Izvajalec prireditve
Vsi izvajalci prireditev 3S ZNANJE, izobraževanje in svetovanje, Rok Trdan s.p.
4impulse d.o.o.
A.L.P. Peca, d. o. o.
A1 Slovenija Postojna
Academia Maribor, Višja strokovna šola Academia
Addeco H.R.
Adela Kelhar, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 1998
Adria dom d.o.o.
Agata Pavlovec , Agata Pavlovec - Slikarski atelje
Agencija Republike Slovenije za okolje
Aktiviraj si, Suzana Pibernik s.p.
Alenka Gololičič - nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Alenka Kukman s.p.
Alenka Zapušek s.p.
Alice Stojku Saliu s.p. / ADC plesni studio
Aljana Vidmar, S.P.
ALPE ADRIA GREEN
Alpinistični klub Impol Slovenska Bistrica-Plezalni center Slovenska Bistrica
ALTUS+ d.o.o.
Aluminium Kety Emmi, d. o. o.
Ana Ratek
Andragoški center Slovenije
Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
Andragoški zavod Maribor, Ljudska univerza
Andragoški zavod, Ljudska univerza Velenje
Andragoško društvo Morje - Univerza za tretje življenjsko obdobje Izola
Andragoško društvo Slovenije
Andragoško društvo Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
Anica Štublar
Anin Zavod
Anja Prša s.p
Anna Hladnik s.p., Švicarska šola
Apolonija Bedina Zavec s.p.
AR-MA33 - MARTINA ARČON S.P.
Arboretum Volčji Potok
Arxfarm d.o.o.
AstroKaktus d.o.o.
Avisensa, inštitut za psihologijo, svetovanje in izobraževanje
Bar kulture 313,6, Bar kulture
BELBLED d.o.o.
Belokranjsko gobarsko društvo
Bhakti Marga Ljubljana
BIC Ljubljana
Bioresonanca Lesnik , Julijana Lesnik dr. med. s.p.
Biotehniška šola Rakičan
BIRGIT SVETOVANJE d.o.o.
Bistra hiša - Smart house Martjanci
Bluecam studio, video storitve, turizem in svetovanje, Boštjan Flegar s.p.
Bohinjska hiša, Pilotni projekt Občine Bohinj
Bojan Koltaj s.p., skupina Blue Planet
Bojana Škorjanc s.p.
Bonistra d.o.o.
Boštjan Soklič - samozaložba, Tantadruj
Boža Jamas
Business Point Akademija
Carniola nepremičnine d.o.o.
CDI Univerzum
Celjske lekarne
Center Gustava Šiliha Maribor
Center ponovne uporabe Velenje
Center Rog
Center RS za poklicno izobraževanj, Nacionalni center Europass
Center RS za poklicno izobraževanje
Center Sonček Novo mesto
Center trajnostne mobilnosti
Center trajnostne mobilnosti Postojna
Center vesoljskih tehnologij Hermana Potočnika Noordunga
Center za dopisno izobraževanje Univerzum
Center za družine Andeški hram
Center za izobraževanje in kulturo Trebnje
Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Vipava, CIRIUS Vipava
Center za krepitev zdravja
Center za krepitev zdravja
Center za krepitev zdravja
Center za krepitev zdravja - Zdravstveni dom osnovno varstvo Nova Gorica
Center za krepitev zdravja /Zdravstveni dom Murska Sobota
Center za krepitev zdravja Celje
Center za krepitev zdravja Črnomelj
Center za krepitev zdravja Metlika
Center za krepitev zdravja Ormož
Center za krepitev zdravja Spodnje Savinjske doline
Center za krepitev zdravja ZD Litija
Center za krepitev zdravja ZD Šentjur
Center za socialno delo Posavje, Krizni center za otroke in mladostnike Krško
Center za socialno delo Škofja Loka, Dnevni center za otroke in mladostnike DC Ω
Center za socialno delo Zasavje, enota Zagorje ob Savi
Center za starejše Metulj
Center za usposabljanje Elvira Vatovec Strunjan
Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem (CUDV)
Center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič, CUDV Draga
Center za usposabljanje, delo in varstvo Matevž Langus, DE VDC Jesenice
Center za usposabljanje, vzgojo in izobraževanje Janeza Levca Ljubljana
Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje
Center znanja Novo mesto, Nadja Kovačič, s. p.
Confianza4 Rozi Bernik s.p.
CSD KOROŠKA, Krizni center za otroke in mladostnike, Koordinator za preprečevanje nasilja
Curling klub Jesenice
Časopis Naše Oko - KIP VIZIJA d.o.o.
Čebelarska zveza Krško - Posavje
Čebelarsko društvo Črnomelj
Čebelarsko društvo Mlinšek Velenje
Čebelarsko društvo Radeče
Čipkarstvo Saša Raspet, S.P.
Danijela Leskovar
Darja Gruden
Darja Koncut
David Verlič
Dejan Suban S.P.
Desna roka, Martin Krivka s.p.
Dicentis d.o.o.
Dijaški dom - Biotehniška šola Rakičan
Dijaški dom Vič
DJP Kovk Ajdovščina
Dnevni center ŠENT Ajdovščina
Dnevni center Šent Metlika
Dnevni center ŠENTMAR Koper (ŠENT - Slovensko združenje za duševno zdravje)
Dnevni center za uporabnike prepovedanih drog ŠENT Nova Gorica
DOBA
Dolenjski muzej Novo mesto
Dom Jožeta Potrča Poljčane
Dom Lukavci
Dom starejših Na Fari
Dom starejših občanov Črnomelj
Dom starejših občanov Krško
Dom starejših občanov Metlika
Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
Dom upokojencev Kranj
Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah - Enota Podčetrtek
Dom za varstvo odraslih Velenje
DOMOVINSKO DRUŠTVO GENERALA RUDOLFA MAISTRA MARIBOR
dr. Andrej Raspor, s.p.
Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje pri LUMS
Društvo Akademija komplementarnega zdravljenja - AKZ
Društvo Altra Prevalje
Društvo Altra, Enota Prevalje
Društvo Big Band Šmarje pri Jelšah
Društvo bolnikov po možganski kapi Murska Sobota, Društvo GROM
Društvo bolnikov s kronično bolečino Murska Sobota
Društvo bolnikov z osteoporozo Jesenice
Društvo diabetikov Jesenice
Društvo diabetikov Posavje Brežice
Društvo DROP
Društvo DVIG - U3ŽO, Društvo Druženje za vzajemno izobraževanje generacij – univerza za tretje življenjsko obdobje
Društvo Dvojna mavrica
Društvo Gaia-s, za varstvo okolja, okoljsko ozaveščanje in izobraževanje
Društvo Gambatte
Društvo gluhih in naglušnih Pomurja
Društvo gluhih in naglušnih Posavje Krško, Enota Krško
Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
Društvo godbenikov Šmarje pri Jelšah
Društvo Harmonija Šoštanj
Društvo Hiša kulture v Pivki
Društvo Humanitas – Center za globalno učenje in sodelovanje
Društvo IndiJanez, Center Šteker
Društvo kmečkih žena Črnomelj
Društvo kmečkih žena in deklet Hrastnik
Društvo kmetic Ajda
Društvo kmetic Mežiške doline
Društvo Koroški medgeneracijski center
Društvo kreativne mladine
Društvo lastnikov gozdov Sopota-Laško
Društvo Lila (Litijski likovni atelje)
Društvo ljubiteljev eksotičnih živali Bioexo
Društvo ljubiteljev kulturne in naravne dediščine Anbot
Društvo ljubiteljev likovne umetnosti Radeče, DLLU
Društvo Lojtra, Društvo Lojtra, društvo za osebni in poklicni razvoj mladih
Društvo magičnost gibanja
Društvo Norma 7
Društvo Novus
Društvo Obrtniški moški pevski zbor Šmarje pri Jelšah
Društvo oseb z okvaro sluha celjske regije
Društvo podeželske mladine Slovenske Konjice
Društvo podeželskih žena Dolenjske Toplice
Društvo podeželskih žena in deklet Arnika Dobrna
Društvo prekmurskih mažoretk Bakovci
Društvo prijateljev mladine Metlika
Društvo prijateljev mladine Paka
Društvo prijateljev mladine Zagorje
Društvo Pristan - Univerza za tretje življenjsko obdobje U3
Društvo Pupillam, so.p., , Trgovina Zelena japka
Društvo rod soških mejašev
Društvo Sorško polje
Društvo Sožitje Hrastnik
Društvo Šentlok
Društvo škratovo lutkovno gledališče Celje
Društvo šola zdravja
Društvo Šola zdravja
Društvo Šola zdravja
Društvo Šola zdravja
Društvo Šola zdravja
Društvo Šola Zdravja Skupine iz Medvod
Društvo Šola zdravja, DŠZ - Podružnica 18 - Krško - Kostanjevica na Krki
Društvo Šola zdravja, Skupina Novo mesto
Društvo tabornikov rod belega konja
Društvo tabornikov Rod Zelena Rogla
Društvo TOTI DCA Maribor
Društvo Tvoj telefon
Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Litija - Šmartno (U3)
Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Sevnica
Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka, Društvo U3
Društvo univerze za tretje življenjsko obdobje Žalec
Društvo upokojencev Ajdovščina
Društvo upokojencev Celje
Društvo upokojencev Dolenjske Toplice
Društvo upokojencev Dragomer Lukovica, DU DL
Društvo upokojencev Dravograd
Društvo upokojencev Javornik - Koroška Bela
Društvo upokojencev Jesenice
Društvo upokojencev Kranj
Društvo upokojencev Kranj - MePZ Petra Liparja
Društvo upokojencev Paka pri Velenju
Društvo upokojencev Senovo
Društvo upokojencev Sevnica
Društvo upokojencev Straža
Društvo upokojencev Šenčur
Društvo upokojencev Šentjur
Društvo upokojencev Šmartno pri Slovenj Gradcu
Društvo upokojencev Velenje
Društvo upokojencev za Selško dolino
Društvo upokojencev Zreče
Društvo vinogradnikov Črnomelj
Društvo vseživljenjskega učenja Dobrna
Društvo Vzgon
Društvo za Biodinamično gospodarjenje Ajda Štajerska
Društvo za celostno samooskrbo SAMOOSKRBNI.NET
Društvo za celostno samooskrbo Samoskrbni.net
Društvo za cerebralno paralizo Sonček Posavje
Društvo za delo z mladimi v stiski Žarek
Društvo za duhovno prenovo S33
Društvo za fibromialgijo
Društvo za fibromialgijo, Območna enota Goriške, Notranjske in obalno-kraške regije
Društvo za harmoničen način življenja CALVODAS, društvo calvodas
Društvo za kadrovsko dejavnost Zasavja
Društvo za kakovostno starost Zimzelen
Društvo za nudenje osebne asistence in pomoči na domu LEPA SI, Društvo Lepa si
Društvo za osteoporozo Ormož
Društvo za pomoč VGH
Društvo za preprečevanje osteoporoze Posavje - Enota Sevnica
Društvo za raziskovanje podzemlja Škofja Loka
Društvo za razvoj civilnih iniciativ MOST Žalec
Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende, Kulturno društvo Legende
Društvo za razvoj podeželja Laz
Društvo za trajnost virov si.energija, Društvo si.energija
Društvo za trajnostni razvoj in osebnostno rast - Institut Treelogy
Društvo za zaščito živali Novo mesto
Društvo za zdravilne rastline Zasavje
Društvo za Zdravje, znanje, sodelovanje in naravno življenje Pandurang
Društvo za zdravo življenje Nova pot Radenci
Društvo za Združene narode za Slovenijo
Društvo zasavskih klekljaric Srčevke
Društvo zeliščarjev Ginko Celje
Društvo zeliščarjev SMETLIKA Zreče
Društvo zeliščarjev Velenje
Društvo Znanje za življenje - Pandurang
Družinski inštitut Bližina
Dušica Kunaver, s.p. Kulturna publicistka
Ekološka kmetija Planko & Kleh, Maruška Planko, dopolnilna dejavnost na kmetiji
Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Ekonomska šola Novo mesto, Višja strokovna šola
Ekonomska šola Novo mesto, srednja šola in gimnazija
EL1 PLESNA SCENA
Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana
Esperantsko društvo Ljubljana
Etnološka skupina Ložniške ufarce
Europe direct
EUROPE DIRECT Novo mesto, Razvojni center Novo mesto
Europe Direct Pomurje
EvieVet, Veterinarski center za pse in mačke
EVITAM Marko Grgić s.p.
Evropski kulturni in tehnološki center Maribor, Center eksperimentov Maribor / Mladinski center
EZTS Geopark Karavanke
Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru
Fakulteta za turizem, Univerza v Mariboru
Fakulteta za varstvo okolja Velenje
Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj Gradec
Fakulteta za zdravstvene vede v Celju
Fakulteta za zdravstvo Angele Boškin
Familija - izobraževalni in terapevtski center
Festival Velenje
Fizioart, Fizioterapija Vesna Tajnšek, s.p.
Folklorna skupina Sava
Folklorno društvo Brusači Radeče
Fotografske in video kreativne rešitve, Matic Javornik s.p.
Fotografsko društvo Veno Pilon Ajdovščina
Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA
Galerija Božidar Jakac Kostanjevica na Krki
Galerija Murska Sobota
GARS Jesenice
GARTgarden, Kristina Ravnjak s.p.
Gasilska zveza Žalec, GZ Žalec
Gea osebne storitve, Sergeja Javornik s.p.
GEN energija, d.o.o.
Gens Historia, Mikša in družbenik, rodoslovne in zgodovinske raziskave, d.n.o.
Geoizmera, posredništvo in storitve, d. o. o.
