarstvo
Podjetništvo in ekonomija / trgovina
Šport / izobraževanje o športu
Šport / planinarjenje, pohodi, izleti
Šport / rekreacija, joga, borilne veščine, fitnes
Šport / športne panoge
Šport / športne prireditve
Tehnika in znanost / astronomija
Tehnika in znanost / elektronika in avtomatizacija
Tehnika in znanost / energetika
Tehnika in znanost / gradbeništvo
Tehnika in znanost / prevozne storitve
Tehnika in znanost / računalništvo in nove tehnologije
Tehnika in znanost / standardizacija in kakovost
Tehnika in znanost / strojništvo, obdelava kovin
Turizem in storitve / frizerstvo in kozmetika
Turizem in storitve / hotelirstvo in gostinstvo
Turizem in storitve / kulinarika, kuhanje, peka
Turizem in storitve / potovanja, prosti čas
Turizem in storitve / tekstil, konfekcija, obuvala, usnje
Turizem in storitve / turistične predstavitve in prireditve
Turizem in storitve / varovanje oseb in premoženja
Umetnost in kultura / arhitektura
Umetnost in kultura / domača obrt
Umetnost in kultura / fotografija, kino, video
Umetnost in kultura / glasba, ples
Umetnost in kultura / gledališke predstave, razstave
Umetnost in kultura / grafična dejavnost
Umetnost in kultura / izleti
Umetnost in kultura / kiparstvo
Umetnost in kultura / knjižničarstvo, literatura, književnost
Umetnost in kultura / kulturna dediščina, tehniška dediščina
Umetnost in kultura / kulturne, slovesne prireditve
Umetnost in kultura / likovna ustvarjalnost
Umetnost in kultura / novinarstvo in reporterstvo, popotništvo
Umetnost in kultura / ročna dela, oblikovanje, aranžiranje
Zdravstvo in sociala / farmacija, medicinska tehnologija
Zdravstvo in sociala / medicina
Zdravstvo in sociala / nega in oskrba bolnika
Zdravstvo in sociala / preventivne dejavnosti, prehrana
Zdravstvo in sociala / terapije in rehabilitacijske tehnike
Zdravstvo in sociala / varnost in zdravje pri delu
Zdravstvo in sociala / zasvojenosti, pomoč v krizi in svetovanje
Zdravstvo in sociala / zobozdravstvo
Ostalo