Izvajalec prireditve
Vsi izvajalci prireditev 3S ZNANJE, izobraževanje in svetovanje, Rok Trdan s.p.
4impulse d.o.o.
A.L.P. Peca, d. o. o.
Academia Maribor, Višja strokovna šola Academia
Addeco H.R.
Adela Kelhar, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 1998
Agencija Republike Slovenije za okolje
Aktiviraj si, Suzana Pibernik s.p.
Alenka Gololičič - nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Alenka Kukman s.p.
Alenka Zapušek s.p.
ALPE ADRIA GREEN
Alpinistični klub Impol Slovenska Bistrica-Plezalni center Slovenska Bistrica
Ana Ratek
Andragoški center Slovenije
Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Andragoški zavod Maribor, Ljudska univerza
Andragoški zavod, Ljudska univerza Velenje
Andragoško društvo Morje - Univerza za tretje življenjsko obdobje Izola
Andragoško društvo Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
Anica Štublar
Anja Prša s.p
Anna Hladnik s.p., Švicarska šola
Apolonija Bedina Zavec s.p.
Arboretum Volčji Potok
Arxfarm d.o.o.
BELBLED d.o.o.
Belokranjsko gobarsko društvo
Bioresonanca Lesnik , Julijana Lesnik dr. med. s.p.
Biotehniška šola Rakičan
BIRGIT SVETOVANJE d.o.o.
Bistra hiša - Smart house Martjanci
Bluecam studio, video storitve, turizem in svetovanje, Boštjan Flegar s.p.
Bojana Škorjanc s.p.
Bonistra d.o.o.
Boža Jamas
Carniola nepremičnine d.o.o.
CDI Univerzum
Center ponovne uporabe Velenje
Center Rog
Center RS za poklicno izobraževanj, Nacionalni center Europass
Center RS za poklicno izobraževanje
Center Sonček Novo mesto
Center trajnostne mobilnosti
Center trajnostne mobilnosti Postojna
Center vesoljskih tehnologij Hermana Potočnika Noordunga
Center za dopisno izobraževanje Univerzum
Center za družine Andeški hram
Center za izobraževanje in kulturo Trebnje
Center za krepitev zdravja
Center za krepitev zdravja - Zdravstveni dom osnovno varstvo Nova Gorica
Center za krepitev zdravja /Zdravstveni dom Murska Sobota
Center za krepitev zdravja Celje
Center za krepitev zdravja Črnomelj
Center za krepitev zdravja Metlika
Center za krepitev zdravja Ormož
Center za krepitev zdravja Spodnje Savinjske doline
Center za krepitev zdravja ZD Šentjur
Center za socialno delo Posavje, Krizni center za otroke in mladostnike Krško
Center za socialno delo Škofja Loka, Dnevni center za otroke in mladostnike DC Ω
Center za socialno delo Zasavje, enota Zagorje ob Savi
Center za starejše Metulj
Center za usposabljanje Elvira Vatovec Strunjan
Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem (CUDV)
Center za usposabljanje, delo in varstvo Matevž Langus, DE VDC Jesenice
Center za usposabljanje, vzgojo in izobraževanje Janeza Levca Ljubljana
Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje
Center znanja Novo mesto, Nadja Kovačič, s. p.
Confianza4 Rozi Bernik s.p.
CSD KOROŠKA, Krizni center za otroke in mladostnike, Koordinator za preprečevanje nasilja
Čebelarska zveza Krško - Posavje
Čebelarsko društvo Črnomelj
Čebelarsko društvo Mlinšek Velenje
Danijela Leskovar
Darja Gruden
Darja Koncut
David Verlič
Desna roka, Martin Krivka s.p.
Dijaški dom - Biotehniška šola Rakičan
Dijaški dom Vič
Dnevni center Šent Metlika
Dnevni center za uporabnike prepovedanih drog ŠENT Nova Gorica
Dolenjski muzej Novo mesto
Dom Jožeta Potrča Poljčane
Dom Lukavci
Dom starejših občanov Črnomelj
Dom starejših občanov Krško
Dom starejših občanov Metlika
Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
Dom upokojencev Kranj
Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah - Enota Podčetrtek
Dom za varstvo odraslih Velenje
Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje pri LUMS
Društvo Akademija komplementarnega zdravljenja - AKZ
Društvo Altra Prevalje
Društvo Altra, Enota Prevalje
Društvo Big Band Šmarje pri Jelšah
Društvo bolnikov po možganski kapi Murska Sobota, Društvo GROM
Društvo bolnikov s kronično bolečino Murska Sobota
Društvo diabetikov Jesenice
Društvo DVIG - U3ŽO, Društvo Druženje za vzajemno izobraževanje generacij – univerza za tretje življenjsko obdobje
Društvo Dvojna mavrica
Društvo Gaia-s, za varstvo okolja, okoljsko ozaveščanje in izobraževanje
Društvo Gambatte
Društvo gluhih in naglušnih Pomurja
Društvo gluhih in naglušnih Posavje Krško, Enota Krško
Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
Društvo Harmonija Šoštanj
Društvo Hiša kulture v Pivki
Društvo Humanitas – Center za globalno učenje in sodelovanje
Društvo kmečkih žena Črnomelj
Društvo kmečkih žena in deklet Hrastnik
Društvo kmetic Mežiške doline
Društvo Koroški medgeneracijski center
Društvo ljubiteljev eksotičnih živali Bioexo
Društvo ljubiteljev kulturne in naravne dediščine Anbot
Društvo ljubiteljev likovne umetnosti Radeče, DLLU
Društvo magičnost gibanja
Društvo Novus
Društvo Obrtniški moški pevski zbor Šmarje pri Jelšah
Društvo podeželskih žena Dolenjske Toplice