Gerontološko društvo Slovenije
Gimnazija Brežice
Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Gimnazija Ljutomer
Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje
Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik, GSŠRM
Gimnazija Jesenice
Gimnazija Kranj
Gimnazija Litija
Gimnazija Nova Gorica
Gimnazija Novo mesto
Gimnazija Ormož
Gimnazija Slovenj Gradec
Gimnazija Škofja Loka
Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar
Glasbena šola Celje
Glasbena šola Jesenice
Glasbena šola Krško
Glasbena šola Litija-Šmartno
Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto
Glasbena šola Murska Sobota
Glasbena šola Nova Gorica
Glasbena šola Postojna
Glasbena šola Ravne na Koroškem
Glasbena šola Sevnica
Glasbena šola Slavka Osterca Ljutomer
Glasbena šola Slovenj Gradec
Glasbena šola Trbovlje
Glasbene storitve Ana Cotič s.p. , Iniciativa UP Swing
Glasbeno društvo Stretto
Gledališče Toneta Čufarja Jesenice
Gledam v nebo, astrološko svetovanje, Urška Osolnik s. p., Gledam v nebo, Urška Osolnik s. p.
Glotta Nova d.o.o., Center za novo znanje
GO! 2025 - Evropska prestolnica kulture, Nova Gorica
Gobarsko društvo Kranj
Gobarsko društvo Škofja Loka
Godba veteranov Univerze za tretje življenjsko obdobje Žalec
Gorazd Jelenko s.p., Računalniško programiranje in svetovanje
Goriška knjižnica Franceta Bevka
Goriški muzej
Goriški muzej
Goriško društvo za osteoporozo
Gornjesavski muzej Jesenice
GTG, obratovanje spletnih portalov, s.p. - poslovna enota Murska Sobota
Herkul, Katarina Štaudeker s.p.
Hiša generacij Laško
Hiša Malorca Ajdovščina, Rdeči križ Ajdovščina
Hiša sadeži družbe Črnomelj
Hiša sadeži družbe Metlika
Hiša sadeži družbe Žalec
Hortikulturno društvo Kranj
Hortikulturno društvo Radeče
Humanitarno društvo Vera Štore
Humanitas
IAMB.Zavod, inštitut za aplikativno mikologijo in biotehnologijo
II. Osnovna šola Žalec
III. osnovna šola Slovenj Gradec
Insights, družba za odkrivanje in razvoj potencialov, d.o.o.
INSPIRITUS, izobraževalne storitve, Nina Simić s.p.
Inštitut gibanja
Inštitut Jožef Stefan
Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije
Inštitut za mladinsko politiko
Inter-kulturo d.o.o.
Invel, d.o.o.
Irena Franić, s.p.
Irena Stibilj
ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
Ivan Nanut
Ivin vrt
Izdelovanje dražgoških kruhkov, Klemen Šmid s. p., Klemen Šmid s. p.
Izida Vita
Izobraževalne storitve, Kristina Brumat s. p.
Izobraževalni center Geoss d.o.o., IC Geoss
Izobraževalni center Štore d.o.o.
Izobraževalni zavod Cogitamus, Cogitamus
Izobraževanje, Sanela Peresciutti s.p.
Izotim, Bojana Jug s.p.
IZUM-Institut informacijskih znanosti
JAMES LTH d.o.o.
Janja Sivec, samozaposlena v kulturi, interpretatoka kulturne dediščine
Jarina, Zadruga za razvoj podeželja z.o.o.
Jasmina Levičar s.p., Glas citer
JaSNO Inštitut za poslovno antropologijo
Javna agencija RS za varnost prometa
Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti Laško
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Ormož
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna enota Murska Sobota, JSKD, območna enota MS
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Krško
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica
Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
Javni sklad za kulturne dejavnosti OI Šentjur
Javni zavod 973, zavod za organizacijo prireditev in dogodkov Škofja Loka
Javni zavod Bogenšperk
Javni zavod Cene Štupar - CILJ
Javni zavod KŠTM Sevnica
Javni zavod Ratitovec
Javni zavod Socio
Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
Javni zavod turizem in kulturo Rogaška Slatina
Javni zavod za šport, turizem, kulturo, mladino in socialno varstvene storitve Medvode, Javni zavod Sotočje Medvode
Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
Javno podjetje Kovod Postojna, vodovod, kanalizacija, d.o.o.
JAZBAR Matjaž Jazbar s.p.
Jerneja Zorko
Joga klub Ananya
JRP Studio, Fotografske storitve, Jasmina Putnik S.P.
JSKD - Območna izpostava Slovenj Gradec
JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
Jure Ivanušič s.p.
JVIZ II. osnovna šola Rogaška Slatina
JZ Kozjanski park
JZ Kulturno turistični rekreacijski center Radeče, KTRC Radeče
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Kristan Vrh
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sladka Gora
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sveti Štefan
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Zibika
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Ciciban Šentvid
JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
Karate klub Mi-Ki
Karierni center Univerze v Mariboru
Karuna, Pika Klančnik s.p.
Kinološko društvo Storžič
Klavdija Mlekuž Peroša
Klin, poslovno svetovanje, gradbeni inženiring in nadzor, Tadeja Trojar Jan, s.p.
Klub Kussa
Klub litijskih in šmarskih študentov (KLIŠE)
Klub ormoških študentov
Klub študentov Kranj
Klub upokojencev v vzgoji in izobraževanju občin Postojna in Pivka
KMETIJA MIS, TOMAŽ MIS - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI
Knjižnica Antona Sovreta Hrastnik
Knjižnica Bistrica ob Sotli
Knjižnica Brežice
Knjižnica Črnomelj
Knjižnica Domžale
Knjižnica Dravograd
Knjižnica Franca Ksavra Meška Ormož
Knjižnica in kulturni dom Šmarje pri Jelšah
Knjižnica Ivana Potrča Ptuj
Knjižnica Ivančna Gorica
Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica , Pionirska knjižnica
Knjižnica Kozje
Knjižnica Kozje - izposojevališče Lesično
Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
Knjižnica Kungota, Mariborska knjižnica
Knjižnica Medvode
Knjižnica Mileta Klopčiča Zagorje ob Savi
Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto - Krajevna knjižnica Škocjan
Knjižnica Podčetrtek
Knjižnica Rogaška Slatina
Knjižnica Sevnica
Knjižnica Šentjur
Knjižnica Šentjur, OE Ipavčev kulturni center Šentjur
Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Knjižnica Šmarje pri Jelšah
Knjižnica Velenje
Kolesarsko pohodniško društvo Hej gremo naprej
Komunala Kranj d.o.o.
Komunala Nova Gorica d.d.
KOMUNALA, javno podjetje d.o.o.
Konjeniški center Dvorec Rakičan
Koroška KAŠČA, ekološka trgovina d.o.o.
Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
Koroški dom starostnikov Črneče-Dravograd, Poslovna enota Slovenj Gradec
Koroški pokrajinski muzej
Koroško filatelistično društvo ravne na koroškem
Kosovelova knjižnica Sežana
KOSTAK d.d.
Košnik d.o.o.
KOTA 92, d.o.o. Ljubljana pod blagovno znamko SRČNO MENTORSTVO
Kotalkarski klub Triglav Kranj
KRAJEVNA ORGANIZACIJA RDEČEGA KRIŽA DOLENJSKE TOPLICE, KORK RK DOLENJSKE TOPLICE
Krajevna skunost Velike Žablje
Krajevna skupnost Landol
Kreativne rešitve, Danica Tajčman, izobraževanje s.p.
KUD France Koblar Železniki, plesna skupina Čipke
KUD Janko Krmelj, Reteče-Gorenja vas
KUD Jezersko
KUD KOSEC
Kultprotur, Zavod za kulturo, turizem in promocijo Gornja Radgona
Kulturni center Litija
Kulturni center Semič, KC Semič
Kulturni dom Krško, grad Rajhenburg
Kulturni dom Krško, Mestni muzej Krško
Kulturno društvo Črneče
kulturno društvo MAH TEATER
Kulturno društvo Podkum
Kulturno društvo Sejalec umetnosti, KD Sejalec umetnosti
Kulturno društvo Svitanje
Kulturno društvo Svoboda Liboje
Kulturno društvo Swingradec
Kulturno društvo Šentvid pri Grobelnem
Kulturno društvo Vednocvet
Kulturno društvo Zibika
Kulturno društvo Ženski pevski zbor Glasbena matica Maribor
Kulturno in umetniško svetovanje Anja Fabiani
Kulturno športno drutvo Koče
Kulturno turistično društvo Lipa Vadarci
Kulturno turistično društvo Moščanci, KTD Moščanci
Kulturno turistično društvo Vaneča
Kulturno umetniško društvo Coda
Kulturno umetniško društvo JaReM, KUD JaReM
Kulturno umetniško društvo Smlednik, KUD Smlednik
Kulturno umetniško društvo Štefan Kovač Murska Sobota, Likovna sekcija Likos
Kulturno umetniško in izobraževalno društvo APéL
Kulturno-prosvetno društvo FS Šentilj
Kulturno-turistično društvo ZVON Pordašinci-Művelődési és Turista Egyesület HARANG Kisfalu
KULTURNO-UMETNIŠKO DRUŠTVO LIBER
KŰRTÖS, Silvija Ferencek s.p.
Labirint & Katapult Kranj
Lambrechtov dom Slov. Konjice
Lanea Engineering d.o.o.
LAS Bogastvo podeželja ob Dravi in v Slovenskih goricah
Lavričeva knjižnica Ajdovščina
Leo klub Slovenska Bistrica
Lidija Slatinšek, Veselje od ustvarjanja
Likovno kulturno društvo Mavrica Novo mesto
Likovno kulturno društvo Ormož Likudo
Literarno društvo Sončnica Rogaška Slatina
Ljuba Fišer
Ljudska knjižnica Metlika
Ljudska univerza Ajdovščina
Ljudska univerza Celje
Ljudska univerza Celje
Ljudska univerza Jesenice
Ljudska univerza Koper, Universita popolare Capodistria
Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo, Ljudska univerza Kranj
Ljudska univerza Krško
Ljudska univerza Lendava, Zavod za izobraževanje odraslih in mladine Lendava
Ljudska Univerza Murska Sobota, Zavod za permanentno izobraževanje
Ljudska univerza Nova Gorica
Ljudska univerza Nova Gorica
Ljudska univerza Nova Gorica
Ljudska univerza Ormož
Ljudska univerza Postojna, Zavod Znanje Postojna, javni zavod
Ljudska univerza Ptuj
Ljudska univerza Ptuj
Ljudska univerza Radovljica, LUR
Ljudska univerza Ravne na Koroškem, LURA
Ljudska univerza Rogaška Slatina
Ljudska univerza Rogaška Slatina
Ljudska univerza Sežana
Ljudska univerza Sežana
Ljudska univerza Slovenska Bistrica, Zavod za kulturo in izobraževanje
Ljudska univerza Šentjur
Ljudska univerza Škofja Loka
Ljudski muzej Rogaška Slatina, LMRS
Lokalna energetska agencija za Pomurje, LEA Pomurje
Lokalna razvojna fundacija (LRF) za Pomurje
Lokarjeva galerija
Loreta Vlahović, s.p., Floreis, izobraževanje in svetovanje
Lovro Vehovar - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Lucija Maglica Mastnak s.p.
Luka Buhanec s.p.
Lutkovno gledališče Ljubljana
M - FIT, Mojca Petrič Javornik, s.p., Center Funkcionalne Vadbe
M Dance, Marko Golubović, s.p.
Maja Bežan Hudorović, učiteljica nemškega jezika
Maja Lešnik s. p.
Majda Mikuž
Mariborska knjižnica
Marija Dichlberger
Martina Konda
Masaže in svetovanja, Nadja Kotnik s.p.
Maša Lancner
MAT, Matej Dolenc s.p.
Mateja Marc
Matejka Letnar s.p.
Matic Mermolja, S.P.
Maura Arh
Mavida Radlje, družba za upravljanje in gradnjo domov, d.o.o.
Mažoretna zveza Slovenije
Mažoretni in twirling klub Kranj
MC Hiša mladih, Mladinski center in hotel Ajdovščina
MDDS Kranj (medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj)
Medgeneracijski center Izola
Medgeneracijski center Kozje
Medgeneracijski center Mežica
Medgeneracijski center Prebold
Medgeneracijsko društvo Mozaik generacij Polzela, Medgeneracijski center Polzela
Medgeneracijsko društvo Z roko v roki
Mediwa center, center za razvoj, rehabilitacijo in krepitev zdravja
Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije
Medobčinska splošna knjižnica Žalec
Medobčinsko društvo invalidov Škofja Loka
Medobčinsko društvo invalidov Žalec
Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina
Mestna cvetličarna Irena Krajnc Lukner s. p.
Mestna knjižnica Izola, Biblioteca civica di Isola
Mestna knjižnica Kranj
Mestna knjižnica Ljubljana
Mestna občina Murska Sobota
Mestna občina Velenje
Mestna zveza upokojencev Ljubljana - Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana
Mestni muzej Litija
Michael Leopold s.p., Leopold I
Micro Team, družba za računalniški inženiring, d.o.o.
Milica Kubiak
Ministrstvo za obrambo Republike Slovenije, Generalštab slovenske vojske, vojašnica Murska Sobota
Ministrstvo za obrambo, Slovenska vojska, Orkester slovenske vojske, Vojašnica slovenske teritorialne obrambe
Minoritski samostan Olimje
Mirica Reberšek, Akademija vedeževanja - Razkritje
Mirjam Brecelj
Mladinski center Celje
Mladinski center Jesenice
Mladinski center Litija
Mladinski center Metlika
Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
Mladinski center Rogaška Slatina
Mladinski center Šentjur
Mladinski center Šmartno ob Paki
Mladinski center Velenje
Mladinski center Zagorje ob Savi, MC ZOS
Mladinski center Žalec
Mladinski klub Radeče
Mladinski svet Slovenije
Mladinsko društvo za osebe z okvaro sluha Vklop/Izklop, Moosvid
Mlinotest d.d.
MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
Moj Gušt d.o.o.
MOJA IZBIRA, Urška Mikolič s.p.
Mojca Hvastija
Mojca Kos s.p.
Mokec, Marko Polak s.p.
Mozaik - društvo za socialno vključenost
MUCA CUPatarica
Museo Revoltella
Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
Muzej Velenje
Nacionalni institut za javno zdravje, Območna enota Koper
Nacionalni inštitut za javno zdravje, OE Nova Gorica
NaPoK d.o.o.
Neda Perko
Nevenka Vrančič
NIJZ, OE Ravne na Koroškem
Niko Akrap s.p.