Društvo podeželskih žena in deklet Arnika Dobrna
Društvo prekmurskih mažoretk Bakovci
Društvo prijateljev mladine Metlika
Društvo prijateljev mladine Paka
Društvo prijateljev mladine Zagorje
Društvo Pristan - Univerza za tretje življenjsko obdobje U3
Društvo rod soških mejašev
Društvo Sorško polje
Društvo Sožitje Hrastnik
Društvo škratovo lutkovno gledališče Celje
Društvo Šola zdravja
Društvo Šola zdravja
Društvo Šola zdravja
Društvo Šola zdravja, DŠZ - Podružnica 18 - Krško - Kostanjevica na Krki
Društvo Šola zdravja, Skupina Novo mesto
Društvo Tvoj telefon
Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Sevnica
Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka, Društvo U3
Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Žalec
Društvo upokojencev Celje
Društvo upokojencev Dolenjske Toplice
Društvo upokojencev Dragomer Lukovica, DU DL
Društvo upokojencev Dravograd
Društvo upokojencev Javornik - Koroška Bela
Društvo upokojencev Jesenice
Društvo upokojencev Kranj
Društvo upokojencev Kranj - MePZ Petra Liparja
Društvo upokojencev Paka pri Velenju
Društvo upokojencev Senovo
Društvo upokojencev Sevnica
Društvo upokojencev Straža
Društvo upokojencev Šenčur
Društvo upokojencev Šentjur
Društvo upokojencev Šmartno pri Slovenj Gradcu
Društvo upokojencev Velenje
Društvo upokojencev za Selško dolino
Društvo upokojencev Zreče
Društvo vinogradnikov Črnomelj
Društvo vseživljenjskega učenja Dobrna
Društvo Vzgon
Društvo za celostno samooskrbo SAMOOSKRBNI.NET
Društvo za celostno samooskrbo Samoskrbni.net
Društvo za cerebralno paralizo Sonček Posavje
Društvo za delo z mladimi v stiski Žarek
Društvo za duhovno prenovo S33
Društvo za fibromialgijo
Društvo za fibromialgijo, Območna enota Goriške, Notranjske in obalno-kraške regije
Društvo za harmoničen način življenja CALVODAS, društvo calvodas
Društvo za kadrovsko dejavnost Zasavja
Društvo za nudenje osebne asistence in pomoči na domu LEPA SI, Društvo Lepa si
Društvo za osteoporozo Ormož
Društvo za pomoč VGH
Društvo za preprečevanje osteoporoze Posavje - Enota Sevnica
Društvo za raziskovanje podzemlja Škofja Loka
Društvo za trajnost virov si.energija, Društvo si.energija
Društvo za zdravilne rastline Zasavje
Društvo za Zdravje, znanje, sodelovanje in naravno življenje Pandurang
Društvo za zdravo življenje Nova pot Radenci
Društvo za Združene narode za Slovenijo
Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
Društvo zeliščarjev Ginko Celje
Društvo zeliščarjev Velenje
Društvo Znanje za življenje - Pandurang
Družinski inštitut Bližina
Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Ekonomska šola Novo mesto, Višja strokovna šola
Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana
Esperantsko društvo Ljubljana
Europe direct
EUROPE DIRECT Novo mesto, Razvojni center Novo mesto
EvieVet, Veterinarski center za pse in mačke
Evropski kulturni in tehnološki center Maribor, Center eksperimentov Maribor / Mladinski center
EZTS Geopark Karavanke
Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru
Fakulteta za turizem, Univerza v Mariboru
Fakulteta za varstvo okolja Velenje
Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj Gradec
Fakulteta za zdravstvene vede v Celju
Familija - izobraževalni in terapevtski center
Festival Velenje
Folklorna skupina Sava
Folklorno društvo Brusači Radeče
Galerija Božidar Jakac Kostanjevica na Krki
Galerija Murska Sobota
GARTgarden, Kristina Ravnjak s.p.
Gea osebne storitve, Sergeja Javornik s.p.
GEN energija, d.o.o.
Geoizmera, posredništvo in storitve, d. o. o.
Gerontološko društvo Slovenije
Gimnazija Brežice
Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje
Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik, GSŠRM
Gimnazija Kranj
Gimnazija Nova Gorica
Gimnazija Ormož
Gimnazija Slovenj Gradec
Gimnazija Škofja Loka
Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar
Glasbena šola Celje
Glasbena šola Jesenice
Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto
Glasbena šola Nova Gorica
Glasbena šola Postojna
Glasbena šola Slovenj Gradec
Glasbena šola Trbovlje
Glasbene storitve Ana Cotič s.p. , Iniciativa UP Swing
Glasbeno društvo Stretto
Gledam v nebo, astrološko svetovanje, Urška Osolnik s. p., Gledam v nebo, Urška Osolnik s. p.
Glotta Nova d.o.o., Center za novo znanje
GO! 2025 - Evropska prestolnica kulture, Nova Gorica
Gobarsko društvo Kranj
Gobarsko društvo Škofja Loka
Goriška knjižnica Franceta Bevka
Goriški muzej
Goriško društvo za osteoporozo
Gornjesavski muzej Jesenice
Hiša generacij Laško
Hiša sadeži družbe Črnomelj
Hiša sadeži družbe Metlika
Hiša sadeži družbe Žalec
Hortikulturno društvo Kranj
IAMB.Zavod, inštitut za aplikativno mikologijo in biotehnologijo
II. Osnovna šola Žalec
III. osnovna šola Slovenj Gradec
Insights, družba za odkrivanje in razvoj potencialov, d.o.o.