Notranjski muzej Postojna
Novi tednik in Radio Celje, Podjetje za časopisno in radijsko dejavnost d.o.o. Celje
Novice d.o.o.
Oaza miru Iris, Katarina Dovnik s.p.
Obalni dom upokojencev Koper, ODU Koper
Občina Ajdovščina
Občina Bistrica ob Sotli
Občina Braslovče
Občina Jesenice, Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
Občina Medvode
Občina Moravske Toplice
Občina Polzela
Občina Prebold
Občina Puconci
Občina Ravne na Koroškem
Občina Razkrižje
Občina Šmarje pri Jelšah
Občina Tabor
Občina Vransko
Občina Žalec
Občinska knjižnica Jesenice
Občinska knjižnica Jesenice, knjižnica Matije Čopa Žirovnica
Občinska knjižnica Prebold
Občinska knjižnica Tabor
Občinska knjižnica Vransko
Občinska športna zveza Moravske Toplice
Območna obrtna zbornica Ajdovščina, OOZ Ajdovščina
Območna obrtno podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
Območna obrtno-podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
Območna obrtno-podjetniška zbornica Ravne na Koroškem
Območno združenje Rdečega križa Ajdovščina
Območno združenje Rdečega križa Črnomelj
Območno združenje Rdečega križa Metlika
Območno združenje Rdečega križa Sevnica
Območno združenje rdečega križa Trbovlje
Območno združenje Rdečega križa Zagorje
Območno združenje RKS Novo mesto
Odkrij Svoj Sij, Maja MEŠL ŠTRAVS
Oglaševanje in stiki z javnostjo, Sabina Gosenca s.p.
Om Yoga Center
Organiziranje razstav, Olga Rezanova s.p
Osnovna šola 8 talcev Logatec, podružnična šola Laze
Osnovna šola 8. talcev Logatec
Osnovna šola Antona Aškerca Velenje
Osnovna šola Antona Globočnika podružnica Studeno
Osnovna šola Antona Globočnika Postojna
Osnovna šola Antona Globočnika Postojna, Podružnična šola Bukovje
Osnovna šola Antona Globočnika, podružnica Planina
Osnovna šola Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica, OE Ljudska univerza, OE Ljudska univerza Ilirska Bistrica
Osnovna šola Bakovci
Osnovna šola Beltinci
Osnovna šola borcev za severno mejo
Osnovna šola Boštanj
Osnovna šola Braslovče Podružnična osnovna šola Trnava
Osnovna šola Brezno - Podvelka
Osnovna šola Brežice
Osnovna šola Brusnice
Osnovna šola Center
Osnovna šola Črna na Koroškem
Osnovna šola Dolenjske Toplice
Osnovna šola dr. Mihajla Rostoharja Krško
Osnovna šola dr. Vita Kraigherja
Osnovna šola Dragotina Ketteja Novo mesto
Osnovna šola Dušana Flisa Hoče
Osnovna šola Dušana Flisa Hoče, PŠ Reka Pohorje
Osnovna šola Fokovci
Osnovna šola Frana Roša
Osnovna šola Franceta Bevka
Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj, podružnica Kokrica
Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
Osnovna šola Franja Goloba Prevalje, Enota Vrtec Prevalje, Enota Vrtec Krojaček Hlaček
Osnovna šola Franja Malgaja, podružnica Blagovna
Osnovna šola Gorica Velenje, POŠ Vinska Gora
Osnovna šola Gradec
Osnovna šola Gradec, POŠ Kresnice
Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje
Osnovna šola Hajdina
Osnovna šola Hruševec Šentjur
Osnovna šola Hudinja
Osnovna šola I Murska Sobota
Osnovna šola Idrija
Osnovna šola Ig
Osnovna šola II Murska Sobota
Osnovna šola III Murska Sobota
Osnovna šola IV Murska Sobota
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, Podružnica Drenov Grič
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, Razredna stopnja, Kulturni center
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, enota Tržaška
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika, NIS in PP
Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas
Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci - Vrtec pri OŠ Janka Ribiča Cezanjevci
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Osnovna šola Jurija Vege Moravče
Osnovna šola Jurija Vege Moravče - POŠ Vrhpolje
Osnovna šola Karla Destovnika - Kajuha Ljubljana
Osnovna šola Komandanta Staneta Dragatuš
Osnovna šola Komen
Osnovna šola Koroška Bela
Osnovna šola Kozara Nova Gorica
Osnovna šola Križevci
Osnovna šola Krmelj
Osnovna šola Kungota
Osnovna šola Lenart
Osnovna šola Loče, POŠ Jernej
Osnovna šola Loče
Osnovna šola Loka Črnomelj
Osnovna šola Lovrenc na Pohorju
Osnovna šola Maksim Gaspari Begunje
Osnovna šola Mala Nedelja
Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
Osnovna šola Marjana Nemca Radeče
Osnovna šola Markovci
Osnovna šola Martina Krpana
Osnovna šola Medvode, OŠ Medvode
Osnovna šola Mengeš
Osnovna šola Mežica
Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju
Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
Osnovna šola Muta
Osnovna šola narodnega heroja Rajka Hrastnik
Osnovna šola Nazarje
Osnovna šola Nazarje, POŠ Šmartno ob Dreti
Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Osnovna Šola Nove Jarše
Osnovna šola Ormož
Osnovna šola Otočec
Osnovna šola Pesnica
Osnovna šola Pier Paolo Vergerio il Vecchio
Osnovna šola Planina pri Sevnici
Osnovna šola Pod goro
Osnovna šola Pod goro, POŠ Špitalič
Osnovna šola Pod goro, POŠ V parku
Osnovna šola Podčetrtek
Osnovna šola Podčetrtek, POŠ Pristava pri Mestinju
Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Osnovna šola Poldeta Stražišarja Jesenice
Osnovna šola Polhov Gradec
Osnovna šola Polhov Gradec, POŠ Šentjošt
Osnovna šola PP Milke Šobar-Nataše
Osnovna šola Preserje pri Radomljah
Osnovna šola Preska, POŠ Sora
Osnovna šola Prežihovega Voranca Jesenice
Osnovna šola Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Osnovna šola Primoža Trubarja Laško, PŠ Rečica
Osnovna šola Primoža Trubarja Laško, matična šola
Osnovna šola Primoža Trubarja Laško, PŠ Debro
Osnovna šola Primoža Trubarja Laško, PŠ Šentrupert
Osnovna šola Prule
Osnovna šola Rada Robiča Limbuš
Osnovna šola Rodica
Osnovna šola Sava Kladnika Sevnica
Osnovna Šola Sečovlje
Osnovna šola Stanka Vraza Ormož
Osnovna šola Stična, PŠ VIŠNJA GORA
Osnovna šola Stična
Osnovna šola Stična, PŠ Muljava
Osnovna šola Stična, PŠ Stična
Osnovna šola Stranice
Osnovna šola Stročja vas
OSNOVNA ŠOLA ŠALEK VELENJE
Osnovna šola Šentjernej
Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
Osnovna šola Šmarje pri Kopru
Osnovna šola Šmarjeta
Osnovna šola Šmartno
Osnovna šola Tišina
Osnovna šola Tončke Čeč Trbovlje
Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše
Osnovna šola Velika Nedelja
Osnovna šola Verźej
Osnovna šola Vinica
Osnovna šola Vrhovci
Osnovna šola Vuzenica
Osnovna šola Zagradec
Osnovna šola Železniki
Osnovna šola Žirovnica
Osnovna šola Žužemberk
Osrednja knjižnica Celje
Osrednja knjižnica Celje
Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper, Biblioteca centrale Srečko Vilhar Capodistria
OŠ Beltinci
OŠ Bistrica ob Sotli
OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača
OŠ Franc Rozman Stane
OŠ Franceta Prešerna - podružnična šola Kokrica
OŠ Franceta Prešerna Kranj
OŠ Idrija
OŠ Janeza Puharja Kranj - Center
OŠ Janeza Puharja Kranj Center - PŠ Primskovo
OŠ Kozje - Vrtec Zmajček Kozje
OŠ Lavrica
OŠ Matije Valjavca Preddvor, PŠ Jezersko
OŠ Milana Majcna Šentjanž
OŠ Notranjski odred Cerknica
OŠ Otlica
OŠ Predoslje
OŠ Simona Jenka Kranj
OŠ Slivnica pri Celju - podružnica Prevorje
OŠ Sostro
OŠ Škofljica
OŠ Šmarje - Sap
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Šentvid pri Grobelnem
OŠ Šmarje pri Jelšah , POŠ Sveti Štefan
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Kristan Vrh
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Sladka Gora
OŠ Šmarje pri Jelšah, POŠ Zibika
OŠ Štore, podružnica Kompole
OŠ Tabor Logatec
OŠ TRŽIŠČE
OŠ Veliki Gaber
OŠ Zreče
Otroški vrtec Metlika
Ozara Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Sevnica
Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Dnevni center Slovenj Gradec
Ozara Slovenija, nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Slovenj Gradec, dnevi center
Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Črnomelj
OZARA storitveno in invalidsko podjetje d.o.o., OZARA d.o.o.