INSPIRITUS, izobraževalne storitve, Nina Simić s.p.
Inštitut gibanja
Inter-kulturo d.o.o.
Invel, d.o.o.
Irena Franić, s.p.
Irena Stibilj
Ivan Nanut
Izdelovanje dražgoških kruhkov, Klemen Šmid s. p., Klemen Šmid s. p.
Izida Vita
Izobraževalne storitve, Kristina Brumat s. p.
Izobraževalni center Geoss d.o.o., IC Geoss
Izobraževalni center Štore d.o.o.
Izobraževalni zavod Cogitamus, Cogitamus
Izotim, Bojana Jug s.p.
IZUM-Institut informacijskih znanosti
JAMES LTH d.o.o.
Jasmina Levičar s.p., Glas citer
JaSNO Inštitut za poslovno antropologijo
Javna agencija RS za varnost prometa
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Ormož
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Krško
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
Javni sklad za kulturne dejavnosti OI Šentjur
Javni zavod Cene Štupar - CILJ
Javni zavod KŠTM Sevnica
Javni zavod Ratitovec
Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Javno podjetje Kovod Postojna, vodovod, kanalizacija, d.o.o.
JSKD - Območna izpostava Slovenj Gradec
JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
JZ Kozjanski park
JZ Kulturno turistični rekreacijski center Radeče, KTRC Radeče
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Kristan Vrh
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sladka Gora
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sveti Štefan
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Zibika
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Ciciban Šentvid
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Karuna, Pika Klančnik s.p.
Klub ormoških študentov
Klub študentov Kranj
Klub upokojencev v vzgoji in izobraževanju občin Postojna in Pivka
Knjižnica Antona Sovreta Hrastnik
Knjižnica Brežice
Knjižnica Črnomelj
Knjižnica Domžale
Knjižnica Dravograd
Knjižnica in kulturni dom Šmarje pri Jelšah
Knjižnica Ivana Potrča Ptuj
Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica , Pionirska knjižnica
Knjižnica Kozje
Knjižnica Kozje - izposojevališče Lesično
Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Knjižnica Kungota, Mariborska knjižnica
Knjižnica Medvode
Knjižnica Mileta Klopčiča Zagorje ob Savi
Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto - Krajevna knjižnica Škocjan
Knjižnica Sevnica
Knjižnica Šentjur
Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Knjižnica Velenje
Komunala Kranj d.o.o.
Komunala Nova Gorica d.d.
Koroška KAŠČA, ekološka trgovina d.o.o.
Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd, Poslovna enota Slovenj Gradec
Koroški pokrajinski muzej
Koroško filatelistično društvo ravne na koroškem
KOTA 92, d.o.o. Ljubljana pod blagovno znamko SRČNO MENTORSTVO
Kotalkarski klub Triglav Kranj
KRAJEVNA ORGANIZACIJA RDEČEGA KRIŽA DOLENJSKE TOPLICE, KORK RK DOLENJSKE TOPLICE
Krajevna skupnost Landol
Kreativne rešitve, Danica Tajčman, izobraževanje s.p.
KUD France Koblar Železniki, plesna skupina Čipke
KUD Janko Krmelj, Reteče-Gorenja vas
KUD Jezersko
Kultprotur, Zavod za kulturo, turizem in promocijo Gornja Radgona
Kulturni center Semič, KC Semič
Kulturni dom Krško, grad Rajhenburg
Kulturni dom Krško, Mestni muzej Krško
Kulturno društvo Črneče
Kulturno društvo Podkum
Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Kulturno društvo Svitanje
Kulturno društvo Swingradec
Kulturno društvo Šentvid pri Grobelnem
Kulturno društvo Zibika
Kulturno društvo Ženski pevski zbor Glasbena matica Maribor
Kulturno športno drutvo Koče
Kulturno turistično društvo Lipa Vadarci
Kulturno turistično društvo Moščanci, KTD Moščanci
Kulturno turistično društvo Vaneča
Kulturno umetniško društvo JaReM, KUD JaReM
Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
Kulturno-prosvetno društvo FS Šentilj
Kulturno-turistično društvo ZVON Pordašinci-Művelődési és Turista Egyesület HARANG Kisfalu
KULTURNO-UMETNIŠKO DRUŠTVO LIBER
Labirint & Katapult Kranj
Likovno kulturno društvo Mavrica Novo mesto
Likovno kulturno društvo Ormož Likudo
Literarno društvo Sončnica Rogaška Slatina
Ljuba Fišer
Ljudska knjižnica Metlika
Ljudska univerza Ajdovščina
Ljudska univerza Celje
Ljudska univerza Jesenice
Ljudska univerza Koper, Universita popolare Capodistria
Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo, Ljudska univerza Kranj
Ljudska univerza Krško
Ljudska univerza Lendava, Zavod za izobraževanje odraslih in mladine Lendava
Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Ljudska univerza Nova Gorica
Ljudska univerza Nova Gorica
Ljudska univerza Nova Gorica
Ljudska univerza Ormož
Ljudska univerza Postojna, Zavod Znanje Postojna, javni zavod
Ljudska univerza Ptuj
Ljudska univerza Radovljica, LUR
Ljudska univerza Ravne na Koroškem, LURA
Ljudska univerza Rogaška Slatina
Ljudska univerza Rogaška Slatina
Ljudska univerza Sežana
Ljudska univerza Sežana
Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Ljudska univerza Šentjur
Ljudska univerza Škofja Loka
Lokalna energetska agencija za Pomurje, LEA Pomurje
Loreta Vlahović, s.p., Floreis, izobraževanje in svetovanje
Lovro Vehovar - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Lucija Maglica Mastnak s.p.