Ozara storitveno in invalidsko podjetje d.o.o., Enota Murska Sobota
OZARA, Enota Zasavje
Paradajz, d. o. o.
Pd Pohorje Zg. Polskava
Perineum Sanum
Peter Robek s.p., MR Lončarstvo
Peter Robek s.p., MR Lončarstvo
Petra Žist s.p.
PGD Sevnica
Pitea d.o.o. Ljubljana
PKD Urban dance
Planinska zveza Slovenije
Planinsko društvo Ajdovščina
Planinsko društvo Krka Novo mesto
Planinsko društvo Kum Trbovlje
Planinsko društvo Lisca Sevnica
Planinsko društvo Maks Meško Ormož
Planinsko društvo Matica Murska Sobota
Planinsko društvo Radeče
Planinsko društvo Semič
Planinsko društvo Šmarje pri Jelšah
Planinsko društvo Zreče
Plesna šola Wild West d.o.o.
Plesni center Dolenjske
Plesni studio N, Nina Mavec Krenker s.p.
Plesno in športno izobraževanje, Karmen Kotnik s.p.
Plesno kulturno društvo Predmestje
Plezalni klub Žirovnica
Podjetniški inkubator Kočevje OE Ljudska univerza Kočevje
Podjetniški inkubator Perspektiva Postojna
Podjetniško in poslovno sodelovanje SA-MA, Sabina Barbarič s.p.
Podružnična šola Kotlje, Osnovna šola Koroški jeklarji
Poklicna gasilska enota Krško
Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
Pokrajinski muzej Celje
Pokrajinski muzej Ptuj-Ormož
Policijska postaja Črnomelj
Policijska postaja Jesenice
Policijska postaja Ormož
Policijska postaja Sevnica
Policijska uprava Kranj
Policijska uprava Murska Sobota
Policijska uprava Nova Gorica
Polona Siter Drnovšek s. p.
Posavski muzej Brežice
Poslovno svetovanje, Marko Kostelec s.p.
Poslovno svetovanje, Sebastjan Repnik s.p.
Posoški razvojni center, OE ljudska univerza
POT.ok, Bernarda Potočnik s.p.
Potograf, Blaž Lah s.p.
Prah, izobraževalni center, izobraževanje in usposabljanje d.o.o.
Predan SLO, Andrej Slonjšak, s. p.
Prekmursko osteološko društvo Murska Sobota
Primos Rappl s.p.
Primož Škerlj drožina - Turistična kmetija Škerlj
Pro Vitalis d.o.o.
Prostovoljno gasilsko društvo Bojanci
Prostovoljno gasilsko društvo Bokrači
Prostovoljno gasilsko društvo Ormož
Prostovoljno gasilsko društvo Zabreznica
Prostovoljno gasilsko društvo Zagrad Pečovnik
PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO ŽIČE
Prosum, zavod za izobraževanje, usposabljanje in mediacijo
Prosvetno društvo Janez Trstenjak Hum
PŠ Svečina
PUM-O
Računovodstvo, svetovanje in posredništvo Nataša Zupanc s.p.
Radio Fantasy
Radio Robin
Radio Triglav
RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
raum AU, nevladna organizacija v javnem interesu
Raziskovalno izobraževalno središče Dvorec Rakičan, RIS Dvorec Rakičan
Razvojna agencija Kozjansko
Razvojna agencija Kozjansko, OE Ljudska univerza Šentjur
Razvojna agencija ROD
Razvojna agencija SAŠA, d.o.o.
Razvojna agencija Sinergija d.o.o.
Razvojna agencija Slovenske gorice d. o. o. - PE Izobraževalni center
Razvojna agencija Sotla
Razvojna agencija Sotla
Razvojni center Novo mesto
Razvojni center Srca Slovenije
Razvojno informacijski center (RIC) Bela krajina
Razvojno izobraževalni center Novo mesto
Razvojno raziskovalni center Ormož
Rdeči križ Slovenije - območno združenje Celje
Rdeči križ Slovenije - Območno združenje Žalec
Rdeči križ Slovenije - OZ Kranj
Rdeči križ Slovenije - zveza združenj
Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Murska Sobota
REA, Darja Pipuš, s.p.
Regijska turistična zveza Saška
Regijsko študijsko središče Celje
Regijsko študijsko središče Celje
Regionalna razvojna agencija ljubljanske urbane regije
Ribiška družina Jesenice
Ribiška družina Novo mesto
Rock radio
Rok Bobnar s.p.
Rok Kovačič s.p.
Rok Kovačič s.p.
Romanca Steinbacher s.p.
Romski informativni center Romic
Romsko društvo Romani Union
RTV Slovenija
RUBISS, Patricija Vukadinović s.p.
Rumba d.o.o.
SA-MA, net8
Sandi Dolinar
Sanela Vodovnik Knez s.p.
Sanja Majerle
SC Frana Milčinskega Smlednik
Seevil d.o.o.
Sekcija Esperantistov KD Slovenj Gradec
SeneCura Dom starejših občanov Maribor
Shiny me Polona Jančič s.p.
SIC Višja strokovna šola Brežice
Simon Prosen, samozaložnik
Simona Gomboc, poučevanje in prevajanje tujih jezikov, s.p.