Luka Buhanec s.p.
Lutkovno gledališče Ljubljana
M - FIT, Mojca Petrič Javornik, s.p., Center Funkcionalne Vadbe
M Dance, Marko Golubović, s.p.
Maja Bežan Hudorović, učiteljica nemškega jezika
Majda Mikuž
Mariborska knjižnica
Marija Dichlberger
Martina Konda
Masaže in svetovanja, Nadja Kotnik s.p.
Maša Lancner
MAT, Matej Dolenc s.p.
Matejka Letnar s.p.
Maura Arh
Mavida Radlje, družba za upravljanje in gradnjo domov, d.o.o.
Mažoretna zveza Slovenije
Mažoretni in twirling klub Kranj
MDDS Kranj (medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj)
Medgeneracijski center Kozje
Medgeneracijski center Mežica
Medgeneracijski center Prebold
Medgeneracijsko društvo Mozaik generacij Polzela, Medgeneracijski center Polzela
Medgeneracijsko društvo Z roko v roki
Mediwa center, center za razvoj, rehabilitacijo in krepitev zdravja
Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije
Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Medobčinsko društvo invalidov Škofja Loka
Mestna cvetličarna Irena Krajnc Lukner s. p.
Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
Mestna knjižnica Kranj
Mestna knjižnica Ljubljana
Mestna občina Velenje
Micro Team, družba za računalniški inženiring, d.o.o.
Milica Kubiak
Ministrstvo za obrambo Republike Slovenije, Generalštab slovenske vojske, vojašnica Murska Sobota
Ministrstvo za obrambo, Slovenska vojska, Orkester slovenske vojske, Vojašnica slovenske teritorialne obrambe
Mirica Reberšek, Akademija vedeževanja - Razkritje
Mirjam Brecelj
Mladinski center Celje
Mladinski center Jesenice
Mladinski center Metlika
Mladinski center Šentjur
Mladinski center Šmartno ob Paki
Mladinski center Zagorje ob Savi, MC ZOS
Mladinski center Žalec
MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Moj Gušt d.o.o.
MOJA IZBIRA, Urška Mikolič s.p.
Mojca Kos s.p.
Mokec, Marko Polak s.p.
MUCA CUPatarica
Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Muzej Velenje
Nacionalni inštitut za javno zdravje, OE Nova Gorica
NaPoK d.o.o.
Neda Perko
Nevenka Vrančič
NIJZ, OE Ravne na Koroškem
Niko Akrap s.p.
Notranjski muzej Postojna
Novi tednik in Radio Celje, Podjetje za časopisno in radijsko dejavnost d.o.o. Celje
Občina Bohinj
Občina Moravske Toplice
Občina Šmarje pri Jelšah
Občinska knjižnica Jesenice
Občinska knjižnica Prebold
Občinska knjižnica Tabor
Občinska knjižnica Vransko
Občinska športna zveza Moravske Toplice
Območna obrtno-podjetniška zbornica Ravne na Koroškem
Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Območno združenje Rdečega križa Metlika
Območno združenje rdečega križa Trbovlje
Območno združenje Rdečega križa Zagorje
Območno združenje RKS Novo mesto
Odkrij Svoj Sij, Maja MEŠL ŠTRAVS
Osnovna šola 8 talcev Logatec, podružnična šola Laze
Osnovna šola 8. talcev Logatec
Osnovna šola Antona Aškerca Velenje
Osnovna šola Antona Globočnika podružnica Studeno
Osnovna šola Antona Globočnika Postojna
Osnovna šola Antona Globočnika Postojna, Podružnična šola Bukovje
Osnovna šola Antona Globočnika, podružnica Planina
Osnovna šola Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica, OE Ljudska univerza, OE Ljudska univerza Ilirska Bistrica
Osnovna šola Beltinci
Osnovna šola borcev za severno mejo
Osnovna šola Braslovče Podružnična osnovna šola Trnava
Osnovna šola Brezno - Podvelka
Osnovna šola Brežice
Osnovna šola Brusnice
Osnovna šola Center
Osnovna šola Črna na Koroškem
Osnovna šola Dolenjske Toplice
Osnovna šola dr. Mihajla Rostoharja Krško
Osnovna šola dr. Vita Kraigherja
Osnovna šola Dragotina Ketteja Novo mesto
Osnovna šola Dušana Flisa Hoče
Osnovna šola Dušana Flisa Hoče, PŠ Reka Pohorje
Osnovna šola Fokovci
Osnovna šola Franceta Bevka
Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj, podružnica Kokrica
Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
Osnovna šola Gorica Velenje, POŠ Vinska Gora
Osnovna šola Gradec, POŠ Kresnice
Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje
Osnovna šola Hajdina
Osnovna šola Hruševec Šentjur
Osnovna šola Hudinja
Osnovna šola Idrija
Osnovna šola Ig
Osnovna šola III Murska Sobota
Osnovna šola IV Murska Sobota
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, Podružnica Drenov Grič
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, Razredna stopnja, Kulturni center
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, enota Tržaška
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, NIS in PP
Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas
Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Osnovna šola Jurija Vege Moravče
Osnovna šola Karla Destovnika - Kajuha Ljubljana
Osnovna šola Komandanta Staneta Dragatuš
Osnovna šola Komen
Osnovna šola Koroška Bela
Osnovna šola Kozara Nova Gorica
Osnovna šola Lenart
Osnovna šola Loče, POŠ Jernej
Osnovna šola Loče
Osnovna šola Loka Črnomelj
Osnovna šola Maksim Gaspari Begunje
Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
Osnovna šola Marjana Nemca Radeče
Osnovna šola Markovci
Osnovna šola Medvode, OŠ Medvode
Osnovna šola Mengeš
Osnovna šola Mežica
Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju
Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Osnovna šola Muta
Osnovna šola narodnega heroja Rajka Hrastnik
Osnovna šola Nazarje
Osnovna šola Nazarje, POŠ Šmartno ob Dreti
Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Osnovna šola Ormož
Osnovna šola Otočec
Osnovna šola Pesnica
Osnovna šola Pier Paolo Vergerio il Vecchio
Osnovna šola Planina pri Sevnici
Osnovna šola Pod goro
Osnovna šola Pod goro, POŠ V parku
Osnovna šola Podčetrtek
Osnovna šola Podčetrtek, POŠ Pristava pri Mestinju
Osnovna šola Poldeta Stražišarja Jesenice
Osnovna šola Polhov Gradec
Osnovna šola Polhov Gradec, POŠ Šentjošt
Osnovna šola Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Osnovna šola Primoža Trubarja Laško, matična šola
Osnovna šola Primoža Trubarja Laško, PŠ Debro
Osnovna šola Primoža Trubarja Laško, PŠ Šentrupert
Osnovna šola Rada Robiča Limbuš
Osnovna šola Rodica
Osnovna šola Sava Kladnika Sevnica
Osnovna Šola Sečovlje
OSNOVNA ŠOLA ŠALEK VELENJE
Osnovna šola Šentjernej
Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
Osnovna šola Šmarjeta
Osnovna šola Šmartno
Osnovna šola Tončke Čeč Trbovlje
Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše
Osnovna šola Verźej
Osnovna šola Vinica
Osnovna šola Zagradec
Osnovna šola Žužemberk
Osrednja knjižnica Celje
Osrednja knjižnica Celje
Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper, Biblioteca centrale Srečko Vilhar Capodistria
OŠ Bistrica ob Sotli
OŠ Franceta Prešerna - podružnična šola Kokrica
OŠ Franceta Prešerna Kranj
OŠ Janeza Puharja Kranj - Center
OŠ Janeza Puharja Kranj Center - PŠ Primskovo
OŠ Matije Valjavca Preddvor, PŠ Jezersko
OŠ Milana Majcna Šentjanž
OŠ Pod goro POŠ Špitalič
OŠ Predoslje
OŠ Simona Jenka Kranj
OŠ Slivnica pri Celju - podružnica Prevorje
OŠ Stična
OŠ Stična, PŠ Muljava
OŠ Škofljica
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Šentvid pri Grobelnem
OŠ Šmarje pri Jelšah , POŠ Sveti Štefan
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Kristan Vrh
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Sladka Gora
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Zibika
OŠ TRŽIŠČE
OŠ Veliki Gaber
OŠ Vrhovci
OŠ Zreče
Otroški vrtec Metlika
Ozara Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Sevnica
Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Dnevni center Slovenj Gradec
Ozara Slovenija, nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Slovenj Gradec, dnevi center
Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Črnomelj
Ozara storitveno in invalidsko podjetje d.o.o., Enota Murska Sobota
OZARA storitveno in invalidsko podjetje d.o.o., OZARA d.o.o.
OZARA, Enota Zasavje
Pd Pohorje Zg. Polskava
Perineum Sanum
Peter Robek s.p., MR Lončarstvo
Peter Robek s.p., MR Lončarstvo
Petra Žist s.p.
PKD Urban dance
Planinska zveza Slovenije
Planinsko društvo Krka Novo mesto
Planinsko društvo Kum Trbovlje
Planinsko društvo Maks Meško Ormož
Planinsko društvo Radeče
Planinsko društvo Semič
Planinsko društvo Šmarje pri Jelšah
Planinsko društvo Zreče
Plesni center Dolenjske
Plesni studio N, Nina Mavec Krenker s.p.
Plesno in športno izobraževanje, Karmen Kotnik s.p.
Plesno kulturno društvo Predmestje
Podjetniški inkubator Perspektiva Postojna
Podružnična šola Kotlje, Osnovna šola Koroški jeklarji
Poklicna gasilska enota Krško
Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
Pokrajinski muzej Celje
Pokrajinski muzej Ptuj-Ormož
Policijska postaja Ormož
Policijska uprava Kranj
Policijska uprava Nova Gorica
Polona Siter Drnovšek s. p.
Posavski muzej Brežice
Poslovno svetovanje, Marko Kostelec s.p.
Posoški razvojni center, OE ljudska univerza
POT.ok, Bernarda Potočnik s.p.
Predan SLO, Andrej Slonjšak, s. p.
Primos Rappl s.p.
Pro Vitalis d.o.o.
Prostovoljno gasilsko društvo Bokrači
Prostovoljno gasilsko društvo Ormož
Prostovoljno gasilsko društvo Zagrad Pečovnik
PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO ŽIČE
Prosvetno društvo Janez Trstenjak Hum
PUM-O
Računovodstvo, svetovanje in posredništvo Nataša Zupanc s.p.
Radio Fantasy
raum AU, nevladna organizacija v javnem interesu
Raziskovalno izobraževalno središče Dvorec Rakičan, RIS Dvorec Rakičan
Razvojna agencija Kozjansko
Razvojna agencija Kozjansko, OE Ljudska univerza Šentjur
Razvojna agencija SAŠA, d.o.o.
Razvojna agencija Sinergija d.o.o.
Razvojna agencija Slovenske gorice d. o. o. - PE Izobraževalni center
Razvojno informacijski center (RIC) Bela krajina
Razvojno izobraževalni center Novo mesto
Razvojno raziskovalni center Ormož
Rdeči križ Slovenije - območno združenje Celje
Rdeči križ Slovenije - OZ Kranj
Rdeči križ Slovenije - zveza združenj
Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Murska Sobota
Regijska turistična zveza Saška
Regijsko študijsko središče Celje
Regijsko študijsko središče Celje
Regionalna razvojna agencija ljubljanske urbane regije
Ribiška družina Novo mesto
Robert Pipuš, s. p.
Rock radio
Rok Bobnar s.p.
Romski informativni center Romic
Romsko društvo Romani Union
RTV Slovenija
Rumba d.o.o.
Sandi Dolinar
Sanela Vodovnik Knez s.p.
Sekcija Esperantistov KD Slovenj Gradec
Shiny me Polona Jančič s.p.
SIC Višja strokovna šola Brežice
Simona Gomboc, poučevanje in prevajanje tujih jezikov, s.p.
Skupnost višjih strokovnih šol Republike Slovenije
Slikarska šola Severina Trošt Šprogar
SLOGA, platforma nevladnih organizacij za razvoj, globalno učenje in humanitarno pomoč
Slovenska fundacija za UNICEF
Slovenski šolski muzej
Slovensko društvo Hospic
Slovensko društvo Hospic
Slovensko društvo Hospic, Območni odbor Dolenjske, Bele krajine in Posavja
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Slovensko vegansko društvo
Smaragd SM, d.o.o.
Smaragdna, Jana Istenič s.p.
Socialna akademija - zavod za izobraževanje, raziskovanje in kulturo
Socialni konopljin klub Kamnolom Radeče
SOL-VITA d.o.o.
Sonja Valič
Sožitje - Društvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Bela krajina
Spominčica – Alzheimer Slovenija – Slovensko združenje za pomoč pri demenci
Srbsko društvo dr. Mladen Stojanović
Srbsko kulturno društvo Sava Hrastnik
Srečališče, društvo za psihoterapijo in skupinsko delo
Srednja ekonomska šola Ljubljana
Srednja elektro-računalniška šola in tehniška gimnazija, Šolski center Novo mesto
Srednja gozdarska, lesarska in zdravstvena šola
Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota
Srednja šola za strojništvo - Šolski center Škofja Loka
Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje, STPŠ Trbovlje
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
Stanovanjska skupina Ježek, Strokovni center Fran Milčinski, Smlednik
STIK - zavod za osebni razvoj in družinsko povezovanje Krško
Stropnik Šonc Urška - Ilustratorka
Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Novo mesto
Svetovalno središče Pokolpje
Svetovanje za osebno rast Mateja Kelih s.p.
Šaleško folklorno društvo Koleda Velenje
ŠENT - Slovensko združenje za duševno zdravje, DC za ljudi s težavami v duševnem zdravju - enota NG, Stanovanjska skupina za mlade - NG
Šent - Slovensko združenje za duševno zdravje, Enota Šentlent
ŠENT - slovensko združenje za duševno zdravje - ŠENT Kranj
ŠENT, Enota Dnevni center Trbovlje
Šola zdravja - Planina Kranj
Šola zdravja Dragatuš
Šole za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Šolski center Celje
Šolski center Celje - Gimnazija Lava
Šolski center Celje - Višja strokovna šola
Šolski center Kranj
Šolski center Kranj , Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola Kranj
Šolski center Kranj - Višja strokovna šola
Šolski center Nova Gorica
Šolski center Novo mesto, Enota za izobraževanje odraslih
Šolski center Postojna, Srednja šola
Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem
Šolski center Rogaška Slatina
šolski center slovenj gradec -srednja zdravstvena šola
Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
Šolski center Šentjur, Višja strokovna šola
Šolski center Velenje
Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana, ŠC PET
Športno društvo Motvarjevci
Športno društvo Potoček
Športno društvo sistem samoobrambe in borilnih veščin
Športno izobraževalno društvo Pipoca
Športno kinološko društvo Žiri
Športno rekreacijsko društvo Sobota
Športno umetniško društvo Rifnik
Štore Steel d.o.o
Študijski krožek Tišina
Tamara Deu s.p.
Tanja Badalič
Tehniški šolski center Maribor
Tehno park Celje
TEJA PUC S.P.
Teodor Podlunšek s.p. , Zebra dot, grafične storitve
TEODRON, video in audio produkcija ter računalniške storitve, Teodor Žalik s.p.
Terme Olimia, Wellness Orhidelia
Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o.