Skupnost višjih strokovnih šol Republike Slovenije
Slikarska šola Severina Trošt Šprogar
SLOGA, platforma nevladnih organizacij za razvoj, globalno učenje in humanitarno pomoč
Slovenska fundacija za UNICEF
Slovenski šolski muzej
Slovensko društvo Hospic
Slovensko društvo Hospic
Slovensko društvo Hospic, Območni odbor Dolenjske, Bele krajine in Posavja
Slovensko društvo za celiakijo, Podružnica SDC za Gorenjsko
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Slovensko vegansko društvo
Smaragd SM, d.o.o.
Smaragdna, Jana Istenič s.p.
Socialna akademija - zavod za izobraževanje, raziskovanje in kulturo
Socialni konopljin klub Kamnolom Radeče
SOL-VITA d.o.o.
SOMATICA, Petra Vogrinec s.p.
Sonja Porenta
Sonja Valič
Sožitje - Društvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Bela krajina
Splošna knjižnica Slovenske Konjice
Spominčica – Alzheimer Slovenija – Slovensko združenje za pomoč pri demenci
Srbsko društvo dr. Mladen Stojanović
Srbsko kulturno društvo Sava Hrastnik
Srečališče, društvo za psihoterapijo in skupinsko delo
Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor
Srednja ekonomska šola Ljubljana
Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper
Srednja elektro-računalniška šola in tehniška gimnazija, Šolski center Novo mesto
Srednja gozdarska, lesarska in zdravstvena šola
Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota
Srednja šola Črnomelj
Srednja šola Jesenice
Srednja šola Sevnica
Srednja šola za lesarstvo - Šolski center Škofja Loka
Srednja šola za strojništvo - Šolski center Škofja Loka
Srednja šola za trženje in dizajn Maribor
Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje, STPŠ Trbovlje
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
Srednja zdravstvena šola Murska Sobota
Stanovanjska skupina Ježek, Strokovni center Fran Milčinski, Smlednik
STIK - zavod za osebni razvoj in družinsko povezovanje Krško
Strokovno izobraževalni center Brežice
Stropnik Šonc Urška - Ilustratorka
Studio Forma, Samo Sadnik s.p.
Studio Rakun
Studio Sport Pole Dance
Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Koper
Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Novo mesto
Svetovalno središče Pokolpje
Svetovanje za osebno rast Mateja Kelih s.p.
Šaleško folklorno društvo Koleda Velenje
ŠENT - Slovensko združenje za duševno zdravje, DC za ljudi s težavami v duševnem zdravju - enota NG, Stanovanjska skupina za mlade - NG
Šent - Slovensko združenje za duševno zdravje, Enota Šentlent
ŠENT - slovensko združenje za duševno zdravje - ŠENT Kranj
ŠENT, Enota Dnevni center Trbovlje
ŠK: Kvačkarije
ŠK: Legende dreves
Šola Irskega plesa
Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Šola zdravja - Planina Kranj
Šola zdravja Črnomelj
Šola zdravja Dragatuš
Šole za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
Šolski center Celje
Šolski center Celje - Gimnazija Lava
Šolski center Celje - Medpodjetniški izobraževalni center
Šolski center Celje - Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja
Šolski center Celje - Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko
Šolski center Celje - Višja strokovna šola
Šolski center Celje, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije
Šolski center Kranj , Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola Kranj
Šolski center Kranj
Šolski center Kranj - Višja strokovna šola
Šolski center Nova Gorica
Šolski center Novo mesto, Enota za izobraževanje odraslih
Šolski center Postojna, Srednja šola
Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem
Šolski center Ravne na Koroškem, OE Srednja šola Ravne na Koroškem
Šolski center Rogaška Slatina
Šolski center Rogaška Slatina
šolski center slovenj gradec -srednja zdravstvena šola
Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
Šolski center Šentjur, Višja strokovna šola
Šolski center Škofja Loka
Šolski center Velenje
Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana, ŠC PET
Športno društvo Bistrica ob Sotli
Športno društvo Jesenice - Drsalni klub Jesenice
Športno društvo Motvarjevci
Športno društvo Potoček
Športno društvo sistem samoobrambe in borilnih veščin
Športno izobraževalno društvo Pipoca
Športno kinološko društvo Žiri
Športno kulturno turistično društvo Kamnje - Potoče
Športno rekreacijsko društvo Sobota
Športno umetniško društvo Rifnik
Štore Steel d.o.o
Študijski krožek Lipovci
Študijski krožek Svet pred domačim pragom
Študijski krožek Tišina
Študijski krožek Zveneče jelše
Tamara Deu s.p.
Tanja Badalič
Tanja Skok, s. p.
Tatjana Primc, Copati Tatjana
Tehniški šolski center Maribor
Tehno park Celje
Teja Puc
TEJA PUC S.P.
Teodor Podlunšek s.p. , Zebra dot, grafične storitve
TEODRON, video in audio produkcija ter računalniške storitve, Teodor Žalik s.p.
Terme Olimia, Wellness Orhidelia
TIC Jesenice
Tina Saražin s.p.
Tjaša Kramarič
Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o.
Tropska hisa, Tropska hisa Oaza narave v srcu mesta
Turistična zveza Medvode, TIC Medvode
Turistično društvo dediščine in tradicije Podkum
Turistično društvo Korada Deskle - Anhovo
Turistično društvo Laporje
Turistično društvo Nova Gorica
Turistično društvo Ostrovrharji Svibno
Turistično društvo Senovo
Turistično društvo Šalek
Turistično društvo Trbovlje
Turistično društvo Velenje
Turistično društvo Vinska Gora
Turistično društvo Zreče
Turistično društvo Žlebe - Marjeta, TD Žlebe - Marjeta
Turistično informacijski center Semič
Turistično informacijski center Šentjur
Turistično olepševalno društvo Šentjur
Turistično-informativni center Moravske Toplice, TIC Moravske Toplice
TV IDEA - kanal 10 d.o.o.
Unior d.d.
Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta
Univerza v Mariboru, Fakulteta za energetiko Velenje
Univerza v Mariboru, Karierni center
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za zdravstvene vede
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za poslovne in upravne vede
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za strojništvo
Univerza v Novem mestu, Fakulteta za ekonomijo in informatiko
Univerza v Novi Gorici
Univerza za tretje življenjsko obdobje Bistrica ob Sotli
Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Kozje
Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Osrednji knjižnici Celje
Univerzitetna knjižnica Maribor
UPI - ljudska univerza Žalec
Uprava za obrambo Kranj
Urad za promocijo dežele Furlanije Julijske Krajine (PromoTurismoFVG)
Uroš Benec - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Urška Sapač, osebna trenerka
Urška Zgojznik s.p.
Ustanova fundacija Elan Vital
Ustanova fundacija Sadni gozd
Ustanova lokalna razvojna fundacija za Pomurje
Ustanova Lokalna razvojna fundacija za Pomurje, LRF za Pomurje
Valvasorjeva knjižnica Krško
Varstveno delovni center Črnomelj
Varstveno delovni center Črnomelj Enota Vinica, VDC Črnomelj Enota Vinica
Varstveno delovni center Kranj
Varstveno delovni center Kranj, Enota Škofja Loka
Varstveno delovni center Murska Sobota
Varstveno delovni center Murska Sobota, enota Ljutomer
Varstveno delovni center Novo mesto, VDC Novo mesto
Varstveno delovni center Zasavje, enota Litija
VDC Sonček Krško
VDC Šentjur, enota Slovenske Konjice
Večgeneracijski center Andeški hram
Večgeneracijski center Zreče
Večgeneracijski center, Točka moči Postojna, Točka moči
Večnamenski Romski center Črnomelj
Velnes Ajša, Aysegül Karaali s.p.