Tropska hisa, Tropska hisa Oaza narave v srcu mesta
Turistično društvo dediščine in tradicije Podkum
Turistično društvo Korada Deskle - Anhovo
Turistično društvo Nova Gorica
Turistično društvo Ostrovrharji Svibno
Turistično društvo Senovo
Turistično društvo Šalek
Turistično društvo Trbovlje
Turistično društvo Velenje
Turistično društvo Vinska Gora
Turistično društvo Zreče
Turistično informacijski center Semič
Turistično informacijski center Šentjur
Turistično olepševalno društvo Šentjur
Turistično-informativni center Moravske Toplice, TIC Moravske Toplice
Unior d.d.
Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta
Univerza v Mariboru, Fakulteta za energetiko Velenje
Univerza v Mariboru, Karierni center
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za poslovne in upravne vede
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za ekonomijo in informatiko
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za zdravstvene vede
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za strojništvo
Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Kozje
Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Osrednji knjižnici Celje
UPI - ljudska univerza Žalec
Uprava za obrambo Kranj
Urška Sapač, osebna trenerka
Urška Zgojznik s.p.
Ustanova fundacija Elan Vital
Ustanova fundacija Sadni gozd
Ustanova lokalna razvojna fundacija za Pomurje
Valvasorjeva knjižnica Krško
Varstveno delovni center Črnomelj
Varstveno delovni center Črnomelj Enota Vinica, VDC Črnomelj Enota Vinica
Varstveno delovni center Kranj
Varstveno delovni center Kranj, Enota Škofja Loka
Varstveno delovni center Murska Sobota
Varstveno delovni center Murska Sobota, enota Ljutomer
Varstveno delovni center Novo mesto, VDC Novo mesto
VDC Sonček Krško
VDC Šentjur, enota Slovenske Konjice
Večgeneracijski center Zreče
Večgeneracijski center, Točka moči Postojna, Točka moči
Večnamenski Romski center Črnomelj
Velnes Ajša, Aysegül Karaali s.p.
Vesna Fece
Višja strokovna šola za kozmetiko in velnes Ljubljana
Vrtci občine Žalec
Vrtec Beltinci
Vrtec Domžale. enota Krtek
Vrtec Dravograd
Vrtec Jesenice
Vrtec Krško
Vrtec Ljutomer
Vrtec Medvode
Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, enota Čardak
Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Vrtec Pikapolonica - Osnovna šola Bistrica ob Sotli
Vrtec Postojna
Vrtec pri OŠ Kungota
Vrtec Ravne na Koroškem
Vrtec Velenje
Vrtec Zreče
Vse-dizajn, umetniško ustvarjanje, Lucija Kavčič s. p., Lucija Kavčič s. p.
VVE pri OŠ Žiri
VVZ Slovenj Gradec
Vzgojno izobraževalni zavod Vrtec Ormož
Waldorfska šola Dolenjska
Wellness SEANSA
Zadruga Potovalnik z.o.o., so.p.
Zasavska ljudska univerza
Zasebni vrtec Čarobni svet
Zasebni vrtec Dobra teta
Zasebni vrtec Mali grof d.o.o.
Zavod 100% naravno Botanik Ormož
Zavod Ajda
Zavod Cerber - mediacija, svetovanje, izobraževanje
Zavod Dobra družba
zavod Ekopren
Zavod Kajžica
Zavod KRES, zavod za kulturo in izobraževanje, Zavod KRES
Zavod Ma-Kole
Zavod MDC Mavrica, Ptuj
Zavod Medgeneracijski Dnevni Center Mavrica Ptuj
Zavod Nefiks
Zavod Notranji izvir
Zavod ONN, so.p
Zavod Ornament, Maribor
Zavod RAST Ruše
Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, Območna služba Ljubljana
Zavod Rihtarjeva domačija
Zavod RISA, Center za splošno, funkcionalno in kulturno opismenjevanje
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor
Zavod RS za zaposlovanje, Centralna služba
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Celje
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Nova Gorica
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ptuj
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Sevnica
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Trbovlje
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Zavod Ruj, Velenje
Zavod Samostojen si, OE Večgeneracijski družiski center Cerknica
Zavod Savinja
Zavod Slokva
Zavod Slokva, so. p.
Zavod Slokva, socialno podjetje
Zavod STIK
Zavod STIK Krško
Zavod Vita, zavod za zdravo življenje
Zavod z ljubeznijo
Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana
Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana - Dislokacija OŠ Globoko
Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj
Zavod za izobraževanje in usposabljanje USPEŠEN.SI, Zavod USPEŠEN.SI
Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec - enota turizem, TIC Žalec, ZKŠT Žalec
Zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Visit Ravne, TIC Ravne na Koroškem
Zavod za mladino in šport Krško
Zavod za mladino in šport Trbovlje, ZMŠT
Zavod za oskrbo na domu Ljubljana
Zavod za plesno terapijo, Maja Dvoršek
Zavod za podjetništvo, turizem in mladino Brežice, ZPTM Brežice
Zavod za razvoj socialne vključenosti Odprte karte
Zavod za zaposlovanje OE Celje
Zavod Znanje za življenje - Pandurang
Zdravstveni dom Brežice, Center za krepitev zdravja ZD Brežice
Zdravstveni dom dr. Franca Ambrožiča, Postojna, Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Jesenice
Zdravstveni dom Krško - Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Ljubljana
Zdravstveni dom Ormož
Zdravstveni dom Sevnica - Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Slovenj Gradec
Zdravstveni dom Slovenska Bistrica
Zdravstveni dom Škofja Loka - Zdravstveno-vzgojni center
Zdravstveni dom Trbovlje
Zdravstveni dom Velenje - Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Zagorje ob Savi
Združenje družb za upravljanje investicijskih skladov GIZ
Združenje za Boljše življenje Humanup
Združenje za Ozaveščanje, izobraževanje in usposabljanje o zdravem načinu življenja, zdravi prehrani, Združenje iz bube v metulja
ZDUS, Zveza društev upokojencev Slovenije
Zeliščna kmetija Gorska roža, Špela Sodin, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
ZEOS, d.o.o.