Vesna Fece
Vid Turica, Samozaposlen v kulturi, pedagog, instrumentalist, producent in aranžer glasbe
Visoka šola za upravljanje podeželja Grm
Visoka šola za upravljanje podeželja Grm Novo mesto
Višja strokovna šola za gostinstvo in turizem Maribor
Višja strokovna šola za kozmetiko in velnes Ljubljana
Vojaški muzej Slovenske vojske
Vojko Vučković s.p.
Vrtci občine Žalec
Vrtec Beltinci
Vrtec Domžale. enota Krtek
Vrtec Dravograd
Vrtec Jesenice
Vrtec Krško
Vrtec Ljutomer
Vrtec Medvode
Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, enota Čardak
Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, Enota Loka
Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica, enota Makole
Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica, enota Sonček
Vrtec Pikapolonica - Osnovna šola Bistrica ob Sotli
Vrtec Postojna
Vrtec pri OŠ Kungota
Vrtec Ravne na Koroškem
Vrtec Velenje
Vrtec Zreče
Vse-dizajn, umetniško ustvarjanje, Lucija Kavčič s. p., Lucija Kavčič s. p.
VVE pri OŠ Žiri
VVZ Slovenj Gradec
Vzgojno izobraževalni zavod Vrtec Ormož
Waldorfska šola Celje Savinja Žalec
Waldorfska šola Dolenjska
Wellness SEANSA
Wise up d.o.o.
Zadruga Potovalnik z.o.o., so.p.
Založba Malinc Aleš Cigale s.p, Založba Malinc
Zasavska ljudska univerza
Zasebna glasbena šola Virtuoz, Zavod za glasbeno in umetniško dejavnost
Zasebni vrtec Čarobni svet
Zasebni vrtec Dobra teta
Zasebni vrtec Mali grof d.o.o.
Zavod 100% naravno Botanik Ormož
Zavod Ajda
Zavod Antona Martina Slomška (ZAMS)
Zavod beta - Inštitut za razvoj družbe
Zavod Cerber - mediacija, svetovanje, izobraževanje
Zavod Dobra družba
zavod Ekopren
Zavod Equiness
Zavod Kajžica
Zavod KRES, zavod za kulturo in izobraževanje, Zavod KRES
Zavod Ma-Kole
Zavod MARS Maribor
Zavod MDC Mavrica, Ptuj
Zavod Medgeneracijski Dnevni Center Mavrica Ptuj
Zavod Nefiks
Zavod Notranji izvir
Zavod ONN, so.p
Zavod Ornament, Maribor
Zavod RAST Ruše
Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, Območna služba Ljubljana
Zavod Rihtarjeva domačija
Zavod RISA, Center za splošno, funkcionalno in kulturno opismenjevanje
Zavod RS za zaposlovanje, Centralna služba
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Celje
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Kranj
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Murska Sobota
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Nova Gorica
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Novo mesto
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ptuj
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Sevnica
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Trbovlje
Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Velenje
Zavod Ruj, Velenje
Zavod Samostojen si, OE Večgeneracijski družiski center Cerknica
Zavod Savinja
Zavod Slokva
Zavod Slokva, so. p.
Zavod Slokva, socialno podjetje
Zavod STIK
Zavod STIK Krško
Zavod Vita, zavod za zdravo življenje
Zavod z ljubeznijo
Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana
Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana - Dislokacija OŠ Globoko
Zavod za gozdove Slovenije, Območna enota Bled
Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj
Zavod za izobraževanje in usposabljanje USPEŠEN.SI, Zavod USPEŠEN.SI
Zavod za kulturo, Delavski dom Trbovlje
Zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Visit Ravne, TIC Ravne na Koroškem
Zavod za mladino in šport Krško
Zavod za mladino in šport Trbovlje, ZMŠT
Zavod za oskrbo na domu Ljubljana
Zavod za plesno terapijo, Maja Dvoršek
Zavod za podjetništvo, turizem in mladino Brežice, ZPTM Brežice
Zavod za razvoj socialne vključenosti Odprte karte
Zavod za šport Škofja Loka
Zavod za turizem, šport in mladino Šmarje
Zavod za usposabljanje delo in varstvo dr. Marjana Borštnarja Dornava
Zavod za zaposlovanje OE Celje
Zavod Znanje za življenje - Pandurang
Zbornica zasebnega gospodarstva Žalec
Zdravstvena vzgoja, ZD Adolfa Drolca Maribor
Zdravstveni dom Ajdovščina
Zdravstveni dom Brežice, Center za krepitev zdravja ZD Brežice
Zdravstveni dom Dr. Adolfa Drolca Maribor - Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom dr. Franca Ambrožiča, Postojna, Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Jesenice
Zdravstveni dom Krško - Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Ljubljana
Zdravstveni dom Ormož
Zdravstveni dom Radeče
Zdravstveni dom Sevnica - Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Slovenj Gradec
Zdravstveni dom Slovenska Bistrica
Zdravstveni dom Škofja Loka - Zdravstveno-vzgojni center
Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah - Zdravstveno vzgojni center
Zdravstveni dom Trbovlje
Zdravstveni dom Velenje - Center za krepitev zdravja
Zdravstveni dom Zagorje ob Savi
Zdravstvenovzgojni center (ZVC) ZD Ravne na Koroškem
Združenje družb za upravljanje investicijskih skladov GIZ
Združenje multiple skleroze Celje, izpostava Radeče
Združenje umetnikov Škofja Loka, ZUŠL
Združenje za Boljše življenje Humanup
Združenje za Ozaveščanje, izobraževanje in usposabljanje o zdravem načinu življenja, zdravi prehrani, Združenje iz bube v metulja
ZDUS, Zveza društev upokojencev Slovenije
Zeliščna kmetija Gorska roža, Špela Sodin, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
Zeliščni vrt in kmetija Majnika 2024
Zeliščni vrt Majnika, Katja Temnik, nosilka dop. dej. na kmetiji
ZEOS, d.o.o.
Zgodovinski arhiv Celje
Zgodovinsko društvo Ormož
ZKŠT Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec
Zok.si Zavod za razvoj socialne vključenosti, Odprte karte
ZON.si, Zasavske onlajn novice
Zrela univerza Filozofske fakultete Univerze Maribor
ZRSZ
Zumra Ćolarić
Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije
Zveza kulturnih društev Kranj
Zveza kulturnih društev Nova Gorica
Zveza kulturnih društev Šentjur
Zveza prijateljev mladine Krško
Zveza Sonček - enota Center Sonček Ivančica
Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
Žan Bregar s.p.
Želva d.o.o., OE CZPR Murska Sobota
Žiga Čamernik - samozaposlen v kulturi, igralec, pedagog in kritik/recenzent