Zgodovinski arhiv Celje
Zgodovinsko društvo Ormož
ZON.si, Zasavske onlajn novice
Zrela univerza Filozofske fakultete Univerze Maribor
ZRSZ
Zumra Ćolarić
Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije
Zveza kulturnih društev Kranj
Zveza kulturnih društev Nova Gorica
Zveza kulturnih društev Šentjur
Zveza prijateljev mladine Krško
Zveza Sonček - enota Center Sonček Ivančica
Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
Želva d.o.o., OE CZPR Murska Sobota
Vsebina priredive
Vse vsebine Delo in zaposlovanje / delo in delovno okolje, vključno s spoznavanjem podjetja in uvajalnimi tečaji
Delo in zaposlovanje / izobraževalni programi za brezposelne
Delo in zaposlovanje / predstavitve poklicev, poklicni interesi
Delo in zaposlovanje / sindikat
Delo in zaposlovanje / trg dela, zaposlovanje, upokojevanje
Delo in zaposlovanje / usposabljanje za delo, varnost pri delu
Izobraževanje / državljanska vzgoja in politično izobraževanje
Izobraževanje / Informativno-svetovalne prireditve
Izobraževanje / izobraževanje učiteljev
Izobraževanje / izobraževanje za tretje življenjsko obdobje
Izobraževanje / programi izobraževanja
Izobraževanje / tuji jeziki
Kmetijstvo in živinoreja / živilstvo
Kmetijstvo in živinoreja / gozdarstvo
Kmetijstvo in živinoreja / hortikultura, sadjarstvo, vinogradništvo, kletarstvo
Kmetijstvo in živinoreja / naravna dediščina
Kmetijstvo in živinoreja / okoljevarstvo, naravovarstvo, ekologija
Kmetijstvo in živinoreja / poljedelstvo
Kmetijstvo in živinoreja / ribištvo, čebelarstvo
Kmetijstvo in živinoreja / veterina, živinoreja
Kmetijstvo in živinoreja / živilska tehnologija
Osebnostna rast / filozofija, etika
Osebnostna rast / komunikacija, retorika
Osebnostna rast / osebnostni razvoj
Osebnostna rast / psihologija
Osebnostna rast / skrb za druge
Osebnostna rast / sproščanje, meditacija, krepitev duha
Podjetništvo in ekonomija / ekonomika
Podjetništvo in ekonomija / finance, bančništvo, zavarovalništvo
Podjetništvo in ekonomija / management
Podjetništvo in ekonomija / marketing in oglaševanje
Podjetništvo in ekonomija / podjetništvo in obrt
Podjetništvo in ekonomija / poslovodenje in upravljanje
Podjetništvo in ekonomija / računovodstvo in davkarstvo
Podjetništvo in ekonomija / trgovina
Šport / izobraževanje o športu
Šport / planinarjenje, pohodi, izleti
Šport / rekreacija, joga, borilne veščine, fitnes
Šport / športne panoge
Šport / športne prireditve
Tehnika in znanost / astronomija
Tehnika in znanost / elektronika in avtomatizacija
Tehnika in znanost / energetika
Tehnika in znanost / gradbeništvo
Tehnika in znanost / prevozne storitve
Tehnika in znanost / računalništvo in nove tehnologije
Tehnika in znanost / standardizacija in kakovost
Tehnika in znanost / strojništvo, obdelava kovin
Turizem in storitve / frizerstvo in kozmetika
Turizem in storitve / hotelirstvo in gostinstvo
Turizem in storitve / kulinarika, kuhanje, peka
Turizem in storitve / potovanja, prosti čas
Turizem in storitve / tekstil, konfekcija, obuvala, usnje
Turizem in storitve / turistične predstavitve in prireditve
Turizem in storitve / varovanje oseb in premoženja
Umetnost in kultura / arhitektura
Umetnost in kultura / domača obrt
Umetnost in kultura / fotografija, kino, video
Umetnost in kultura / glasba, ples
Umetnost in kultura / gledališke predstave, razstave
Umetnost in kultura / grafična dejavnost
Umetnost in kultura / izleti
Umetnost in kultura / kiparstvo
Umetnost in kultura / knjižničarstvo, literatura, književnost
Umetnost in kultura / kulturna dediščina, tehniška dediščina
Umetnost in kultura / kulturne, slovesne prireditve
Umetnost in kultura / likovna ustvarjalnost
Umetnost in kultura / novinarstvo in reporterstvo, popotništvo
Umetnost in kultura / ročna dela, oblikovanje, aranžiranje
Zdravstvo in sociala / farmacija, medicinska tehnologija
Zdravstvo in sociala / medicina
Zdravstvo in sociala / nega in oskrba bolnika
Zdravstvo in sociala / preventivne dejavnosti, prehrana
Zdravstvo in sociala / terapije in rehabilitacijske tehnike
Zdravstvo in sociala / varnost in zdravje pri delu
Zdravstvo in sociala / zasvojenosti, pomoč v krizi in svetovanje
Zdravstvo in sociala / zobozdravstvo
Ostalo